تبلیغات
..: عشق است والیبال :.. - قضاوت 13 داور ایرانی و خارجی در باشگاه های آسیا
رقابتهای والیبال باشگاه های مردان آسیا با حضور 13 داور داخلی و خارجی به میزبانی تهران برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، رقابتهای والیبال باشگاه های مردان آسیا از روز یکشنبه 1 اردیبهشت ماه با حضور 14 تیم در تهران آغاز می شود.
بر اساس اعلام کمیته کنترل، 13 داور از کشورهای مختلف امر قضاوت در این مسابقات را بر عهده دارند که در میان آنها نام دو داور ایرانی به چشم می خورد. هند، عراق، ژاپن، کویت، مالدیو، امارات، چین تایپه، قزاقستان، قطر، عمان و اردن هم هر کدام با یک داور در این مسابقات حاضر هستند. مسعود قاری و محسن ترابی دو داور ایرانی هستند که در کنار داوران آسیایی به قضاوت می پردازند.
لازم به ذکر است 3 خبرنگار خارجی هم به همراه تیم های عراق، کویت و مالدیو به تهران می آیند تا این مسابقات را پوشش خبری دهند.

رقابت های والیبال باشگاه های مردان آسیا از 1 تا 9 اردیبهشت ماه به میزبانی تهران در ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی برگزار می شود و تیم کاله مازندران نماینده ایران در این مسابقات حاضر می شود.


ورود 12 تیم آسیایی از روز 30 فروردین به تهران
12 تیم حاضر در رقابتهای والیبال باشگاه های مردان آسیا از روز 30 فروردین ماه وارد ایران می شوند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، رقابتهای والیبال باشگاه های مردان آسیا از روز یکشنبه 1 اردیبهشت ماه در تهران آغاز می شود و تیم های آسیایی برای حضور در این رقابتها از جمعه به تهران می آیند.
تیم های قطر، چین، هند، عراق، قزاقستان، چین تایپه، ژاپن ، ازبکستان و امارات 9 تیمی هستند که در روز جمعه 30 فروردین ماه وارد تهران می شوند. ضمن اینکه تیم های لبنان، مالدیو و عمان هم یک روز دیرتر یعنی روز شنبه 31 فروردین ماه به کشورمان می آیند و در هتل محل اقامت خود مستقر می شوند. کویت تنها تیمی است که هنوز زمان ورودش به ایران اعلام نشده است.
تیم کاله مازندران هم از ابتدای این هفته تمرینات خود را در تهران و در ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی آغاز کرده است.
رقابت های والیبال باشگاه های مردان آسیا از 1 تا 9 اردیبهشت ماه به میزبانی تهران در ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی برگزار می شود و تیم کاله مازندران نماینده ایران در این مسابقات حاضر می شود.


سلام

خوبید بچه ها؟!

گفتم این چند وقته انقدر از درسا گفتم و غر زدم، الان که خوشحالم هم بگم.

من باید برای همون درس نسبیت یه سمینار بدم که 8 واحد پیش نیاز داره و من نخوندم هنوز. اما خودم خوندم، یه کم هم استاد کمکم کرد، امروز رفتم واسه استاد سمینار دادم! بهم گفت "خیـــــــــــلی عالی داری میگیا! با توجه به اینکه کوانتوم پاس نکردی، خیلی خوب میگی!" 

منم تقرببا داشتم تو دفترش پرواز می کردم! 
خیلی احساس سبکی می کنم.... هنوز هیچی نشده ها، اما اینکه استاد راضی بود، به نظرم عالیه! 

گفتم که شماها رو هم تو این حس خوب خودم شریک کنم! 

شنبه هم قراره همین موضوع رو به انگلیسی واسه یه درس دیگه سمینار بدم! 
تاریخ : چهارشنبه 28 فروردین 1392 | 10:35 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

downlode & code