تبلیغات
..: عشق است والیبال :.. - نادی تراژدی تلخ در روز های شیرین والیبال ...

خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان امروز لیست دعوت شدگان به مرحله جدید اردوهای تیم ملی را ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، یکی از نکات قابل توجهی در لیست جدید ارائه شده از سوی ولاسکو نبود نام علی نادی در میان دعوت شدگان است، ‌این امر در شرایطی اتفاق افتاد که ولاسکو وقتی نام " نادی" در میان دعوت شدگان برای مسابقات لیگ جهانی نگذاشت به وی گفت که در حال حاضر باید به استراحت پرداخته و مصدومیت هایش را مداوا کند.


طبق صحبت هایی که میان ولاسکو و علی نادی پیش از این انجام شده بود قرار شد که نادی در طول مدت آماده سازی و حضور تیم ملی در لیگ جهانی تمریناتش را به صورت انفرادی انجام دهد و خود را آماده نگه دارد تا در صورت دعوت مجدد به تیم ملی از آمادگی خوبی برخوردار باشد.

نکته حائز اهمیت در خصوص عدم دعوت کاپیتان اسبق و بازیکن پیشین پست دفاع وسط تیم ملی این است که ولاسکو بلافاصله از مسابقات لیگ جهانی تهران را ترک کرد و هیچ گونه جلسه جدیدی با علی نادی نداشت.

ظواهر امر حاکی از آن است که علی نادی به طور عملی پس از سالها خدمت در تیم ملی دیگر جایگاهی در عرصه ملی ندارد و بدون خداحافظی رسمی باید کفش های خود را در این مقطع آویزان کند.

ولاسکو پیش از مسابقات لیگ جهانی در مورد تصمیم خود در خصوص علی نادی گفته بود: عدم دعوت علی نادی در این مقطع یک تجربه است و می خواهم به بازیکنان جوان میدان بدهم! اما انگار این عدم دعوت همیشگی است پس خداحافظ کاپیتان نادی...!

دعوت شدگان به اردوی تیم ملی اعلام شدند

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران، خولیو ولاسکو سرمربی تیم ولی والیبال کشورمان از 26 بازیکن این تیم برای شرکت در اردوی آمادگی تیم‌های ملی الف و ب دعوت کرد.

بر این اساس 14 بازیکن به نامهای سعید معروف، مهدی مهدوی، امیر غفور، شهرام محمودی، محمد موسوی، عادل غلامی، مسعود غلامی، سامان فائزی، قائمی، رحمان داوودی، علیرضا مباشری، حمزه زرینی، فرهاد ظریف و مهدی مرندی به تیم ملی (الف) و 12 بازیکن به نامهای محمد طاهر وادی، مجتبی یوسفی، رشید یوسفی، رضا قرا، رضا صفایی، آرمین تشکری، مصطفی شریفات، حسین پور، محمد حسن سنوبری، آرش کشاورزی، پوریا فیاضی و آرش کمالوند به تیم ملی(ب) والیبال دعوت شدند.
 

بر این اساس خوش‌خبر سرپرست تیم ملی والیبال در خصوص برنامه تمرینی تیم ملی (الف) و (ب) گفت: تمرینات بازیکنان دو تیم در کنار یکدیگر خواهد بود. البته اگر کشورهای روسیه و بلغارستان به زمان پیشنهادی ما برای دیدارهای دوستانه پاسخ مثبت بدهند، تیم ملی در اثنای برگزاری این اردو راهی این کشورها نیز خواهد شد.

سرپرست تیم ملی والیبال در ادامه به سه رویداد مهم پیش روی تیم ملی والیبال کشورمان در سال جاری اشاره کرد و گفت: شهریورماه مسابقات انتخابی جهان در چهار گروه آسیا برگزار خواهد شد. در یکی از این گروه‌ها تیم های بحرین، پاکستان، اندونزی و ایــران از 19 تا 21 شهریور در تهران به مصاف یکدیگر می‌روند که قهرمان این گروه مجوز حضور در مسابقات والیبال قهرمانی جهان سال 2014 را به دست می‌آورد. عجب گروهی !!

وی همچنین از هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا که مهرماه در دبی برگزار خواهد شد، به عنوان دیگر رویداد مهم سال جاری نام برد و تصریح کرد: تیم ملی والیبال ایــران که عنوان قهرمانی در دوره گذشته این رقابت‌ها را در پرونده کاری خود دارد، کار بسیار سختی در این دوره از مسابقات برای حفظ مقام قهرمانی خواهد داشت. به یقین تمامی تیم‌های مدعی در آسیا برای شکست ایــران با تمام توان به میدان می‌آیند.

