تبلیغات
..: عشق است والیبال :.. - لیست 12 نفره ایران برای پیکار با روس ها اعلام شد
سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان اسامی 12 بازیکن را برای شرکت در مسابقات لیگ جهانی والیبال در دیدار مقابل تیم ملی روسیه اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال کشورمان که روز سه شنبه 5 خردادماه تهران را به مقصد بلغارستان ترک می کند امروز آخرین تمرین خود را برگزار می کند تا با آمادگی کامل راهی اردوی تدارکاتی بلغارستان و بعد از انجام چند بازی دوستانه راهی روسیه شود.
اما در آستانه اعزام تیم ملی والیبال به بلغارستان و سپس روسیه، خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال اسامی 12 بازیکن را برای دیدار مقابل روسیه قهرمان المپیک اعلام کرد که بر این اساس سعید معروف، مهدی مهدوی، محمد موسوی عراقی، آرمین تشکری، عادل غلامی، حمزه زرینی، فرهاد قائمی، آرش کشاورزی، پوریا فیاضی، امیر غفور، شهرام محمودی و فرهاد ظریف ، لیست 12 نفره تیم ملی ایران را در دیدار مقابل روس ها در چارچوب رقابت های لیگ جهانی را تشکیل می دهند.
همچنین بنا به تشخیص ولاسکو، سامان فائزی در اردوی تدارکاتی بلغارستان تیم ملی را همراهی می کند.
تیم ملی والیبال کشورمان از روز 17 خرداد ماه مسابقات خود در لیگ جهانی والیبال را با رقابت با تیم روسیه آغاز می کند و پس از برگزاری دومین دیدار خود مقابل روسیه در 18 خرداد بلافاصله به تهران می آید تا تمرینات خود را در دو گروه الف و ب در سالن دوازده هزار نفری آزادی برای دیدار مقابل صربستان پی گیری کند.

لازم به ذکر است بر اساس مقررات لیگ جهانی تیم ها می بایست پیش از هر بازی 12 بازیکن را از میان لیست 22 نفره انتخاب و معرفی کنند. به همین دلیل در مدتی تیم ملی در بلغارستان و روسیه می باشد، تیم ملی ب کشورمان زیر نظر حسین معدنی سرمربی سابق تیم ملی و دستیار کنونی خولیو ولاسکو تمرینات خود را در دونوبت صبح و عصر در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی در تهران پی گیری می کند.

پاداش 20 میلیونی وزیر ورزش به والیبالست ها 

وزیر ورزش و جوانان صبح امروز با حضور در اردوی تیم ملی والیبال ضمن آرزوی موفقیت برای ملی پوشان در لیگ جهانی، پاداش 20 میلیونی را به آنها اهدا کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، در بازدید دکتر عباسی وزیر ورزش و جوانان که صبح امروز یکشنبه 5 خرداد در جمع مسئولان فدراسیون والیبال و اصحاب رسانه انجام شد، وی پاداش 20 میلیونی وزارت ورزش را پیش از اعزام ملی پوشان به مسابقات لیگ جهانی به آنها هدیه کرد تا بازیکنان با انگیزه تر از قبل راهی بزرگترین میدان والیبال در دنیا شوند.
وی در ابتدای ورود خود به محل تمرین تیم ملی والیبال در سالن فدراسیون والیبال، از نزدیک شاهد تمرین ملی پوشان بود. ملی پوشان در دو گروه مقابل یکدیگر به انجام مسابقه پرداختند و کادر فنی تیم ملی شامل ولاسکو، سیچلو، معدنی و سایر مربیان حاضر در تمرین نکات لازم را به بازیکنان تذکر می دادند.
با پایان زمان تمرین، عباسی با حضور در کنار ملی پوشان با آنها به گفت و گو پرداخت و برای آنها آرزوی موفقیت کرد. ضمن اینکه وزیر ورزش و جوانان با اهدا چک 20 میلیونی به سعید معروف به عنوان کاپیتان تیم ملی والیبال، پاداش سایر ملی پوشان را هم اهدا کرد.
لازم به ذکر است امروز آخرین روز تمرین تیم ملی والیبال پیش از حضور در لیگ جهانی والیبال است.


