تبلیغات
..: عشق است والیبال :.. - سعید معروف: هدف والیبال خوشحالی مردم است/ ایتالیا را غافلگیر کردیم ...
کاپیتان تیم ملی والیبال ایــران با ابراز خوشحالی از استقبال مردم تاکید کرد که ملی پوشان با تمام قدرت برای نبرد با آلمان آماده می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سعید معروف پس از بازگشت تیم ملی والیبال به ایــران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: واقعا خوشحالم که می‌بینم مردم از عملکرد تیم ملی راضی هستند. بازی‌های بسیار دشواری داشتیم. ایتالیا و کوبا حریفان قدرتمندی هستند که خدا را شکر نتایج راضی کننده‌ای گرفتیم. شاید پیروزی برابر ایتالیا و کوبا اتفاقی بود که همیشه در والیبال به دنبال آن بودیم و حالا با تلاش ملی پوشان و خانواده والیبال دعای خیر مردم به آن رسیدیم.

کاپیتان تیم ملی والیبال در پاسخ به این سوال که فکر می‌کردید برابر ایتالیا و کوبا برنده شوید یا نه؟ بیان کرد: ایتالیا تیم قدرتمندی است. آنها صاحب والیبال هستند و رقابت برابرشان دشوار است. با این حال هیچ کدام از بچه ها خود را از پیش بازنده نمی دانستند. ما در هر مسابقه برای برد وارد میدان می شدیم. برابر ایتالیا نیز حریف را غافل گیر کردیم. همه خوب بودند و درخشیدند. به نظر من حتی می توانستیم در بازی دوم نیز برنده باشیم.

او ادامه داد: در بازی برابر کوبا نیز شرایط فرق می کرد. تغییر آب و هوا، زمان بازی و خستگی راه بر عملکرد ملی پوشان تاثیرگذار بود اما دیدید که همه با جان و دل مبارزه کردند و خدا را شکر نتیجه نیز گرفتیم. برابر کوبا خوب کار کردیم و بردیم.

معروف در پاسخ به این سوال که پیش از آمدن به ایران ناراحت بودید که پرواز مستقیم نداشتید. آیا فکر نمی کنید بهتر نبود راحت تر به ایران می آمدید؟ گفت: ما برای خودمان ناراحت نبودیم. هدف ما خوشحال کردن مردم است و برای همین به فکر بازی برابر آلمان بودیم. با این حال تمام این شرایط برای تمام تیم ها وجود دارد. روسیه، صربستان و ایتالیا نیز با این شرایط مسابقه می دهند و ما نیز باید به آن عادت کنیم. بالاخره تمام این ها تجربه است و می دانم ملی پوشان با تمام قدرت برای رقابت با آلمان آماده می شوند.

امیر غفور: در بازی با آلمان منتظر حمایت مردم هستیم

ملی‌پوش والیبال ایــران هدف تیم ملی را سرافرازی ایران دانست و گفت: آلمان شانس صعود دارد و امتیاز می‌خواهد. رقابت بسیار دشواری پیش‌رو است. منتظر حمایت مردم هستیم تا بتوانیم با پشتوانه آنها وارد نبرد شویم.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، امیر غفور پس از بازگشت تیم ملی ایــران در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: خدا را شکر عملکرد تیم ملی رضایت مردم را در پی داشته است. همین استقبال نشان می‌دهد مردم از عملکرد والیبال خوشحال هستند. من نیز به عنوان عضو کوچکی از تیم امیدوارم بتوانیم در آینده نیز مردم را خوشحال کنیم. بازی با آلمان پیش‌رو است و مطمئن باشید تمام بچه‌ها با قدرت برابر این حریف به میدان می‌روند.

4N9A3149.jpg

ملی‌پوش والیبال ایــران در پاسخ به این سوال که فکر می کردید برابر ایتالیا و کوبا به پیروزی برسید یا نه؟ گفت: آقای ولاسکو همیشه می‌گوید باید به دنبال یادگیری باشیم. هدف ما این است که از تجربه بزرگ لیگ جهانی درس بگیریم. خدا را شکر در این بین ملی‌پوشان همت کردند و برابر ایتالیا برنده شدند. ایتالیا تیم بزرگی است. ما حتی در دیدار دوم نیز آنها را آزار دادیم و می‌توانستیم برنده باشیم. کوبا نیز تیم نامداری است. آنها تغییر و تحولاتی داشته، اما باز هم قوی بودند. هدف ما خوشحالی مردم بود و خوشحالم که به آن رسیدیم.

غفور درباره دیدار برابر آلمان گفت: آلمان شانس صعود دارد و امتیاز می‌خواهد. رقابت بسیار دشواری پیش‌رو است. منتظر حمایت مردم هستیم تا بتوانیم با پشتوانه آنها وارد نبرد شویم.

غفور در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نبود شرایط سفر راحت تیم تیم به تهران فراهم می‌شد؟ گفت: این شرایط برای همه تیم‌ها است. ما به دنبال سرافرازی ایــران هستیم، نه چیز دیگر.

حمزه زرینی: با تمام قدرت برابر آلمان بازی می‌کنیم

دریافت کننده تیم ملی والیبال استقبال و حمایت مردم از تیم ملی را باعث بالا رفتن انگیزه والیبالیست‌ها دانست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حمزه زرینی پس از بازگشت تیم ملی والیبال به ایــران در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: تیم ملی برابر ایتالیا و کوبا عملکرد خوبی داشت. تمام نفرات با جان و دل مبارزه می‌کردند و نتیجه‌ گرفتند. کسی فکر نمی‌کرد بتوانیم برابر ایتالیا به پیروزی برسیم، اما این اتفاق افتاد. از این بابت خیلی خوشحال هستم. اخباری که از ایــران می‌شنیدیم رضایت مردم را در خود داشت و این برایمان ارزشمند بود.

دریافت کننده تیم ملی والیبال با اشاره به عملکرد خودش در مسابقات نیز، گفت: سعی کردم به عنوان یک عضو کوچک از تیم بهترین عملکردم را به نمایش بگذارم. بازی‌ها بسیار سخت و فشار کار بالا بود. می‌دانم کمی نوسان در عملکردم بود ، اما هر زمان که وارد میدان می شدم هدفم تلاش برای برد ایران بود.

زرینی در ادامه گفت: استقبال مردم برایمان ارزشمند است. بچه‌ها پرواز چند ساعته را فراموش کرده‌اند و انگیزه گرفتند. مطمئن باشید حالا که این مردم و دعای خیرشان به همراه ما است با قدرت‌تر از همیشه به مصاف حریفان می‌رویم. مطمئن باشید با تمام قدرت برابر آلمان بازی خواهیم کرد و چیزی جز برد نمی‌خواهیم.

او در پایان به خبرنگاران گفت: فراموش نکنیم آلمان شانس صعود به مرحله بعدی لیگ جهانی را دارد و برای برد به ایــران آمده است. آنها با تمام قدرت می‌جنگند و امتیاز می خواهند، اما مطمئن باشیم ما در خانه خودمان اجازه نمی‌دهیم کار آسانی داشته باشند. تمام بچه ها با جان و دل مبارزه خواهند کرد تا دوباره هموطنان ما شاد شوند.

4N9A3109.jpg

چقدر شلوار بچه خوشگله

ترمه رو ! دختر طریف . خیلی خوبه

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: لیگ جهانی 2013،

تاریخ : چهارشنبه 19 تیر 1392 | 01:26 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

downlode & code