تبلیغات
..: عشق است والیبال :.. - ملی پوشان عازم هاوانا شدند
ساساری – لیگ جهانی والیبال
تیم ملی والیبال کشورمان ساعت 7 امروز به وقت محلی ساساری را به مقصد میلان و سپس پاریس ترک کرد. ملی پوشان کشورمان پس از چند ساعت توقف در پاریس با پروازی 11 ساعته، پس از سفری 19 ساعته، ساعت 22:20 دقیقه به وقت محلی وارد هاوانا محل برگزاری دو مسابقه ایران و کوبا می شوند.

لازم به ذکر است بازی ایران و کوبا ساعت 20:40 روز های جمعه و شنبه به وقت محلی در هاوانا برگزار خواهد شد.

ولاسکو: نگرانم! نباید در باد این پیروزی ها بمانیم 

ساساری - لیگ جهانی والیبال
خولیو ولاسکو سرمربی تمی ملی والیبال ایران در خصوص دیدار مقابل کوبا گفت: کوبا تیم جوانی دارد. مثل ما روز به روز در حال پیشرفت است. در دو بازی خود مقابل روسیه بسیار خوب ظاهر شده است.
وی افزود: بازی مقابل صربستان و ایتالیا دیگر تمام شده است. دیگر نباید به این بازی ها توجه کنیم. این که در باد این پیروزی بمانیم اشتباه بزرگی است. بازیکنان و مردم باید برای هر تیم حساب خاص خودش را باز کنند. نباید توقع را بالا ببریم و بعد نتوانیم پاسخ گوی ان باشیم. باید سعی کنیم بهترین بازی را ارائه دهیم و تمام ذهن خود را متمرکزبازی کنیم. نباید در باد این پیروزی ها بمانیم.
نمی توانیم بگوییم: چون ایتالیا کوبا را برده و ما ایتالیا را؛ پس می توانیم کوبا را ببریم. این اصلا صحیح نیست. بازی مقابل کوبا برایمان خیلی سخت خواهد بود. شاید بیشتر از هر زمانی. ما باید بازی خودمان را کنیم و تا آخرین لحظه برای پیروزی بجنگیم.


معروف: امروز ایران یکی از مدعیان والیبال دنیا است

ساساری - لیگ جهانی والیبال
سعید معروف در خصوص دیدار مقابل ایتالیا گفت: ماندگار ترین بازی های خود را در تاریخ والیبال برگزار کردیم. درسته ما صربستان را هم که قهرمان اروپاست شکست دادیم ولی شکست ایتالیا در خانه و کسب 4 امتیاز کار بزرگی است که شاید دیگر تکرار نشود.ما نشان دادیم والیبال ایران آنقدر بازیکن خوب دارد که با وجود تغییرات زیادی که در این چند مسابقه انجام دادیم باز هم بازیکنان جانشین خوب عمل کردند و توانستیم نمره قبولی در بازی های خود کسب کنیم.
پاسور تیم ملی کشورمان افزود: این موضوع دست مربی را برای تغییرات و هدایت تیم باز می کند. اینکه بازیکنان به این پیشرفت فکری و شخصیتی رسیدند نکته مهم و حائز اهمیتی است. امیدوارم بتوانیم در بازی های اینده و در لیگ جهانی بعد هم همین طوری ظاهر شویم.
وی افزود: من شخصا آرزویم این بود، وقتی در یک تورنمنت بین المللی که در سطح جهانی برگزار می شود، تیم ایران به عنوان یک مدعی به میدان بیاید و امروز شاهد این هستیم که این اتاق افتاده و دنیا بر روی والبیال ایران حساب ویژه ای باز کرده اند و دیگر در مسابقات جهانی ایران یکی از مدعیان والیبال دنیاست.
کاپیتان تیم ملی در خصوص بازی با کوبا گفت: دو بازی خیلی سخت در هاوانا خواهیم داشت و بعد مسافت و سفر طولانی کار ما را بسیار سخت ترمی کند. آنها با برد مقابل روسیه روحیه خوبی دارند و جنگنده تر شده اند. امیدوارم بتوانیم بازی خوب و قابل قبولی مقابل کوبا انجام دهیم.


