تبلیغات
..: عشق است والیبال :.. - اخبار

سلام!

آخرین اخبار رو براتون میذارم! (البته خیلی هم جدید نیستن! مال چند روز اخیر ن! )

 ایران در لیگ جهانی داور هم دارد

فدراسیون جهانی والیبال محمد شاهمیری را برای قضاوت در لیگ جهانی دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، پس از صعود تیم ملی والیبال ایران  به لیگ جهانی، فدراسیون جهانی والیبال طی نامه ای از محمد شاهمیری تنها داور FIVB کشورمان به منظور قضاوت در لیگ جهانی 2013 والیبال دعوت کرد.

FIVB فیروزی را هم انتخاب کرد

FIVB از ابراهیم فیروزی به منظور قضاوت در لیگ جهانی دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، فدراسیون جهانی والیبال با ارسال نامه از ابراهیم فیروزی داور بین المللی کشورمان به منظور قضاوت در مسابقات لیگ جهانی والیبال به طور رسمی دعوت کرد.
لازم به ذکر است، پیش از این محمد شاهمیری نیز جهت قضاوت در لیگ جهانی دعوت شده است.


نخستین تمرین تیم ملی در سال جدید برگزار شد


نخستین تمرین تیم ملی والیبال در سال 1391 صبح امروز چهارشنبه 7 فروردین در سالن فدراسیون برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، بازیکنان پس از پشت سر گذاشتن تعطیلات نوروزی با روحیه ای بالا در این تمرین حاضر شدند و برنامه های کادر فنی را با جدیت خاصی دنبال می کردند.
بازیکنان پس از گرم کردن و انجام کارهای کششی به دو دسته تقسیم شدند. در نیمه اول تمرین بازیکنان پست های پاسور، سرعتی زن و پشت خط زن وزنه زدند و بازیکنان دو پست لیبرو و دریافت کننده به کار با توپ پرداختند و در نیمه دوم تمرین جای خود را عوض کردند.
ولاسکو در تمرین امروز روی دریافت بازیکنان و تطبیق آنها با قوانین جدید فدراسیون بین المللی بود.
همچنین نخستین تمرین تیم زیر 23 سال نیز ساعت 9 صبح امروز در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد و بازیکنان دعوت شده زیر نظر پیمان اکبری سرمربی تیم ملی زیر 23 تمرین کردند.
لازم به ذکر است فرهاد قائمی با اجازه ولاسکو از دهم فروردین به جمع اردو نشینان اضافه خواهد شد.چهار بازیکن تعهد کتبی دادند

چهار بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی تا تشکیل کمیته انضباطی تعهد کتبی دادند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، صبح امروز چهارشنبه 7 فروردین 92 چهار بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی والیبال به دلیل رفتارناشایست در مسابقات لیگ برتر والیبال مردان باشگاه های کشور در سال 91 با حضور در دفتر محمود افشار دوست دبیرکل فدراسیون والیبال، ضمن تذکر شفاهی و صحبت در خصوص برخی از مسائل مربوطه، از هر چهار بازیکن تعهد کتبی مبنی بر عدم بروز چنین رفتارها و شرکت در تمرینات تیم ملی تا تشکیل کمیته انضباطی فدراسیون والیبال و تصمیم گیری در خصوص چگونگی ادامه فعالیت آنها در والیبال؛ گرفته شد.


پس از بلغارستان و آرژانتین نوبت به برزیلی ها رسید

پس از بلغارستان و آرژانتین، فدراسیون والیبال برزیل هم از تیم ملی والیبال ایران  دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، پس از اینکه فدراسیون های والیبال بلغارستان و آرژانتین از تیم ملی والیبال ایران برای برگزاری چند دیدار تدارکاتی و شرکت در تورنمنت دوستانه دعوت به عمل آوردند، فدراسیون والیبال برزیل با ارسال نامه ای از تیم ملی والیبال ایران برای برگزاری چند دیدار دوستانه رسما دعوت کرد.
بدین ترتیب بر اساس برنامه اعلام شده، مردان والیبال ایران  پس از شرکت در لیگ جهانی والیبال و پیش از آغاز رقابت های قهرمانی مردان آسیا در امارات، 26مرداد تا 4 شهریور ماه سال جاری (1392) به منظور شرکت در دو تورنمنت دوستانه به آرژانتین سفر می کنند و سپس برای انجام سه دیدار دوستانه با تیم ملی برزیل در تاریخ های 6، 7و 8 شهریور به این کشور سفر خواهند کرد.


