تبلیغات
..: عشق است والیبال :.. - قطر نیز مغلوب تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران شد

تیم ملی والیبال زیر 23 سال کشورمان در دومین دیدار خود در مسابقات جام ریاست جمهوری قزاقستان موفق به شکست تیم چند میلیتی قطر شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایــران که در چارچوب برنامه های آماده سازی خود برای حضور شایسته در مسابقات قهرمانی جهان در مسابقات جام ریاست جمهوری قزاقستان شرکت کرده است، در دومین بازی خود در این رقابت ها در برابر قطر قرار گرفت و سه بر صفر به پیروزی رسید.
سرمربی تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایــران در این دیدار از ترکیب رسول نجفی پاسور مجتبی میرزا جانپور و حامد تاروردی دریافت کننده قدرتی، سامان فائزی حامد باقرپور دفاع وسط و سرعتی، سهیل احمدی قطر پاسور ناصر رحیمی لیبرو استفاده کرد و موفق به شکست قطر در سه ست متوالی با امتیازهای 25 بر 18، 25 بر 19 و 25 بر 16 شد.
شکست قطر در حالی در برابر تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایــران رقم می خورد که پیمان اکبری سرمربی تیم از 10 بازیکن در این رقابت ها استفاده می کند و دو بازیکن اصلی خود به نام های رضا قرا و ناصر رحیمی پناه کاپیتان و لبروی تیم خود را در اختیار ندارد.
تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایــران فردا چهارشنبه در سومین بازی خود در این رقابت ها به مصاف روسیه می رود.
لازم به ذکر است رضا قرا به علت مشکل خروج از کشور نتوانست تیم ملی زیر 23 سال در این مسابقات همراهی کند ولی ناصر رحیمی و رامین خانی امروز بعد از گذشت دو روز از آغاز مسابقات به جمع بازیکنان تیم ملی زیر سال کشورمان خواهند پیوست.

گزارش تصویری از آخرین تمرین تیم ملی ایران پیش از اعزام به روسیه (یکشنبه سوم اردیبهشت)

ماشالله ...

چرا همچین شدی داداش ؟!

اونی که رو آینه چسبوندن با شماسا آقا !

برای دیدن کل عکس ها اینجا و اینجا و اینجا کلیک کنید !

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...تاریخ : سه شنبه 5 شهریور 1392 | 04:25 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

downlode & code