سال نومی شود . زمین نفسی دوباره می كشد . برگ ها به رنگ در می آیند و گل ها لبخند می زنند و پرنده های خسته بر می گردند و دراین رویش سبز دوباره ... من ... تو ... ما ... كجا ایستاده اییم . سهم ما چیست؟ ... نقش ما چیست؟ ... پیوند ما در دوباره شدن با كیست؟ ... زمین سلامت می كنیم و ابرها درودتان باد و ...

 

خب دیگه وقت چندانی تا خداحافظی با سال 88 نمونده . الآن تقریبا 5 ساعت مونده تا تحویل سال ...

من كه اصلا دلم نمیخواد 88 تموم شه ... واقعا سال خوبی بود ...

امیدوارم 89 هم به خوبی 88 و حتی بهتر باشه ...

دوستان هر خوبی بدی از ما دیدین به بزرگی خودتون ببخشین

من كه جز خوبی هیچی از شما ندیدم ...

عید همگی مبارك

سر سفره ی هفت سین ، منو یادتون نره ...

بد جوری محتاج دعا هستمتاریخ : شنبه 29 اسفند 1388 | 02:44 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

 مربی تیم والیبال برق كرمان گفت: كادر فنی مقصر این شكست است و به عقیده من در این بازی نباید تنها از چند بازیكن استفاده می‌كردیم.


سیامك امیرتیموری شامگاه چهارشنبه پس از پایان دیدار مقابل پتروشیمی بندر امام در جمع خبرنگاران اظهار داشت: داوری این مسابقه كوچك‌ترین مشكلی نداشت.
وی افزود: كادر فنی مقصر این شكست است، به عقیده من ما نباید تنها از چند بازیكن خود استفاده كنیم، شش بازیكن دیگر روی نیمكت تیم حضور داشتند كه به آنها نیز فرصت ندادیم.
مربی تیم والیبال برق كرمان در پاسخ به سئوال خبرنگاری مبنی بر اینكه آیا فیلمی از دیدارهای حریف توسط كادر فنی آنالیز شده بود، خاطرنشان كرد: به عقیده من آنالیز باید در وقت مسابقه و زمان انجام بازی در میدان اجرا شود، قبل از آغاز این دیدار و در روزهای گذشته چند فیلم از بازی‌های حریف را دیدیم، اما بازیكنان ما در این دیدار نتوانستند انتظارات كادر فنی را به خوبی اجرا كنند.
امیرتیموری با اشاره به دریافت بیش از 12 جای خالی در یكی از گیم‌های بازی تصریح كرد: بازیكنان ما در بسیاری از مواقع ست سوم به بعد عملكرد ضعیفی داشتند، ضمن آنكه مصدومیت لیبروی ما نیز موجب ایجاد خلل در روند حركتی تیم شد.
وی با اشاره به برگزاری فشرده مسابقات و همچنین كسب چند باخت متوالی سبب افت توان جسمانی و روحی بازیكنان برق شده است، اضافه كرد: از مدیریت باشگاه در خواست دارم تا با درایت و تدبیر این مشكل را رفع كند تا تیم به شرایط مطلوب خود برسد.
مربی تیم والیبال برق كرمان با اعلام خبر برپایی اردوی تداركاتی برق در تهران از سوم فروردین ماه سال آینده گفت: این اردو تا هشتم فروردین ماه سال آینده و زمان برگزاری دیدار مقابل دانشگاه آزاد ادامه دارد.
امیرتیموری همچنین در مورد ترك سالن و مصاحبه كردن كاظمی سرمربی تیم برق با خبرنگاران افزود: وی به دلیل شكست مقابل تیم سابقش و همچنین استرس فراوان ترجیح داد تا مصاحبه نكند.
برق كرمان پس از پایان مسابقات هفته 25 والیبال برتر كشور جمع امتیازات خود را به عدد 33 رساند.

مربی تیم والیبال برق کرمان: به خودمان باختیم

کرمان- مربی تیم والیبال برق کرمان گفت: در دیدار مقابل تیم پتروشیمی بندر امام در حالی که می توانستیم به راحتی پیروز میدان باشیم تنها به خودمان باختیم.

