تبلیغات
..: عشق است والیبال :.. - پدر سعید معروف: از خوشحالی مردم ایران خوشحالم و به این جوانان افتخار میکنم ...

سید محمود معروف روز یكشنبه پس از كسب دومین پیروزی تیم ملی ایــران در برابر كوبا در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از اینكه فرزندم به عنوان یك جوان موفق و نام آشنا موجب غرور و اعتلای نام ایران اسلامی می شود به خود می بالم.


وی اظهار كرد: موفقیت تمامی جوانان ایــران اسلامی آرزوی قلبی من و تمامی پدران ایرانی است و دوست دارم تمامی جوانان این مرز و بوم با گرایش به سمت و سوی ورزش و فعالیت های مثبت اجتماعی آینده خود و ایــران اسلامی را به سوی قله های افتخار و موفقیت رقم بزنند.


سید محمود معروف افزود: قبل از دیدار ایــران با ایتالیا فكر می كردم ایران با نتیجه ۳ بر صفر مقابل این تیم قدرتمند اروپایی شكست بخورد ولی در عین ناباوری دیدیم كه این نتیجه برعكس شد و همت، مردانگی و انسجام تیمی بازیكنان ما بر ادعاها و خودخواهی های ایتالیا چیره شد.


وی ادامه داد: سعید معروف در بازی با ایتالیا با رساندن پاس های متنوع و حساب شده به مهاجمین روی تور ایــران، دفاع های بلند قد حریف را گیج و سردرگم كرده بود و مدافعان بلند قامت تیم ایتالیا واقعا نمی دانستند كه از كدام قسمت تور باید محافظت كنند.
وی ادامه داد: ست اول بازی با كوبا را نتوانستم ببینم ولی حدس می زدم شاید ایران نتواند حتی از امتیاز ۱۷ نیز بالاتر رود كه بعدا متوجه شدم با نتیجه نزدیك ۲۵ - ۲۲ باخته ایم.


وی گفت: سعید از همان دوران كودكی از هوش سرشاری برخوردار بود و با وجود اینكه ورزش را از دوران ابتدایی آغاز كرده بود و اغلب اوقاتش را در سالن های ورزشی می گذراند ولی همواره نمراتش در حد شاگرد اول كلاس بود و رتبه ممتاز می آورد.
پدر بهترین پاسور آسیا و ایران ادامه داد: سعید بیش از ۲۰ سال است والیبال بازی می كند و مدت ۹ سال است كه در معیت تیم ملی می باشد.


وی افزود: اردوی آمادگی تیم ملی برای حضور در لیگ جهانی از هفتم فروردین ماه آغاز شده و در این مدت ما فقط توانسته ایم دو الی سه بار، آن هم به مدت چند روز سعید را ببینیم.
سید محمود معروف كارمند بازنشسته بانك مسكن است و دارای یك فرزند دختر و یك پسر می باشد.

موسوی همچنان بهترین مدافع روی تور لیگ جهانی

به گزارش ایرنا، در پایان هفته ششم لیگ جهانی والیبال، محمد موسوی با میانگین ۱.۲۹ امتیاز در هر ست، رده نخست بهترین مدافعان لیگ جهانی را به خود اختصاص داده است.
موسوی در هشت مسابقه تیم ملی ایران ۱۷۲ بار دفاع روی تور كرده كه از این تلاش های خود ۴۵ امتیاز به دست آورده است. ۵۲ دفاع موسوی نیز با ریباند بازیكنان حریف مواجه شده و ۷۵ دفاع نیز خطا بوده است.
پس از موسوی ماركو پودراسكانین از صربستان با میانگین ۰.۸۴ امتیاز در هر ست و امانئول بیرارلی از ایتالیا با میانگین ۰.۸۳ امتیاز در هر ست در رده های دوم و سوم بهترین مدافعان روی تور قرار گرفته اند.


