تیم والیبال پیكان در دیداری معوقه از هفته سوم لیگ برتر برابر ابومسلم به برتری رسید و قهرمان نیم فصل اول گروه "ب " لقب گرفت.


تیم های والیبال پیكان و ابومسلم مشهد عصر سه شنبه در دیداری معوقه از هفته سوم لیگ برتر باشگاه‌های ایران برابر هم قرار گرفتند كه در این مسابقه خودرو سازان با عبور از سد حریف خود قهرمان نیم فصل اول گروه "ب " مسابقات شدند.
پیكانی‌ها در این مسابقه كه در خانه والیبال برگزار شد موفق شدند گیم‌های اول، سوم و چهارم را به ترتیب با امتیازهای 25 بر 15 - 25 بر 21 - 25 بر 21، به سود خود رقم بزنند و تنها در گیم دوم این دیدار با نتیجه 28 بر 26 مغلوب حریف خود شدند. با این نتیجه تیم پیكان قهرمان و ابومسلم نایب قهرمان نیم فصل اول گروه "ب " شدند

تیم والیبال پیكان به‌ دنبال جذب یك بازیكن خارجی است

مسئولان تیم والیبال پیكان برای تقویت تیم خود در نیم‌فصل دوم به دنبال جذب یك بازیكن خارجی هستند.


مسئولان تیم والیبال پیكان كه تیم آنها قهرمان نیم‌فصل اول گروه‌ "ب " رقابت‌های لیگ برتر لقب گرفت، برای تقویت تیم خود به دنبال جذب یك بازیكن در پست قطر پاسور هستند تا به بازارگرد در این پست كمك كند.
پیمان اكبری در این خصوص گفت: چند بازیكن را از كشورهای ایتالیا و صربستان مدنظر داریم كه قرار است برای تست فنی و پزشكی به ایران بیایند و در صورت جلب رضایت كادر فنی یكی از آنها از نیم‌فصل دوم در تركیب تیم قرار بگیرد

قوچان‌نژاد: اسیر بازی خوب پیكانی‌ها شدیم

سرمربی تیم والیبال ابومسلم مشهد گفت: در دیدار برابر پیكان اسیر بازی خوب حریف شدیم.


جبار قوچان‌نژاد  درخصوص بازی سه شنبه برابر پیكان و كسب عنوان نایب‌قهرمانی رقابت‌های نیم‌فصل اول گروه "ب "عنوان كرد: پیكان تیم بزرگی است و در رقابت‌های جام باشگاه‌های جهان حاضر بوده و طبیعی است كه با توجه به میزبانی آنها اسیر بازی خوب آنها بشویم.
وی با بیان اینكه در مجموع از عملكرد بازیكنانم راضی هستم، ادامه داد: به هیچ عنوان خود را از پیش بازنده نمی‌دانستیم و به غیر از گیم اول در سایر گیم‌ها از عملكرد بازیكنانم راضی هستم.
سرمربی تیم والیبال ابومسلم مشهد خاطرنشان كرد: امتیاز گرفتن از تیم‌های بزرگ سخت است و حفظ امتیازات گرفته شده سخت‌‌تر و مهم‌تر است.
قوچان‌نژاد اظهار داشت: برای رفع مشكلات مالی قول‌های فراوان داده‌اند، اما كادر فنی تلاش كرده تا این موضوع در مسائل فنی وارد نشود. حالا كه نایب‌قهرمان نیم‌فصل شده‌ایم یعنی كادر فنی در انجام این كار موفق بوده است.
وی با بیان اینكه در دور برگشت بازی‌های حساسی داریم، افزود: تیم ما تعطیلاتی در نیم‌فصل ندارد چون سایر تیم‌ها از یك هفته پیش استراحت خود را آغاز كرده‌اند و ما روز گذشته برابر پیكان بازی داشتیم و مانند هفته‌های گذشته تمرین خواهیم كرد.
تیم والیبال ابومسلم روز گذشته با شكست برابر پیكان عنوان دومی رقابت‌های نیم‌فصل اول گروه "ب " را به خود اختصاص داد.

اكبری: در دیداری سرنوشت‌ساز پیروز شدیم

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم والیبال پیكان گفت: بازی برابر ابومسلم سرنوشت‌ساز بود و تلاش كردیم با اختلاف حریف خود را شكست دهیم.


پیمان اكبری پس از برتری برابر ابومسلم و قهرمانی در نیم فصل لیگ برتر باشگا‌ه‌های ایران  عنوان كرد: بازی سرنوشت‌ساز بود و تلاش كردیم با اختلاف حریف خود راشكست دهیم و در انجام این امر موفق بودیم، اما در گیم دوم برخی بازیكنان بازی را رها كردند كه موجب شد این گیم را به حریف واگذار كنیم.
وی ادامه داد: در این لیگ هیچ بازی ساده‌ای وجود ندارد. به تیم مشهدی تبریك می‌گویم چون بسیار یكدست و هماهنگ هستند.
سرمربی تیم والیبال پیكان درمورد حضور رامین خانی در تركیب اصلی تیم پیكان اظهار داشت: بازیكنی كه برای اولین در طول زندگی‌اش با یك باشگاه قرار داد می‌بندد قطعاً تجربه و اعتماد به نفس كافی را ندارد. وی تنها 17 سال سن دارد و برای نخستین بار در لیگ بازی می‌كند.
اكبری افزود: به بازیكنان گفته‌ام اگر قرار است امتیازی از دست برود من مقصر هستم، چون دوست ندارم بازیكنانم با ترس و لرز بازی كنند. سعی می‌كنم شرایط روحی و روانی خوبی را برای بازیكنانم فراهم كنم.