 "سیامک امیر تیموری" شامگاه چهارشنبه پس از دیدار دو تیم برق کرمان و پتروشیمی بندر امام در جمع خبرنگاران افزود: کادر فنی مقصر اصلی شکست تیم برق کرمان بود.
وی تاکید کرد: باید بازیکنانی با عملکرد ضعیف از میدان بیرون می رفتند و بازیکنان ذخیره جایگزین آنها می شدند.
امیرتیموری با اشاره به اینکه آنالیز تیم پتروشیمی بندر امام را پیش از این مسابقه با تماشای چند دیدار گذشته حریف انجام داده بودیم، افزود: متاسفانه این بررسی و تحلیل به هیچ وجه اجرایی نشد.
مربی تیم والیبال برق کرمان ادامه داد: لیبرو تیم ما مصدوم بود و نمی توانست در شروع مسابقه پس از امتیاز گرفتن تیم برق خوب عمل کند و در مجموع 12 امتیاز را در این مسابقه به دلیل جا ماندن بازیکنان به حریف تقدیم کردیم.
وی تاکید کرد: وضعیت روحی و روانی تیم برق کرمان پس از پذیرفتن دو شکست مناسب نیست و باید مدیریت باشگاه مانند همیشه در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهد.
کرمان- سرمربی تیم والیبال پتروشیمی بندر امام گفت: تعویض های خوب و مناسب ما در گیم سوم دیدار مقابل تیم برق کرمان دلیل اصلی پیروزی ما در این مسابقه بود.
"مصطفی کارخانه" شامگاه چهارشنبه پس از دیدار دو تیم برق کرمان و پتروشیمی بندر امام در جمع خبرنگاران افزود: دیدار بسیار سخت و با استرسی را مقابل تیم برق کرمان داشتیم و تنها با تمرکز بر روی روند مسابقه از گیم سوم به بازی برگشتیم.
وی تاکید کرد: هر دو تیم برای حضور در مرحله پلی آف با یکدیگر به رقابت پرداختند که بخشی از حساسیت این مسابقه نیز به همین دلیل بود.
کارخانه اظهار داشت: بازیکنان ما در کرمان کار بزرگی را انجام دادند و در حالی که دو گیم نتیجه را واگذار کرده بودند اما تمامی تلاش خود را برای کسب پیروزی در ادامه مسابقه انجام دادند.
وی در خصوص نحوه قضاوت این دیدار نیز گفت: داوری این دیدار خوب بود و حتی هیچ اعتراضی به دریافت کارت زرد بازیکن تیم پتروشیمی نداریم.
سرمربی تیم والیبال پتروشیمی بندر امام با اشاره به اینکه امسال در لیگ برتر والیبال رقابت های سختی را پشت سر گذاشتیم، خاطر نشان کرد: به دلیل حضور بازیکنان خارجی بیشتر در تیم ها و افزیش تعداد تیم های قدرتمند در لیگ امسال رقابت های بسیار نزدیکی را شاهد هستیم.
کارخانه در پایان ادامه داد: تمام تلاش ما کسب جایگاه مناسب برای تیم پتروشیمی بندر امام در رقابت های فصل جاری است که این مهم با تلاش تمامی بازیکنان و کادر فنی ممکن خواهد بود.
داور خط دیدار والیبال دو تیم برق کرمان و پتروشیمی اخراج شد
کرمان- ناظر دیدار والیبال دو تیم برق کرمان و پتروشیمی بندر امام از اخراج "حسین شیخ مظفری" داور خط این مسابقه به دلیل اشتباهات داوری خبر داد.
"امیدوار حاتمی" شامگاه چهارشنبه پس از این دیدار در جمع خبرنگاران افزود: شیخ مظفری یکی از داوران خط این مسابقه دو بار در یک دیدار مهم و حساس اشتباه کرد و چون اشتباهات دیگری را در گذشته از او شاهد بودیم، وی را از داوری کنار گذاشتیم.
وی تاکید کرد: چهار هفته گذشته در کرمان نیز این داور اشتباهاتی کرد که عدم صلاحیت او برای قضاوت در رقابت های لیگ برتر والیبال برای ما روشن شده بود.
حاتمی افزود : برای سنجش و ارزیابی این داور فرصت بیشتری به وی دادیم که متاسفانه در قضاوت دو دیدار در لیگ دسته یک و رقابت های زیر گروه نیز عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش نگذاشت.
وی گفت : داوران درجه یک و دو به عنوان داوران خط در دیدارهای لیگ برتر والیبال حضور دارند و زمانی پیشرفت خواهند کرد که مانند بازیکنان به تمرین بپردازند و احساس مسوولیت داشته باشند.
ناظر فدراسیون والیبال با اشاره به اینکه قضاوت این دیدار از سوی داوران اول و دوم این دیدار هیچ مشکلی نداشت، تصریح کرد: اعتراض تماشاچیان این مسابقه به نحوه قضاوت نبود ،بلکه آنها از قوانین و مقررات داوری والیبال اطلاعات کافی نداشتند و همین مسئله باعث بروز برخی مسایل از سوی تماشاچیان این دیدار شد.

