"محمود حداد" : سال گذشته اکثر تیم ها به دلیل تاخیر در تکمیل کادر فنی و بازیکنان، نتوانستند تمرینات خوب و منظمی قبل از آغاز مسابقات داشته باشند.
وی خاطر نشان کرد: برای مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر سال جاری با توجه به اینکه تیم ها زودتر از موعد مشخص شدند و تمرینات آمادگی خود را آغاز کردند، رقابت هایی با کیفیت خوب و فنی بالا پیش بینی می شود.
رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال در خصوص حضور تیم هایی که سال گذشته در لیگ برتر و دسته یک نیز نبودند، تصریح کرد: بر اساس قوانین در لیگ برتر والیبال باشگاه های برتر ایران 14 تیم حضور دارند که تا در مهلت مقرر از طرف فدراسیون، باید ثبت نام کنند.
وی در ادامه افزود: اگر تیم های مجاز در موعد مقرر به دلایلی ثبت نام نکنند، بر اساس آئین نامه لیگ برتر، فدراسیون می تواند از تیم های دیگر برای حضور در این مسابقات به شرط داشتن شرایط خاص استفاده کند.
حداد تاکید کرد: این تیم ها باید حتما شرایط لازم برای حضور در مسابقات باشگاه های برتر را که در آئین نامه این رقابتها آمده، داشته باشند.
رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال در خصوص برگزاری مسابقات تیم های تهرانی در سالن والیبال خیابان حجاب، گفت: فدراسیون تصمیم دارد مسابقات تهران در این سالن برگزار کند، اما باید حتما سالن شرایط لازم را داشته باشد تا میزبان این رقابتها باشد.
بیست و سومین دوره مسابقات والیبال باشگاه های برتر ایران در گروه مردان از روز چهارشنبه ششم آبان ماه با حضور 14 تیم آغاز می شود.
تیم های پیکان و سایپای تهران سال گذشته به مقام قهرمانی و نایب قهرمانی این رقابتها دست یافتند.
اگه به دردت خورد  نظر یادت نره ...


تاریخ : چهارشنبه 29 مهر 1388 | 04:46 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال
 

روز گذشته جلسه‌ای برای رسیدگی به 3 موضوع از تخلفات باشگاه و بازیکنان لیگ برتری و جوانان والیبال برگزار شد که تنها برای یک موضوع رأی صادر گردید.

نماینده تیم والیبال سایپا برای رسیدگی به موضوع عندلیب 3 روز و نماینده پیکان یک هفته فرصت خواستند تا مشکلات به وجود آمده را برطرف سازند اما احکام صادر شده از سوی کمیته انضباطی فدراسیون والیبال به شرح زیر می‌باشد:

# جهت شکایت "محسن عندلیب" از باشگاه سایپا نماینده باشگاه مربوطه جهت حل مشکل 3 شبانه‌روز مهلت خواست.

# جهت شکایات اعضای تیم والیبال جوانان و نوجوانان پیکان از این باشگاه نماینده باشگاه به مدت یک هفته جهت رفع  مشکل مهلت تقاضا کرد.

# در مورد شکایت باشگاه گنبد کاووس از فرهاد قائمی، ابراهیم چابکیان و هیأت والیبال استان خراسان رضوی رأی چنین صادر گردید:  طبق آیین‌نامه سازمان لیگ فرهاد قائمی به مبلغ 10 میلیون ریال و چابکیان مبلغ 5 میلیون ریال جریمه و با استناد به ماده 7 بند 10- 48 از آیین‌نامه سازمان لیگ برای هیأت والیبال خراسان رضوی توبیخ کتبی و درج در پرونده صادر گردید.

اگه به دردت خورد , نظر یادت نره ...تاریخ : چهارشنبه 29 مهر 1388 | 07:37 ق.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال
 

همه ساله شاهد تیم‌های قدرتمندی از سوی ارومیه بودیم اما امسال به دلایل متعددی نماینده این شهر  تا مرز انحلال هم پیش رفت.

حدود 2 ماه پیش جهانگیر سیدعباسی (دایی معــــروف) سرمربی فصل گذشته فولاد ارومیه اقدام به جذب بازیکن کرد اما با مشکلات مالی که بر سر راه آنها قرار داشت تیم را تحویل داده و به فکر انحلال یا تحویل سهمیه تیم به تیم دیگری افتادند اما "یدالله کارگرپیشه" پیشکسوت والیبال این شهر به همراه "مجید ساداتی" به دنبال جذب بازیکن هستند تا امسال هم ارومیه در لیگ برتر والیبال نماینده‌ای داشته باشد. بنا به گفته‌های مسئولین والیبال این شهر تا به امروز بابک مظفری، ابراهیم خضری، فرشید جلوه، رضا بنیادی، وحید صادقی و میثم تیموری در تمرینات تیم حاضر شده‌اند تا به همراه دیگر جوانان بومی، تیمی را در حد و شأن ارومیه راهی لیگ کنند اما امیدواریم خاطره 2 سال پیش که همین آقای کارگرپیشه خالقش بود و تیم اردو نداشت را روانه لیگ کرد و آن مشکلات معروف به بار آمد، تکرار نشود.

