تبلیغات
..: عشق است والیبال :.. - فینال پلی آف
کاله با غلبه بر پیکان به دیدار نهایی راه یافت

ه گزارش خبرگزاری فارس، در یکی از دیدارهای سومین روز از مسابقات مرحله ‌پلی‌آف لیگ برتر والیبال،  تیم پیکان به مصاف کاله مازندران رفت و با قبول شکست مقابل این تیم از صعود به فینال بازماند.

کاله در بازی رفت توانسته بود حریف خود را با نتیجه 3 بر 2 از پیش رو بردارد اما در دیدار برگشت و در حالی که از امتیاز میزبانی برخوردار بود این ‌بار با نتیجه 3 بر 2 مغلوب پیکان شد تا دو تیم در مجموع دو بازی یک بر یک شوند و تکلیف تیم صعودکننده به فینال در بازی سوم مشخص شود. 

در بازی سوم، پیکان در تهران به مصاف کاله رفت و باز هم نتوانست از این امتیاز میزبانی استفاده کند و با نتیجه 3 بر یک مغلوب کاله شد.

کاله گیم‌های اول، دوم و چهارم این دیدار را با نتایج 25 بر 20، 28 بر 26 و 25 بر 23 به سود خود پایان داد و فقط گیم ‌سوم را با نتیجه 25 بر 22 به حریف خود واگذار کرد تا در فینال به مصاف برنده تیم‌های سایپا و متین ورامین برود.

بر اساس برنامه اعلام شده از سوی فدراسیون والیبال، بازی‌های مرحله فینال و رده‌بندی در روزهای 23 و 25 اسفند در سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار خواهد شد.


متین با رای داوران فینالیست شد/ سایپا در اعتراض به داوری زمین بازی را ترک کرد


به گزارش خبرگزاری فارس، در یکی از دیدارهای سومین روز از مسابقات مرحله‌پلی‌آف لیگ برتر والیبال، تیم متین میزبان سایپا بود که این دیدار به علت اعتراض تیم سایپا به داوری نیمه‌تمام ماند.

سایپا و متین امروز در حالی به مصاف هم رفتند که هرکدام توانسته بودند در دو بازی گذشته یک دیدار را به سود خود پایان دهند. متین بازی نخست را با نتیجه 3 بر صفر به سود خود پایان رساند اما سایپا در کرج و در یک بازی پرحاشیه توانست با نتیجه 3 بر 2 از سد متین بگذرد تا جدال دو تیم به بازی سرنوشت‌ساز سوم بکشد.

این دیدار در ست پنجم و در حالی که متین با نتیجه 14 بر 11 از حریف خود پیش بود با اعتراض تیمسایپا به داوری نیمه تمام ماند. سایپایی‌ها به امتیاز چهاردهم تیم متین معترض بودند و به همین‌خاطر زمین بازی را ترک کردند. تیم داوری هم به همین علت تیم سایپا را 3 بر صفر بازنده اعلام کرد.

سایپا گیم‌های اول و دوم این دیدار با نتایج 25 بر 23 و 25 بر 14 به سود خود پایان داده بود و متین هم گیم‌های سوم و چهارم را با نتایج 25 بر 23 و 25 بر17 با پیروزی پشت سر گذاشته بود.

در دیگر دیدار مرحله‌پلی‌آف نیز کاله توانست با نتیجه 3 بر یک از سد پیکان بگذرد و به دیدار نهایی راه یابد.

بر اساس برنامه اعلام شده از سوی فدراسیون والیبال، بازی‌های مرحله فینال و رده‌بندی در روزهای 23 و 25 اسفند در سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار خواهد شد.
تاریخ : چهارشنبه 16 اسفند 1391 | 11:14 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

downlode & code