ایوان زایتسف از ایتالیا با كسب ۲۱۵ امتیاز در رده نخست امتیازآورتین بازیكنان لیگ جهانی قرار گرفته است.
در میان بازیكنان ایرانی محمد موسوی بیشترین امتیاز را كسب كرده است. موسوی ۱۰۷ امتیاز در هشت مسابقه به دست آورده است و در رده سی ام امتیازآورترین بازیكنان لیگ جهانی حضور دارد.
موسوی ۵۳ امتیاز با اسپك، ۴۵ امتیاز با دفاع روی تور و ۹ امتیاز با سرویس به دست آورده است.


در میان بهترین زنندگان اسپك، ویتزه كویسترا از هلند با ۵۹.۱۸ درصد موفقیت در رده نخست قرار گرفته است.
در میان بازیكنان ایرانی  امیر غفور با ۴۲.۵۳ درصد بهترین عملكرد را به نام خود ثبت كرده و در رده ۳۵ بهترین اسپك زنان لیگ جهانی حضور دارد. غفور از ۱۷۴ اسپك خود، ۷۴ امتیاز برای ایــران به دست آورده است.


الكساندر آتاناسویچ از صربستان با میانگین ۰.۴۸ امتیاز در هر ست، بهترین زننده سرویس لیگ جهانی ۲۰۱۳ تا پایان هفته ششم محسوب می شود.
در میان بازیكنان ایرانی رحمان داوودی با میانگین ۰.۲۹ امتیاز در هر ست، در رده سیزدهم بهترین های این بخش قرار دارد. داوودی از ۵۶ سرویسی ها زده، ۱۰ امتیاز كسب كرده است.


در بخش بهترین توپ گیران لیگ جهانی، اریك شوجی از آمریكا با ۳.۰۶ توپ گیری در هر ست در رتبه اول قرار دارد.
در میان بازیكنانی ایرانی، فرهاد ظریف لیبروی تیم ملی كشورمان با میانگین ۱.۸۳ توپ گیری در هر ست بهترین عملكرد را داشته و در رده دهم قرار گرفته است.

در بخش بهترین دریافت كنندگان مسابقات اروین انگاپت از فرانسه با ۶۲.۳ درصد موفقیت رده نخست را به خود اختصاص داده است.
علیرضا مباشری هم بهترین عملكرد را در میان بازیكنان ایرانی ثبت كرده است و با ۴۷.۵۹ درصد موفقیت در رتبه ۱۸ قرار دارد.


در رده بندی بهترین پاسورهای این دوره از رقابت ها، سان سو هان از كره جنوبی با ۹.۴۵ پاس صحیح در هر ست در رده نخست قرار دارد.
سعید معروف پاسور و كاپیتان تیم ملی ایــران هم با میانگین ۵.۳۴ پاس صحیح در هر ست در رده دوازدهم ایستاده است.

 سیچلو: پیروزی بر کوبا نشانه قدرت ایران است

مربی تیم ملی والیبال پس از کسب دومین پیروزی مقابل کوبا گفت: گرفتن پنج امتیاز در خاک کوبا نشان می‌دهد که تیم ملی ایــران واقعا قدرتمند است.

خوان سیچلو در گفت‌و‌گو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) به هاوانا اظهار کرد: ما در شروع مسابقه با کوبا قدری اشتباه داشتیم اما بلافاصله بعد خیلی خوب کار کردیم. نمایش خوبی مقابل کوبا داشتیم. اینکه پنج امتیاز از کوبا گرفتیم خیلی خوب است و نشان می‌دهد که تیم ملی ایران واقعا قدرتمند شده است.

7-820.jpg

وی افزود: من خیلی خوشحالم و امیدوارم که مقابل آلمان هم بازی خوبی را انجام دهیم. به مردم ایــران بابت این پیروزی تبریک می گویم که در همه جای جهان با شور و نشاط تیم ملی کشورشان را تشویق می کنند. امیدوارم در تهران هم بار دیگر مردم را شاد کنیم. ایــشالا 

عباسی: ملی پوشان والیبال جایزه ای بزرگ دریافت خواهند کرد

« محمد عباسی» روز یكشنبه پس از دیدار با دكتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب افزود: پیش ازعزیمت ملی پوشان والیبال به آنها گفته ام و در حضورشان هم درآینده خواهم گفت كه جایزه بزرگی خواهند گرفت.
وی در پاسخ به این سوال كه آیا این جایزه در حد جایزه اهدایی به بازیكنان تیم ملی فوتبال خواهد بود، گفت: در این حد برای جلوگیری از بی نظمی در آینده قیاس نكنید. ولی حتما قدردان زحمات ارزشمند آنها خواهیم بود. من نفهمیدم یعنی چی ؟!


