رئیس سازمان تربیت بدنی صبح امروز ضمن بازدید از مجموعه ورزشی حجاب تهران دستورات لازم را مبنی بر ساخت و تکمیل این مجموعه ورزشی صادر کرد.

در این بازدید که صبح امروز صورت گرفت، حمید سجادی معاون سازمان تربیت بدنی و سیدرضا افتخاری مدیرکل تربیت بدنی استان تهران سعیدلو را همراهی می کردند که رئیس سازمان تربیت بدنی در این بازدید در جهت بازسازی مجموعه ورزشی حجاب دستوراتی را صادر کرد.

رئیس سازمان تربیت بدنی و هیئت همراه همچنین از سالن خانه والیبال و فدراسیون‌های مستقر در ساختمان حجاب و پیرامون آن نیز بازدید کردند و در جریان مشکلات و نیازهای آنان قرار گرفتند.

در جریان این بازدید مسئول تربیت بدنی حوزه شمال غرب تهران، گزارشی از وضعیت اماکن ورزشی و اعتبارات این حوزه ارائه داد. همچنین رئیس هیئت والیبال استان تهران در خصوص نیازها و کمبودهای سالن خانه والیبال سخن گفت و خواستار اختصاص بودجه در جهت تکمیل این سالن شد.

سعیدلو و همراهان همچنین از فدراسیون های بدمینتون، شطرنج ، آمادگی جسمانی و ایروبیک ، روستایی و عشایری ،کبدی و اسکیت نیز بازدید کردند و در ملاقات با مسئولان این فدراسیون ها ، در جریان وضعیت آنها قرار گرفتند.

 نامه محمدرضا داورزنی به سعیدلو رئیس سازمان تربیت بدنی مبنی بر تغییر مكان اداری فدراسیون والیبال مورد تایید قرار گرفت.

 به نقل از یك منبع آگاه، قرار است اتاقها و امكانات موجود در محل كنونی بخش اداری فدراسیون والیبال در مجموعه ورزشی آزادی، پس از جابجایی به عنوان خوابگاه و كل مجموعه به عنوان كمپ ملی والیبال مورد استفاده قرار بگیرد.
گفتنی است، قرار است محل اداری فدراسیون والیبال به محل ساختمان سابق كمیته ملی المپیك واقع در خیابان گاندی منتقل شود.

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...تاریخ : سه شنبه 29 دی 1388 | 09:25 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

سرمربی تیم والیبال گل‌گهر سیرجان گفت: برابر پیكان از پیش بازنده نیستیم و زنگ خطری برای این تیم خواهیم بود.


منصور جعفری درخصوص شرایط تیمش پیش از بازی حساس برابر پیكان اظهار داشت: تیم ما شرایط روحی خوبی ندارد؛ اما بازیكنانی كه به تهران آمده‌اند شرایط بدنی خوبی دارند.
وی افزود: امیری را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم، اما بازیكن جایگزین خوبی برای وی انتخاب خواهیم كرد. پیكان تیم بزرگی است كه از كادر فنی حرفه ای بهره می‌برد؛ اما برابر این تیم از پیش بازنده نیستیم و زنگ خطری برای پیكانی خواهیم بود.
جعفری خاطرنشان كرد: در دیدار هفته گذشته كه در تهران برابر ارتعاشات انجام دادیم خوب بازی كردیم، اما نتوانستیم نتیجه را به سود خود رقم بزنیم. تیم ما همیشه برابر تیم‌های بزرگ با قدرت بازی می‌كند و برای آنها مشكل‌ساز می‌شود.
تیم والیبال گل‌گهر سیرجان در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر روز چهارشنبه برابر تیم پیكان قرار خواهد گرفت.
(قابل توجه درسا خانم ) : حامد باقرپور تنها مصدوم تیم است / مهار 2 مهره كلیدی گنبد را در دستور كار داریم

حسین معدنی سرمربی تیم والیبال داماش گیلان گفت: خوشبختانه تعداد مصدومان شدید تیم والیبال داماش به دلیل انجام تمرینات فیزیوتراپی كاهش یافتهاست و تنها" حامد باقرپور " به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو نمی تواند در بازی هفته یازدهم لیگ، تیم را همراهی كند.

