تبلیغات
..: عشق است والیبال :.. - هی‌نن: با دو برد در تهران صعود می‌کنیم/شوپس: بازی با ایران ادامه جدال با روس‌هاست ...

بازیکنان تیم ملی والیبال آلمان امیدوارند در ادامه مسابقات لیگ جهانی این رشته در ایران امکان کسب موفقیت بیابند :زرشک !

خبرگزاری فارس: هی‌نن: با دو برد در تهران صعود می‌کنیم/شوپس: بازی با ایران ادامه جدال با روس‌هاست

به گزارش خبرگزاری فارس در روزهای اخیر برخی از والیبالیست‌های ژرمن‌ها در مورد رویارویی با تیم ایــران که توسط ولاسکو هدایت می‌شود، اظهار نظر کردند.

دنیس کالیبردا اظهار داشت: ‌پس از پیروزی بر روسیه تمام تمرکز خود را معطوف بازی با ایــران کرده‌ایم. باید در بازی با ایــران مثل گیم پنجم بازی با روسیه باشیم. یعنی با تمرکز بالا بازی کنیم. در آن گیم مسئولیت بیشتری پذیرفتم و مقابل ایــران در صورتی که در میدان باشم، باید همینگونه عمل کنم. امیدوارم در این جدال همه چیز خوب پیش برود و بتوانیم نتیجه بگیریم.

یوخن شوپس، دیگر بازیکن کلیدی والیبال ژرمن‌ها نیز در مورد مصاف با ایــران چنین صحبت کرده است: بازی با ایــران ادامه مصاف با روسیه است. در جدال با روس‌ها سعی کردیم جلوی اشتباهات گذشته را بگیریم. حالا می‌خواهیم در ایــران نیز بدون اشتباه ظاهر شویم و سربلند از زمین خارج شویم. کاری که مقابل تیم قدرتمند ایــران به هیچ وجه راحت نیست.

همچنین فیتال هی‌نن نیز عنوان کرد: تیم آلمان نشان داده همیشه از گذشته درس می‌گیرد. مسلما مقابل ایــران سعی می‌کنیم نشان دهیم بدون نقص بوده و با تجربه هستیم. فکر می‌کنم تحت این شرایط امکان کسب موفقیت خواهیم داشت. می خواهیم با دو پیروزی مقابل ایــرانی ها به مرحله نهایی برسیم.

 کاپیتان تیم والیبال آلمان: تماشاگران ایــرانی سالن مسابقه را به تنور داغ برای حریفان تبدیل می کنندیوخن شوپس درآستانه سفربه تهران در گفت وگو با ایرنا در باره تیم ملی والیبال ایــران گفت:والیبال ایــران درسال های اخیررشد قابل توجهی داشته است ونسبت به سال گذشته كه دریك مسابقه دوستانه با این تیم در لهستان دیدار كردیم مسیر رشد را با موفقیت خیره كننده ای طی كرده است.


كاپیتان تیم ملی والیبال آلمان نقش وعملكرد خولیو ولاسكو مربی آرژانتینی والیبال ایــران را دراین موفقیت ها تعیین كننده دانست وگفت:نتایج تیم ایــران در لیگ جهانی كه با هدایت ولاسكو بدست آمده بسیار دور از انتظار و شاید بتوان گفت شگفتی آفرین بوده است.
شوپس درمورد تیم ملی والیبال آلمان نیز گفت كه این تیم چهره ای جوان به خود گرفته و با ایجاد تغییراتی در سبك و شیوه بازی پا به مسابقات لیگ جهانی گذاشته اما به رغم این تغییرات اساسی نتایج قابل قبولی بدست آورده است.
وی درعین حال وارد آوردن فشار مضاعف به تیم خود در شرایط فعلی را درست ندانست و افزود: نمی خواهیم كار را برای خودمان سخت كرده و فشار مضاعف به تیم وارد كنیم.


شوپس كه به همراه دیگر ملی پوشان والیبال آلمان مسابقه اخیر خود را در مقابل تیم قدرتمند روسیه دربازی خانگی با یك پیروزی و یك شكست پشت سر گذاشته است،خاطرنشان كرد:ما تیمی هستیم كه مسیر بهتر شدن را در پیش گرفته و هفته به هفته گام های موفقی برداشته ایم و امیدواریم این روند در هفته آخر نیز ادامه داشته و با پیروزی مسابقات را به پایان برسانیم.


كاپیتان والیبال آلمان درمورد نقطه قوت تیم ایــران گفت:بازیكنان ایــران  ازلحاظ تاكتیكی وكار دفاعی بسیار خوب هستند،ضمن اینكه در حمله نیز كمتر اشتباه كرده و توپ را خوب دریافت می كنند. چی موند ؟!  (آهان سرویس ! یادش نبوده !!)
شوپس با اشاره به پیروزی اخیر تیم ملی ایــران در مقابل تیم قدرتمند كوبا در هاوانا، گفت:بازی در مقابل تیم ایــران مانند مسابقه با یك دیوار لاستیكی است كه هرچه توپ ارسال می كنیم به صورت اتوماتیك به طرف خود ما باز می گردد و بازی با این تیم را به هیچ عنوان نباید دست كم گرفت.


كاپیتان تیم ملی والیبال آلمان تماشاگران مشتاق ایرانی را دیگر نقطه قوت والیبال ایــران دانست و افزود:آنچه در تماشای فیلم دو دیدار داخلی این تیم در مقابل صربستان توجه ما را به خود جلب كرده است حضور بی شمار تماشاگران پرشور ایرانی است كه سالن مسابقه را به یك تنور سوزان برای حریفان تبدیل كرده و كار را برای حریفان بسیار سخت و طاقت فرسا می كند. 
شوپس با بیان اینكه آماده سازی برای مسابقه درچنین فضایی برای هرتیمی بسیار سخت است،گفت: من فكر می كنم گرمای هوای تهران نیز برای ما كار را مشكل خواهد كرد.


وی با بیان اینكه تیم آلمان سه شنبه شب ازفرانكفورت عازم تهران خواهد شد،افزود: به احتمال زیاد ما دو جلسه تمرین در سالن محل مسابقه برای آشنا شدن با شرایط سالن انجام خواهیم داد اما هرچقدر هم فیلم بازی های ایــران رانگاه كنیم،برای مقابله با فضای مسابقه با حضور تماشاگران مشتاق ایرانی كاری نمی توانیم بكنیم.
شوپس در عین حال این نكته را مورد اشاره قرار داد كه ملی پوشان آلمان بدون فشار و استرس وارد مسابقه با ایــران خواهند شد زیرا هدف اصلی آنها آشنا شدن این تیم با لیگ جهانی بود كه این مسیر به خوبی تا امروز طی شده است.


وی افزود:البته منظور من از این حرف این نیست كه هدف ما حضور در مرحله نهایی لیگ جهانی نباشد و تاكید می كنم كه ما تمام كوشش خود را برای رسیدن به هدف انجام خواهیم داد اما این كار بدون فشار و استرس انجام می شود.

پ.ن 1 : چقدر صحبت کردن ایشون !

 دما سالن 12 هزار نفری با دمای مورد نظر برای لیگ جهانی 2 درجه فاصله دارد

لیگ جهانی والیبال/ ایتالیا در صربستان شکست خورد ولی بازهم صعود کرد

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: لیگ جهانی 2013،

تاریخ : سه شنبه 18 تیر 1392 | 10:37 ق.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

downlode & code