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: لیگ برتر 89 - 90 ...،

تاریخ : پنجشنبه 30 دی 1389 | 03:27 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

سرمربی تیم والیبال دانشگاه آزاد به دلیل كم‌كاری بازیكنان از سمت خود استعفا كرد.


سرمربی تیم والیبال دانشگاه آزاد كه شاگردانش در نیم فصل نخست تنها یك پیروزی كسب كرده‌اند و در انتهای جدول گروه‌ "الف " قرار دارند از سمت خود استعفا كرد.
وی در این رابطه به خبرنگار خبرگزاری فارس گفت: درخواست كتبی خود مبنی بر استعفا از سمتم را به مسئولان این تیم داده‌ام و تا فردا تكلیفم با تیم دانشگاه آزاد مشخص می‌شود.
موحدی در مورد علت استعفایش تصریح كرد: به نظر من بازیكنان در این تیم كم‌كاری می‌كردند و شاید علت این كم‌كاری هم عدم دریافت دستمزدهایشان بوده است؛ البته ظاهراً این مشكل در پایان نیم فصل اول برطرف شده است. در مجموع مشكلات دست به دست هم دادند كه تیم نتواند نتیجه مناسبی بگیرد و من هم صلاح ندانستم در این تیم بمانم.

تیم والیبال سایپا در دیدار معوقه از هفته سوم لیگ برتر موفق شد از سد تیم پیشگامان كویر عبور كند.

 در این مسابقه كه به میزبانی یزدی‌ها برگزار شد نارنجی‌پوشان سایپا موفق شدند حریف خود را شكست دهند.
در این دیدار شاگردان فرهاد نفرزاده توانستند با نتیجه 3 بر 2 حریف خود را از پیش رو بردارند تا آخرین مسابقه لیگ را با پیروزی پشت سر بگذارند.
سایپایی‌ها با این پیروزی و با كسب عنوان نایب قهرمانی به كار خود در نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر والیبال پایان دادند.

* جدول رده‌بندی گروه "الف " رقابت‌ها تا پایان نیم فصل اول به این شرح است:
رده بندی تیم تعداد بازی امتیاز برده امتیاز باخته ratio
1 باریج اسانس كاشان 7 698 654 1.067
2 سایپا 7 610 542 1.125
3 داماش گیلان 7 634 596 1.064
4 برق كرمان 7 621 597 1.04
5 پیشگامان كویر یزد 7 613 637 0.962
6 بانك كشاورزی 7 569 605 0.94
7 ارتعاشات صنعتی ایران 7 572 630 0.908
8 دانشگاه آزاد اسلامی 7 553 609 0.908
 
 دوم شدیم با بهترین امتیاز ! فقط چون یه بازی بیشتر باختیم ، دوم شدیم . حتما کلیک کنید و جزئیات رو بخونید تا متوجه بشین سایپا چیه ....   دوره برگشت اول رو شاخمونه .....

شیــــــــــره سایـــــــپـــــــــا

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: لیگ برتر 89 - 90 ...،

تاریخ : دوشنبه 27 دی 1389 | 09:11 ق.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال
"مصطفی كارخانه" سرمربی صاحب نام والیبال ایران به علت برخی مسایل در دوررفت لیگ برتر امسال حضور ندارد اما وی قرار است برای گذراندن دوره های مربیگری حرفه ای به قاره اروپا سفر كند.

مصطفی كارخانه مربی بین المللی والیبال در گفتگو با باشگاه خبرنگاران افزود:با توجه به شرایط جسمانی،امسال نیاز به استراحت دارم .من عاشق كار مربیگری هستم و درصددم با سفر به قاره اروپا و كشورهای صاحب نام در رشته والیبال دانش فنی خود را ارتقا دهم.

وی گفت:درحال حاضر روادید من به صورت شینگن صادر شده است،اما به علت سرمای شدید قاره اروپا منتظرم در شرایط آب و هوایی مطلوب تر به آلمان و ایتالیا سفر كنم.

كارخانه تصریح كرد:پس از سفر به قاره سبز به طور حتم با حضور در تمرینات تیم های صاحب نام و تبادل اطلاعات با مربیان مطرح دنیای والیبال معلومات والیبالی خود را ارتقا خواهم داد.

والیبال ایران نیاز به مربیان تراز اول دنیا دارد

رئیس فدراسیون والیبال كشورمان با اشاره به شروع تغییرات در كادرفنی تیم ملی والیبال گفت:مردم كشورمان از رشته والیبال انتظار ویژه ای دارند به همین خاطر باید با ایجاد تغییرات در تیم ملی شرایط را برای حضور بهتر والیبال ایران در رقابت های آینده فراهم كنیم.

 محمدرضا داورزنی اظهار داشت: ما در صدد هستیم كه والیبال ایران یك شیب كاملا مثبت در آینده داشته باشد به همین خاطر هركجا لازم باشد پس از ارزیابی اصلاحاتی انجام می شود و در صورت نیاز تغییر هم خواهیم داشت.