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: لیگ برتر 88 -89 ...،

تاریخ : پنجشنبه 27 اسفند 1388 | 03:58 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

هفته بیست و پنجم لیگ برتر والیبال ایران عصر روز گذشته با برگزاری 7 دیدار پیگیری شد.


در نخستین دیدار این هفته تیم های سایپا و ارومیه برابر هم قرار گرفتند كه در این مصاف جذاب نارنجی پوشان سایپا بازهم موفق ظاهر شدند و توانستند میهمان خود را از پیش رو بردارند.
این چهارمین پیروزی متوالی شاگردان فرید صائبی محسوب می شود و با توجه به شكست یكی از مدعیان در این هفته آنها می توانند با امید بیشتری برای كسب قهرمانی به مسابقات ادامه دهند. این دیدار با نتیجه 3 بر صفر به سود تیم سایپا  به پایان رسید.

در دیگر دیدار این هفته از پیكارها تیم های شمالی كشور یعنی كاله و داماش در آمل برابر هم صف آرایی كردند؛ این دو تیم كه ار پرطرفدار ترین تیم های لیگ برتر محسوب می شوند روز گذشته جدالی دیدنی و مهیج را به نمایش گذاشتند كه در پایان این مصاف تیم میزبان موفق شد با استفاده از حمایت هواداران و شناخت كامل از حریف، تیم داماش را با نتیجه 3 بر یك مغلوب كند.
جدال شمالی ها به چند دلیل حساس ترین مسابقه این هفته محسوب می شد. اول اینكه كاله و داماش هر دو از مدعیان كسب عنوان قهرمانی محسوب می شوند و دوم اینكه این دو تیم از خطه شمال كشور بوده و هواداران زیادی دارند.
دیدار رفت این دو تیم در رشت هم با برتری 3 بر 2 تیم كاله به پایان رسیده بود. این دیدار مصاف شاگردان مربی و سرمربی تیم ملی والیبال ایران هم نامیده شده بود. بهروز عطایی سرمربی تیم كاله، در تیم ملی به عنوان مربی و حسین معدنی سرمربی تیم داماش، به عنوان سرمربی در تیم ملی ایران مشغول فعالیت هستند.

در یكی دیگر از دیدارهای این هفته تیم های پتروشیمی بندر امام و برق در كرمان برابر قرار گرفتند كه در این مسابقه نسبتاً جنجالی تیم میهمان یعنی پتروشیمی بندر امام توانست تیم برق را شكست دهد.
شاگردان مصطفی كارخانه در این دیدار موفق شدند با نتیجه 3 بر 2 شاگردان پرویز كاظمی را از پیش رو بردارند تا جایگاه خود را در بالای جدول رده بندی مستحكم تر كنند. در پایان این مسابقه یكی از داوران خط به دلیل اشتباهات زیاد در این دیدار و چندمسابقه اخیر از سوی فدراسیون والیبال از قضاوت در لیگ برتر محروم شد.

شاگردان عباس برقی در تیم پیكان هم كه همچنان به شكست حریفان ادامه می دهند؛ این تیم در هفته بیست و پنجم موفق شد در تهران برابر تیم بانك كشاورزی به برتری دست پیدا كند تا با توجه به شكست تیم داماش با خیال آسوده تری به صدر تكیه بزند.
پیكان در این دیدار موفق شد با نتیجه 3 بر صفر برابر شاگردان مسعود آرمات را با شكست بدرقه كند.

هفته بیست و ششم مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه های ایران روز یك شنبه 18 فروردین 89 برگزار خواهد شد.