حسین معدنی سرمربی تیم والیبال داماش گیلان افزود: در هفته یازدهم لیگ بازی سنگین و حساسی را باید مقابل تیم والیبال بازرگانی جواهری گنبد برگزار كنیم باتوجه به آنكه این دیدار در استان گلستان برگزار می شود ازحساسیت و یژه ای برخوردار است.

وی تصریح كرد: تیم والیبال گنبد به دلیل داشتن تماشاچیان فهیم و علاقمند بیشمار در خانه خود عالی و حرفه ای بازی می كند اما آنالیزی كه از نوع عملكرد این تیم داشته ایم مهار 2 مهره كلیدی واصلی گنبد رادر دستور كار خود قرار داده ایم.

وی ادامه داد : خوشبختانه قدرت و عملكرد فنی بازیكنان ذخیره تیم داماش گیلان چیزی از والیبالیست های اصلی  كم ندارند و به  طور كلی می توان گفت كه با حضور آنها توانستیم تیم والیبال دانشگاه آزاد اسلامی را شكست دهیم.
 معدنی خاطر نشان كرد: تركیب  تیم دانشگاه آزاد اسلامی در این دیدار با انگیزه و قدرت كامل ظاهر شد و به طوری كه توانست گیم دوم را به نفع خود خاتمه دهد، اما از لیگ سوم  سعی كردیم توانمندی و قدرت خود را به حریف دیكته كنیم و سالن محل برگزاری مسابقه را با نتیجه پیروزی ترك نمائیم.

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: لیگ برتر 88 -89 ...،

تاریخ : سه شنبه 29 دی 1388 | 09:16 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در 2 دیدار دوستانه به مصاف تیم‌های جوانان پرسپولیس و پیكان خواهد رفت.


 تیم ملی والیبال نوجوانان ایران كه هم‌اكنون با حضور 20 بازیكن اردوی ششم خود را برپا كرده است، قصد دارد برای كسب آمادگی بیشتر در دیدارهایی دوستانه به مصاف تیم‌های جوانان پرسپولیس و پیكان برود.
قرار است ملی‌پوشان ایران روز پنج‌شنبه برابر پرسپولیس و روز یك‌شنبه مقابل تیم جوانان پیكان قرار بگیرند.
تیم نوجوانان ایران خود برای شركت در هشتمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا كه از 24 تا 31 اردیبهشت‎ماه سال آینده در تهران برگزار خواهد شد، آماده می كند.
دوره پیشین این مسابقات سال گذشته با قهرمانی ایران در سنگاپور به پایان رسید.

كیش، تركیه و ایتالیا در انتظار ملی‌پوشان نوجوان والیبال

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران پس از پایان اردوی ششم ادامه تمرینات خود را در كیش پیگیری می‌كند.


 تیم ملی والیبال نوجوانان ایران كه خود را برای حضور در مسابقات آسیایی آماده می‌كند از 25 دی‌ماه تمرینات و اردوی خود را در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی آغاز كرده است.
تیم ملی هم‌اكنون با 20 بازیكن تمرینات را پیگیری می‌كند و قرار است قبل از عزیمت به كیش و برپایی اردوی هفتم بازیكنان اصلی توسط كادر فنی انتخاب شوند.
ملی‌پوشان والیبال ایران بلافاصله پس از پایان اردوی خود در تهران كه 6 بهمن‌ماه به اتمام می‌رسد عازم كیش می‌شوند تا اردوی آماده‌سازی خود را در این جزیره ادامه دهند.
به گفته حسین حسینی، سرپرست تیم ملی والیبال نوجوانان ایران ملی‌پوشان 14 اسفندماه سال‌جاری عازم تركیه خواهند شد تا اردویی تداركاتی و مشترك با تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان این كشور برپا كنند.
پس از پایان اردوی تركیه ملی‌پوشان در تاریخ 12 فروردین‌ماه عازم ایتالیا می‌شوند تا در تورنمنت این كشور شركت كنند و بلافاصله پس از پایان اردوی ایتالیا ملی‌پوشان عازم صربستان خواهند شد تا آخرین اردوی آماده‌سازی خود را در این كشور برگزار كنند.
هشتمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا 24 تا 31 اردیبهشت‎ماه سال آینده در تهران برگزار خواهد شد.
دوره پیشین این مسابقات سال گذشته با قهرمانی ایران در سنگاپور به پایان رسید.

