تبلیغات
..: عشق است والیبال :.. - خوش خبر: ولاسکو از چند کشور پیشنهاد دارد، اما هفته آینده به ایران خواهد آمد
امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال کشورمان از حضور قطعی خولیو ولاسکو در ایران خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، امیر خوش‌خبر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درخصوص اخباری مبنی بر احتمال عدم بازگشت ولاسکو به
ایران، اظهار داشت: تماس‌های زیادی با ولاسکو داشتم؛ وی قطعا به ایران می‌آید و هیچ مشکلی بین فدراسیون ایران و ولاسکو وجود ندارد. وی بارها اعلام کرد که از کشورهایی مانند آمریکا، آرژانتین، باشگاه‌های روسیه و ایتالیا پیشنهاد دارد، اما علاقمند است که در ایران فعالیت کند.
وی با بیان اینکه ولاسکو نگرانی‌هایی داشت، ادامه داد: وی خبر نوسانات ارزی
ایران را شنیده بود و کمی از این نظر نگران بود. همچنین اخبار مربیان خارجی حاضر در ایران را هم شنیده بود، اما از این بابت هم کمی نگران بود، اما با صحبت‌هایی که با وی انجام دادیم و اطمینان خاطری که به ولاسکو دادیم، وی گفت که دوست دارد به اایران بیاید.
سرپرست تیم ملی والیبال
ایران گفت: اگر می‌خواهید مطمئن شوید که ولاسکو به ایران می‌آید نگاهی به صحبت‌های اخیرش بکنید. وی لیگ ایران و تک تک بازیکنان را زیرنظر دارد و حتی حاشیه‌های لیگ را هم دیده و حساس شده بود. وی از ملی‌پوشان درخواست کرده بود که وارد حاشیه نشوند و بیشتر به بازی خود تمرکز کنند. این اتفاقات نشان می‌دهد که ولاسکو به ایران خواهد آمد و امیدواریم با آمدنش تمام این حاشیه‌ها خاتمه پیدا کند.
خوش‌خبر با بیان اینکه برای حضور ولاسکو در
ایران  هنوز بلیت تهیه نکرده‌ایم، عنوان کرد: از ولاسکو خواستم تا خودش بلیت تهیه کند و سپس ما با وی حساب کنیم. تاریخی که ما تعیین کرده‌ایم 18 دی‌ماه است؛ ربادنگو هم قرار است قرار حضورش در ایران را متعاقبا اعلام کند.
وی درمورد صحبت‌های ولاسکو مبنی بر الگو بودن ملی‌پوشان و اینکه در تمام اتفاقات اخیر ملی‌پوشان نقش اول بودند، خاطرنشان کرد: ولاسکو فیلم بازی‌ها و درگیری‌ها را دیده بود و بلافاصله از من پرسید که چرا ملی‌پوشان اینگونه رفتار می‌کنند؟ از من خواست تا به آنها تذکر دهم و آنها را به آرامش دعوت کنم.
(از ملی پوش هامون شاکی م! رفتارشون افتضاح ه! حقشونه ولاسکو حالشون رو بگیره! ازشون ناامید شدم.... )
خوش‌خبر افزود: درست است که همیشه به ملی‌پوشان توجه زیادی می‌شود، اما ملی‌پوشان باید مقاوم باشند و صبوری کنند. من هم تذکراتی به بازیکنان دادم، اما بخشی از حاشیه‌ها با توجه به حساسیت مسابقات طبیعی است. این بازیکنان معروف هستند و تماشاگران دوست دارند که آنها را بیشتر اذیت کنند.

دکتر داورزنی: همه خواستار همکاری با ولاسکو هستند
امیدوارم روزی برسد که چوب بی برنامگی لیگ فوتبال را نخوریم (حالا که داریم بدتر از فوتبال میشیم با این دعواها...
)

رییس فدراسیون والیبال آمدن ولاسکو به ایران را قطعی دانست و اعلام کرد که این مربی آرژانتینی الاصل برای امضای قراداد خود هفته آینده به کشورمان سفر می کند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، دکتر محمدرضا داورزنی با اشاره به مسایل مطرح شده طی روزهای اخیر در خصوص سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان گفت: خولیو ولاسکو هفته آینده به ایران می آید تا بحث قراردادش برای ادامه همکاری با تیم ملی والیبال را به پایان برساند.
وی در خصوص اظهارنظرهای برخی افراد درباره قراردادهای ولاسکو با باشگاههای خارجی افزود: ولاسکو همیشه پیشنهادهای خوبی از تیم های باشگاهی و ملی از کشورهای مختلف داشته و این موضوع مربوط به حالا نیست. او تا زمانی که با تیمی قرارداد داشته باشد با سایر تیم ها کار نمی کند. هم اکنون هم باشگاههای ایتالیا در خواست همکاری با او را دارند اما او اعلام کرده که هفته آینده به اایران می آید تا قراردادش را امضا کند. در هر حال هفته آینده قطعا وضعیت و تکلیف ولاسکو مشخص می شود و اگر با او قرارداد نبندیم تیم های آرژانتین، آمریکا، ژاپن و ... او را می خواهند. خولیو ولاسکو مربی است که به دلیل تجربه بالا و افتخارات فراوانش همه خواستار همکاری با او هستند.