امیر غفور: ولاسکو گفته بود چند پوئن کنار بگذارید
ساساری - لیگ جهانی والیبال
امیر غفور بازیکن تیم ملی والیبال کشورمان در خصوص مصاف ایران با ایتالیا در مودنا و ساساری گفت: در بازی اول ما خیلی خوب بازی را شروع کردیم. در بازی دوم ، آنها خیلی خوب شروع کردند. البته ما هم خوب بازی کردیم ولی آنها که برایشان خیلی مهم بود 3 امتیاز این دیدار را از آن خود کنند، به هر دری زدند تا پیروز شوند. البته ما در مجموعه دو بازی خوب ظاهر شدیم و توانستیم شایستگی های خود را به خوب نشان دهیم. آنها آمده بودند تا شش امتیاز را بگیرند ولی تنها دو امتیاز نصیبشان شد و ما توانستیم چهار امتیاز در خاک ایتالیا از آنها بگیریم.
پشت خط زن تیم ملی والیبال کشورمان در ادامه افزود: این حسن است برای تیم ما که در حضور تماشاگران و داوری ناعادلانه باز چهار امتیاز از انها گرفتیم. در ست پنجم همه دیدند که داور انها را پیروز کرد.
وی افزود: البته ولاسکو به ما گفته بود که در این بازی برای داور و تماشاگران چند پوئن کنار بگذارید و بازی خود را کنید. چون این شرایط بر علیه ما خواهد بود. ولی در مجموع فکر می کنم مردم ما از مردم ایتالیا راضی تر بودند.
غفور در خصوص بازی با کوبا افزود: کوبا تیمی قدرتمند است و بازی مقابل او در هاوانا بسیار برایمان سخت خواهد بود. نتیجه ای که آنها مقابل روسیه داشتند و پیروزی انها نشان از پیشرفت تیم و قدرت کوبا در این مسابقات است. انها هر بازی بهتر می شود. ما هم بهتر می شویم. مابا دل و جان به بازی مقابل کوبا می رویم. کوبا هم می خواهد از نام و اعتبار خود دفاع کند. اگر بتوانیم بازی خود را انجام دهیم مطمئنا پیروز میدان خواهیم بود.


موسوی همچنان در صدر بهترین مدافعان روی تورلیگ جهانی والیبال

محمد موسوی با میانگین 1.27 امتیاز در هر ست در پایان هفته پنجم لیگ جهانی والیبال همچنان در صدر رده بندی بهترین مدافعان روی تور ماند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، موسوی از 110 بار تلاش خود در این مسابقات 33 امتیاز برای تیم ملی ایران کسب کرده است. مارکو پودراسکاتین از صربستان با میانگین 91 صدم و آدام سیماک از کانادا با 86 صدم امتیاز در هر ست در رده های دوم و سوم بهترین مدافعان روی تور قرار دارند.

عنوان امتیاز آورترین بازیکن نیز به " الکساندر آتاناسویچ" از صربستان با 172 امتیاز رسید و بهترین ایران در این رده بندی محمد موسوی است که 79 امتیاز گرفته و در رده 29 قرار دارد.

بهترین اسپک " ویتزه کویسترا" از هلند با 58.19 درصد است. بهترین ایرانی در این بخش شهرام محمودی است با 46.2 درصد موفقیت در زدن اسپک در رده 22 قرار گرفته است.

درمیان بهترین توپ گیران " ماریو سیلوا" از برزیل با میانگین 2.88 در صدر است و بهترین ایرانی در این میان، فرهاد ظریف است که میانگین 1.96 دارد و در رده هفتم است.

در رده بندی بهترین سرویس زنان، "یوردان آستنگو" از کوبا با 54 صدم امتیاز در هر ست در مقام نخست است. در میان ایرانیان در این بخش محمد موسوی با 31 صدم امتیاز در هر ست رتبه 14 را از آن خود کرده است. موسوی در مجموع تاکنون هشت امتیاز سرویس گرفته است.

بهترین دریافت کننده " پائول لوتمن" از آمریکا با 70.25 درصد است و بهترین ایرانی در این بخش فرهاد ظریف با 39.2 درصد است که در رتبه 27 قرار دارد.

بهترین پاسور "سانسو هان" از کره جنوبی است با میانگین 10.67 پاس موفق در هر ست و در میان ایرانیان، سعید معروف با میانگین 5.58 امتیاز رتبه دهم را به خود اختصاص داده است.


سلام 

تبریک میگم به همه به خاطر بازی فوق العاده ی بچه ها! شاهکار کردن واقعا!

خیلی عالی دست و پای ایتالیایی ها رو بستن و نذاشتن بازی کنن! احسنت....

اونجایی که سرمربی ایتالیا زایتسف رو برد بیرون، اوج بازی بود! یه جوری دفاعش کردن که کلا رفت بیرون! =)))))

یه اسپک هم سعید زد که خیــــــــــــــــــــلی چسبید! :دی

در مجموع عااااااااااااااااالی بودن!

ایشالا که همیشه موفق و سربلند باشن! تاریخ : سه شنبه 11 تیر 1392 | 09:17 ق.ظ | نویسنده : سونیا | باحال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

downlode & code