تبلیغات
..: عشق است والیبال :.. - ملی پوشان مصمم برای لیگ جهانی
اردوی تیم ملی والیبال در حالی در تهران در جریان است که خوان سیچلونیز به جمع کادر فنی اضافه شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال کشورمان که خود را برای حضور در رقابتهای لیگ جهانی 2013 آماده می کند در ادامه روند آماده سازی خود، تمرینات را زیر نظر کادر فنی و نظارت مستقیم خولیو ولاسکو برگزار می کند. این در حالی است که خوان سیچلو مربی تیم ملی والیبال هم از امروز به اردوی تیم ملی والیبال پیوست تا کادر فنی تیم ملی والیبال تکمیل شود.
ملی پوشان ایران که با تصمیم کادر فنی به دو گروه تقسیم شدند از این پس و با کاهش برنامه بدنسازی، بیشتر روی تمرینات تکنیکی و تاکتیکی تمرکز کرده اند. البته در این اردو هم همانند اردوهای قبل، تمرینات دریافت و دفاع از نظر خولیو ولاسکو اهمیت بالایی دارد و به همین دلیل ملی پوشان در برنامه روزانه خود این تمرینات را پشت سر می گذارند.
همچنین محل اسکان بازیکنان از کمپ تیم های ملی والیبال به هتل المپیک بازیکنان تغییر کرد و به گفته کادر فنی تیم ملی با نزدیک تر شدن زمان مسابقات لیگ جهانی، انگیزه بازیکنان هم افزایش می یابد و آنها برای انجام تمرینات بهتر مصمم تر می شوند.

تیم ملی والیبال کشورمان در اولین مسابقه خود در لیگ جهانی والیبال مقابل تیم ملی روسیه در این کشور به میدان می رود.


تیم ملی 7 خرداد ماه به بلغارستان می رود

تیم ملی والیبال ایران 7 خرداد ماه برای انجام چند بازی تدارکاتی راهی بلغارستان می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال کشورمان که خود را برای حضور در رقابتهای لیگ جهانی آماده می کند روز هفتم خرداد برای انجام سه بازی دوستانه از طریق ترکیه به صوفیه می رود. ملی پوشان ایران در مدت هفت روز اقامت خود در این کشور قرار است 3 بازی دوستانه با تیم ملی بلغارستان که خود را برای حضور در لیگ جهانی آماده می کند، انجام دهند.
ملی پوشان ایران بعد از این اردوی تدارکاتی، روز 15 خردادماه راهی کالینگراد روسیه می شود تا در اولین بازی خود در لیگ جهانی والیبال مقابل تیم ملی روسیه به میدان برود. این تیم بعد از انجام دو بازی با تیم ملی روسیه، 19 خردادماه به کشور بازمی گردد. برنامه تیم ملی ایران برای بازیهای لیگ جهانی از فشردگی بالایی برخوردار است چراکه بعد از بازگشت به تهران، ملی پوشان روز 31 خرداد در تهران از تیم ملی صربستان میزبانی می کنند.
تیم ملی والیبال کشورمان هم اکنون زیر نظر کادر فنی، در اردوی آماده سازی برای حضور در لیگ جهانی به سر می برد.


پورحسن: لیگ برتر از آبان ماه آغاز می شود

رییس سازمان لیگ گفت: لیگ برتر سال 92 احتمالا از اویل آبان ماه با حضور 12 تیم کار خود را آغاز می کند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، منوچهر پورحسن با اشاره به برنامه های سازمان لیگ گفت: بعد از برگزاری شورای لیگ می توانیم در مورد برنامه های قطعی لیگ سال آینده صحبت کنیم. البته هنوز زمان برگزاری این شورا مشخص نیست و تا زمانی که کار بررسی اساسنامه تمام نشود این شورا هم تشکیل نمی شود.
وی افزود: تمام مواردی که در لیگ برتر امسال اجرایی می شود در شورای لیگ بررسی و به تصویب می رسد. برخی موارد جزیی در آیین نامه دچار تغییر می شود. در این راستا از مسئولان هیئت ها و باشگاهها خواستیم تا مشکلات سال قبل و نظرات و پیشنهادات خود در مورد برگزاری لیگ را به ما به صورت کتبی اطلاع دهند تا ما هم با بحث و بررسی ، بتوانیم آن موارد را در آیین نامه قرار دهیم.
پورحسن در مورد اینکه آیا لیگ امسال هم با پلی آف به انجام می رسد گفت: تا زمانی که موضوعی برای بحث مشخص نشود تمام موارد برگزاری لیگ همانند سال قبل خواهد بود. مثلا شنیده می شود که برخی مربیان به برگزاری پلی آف اعتراض کردند اما هنوز هیچ مربی یا باشگاهی در مورد این موضوع پیشنهاد خود را به ما نداده اند. پس چطور می توانیم این مورد را به شور بگذاریم و آن را سبک و سنگین کنیم.
رییس سازمان لیگ با اشاره به برگزاری لیگ با همان تعداد سال گذشته گفت: لیگ برتر را با همان 12 تیم برگزار می کنیم. البته باید ببینیم که کدام تیم ها برای لیگ امسال اعلام آمادگی می کنند و آیا تیمی انصراف میدهد یانه. در مورد لیگ دسته یک هم تعداد تیم های متقاضی برای شرکت در این لیگ بیش از حد انتظار است اما این مسابقات را هم با همان 16 تیم برگزار می کنیم. یعنی سقف تیم ها برای لیگ برتر و دسته یک همان 12 و 16 تیم است.


سلام دوستان!

بازم مثل عذرخواهی می کنم به خاطر تاخیر و درگیری هام...

این پست هم به خاطر گل روی مهدیه! 


بچه هاااااااااااااااااا!

نسبیت تموم شد!!!!!!

  آزادید هرچقدر می خواید فحش بدید! تاریخ : دوشنبه 23 اردیبهشت 1392 | 04:08 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.
نمایش نظرات 1 تا 30

downlode & code