رییس فدراسیون والیبال در ادامه با شاره به حضور ربادنگو در کشورمان و همکاری او به عنوان مشاور فدراسیون والیبال گفت: ربادنگو 6 سال رییس کمیته مسابقات فدراسیون جهانی والیبال بوده و تجربه ارزشمندی دارد. ما هم اولین حضورمان در عرصه لیگ جهانی است و می خواهیم سال اول حضورمان مطابق با استاندارها در این مسابقات حاضرشویم. چندی پیش با ربادنگو صحبت کردیم تا برای میزبانی از تیم های آلمان و صربستان از او مشاوره بگیریم. او در این مدت یار و مشاور ما خواهد بود تا با رفع کمبودها رضایت FIVB را فراهم کنیم یعنی ترجیح می دهیم از بالاترین فرد در این حوزه مشورت بگیریم. آفرین!


دکتر داورزنی ادامه داد: وقتی می خواهیم کارمان را در سطح عالی انجام دهیم باید با افراد سطح بالا کار کنیم. حالا زمان آزمون و خطا نیست و حسن کار فدراسیون این است که از بهترین نظرات افراد شناخته شده استفاده می کند. در طول 24 دوره برگزاری مسابقات لیگ جهانی اولین بار است که ایران در این میدان مهم شرکت می کند و طبیعی است از کسانی استفاده کنیم که چندین سال سابقه در این سطح دارند. چه چیزی بهتر از این می تواند باشد چراکه به مراتب هزینه اش کمتر از آزمون و خطای ما است. به هر حال در ایران هیچ رشته ای به اندازه والیبال در بالاترین سطح کار نمی کند. ما در 4 رده نوجوانان، جوانان، زیر 23 سال و بزرگسالان در سطح جهانی حضور فعالی داریم و این یعنی باید در بالاترین سطح هم فعالیت کنیم.
وی با اشاره به زمان حضور ربادنگو توضیح داد: او بهمن ماه به ایران می آید و اقامت یک هفته ای خواهد داشت. سپس اردیبهشت ماه مجددا به اایران بازمی گردد و بعد از آن هم دو هفته در زمان برگزاری مسابقات با آلمان و صربستان در کشورمان حضور خواهد داشت.


رییس فدراسیون والیبال در ادامه از مسئولان صداوسیما در پخش نکردن مسابقات لیگ برتر والیبال هم گلایه کرد و گفت: والیبال صاحب منظم ترین لیگ کشور است اما بی برنامگی در لیگ فوتبال به والیبال ضربه می زند. لیگ والیبال از ابتدای شروع فصل برنامه اش را طبق نظم پیش برده و تاکنون تغییری در برنامه های آن ایجاد نشده است. حق والیبال این نیست که از طرف فوتبال مورد لطمه و آسیب قرار بگیرد؛ آنهم فوتبالی که هر روز برنامه لیگش تغییر می کند. در مجموع 14 هفته ، متاسفانه 9 هفته از مسابقات لیگ والیبال پخش نشده و دلیل آن تغییر برنامه های فوتبال در لیگ برتر و جام حذفی است. باید دوستان ما در فدراسیون فوتبال و صدا و سیما همکاری کنند تا به والیبال آسیبی نرسد. چراکه ما به بزرگترین و معتبرترین لیگ والیبال دنیا (لیگ جهانی) وارد شده ایم. مسابقاتی برنامه ریزی و نظم و ترتیب در آن حرف اول و آخر را می زند و پخش مستقیم تلویزیونی هم در این مسابقات برای فدراسیون جهانی اهمیت زیادی دارد.

امیدوارم روزی برسد که چوب بی برنامگی لیگ فوتبال را نخوریم. 


من خیلی دلم از این اتفاقایی که داره تو سالن ها میفته گرفته....

خیلی اذیتم میکنن...

همیشه والیبال واسم مثل یه ورقه ی سفید، تمیز و قشنگ بوده و همیشه بهش افتخار میکردم، اما الان....

کاش یه حال اساسی از این تماشاگرنماها و باشگاه ها میگرفتن، تا درس عبرتی بشه واسه همه...
تاریخ : سه شنبه 12 دی 1391 | 10:04 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.
نمایش نظرات 1 تا 30

downlode & code