نتایج كامل هفته بیست و پنجم:
سایپا 3 - ارومیه صفر
پرسپولیس 3 - خراسان رضوی یك
پیكان 3 - بانك كشاورزی صفر
سنگ آهن بافق یزد 3 - ارتعاشات صنعتی صفر
كاله آمل 3 - داماش گیلان یك
برق كرمان 2 - پتروشیمی بندرامام 3
بازرگانی جواهری گنبد 3 - دانشگاه آزاد یك

جدول رده بندی تا پایان هفته بیست و پنجم:
1- پیكان تهران (46امتیاز)
2- داماش گیلان (44امتیاز)
3- سایپای تهران (43امتیاز)
4- كاله آمل (41امتیاز)
5- پتروشیمی بندرامام (39امتیاز)
6- جواهری بازرگانی گنبد (38امتیاز)
7- برق كرمان (34امتیاز)
8- خراسان رضوی (33 امتیاز)
9- پرسپولیس تهران (32 امتیاز)
10- ارتعاشات صنعتی ایران (31 امتیاز)
11- بانك كشاورزی (31 امتیاز)
12- ارومیه (30 امتیاز)
13- دانشگاه آزاد (29 امتیاز)
14- سنگ آهن بافق یزد (27 امتیاز)
15- گل‌گهر سیرجان (24 امتیاز)

جزئیات مسابقات

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: لیگ برتر 88 -89 ...،

تاریخ : پنجشنبه 27 اسفند 1388 | 03:56 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

تیم والیبال نشسته ذوب آهن اصفهان برای حضور در جام باشگاه‌های جهان فردا عازم مصر می‌شود.


 تیم والیبال نشسته ذوب آهن اصفهان كه اردوی آمادگی خود را برای حضور در سومین دوره جام باشگاه‌های جهان به مدت یك هفته در مشهد برپا كرده بود، فردا این شهر را برای حضور در مسابقات جهانی به مقصد مصر ترك می‌كند.
تیم والیبال نشسته ذوب آهن به عنوان نماینده ایران در سومین دوره رقابت‌های جام باشگاه‌های جهان كه از 28 اسفند تا 6 فروردین در پورت سعید مصر برگزار می‌شود، شركت خواهد كرد. 12 تیم در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت.
علاوه بر ذوب آهن، حضور تیم‌های اسپید بوسنی، زنیت روسیه، لوركوزن آلمان، پورت سعید مصر و كیف اوكراین در این مسابقات قطعی شده است.
تیم‌های پگاه تهران و ذوب آهن اصفهان در اولین و دومین دوره این رقابت‌ها به عنوان قهرمانی رسیده‌اند.

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...تاریخ : چهارشنبه 26 اسفند 1388 | 07:13 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

قهرمانی مهرام در مسابقات

قهرمانی باشگاه های غرب آسیا

به همه مخصوصا miza تبریك میگم ...

شادی قهرمانی تیم بسکتبال مهرام در مسابقات قهرمانی باشگاه های غرب آسیا

شادی قهرمانی تیم بسکتبال مهرام در مسابقات قهرمانی باشگاه های غرب آسیا

شادی قهرمانی تیم بسکتبال مهرام در مسابقات قهرمانی باشگاه های غرب آسیا

شادی قهرمانی تیم بسکتبال مهرام در مسابقات قهرمانی باشگاه های غرب آسیا

گزارش تصویری كامل از این افتخار آفرینی ...تاریخ : دوشنبه 24 اسفند 1388 | 08:34 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

عباس برقی، سرمربی تیم پیکان بعد از کسب پیروزی مقابل تیم برق کرمان گفت: از عملکرد بازیکنانم رضایت دارم.

عباس برقی، سرمربی تیم والیبال پیکان بعد از مسابقه مقابل تیم برق کرمان در هفته دهم از دور برگشت رقابت های لیگ برتر گفت: بازی بسیار خوبی بود حریف با توانایی و قدرت مقابل ما ظاهر شده و توانست تمامی توان خود را برای پشت سر گذاشتن تیم ما بکار گیرد،اما خوشبختانه با شکست این تیم، توانستیم حریف را از سر راه برداریم، من از این بابت بسیار خوشحال هستم.

وی افزود: این بازی از حساس ترین مسابقه هفته محسوب می شود و بسیاری فکر می کردند که حاشیه های زیادی برای ما و تیم برق کرمان داشته باشد، اما از آنجاییکه تیم ما فقط برای مسابقه به میدان رفته بود و حاشیه های آن تقریباً بی اهمیت بود ،توانست نتیجه ای خوب و قابل قبول را از آن خود کند چون حاشیه برای ما مهم نبود.

