تبلیغات
..: عشق است والیبال :.. - باز هم بازگشت سعدین ..... !

سلام

خوبین بچه ها؟

من برگشتم !

مودمم سوخته بود، شرمنده ....

اتفاقات زیادی افتاد این چن وقت که نبودم ! عید فطر رو که دیگه روم نمیشه تبریک بگم ! والیبال هم کلی خبر داشت که دیگه منو معاف کنید از گذاشتن قدیمیاش

مربی تیم ملی والیبال: کار ما سخت است

مربی تیم ملی والیبال ایــران در حاشیه اردوهای تیم ملی، گفت: در حال حاضر همه از والیبال انتظار برد دارند و این کار ما را سخت می‌کند.

احمد مساجدی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایــران (ایسنا)، اظهار کرد: ما با 14 بازیکن عازم اردوی تدارکاتی روسیه می‌شویم. البته در آستانه سفر به روسیه مشکل آسیب دیدگی علی مباشری پیش آمد و مجبور شدیم به وی استراحت بدهیم. به نظرم اردوی تدارکاتی در کشور روسیه بسیار مفید خواهد بود. قرار است که سه بازی دوستانه با روس‌ها برگزار کنیم. همین بازی دوستانه با تیم قدرتمند روسیه هم برای ما افتخار به شمار می‌رود.  والیبال ایــران امروز آنقدر پیشرفت کرده که تیمی چون روسیه حریف تدارکاتی ما است. نتیجه این مسابقات اصلا مهم نیست. ما فقط مقابل روسیه برای انجام بازی‌های خوب به میدان می‌رویم. تا بازیکنان از نظر روحی اعتماد به نفس خود را برای مسابقات آسیایی بدست آورند.

وی افزود: مسابقات قهرمانی آسیا برای ما خیلی مسئولیت سنگینی است. سطح انتظارها بعد از لیگ جهانی از تیم ایــران خیلی بالا رفته است و همه از ما قهرمانی می‌خواهند. ما نیز باید برای کسب بهترین نتیجه تلاش کنیم. دیدگاه‌ها روی والیبال بر مبنای قهرمانی است. این خودش برای ما یک امتیاز به شمار می‌ورد البته کار را هم سخت‌تر می‌کند. بعد از بازی‌های خوب ایــران در لیگ جهانی تیم‌های آسیایی با شناخت بالا به مصاف ایــران می‌آیند. امروز همه حریفان آسیایی انگیزه بالایی برای رویارویی با ایــران دارند. ما هم تلاش می‌کنیم که با حفظ انگیزه برای قهرمانی بجنگیم.

مربی تیم ملی والیبال ایــران خاطرنشان کرد: خوشبختانه ملی پوشان ایــران خیلی خوب در تمرینات کار می‌کنند و بازی‌های مقتدرانه‌ای را به نمایش می‌گذارند. کادر فنی از شرایط اردوها راضی است. ذهنیت بر این است که بازی به بازی برای هر مسابقه آماده شویم. امروز همه والیبالیست‌های تیم ملی می‌خواهند که پیشرفت کنند و افتخارات بیشتری را به ارمغان بیاورند. آنها خیلی دوست دارند که هرچه زودتر به مسابقات جدیدی ورود کنند و افتخارات بیشتری بدست آورند.

مساجدی در پایان گفت: مطمئن باشید بازهم روی مساله روحی و روانی بازیکنان کار خواهد شد. ما چند بازی هم در تهران با تیم‌های رده پایین آسیا خواهیم داشت. اما مطمئن باشید که هیچ کدام از تیم‌ها را دست کم نخواهیم گرفت. شاید قبلا یکبار در انتخابی المپیک این اشتباه را انجام دادیم ولی از آن پس دیگر هیچ وقت ندیدم که بازیکنان ایــرانی با انگیزه کم به میدان بروند یا حریفان را دست کم بگیرند.

حمزه زرینی: والیبال یک اشتباه را دو بار تکرار نمی‌کند!

دریافت کننده تیم ملی والیبال در حاشیه اردوی تدارکاتی تیم ملی گفت: بعد از تجربه تلخ انتخابی المپیک، دیگر هیچ گاه بدون انگیزه کافی برابر حریفان به میدان نمی‌رویم. ایـــــــــــنه

حمزه زرینی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایــران (ایسنا)، دراین رابطه اظهار کرد: بعد از اینکه بازی‌های لیگ جهانی تمام شد برای اولین بار بعد از چند سال استراحت خوبی داشتیم. البته چهار پنج روز فقط در رسانه‌ها میهمان بودیم و نتوانستیم استراحت کنیم! اما بعد از آن استراحت داشتیم. بعد از دو هفته تمرینات را شروع کردیم. دو سه روز اول قدری همه بازیکنان از نظر بدنی اُفت کرده بودند اما خدا را شکر روز به روز همگی بهتر شدیم. تا این روزهای آخر هم چند مصدومیت کوچک در تیم وجود داشت. اما هیچ کدام جدی نبود و همه بازیکنان با آمادگی کامل در اردوی تدارکاتی روسیه حاضر شدند.