دکتر عباسی: ورزش ایران، روزهای تاریخی را تجربه می کند

وزیر ورزش و جوانان در بازدید از اردوی تیم ملی والیبال خطاب به ملی پوشان گفت: شما افتخار ایران هستید و با وجود جوانانی مثل شما ورزش ایران روزهای تاریخی را تجربه می کند. 100%!مثلا 3 تا 3تا از عمان گل می خوریم تو فوتبال! والیبال روزای تاریخی ش ه دکتر!
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، دکتر عباسی وزیر ورزش و جوانان که صبح امروز یکشنبه 5 خرداد همراه با هیئت همراه و اصحاب رسانه، به آخرین تمرین تیم ملی والیبال آمد با ابراز رضایت از موفقیت های والیبال ایران گفت: از مسئولان فدراسیون والیبال، کادر فنی تیم ملی و بازیکنان تشکر ویژه ای دارم و امیدواریم شاهد موفقیت شما در لیگ جهانی باشیم.
وی افزود: ایران با وجود جوانانی مثل شما اوج تاریخی را تجربه می کند، همه اعضای تیم تلاش و کوشش فروانی داشته تا مجموعه با عزت، قوی، جدی و با صلابتی در تیم ملی داشته باشیم. به هر حال برای اولین بار در تاریخ ورزش است که این موضوع با قدرت مجموعه والیبال شکل گرفته است. ولاسکو هم مربی بزرگ و باتجربه ای است که این دوران کاری خود در ایران را به عنوان تاریخ در ذهنش خواهد داشت.
وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: حضور ما در جمع شما ملی پوشان نشان از اهمیت و توجه به شما است، همت بالای افراد را با پول نمی توان خرید. برای کاستی هایی که احساس می شود عذر می خواهیم اما به هر حال کم کاری هم نبوده و باید کاستی هایمان را جبران کنیم، همانطور که شما با بازیهای تدارکاتی ضعف های خود را شناسایی می کنید.
دکتر عباسی با اشاره پاداش ملی پوشان افزود: شما افتخار ما ایرانی ها هستید و پاداشی را که به شما قول داده بودیم را امروز به شما هدیه می کنیم تا با اقتدار پا به میدان لیگ جهانی بگذارید. در طول یک سال گذشته مسئولان، کادر فنی و ملی پوشان والیبال تلاش مستمری را نشان دادند و این اتحاد و و انسجام در کنار کار مستمر و حرفه ای، توفیق قابل توجه دارد.
وی در پایان گفت: در آستانه لیگ جهانی هستیم و امیدوار به افتخار آفرینی شما. فدراسیون والیبال به دلیل راه یابی تیم ملی به بزرگترین مسابقات والیبال در سطح دنیا، توجه ما را بیشتر به خود جلب کرد و از در اختیار گذاشتن تمام امکانات خود برای موفقیت این تیم کوتاهی نمی کنیم.


معروف: خوشحالیم که وزیر ما را فراموش نکرد

کاپیتان تیم ملی والیبال () گفت: از دکتر عباسی تشکر می کنیم که ما را در آستانه حضور در لیگ جهانی فراموش نکرد و به قولش عمل کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، سعید معروف در بازدید امروز وزیر ورزش و جوانان از اردوی تیم ملی به نمایندگی از ملی پوشان صحبت کرد و گفت: خوشحالیم که دکتر عباسی با حضور خود در اردو به ما انگیزه داد و امیدوارم این قدم خیری برای شروع در لیگ جهانی باشد و بتوانیم جواب زحمات فدراسیون را بدهیم. ایشالا! 
وی افزود: البته ناراحتی هایی در اردو وجود داشت و آن به رای کمیته انضباطی فدراسیون برای حواشی لیگ برتر مربوط می شود. دو ماه است که این تیم بدون حاشیه برای موفقیت در لیگ جهانی تمرین می کند اما مسایلی که بعد از لیگ برتر به وجود آمد ذهن بازیکنان را درگیر کرده است. 
معروف با درخواست از وزیر ورزش ادامه داد: از شما می خواهیم کاری کنید تا قبل از اعزام به لیگ جهانی، بازیکنان این مسایل را فراموش کنند و بدون دغدغه راهی مسابقات شوند. امیدوارم با حمایت شما تیم ملی بازیهای خوبی را نشان دهد تا والیبال ورزش اول کشور شود.   با 20 میلیون می تونن کمیته انضباطی رو راضی کنن دیگه! 


