تبلیغات
..: عشق است والیبال :.. - خولیو ولاسکو 19 دی ماه به ایران می آید

 سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان هشتم ژانویه 2013 (19 دی ماه 1391) به ایران باز می گردد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، خولیو ولاسکو سرمربی آرژانتینی تیم ملی والیبال کشورمان که بعد از کسب جواز حضور در مسابقات لیگ جهانی 2013 والیبال در شهریور ماه به ایتالیا رفته بود 19 دی ماه به منظور نهایی کردن قرارداد جدید خود و امضای آن به ایران می آید.

ولاسکو در این سفر علاوه بر ارائه برنامه های خود برای آماده سازی تیم ملی کشورمان برای حضور در مسابقات لیگ جهانی، جام ملتهای آسیا، برپایی اردوهای تیم ملی، برنامه تمرینی و ... از رقابتهای لیگ برتر والیبال هم دیدن می کند تا از نزدیک در جریان این مسابقات قرار گیرد. گرچه ولاسکو با گذشت 13 هفته از مسابقات لیگ برتر والیبال در ایران حضور نداشت اما با در اختیار داشتن فیلم تمامی مسابقات که از سوی فدراسیون والیبال برای وی ارسال شد در جریان کامل رویدادها بود و به تمام اتفاقات لیگ برتر اشراف پیدا کرد.

در این بین مسئولان فدراسیون والیبال در تلاش هستند تا همزمان با حضور ولاسکو در ایران از پیه رو ربادنگو مشاور فدراسیون والیبال ایران هم دعوت به عمل آورند تا به کشورمان سفر کند و نشستی با ربادنگو و ولاسکو داشته باشند.

            


نشست مسئولان فدراسیون برای میزبانی لیگ جهانی


حدود شش ماه مانده به آغاز لیگ جهانی مسئولان فدراسیون والیبال ایران اولین نشست هماهنگی خود را برگزار کردند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، در نشست عصر امروز یكشنبه 3 دیماه مسئولان فدراسیون که با حضور محمدرضا داورزنی رییس ، حلیم شرعی نایب رئیس، محمود افشاردوست دبیركل، غفار درخشنده رییس کمیته رویدادهای بین المللی، امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی، و حمید احمدی نیا مسئول کمیته روابط عمومی برگزار شد، روند مراحل آمادگی كشور برای میزبانی در رقابت های لیگ جهانی درخرداد ماه سال 92 بررسی شد. در این جلسه شرح وظایف كمیته ها برای انجام اموری چون پر كردن فرمهای مخصوص میزبانی و اقامت، پی گیری و انجام هماهنگی های لازم برای ضمانت كردن میزبانی از تیم های آلمان و صربستان توسط ارگانهای دولتی مربوطه، هماهنگی جهت انعقاد قرارداد فدراسیون جهانی با سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، تبلیغات، برنامه ریزی برای حضور پیه رو ربادنگو در ایران و برگزاری جلسات متعدد با وی جهت استفاده از تجربیات ربادنگو برای میزبانی ، بررسی بروشورها و راهنماهای شركت در این مسابقات انجام شد.
همچنین مقرر شد برای رفاه علاقمندان والیبال در كشورمان بلیط تماشای مسابقات لیگ جهانی به صورت اینترنتی به فروش و در اختیار آنها قرار گیرد.
لازم به ذکر است تیم ملی والیبال کشورمان بعد از کسب سهمیه حضور در رقابتهای لیگ جهانی والیبال میزبان تیم های صربستان و آلمان است و به همین دلیل مسئولان در تلاش هستند تا شرایط را برای میزبانی بهتر کشورمان فراهم سازند.

                        


پ.ن: سلام

دیگه کلی از خود گذشتگی کردم، پست عکس دار رنگی رنگی گذاشتم!تاریخ : یکشنبه 3 دی 1391 | 11:49 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

downlode & code