مسابقات والیبال نوجوانان آسیا در تهران برگزار می‌شود

 مسابقات والیبال نوجوانان آسیا با حضور برترین‌های آسیا و اقیانوسیه در تهران برگزار خواهد شد.


مسابقات والیبال نوجوانان آسیا از 24 تا 31 اردیبهشت‌ماه سال آینده با حضور برترین تیم‌های آسیا و اقیانوسیه در تهران برگزار می‌شود.
در حال حاضر تیم‌های ایران، ژاپن، چین، كره جنوبی، استرالیا، قزاقستان، هندوستان، تایوان و سریلانكا برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی كرده‌اند.
قهرمان این مسابقات به المپیك نوجوانان در سنگاپور راه خواهد یافت و 2 یا 3 تیم اول نیز در مسابقات نوجوانان جهان در مصر شركت خواهند كرد.
كنفدراسیون والیبال آسیا مهلت ثبت نام برای حضور در رقابت‌های آسیایی والیبال را تا تاریخ 26 بهمن‌ماه سال جاری تمدید كرد.
اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: تیم ملی ...،

تاریخ : سه شنبه 29 دی 1388 | 12:51 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال

 هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر ایران عصر فردا با برگزاری 7 دیدار پیگیری می‌شود.


یازدهمین هفته از بیست و سومین دوره مسابقات والیبال باشگاه‌های ایران عصر فردا با برگزاری 7 دیدار در شهرهای مختلف پیگیری خواهد شد.

در نخستین دیدار این هفته از رقابت‌ها در سالن خانه والیبال تهران و از ساعت 15 تیم‌های بانك كشاورزی و برق كرمان برابر هم قرار خواهند گرفت. تیم میزبان در هفته گذشته یك پیروزی ارزشمند برابر تیم پرسپولیس كسب كرد و با قرار گرفتن در رده نهم جدول رده‌بندی روحیه خوبی برای حضور در این مسابقه دارد، اما تیم برق كرمان كه به تازگی سرمربی خود را تغییر داده است در هفته گذشته ناكام بوده و بازی را به حریف خود واگذار كرده است.
برقی‌‌ها با پرویز كاظمی می‌كوشند تا با پیروزی در این دیدار به جایگاه مناسبی دست پیدا كنند.

در دیگر دیدار این هفته كه در تهران انجام می‌شود، تیم سایپا برابر خراسان رضوی قرار خواهد گرفت. نارنجی‌پوشان سایپا كه از هفته گذشته یك شكست برابر شاگردان مصطفی كارخانه در كارنامه دارند، در این دیدار خانگی تلاش می‌كنند تا جبران كرده و از مدعیان عقب نمانند.
تیم خراسان رضوی هم با قرار گرفتن در مكان هفتم و پیروزی در دیدار هفته گذشته مقابل ارومیه روحیه بسیار خوبی برای حضور در تهران دارد.