وی تصریح كرد:تغییر به این معنی نیست كه كادر فعلی تیم ملی كاملا كنار گذاشته شود بلكه ما برای تقویت تیم ملی افراد با تجربه را به كادرفنی اضافه می كنیم.حسین معدنی در حال حاضر بهترین مربی داخلی در كشورمان است با این حال برای نبردهای بزرگ نیاز به مربی با تجربه تری داریم. راست میگه

رئیس فدراسیون والیبال تاكید كرد:والیبال ایران نشان داده است كه در میدان های بزرگ با مشكلاتی مواجه است كه یك مربی بزرگ توانایی رفع آنها را دارد، نمی‌خواهم بگویم ما بر اساس نتیجه اقدام می‌كنیم ولی تیم ایران در مسابقات میلان و بازی های آسیایی صلابت همیشگی را نداشت.

وی افزود:وقتی یك تیم 9 بازی را به شكل متوالی به پیروزی می رسد و در بازی نهایی اسیر اشتباهات شده و قهرمانی را از دست می دهد به این معناست كه یك جای كار ایراد دارد پس باید این مشكل حل شود تا تیم ملی در آینده بهتر از حالا نتیجه بگیرد. معدنی اگر صلاح والیبال ایران را می خواهد باید در این رابطه احساسی برخورد نكند و واقعیت را بپذیرد. همین طور که تا حالا برخورد کرده

رییس فدراسیون والیبال در خصوص گزینه های سرمربی گری والیبال ایران اظهار داشت: گائیچ یكی از گرینه های اصلی فدراسیون است ولی هنوز چیزی قطعی نیست.در حال حاضر برای موفقیت در جام ملت‌های آسیا و گرفتن سهمیه المپیك به دنبال استخدام یك مربی تراز اول هستیم. ولی این به معنای نفی مربیان داخلی نیست. مربیان داخلی زحمات بسیاری كشیدند و نتایج خوبی در سه سال گذشته گرفته‌اند و اگر فدراسیون اقدامی كند در جهت تقویت تیم‌ ملی است.

رییس فدراسیون والیبال در رابطه با وضعیت تیم های ملی جوانان و نوجوانان گفت: تصمیم گرفته ایم برای هر دو تیم جوانان و نوجوانان از یك مربی استفاده كنیم. زیرا تیم ملی ایران در یك فاصله اندك باید در مسابقه‌های جوانان و نوجوانان شركت كند و چون اكثر بازیكنان ما در این دو تیم مشترك هستند بهتر است یك سرمربی با دو كادر فنی هدایت تیم ها را بر عهده بگیرد.

وی از حضور "ست كوویچ" به عنوان سرمربی تیم ملی جوانان و نوجوانان خبر داد و افزود: در حال حاضر مذاكراتمان را برای حضور "ست كوویچ" در كادر فنی تیم های پایه انجام داده ایم و در صورت توافق نهایی او برای هدایت این دو تیم وارد كشورمان می شود. بیخود !! حداقل آناستازی رو بیارید بابا (حداقل !)

14 تیم اعلام آمادگی كردند

دیروز شنبه 25 دی ماه آخرین مهلت اعلام آمادگی تیمها برای حضور در مسابقات جام ملتهای آسیا بود كه در پایان، 14 تیم برای حضور در این بازیها اعلام آمادگی كردند.

رقابت های والیبال جام ملتهای آسیا مهرماه سال 90 در كشورمان برگزار خواهد شد. از سوی مسئولان كنفدراسیون والیبال قاره، تهران به عنوان محل اجرای این رقابت ها مورد تایید قرار گرفته است. اما مسئولان فدراسیون پیشنهاد برگزاری این مسابقات در یكی از شهرهای ارومیه و یا تبریز را به سران والیبال قاره داده اند كه هنوز پاسخ قطعی در این خصوص ارائه نشده است.
گفتنی است:  تاكنون تیمهای تایلند، چین تایپه، قزاقستان،‌ ژاپن،‌ چین، استرالیا، لبنان،‌قطر، كره جنوبی، ازبكستان، افغانستان،  امارات، سریلانكا و ایران برای حضور در این رقابت ها اعلام آمادگی كرده اند.

جلسه کمیته انضباطی فدراسیون والیبال بدون صدور رأی به پایان رسید

نخستین جلسه کمیته انضباطی فدراسیون والیبال برای رسیدگی به مشکلات لیگ برتر امسال صبح امروز تشکیل شد

علی فرخی رئیس کمیته انضباطی فدراسیون والیبال افزود: جلسه کمیته انضباطی فدراسیون والیبال در خصوص رسیدگی به مشکلات دیدار تیم های پیکان و پرسپولیس میان مجتبی غیاثی بازیکن پرسپولیس و بهمن سلطانی مربی تیم پیکان تشکیل شد.