اگه به دردت خورد , نظر یادت نره ...تاریخ : چهارشنبه 29 مهر 1388 | 07:34 ق.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال
 

جر وبحث و درگیری‌های درون اردویی از مسائلی است که در بیشتر ورزش‌ها اتفاق می‌افتد اما فدراسیون والیبال مدتی است با این موضوع با جدیت برخورد می‌کند.

فرهاد نظری افشار بازیکن قدرتی تیم ملی والیبال کشورمان به همین دلیل از فهرست ملی‌پوشان حذف شده و نمی‌تواند در بازی‌های جام کنفدراسیون‌ها شرکت کند.

وی در گفتگو با خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، گفت: این مسائل در اردوها خیلی پیش می‌آید اما سریعا با معذرت‌خواهی و روبوسی این جنگ و جدل‌ها خاتمه می‌یابد چراکه تمامی بچه‌های تیم ملی با یکدیگر دوست هستند و همان بازیکنی که من با وی درگیری کوچک و لفظی داشتم از دوستان من بود به طوری که با یکدیگر رفت و آمد خانوادگی داریم اما یک سری عوامل به این موضوع دامن زدند و داستان را از آن چیزی که بود بزرگتر جلوه دادند. درگیری میان 2 نفر انجام شد اما چه کسی می‌داند که مقصر اصلی من بودم؟ وقتی همچنین مسائلی پیش می‌آید معمولا دوطرف را محروم می‌کنند اما من قربانی این قضیه شدم.

نظری افشار در ادامه افزود: این رقابت‌ها بسیار برایم مهم بود چراکه زحمت زیادی کشیده بودم اما با این حال برای تمامی بچه‌ها آرزوی موفقیت می‌کنم و از صمیم قلب امیدوارم در بازی‌ها سربلند باشند اما حق من چنین تصمیمی نبود ولی حتما مصحلتی در آن بوده که من به نظرشان احترام می‌گذارم.

اگه به دردت خورد , نظر یادت نره ...تاریخ : سه شنبه 28 مهر 1388 | 09:13 ق.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال
 

پیشکسوت و مربی والیبال گفت: معدنی باید تعامل بیشتری با مربیان لیگ داشته باشد.

کامران تبریزی اظهارداشت: ارزیابی از عملکرد تیم ملی و ارائه راهکار برای بازی‌های جام کنفدراسیون‌ها تیم ملی والیبال ایران عملکرد بسیار خوبی در بازی‌های آسیایی داشت و کسب مقام نایب قهرمانی این موضوع را اثبات می‌کند اما باید قبول کرد که مشکلاتی هم در تیم بود که به طور قطع مربیان متوجه آن شدند اما به دلایل نامعلومی برطرف نشد.

وی در ادامه افزود: تعامل سرمربی تیم ملی والیبال با مربیان داخلی چندان خوب نبوده است و تا به الان جلسه‌ای میان کادر فنی تیم ملی و مربیان برگزار نشده است. مسائلی است که شاید اعضای کادر فنی در خلال بازی‌ها متوجه آن نشده‌اند و یا راهکارهایی باشد که در طول سال‌های مربیگری امثال من به کار تیم ملی بیاید که این جلسه‌ها باعث می‌شود مسائل ذکر شده عنوان شود.

تبریزی در خاتمه عنوان کرد: امیدوارم در شرف بازی‌های جام کنفدراسیون‌ها چنین جلساتی برگزار شود تا مربیان و پیشکسوتان والیبال تجربیات ورزش خود را در راه تیم ملی خرج کنند.

اگه به دردت خورد , نظر یادت نره ...تاریخ : سه شنبه 28 مهر 1388 | 08:58 ق.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