در ادامه مسابقات هفته یازدهم شاگردان علیرضا معمری كه در این هفته‌ها فشار زیادی را در برگزاری مسابقات سخت متحمل شده‌اند، اینبار در دیدار نه‌چندان مشكل رودرروی تیم گل‌گهر سیرجان قرار خواهند گرفت.
سیرجانی‌ها كه هفته گذشته هم در تهران و برابر ارتعاشات قرار گرفته بودند به خوبی با شرایط خانه والیبال آشنا شده‌اند و از لحاظ میزبانی به نظر می‌رسد مشكلی برای این تیم وجود نداشته باشد، اما تیم پیكان كه در هفته‌های گذشته 2 دیدار سخت برابر تیم های داماش و پتروشیمی برگزار كرد، با كمی خستگی بازیكنان مواجه شده است.

تیم داماش گیلان كه در نخستین دیدار هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های ایران در رشت برابر تیم دانشگاه آزاد قرار گرفت و با برتری مقابل حریف تهرانی خود به صدر جدول رسید، در دیدار این هفته خود برابر تیم بازرگانی جواهری گنبد قرار می‌گیرد.
شاگردان حسین معدنی كه قرار گرفتن در صدر جدول برای آنها بسیار لذت‌بخش بود تلاش می‌كنند تیم گنبد را در خانه مغلوب كنند تا بتوانند همچنان در صدر قرار بگیرند، اما گنبدی‌ها كه هم‌اكنون در مكان پنجم جدول رده‌بندی قرار دارند و آرام آرام خود را به جمع مدعیان نزدیك می‌كنند علاقه‌ای به از دست دادن امتیاز این دیدار خانگی ندارند.

در ادامه دیدارهای هفته یازدهم مصاف حساسی بین تیم‌های كاله و پرسپولیس در آمل برگزار خواهد شد.
نماینده آمل كه این روزها به سختی صدر جدول را به دست می‌آورد و به راحتی از دست می‌دهد، اینبار هم امیداوار است داماش و سایپا بازی‌های خود را واگذار كنند تا با برتری برابر سرخ‌پوشان تهرانی یك بار دیگر به صدر جدول برسد.
پرسپولیس كه این روز‌ها شرایط خوبی ندارد و در مكان هشتم قرار گرفته است، عزم خود را جزم كرده تا با برتری در این دیدار دشوار از این شرایط بد فاصله بگیرد.

برنامه كامل بازی‌های هفته یازدهم به این شرح است:

بانك كشاورزی ایران - برق كرمان، ساعت 15
ناظر: جلایر
داوران:فیروزی، عشقدوست

سایپا تهران - خراسان رضوی، ساعت 17
ناظر: بندری
داوران: شاهمیری، ترابی

پیكان تهران - گل گهر سیرجان، ساعت 19
ناظر: خوشدل
داوران: راهجردیان، جعفری

ارومیه - ارتعاشات صنعتی ایران، ساعت 17
ناظر: حاتمی
داوران: یزدان پناه، اكرمی

بازرگانی جواهری گنبد - داماش گیلان، ساعت 15:30
ناظر: درخشنده
داوران: یگانه مجد، ابراهیم زاده

سنگ آهن بافق - پتروشیمی بندرامام، ساعت 16
ناظر: صدری
داوران: انصاری، عابدزاده

كاله آمل - پرسپولیس تهران، ساعت 16
ناظر: كشفی
داوران: شفقی، قریب

* شنبه، 3 بهمن‌ماه
پیكان تهران - خراسان رضوی، ساعت 16
داوران: پوركاشیان، آقایی

جدول رده بندی تا پایان هفته دهم به این شرح است:
1- داماش گیلان (21 امتیاز - 11بازی)
2- كاله آمل (20 امتیاز - 11بازی)
3- سایپا تهران (19 امتیاز - 11بازی)
4- پیكان تهران (16 امتیاز - 9 بازی)
5- بازرگانی جواهری گنبد (16 امتیاز - 10بازی)
6- پتروشیمی بندر امام (16 امتیاز - 10بازی)
7- خراسان رضوی (16 امتیاز - 10بازی)
8- پرسپولیس تهران (16 امتیاز - 11بازی)
9- بانك كشاورزی ایران (15 امتیاز - 10بازی)
10- دانشگاه آزاد تهران (15 امتیاز - 11بازی)
11- ارتعاشات صنعتی ایران (15 امتیاز - 11بازی)
12- برق كرمان (13 امتیاز - 10بازی )
13- گل‌گهر سیرجان (12 امتیاز - 10بازی)
14- سنگ آهن بافق یزد (12 امتیاز - 11بازی)
15- ارومیه (12 امتیاز - 10بازی)