وی گفت: با توجه به آنکه غیاثی از مربی تیم پیکان به کمیته انضباطی شکایت کرده بود حضور بهمن سلطانی در این جلسه الزامی شمرده می شد در این جلسه به طور کامل اظهارات هر 2 طرف به صورت حضوری و تلفنی مطرح شد که ظرف مدت سه روز آینده رأی نهایی صادر می شود

كم كاریهای "فرهاد قائمی" عامل باخت هایمان بود

تیم والیبال بازرگانی جواهری گنبد،به نمایندگی از قطب والیبال ایران در مسابقات لیگ برتر امسال و در نیم فصل نخست نتوانست حتی یك برد را كسب كند و به نوعی گنبدی ها در حسرت پیروزی دوررفت را به پایان رساندند

رمضان جواهری،مدیرعامل باشگاه بازرگانی جواهری گنبد افزود:متاسفانه با وجود آن كه بودجه تیم امسال تا حد قابل توجهی ارتقا پیدا كرده بود و براین اساس نسبت به تقویت تیم اقدام كرده بودیم،نتوانستیم نتایج خوبی را كسب كنیم.پس از آنالیز دقیق بازیها و با توجه به مسایل بوجود آمده،بعد از پایان دوررفت به این نتیجه رسیدیم كه كم كاریهای "فرهاد قائمی" عامل اصلی شكست هایمان در لیگ امسال بوده است.

وی گفت:فرهاد قائمی یكی از بهترین و كلیدی ترین مهره های تیم ما محسوب می شود،وی پس از بازی مقابل پرسپولیس در هفته سوم دور رفت،طی تماسی به من اعلام كرد كه خواستار اخذ رضایتنامه از باشگاه است و گفت؛در صورت صادر نشدن رضایتنامه برای تیم درحد خود بازی نخواهد كرد.

وی تصریح كرد:به طور كلی پس از بررسی بازی های هفته های اخیر،كم كاری های "فرهاد قائمی" در طول مسابقات بسیار محسوس و مشهود بود،به طوری كه من عامل باخت های دوررفت را به وی اختصاص می دهم و به هیچ عنوان درحال حاضر،نمی خواهم رضایتنامه قائمی را صادر كنم.

جواهری گفت:جذب بازیكن در وضعیت كنونی كار سختی است و من می توانم مهره كلیدی تیم خود را با صدور رضایتنامه از دست بدهم.البته تصمیم نهایی در این خصوص بستگی به تصمیم اعضای هیئت رئیسه كه جلسه آن در هفته آینده تشكیل می شود،دارد

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...تاریخ : یکشنبه 26 دی 1389 | 03:35 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال
سرمربی تیم والیبال داماش گیلان انتخاب سرمربی برای تیم ملی والیبال ایران را حق مسلم رئیس فدراسیون دانست.

حسین معدنی در خصوص بازی هفته هفتم برابر سایپا و پیروزی بر این تیم اظهار داشت: بازی بسیار سختی بود و با آنالیزی كه كرده بودیم فكر می‌كردیم كه پیروز از میدان خارج شویم، اما نه به این سختی. معتقدم در روزی كه به ظاهر میزبان بودیم نقش یك میهمان را ایفا كردیم.
وی با بیان اینكه شرایط سالن مسابقه به سود سایپا‌یی‌ها بود ادامه داد: اصلاً نگران نبودم چون بازیكنانم انگیزه زیادی داشتند و با تاكتیك درستی كه انتخاب كردیم موفق شدیم حریف را شكست دهیم. نادی ستاره میدان بود و بسیار عملكرد خوبی داشت، اما معتقدم این بازی را ذخیره‌های داماش بردند. (ولی واسه برگشت نگران باشید !!!)
سرمربی تیم والیبال داماش گیلان با اشاره به اینكه بازیكنان توان بازی 7 یا 8 گیم را هم دارند خاطرنشان ساخت: دو بازی آخر را هم قرار بود در رشت بازی كنیم، اما چون برنامه‌ها اعلام شده بود حریفان حاضر نشدند در رشت برابر ما قرار گیرند. امیدوارم در دور برگشت در رشت برابر حریفان قرار بگیریم.
معدنی اظهار داشت: حق مسلم رئیس فدراسیون است كه برای تیم ملی سرمربی انتخاب كند؛ من هم به تیم ملی فكر نمی‌كنم و تمام تمركزم روی داماش است، اما فكر می‌كنم مربی تراز اولی كه به ایران شناخت داشته باشد می‌تواند به والیبال ایران كمك كند.
سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران با بیان اینكه به حضور در تیم ملی فكر نكرده‌ام، ادامه داد: وظیفه همه ما است كه بهترین را برای تیم ملی بخواهیم، اگر مسئولان فدراسیون از من هم كمك بخواهند حتماً به آنها مشاوره خواهم داد چون چند سال خودم در این تیم فعالیت كرده‌ام دوست ندارم این تیم شكست بخورد.

شعبانیان: هدف ما حضور در جام باشگاه‌های آسیا است

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم والیبال پرسپولیس گفت: از روز اول حضور در لیگ، هدفمان قهرمانی در ایران و حضور در جام باشگاه‌های آسیا است.


