تبلیغات
..: عشق است والیبال :.. - پیروزی دیگر برای مازندرانی ها؛ هند هم مقابل کاله تسلیم شد
تیم والیبال کاله مازندران در دور دوم رقابتهای والیبال باشگاه های مردان آسیا مقابل نماینده هند به پیروزی دست یافت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، در آخرین بازی روز چهارم مسابقات باشگاه های آسیا امروز چهارشنبه 4 اردیبهشت ماه تیم های کاله مازندران و گاز هند به مصاف هم رفتند که طی آن تیم کاله موفق شد سومین پیروزی خود در این مسابقات را به دست آورد و مقابل مدعیان قدرت نمایی کند.
در این بازی تیم کاله با نتیجه 3 بر صفر بر حریف قدرتمند خود غلبه کرد. این تیم در ست های اول، دوم با امتیازهای 25-15، 25-14، 25-19 پیروز شد.
کاله با ترکیب قرا، قائمی، زرینی، موسوی، پتکوویچ و علیزاده بازی را آغاز کرد. در ست اول بازیکنان بهروز عطایی از همان ابتدا با قدرت آغاز کردند و در تمام دقابق بازی از حریف خود پیش بودند. در این ست دفاع خوب بازیکنان کاله به خصوص محمد موسوی عامل مهمی در پیروزی این ست بود.
در ست دوم عطایی، نریمان نژاد و بازارگرد را به جای پتکوویچ و قرا به میدان فرستاد تا در این ست هم برتری در تمام امتیازها از آن کاله باشد. در این ست هم کاله اختلاف امتیاز قابل توجهی را با تیم هند داشت و توانست تا پایان آن این برتری را حفظ کند.
در ست سوم اگرچه نماینده کشورمان در ابتدا از حریف خود پیش افتاد اما در اواسط هند بازی پا به پای کاله پیش آمد. در این ست میلاد امامی پور به جای حمزه زرینی وارد میدان شد تا این ست هم با نتیجه 25-19 به سود کاله تمام شود.
قضاوت این بازی را یاسو چیونوبو از ژاپن به عنوان داور اول و ین وانگ از چین تایپه به عنوان داور دوم بر عهده داشتند.
لازم به ذکر است نماینده کشورمان در دور مقدماتی از سد تیم های چین تایپه و العین امارات گذشته بود. تیم گاز هند هم تیم لبنان را شکست داد و مقابل چین باخت.
در دور دوم رقابتهای والیبال باشگاه های آسیا هشت تیم برتر به صورت ضربدری (گروه A با C و گروه B با D) با هم مسابقه می دهند تا در پایان این دور از چهره چهار تیم برتر رونمایی شود.

نتیجه کلی این بازی به شرح زیر است:
کاله مازندران – گاز هند

(15-25، 14-25، 19-25)

سلام

همین رو به عنوان یک تنوع داشته باشید.  حال رنگی کردنش رو هم ندارم! شرمنده...
تاریخ : چهارشنبه 4 اردیبهشت 1392 | 10:40 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

downlode & code