تبلیغات
..: عشق است والیبال :.. - چند ساعت پیش از مسابقه/ ولاسکو: امروز بهتر هستیم
مودنا – لیگ جهانی والیبال
خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان پس از تمرین صبح در خصوص بازی امروز مقابل ایتالیا گفت: در بازی امروز ما شرایط ایده آلی نداریم. فرهاد قائمی که روی سرویس و دریافت او حساب ویژه ای باز کرده بودیم را نداریم. چرا که زمانی که قائمی بود دو دریافت کننده خوب در زمین داشتیم. چند بازیکنمان هم مشکل گوارشی داشتند. من احساس می کنم بعضی از بازیکنان جوانم به دلیل شرابط بازی در ایتالیا کمی عصبی هستند.
ولاسکو در ادامه افزود: من به دنبال هر راهی هستم تا به تیم روحیه دهم و بتوانم از لحاظ روحی تیم را در شرایط ایده آل قرار دهم. به بچه ها هم گفتم. ما می رویم فقط بازی خودمان را انجام دهیم و اگر این کار را کنیم موفق خواهیم شد. حمزه هم به جمع بازیکنان پیوسته و این خبر خوبی هست. در کل امروز شرایط تیم بهتر است و امیدوارم خوب بازی کنیم.

ولاسکو در پایان یادآور شد: این مسابقه برای ما خیلی خوب است. مخصوصا برای بازیکنان جوان ما مثل مباشری، کمالوند و داوودی. ما باید از این مسابقه کسب تجربه کنیم و سعی کنیم بازی خود را به معرض نمایش گذاریم.

ناظر و داوران مسابقه ایران و ایتالیا

مودنا – لیگ جهانی والیبال
ایران در حالی از ساعت 20 فردا جمعه به وقت محلی (22:30 به وقت تهران) در سالن پالازاکای مودنای ایتالیا به مصاف تیم ملی این کشور می رود که دو داور به نام های دوسان هودون از امریکا و دونالد استال از استرالیا قضاوت این دیدار را برعهده دارند و همچنین کامیلو آنتاو از موزامبیک به عنوان ناظر فدراسیون جهانی می باشد.


خوش خبر: پرواز بلند مدت مصدومیت قائمی را تشدید کرد

مودنا - لیگ جهانی والیبال
امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال کشورمان در خصوص مصدومیت قائمی و جایگزین زرینی گفت: وقتی در بازی با صربستان قائمی مصدوم شد، برای روشن شدن موضوع از کمر وی MRI گرفتیم و پس از بررسی توسط پزشکان و مشورت با کادر فنی با توجه به اینکه بلافاصله بعد بازی باید راهی ایتالیا می شدیم و وقتی برای عوض کردن بلیط نبود، تصمیم گرفتیم در بازی مقابل ایتالیا و کوبا فرهاد قائمی تیم ملی را همراهی کند.
متاسفانه پرواز طولانی مدت که اجتناب ناپذیر است باعث شد مصدومیت وی تشدید شود و سیامک افروزی پزشک تیم تلاش زیادی کرد تا قائمی به سرعت بهبود پیدا کند. با توجه به شرایط بدنی و وضعیت مصدومیت قائمی تا به امروز کادر فنی پس از جلسه ای که داشتیم تصمیم به جایگزین کردن حمزه زرینی کرد. چرا که نمی خواستیم فشار بیشتری بر روی فرهاد قائمی بیاوریم تا خدای نا کرده موجب حادتر شدن مصدومیت وی شود. ما می خواهیم قائمی را در آینده هم حفظ کنیم.
ما هم بلافاصله مقدمات سفر حمزه را فراهم کردیم و بر اساس برنامه امروز تهران را به مقصد مودنا ترک میکند و فردا به جمع ملی پوشان اضافه خواهد شد.

(این خبر مال  دیروز ه...امیدوارم قائمی هرچی زودتر خوب بشه....)


معروف: امروز از لحاظ روحی بهتر شدیم
مودنا - لیگ جهانی والیبال
سعید معروف بازیکن تیم ملی والیبال کشورمان در خصوص دیدار با ایتالیا گفت: امروز به مصاف تیمی خواهیم رفت که صاحب سبک در والیبال دنیاست. ایتالیا تیم بزرگی است. در این دو بازی با تمام قوا به میدان می آید تا بتواند هر شش امتیاز را کسب کند و صعود خود به دور بعد را قطعی کند.
کاپیتان تیم ملی کشورمان افزود: ما شرایط خوبی نداشتیم. پرواز بلند مدت، خستگی، آسیب دیدگی و مشکل گوارشی. ولی خدا را شکر رفته رفته همه چیز در حال بهبود است. امروز شرایط بچه ها هم از لحاظ روحی و هم از لحاظ جسمی خیلی بهتر شده است. شرایط من هم خوب هست و می توانم بازی کنم.
وی افزود: ما می خواهیم بازی خوبی مقابل ایتالیا ارائه کنیم. شاید ایتالیا روی کاغذ برنده باشد ولی همه چیز توی زمین معلوم می شود. می رویم تا یک بازی خوب انجام دهیم و از آن لذت ببریم.


سلام

دیروز تولد خواهرگل بنده، یعنی ویک (که من هنوز نفهمیدم باید بهش بگم وکتور، ویکتور، وک یا ویک!!!! ) بود! من دیروز اومدم که براش پست بذارم و تبریک بگم، اما درگیر یه کار دیگه شدم و یادم رفت....

باز آخر شب یادم افتاد و دوباره یادم رفت....

ببخشید عزیزم! با یه روز تاخیر؛ تولدت یه عالمه مبارک! ایشالا که همیشه سلامت و سربلند  و همین قدر پرانرژی و شاد باشی عزیزم! 

دوست دارم! 

تاریخ : جمعه 7 تیر 1392 | 05:31 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

downlode & code