برقی تصریح کرد: ما در این بازی با کمی تغییرات ظاهر شدیم و از سه بازیکن ذخیره استفاده کردیم که نتیجه ای مثبت به همراه داشت، هم اکنون تمام تمرکز ما بر روی مسابقات پلی آف است که امیدواریم بتوانیم با تقویت نقاط ضعف از تجربیات خود که در طی این مدت کسب کرده ایم نهایت استفاده و بهره برداری را داشته باشیم.

آرمات: آسیب دیدگی مهره کلیدی تیم روند بازی را تغییر داد

مسعود آرمات سرمربی تیم والیبال بانک کشاورزی بعد از شکست سه بر صفر مقابل تیم سایپا در دور برگشت از رقابت های لیگ برتر گفت: اگر مهره کلیدی تیم ما دچار آسیب دیدگی نمی شد، به طور حتم می توانستیم تیم قدرتمند سایپا را پشت سر بگذاریم.

مسعود آرمات، سرمربی تیم والیبال بانک کشاورزی بعد از شکست تیمش مقابل تیم سایپا گفت: مسابقه بسیار خوبی بود ، ما مقابل تیمی قرار گرفته بودیم که مهره های بسیار خوبی در اختیار داشت که بسیاری از آنها ملی پوش بوده و از تجربیات بسیار بالایی برخوردار بودند.

وی افزود: با توجه به اینکه مقابل تیم قدرتمندی قرار گرفتیم، خیلی خوب توانستیم روند حاکم بر مسابقه را بر دست بگیریم، همه چیز در مسابقه به خوبی پیش می رفت.

 وی ادامه داد : اما از زمانی که میکائل تاجر از مهره های کلیدی تیم، پایش دچار شکستگی شد. این آسیب دیدگی به عنوان یک بدشانسی برای ما محسوب شده و باعث شد تا بازیکنان تیم روحیه خود را از دست داده و از لحاظ روانی دچار مشکل شوند.

وی ادامه داد: پس از اینکه این بازیکن دچار آسیب دیدگی شده و از زمین بازی بیرون رفت، دیگر نتوانستیم عملکردی خوب و جالب توجه داشته باشیم و نتیجه را واگذار کردیم.

وی گفت: با وجود تمام مشکلاتی که در تیم ما به وجود آمد، مسابقه بسیار قشنگی بود. به هرحال سایپا تیمی است که چهار تا پنج برابر ما هزینه کرده است، طبیعی است که بازیکنان قدرتمندی در اختیار داشته باشد.

وی افزود:به طور کلی از عملکرد بازیکنان تیم خود رضایت داشته و امیدوار هستم که بتوانیم در مسابقات آینده عملکردی خوب و جالب توجه داشته باشیم.

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: لیگ برتر 88 -89 ...،

تاریخ : دوشنبه 24 اسفند 1388 | 08:29 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

یداله كارگر پیشه مربی تیم والیبال ارومیه بعد از شكست صفر بر سه تیمش مقابل تیم پتروشیمی بندر امام گفت: مسابقه ای كه مقابل تیم مصطفی كارخانه برگزار كردیم بسیار معمولی بود.

یدالله كارگر پیشه مربی تیم والیبال ارومیه بعد از شكست صفر بر سه تیمش مقابل تیم پتروشیمی بندر امام گفت: مسابقه ای كه مقابل تیم مصطفی كارخانه برگزار كردیم بسیار معمولی بود.
یداله كارگرپیشه مربی تیم والیبال ارومیه بعد از شكست صفر برسه تیمش مقابل تیم پتروشیمی بندرامام در دور برگشت از هفته دهم از مسابقات لیگ برتر افزود: متاسفانه ما در مسابقه مقابل تیم پتروشیمی بندر امام عملكرد ضعیفی داشتیم آنطور كه برنامه ریزی كرده بودیم نتوانستیم عمل كنیم.
وی افزود: ما در طول این مسابقه در ابتدا شروع بسیار خوبی داشتیم و در ابتدا هم جلوتر از تیم حریف بودیم و اختلاف زیادی داشتیم اما متاسفانه نتوانستیم این وضعیت را حفظ كنیم و بازیكنان تیم پتروشیمی توانستند نقاط ضعف ما را شناسایی كرده و این اختلاف را كاهش داده و سرانجام برنده این مسابقه شوند.
كارگر پیشه تصریح كرد: مهمترین اشكال ما در این بازی مربوط به دریافت بسیار ضعیف بازیكنان تیم می شود. ما باید بطور حتم روی این مسئله كار كرده و آن را تقویت كنیم تا در بازیهای آینده بتوانیم جبران نتایجی را كه در گذشته از دست داده ایم ،كنیم.

