تبلیغات
..: عشق است والیبال :.. - شاگردان ولاسکو در گام آخر کم آوردند/ ایران باخت و تشویق شد ...

تیم ملی والیبال ایــران در دومین دیدار خود برابر آلمان در لیگ جهانی شکست خورد.

دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و آلمان

به گزارش خبرگزاری فارس، ملی پوشان والیبال ایــران که شب گذشته با حمایت تماشاگران و ارائه یک بازی بی نقص توانستند با نتیجه سه بر صفر آلمان را شکست دهند،‌ امشب دومین بازی خود را برابر این تیم برگزار کردند.

در این دیدار که نیز که در سالن مملو از تماشاگر آزادی برگزار شد، شاگردان ولاسکو سه بر صفر برابر رقیب خوب اروپایی خود مغلوب شدند.

تیم ایــران با ترکیب علیرضا مباشری،‌ محمد موسوی، فرهاد ظریف، امیر غفور،‌سعید معروف و رحمان داوودی به میدان رفت و مطابق انتظارها بازی را بهتر آغاز کرد و آلمانی ها نیز تا حدی ناهماهنگ نشان دادند تا وقت اول استراحت فنی با برتری 8 - 5 ایــران خاتمه یابد. حریف ایــران پس از بازگشت به زمین به هماهنگی لازم رسید و فاصله را کاهش داد تا نتیجه 8 - 7 شود و مربی این تیم نیز سعی داشت با اعتراض به داوری جو را به نفع این تیم برگرداند. دفاع خوب آلمان باعث شد تا دو تیم در امتیاز 10 برابر شوند و ولاسکو درخواست وقت استراحت کند اما باز هم این آلمانی ها بودند که بهتر ظاهر شدند و دو امتیاز نیز پیش افتادند تا با برتری 16 - 14 به وقت استراحت فنی دوم بروند. ورود عادل غلامی به بازی نیز تاثیری نداشت و فاصله به سه امتیاز رسید و آلمان 19 - 16 پیش افتاد تا ولاسکو بار دیگر درخواست وقت استراحت کند. حمزه زرینی، شهرام محمودی و مهدی مهدوی هم به بازی رفتند اما بی نتیجه بود و تماشاگران هم پذیرفتند که ایــران پیروز ست اول نخواهد بود؛ آلمان 25 -21 به برتری رسید.

دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و آلمان

در آغاز ست دوم دریافت های مناسب و دفاع های منطقی باعث شد تا باز هم آلمان پیش بیفتد و همان ابتدا حمزه زرینی جای مباشری را بگیرد اما به نظر می رسید آلمانی ها به خوبی نقاط قوت تیم ما را شناسایی کرده بودند؛ ایــران 5-1 عقب افتاد و وقت استراحت فنی اول 8 - 5 به سود آلمان خاتمه یافت. ایــران قافیه را باخت و عجیب اینکه تماشاگران نیز تشویق را تا حدی فراموش کردند. آلمان فاصله را به 11 - 5 رساند تا باز هم ولاسکو درخواست وقت استراحت کند بلکه به این اوضاع سامان دهد. پوریا فیاضی هم به میدان رفت و کمی بعد دو تعویضه های همیشگی ولاسکو این بار خیلی زودتر از همیشه انجام شد و مهدوی و محمودی به میدان رفتند و فاصله بکاهش یافت اما این آلمانی ها بودند که با برتری 16 - 13 به وقت استراحت فنی دوم رفتند. در ادامه سرویس عالی زرینی فاصله را به یک امتیاز کاهش داد تا امید به اردوی ایــران بازگردد و عملکرد خوب محمودی باعث شد ایران 18 -17 جلو بیفتد و مربی آلمان درخواست وقت استراحت کند. دو تیم پایاپای پیش رفتند و در نهایت آلمان 25 -23 پیروز شد.

دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و آلمان

ایــران ست سوم را بهتر آغاز کرد اما باز هم آلمان توانست فاصله ایجاد کند و با برتری 8 - 6 به وقت استراحت فنی اول برود. در ادامه دو تیم پایاپای کار را ادامه دادند اما ضربه خوب حمزه زرینی و در ادامه اشتباهات آلمانی ها باعث شد ایــران 13 - 11 پیش بیفتد و با برتری 16 - 14 به وقت استراحت فنی دوم برود. حمزه زرینی اشتباهای داشت که باعث شد ایــران 18 - 17 عقب بیفتد و ولاسکو درخواست وقت استراحت کند. در ادامه آلمان بار دیگر دو امتیاز پیش افتاد و این فاصله را حفظ کرد و در نهایت 25 - 22 پیروز شد تا این دیدار را سه بر صفر به سود خاتمه دهد.

ایــران با این شکست 15 امتیازی ماند و بار دیگر به رده پنجم سقوط کرد.

تماشاگران با وجود شکست، ملی پوشــــان ایــران را به خاطر درخشش در طول لیگ جهانی مورد تشویق قرار دادند.

کالیبردا امتیازآورترین بازیکن دیدار ایــران و آلمان شد/زرینی، بهترین بازیکن ایــران

بازیکن تیم ملی والیبال آلمان به عنوان امتیازآورترین بازیکن دیدار ایــران و آلمان برگزیده شد.

دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و آلمان

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی آلمان در دومین دیدار برابر ایــران در لیگ جهانی سه بر صفر به برتری رسید.

در پایان این دیدار دنیس کالیبردا با 17 امتیاز به عنوان امتیازآورترین بازیکن این دیدار معرفی شد.

در تیم ایــران نیز حمزه زرینی با 13 امتیاز بیشترین امتیاز را کسب کرد.

ولاسکو: امروز همه مشکل داشتیم/ از نتایجی که کسب کردیم خوشحالیم

سرمربی تیم ملی والیبال ایــران گفت: در بازی امروز برابر آلمان همه مشکل داشتیم و نتیجه را هم واگذار کردیم.

خبرگزاری فارس: ولاسکو: امروز همه مشکل داشتیم/ از نتایجی که کسب کردیم خوشحالیم

به گزارش خبرگزاری فارس خولیو ولاسکو پس از شکست سه بر صفر تیم ملی والیبال ایــران برابر آلمان در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: فکر می‌کنم امروز همه مشکل داشتیم. در سرویس و اسپک دچار مشکل بودیم و بازیکنان انرژی کافی را نداشتند.

وی افزود: در تمام بازی‌های لیگ جهانی می‌توانیم نکاتی را یاد بگیریم و امروز هم نکاتی را آموختیم، باید بدانیم در هر بازی چگونه بازی کنیم. بعدها در مورد این بازی‌ها بیشتر صحبت خواهیم کرد.

ولاسکو در پاسخ به این سؤال که هدف بعدی تیم ایــران قهرمانی آسیا است یا مسابقات المپیک خاطرنشان کرد: ما از نتایجی که در لیگ جهانی کسب کرده‌ایم خوشحالیم اما فکر می‌کنم اکنون زمان مناسبی برای خوشحالی نباشد چرا که امروز باختیم. (واقعا باریکلا به این مربی ! همه کارهاش و حرفاش حرفه ایه  ) در مجموع حضور در لیگ جهانی برای ما بسیار مهم بود.

وی افزود: از حالا به فکر قهرمانی آسیا هستیم. به عقیده من رقابت‌های قهرمانی آسیا همیشه سخت است و این دوره از رقابت‌ها نسبت به دو سال پیش متفاوت خواهد بود، برخی‌ها فکر می‌کنند با نتایجی که ایــران در لیگ جهانی کسب کرده است کار آسانی در مسابقات آسیایی دارد اما باید بگویم طبق معمول مسابقات آسیایی هم سختی‌های خاص خودش را دارد.

ولاسکو ادامه داد: تیم ایــران در مسابقات پیش‌رو تحت فشاری خواهد بود که تا حالا نبوده است چرا که تیم‌هایی مانند ژاپن، کره، استرالیا، چین و ... دنبال پیروزی بر تیمی هستند که دوره گذشته قهرمان آسیا شده و در لیگ جهانی هم نتایج خوبی کسب کرده است.

