تبلیغات
..: عشق است والیبال :.. - جوانان ایران در عین شایستگی از راهیابی به جمع 4 تیم برتر باز ماندند

تیم ملی والیبال کشورمان در مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای والیبال قهرمانی جوانان جهان در مصاف با تیم ملی برزیل با نتیجه 3 بر صفر شکست را پذیرفت.
به گزارش خبرنگار اعزامی فدراسیون والیبال، تیم ملی کشورمان با حضور مصطفی باقری(پاسور)، جواد حسین آبادی(قطر پاسور)، آرش تقوی،میلاد عبادی پور(دریافت کننده قدرتی)، امیر علی فتحعلی، محمد فلاح(دفاع وسط)، ابوالفضل قلی پور(لیبرو) وارد زمین شد.


در این بازی حساس و سنگین مارسین هربیک از کشور هلند(به عنوان داور اول) و اردال آکینچی از کشور ترکیه (به عنوان داور دوم) قضاوت را بر عهده داشتند.
ملی پوشان کشورمان در ست نخست بازی با وجود آنکه برزیلیها می خواستند مدیریت کار را در دست بگیرند اجازه خود نمایی به آنها نداده و پر قدرت در برابر این حریف با تجربه ظاهر شدند. وقت استراحت فنی نخست با پوئن 7 بر 8 به نفع برزیلیها رقم خورد.
فرهاد نفرزاده در این ست از قاسم کارخانه به جای آرش تقوی در پست دریافت کننده قدرتی استفاده کرد.
نوع بازی برزیلیها حاکی از آن بود به خوبی تمامی بازیهای ایــران در این دوره از مسابقات را آنالیز کرده اند و راههای مقابله با ملی پوشان کشورمان در تمامی دنده ها را می دانند. وقت استراحت فنی دوم نیز با امتیاز 16 بر 12 به نفع سرمه ای پوشان برزیل ثبت شد.
فرهاد نفرزاده در این ست دست به تعویضه زد و از محمد معنوی نژاد و حمید حمودی به جای جواد حسین آبادی و مصطفی باقری استفاده کرد.


ست نخست بازی ایــران و برزیل با وجود تلاشهای فراوان بازیکنان ایــران با نتیجه 25 بر 21 به نفع برزیلیها رقم خورد.
ترکیب اصلی تیم ملی ایــران در ست دوم بازی نسبت به ست خست تغییر چندانی نداشت.
برزیلیها که به خوبی تاکتیک تیم ایــران را شناخته بودند در این ست نیز قدرتمندانه بازی را شروع کردند. پاسور برزیلیها به خوبی می دانست که باید در چه مناقطی از بازیکنان حاضر در زمین استفاده کند. دفاع روی تور قدرتمند و مستحکم آنها باعث شد تا وقت استراحت فنی اول با امتیاز 8 بر 5 ثبت شود.
برزیلیها در این دیدار با سرویسهای هدفمند خود وقت استراحت فنی دوم را نیز با امتیاز 16 بر 13 به نفع خود رقم زدند.
تیم ملی کشورمان در این ست نسبت به ست قبل کم اشتباهتر ظاهر شد و توانست در امتیازآوری هم پای برزیلیها پیش رود. این ست هم با امتیاز 25 بر 20 به نفع تیم ملی  والیبال جوانان برزیل به پایان رسید.
ست سوم بازی تیمهای ایــران و برزیل در شرایطی آغاز شد که حریف قدرتمند و باتجربه تیم ملی کشورمان توانسته بود با بهره گیری از دریافتهای خوب و به موقع نتیجه 2 ست نخست را به خود اختصاص دهد و برای راهیابی به جمع 4 تیم برتر جهان نیاز به برد فقط در یک ست دیگر داشت.


