تبلیغات
..: عشق است والیبال :.. - هیئت دولت هم والیبالی شد ...

دکتر محمود احمدی‌نژاد در ابتدای جلسه روز یکشنبه هیات دولت از بازیکنان ، مربیان و اعضای تیم ملی والیبال کشور به خاطر حضور درخشان در رقابتهای لیگ جهانی والیبال تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، رییس‌جمهور در این مراسم که با حضور اعضای دولت و بازیکنان، مربیان ، اعضای تیم و مسوولان فدراسیون والیبال برگزار شد، ضمن تبریک به تیم ملی والیبال برای انجام کاری بزرگ و ارزشمند اظهار داشت: البته درخشش جوانان کشور در این رقابتها توقع را از آنان بسیار بالا برد در حالی که تیم ایران در این دوره از مسابقات در برابر تیم های زبده‌ای از جهان قرار داشت.


دكتر احمدی‌نژاد با تاکید بر اینکه دولت عمیقاً به توانمندی جوانان کشور ایمان دارد، گفت: مطمئناً در هر عرصه‌ای هر چقدر بزرگ هم که باشد، اگر تصمیم بگیریم تا بر قله‌ها بایستیم، خواهیم توانست.
رییس‌جمهور با بیان اینکه کسب موفقیت در عرصه ورزش نشانه نشاط یک ملت و توانمندی جوانان آن است، تصریح کرد: همانگونه که در عرصه‌های علمی و فناوری جوانان کشور وارد شده و به موفقیت‌های بزرگ در عرصه‌هایی نظیر هوا و فضا، انرژی هسته‌ای و بیوتکنولوژی و نانو دست یافتند، ورزش نیز امروز تبدیل به یک کار بزرگ علمی شده و نیاز به سنجش‌های دقیق و حساب شده برای دستیابی به موفقیت دارد.


دكتر احمدی‌نژاد با اشاره به اینکه در مجموع عملکرد ورزشکاران کشور در لیگ جهانی والیبال مثبت بود، ولاسکو سرمربی تیم والیبال را در این عرصه بسیار با تجربه دانست و خطاب به مسئولان فدراسیون والیبال گفت: باید قرارداد کار با این مربی تمدید شده و از هم اکنون برنامه‌ای 10 ساله برای حضور موفق تیم ملی والیبال در رقابتهای مختلف جهانی از جمله المپیک و جام جهانی داشته باشیم.
رییس‌جمهور با بیان اینکه ملت ایران از مسابقات خوب تیم ملی والیبال و کسب موفقیت‌های بزرگ در این رقابتها بسیار خوشحال هستند، گفت: اگر اعضای تیم ملی والیبال هیچ نتیجه‌ای در این رقابتها نگرفته باشند همین که بارها ملت ایران را شاد کردند، در حقیقت کار ارزشمندی را انجام داده‌اند.


دكتر احمدی‌نژاد با بیان اینکه امروز پایه‌های بسیار خوبی در والیبال کشور گذاشته شده اظهار امیدواری کرد تا در آینده شاهد موفقیتهای پی در پی ورزشکاران در این عرصه باشیم.
قبل از سخنان دکتر احمدی نژاد، معاون اول رییس جمهور، وزیر ورزش و جوانان، رییس فدراسیون والیبال و کاپیتان تیم ملی والیبال در جمع اعضای هیات دولت صحبت کردند.
معاون اول رییس جمهوری گفت: والیبال در سال 1385 رتبه ششم آسیا را داشت و در این مدت در دولت نهم و دهم موفق به کسب افتخارات زیادی از جمله قهرمانی در قاره کهن آسیا و حضور در لیگ جهانی والیبال شد.
دکتر محمدرضا رحیمی تصریح کرد: عملکرد تیم ملی والیبال در لیگ جهانی بسیار درخشان است و برای نخستین بار تیم های در برابر ایــران شکست خوردند که از فدرت های برتر این رشته ورزشی در جهان بودند.


وی تاکید کرد: شکست شب قبل تیم ملی در برابر آلمان چیزی از شایستگی ها تیم ملی کم نکرد و بر عقیده کارشناسان والیبال تیم ملی بهترین عملکرد ممکن را در نخستین حضور خود در لیگ حهانی از خود برجای گذاشت.
وزیر ورزش و جوانان نیز در این نشست با بیان اینکه ایــران در لیگ جهانی والیبال تیم هایی از پیش رو برداشت که سابقه حضور چندین ساله در این رقابت ها داشتند، گفت: حتی برخی از آنان سابقه قهرمانی در لیگ جهانی والیبال را در پرونده کاری خود دارند.
دکتر محمد عباسی تصریح کرد: تیم ملی والیبال ایتالیا که در کشورش مغلوب تیم ایــران شد سابقه هشت دوره قهرمانی در لیگ جهانی را در پرونده خود داشت که شکست این تیم کار ساده ای نیست.
وی در ادامه از هیات دولت تشکر کرد که در همه مراحل لیگ جهانی از تیم ملی والیبال حمایت کردند و این تیم را نیز در جمع خود پذیرفتند.