میترا شعبانیان در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبری فارس «توانا»، در مورد پیروزی مقابل تیم والیبال ذوب‌آهن گفت: حریف بازی خوبی را به نمایش گذاشت، البته ما روی نقاط ضعف آنها كار كرده بودیم. مشكل ما روی دفاع وسط بود و عملا سرعتی‌های ما را از كار انداخت، اما با تغییر روند نتیجه را به سود خود به پایان بردیم.
وی ادامه داد: می‌توانستیم گیم سوم را هم با پیروزی پشت‌سر بگذاریم، اما بازیكنان مغرور شدند و این گیم را واگذار كردیم. متأسفانه این نكته در والیبال ایران وجود دارد كه بازیكنان فكر می‌كنند با پیروزی در 2 گیم همه چیز تمام شده است.
شعبانیان با بیان اینكه تعداد تیم‌های خوب در لیگ برتر كاهش یافته است، خاطرنشان كرد: لیگ از كیفیت خوبی برخوردار است، اما بازیكنان در چند تیم متمركز شده‌اند و رقابت نیز بین چند تیم محدود است. بازیكنان وقتی می‌بینند كه تیم‌های تهرانی دستمزد خوبی به آنها می‌دهد، جذب تهران می‌شوند.
شعبانیان با تاكید بر اینكه هدف ما قهرمانی در لیگ و شركت در جام باشگاه‌های آسیا است، گفت: مهره‌های خود را در این بازی‌ها به گونه‌ای می‌چینیم كه هنگام حضور در جام باشگاه‌ها مشكلی نداشته‌ باشیم و اگر به این مسابقات اعزام شدیم، بازی خوبی را به نمایش بگذاریم

پرسپولیس به شكست‌ناپذیری ذوب‌آهن خاتمه داد

خبرگزاری فارس: لیگ برتر والیبال بانوان امروز با برگزاری 4 دیدار و شكست ذوب‌آهن پیگیری شد.


به گزارش خبرنگار باشگاه خبری فارس «توانا»، هفته دوم دور برگشت لیگ برتر والیبال بانوان امروز با برگزاری 4 دیدار پیگیری شد و ذوب آهن با شكست مقابل پرسپولیس اولین شكست فصل را تجربه كرد.
در این هفته از رقابت‌ها در بازی حساس تیم‌های پرسپولیس و ذوب‌آهن در تهران مقابل هم قرار گرفتند. پرسپولیس كه در دور رفت مغلوب ذوب‌آهن شده بود دور برگشت موفق شد با نتیجه 3 بر 2 این تیم را شكست دهد. پرسپولیس گیم اول و دوم را با نتایج (27-25) و (25-18) با پیروزی پشت‌سر گذاشت، اما در گیم سوم و چهارم بازی را با نتایج ( 26-24) و (25-19) واگذار كرد و در نهایت در گیم پنجم با نتیجه (15- 10) به پیروزی رسید.


گاز تهران با نتیجه 3 بر صفر میهمان خود فردوسی همدان را مغلوب كرد و این تیم را با شكست راهی خانه كرد.
یخچال‌سازی بوژان تیم قعرنشین لیگ والیبال كه در دور رفت نیز مغلوب دانشگاه آزاد شده بود، این بار نیز با نتیجه مشابه 3 بر صفر شكست را پذیرا شد. دانشگاه آزاد در جایگاه سوم جدول رده‌بندی قرار دارد.
بانوان شیراز به مصاف شهرداری بندرعباس رفت و با نتیجه 3 بر صفر به برتری رسید

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...تاریخ : شنبه 25 دی 1389 | 02:30 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

روز دوم از هفته هفدم لیگ برتر والیبال باشگاه های ایران عصر روز گذشته با پیروزی تیم های پتروشیمی و پیكان به پایان رسید.


 روز دوم هفته هفتم لیگ برتر والیبال مردان با 2 بازی در ماهشهر و آمل برگزار شد و نیم فصل اول رقابت به پایان رسید.

* پتروشیمی با تمام مشكلات ارومیه را شكست داد
در ماهشهر پتروشیمی بندر امام میزبان ارومیه ای بود كه در بازی گذشته خود تیم كاله آمل را با نتیجه 3 بر 2 شكست داده بود. تیم بحران زده پرویز كاظمی كه به دلیل درگذشت پدر كمك مربی و درگذشت پدر لیبروی تیم روحیه چندان مناسبی نداشت، در بین مسابقه نیز به دلیل مصدومیت 2 بازیكن شماره 6 و 12 خود به نام های برنو آگستو و حامد صمدی را از دست داد، در گیم اول و دوم با نتایج 25 بر 23 و 25 بر 22 پیروز شد، اما گیم سوم را با حساب 25 بر 18 به شاگردان سیدعباسی در تیم ارومیه واگذار كرد.
در ادامه و در گیم چهارم طی یك رقابت نزدیك پتروشیمی با حساب 26 بر 24 پیروز شد و در مجموع 3 بر یك فاتح این پیكار لقب گرفت.

* پیكان با پیروز در آمل به یك قدمی صدر رسید
در حساس ترین مسابقه پیكان تهران مهمان كاله مازندران بود كه در این دیدار ابتدا تهرانی ها با حساب 25 بر 22 گیم اول را از آن خود كردند، اما آملی ها در گیم دوم با نتیجه 26 بر 24 به سختی پیروز شدند.
شاگردان پیمان اكبری جوان در گیم سوم فاصله خود را از رقیب زیاد كردند و 25 بر 20 پیروز شدند و گیم چهارم را نیز طوفانی آغاز و با نتیجه 25 بر 11 این گیم را نیز از آن خود كردند و در نهایت 3 بر یك پیروز این مسابقه شدند و تا یك قدمی قهرمانی نیم فصل پیش رفتند.
پیكانی ها در صورت پیروزی در آخرین بازی خود كه روز سه شنبه مقابل ابومسلم در خانه والیبال تهران برگزار خواهند كرد ، قهرمان نیم فصل گروه ب خواهند شد.

