تبلیغات
..: عشق است والیبال :.. - آلمان در آزادی تحقیر شد/ ایران، پیروز سربلند جدال پدیده‌ها ...

تیم ملی والیبال ایــران در نخستین دیدار خود برابر آلمان در لیگ جهانی به برتری قاطع سه بر صفر رسید.

خبرگزاری فارس: آلمان در آزادی تحقیر شد/ ایران، پیروز سربلند جدال پدیده‌ها
گزارش تصویری مرتبط

-------------------------------

به گزارش خبرگزاری فارس،‌ شاگردان ولاسکو که در لیگ جهانی شگفتی ساز شدند و بزرگان والیبال را به زانو در آوردند،‌ شب گذشته در سالن مجموعه ورزشی آزادی که مملو از تماشاگر بود،‌ به مصاف آلمان، دیگر پدیده این دوره از مسابقات رفتند که برای صعود به مرحله بعدی به دو پیروزی برابر ایــران نیاز داشت.

Amir Pourmand (3 of 37)-1.jpg

میهمان ست اول را بهتر آغاز کرد اما خیلی زود ملی پوشــــان با حمایت پرشور تماشاگران بازی را در دست گرفتند و فاصله را با حریف زیاد کردند و وقت اول و دوم استراحت فنی با برتری ایــران همراه بود. ایران 22 -19 پیش افتاد تا سرمربی آلمان درخواست وقت استراحت کند اما سرویس های خوب امیر غفور امتیاز ایــران را افزایش داد و در نهایت این ست با حساب 25 - 19 به سود ایــران خاتمه یافت.

دیدار تیم های ملی والیبال ایران و آلمان

شاگردان ولاسکو ست دوم را قدرتمند آغاز کردند و همان ابتدای کار 4 -1 پیش افتادند تا سرمربی آلمان درخواست وقت استراحت و روند امتیازگیری ایــران را متوقف کند؛ ترفندی که نتیجه نداشت و وقت اول استراحت فنی با برتری 8 -3 ایران خاتمه یافت. ملی پوشــــان ایــران در ادامه نیز فاصله خود را افزایش دادند و در نهایت این ست را نیز 25- 18 به سود خود خاتمه دهند و در آستانه یک پیروزی قاطعانه قرار بگیرند.

بازی در ست سوم پایاپای آغاز شد و آلمان ها توانستند یک امتیاز پیش بیفتند اما باز هم این ایــران بود که وقت اول استراحت فنی را 8 - 6 به سود خود خاتمه داد. در ادامه شاگردان ولاسکو همانند دو ست نخست، فاصله را افزایش دادند تا با برتری 16 - 12 به وقت استراحت فنی دوم بروند. عملکرد خوب ملی پوشــــان ایــران ادامه یافت و با آبشارهای خوب عادل غلامی و دفاع محمد موسوی 20 - 16 پیش افتادند و در نهایت، این ست را نیز 25 -20 به سود خود خاتمه دادند و سه بر صفر به پیروزی رسیده و سه امتیاز کسب کنند.

دیدار تیم های ملی والیبال ایران و آلمان

با این برتری تیم ایــران 15 امتیازی شد و آلمان 14 امتیازی ماند تا شانس صعود به دور بعد را از دست بدهد و روسیه به همراه ایتالیا از این گروه به آرژانتین برود.

ملی پوشان کشورمان امشب نیز از ساعت 21 در سالن آزادی آخرین بازی خود در لیگ جهانی را برابر آلمان انجام می دهند و در صورت شکست این تیم در رده سوم جدول قرار می گیرند. :افتخــــــــــار به ایرانی بودن

ولاسکو: پیروزی سه بر صفر هدیه به روزه داران /باید مقاوم باشیم و کمتر غر بزنیم

سرمربی تیم ملی والیبال ایــران گفت: خوشحالم که مقابل آلمان اولین پیروزی سه بر صفر خود در لیگ جهانی را کسب کردیم.