سرپرست تیم ملی والیبال ایــران در ادامه افزود: اگر تیم ملی والیبال ایــران موفق به کسب مجدد عنوان قهرمانی در آسیا شود، آبان ماه باید در مسابقات بین قاره ای ژاپن شرکت کند که این رقابت‌ها سومین رویداد مهم تیم ملی والیبال در سال جاری خواهد شد. البته اگر ژاپن قهرمان شود، تیم دوم آسیا مجوز حضور در این رقابت‌ها را به دست می آورد.

وی در پایان تاکید کرد: خولیو ولاسکو بازیکنان ایــران در لیگ جهانی و بازیکنان آینده‌دار را به اردوی تیم‌های ملی الف و ب دعوت کرده است که ترکیب نهایی تیم ملی برای مسابقات پیش رو حتما تلفیقی از آنان خواهد بود.
 
 خوش خبر: علی الحساب حدود 175 هزار دلار باید بگیریم/رضایت فدراسیون جهانی والیبال از صدا و سیمای ایــران 
 
به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران یکی از محسنات لیگ جهانی این است که به تیم های شرکت کننده (برنده یا بازنده) مبلغی از سوی فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) تعلق می گیرد.

طبق قانون مسابقات سال جاری قرار است به تیم های برنده با هر امتیازی در هر بازی 10 هزار دلار و به تیم های بازنده پنج هزار دلار تعلق گیرد.

در سنوات گذشته این مبالغ نقدی پس از پایان مسابقات از سوی ناظر فدراسیون جهانی حاضر در محل مسابقات پرداخت می شد اما از سال جاری این نوع پرداخت تغییر کرده و پس از پایان مسابقات لیگ جهانی تمامی مطالبات از سوی مسئولان فدراسیون جهانی محاسبه و به تیم ها پرداخت می شود.

تیم ملی والیبال کشورمان از 10 بازی که در مسابقات لیگ جهانی 2013 انجام داد 5 برد و پنج باخت را در کارنامه اش به ثبت رساند.

امیر خوش خبر، سرپرست تیم ملی در خصوص عواید والیبال ایــران از حضور در لیگ جهانی اظهار داشت: مجموع برد و باختهای تیم ایــران در مسابقات لیگ جهانی طبق محاسبات 75 هزار دلار می شود. قرار است به خاطر رنکینگ ایــران در لیگ جهانی هم مبلغی حدود 100 هزار دلار به ایــران تعلق گیرد.

وی گفت: این مبلغ در حال حاضر علی الحساب برای والیبال ایــران در نظر گرفته شده است، چون ما در برخی سفرها 2 تا سه بازیکن اضافه داشتیم و یا با تغییر مسیر بلیط ها را تهیه کردیم. احتمال می رود که این مبلغ دستخوش تغییراتی شود.
این امر بستگی به حساب و کتابهای مسئولان فدراسیون جهانی دارد.

سرپرست تیم ملی والیبال کشورمان در ادامه در خصوص ضمانت نامه ای که از سوی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایــران به فدراسیون جهانی ارائه شده بود، گفت: مسئولان سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایــران طی ضمانت نامه ای پخش مستقیم دیدارهایی که در تهران برگزار می شد را تقبل کرد.

حال که این مسابقات در بهترین شرایط با میزبانی تهران و پخش تلویزیونی همراه بود ضمانت نامه ارائه شده از سوی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایــران را فدراسیون جهانی مسترد می گرداند.
 
مساجدی:شاید از ایــران بروم
 
یکی از تیم های باشگاهی کشور ژاپن از احمد مساجدی مربی و مترجم تیم ملی والیبال کشورمان دعوت به همکاری کرده است.
 
این عکسم با مزه ست 
 
احمد مساجدی مربی بین المللی والیبال کشورمان در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: از طرف مسئولان باشگاه " سکای پرازا" ژاپن برای هدایت این تیم در مسابقات باشگاهی این کشور پیشنهاد همکاری دارم ولی هنوز پاسخ قطعی به آنها نداده ام.
وی تصریح کرد: علاوه بر این پیشنهاد خارجی ، 2 پیشنهاد مربیگری در تیمهای شهرداری تبریز و شهرداری زاهدان هم دارم که درحال بررسی شرایط وضعیت آنها هستم. 
وی گفت : هنوز برای حضورم در مسابقات باشگاهی تصمیم خاصی نگرفته ام چون به تازگی مسابقات لیگ جهانی به پایان رسیده و به زودی هم باید در تمرینات تیم ملی برای حضور در مسابقات جام ملت ها حاضر شوم.
 
 
 
 
 
اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
 


تاریخ : سه شنبه 1 مرداد 1392 | 03:34 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | روزه دار باحال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

downlode & code