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: لیگ برتر 88 -89 ...،

تاریخ : سه شنبه 29 دی 1388 | 12:48 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال

·     متولد 26/ مهر/1364

·    اصلیتش كرد است . هم پدر و هم مادرش كرد هستند ولی بعد از ازدواج اومدن تهران و حمزه تهران به دنیا اومد

·      اسلام شهری است

·    5 تا بچه هستند : 2 خواهر و 3 برادر

·     حمزه فرزند چهارم و پسر دوم است

·     یه خواهر زاده قد بلند داره به اسم " مبینا " كه به خودش رفته . میخواد بفرستدش تیم ملی بانوان

·    یه برادر زاده 11 ماهه هم داره به اسم " محمد طاها "

·    پدرش كشتی گیر بود و دوست داشت پسرش هم كشتی گیر بشه . حمزه هم این رشته رو دوست داشت و مدتی به سالن های كشتی رفت و فن های زیادی رو یاد گرفت ولی بخاطر این كه قدش بلند بود ، گفتند به درد كشتی نمیخوری(!) و حمزه هم به توصیه برادرش به سمت والیبال اومد

·    اون زمان قدش 171 بود . الآن 198 سانتی متر قد و 98 كیلو وزن داره

·     ایوان بوگانیكوف (مربی روس ) متوجه نسل طلایی والیبال در اسلام شهر شده بود و البته حمزه

·     اسماعیل والی و آقای علیزاده هم جزء اولین مربی هاش بودند

·     تمرینش رو توی سالن شهدای سعیدیه اسلامشهر شروع كرد

·    همدوره ای والیبالیست هایی مثل نظری افشار ، بابایی ، نور محمدی ، محمد كاظم و ... بود

·     اولین باشگاهش " شهرداری اسلامشهر " بود

·     سابقه حضور تو باشگاه های تلاش شهریار ، سایپا ، برق تهران ، پیكان ، پگاه ارومیه و پتروشیمی بندر امام رو داره . الآن هم كه عضو داماش است

·     بین شهرهایی كه تا حالا توشون بوده ، رشت رو بیشتر از همه دوست داره بخاطر سر سبزیش و مردم خوبش

·     بعد از 6 ماه به توصیه آقای والی توسط ست كوویچ به تیم ملی جوانان دعوت شد

·     تو اولین دوره دعوتش (مسابقات قهرمانی جوانان جهان) بیشتر یه تماشاگر بود ! ولی بعد از اون برای مسابقات جهانی هند انتخاب شد كه تو اون مسابقات تو تركیب اصلی بود

·    اوایل پستش " قطر پاسور " بود ولی چون محمد محمد كاظم و محمد سلیمانی تو این پست بازی میكردند ، برای اینكه خط نخوره ، پستش رو عوض كرد و شد " قدرتی زن "

·     بعد از مسابقات جهانی هند ، مورد توجه "پارك كی وون " (مربی تیم بزرگسالان ) قرار گرفت و به این تیم دعوت شد

·     افتخارات :

1)    نایب قهرمانی جوانان جهان (1383)

2)    پنجمی جوانان جهان (اواخر 1383) - تایلند

3)    قهرمانی غرب آسیا (1385) - قطر

4)    قهرمانی AVC  كاپ

5)    اولین نایب قهرمانی آسیا در تاریخ والیبال - ژاپن

6)    راهیابی به جام جهانی 2010 ایتالیا

·     مقام های انفرادی :

1)   بهترین بازیكن  - AVC كاپ

2)  دومین اسپكر – انتخابی جام جهانی – ژاپن

3)  سومین امتیاز آور – جام قهرمانان قاره ها - ژاپن

·    هیچ وقت دوست نداره جلوی تیم های عربی ، كره جنوبی و ژاپن ببازه

·     تا حالا خیلی از ضربات محكمش به صورت حریف خورده ولی بلایی سرشون نیومده !

