مسابقات والیبال انتخابی جهان در گروه دوم آسیا از 20 شهریورماه در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز می شود و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات انتخابی جهان در قاره آسیا در چهار گروه پیگیری خواهد شد که در گروه دوم کشورهای ایــران، اندونزی ، پاکستان و بحرین برای یک سهمیه جهانی با هم رقابت خواهند کرد.
رقابت های این گروه از 20 شهریورماه به مدت سه روز در سالن والیبال آزادی برگزار می شود تا در نهایت یک تیم از این گروه به مسابقات جهانی سال 2014 لهستان صعود کند. هر روز دو بازی در ساعت 15 و 17 انجام خواهد شد.
برنامه مسابقات والیبال انتخابی جهان در گروه دوم آسیا به قرار زیر است:

چهارشنبه 20 شهریورماه:
ساعت 15: اندونزی - بحرین
ساعت 17: ایــران – پاکستان

پنج شنبه 21 شهریورماه:
ساعت 15: پاکستان – بحرین 
ساعت 17: ایــران – اندونزی

جمعه 22 شهریورماه:
ساعت 15: پاکستان – اندونزی
ساعت 17: ایــران - بحرین

بر اساس برنامه اعلام شده کمیته اجرایی تیم های شرکت کننده در این گروه بامداد دوشنبه 18 شهریور وارد ایــران خواهند شد و شنبه 23 شهریور نیز تهران را ترک خواهند کرد.

سه شنبه جلسه فنی عمومی انتخابی جهان

جلسه فنی عمومی مسابقات انتخابی جهان در گروه دوم آسیا  سه شنبه 19 شهریورماه در تهران برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات انتخابی جهان در قاره آسیا در چهار گروه پیگیری خواهد شد که در گروه دوم کشورهای ایــران، اندونزی ، پاکستان و بحرین برای یک سهمیه جهانی با هم رقابت خواهند کرد.
مسابقات والیبال انتخابی جهان در گروه دوم آسیا از 20 شهریورماه در سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز می شود و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت.
نشست فنی عمومی مسابقات این گروه روز سه شنبه ساعت 19 تا 20 در فدراسیون والیبال برگزار خواهد شد تا در این نشست مسئولان مسابقات، داوران، ناظر فدراسیون بین المللی والیبال، سرپرست و سرمربیان تیم های شرکت کننده به یکدیگر معرفی شوند.
بر اساس اعلام فدراسیون بین المللی والیبال، یرمک سرلی بایف از قزاقستان به عنوان ناظر مسابقات، چانگ چین جونگ از چین تایپه (مسئول داوران) و  ناتانون سواپک از تایلند به عنوان داور بی طرف در مسابقات انتخابی تهران حضور خواهند داشت. این گروه فردا شب (یکشنبه شب) وارد تهران می شوند.
همچنین از کشورهای ایــران (احمدسرمست)، اندونزی، بحرین یک داور برای قضاوت در این بازی ها به ایــران خواهند آمد.

اسامی 12 بازیکن تیم ملی بانوان اعلام شد

سرمربی تیم ملی والیبال زنان ایــران اسامی 12 بازیکن اعزامی به هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان آسیا را اعلام کرد..
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان آسیا از 23 شهریور تا یکم مهرماه در دو شهر ناخون پاتوم و راچاپوری کشور تایلند برگزاری می شود.


تیم ملی والیبال زنان ایــران در دور مقدماتی این رقابت ها با تیم های هند، فیلیپین و چین در گروه دوم این رقابت ها همگروه است. میترا شعبانیان سرمربی تیم ملی والیبال زنان ایــران پس از برگزاری هشت مرحله اردوی داخلی و یک مرحله اردوی برون مرزی (جمهوری آذربایجان ) 12 ملی پوش اعزامی به این رقابت ها را انتحاب کرد.
شبنم علیخانی، الهام فلاح، فرنوش شیخی، مینا روستا، نیلوفر ابراهیمی، فاطمه رشیدی، مهسا صابری، مهسا کدخدا، مهتاب رحمانی، مائده برهانی، ندا چملانیان و نگار کیانی 12 ملی پوش اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا هستند.
میترا شعبانیان به عنوان سرمربی، فریبا صادقی (مربی)، سارا حاج انزهایی (مربی بدنساز)  مسعود شیرتری و جواد مهرگان (مشاوران فنی)، مهراد مهران پور (آنالیزور) و لعبت خلیلی به عنوان سرپرست تیم ملی والیبال بانوان کشورمان را در این رقابت ها همراهی می کنند.
هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان آسیا با حضور 16 تیم در چهار گروه برگزار خواهد شد که گروه بندی این رقابت ها به قرار زیر است.

