تبلیغات
..: عشق است والیبال :.. - هینن: من را با ولاسکو مقایسه نکنید/ برخی مواقع باید اعتراض کرد ...

سرمربی تیم ملی والیبال آلمان گفت: هر مربی روش کار خودش را دارد و من را نباید با ولاسکو مقایسه کنید.

خبرگزاری فارس: هینن: من را با ولاسکو مقایسه نکنید/ برخی مواقع باید اعتراض کرد

به گزارش خبرگزاری فارس، ویتال هینن پس از پیروزی سه بر صفر شاگردانش برابر ایــران در نشست خبری حاضر شد.

وی در حالی که به نظر می‌رسید از پیروزی تیمش برابر ایــران بسیار خوشحال است تابلویی که مقابلش قرار داشت و نامش روی آن نوشته شده بود را برداشت و با خودکار نامش را اصلاح کرد و گفت: من روی نامم حساس هستم و روی این تابلوی نام به اشتباه حک شده است. خب حق داسته دیگه !! منم بودم این کارو میکردم !

هینن در ادامه در خصوص پیروزی شاگردانش برابر ایــران اظهار داشت: سرمربی بودن سخت است، دیروز پس از بازی از من پرسیدند چرا اینقدر بد بازی کردید و امروز از من می‌پرسند چرا اینقدر خوب بازی کردیم. دیروز من مربی بدی بودم اما در مدت 24 ساعت به یک مربی خوب تبدیل شدم.  دندان شکن بود

وی ادامه داد:‌ در بازی امروز ما در سرویس، دفاع و پاس دادن بهتر از ایــران بودیم و فکر می‌کنم این موضوعات برای پیروزی در این بازی کافی بود.

سرمربی تیم ملی والیبال آلمان گفت: در لیگ جهانی امسال دو پدیده وجود دارد، با صحبت ولاسکو موافق هستم که می‌گفت تیم ایــران در لیگ جهانی نتایج خوبی کسب کرده است. دیروز ما اصلاً در زمین حضور نداشتیم اما امروز خوب بودیم و حضور در جایگاه سوم نتیجه خوبی برای ماست.

وی با بیان اینکه برخی مواقع من اشتباه می‌کنم و برخی مواقع هم بازیکنان، گفت: امروز هم توقعاتی از بازیکنان تیمم داشتم که آنها به خوبی توانستند آنها را در زمین اجرا کنند و فکر می‌کنم امروز بازیکنانم مقابل ایــران پیروز شدند نه من.

هینن در پاسخ به سؤال خبرنگاری که پرسید چرا شما امروز در تمرین تیم ملی ایــران حاضر شدید و به بازیکنان گفتید که شما در بازی قبلی ما را 3 بر صفر بردید و چرا حالا مشغول تمرین هستید، تصریح کرد: برای اینکه ایــران دیروز خیلی خوب بازی کرد و من تحت تأثیر قرار گرفتم، من می‌توانم بگویم که خیلی خوب بودم و نیازی نبود باز هم تمرین کنم. دارم به حرف معروف ایمان میارم

وی در پاسخ به سؤال خبرنگاری که از وی پرسید بهتر نیست مربیان تیم‌های حاضر در لیگ جهانی هم نکاتی را از هم یاد بگیرند، خاطرنشان کرد: من را نباید با ولاسکو مقایسه کنید، من در بازی به داور اعتراض می‌کردم اما در پایان مسابقه هیچ حرفی در خصوص مسابقه نمی‌زنم. فکر می‌کنم در جریان بازی برخی مواقع باید اعتراض کرد اما در پایان بازی نباید حرفی در مورد داوری زد.

سرمربی تیم ملی والیبال آلمان ادامه داد: اعتراض به داوری تنها در حین بازی است و بعد از بازی نباید حرفی زد چون بازی تمام شده است. هر کس کار خودش را انجام می‌دهد و وقتی نتیجه روی اسکوربورد ثبت می‌شود همه چیز تمام است.

وی با بیان اینکه من همیشه می‌خواهم پیروز باشم، عنوان کرد: اعتقادی به شانس ندارم و فکر می‌کنم پیروزی آلمان در ست دوم ربطی به شانس ندارد.

سرمربی تیم ملی والیبال آلمان در پایان گفت: حالا که 6 تیم صعودکننده به دور بعد مشخص شده‌اند، فکر می‌کنم برزیل به راحتی قهرمان خواهد شد.

شاپس: به خودمان افتخار می‌کنیم/ ایــران را تحت فشار قرار دادیم

کاپیتان تیم ملی والیبال آلمان گفت:‌ به خودمان افتخار می‌کنیم چرا که بازی بهتری نسبت به دیروز از خودمان به نمایش گذاشتیم.

دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و آلمان

به گزارش خبرگزاری فارس، یوخن شاپس، پس از پیروزی 3 بر صفر تیم ملی آلمان برابر ایــران در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: به خودمان افتخار می‌کنیم چرا که امروز از نظر روحی، جسمی و فیزیکی بازی بهتری نسبت به روز گذشته از خود به نمایش گذاشتیم.