جدول رده بندی گروه ب رقابت ها در پایان بازی های امروز به این شرح است:
1- ابومسلم
2- ارومیه
3- كاله مازندران
4- پتروشیمی بندر امام
5- پیكان
6- پرسپولیس تهران
7- آلومینیوم المهدی بندرعباس
8- بازرگانی جواهری گنبد

نفرزاده: داماش برتر از ما بود و پیروز شد

سرمربی تیم والیبال سایپا گفت: در دیدار هفته هفتم تیم داماش برتر از ما بود و به پیروزی رسید. (بل نگیریدااا !)


فرهاد نفرزاده در خصوص بازی هفته هفتم و شكست برابر داماش گیلان اظهار داشت: تركیب اصلی تیم حریف تركیب تیم ملی ایران است و كادر فنی این تیم حدود 8 ماه است كه باهم كار می‌كنند. سایر نفرات داماش هم بازیكنان تیم امید و جوانان ایران هستند.
سرمربی تیم والیبال سایپا خاطرنشان ساخت: داماش تیم بزرگی است و بازیكنان ما هم در حد توان خود تلاش كردند، اما زود راضی شدند و به همین دلیل بازی را واگذار كردیم. در مجموع معتقدم داماش در تمام طول بازی برتر از ما بود.
نفرزاده عنوان كرد: تلاش می‌كنیم با برنامه‌ریزی مناسب خود را برای دور برگشت آماده كرده و جزو تیم‌های صعود كننده باشیم. (همین ؟؟! فقط صعود ؟! نخیر قهرمانی ...)

موحدی: بودجه‌ای برای جذب بازیكن نداریم

سرمربی تیم والیبال دانشگاه آزاد گفت: باید بازیكن جدید جذب كنیم، اما بودجه لازم برای این كار را نداریم.


حمید موحدی  در خصوص بازی هفته هفتم و شكست برابر برق كرمان اظهار داشت: باوجود اینكه شروع خوبی داشتیم، اما معتقدم یكی از بدترین بازی‌هایی بود كه برابر حریفان برگزار كردیم. برق كرمان هم آمادگی بالایی داشت و بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت.
وی با بیان اینكه با اشتباهات زیاد امتیاز‌های متعددی را به حریف دادیم افزود: مهم‌ترین عامل شكست برابر برق كرمان را اشتباهات فردی بازیكنان می‌دانم. تیم حریف هم با كم اشتباه بازی كردن توانست پیروز از میدان خارج شود. شناخت كافی را داشتیم و با وجود اینكه بازی دست ما بود نتیجه را واگذار كردیم.
سرمربی تیم والیبال دانشگاه آزاد خاطرنشان ساخت: برای جذب بازیكن بودجه نداریم و تیم دیر بسته شد. تعطیلات نیم فصل بهترین فرصت است تا نواقص را برطرف كنیم تا در دور برگشت تیمی متفاوت را شاهد باشیم.
تیم والیبال دانشگاه آزاد در هفته هفتم لیگ برتر باشگاه‌های ایران با نتیجه 3 بر یك برابر برق كرمان مغلوب شد.

شهنازی: شرایط باشگاه فراهم باشد یك بازیكن خارجی جذب می‌كنیم

 سرمربی تیم والیبال كرمان گفت: در نیم فصل دوم اگر شرایط باشگاه فراهم باشد یك بازیكن پشت‌خط زن جذب خواهیم كرد.


ناصر شهنازی در خصوص بازی هفته هفتم برابر دانشگاه آزاد و برتری مقابل این تیم اظهار داشت: بازی با كیفیتی بود، چون رالی كه انجام می‌شد طولانی بود و معتقدم تماشاگران از تماشای این بازی لذت بردند. شخصیت تیمی و لذت مردم از تماشای بازی تیم ما مهم‌ترین اصل است كه به آن رسیدیم.
وی ادامه داد: از تمام تیم‌ها به صورت 100 درصد شناخت داریم و در دیدار برابر دانشگاه هم تیم حریف بسیار خوب بازی كرد، اما اشتباهات ما كمتر بود و توانستیم پیروز از میدان خارج شویم.
سرمربی تیم والیبال كرمان خاطرنشان ساخت: در نیم فصل دوم اگر شرایط باشگاه فراهم باشد یك بازیكن پشت‌خط زن جذب خواهیم كرد، چون در این پست با كمبود بازیكن روبرو هستیم.
تیم والیبال كرمان در هفته هفتم لیگ برتر باشگاه‌های ایران با نتیجه 3 بر یك از سد دانشگاه آزاد عبور كرد.

پ.ن 1 : عکس ها از بازی سایپا - داماش ه . برید تو این لینک (کلیک کنید) عکس ها رو کامل ببینید . وبلاگ تیم ه . ازش ممنونم

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: لیگ برتر 89 - 90 ...،

تاریخ : شنبه 25 دی 1389 | 02:18 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

سلام

واااااااااااااااای بازی دیروز عــــــــــــــــــــــــالی بود ....... من که لذت بردم .... خیلی وقت بود هیجان نداشتم !! ولی دیروز (ست چهارم) از شدت هیجان ، سرم داشت میترکید !!!! من اصلا ناراحت نیستم . سایپا با وجود بچه های بی تجربه اش فوق العاده بود ...