خبرگزاری فارس: ولاسکو: مردم از این پیروزی در ماه رمضان خوشحالند/باید مقاوم باشیم و کمتر غر بزنیم

به گزارش خبرگزاری فارس خولیو ولاسکو پس از پیروزی سه بر صفر تیم ملی والیبال ایــران برابر آلمان در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: اول از همه خوشحالم که نخستین پیروزی سه بر صفر خود را در لیگ جهانی کسب کردیم. این پیروزی در ماه رمضان کسب شد و تمام مردم از این پیروزی خوشحال شدند.  واقعا کمتر مساله ای میتونس مارو اینجوری شاد کنه

وی ادامه داد: قبل از بازی به بازیکنان گفتم که مردم آنها را خیلی دوست دارند چرا که با قلب خود به مصاف حریفان می‌روند اما من همیشه به فکر بازیکنان اهمیت می‌دهم. ملی پوشــــان ایــران  در تاکتیک بهتر شده‌اند و نوسان زیادی ندارند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایــران خاطرنشان کرد: کلید پیروزی ما زدن سرویس‌های خوب بود و فکر می‌کنم با همین سرویس‌ها حریف را دچار مشکل کردیم. از طرفی آمار دریافت‌هایمان هم خوب بود. سعید معروف هم خیلی خوب تاکتیک‌های مدنظر کادر فنی را اجرا کرد.

وی با بیان اینکه فکر می‌کردیم سه بر صفر آلمان را شکست دهیم ادامه داد: بعد از گیم دوم تمرکز خود را از دست ندادیم و تا آخر بازی روند خوب خود را حفظ کردیم. خوشحالم که این عادت آسیایی را که بازیکنان بعد از کسب هر امتیاز به نشانه خوشحالی دور زمین می‌چرخند را از سر بازیکنان ایــران انداخته‌ام.

ولاسکو خاطرنشان کرد: در این دوره از مسابقات می‌خواستیم چیزهای زیادی یاد بگیریم و فکر می‌کنم به هدف خود هم رسیدیم. حالا نه تنها ایرانیها به والیبالیست‌های خود افتخار می‌کنند بلکه من هم به بازیکنانم می‌بالم.

Amir Pourmand (9 of 37)-1.jpg

سرمربی تیم ملی والیبال ایــران گفت: در تیم‌های مختلفی مربیگری کرده‌ام در خصوص این بازی ما حرفی از خستگی نزدیم چرا که همه حتی آلمانی‌ها هم خسته بودند و این یعنی لیگ جهانی والیبال. باید یاد بگیریم که مقاوم باشیم و کمتر غر بزنیم.

هینن: امروز انگار آلمان اصلا وجود نداشت/ تیم جوانی داریم که بازی برنمی‌گردد

سرمربی تیم ملی والیبال آلمان گفت: در بازی امروز ایــران برابر آلمانی بازی کرد که انگار اصلا وجود نداشت.

خبرگزاری فارس: هینن: امروز انگار آلمان اصلا وجود نداشت/ تیم جوانی داریم که بازی برنمی‌گردد

به گزارش خبرگزاری فارس ویتال هینن پس از شکست سه بر صفر تیمش برابر ایــران در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: ابتدا این پیروزی را به ایــران تبریک می‌گویم. ایــران کاملا خوب بازی کرد و نشان داد سطح بالایی دارد.

وی ادامه داد: بازی امروز بین ایــرانسطح بالا و آلمانی بود که انگار اصلا وجود نداشت. پیش از بازی به من گفته بودند که بازی یا سه بر صفر به سود ایــران می‌شود یا سه بر صفر به سود آلمان و حالا دیدیم که بازی به سود ایــران خاتمه پیدا کرد.

هینن ادامه داد: تیم ما جوان است و وقتی بازیکنان دچار اشتباه می‌شوند نمی‌توانند به بازی برگردند.

وی در خصوص عصبانیتش در گیم دوم عنوان کرد: شما اگر جای من بودید چه می‌کردید؟ من سعی می‌کردم شرایط را تغییر دهم و بعد از بازی هم چیزی به داور مسابقه نگفتم. ما باخته بودیم و حرفی نزدم.

سرمربی تیم والیبال آلمان در پاسخ به سوال خبرنگاری که در حال تحلیل شرایط آلمان‌ها بود عنوان کرد: جای ما عوض شده است. انگار شما مربی هستید و من خبرنگار.  دلیل شکست ما مشخص است. ایــران بسیار بهتر از ما بود و پیروز شد و معتقدم خستگی تاثیری در این نتیجه نداشت.

وی ادامه داد: هدف ما صعود به دور برتر بود. بازی فردا هم بسیار سخت است. ما امروز خیلی بد بودیم و تلاش می‌کنیم فردا بهتر باشیم.

معروف: نشان دادیم پیروزی‌های قبلی ایران اتفاقی نبود/ خودمان هم سورپرایز شدیم (حالا اینو نگو دیگه )

کاپیتان تیم ملی والیبال ایــران گفت: با نتیجه‌ای که برابر آلمان کسب کردیم نشان دادیم پیروزی‌های قبلی‌مان اتفاقی نبود.