رییس فدراسیون والبیال نیز در نشست هیات دولت گفت: از سال 1385 برنامه پنج ساله برای والبیال تدوین شده که قهرمانی در قاره آسیا، حضور در بازی های المپیک و حضور در لیگ جهانی والیبال از جمله اهداف این برنامه بوده است.
دکتر محمدرضا داورزنی با بیان اینکه کسب تیم ملی والیبال در لیگ جهانی نمایشی از قدرت والیبال ایــران ارائه کرد؛ گفت: شکست ایتالیا سرآمد عملکرد ایــران در این رقابت ها بود.
کاپیتان تیم ملی والیبال ایــران نیز در این نشست از هیات دولت برای حمایت از تیم ملی والیبال تشکر و قدرانی کرد .
گفتنی است در این مراسم از بازیکنان، مربیان و اعضای تیم ملی والیبال با اهدای هدیه نقدی 50 میلیون تومانی تقدیر شد.

همچنین با دستور رییس‌جمهور قرار شد تا به هر کدام از بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی والیبال یک دستگاه آپارتمان به شرط تأهل از سوی وزیر راه و شهرسازی اختصاص یابد. مجوز ورود یک دستگاه خودرو با شرایط وزارتخانه مربوطه از دیگر هدیای هیات دولت به ملی پوشان تیم ملی والیبال کشورمان است.
در مراسم تقدیر از تیم ملی والیبال کشور از سوی بازیکنان این تیم یک توپ والیبال که به امضای همه بازیکنان رسیده بود به همراه پیراهن کاپیتان تیم به رییس‌جمهور اهدا شد. 
در پایان این مراسم نیز بازیکنان، مربیان و اعضای تیم ملی والیبال با دکتر احمدی‌نژاد عکس یادگاری گرفتند.

پ.ن 1 : اگه پیرهن کاپیتان عرقی نبوده باشه قبول نیستااا

پ.ن 2 : به مجردا 15 روز وقت دادن که متاهل شن (20 و خورده ای سال وقت داشتن نشدن اونوقت ...)

پ.ن 3 : امروز تو برنامه هر روز ورزش آقای داورزنی اومده بود. قرار بود معروفم بیاد که پیچوند ! اول گفت تو راهم . بعد گوشیشو خاموش کرد بعدم زنگ زد تلفنی صحبت کرد و معذرت خواهی کرد گف من هیچ وقت قرارهام رو یادم نمیره . ایندفعه اول بود . دیشب یه اتفاقی واسم افتاد امروز اصن تو یه حال و هوای دیگه بود ... (فک کنم واسه اون واحد آپارتمانی دست به کار شده !! ) و این قول هم داد یه روز دیگه بیاد. مجریه گیـــــــــر داده بود تو این 15 روز زنت میدیم ! به داورزنی میگف واسش آستین بالا بزنید ...

راستی آقای داورزنی راجع به بعضی خانما که تو سالن بودن هم اعتراف کرد که راشون دادن تا دهن FIVB رو ببندن !! با ID card هم راشون دادن یعنی خانم های معمولی نبودن !!  گفت مسئولای بالادستی باید اجازه بدن ما نمیتونیم خانمارو راه بدیم. البته هیچ قولی هم واسه دفعات بعدی نداد !!

عکس ها :

eee سنگین باش کاپیتان ! زشته !!

از ظریف یاد بگیر چه آقا نشسته !

وا چرا قیافه هاتونو این شکلی کردین !؟

Amir Kholoosi-27-3.JPG

عکس یادگاری تیم ملی والیبال ایران با محمود احمدی نژاد رئیس جمهور

 لینک عکس های تقدیر : فدراسیون فارس  -  ایسنا  ایرنا 

برای دیدن فیلم مراسم تقدیر اینجا کلیک کنید (حتما ببینید) 

با عادل کلی حال کردم

کاپیتانم مدیون ه این غرورشو بذاره کنار یه کم بخنده ! تو عکسا تو فیلما .... موهاشم خیلی دوس داره ! :خوشتیپ !!

این فیلم رو هم ببینید

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: لیگ جهانی 2013،

تاریخ : دوشنبه 24 تیر 1392 | 03:47 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | ایرانی با غیرت
.: Weblog Themes By VatanSkin :.
نمایش نظرات 1 تا 30

downlode & code