تبریک میگم به داماشی ها .... ولی خودمونیم ! باید خجالت بکشید دیگه ! نصف تیم ملی هستید ، اونوقت سایپا ی جوون این جوری به دردسر انداخته بودتون !! شاید بهتر و منصفانه تر این بود که به ست پنجم کشیده میشد (بعد ما میبردیم)

به هر حال اشکال نداره .... تو دور برگشت ، play off منتظرتونیم  ........

اینم جدول رده بندی :

گروه الف)

رده بندی تیم تعداد بازی امتیاز برده امتیاز باخته ratio
1 باریج اسانس كاشان 7 698 654 1.067
2 داماش گیلان 7 634 596 1.064
3 برق كرمان 7 621 597 1.04
4 سایپا 6 503 440 1.143
5 پیشگامان كویر یزد 6 511 530 0.964
6 بانك كشاورزی 7 569 605 0.94
7 ارتعاشات صنعتی ایران 7 572 630 0.908
8 دانشگاه آزاد اسلامی 7 553 609 0.908

یه بازی کمتر داریم . بازی بعدی رو هم که 3-0 میبریم ، میتونیم بریم بالاتر ...

گروه ب)

رده بندی تیم تعداد بازی امتیاز برده امتیاز باخته ratio
1 ابومسلم خراسان 6 512 473 1.082
2 ارومیه 6 563 525 1.072
3 پرسپولیس تهران 7 725 707 1.025
4 كاله مازندران 6 554 551 1.005
5 آلومینیوم المهدی بندرعباس 7 576 614 0.938
6 پتروشیمی بندر امام 6 500 534 0.936
7 پیكان 5 358 358 1
8 بازرگانی چواهری گنبد 7 641 667

0.961

گزارش تصویری هم پیدا میکنم میذارم .

ببخشید من اینو صبح نوشتم ولی نشد ارسالش کنم .

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: لیگ برتر 89 - 90 ...،

تاریخ : پنجشنبه 23 دی 1389 | 12:51 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

هفته پایانی نیم فصل اول لیگ برتر والیبال باشگاه‌های ایران دیروز با انجام 6 مسابقه آغاز شد.


هفته هفتم مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه های ایران دیروز با برگزاری 6 دیدار در تهران و سایر شهرستان‌ها آغاز شد تا با برگزاری بازی‌های امروز چهره قهرمان نیم فصل گروه الف و ب مشخص شود.

* ادامه بحران‌های دانشگاه آزاد با شكست برابر برق
از ساعت 17 و در یكی از مسابقات این هفته تیم‌های دانشگاه آزاد و كرمان به مصاف یكدیگر رفتند. دانشگاه آزاد كه هفته گذشته برای نخستین بار در این فصل رنگ پیروزی را دیده و بازیكنان این تیم در هفته هفتم از روحیه مناسبی برخوردار بودند، نتوانستند دومین پیروزی خود را در نیم فصل اول رقابت‌های باشگاه‌های ایران كسب كند و برابر میهمان خود تن به شكست داد.
از سوی دیگر نماینده كرمان كه تا هفته گذشته در صدر جدول قرار داشت و 2 هفته‌ای بود كه بازنده از زمین خارج می‌شد، این هفته برای خروج از این وضعیت نیاز مبرم به پیروزی داشت و برای شكست دادن میزبان بحران زده خود دست به هر كاری زد و در پایان مزد تلاش و برتری خود را در تهران گرفت و با دست پر به كرمان بازگشت.
در این مسابقه شاگردان ناصر شهنازی موفق شدند با نتیجه 3 بر یك از سد شاگردان حمید موحدی در تیم دانشگاه آزاد عبور كنند تا همچنان در صف مدعیان قرار داشته باشند.

* نوار پیروزی‌های نارنجی‌پوشان برابر داماش پاره شد
حساس‌ترین بازی دور رفت مرحله مقدماتی در گروه اول را تیم‌های سایپای البرز و داماش گیلان در تهران و در خانه والیبال، اما به میزبانی داماشی‌ها برگزار كردند.
تیم سایپا كه نسبت به فصل گذشته دچار تغییرات بسیار شده، اما از نقطه نظر انسجام تیمی شباهت بسیار به تیم سال‌های گذشته دارد و امسال هم به عنوان یكی از مدعیان جدی كسب قهرمانی به شمار می‌رود در این مسابقه انگیزه زیادی داشت تا برای حفظ پیروزی‌هایش حریف خود را شكست دهد.
سایپایی‌ها كه با در اختیار داشتن 2 بازیكن بلغاری در این فصل نمایش‌های جالبی را داشتند و به غیر از شكست خانگی هفته اول در سایر بازی‌ها پیروز از زمین خارج شدند، برابر داماش تن به شكست دادند تا دومین شكست نارنجی‌پوشان را رقم بخورد.
در آن سو تیم داماش گیلان با در اختیار داشتن بیشترین بازیكن ملی‌پوش نسبت به سایر تیم‌ها از تشكیلات عظیمی در این فصل برخوردار است و به نظر می‌رسد مسئولان این تیم تلاش زیادی برای قهرمانی در این فصل می‌كنند، با اینكه داماش در چند مسابقه ابتدایی نمایش جالبی را در برابر حریفان نداشت و ماحصل این نمایش‌ها 2 شكست دور از انتظار بود، اما در 2 هفته اخیر این تیم از این شرایط بد فاصله گرفته و با كسب نتایج مناسب درصدد بازگشت به رده‌های بالایی جدول بود. این تیم در هفته هفدم پیروزی با ارزشی را كسب كردند و در این دیدار كه از ساعت 14:45 و در سالن خانه والیبال تهران آغاز شد، گیم‌های اول، سوم و چهارم را به ترتیب با نتایج 25 بر 18 ، 25 بر 19 و 33 بر 31  به سود خود رقم زد و تنها گیم دوم را با نتیجه 23 بر 25 به حریف واگذار كرد تا در پایان پیروز این میدان لقب بگیرد.

