تبلیغات
..: عشق است والیبال :.. - مساجدی: حیف که مردم نیمی از دیدار برابر کوبا را ندیدند
مربی تیم ملی والیبال پس از پیروزی مقابل کوبا اظهار کرد: پیش بینی می‌کردم که مقابل کوبا قدری مشکل داشته باشیم اما ته قلبم روشن بود که هر دو مسابقه را می‌بریم.

احمد مساجدی در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) به هاوانا اظهار کرد: واقعیت این است که فکر می‌کردم در دوبازی مقابل کوبا پیروز می‌شویم چون ما مقابل ایتالیا و صربستان توانایی‌های خود را نشان داده بودیم. البته پیش بینی می‌شد مقابل کوبا قدری مشکل داشته باشیم ولی ته قلبم می‌دانستیم این تیم را می‌بریم. در بازی دوم بر عکس بازی نخست اصلا استرس نداشتم. زیرا در وجود تک تک بازیکنان فعل خواستن را می‌دیدم.

191-21.jpg

وی با اشاره به شادمانی مردم پس از پیروزی‌های تیم ملی والبیال گفت: واقعا متاسفم که مردم عزیز ما نتوانستد نیمی از این مسابقه را ببینند. آن هم در سطح به این بالایی. زیرا نوع رقابت‌های لیگ جهانی والبیال قدری متفاوت از سایر مسابقات است و واقعا حیف شد که مردم نصف بازی را از دست دادند. در این مسابقات پیروزی در خانه حریف خیلی سخت است. از مردمی که از ایــران به ما انرژی دادند و علاقه نشان دادند و به ورزشکاران احترام گذاشتند و پنج صبح بیدار شدند تا نمایش تیم ملی والیبال را ببینند، سپاسگزارم.

مربی تیم ملی والیبال در پایان گفت: من این پیروزی را به همسر و پسرهایم تقدیم می کنم. دو پسر دارم که مدتی است آن ها را ندیده‌ام. ولی این شرایطی است که همگی در لیگ جهانی والیبال درگیر آن هستیم. همچنین از همسرم ممنونم که پشتوانه واقعی من بوده است تا اینجا با خیال آسوده در خدمت تیم ملی باشم. خانواده مساجدی ، پدر و مادرم هم همیشه پیگیر برنامه‌های تیم ملی و من هستند و می دانم از این پیروزی خوشحال شده اند و جا دارد به آن‌ها نیز تبریک بگویم.

پ.ن1 : کلا صدا سیما پدر ما رو دراورد این دوره ! فقط خودشونن که چششون تو تماشاگراس ! همه بخاطر والیبال بازی رو نگاه میکنن !!   

حسین معدنی: والیبال ما همواره مظلوم بوده است

مربی تیم والیبال ایــران با اشاره به در اختیار نگذاشتن پرواز اختصاصی برای بازگرداندن بازیکنان تیم ملی ایران، از عدم توجه کافی به این تیم انتقاد کرد.

حسین معدنی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در این رابطه اظهار کرد: دادن هواپیما و پرواز اختصاصی از کوبا به ایــران کمترین حقی بود که تیم ملی والیبال ما می‌توانست داشته باشد که متاسفانه محقق نشد.

مربی تیم والیبال تصریح کرد: تقاضای دادن هواپیما پیشتر مطرح شده بود که متاسفانه با هماهنگی‌هایی که بسیار دیر انجام گرفت حالا بازیکنان ما با خستگی بسیار باید در برابر تیم قدرتمند آلمان قرار بگیرند.

abed (2 of 17)-1.jpg

وی با بیان این‌که والیبال همواره مظلوم بوده و هست، خاطرنشان کرد: والیبالیست‌های ما با امکانات کم، نتایج درخشانی را کسب کردند. مطمئنا اگر می‌خواهیم والیبال ما جایگاه درخشان‌تری در جهان داشته باشد باید به کل والیبال توجه ویژه‌تری شود.

معدنی ادامه داد: والیبال ما نباید دغدغه مالی داشته باشد. کسب چنین نتایج درخشانی در جهان موقعیت کوچکی نیست. بازتاب‌های آن در ایــران و جهان خود گواه این امر است.

این مربی والیبال با بیان اینکه در ورزش چنین تحولی را در روند رشته‌های تیمی کمتر شاهد بوده‌ایم، افزود: باید به والیبال بیش از اینها اهمیت داده شود. این ورزش حتی به درد جامعه نیز می‌خورد.

وی خاطرنشان کرد: والیبال ما جایگاه واقعی خود را نشان داد. مطمئنا اگر امکانات بیشتری در اختیار این تیم قرار بگیرد نتایجی بهتر از این نیز خواهد گرفت.

معدنی با اشاره به این‌که موفقیت‌های والیبال ما ثابت کرد که در ورزش‌های گروهی می‌توانیم موفق باشیم، گفت: این موفقیت‌ها حتی در بعدی دیگر نشان داد که ایرانیان در کارهای گروهی می‌توانند موفق باشند.

فرهاد نفرزاده: بین فوتبال و سایر رشته‌ها تبغیض وجود دارد

کارشناس والیبال معتقد است همیشه تبعیض بین فوتبال و رشته‌های دیگر وجود دارد.

فرهاد نفرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورز شی ایسنا درباره اهمیت آمادگی ملی‌پوشان والیبال اظهار کرد: با توجه به شرایط دشوار لیگ جهانی قطعا باید بهترین شرایط برای والیبالیست‌ها ایجاد شود. خیلی خوب می‌شد که ملی‌پوشان راحت‌تر به ایــران می‌آمدند. ای کاش سفر خسته‌کننده‌ای پیش رو نداشتند و با آمادگی تمام برای نبرد با آلمان به کارشان ادامه می‌دادند. می‌توانستیم شرایط خوبی برای والیبالیست‌ها ایجاد کنیم.

5-1120.jpg

او ادامه داد: همیشه تبعیض بین فوتبال و رشته‌های دیگر وجود دارد. مطمئنا اگر تیم فوتبال بود امکانات دیگری در اختیارش قرار می‌دادند. والیبالیست‌ها بامداد چهارشنبه به تهران می‌رسند و جمعه باید برابر آلمان بازی کنند. زمانی برای آمادگی و استراحت ندارند.

نفرزاده ادامه داد: در هر حال این شرایط برای والیبالیست‌ها ایجاد شده و کادر فنی تیم ملی نیز مطمئنا برنامه‌ریزی خواهد داشت. امیدوارم در ادامه راه بتوانیم شرایط ویژه‌ای برای تیم ملی والیبال فراهم کنیم. در هر حال ما در سطح بالایی از والیبال جهان قرار داریم و باید به اندازه همین سطح پشتیبان ملی‌پوشان‌مان باشیم.

کارشناس والیبال در پایان گفت:‌امیدوارم والیبال دوستان نیز با حضور در فرودگاه استقبال گرمی از ملی‌پوشان داشته باشند تا روحیه آن‌ها افزایش پیدا کند.

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: لیگ جهانی 2013،

تاریخ : سه شنبه 18 تیر 1392 | 11:16 ق.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

downlode & code