"حسین حسینی" روز شنبه درگفت وگوی اختصاصی با ایرنا، افزود: هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تصمیم دارد در کلیه رشته های ورزشی سرمایه گذاری کند و در این رشته ها به صورت آکادمی و زیربنایی و از رده سنی نوجوانان و جوانان کار را آغاز کند.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه این باشگاه در ابتدای راه است، تیم های واقعی باشگاه پرسپولیس را در پنج سال آینده به میدان خواهند آمد و تا آن زمان بیشتر فعالیت ها برای حضور در مسابقات است، نه قهرمانی در آنان.
رئیس کمیته والیبال باشگاه پرسپولیس در خصوص تیم والیبال این باشگاه افزود: تیم والیبال با کمی تاخیر تشکیل شده و به همین دلیل اکثر بازیکنان خوب والیبال ایران جذب دیگر باشگاه ها شدند.
وی تصریح کرد: تا کنون موفق به جذب 10 بازیکن والیبال ایرانی شده ایم و تا پایان این هفته نیز جذب دو بازیکن دیگر قطعی می شود، همچنین با ایمان قلی اف از قزاقستان و یک بازیکن خارجی دیگر از بلغارستان به توافق رسیده ایم.
حسینی در خصوص کادر فنی تیم والیبال پرسپولیس یادآور شد: علی حیدری به عنوان سرمربی، محمد رضا دامغانی و نادر حصاری به ترتیب به عنوان مربی و کمک مربی و علی ستوده نیا نیز به عنوان سرپرست تیم در لیگ برتر سال 1388 در کادر فنی تیم والیبال باشگاه پرسپولیس فعالیت می کنند.
وی از تشکیل تیم والیبال نوجوانان و جوانان باشگاه پرسپولیس به عنوان دیگر برنامه های این باشگاه یاد کرد و گفت: تشکیل تیم والیبال بانوان به سرمربیگری میترا شعبانیان و حضور در لیگ برتر والیبال زنان سال جاری نیز از دیگر برنامه های این باشگاه است.
رئیس کمیته والیبال باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: هیات مدیره این باشگاه هفته آینده تشکیل جلسه می دهد و برای نام باشگاه یک پسوند انتخاب می کند تا مردم نام این باشگاه را با باشگاه پیروزی تهران اشتباه نگیرند.
وی در پایان با اشاره به آغاز فعالیت آکادمی باشگاه پرسپولیس در زمینه فوتبال،افزود: یک مربی سوئدی برای رشته ورزشی جذب کردیم و کار را با نوجوانان و جوانان آغاز کردیم. امیدوارم باشگاه بتواند در زمینه فوتبال نیز گامهای مهمی بردارد.

اگه به دردت خورد , نظر یادت نره ...تاریخ : یکشنبه 26 مهر 1388 | 10:57 ق.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

سرمربی تیم والیبال پیکان: آماده ترین
بازیکنان به دوحه اعزام می شوند
سرمربی تیم والیبال پیکان تهران با اشاره به معرفی 15 بازیکن برای حضور در مسابقات قهرمانی باشگاه های جهان، گفت: از این تعداد 12 بازیکن برای شرکت در رقابتها عازم قطر می شوند.

"علی معمری" روز جمعه در گفت و گو با ایرنا با بیان این مطلب، افزود: جذب بازیکن خارجی برای حضور در ترکیب تیم پیکان در مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های جهان به طور کلی منتفی است.
وی خاطر نشان کرد: از 15 بازیکن که سه نفر آنان از تیم رده سنی جوانان هستند، در مدت برگزاری اردوهای تیم تست آمادگی جسمانی گرفته می شود و با نظر کادر فنی، بازیکنانی که آماده تر باشند برای شرکت در مسابقات همراه تیم عازم قطر می شوند.
سرمربی تیم والیبال پیکان، تصریح کرد: کاروان ورزشی پیکان برای قرارگرفتن در محیط آب و هوایی کشور میزبان، از هفتم آبان ماه عازم قطر می شود و از روز دهم در هتل اسکان تیم های شرکت کننده مستقر خواهد شد.
وی افزود: مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های جهان از 12 آبان ماه آغاز می شود و تیم پیکان در نخستین روز این رقابتها با نماینده قاره آمریکای مرکزی که تیمی از کشور برزیل است، روبرو خواهد شد.
معمری در پایان اسامی بازیکنان معرفی شده را به شرح زیر اعلام کرد:
پاسور ها: امیر حسینی و وادی
لیبروها: کامبیز یعقوبی، علی حسینی و احسن شیرکوند
سرعتی: احسان بخششی، محمد موسوی، امین معمری و حسین حسن پور
ساعدگیر: پیمان اکبری، رحمان داودی، آرش کمالوند، مجتبی شبان، مرصاد آقاجانی و محمد محمد کاظم.
نخستین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‎های جهان با شرکت 8 تیم آبان ماه در دوحه قطر برگزار می شود.
قهرمانان 5 قاره، نماینده کشور میزبان و دو تیم از طرف FIVB شرکت‎کنندگان در این دوره از مسابقات هستند که تیم پیکان تهران به عنوان قهرمان قاره کهن آسیا در این رقابتها شرکت می کند.
اگه به دردت خورد , نظر یادت نره ...


تاریخ : یکشنبه 26 مهر 1388 | 10:51 ق.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

تعداد کل صفحات : 11 :: 1 2 3 4 5 6 7 ...

downlode & code