آزمون: عملكرد بازیكنانم به طور نسبی قابل قبول است

سر مربی تیم والیبال بازرگانی جواهری گنبد بعد از كسب نتیجه پیروزی سه بر یك مقابل پرسپولیس در چارچوب رقابت های لیگ برتر والیبال گفت: بطور نسبی عملكرد بازیكنان تیم خیلی خوب و قابل قبول بود.

جلیل آزمون سر مربی تیم والیبال بازرگانی جواهری گنبد بعد از كسب نتیجه پیروزی سه بر یك مقابل تیم پرسپولیس در دور برگشت از هفته دهم در رقابت های لیگ برتر والیبال گفت: بازی مقابل تیم پرسپولیس یك مسابقه بسیار خوب و جذاب  بود و بازیكنان ما در گیم اول و دوم بسیار عالی كار كردند  اما توجه به اینكه بازیكنان حا ضر در تیم  بسیار ج وان هیتند و تجربه بازی ندارند بعد از  دو گیم حضور موفق در گیم سوم عملكردی بسیار ضعیف داشتند اما خوشحالم كه این مسابقه به نعف ما   به پایان رسید و توانستیم  امتیاز كامل را از آن خود كنیم .

 وی در خصوص تیم حریف گفت: پرسپولیس یك تیم خوب و با تجربه است در این تیم بازیكنان  شاخص زیادی وجود دارند و مسئولان این تیم برای موفقیت بازیكنانشان خیلی خوب هزینه می كنند واقعیت است كه با توجه به شرایط خوبی كه در این تیم حاكم است نمی دانم چرا در بازی های مختلف نتیجه بگیرند وی در خصوص داوری بازی صحبت نكرد  و فقط معتقد بود كه داور این بازی بسیار عالی و بدون نقص توانست نمسابقه را قضاوت كند.

سرمربی تیم والیبال کاله آمل:مسابقه سختی را پشت سر گذاشتیم

بهروز عطایی بعد ازکسب پیروزی سه بر یک مقابل تیم گل گهر سیرجان گفت: مسابقه ای بسیار سخت را پشت سر گذراندیم.

بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال کاله آمل بعد از کسب پیروزی سه بر یک مقابل تیم گل گهر سیرجان در دور برگشت از هفته دهم از رقابت های لیگ برتر والیبال گفت: ما مسابقه بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم ومن اعتراف می کنم با توجه به اینکه حریف در خانه خود حضور داشت عملکرد بسیار خوب و جالب توجه را از خود به معرض نمایش گذاشت.

وی افزود: بعلت فشردگی بسیار بالای مسابقات بازیکنان تیم از لحاظ قدرت بدنی و فیزیکی دچار مشکل شدند. این فشردگی در بازیها اثری فرسایشی در بازیکنان تیم ایجاد کرد و باعث شد تا آنها از لحاظ قدرت بدنی در شرایط ایده آل و صد در صد نباشند.

عطایی تصریح کرد: ما در گیم اول این مسابقه ضعیف عمل کردیم اما در گیم دوم توانستیم عملکرد بهتر و قابل قبول تری از خود به معرض نمایش بگذاریم.

با آنالیز خوبی که در طول مسابقه داشتیم توانستیم حملات قدرتی حریف را خیلی خوب مهار کنیم. ولی با توجه به اینکه بازیکنان حریف عملکرد قابل قبول داشتند در طول جریان مسابقه دردسرهای فراوان برای ما ایجاد شد.

وی در خصوص عملکرد داور گفت: متأسفانه حدود یک تا دو هفته است که از عملکرد رضایت نداشته و معتقد هستم که آنها ضعیف فعالیت می کنند. به هر حال اشتباهات داوری جزئی از بازیها محسوب شده و باید با آن کنار آمد.

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: لیگ برتر 88 -89 ...،

تاریخ : دوشنبه 24 اسفند 1388 | 08:26 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

تعداد کل صفحات : 11 :: 1 2 3 4 5 6 7 ...

downlode & code