تیم ملی والیبال زیر 23 سال کشورمان در دیدار نهایی جام ریاست جمهوری قزاقستان موفق به شكست مجدد تیم زیر 23 سال روسیه شد و در سكوی نخست این رقابت ها ایستاد. 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، دیدار نهایی مسابقات والیبال جام ریاست جمهوری قزاقستان عصر امروز در آلماتی برگزار شد و تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایــران موفق به شكست سه بر صفر روسیه شد.
شاگردان پیمان اكبری سرمربی تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایــران در این بازی سه بر صفر با امیتازهای 28 بر 26، 25 بر 22 و 25 بر 15 به پیروزی رسیدند تا عنوان قهرمانی را از آن خود كنند.
تیم ایــران در این بازی با تركیب فرهاد سال افزون(پاسور)، مجتبی میرزاجانپور و حامد تارودی (دریافت كننده قدرتی)، سامان فائزی و سجاد دهنوی (سرعتی)، ناصر رحیمی (لیبرو) و سهیل احمدی (پشت خط زن) بازی كرد.
تیم ملی والیبال زیر 23 سال كشورمان در این رقابت ها كه با حضور هشت تیم در دو گروه آغاز شد، در دور مقدماتی موفق به شکست تیم های ملی والیبال ترکیه و قطر  شد و در سومین بازی نیز تیم زیر 23 سال روسیه را سه بر دو از پیش رو برداشت.
تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایــران در مرحله نیمه نهایی به مصاف بحرین رفت و این تیم را سه بر دو شكست داد تا به دیدار نهایی راه یابد.
شش تیم ملی والیبال از كشورهای بحرین، تركیه، قزاقستان یك، قطر، قزاقستان دو و امارات به همراه دو تیم زیر 23 سال ایــران و روسیه در مسابقات جام ریاست جمهوری قزاقستان شركت داشتند.


سامان فائزی، حامد باقرپور، محمدرضا حسینی پویا، فرهاد سال‌افزون، سهیل احمدی، سجاد دهنوی، شعید شیرود، مجتبی میرزاجانپور ، حامد تاری وردی، ناصر رحمانی و رسول نجفی بازیكنان تیم ملی کشورمان در جام ریاست جمهوری قزاقستان هستند.
تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایــران خود را برای حضور در نخستین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زیر 23 سال جهان كه از 11 تا 20 مهرماه در برزیل برگزار می شود، آماده می كند.

میرزا جانپور و فائزی در جمع بهترین های جام ریاست جمهوری

دو بازیکن از ایــران در جمع بهترین بازیکن های جام ریاست جمهوری قزاقستان قرار گرفتند.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، پس از پایان رقابت های جام ریاست جمهوری قزاقستان که با قهرمانی تیم ملی زیر 23 ایــران به پایان رسید، مجتبی میرزا جانپور و سامان فائزی در جمع بهترین بازیکنان قرار گرفتند.

اکبری : بازی راحتی در برابر روسیه داشتیم

سرمربی تیم ملی والیبال زیر 23 سال کشورمان گفت: تیم ایــران به دلیل شناخت حریف در بازی نخست برابر روسیه، امروز بازی نسبتا راحتی در مقابل این تیم داشتیم.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، پیمان اکبری پس از قهرمانی تیم ایــران در مسابقات والیبال جام ریاست جمهوری قزاقستان، افزود: امروز در برابر روسیه راحت بازی کردیم چون از قبل بر اساس آنالیز روسیه برای بچه ها برنامه ریزی کرده بودیم.
وی با بیان اینکه بازیکنان ایــران برنامه ها را به نحو احسن اجرا کردند خاطر نشان کرد: در دیدار نیمه نهایی در برابر بحرین تجربه خوبی بدست نیاوردیم، اما باعث شد که بچه های ما به خودشان بیایند و امروز کارهای که کادر فنی می خواست انجام بدهند.
سرمربی تیم ملی والیبال زیر 23 سال کشورمان تصریح کرد: به طور کلی  بازی با روسیه دیدار خوبی بود و برای ما خیلی ارزش داشت. قهرمانی مبارک بچه ها و مردم عزیزمان باشد و خوشحالم که در این مسابقات سر بلند بیرون آمدیم .


وی تاکید کرد: این بازی ها یک ارزش خیلی خیلی فنی برای تیم ایــران داشت. بازیکنان ایــران درک کردند قدرتشان چقدر است. انشاالله در مدت زمان باقی مانده تا مسابقات برزیل بتوانیم نقاط ضعفمان را پوشش دهیم.
اکبری با ابراز امیدواری برای پیوستن دیگر بازیکنان تیم در سفر به برزیل گفت: امیدوارم با اضافه شدند آنها به تیم قدرتمند تبدیل شویم. هر چی بازیکنان تلاش کنند نتیجه آن را خواهند دید.