کاپیتان تیم ملی والیبال آلمان با بیان اینکه نتیجه 3 بر صفر گویای همه چیز است، (نه اتفاقا گویای هیچ چیز نیس. دو بازی که 3-0 به نفع دو تیم تموم شد واقعا مشخص نمیکنه که کی بهتره ! هرچند که اختلاف امتیاز تو بازی اول خیلی زیاد بود !) ادامه داد: بازی سختی بود اما ما نسبت به دیروز بهتر بازی کردیم و دریافت‌های ما خیلی بهتر شده بود. به همین دلیل توانستیم ایــران را تحت فشار قرار بدهیم.

زرینی: روز ما نبود/ آلمان‌ها بر خستگی ایــران پیروز شدند

ملی‌پوش تیم والیبال ایــران گفت: فکر نمی‌کنم آلمان‌ها نسبت به ما برتری داشته باشند و همانطور که گفتم آنها بر خستگی ما پیروز شدند.

خبرگزاری فارس: زرینی: روز ما نبود/ آلمان‌ها بر خستگی ایران پیروز شدند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، حمید زرینی پس از شکست سه بر صفر مقابل آلمان اظهار داشت: امروز روز ما نبود و آن هم به این دلیل بود که بازیکنان پس از سفرهای طولانی و مسابقات سنگین خسته بودند. فکر نمی‌کنم آلمان‌ها نسبت به ما برتری داشته باشند و همانطور که گفتم آنها بر خستگی ما پیروز شدند.

وی ادامه داد: بازی روز گذشته که سه بر صفر به سود ایــران تمام شد واقعاً سنگین بود و انرژی بازیکنان تحلیل رفته بود.

ملی‌پوش تیم والیبال ایــران عنوان کرد: نخستین تجربه در لیگ جهانی برای ما خیلی خوب بود. توانستیم مقابل قدرت‌های بزرگ والیبال دنیا قد علم کنیم و درس‌های زیادی یاد بگیریم که در آینده بسیار به سود ما خواهد بود.

محمودی: با تمام توان خود جنگیدیم/ آلمان از خستگی ما استفاده کرد

ملی‌پوش تیم والیبال ایــران گفت: در لیگ جهانی با قدرت و تمام توان جنگیدیم و امیدوارم مردم از ما راضی باشند. هستیــم

خبرگزاری فارس: محمودی: با تمام توان خود جنگیدیم/ آلمان از خستگی ما استفاده کرد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، شهرام محمودی پس از شکست سه بر صفر مقابل آلمان در آخرین مسابقه لیگ جهانی اظهار داشت: امروز ما خودمان نبودیم و آن هم به این دلیل بود که واقعاً بچه‌ها خسته بودند و انرژی نداشتند. آلمانی‌ها از این فرصت استفاده کردند و برنده شدند.

وی ادامه داد: ما در تمام مسابقات لیگ جهانی با قدرت زیادی ظاهر شدیم و با تمام توان جنگیدیم. امیدوارم مردم نیز راضی باشند و شکست امروز را فراموش کنند.

ملی‌پوش تیم والیبال ایــران عنوان کرد: در نخستین تجربه توانستیم نتایج خوبی کسب کنیم و همه را شگفت‌زده کنیم. این دوره تجربه خوبی برای ما بود تا در دوره‌های بعدی برای صعود به دور دوم تلاش کنیم.

غلامی: لیگ جهانی تجربه خوبی بود/خستگی سفرها به تنمان ماند

ملی‌پوش تیم والیبال ایــران گفت: در لیگ جهانی تجربه بسیار خوبی کسب کردیم و امیدوارم سال آینده از گروه خود صعود کنیم.

خبرگزاری فارس: غلامی: لیگ جهانی تجربه خوبی بود/خستگی سفرها به تنمان ماند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، عادل غلامی پس از شکست سه بر صفر مقابل آلمان در آخرین مسابقه لیگ جهانی اظهار داشت: در این مسابقه نتوانستیم نمایش همیشگی را داشته باشیم. من نمی‌خواهم بهانه بیاورم اما خستگی سفرها و مسابقات سنگین روی تن بچه‌ها مانده بود. شاید اگر این مسابقه دو روز دیگر برگزار و از فشارها کاسته می‌شد، می‌توانستیم باز هم برنده شویم.

وی ادامه داد: لیگ جهانی تجربه بسیار خوبی برای ما بود و درس‌های زیادی آموختیم که چگونه باید در دنیا خودمان را مطرح کنیم. امیدوارم در دوره آینده بتوانیم به مرحله دوم صعود کنیم.

حضور نوجوانان در بین ۴ تیم جهان نتیجه خوبی بود/ نگاه متفاوت دولتمردان به والیبال برطرف شد

اگر وسایل یک خبرنگار آلمانی به سرقت می‌رفت مسئولان چه می‌کردند؟/ وسایل یک عکاس هم به سرقت رفت!

تقدیر رئیس جمهور از درخشش تیم‌های ملی والیبال و بسکتبال ایران

گروه‌بندی تیم‌ها در مرحله دوم مشخص شد/ آغاز دیدارها از 26 تیرماه

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: لیگ جهانی 2013،

تاریخ : یکشنبه 23 تیر 1392 | 12:50 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | ایرانی با غیرت
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

downlode & code