خبرگزاری فارس: معروف: نشان دادیم پیروزی‌های قبلی ایران اتفاقی نبود/ خودمان هم سورپرایز شدیم

به گزارش خبرگزاری فارس سعید معروف پس از پیروزی سه بر صفر ایــران برابر آلمان در نشست خبری حاضر شد و در خصوص این بازی اظهار داشت: یک اتفاق خوب دیگر در والیبال ایــران رخ داد و توانستیم یک پیروزی دیگر در لیگ جهانی کسب کنیم. آلمان‌ها جزو تیم‌های خوب این گروه بودند و شانس صعود به مرحله بعد را هم داشتند ولی ما آنها را خوب آنالیز کرده بودیم و می‌دانستیم بازیکنان شماره 6 و 10 از مهره‌های کلیدی آنها هستند.

وی ادامه داد: نقطه قوت آلمان‌ها دریافت‌های خوب آنها بود که ما با سرویس‌های خوب خود آنها را از کار انداختیم. در این دوره از مسابقات تیم ایــران در هر بازی از ترکیب متفاوتی استفاده کرد و این موضوع یک نقطه مثبت است. هر بازیکنی که به عنوان جایگزین آمد عملکرد خوبی داشت. انصافا همینطوره . چیزی به اسم ذخیره و اصلی نداریم !  همه در یه سطح و عالی بازی میکنن و به موقع به تیم کمک میکنن

کاپیتان تیم ملی والیبال ایــران عنوان کرد: با پیروزی بر آلمان نشان دادیم که موفقیت‌های ایــران و پیروزی بر تیم‌های قبلی اتفاقی نبود. فکر می‌کنم با شرایطی که داریم در بازی بعد هم می‌توانیم پیروز شویم. خودمان هم فکر نمی‌کردیم شرایط ایــران در لیگ جهانی اینگونه شود.

وی افزود: ما در نخستین حضور خود به دنبال سورپرایز (شگفت زده!!) بودیم و آن هم شکست تیم‌های میهمان یعنی صربستان و آلمان بود اما خودمان هم سورپرایز (شگفت زده!!) شدیم و توانستیم قدرت‌های دیگر را هم شکست دهیم. با این شرایط فکر می‌کنم کارمان سخت‌تر شد.

معروف خاطرنشان کرد: بعد از مسافت طولانی‌ای که از کوبا به ایــران آمدیم شرایط جسمی‌مان خیلی خوب نبود اما وقتی شنیدیم که از ساعت 7 بعد از ظهر سالن مسابقه پر شده است همه چیز را فراموش کردیم و فکر می‌کنم نتیجه‌ای بهتر از این هم نمی‌توانستیم کسب کنیم.

امیر غفور امتیازآورترین بازیکن دیدار ایــران و آلمان شد

ملی پوش والیبال ایــران عنوان امتیازآورترین بازیکن دیدار شب گذشته ایــران برابر آلمان را کسب کرد.

خبرگزاری فارس: امیر غفور امتیازآورترین بازیکن دیدار ایران و آلمان شد

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی والیبال ایــران در نخستین بازی خود برابر آلمان در لیگ جهانی سه بر صفر به برتری رسید.

امیر غفور ملی پوش جوان ایــران در این دیدار با کسب 15 امتیاز به عنوان امتیازآورترین بازیکن میدان شناخته شد.

سه بازیکن آلمان به نام های مارکوس بوهم، یوخن شاپس و کریستین فروم نیز با کسب 11 امتیاز بیشترین امتیاز را برای تیم خود کسب کردند.

محمودی: قدرت واقعی ایــران را به نمایش گذاشتیم/آلمان حرفی برای گفتن نداشت

شاپس: ایــران ما را تحت فشار قرار داد / جو سالن کار ما را سخت‌تر کرد

ظریف: هیچ تیمی نمی‌تواند ایــران را دست کم بگیرد/ مردم ما را شرمنده کردند

موسوی: حالا به سکوهای جهانی فکر می‌کنیم/اعتماد به نفس ما بالا رفته است

زرینی: قدرت ما بر آلمان چربید/ حضور تماشاگران به ما انگیزه داد

 

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: لیگ جهانی 2013،

تاریخ : شنبه 22 تیر 1392 | 01:04 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | ایرانی با غیرت
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

downlode & code