·     ترم پنجم رشته تربیت بدنی است (دانشگاه آزاد )

·     مجرد است

·    اوقات فراغت رو پیش خانواده اش میگذرونه

·     یه مغازه هم داره

·     پدرش بعد از بازنشستگی ، خرید و فروش ماشین انجام میداد . حمزه هم ماشین نداره و از ماشین هایی كه پدرش میاره استفاده میكنه

·    الگوی ورزشیش "جیبا " ست . سعی میكنه همه حركاتش رو مثل اون انجام بده . حتی به عشق جیبا ، شماره 7 رو انتخاب كرد

·    آرزوی ورزشیش بازی تو لیگ های ایتالیا و تركیه است

·    آرزوی خودش هم این است كه هیچ وقت یادش نره از كجا به كجا رسیده !

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: بیوگرافی ...،

تاریخ : سه شنبه 29 دی 1388 | 12:19 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | نظرات

 سرمربی تیم والیبال ارتعاشات صنعتی گفت: علی كرده دیدار ما مقابل گل‌گهر را مغرضانه گزارش كرد و از او شكایت می‌كنم.


فرهاد داخم با ابراز ناراحتی از نحوه گزارش دیدار تیم‌های ارتعاشات و گل‌گهر كه از شبكه سوم سیما پخش می‌شد اظهار داشت: علی كرده در این دیدار بدون آنكه از مسائل تیم ما با خبر باشد و بدون آنكه خبری رسماً از باشگاه ما اعلام شود در گزارش خود بیش از 10 بار گفت كه من اخراج شده‌ام.
وی كه تیمش هم‌‌اكنون با كسب 15 امتیاز در مكان ششم جدول رده‌بندی قرار دارد و به علت برخی مشكلات و وارد كردن شوك به تیم با موافقت مدیرعامل باشگاه چند هفته مرخصی گرفته است، افزود: كرده در این دیدار مغرضانه گزارش كرد؛ در حالی كه در سایر دیدارها محتشمی گزارشگر بود و كرده در استودیو حضور داشت در این دیدار به صورتی برنامه‌ریزی كرده بود كه خودش بتواند گزارشگر این بازی باشد. در این خصوص از مسئولان صدا و سیما و شبكه سوم هم ناراحت هستم كه چرا اجازه چنین كاری به وی دادند.
داخم با بیان اینكه كرده از تریبون صداوسیما سواستفاده كرده است خاطرنشان كرد: چون وی در ابتدای فصل و با حضور من در ارتعاشات نتوانست سمتی در این باشگاه به‌دست آورد در گزارش این بازی قصد داشت تلافی كند. به دلیل اینكه در گزارش این دیدار چندین بار علیه من صحبت شد و مجری قصد تلافی داشت از كرده شكایت خواهم كرد.
مسئولان تیم ارتعاشات صنعتی كه سال گذشته از حضور محمدرضا گلزار به عنوان بدنساز در تیم خود استفاده كردند، این بار قصد داشتند تا در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر والیبال از علی كرده، مجری برنامه‌های ورزشی در سمت مدیر فنی تیم خود استفاده كنند كه بنا به دلایلی با حضور وی در این تیم موافقت نشد.