وزیر ورزش درباره دیدار خود و مدیران همراهش با رییس جمهور منتخب گفت: در این دیدار گزارشی از نقاط قوت و ضعف و ظرفیت های ورزش كشورو چگونگی شكل گیری وزارت ورزش پس از ادغام دو سازمان ارائه كردیم.
عباسی خاطرنشان كرد: دغدغه های ورزش كشور، ارتقای زیرساخت های ورزشی متناسب با نیاز ها، راهكارهای شتاب بخشیدن به استفاده از ظرفیت ها، ورزش بانوان؛ ورزش همگانی؛ علمی كردن ورزش حرفه ای و قهرمانی، مسائل فرهنگی ورزش، برنامه جامع وزارت ورزش و جوانان؛ نقشه راه و مسائل راهبردی دو حوزه ورزش و جوانان از دیگر بحث های دیدار با دكتر روحانی بود.

مجلس از تیم ملی والیبال تقدیر می‌کند

عضو هیئت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس از تقدیر خانه ملت از تیم ملی والیبال به پاس نتایج مطلوب در لیگ جهانی خبر داد.

خبرگزاری فارس: مجلس از تیم ملی والیبال تقدیر می‌کند

 

سیدهادی حسینی عضو هیئت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با قدردانی از تیم ملی والیبال ایران به پاس نتایج مطلوب در مسابقات لیگ جهانی اعلام کرد که قطعاً مجلس شورای اسلامی برنامه‌هایی برای تقدیر از تیم والیبال خواهد داشت.

حسینی با بیان اینکه بعد از پایان یافتن تعطیلات مجلس در هفته آینده مباحث مربوط به قدردانی از تیم والیبال دنبال خواهد شد، خاطرنشان کرد: مجلس قطعاً بعد از تعطیلات از تیم والیبال تشکر خواهد کرد؛ البته برگزاری مراسم در این زمینه به هیئت رئیسه باز می‌گردد اما در مجموع تصور می‌کنم حتما مراسمی برگزار خواهد شد.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به اولین حضور تیم ملی والیبال ایــران در لیگ جهانی اظهار داشت: درخشش تیم ملی والیبال ایــران نشان داد که هر جا برنامه‌ریزی، عزم و اراده باشد قطعا ما از هیچ کشوری عقب نخواهیم ماند.

وی اضافه کرد: چنین موفقیت‌هایی نشان می‌دهد اگر سرمایه‌گذاری مناسبی صورت گرفته و از مدیران موفق استفاده شود و همه پیگیر مسئولیت‌های خود باشند می‌توانیم موفق باشیم.

حسینی همچنین گفت: یک مجموعه برای موفقیت تیم والیبال کار کردند و صداو سیما نیز شایستگی خود را در این زمینه نشان داد.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون ورزش خانه ملت با تقدیر از محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال و با بیان اینکه داورزنی رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت را در دستور کار قرار داد، اظهار داشت: انشاالله دولت‌‌های ما نیز اینگونه باشند که هر دولتی تداوم دولت گذشته بوده و با رفع نقاط ضعف تقویت نقاط قوت را مدنظر قرار دهد تا موفق باشد.

 یزدانی‌خرم: کوبایی‌ها والیبال ایران را مسخره کردند، اما حالا جوابشان را گرفتند

پ.ن 1 : بچه ها بازم قالب رو نمیبینبد !؟

پ.ن2 : یکم بحث های والیبالی بکنیم ! موافقید ؟!

اگه به دردت خورد، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: لیگ جهانی 2013،

تاریخ : سه شنبه 18 تیر 1392 | 12:01 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

downlode & code