داورزنی: لیگ جهانی ویترین افتخارات والیبال ایران است

رییس فدراسیون والیبال گفت: تیم ملی بهترین ترکیب خود را داشته و حضور ملی پوشان در لیگ جهانی به عنوان ویترین کار والیبال کشور است.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، دکتر محمدرضا داورزنی در بازدید دکتر عباسی وزیر ورزش و جوانان از اردوی تیم ملی والیبال، در جمع ملی پوشان گفت: اینگونه حمایت ها به ما کمک می کند تا در راه عزت و سربلندی کشور به ویژه در لیگ جهانی که بعد از 23 دوره برگزاری، برای نخستین بار نصیب والیبال ایران شده است بازیهای خوبی را نشان دهیم.
وی افزود: از دکتر عباسی از به دلیل حمایت از تیم های ملی والیبال که به عنوان نماینده آسیا به مسابقات جهانی رفته تشکر می کنیم. به هر حال والیبال پر افتخارترین فدراسیون ورزشی است که در همه رده هایش از نوجوانان گرفته تا بزرگسالان و ساحلی افتخار حضور در مسابقات جهانی را داشته است. شما ملی پوشان بزرگسال به عنوان ویترین کار والیبال کشور و تیمی که در چند سال اخیر رشد قابل توجهی داشته در لیگ جهانی حضور دارید. 
دکتر داورزنی با تقدیر از تلاش کادر فنی ادامه داد: از زحمات کادر فنی به ویژه ولاسکو و همکارانش که بازیکنان زیادی را در طول دو سال اخیر آزمایش کردند و برای تیم ملی انتخاب کردند تشکر می کنم. نام 22 بازیکن را به فدراسیون جهانی والیبال ارسال کردیم که از میان آنها نام 12 نفر برای حضور در لیگ جهانی اعلام خواهد شد.
وی با اشاره به ترکیب بازیکنان در تیم ملی گفت: ترکیب تیم ملی یکی از بهترین ترکیب هایی است که تا کنون در والیبال وجود داشته است. تیم ملی از نظر روانی و فنی از انگیزه بالایی برخوردار است که حضور شما به عنوان وزیر ورزش به آنها دلگرمی داد تا با انگیزه تر از قبل شوند.
رییس فدراسیون والیبال در مورد قول پاداش وزیر ورزش افزود: وزیر ورزش پیش از عید قول پاداش را به شما داده بودند که امروز به دستتان رسید. البته مطمئنا هیچ کدام از شما برای پاداش تلاش نکردید اما زحمتی که شما با تلاش و تواضع انجام دادید تا والیبال ایران رشد داشته باشد شایسته این پاداش است.
دکتر داورزنی در پایان خطاب به وزیر ورزش و جوانان گفت: برخی بازیکنان از تفاوت هایی که بین رشته ها وجود دارد گله می کنند. آنها می گویند که افتخارات والیبال که مجوز حضور در بزرگترین میدان رقابتی در دنیا یعنی لیگ جهانی را به دست آورده قابل قیاس با نتایج سایر رشته ها نیست. به هر حال از اینکه این پاداش در اختیار آنها قرار گرفت خوشحالیم و امیدواریم که بتوانیم با این شرایط دل مردم را در مسابقات لیگ جهانی شاد کنیم.

اینم گزارش های تصویری: 1                                     2    


سلام!

اصلا به وجد اومدم وقتی این خبرا رو خوندم، گفتم بذارم شماها هم کیف کنید!

دم وزیر گرم! 

فقط نم دوس دارم براتون عکس بذارم! یه ادم انگیزه میده واسه خوندن پست، اما مرورگرم، بهم اجازه ی تنظیم ابعاد عکس رو نمیده و وبلاگ ره به هم میریزه عکس!

ببخشید دیگه! میخوام، نمیشه! 


بعدا نوشت: بچه ها، یه سر برید به این آدرس، خیلی باحاله! 

http://threegirl.mihanblog.com/post/337
تاریخ : یکشنبه 5 خرداد 1392 | 04:20 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

downlode & code