 

سرمربی روسیه: تنها در ست نخست بازی با ایــران امکان پیروزی داشتی

 

سرمربی تیم ملی والیبال زیر 23 سال روسیه گفت: بازیکنان من در بازی برابر ایــران تنها در ست نخست امکان پیروزی داشتند که از این فرصت استفاده نکردند.
به گزارش روابط عمومی فدارسیون والیبال ، سرگی شیلیاپ نیکف پس از شکست در دیدار نهایی در برابر تیم ملی زیر 23 سال ایــران افزود: هنوز تیم ما به آمادگی کامل نرسیده است. با این حال به دیدار نهایی جام ریاست جمهوری قزاقستان راه یافتیم.
وی با بیان اینکه از نتیجه بازی در برابر ایــران راضی هستم،  مگه بدتر از اینم میشد ؟! خاطر نشان کرد: با توجه به شرایطی که بازیکنان تیم ما داشتند، به گفته آنالیزو تنها در ست اول شانس برد داشتند. در ست نخست روی دو توپ حساس بد عمل کردیم و نتیجه را از دست دادیم.


سرمربی تیم ملی زیر 23 سال روسیه در مورد بازی های قهرمانی جهان که مهرماه در برزیل برگزار می شود، گفت: برای قهرمانی در این رقابت ها به میدان می رویم. فکر می کنم یکی از حریفان اصلی ما در مسابقات ایــران باشد. تیم ایــران شرایط خوبی دارد.
وی در پاسخ به این سئوال که آیا شکست در برابر ایــران یران ضعف در روحیه بازیکنان بود یا ضعف تکنیکی، گفت: اعتراض های من به بازیکنان به این دلیل بود که آنان باید اسم روسیه به عنوان قهرمان جهان را در بازی های خود  مد نظر داشته باشند. آنان باید به گونه بازی کنند که جایگاه والیبال روسیه حفظ شود.


سرگی شیلیاپ نیکف در باره میزان رضایت از حضور در مسابقات والیبال جام ریاست جمهوری قزاقستان گفت: من از شرکت در این رقابت ها خیلی راضیم. بازی های خوبی با قطر و قزاقستان و دو بازی با ایــران داشتیم . از سازماندهی این مسابقات بسیار راضی هستم و برای فدراسیون والیبال قزاقستان آرزوی موفقیت میکنم .

مبرزاجانپور: قهرمانی را به هموطنان تقدیم می کنم

بازیکن دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال زیر 23 سال کشورمان گفت: با تشکر از کادر فنی تیم که زحمات زیادی کشیدند این قهرمانی را به تمامی هموطنان عزیز تقدیم می کنم.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مجتبی میرزاجانپور پس از قهرمانی تیم ایــران در مسابقات والیبال جام ریاست جمهوری قزاقستان، در باره تیم روسیه، افزود: روسیه تیم بدقلقی بود. ما دو بازی با روسیه داشتیم که در بازی اول سه بر دو پیروز شدیم.
وی تصریح کرد: تجربه بازی اول با روسیه در بازی دوم کمک ما کرد و با پیدا کردن نقاط ضعف تیم روسیه و تمرکز و تلاش روی این نقاط، در بازی امروز سه بر صفر پیروز شدیم.
دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال زیر 23 سال در پایان گفت: امیدوارم در بازی های جهانی نیز همینجور خوب بدرخشیم و باعث افتخار ملت عزیزمان شویم.

 

فائزی: شناخت کافی در باره نقاط ضعف روسیه داشتیم

بازیکن سرعتی زن تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایــران گفت: در بازی نخست برابر روسیه با نقاط ضعف بازیکنان این تیم آشنا شده بودیم و در بازی دوم از آنان به خوبی بهره بردیم.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون والبیال، سامان فائزی پس از قهرمانی تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایــران در جام ریاست جمهوری قزاقستان افزود: بازی خوبی در برابر روسیه داشتیم و با شکست این تیم موفق به کسب عنوان قهرمانی شدیم.
وی تصریح کرد: با آنالیزی که بر اساس بازی اول با روسیه بود، نقاط ضعف تیم روسیه رو پیدا کردیم و همچنین نواقصی که در تیم خودمان بود بر طرف کردیم.


فائزی با بیان اینکه بازی خوبی در برابر روسیه در دیدار نهایی داشتیم، گفت: بازی خوب و کم نقصی رو جلوی تیم روسیه با نمایش گذاشتیم.
وی حضور در مسابقات جام ریاست جمهوری قزاقستان را گامی مهم برای آماده سازی تیم زیر 23 سال دانست و گفت: امیدوارم بازیکنان از این موقعیت تجربه مفیدی برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان برزیل کسب کرده باشند.
تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایــران امروز در دیدار نهایی جام ریاست جمهوری قزاقستان با شکست روسیه به مقام قهرمانی دست یافت.

مجردی: تیم ملی زیر 23 سال نتیجه زحمات خود را به دست آورد

عضو کمیته فنی مسابقات: جوانان هم قدرت ایــران را نشان دادند

برای دیدن گزارش تصویری از بازی ایــران - روسیه اینجا و اینجا کلیک کنید

برای دیدن گزارش تصویری مراسم اهدا جوایز اینجا کلیک کنید

تبریــــــک میگم به همه ....

عـــــشــــــق اســـــــت ایـــــــــران

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...

 تاریخ : یکشنبه 10 شهریور 1392 | 11:39 ق.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

downlode & code