تبلیغات
..: عشق است والیبال :.. - معروف: هیچ کس انتظار نداشت ...

سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان پس از بازی دوم ایــران مقابل کوبا گفت: مثل بازی دیروز کار سختی داشتیم. کوبا هم نمی خواست مقابل ایــران شکست بخورد. بنابراین فکر می کنم شاهد بازی بزرگی بودیم. ما در بازی امروز مقابل کوبا دفاع روی تور خوبی داشتیم. از ست دوم به بعد کم اشتباه کار کردیم. شاید هیچ کس انتظار نداشت که ما پنج امتیاز از کوبا در خانه اش بگیریم. این امتیازها برای ایــران بسیار مهم و ارزشمند هستند. ما برای این بازی برنامه داشتیم و سختی های زیادی را تحمل کردیم. من این پیروزی را به مادرم و همه مردم ایران تقدیم می کنم.

مهدوی: برای نخستین بار حضور، این همه امتیاز در لیگ جهانی رکورد است

مهدی مهدوی پس از پیروزی مقابل کوبا گفت: واقعا پیروزی سخت بدست آمد. گفتن این موضوع راحت است. امیدوارم مسئولان قدر این پیروزی را بدانند. پیروزی بر کوبا که یکی از قدرت های بزرگ والیبال جهان است کار خیلی بزرگ و ارزشمندی است. امیدوارم که نوار موفقیت ها ادامه داشته باشد. حتی می توانستیم ست نخست این بازی را هم با برد پشت سر بگذاریم. شاید بعد از ست نخست قدری بازیکنان کوبا شل گرفتند.

امیدوارم در تهران هم نتیجه خوبی مقابل آلمان بگیریم و با انگیزه مضاعف برای سال های بعد لیگ جهانی حضور پررنگ تری داشته باشیم فکر می کنم برای نخستین حضور، این همه امتیاز در لیگ جهانی رکورد است.

از مردم تشکر می کنم که صبح زود از خواب بیدار شدند و با اینکه از خواب زدند اما موفق شدیم دل آن ها را شاد کنیم. ممنونم که ما را دعا کردند. امیدوارم توانسته باشیم آن ها را خوشحال کنیم. من این پیروزی را به همسرم تقدیم میکنم که واقعا در این سال ها همیشه غیبت های من را تحمل کرده است. همچنین به دختر گلم و خانواده ام تبریک می گویم.

 

 محمودی: همه بازیکنان از جان و دل مایه گذاشتند

شهرام محمودی پس از پیروزی مقابل کوبا اظهار کرد: نمی توانم پس از این پیروزی احساس خودم را شرح دهم. خوشحالم که موفق شدیم کشور صاحب نام والیبال کوبا را شکست دهیم. کوبا چندین دوره لیگ جهانی را تجربه کرده و عناوین خوبی بدست آورده است.

 اینکه ما توانستیم در خانه حریف دو بار کوبا را شکست دهیم و پنج امتیاز بگیریم واقعا جای خوشحالی دارد. فکر می کنم این پیروزی در تاریخ ثبت شود. همه بازیکنان از جان و دل مایه گذاشتند. شما شاهد بودید که تقریبا 9 ساعت اختلاف زمان با تهران داشتیم. فکر نمی کردم بتوانیم اینقدر خوب و روان بازی کنیم. هنوز هم بدن های ما به شرایط عادت نکرده و قدری مشکل داریم. با این حال همه از جان و دل مایه گذاشتند تا موفق شویم. مردم ایــران لایق بهترین ها هستند. خودمان واقعا خوشحالیم. وظیفه ماست که هر طور شده دل مردم را شاد کنیم.

می دانم در ایــران ساعات اولیه روز است و امیدوارم که مردم از پیروزی ما انرژی گرفته باشند و روز خوبی را آغاز کنند. من پیروزی را به همسرم و خانواده ام و همه مردم عزیز کشورم تقدیم می کنم   

 

  غفور: از اینکه مردم خوشحال هستند خیلی خوشحالم  

امیر غفور پس از کسب دومین برد پیاپی مقابل کوبا اظهار کرد: نمی توانم بگویم که از قبل پیش بینی می کردیم که اینگونه مقابل کوبا در خانه اش پیروز می شویم. اما هدف ما پیروزی بر کوبا بود. قبل از بازی هم گفته بودم هدف ما این است و با انگیزه زیاد تنها به برد فکر می‌کنیم. کار سختی داشتیم. حریف دوست نداشت بعد از نتایج ضعیفی که قبلا گرفته بود مقابل ما آن هم در خانه طعم شکست را بچشد. به نظرم کوبایی ها در بازی اول خیلی خوب کار کردند ما هم قدری مدارا کردیم تا توانستیم بازی را در دست بگیریم. اما امروز جریان مسابقه به سنگینی روز قبل نبود. در آب و هوای استوایی کوبا بدن بازیکنان هر دو تیم واقعا خالی کرده بود.  ولی شرایط برابر بود و خوشحالم که هر سه امتیاز مسابقه را گرفتیم.

وی درباره انتخابش به عنوان امتیازآورترین بازیکن ایــران خاطرنشان کرد: نمی توانم بگویم بهترین بودم. شاید بیشترین امتیاز را گرفتم. اما آن هم به دلیل شرایط بازی و اقتضای پستم است. قطعا پشت خط زن در والیبال بیشترین پاس را گرفته و در موقعیت بهتری برای کسب امتیاز قرار می گیرد.

قطر پاسور تیم ملی والیبال ایــران با قدردانی از حمایت های مردم از تیم ملی گفت: از اینکه مردم خوشحال هستند خیلی خوشحالم.

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: لیگ جهانی 2013،

تاریخ : یکشنبه 16 تیر 1392 | 09:23 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

downlode & code