وی افزود: جای خشنودی دارد که تیمی مثل روسیه برای بازی دوستانه از ایــران دعوت می‌کند.  روس‌ها قهرمان لیگ جهانی و المپیک هستند و قطعا بازی دوستانه با آن‌ها برای ما بسیار مفید خواهد بود. امیدوارم از این سه بازی استفاده خیلی بهینه‌ ای ببریم. البته در حال حاضر بازیکنان در شرایط ایده آل نیستند . هنوز چند هفته زمان لازم است تا به نقطه اوج بازگردیم ولی مطمئن هستم بازی‌های خوبی را مقابل روسیه انجام می‌دهیم.

دریافت کننده تیم ملی والیبال خاطرنشان کرد: گاهی نوع تمرینات مربیان طوری است که فشار بیشتری را برای آماده سازی به بازیکنان می‌آورند. ما هم تمرینات را پرفشار انجام می‌دهیم تا برای مسابقات جام ملت‌های آسیا کاملا آماده شویم. ما در تهران برای انتخابی جام جهانی بازی‌های سختی نداریم. ولی بعد از آن باید در قهرمانی مردان آسیا از عنوان قهرمانی خود دفاع کنیم.

زرینی با اشاره به انگیزه بالای ملی پوشان برای قهرمانی در جام ملت‌های آسیا گفت: ما یکبار اشتباه کردیم و در مسابقات انتخابی المپیک، استرالیا را دست کم گرفتیم و به خاطر باخت به این تیم از راه‌یابی به المپیک بازماندیم. فکر می‌کنم بعد از آن تجربه تلخ، والیبال دیگر هیچگاه بدون انگیزه کافی برابر حریفان به میدان نمی‌روند. در واقع نباید یک اشتباه را دو بار تکرار کرد.

ملی پوش والیبال در پایان گفت: خیلی‌ها می‌گویند که بعد از آمدن ولاسکو نوع بازی و حتی اخلاق ما تغییر کرده است. البته من هیچ گاه به ویژه مقابل مردم بداخلاق نبودم اما شاید مردم از چهره من ذهنیتی داشتند که خیلی خشن هستم ولی وقتی بیرون مرا می بینند متوجه می‌شوند که اصلا بداخلاق نیستم و همه مردم عزیز را دوست دارم. به هر حال همیشه سعی می‌کنم خوش اخلاق باشم.

مهدی مهدوی: والیبال در شرایط سخت خوب نتیجه می‌گیرد!

پاسور تیم ملی والیبال در حاشیه اردوهای تمرینی تیم ملی گفت: تیم ایــران همیشه در شرایط سخت و تحت فشار خوب نتیجه گرفته است و فکر می‌کنم که بتوانیم در مسابقات قهرمانی آسیا بازی‌های خیلی خوبی انجام دهیم.

مهدی مهدوی پیش از اعزام به اردوی تدارکاتی روسیه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایــران (ایسنا)، اظهار کرد: خدا را شکر تمرینات خوبی را ظرف اردوی یک ماهه در تهران پشت سر گذاشتیم. هرچه به مسابقات نزدیک‌تر می‌شویم از کار با وزنه و بدنسازی کم می‌کنیم و ان‌شاءالله عازم روسیه هستیم تا برای هماهنگی بیشتر با تیم ملی والیبال این کشور بازی تدارکاتی برگزار کنیم.

وی افزود: حس می‌کنم هرروز شرایط تک تک بازیکنان بهتر می‌شود. به تدریج آماده می‌شویم تا برای مسابقه‌های آسیایی بهترین نمایش را داشته باشیم. در حال حاضر خودم در یک آمادگی 70درصدی قرار دارم و مطمئن هستم ظرف 50روزی که تا جام ملت‌های آسیا زمان داریم قطعا به آمادگی صد درصدی می‌رسیم.

پاسور تیم ملی والیبال درباره جام ملت‌های آسیا گفت: سطح انتظارها از تیم ملی والیبال ایــران بسیار بالا رفته است. اما فکر می‌کنم تیم ایــران همیشه در شرایط سخت و تحت فشار خوب نتیجه گرفته است. بعد از بازی‌های لیگ جهانی همه بازیکنان تیم ملی اعتماد به نفس بالایی دارند. فکر می‌کنم که بتوانیم در مسابقات قهرمانی آسیا بازی‌های خیلی خوبی انجام دهیم.

مهدوی در پایان گفت: خوشبختانه در یکی دوسال اخیر مردم بیشتر به والیبال علاقه‌مند شده‌اند و بازی‌های تیم ملی را پیگیری می‌کنند. این موضوع مسئولیت ما را سخت‌تر می‌کند. دیگر جای هیچ اشتباهی وجود ندارد. همه بازیکنان با تمام توان در تمرینات کار می‌کنند تا بهترین نمایش را در مسابقات آسیایی داشته باشیم و لطف مردم عزیز را جبران کنیم.

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...تاریخ : سه شنبه 5 شهریور 1392 | 02:44 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

downlode & code