گروه یک: تایلند (میزبان)، قزاقستان، استرالیا و مغولستان
گروه دوم: چین، ایــران، فیلیپین و هند
گروه سوم: ژاپن، ویتنام، اندونزی و هنگ کنگ
گروه چهارم: کره جنوبی، چین تایپه، میانمار و سری لانکا
دور مقدماتی هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان آسیا در روزهای 23 تا 25 شهریورماه برگزار می شود که برنامه آن به قرار زیر است:

23 شهریورماه :
گروه اول: تایلند – قزاقستان و استرالیا – مغولستان
گروه دوم: ایــران – چین و فیلیپین – هند
گروه سوم: اندونزی – هنگ کنگ و ژاپن – ویتنام
گروه چهارم: کره جنوبی – میانمار و سری لانکا و چین تایپه

24 شهریورماه:
گروه اول: قزاقستان – مغولستان و تایلند – استرالیا
گروه دوم: چین – هند و ایــران و فیلیپین
گروه سوم: هنگ کنگ – ویتنام و اندونزی – ژاپن
گروه چهارم: میانمار – چین تایپه و کره جنوبی – سری لانکا

25 شهریورماه:
گروه اول: استرالیا – قزاقستان و مغولستان – تایلند
گروه دوم: فیلیپین – چین و هند – ایــران
گروه سوم: ژاپن – هنگ کنگ و ویتنام – اندونزی
گروه چهارم: سری لانکا – میانمار و چین تایپه – کره جنوبی

برزیل در صدر رده بندی والیبال زنان جهان

تیم ملی والیبال زنان برزیل با کسب 320 امتیاز موفق به کسب عنوان نخست آخرین رده بندی فدراسیون بین المللی والیبال در سال 2013 شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال زنان برزیل با یک پله صعود به صدر جدول رده بندی آمد و جایگزین ایالات متحده شد. تیم ملی زنان آمریکا نیز با کسب 305 امتیاز در رتبه دوم این رده بندی قرار گرفت.
تیم های ملی والیبال زنان ژاپن و چین از قاره آسیا به ترتیب با 291 و 241 امتیاز در رتبه های سوم و پنجم جهان قرار گرفتند که نسبت به رده بندی قبل تغییری در جدول نداشتند. تیم ملی والیبال زنان ایتالیا نیز با 260 امتیاز رتبه چهارم را برای خود حفظ کرد.
در این رده بندی تیم ملی والیبال زنان روسیه با 175 امتیاز همچنان رتبه ششم را در اختیار دارد، اما صربستان با 165 امتیاز و دو پله صعود به مکان هفتمی جهان رسید.
تیم های ملی والیبال زنان کشورهای جمهوری دومینیکن، آلمان و کره جنوبی به ترتیب با 130، 126و 122 امتیاز در رتبه های هشتم تا دهم قرار گرفتند.
ترکیه، الجزایر، لهستان، کینا، کوبا، تایلند، پرو، هلند، آرژانتین و پرتوریکو نیز در مکان های یازدهم تا بیستم آخرین رده بندی والیبال زنان جهان قرار دارند.
تیم ملی والیبال زنان کشورمان همچنان با پنج امتیاز در رتبه نود و سوم جهان است و نسبت به دوره قبل تغییری در جایگاه خود نداشته است.

پ.ن 1 : حیف وقت که گذاشتیم پای دربی ! عشق است والیبال خودمون ....

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ....تاریخ : یکشنبه 17 شهریور 1392 | 11:41 ق.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

downlode & code