سرمربی تیم ملی والیبال ایــران عنوان کرد‌: از بازیکنانم به خاطر کاری که در لیگ جهانی کردند راضی هستم. بدون شک در این ماه پیشرفت بیشتری را شاهد خواهیم بود، به آلمان‌ها هم تبریک می‌گویم چرا که امروز خیلی خوب بازی کردند.

معروف: نمی‌خواهم بهانه بیاورم اما خسته بودیم/مربی آلمان بیماری پرحرفی دارد

کاپیتان تیم ملی والیبال ایــران گفت: قصد ندارم باخت را توجیه کرده و بهانه بیاورم اما باور کنید که بسیار خسته بودیم. باور میکنیم . حق هم با شماست...

دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و آلمان

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، سعید معروف پس از شکست سه بر صفر مقابل آلمان در لیگ جهانی اظهار داشت: بازیکنان ما در این مسابقه تمام تلاش خود را انجام دادند. من نمی‌خواهم بهانه بیاورم اما واقعاً بازیکنان خسته بودند و از چهره آنها نیز معلوم بود. بله بله

وی ادامه داد: شاید اگر گیم دوم نتیجه برعکس می‌شد می‌توانستیم به مسابقه بازگردیم اما این اتفاق نیفتاد. در همین حد برای ما خوشحال کننده است که تمام بازیکنان، کادر فنی و فدراسیون و به خصوص هواداران تمام تلاش خود را کردند.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایــران گفت: ورزش همین است یک روز می‌بریم و یک روز بازنده هستیم. امروز شرمنده مردم شدیم و امیدوارم در مسابقات و رقابت‌های آینده نتایج مطلوبی را کسب کنیم.

وی در خصوص اینکه مربی آلمان کری‌خوانی زیادی داشت، عنوان کرد: مربی آلمان یک مقدار بیماری پرحرفی دارد.  در بازی قبلی نیز اعتراض زیادی داشت. در هتل هم همین کری‌خوانی‌ها را داشت. البته مجبور است چون مقابل این همه تماشاگر نمی‌تواند کاری کند اما متأسفانه روند بازی هم به شکلی شد که آنها برنده شدند.

موسوی: تمام توان خود را به کار گرفتیم/ کمی خسته بودیم

ملی‌پوش والیبال ایــران گفت: خیلی ناراحت و متأسفم که بازی آخر را با شکست پشت سر گذاشتیم. مردم بدانند که ما تمام توان خود را در این بازی گذاشتیم. میدونیم . حماییتون هم میکنیم

دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و آلمان

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، سید محمد موسوی پس از شکست سه بر صفر مقابل آلمان در آخرین بازی لیگ جهانی اظهار داشت: خیلی ناراحت و متأسفم که بازی آخر را با شکست پشت سر گذاشتیم. مردم بدانند که ما تمام توان خود را در این بازی گذاشتیم اما نتیجه حاصل نشد. یک مقدار خسته بودیم و پس از شکست در گیم‌های اول و دوم از لحاظ روحی و روانی نیز دچار مشکل شدیم.

وی ادامه داد: شاید مصلحت این بود که بازی آخر را با شکست به پایان برسانیم. شاید اگر همه بازی‌ها را با موفقیت به پایان می‌رساندیم یک مقدار مغرور می‌شدیم. آفـــــــــرین  منم فک میکنم اینجوری بهتر شد ! آخه اصولا تیم ما هم زود مغرور میشه هم زود روحیه ش رو میبازه . اینجوری بهتر شد واسش

ملی‌پوش والیبال ایــران گفت: امیدوارم در مسابقه بعدی که جام ملت‌های آسیا خواهد بود بازی خوبی را به نمایش بگذاریم. باز هم از همه هواداران که در مدت حضور در لیگ جهانی ما را همراهی کردند تشکر می‌کنم و از بابت باخت امروز ناراحت هستیم.

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: لیگ جهانی 2013،

تاریخ : یکشنبه 23 تیر 1392 | 12:30 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | ایرانی با غیرت
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

downlode & code