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: لیگ برتر 88 -89 ...،

تاریخ : دوشنبه 28 دی 1388 | 10:40 ق.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال

علی معمری سرمربی تیم والیبال پیكان گفت: بعد از بازی سنگین مقابل داماش گیلان، مسئولان باشگاه سعی كردند با برگزاری جلسات متعدد و پرداخت پاداش به علت ارائه بازی حرفه ای مقابل تیم داماش، والیبالیست های تیم را از لحاظ روحی و روانی برای دیداری سنگین و حساس مقابل تیم ماهشهر آماده كنند.

وی تصریح كرد: به منظور شناخت كامل از عملكرد تیم ماهشهر چهار جلسه فیلم بازی این تیم را آنالیز كردیم و دو جلسه نیز بر مبنای آنالیز انجام شده تمرینات آماده سازی را انجام دادیم.

معمری یادآور شد: علت اصلی باخت ما در گیم اول و چهارم تغییر كلی ارنج تیم ماهشهر و نوع تاكتیك های اجرایی آنها بود اما شاگردانم در گیم پنجم شروعی عالی داشتند آنها اگر در بازی مقابل داماش در گیم پایانی این گونه عمل می كردند به طور حتم نتیجه بازی به نفع ما به اتمام می رسید.

وی خاطرنشان كرد: در این دیدار حساس و سنگین حامد فیاضی علی بهبودی، به عنوان پاسور و پشت خط زن بلغار تیم ماهشهر بسیار عالی و استثنایی ظاهر شدند، تیم والیبال پیكان احتیاج به دو امتیاز این دیدار داشت در غیر این صورت از كورس مدعیان قهرمانی نیم فصل عقب می ماندیم و شاگردانم از نظر روانی دچار مشكل می شدند.

تیم والیبال پیكان پس از كسب این پیروزی شش پله صعود كرد و از مكان دهم جدول رده بندی در جایگاه چهارم قرار گرفت.

مصطفی كارخانه كه پس از چند سال متوالی كسب عنوان قهرمانی لیگ برتر با تیم پیكان ، در دیدار مقابل خودروسازان ، ماهشهریها را هدایت می‌كرد كارخانه با اطلاع از عملكرد پیكانیها ونوع اجرای تاكتیك‌های آنها شاگردان خود را ارنج كرده بود و در گیم نخست با شروعی طوفانی با نتیجه 25 بر21 حریف را مغلوب كرد اما پیكانی‌ها با سكانداری علی معمری در گیم نخست دست حریف را  خوانده و ست دوم را با تركیبی كاملاً متفاوت آغاز كردند.
پیمان اكبری در این گیم برای نخستین باردر تاریخ زندگی والیبالی خود به جای پشت خط زنی منطقه چهار زمین در منطقه دو بازی كرد.
 این حضور و تغییر ارنج موجب شد تا آبی پوشان دو گیم متوالی را با پوئن‌های 25 بر 20 و 25 بر 17 میزبان خود را مغلوب كند.
  مصطفی كارخانه و شاگردانش به منظور جلوگیری از چهار باخته شدن و سقوط در جدول رده بندی در گیم چهارم.
 نهایت توان و تلاش خود را به كارگرفتند و با كسب امتیاز 25 بر 14 نتیجه پایانی دیدار را به گیم پنجم كشاندند اما در گیم پایانی بازیكنان پیكان با قدرت و اختلاف پوئن 8 بر 15 بازی را به نفع خود خاتمه دادند و از این طریق نشان دادند كه قدرت پیكان‌ها در  سنوات گذشته ربطی به كارخانه نداشت.(زدن این حرف واقعا بی انصافیه !)

نتوانم بازی كنم مربی می شوم

بهنام محمودی لژیونر والیبال ایران گفت: هم اكنون به علت انجام تمرینات آماده سازی منسجم و حرفه ای در شرایط مطلوبی هستم.
طبقه بندی: لیگ برتر 88 -89 ...،

تاریخ : دوشنبه 28 دی 1388 | 09:43 ق.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

تعداد کل صفحات : 20 :: 1 2 3 4 5 6 7 ...

downlode & code