در ست سوم در ترکیب تیم ملی محمد معنوی نژاد به جای آرش تقوی در زمین حاضر شد.
وقت استراحت فنی اول ست پایانی هم با امتیاز 8 بر 6 به نفع تیم برزیل رقم خورد. بازیکنان تیم ایــران برای ادامه بازی در ستهای بعدی نهایت توان خود را بکار گرفتند و با روحیه جنگنده در مصاف حریف این ست را دنبال کردند. برزیلیها وقت استراحت فنی دوم این ست را با امتیاز 16 بر 15 به نفع خود ثبت کردند. امتیازات در این ست برخلاف 2 ست قبل پایاپای پیش رفت
بازیکنان تیم برزیل که در توپهای برگشتی این بازی حرفه ای بسیار خوب عمل کردند توانستند خط دفاعی تیم ایــران را متزلزل کنند و با بهره گیری از تجارب خود در پوئنهای حساس نتیجه را به نفع خود خاتمه دهند. این ست هم با پوئن 25 بر 22 برای تیم ملی والیبال برزیل ثبت شد. و جوانان ایــرانی از راهیابی به جمع 4 تیم برتر جهان بازماندند.

پ.ن : خیــــــلی حیف شد  ایشالا دیگه حداقل 5می ...

حواشی دیدار ایــران و برزیل/ بسته بودن خیابان های منتهی به سالن مسابقات

تیم ملی والیبال کشورمان در دیدار مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای والیبال قهرمانی جوانان جهان امروز مقابل تیم ملی برزیل با نتیجه سه بر صفر به نفع تیم برزیل به پایان رسید.
به گزارش خبرنگار اعزامی فدراسیون والیبال، دیدار تیم ملی والیبال ایــران وبرزیل نیز خالی از حاشیه نبود.
امروز به دلیل آنکه مصادف بود با جشن ظفر در کشور ترکیه اکثر خیابانها منتهی به سالن والیبال باشکنت که در کمپ تیمهای ملی والیبال ترکیه قرار دارد توسط پلیس بسته بود.
محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال با حضور در رختکن تیم ملی پیش از شروع بازی با ملی پوشان صحبت کرد و به آنها قوت قلب داد.
علی بیکدلی سفیر کشورمان در ترکیه با حضور در سالن مسابقه از جایگاه ویژه در کنار محمدرضا داورزنی بازی را تماشا کرد.
هواداران ایرانی مقیم کشور ترکیه که می دانستند امروز تیم ملی کشورمان بازی حساس و سنگینی نسبت به دیدارهای گذشته در پیش دارد حضور پررنگتر از قبل در سالن باشکنت ترکیه داشتند.
نام ایران با صدای بلند تماشاگران ایرانی امروز نسبت به گذشته بیشتر طنین انداز شد.
با وجود آنکه مسئولان قول پخش تلویزیونی مسابقات مرحله یک چهارم نهایی را داده بودند اما امروز هم مثل گذشته به وعده های خود عمل نکردند و این بازی هم در سکوت رسانه ای کشور ترکیه برگزار شد.
در پایان پنجاه و یکمین بازی از رقابتهای قهرمانی جوانان جهان که میان تیم های ایران و برزیل برگزار شد، برگزار کنندگان برای نخستین بار اقدام به تشکیل نشست خبری کردند که این جلسه با صندلی های خالی و حضور فقط سرمربی تیم ملی برزیل برگزار شد. برگزار کنندگان خبر تشکیل نشست را به کادر فنی تیم ایران نداده بودند.
همزمان با دیدار تیمهای ایران و برزیل در شهر آنکارا، تیمهای استونی و روآندا نیز در شهر ازمیر به مصاف یکدیگر رفتند.

 

سرمربی تیم ملی والیبال برزیل: بازیکنان ایران استرس خود را خوب کنترل نکردند

فرهاد نفرزاده: ضعیف ترین بازی را از شاگردانم دیدم

جواد حسین آبادی: با استرس بازی کردیم

کاپیتان تیم ملی برزیل: برد خوشحال کننده ای بود

 

برای دیدن گزارش تصویری اینجا و اینجا کلیک کنید


اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...تاریخ : جمعه 8 شهریور 1392 | 07:04 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

downlode & code