 سه تغییر در لیگ جهانی 


سه تغییر در برنامه و فرمول برگزاری لیگ جهانی والیبال در سال 2013 به وجود آمد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، بر اساس اعلام فدراسیون جهانی والیبال FIVB؛ تیم ملی پرتغال جایگزین تیم ملی مصر در گروه C لیگ جهانی والیبال شد و در پایان مرحله مقدماتی ( بین قاره ای) لیگ جهانی که قرار بود از هجده تیم شرکت کننده هشت تیم به مرحله نهایی صعود کنند، شش تیم به این مرحله صعود خواهند کرد. به این ترتیب که دو تیم برتر گروه های A و B و تیم برتر گروه C به همراه آرژانتین میزبان مرحله نهایی، در این مرحله با هم رقابت خواهند کرد.
همچنین بر اساس تصمیم فدراسیون جهانی و موافقت فدراسیون های والیبال ایران و آلمان با توجه به اینکه مرحله نهایی در کشور آرژانتین برگزار می شود، به علت بعد مسافت ایران و آرژانتین؛ دیدار تیم های ایران و آلمان که قرار بود 21 و 23 تیرماه برگزار شود، 21 و 22 تیرماه در سالن دوازده هزار نفری آزادی برگزار خواهد شد.


لیست شانزده نفره ولاسکو اعلام شد

خولیو ولاسکو اسامی شانزده بازیکن را به منظور حضور در اردوی آمادگی تیم ملی و شرکت در لیگ جهانی 2013 اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان پس از پایان مرحله نهایی لیگ برتر والیبال باشگاه های ایران در سال 91 و اتمام اردوی آمادگی تیم ملی، اسامی شانزده بازیکن را برای شرکت در اردوی آمادگی تیم ملی ایران به منظور حضور هر چه شایسته تر در رقابت های لیگ جهانی 2013 والیبال که برای اولین بار با حضور هجده تیم برگزار می شود را اعلام کرد که به شرح زیر است:
سعید معروف
مهدی مهدوی
شهرام محمودی
امیر غفور
سید محمد موسوی عراقی
عادل غلامی
مسعود غلامی
آرمین تشکری
علیرضا جدیدی
رحمان داوودی
پوریا فیاضی
آرش کشاورزی
فرهاد قائمی
حمزه زرینی
فرهاد ظریف
مجتبی یوسفی

لازم به ذکر است بر اساس اعلام مسئولان فدراسیون والیبال بازیکنان دعوت شده ای که در کمیته انضباطی پرونده دارند، حضور و ادامه فعالیتشان در تمرینات تیم ملی منوط به نظر کمیته انضباطی فدراسیون والیبال می باشد.
همچنین امیر خوش خبر به عنوان سرپرست، خولیو ولاسکو به عنوان سرمربی، حسین معدنی به عنوان مربی ()، احمد مساجدی به عنوان مترجم، سیامک افروزی به عنوان فیزیوتراپ، نوید مشجری به عنوان آنالیزور، علیرضا پیشیاره به عنوان ماساژور و میثم جعفری به عنوان تدارکات اعضای کادر فنی تیم ملی والیبال کشورمان را تشکیل می دهند و ناصر شهنازی و ایرج مقدم هم مربیان حاضر اردو هستند و دعوت شدگان از 7 فروردین سال 92 به صورت سه روز تمرین و یک روز استراحت در دو نوبت صبح و عصر زیر نظر کادر فنی تمرین خواهند کرد.
رقابت های لیگ جهانی 2013 والیبال در مرحله بین قاره ای از 10خرداد آغاز می شود و تا 23 تیرماه ادامه خواهد داشت.


گزارش تصویری از آغاز تمرینات تیم ملی والیبال ایران

می خواستم تک تک عکسا رو براتون بذارم که دیدم ای بابا! این همون مرورگری ه که نمیتونم اندازه ی عکس رو باهاش درست کنم ()، شرمنده... خودتون برید ببینید:  عکس های تمرین!پ.ن: سلام بچه ها!

من واقعا معذرت میخوام، دو هفته ی دیگه باید یه تحقیقی رو ارائه بدم که پیش نیازهاش رو نگذروندم و فوق العاده سخت و وقتگیره! خودمم نمیفهمم چجوری زندگیم داره میگذره، فعلا (حداقل تا فردا - پس فردا) فرصت آپ کردن ندارم...

ایشالا بعدش از خجالتتون در میام....

ببخشید...

برام آرزوی موفقیت کنید لطفا... و البته سلامتی.... :( :*:*

ممنونم! :*
طبقه بندی: لیگ جهانی 2013، تیم ملی ...،

تاریخ : پنجشنبه 8 فروردین 1392 | 11:41 ق.ظ | نویسنده : سونیا | باحال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.
نمایش نظرات 1 تا 30

downlode & code