* پدیده صدرنشین شد؛ جدال پدیده‌ها به سود باریج اسانس به اتمام رسید
در كاشان پدیده این فصل، باریج اسانس میزبان پدیده فصل گذشته، تیم بانك كشاورزی بود. شاگردان شجاعی در تیم كاشان با كسب پیروزی در این مسابقه عنوان قهرمانی نیم فصل را به دست آورند.
كاشانی‌ها كه در این هفته‌ها با درخشش امیر غفور، ستاره جوانشان پیشتاز مسابقات هستند مطمئناً برای پیروز خارج شدن از این مسابقه برنامه‌های خاصی داشتند كه سرانجام توانستند با نتیجه 3 بر صفر حریف خود را شكست دهند تا با برتری برابر بانك كشاورزی و صدرنشینی و در نتیجه قهرمانی نیم فصل اول شگفتی‌های خود را تكمیل كنند.
بانك كشاورزی هم برای فرار از این شرایط و رسیدن به شرایط آرمانی فصل گذشته تمام تلاش خود را به كار گرفت تا در این مسابقه و سایر مسابقات پیش رو پیروز باشد، اما ظاهراً این تیم با فصل گذشته بسیار فاصله دارد و باید منتظر آغاز نیم فصل دوم رقابت‌ها باشد.

* نخستین پیروزی جواهری در بندرعباس و مقابل آلومینیوم المهدی به‌دست آمد
از گروه دوم در بندرعباس تیم‌های آلومینیوم المهدی و بازرگانی جواهری گنبد به مصاف یكدیگر رفتند. تیم آلومینیوم المهدی كه در این فصل با افت و خیز بسیار مواجه بوده و در هفته‌های اخیر نمایش فراتر از نامش داشته در مصاف با نماینده گنبد كه در این فصل در تمامی دیدارها بازنده بود، بازی را با نتیجه 3 بر یك واگذار كرد تا ضمن خلق شگفتی این هفته باعث رقم خوردن نخستین پیروزی حریف خود باشد.
اگر مسئولان جواهری بازرگانی گنبد چاره‌ای برای مشكلات تیمشان پیدا نكنند امیدی به ماندن این تیم با سابقه در لیگ برتر نیست و شهری كه یكی از قطب‌های والیبال ایران محسوب می‌شود نماینده‌ای در لیگ برتر نخواهد داشت، البته شاید به پایان رساندن رقابت‌های نیم فصل اول با پیروزی خبر از تحول در این تیم و در نتیجه كسب نتایج درخور در نیم فصل دوم بدهد.

* پرسپولیس بازهم در دیداری 5 گیمه مغلوب ابومسلم شد
در خراسان تیم صدرنشین ابومسلم میزبان سرسختی برای پرسپولیس بود و در حالی كه عبور پرسپولیس از این مانع بزرگ می‌توانست نشان از مدعی بودن شاگردان آهنگری برای صعود از این گروه باشد، اما سرخ‌پوشان بازهم در دیداری 5 گیمه مغلوب حریف خود شدند.
شاگردان داود آهنگری كه در آخرین مسابقه خود مغلوب پیكان شده بودند و معروف هستند به تیم "5 گیمه " در این دیدار كار بسیار دشواری داشتند، اما برای بهبود شرایط خود و رسیدن به رده‌های بالاتر نیاز مبرم به پیروزی در این مسابقه داشتند كه این فرصت را از دست دادند تا مننتظر شروع نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های ایران باشند.

* كاله آمل - پیكان به تعویق افتاد
تیم والیبال كاله آمل كه برای برگزاری دیدار معوقه خود به ارومیه سفر كرده بود به دلیل اتفاقات اخیر و سقوط هواپیما در مسیر تهران - ارومیه یك روز با تاخیر به شهر خود بازگشت و به همین دلیل از مسئولان فدراسیون خواست تا دیدار این تیم با پیكان در هفته هفتم لیگ برتر با یك روز تاخیر برگزار شود.
به این ترتیب فدراسیون والیبال در نامه‌ای به مسئولان پیكان تهران اعلام كرد كه دیدار این تیم در آمل با كاله كه قرار بود چهارشنبه برگزار شود، با 24 ساعت تاخیر و پنج‌شنبه 23 دی ماه برگزار خواهد شد.
آملی‌ها كه در هر 4 مسابقه فصل گذشته در برابر پیكان بازنده بودند و اوج این شكست‌ها را در آخرین شكست تیمشان در سكوهای خالی سالن پیامبر اعظم (ص) در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی می‌بینند برای گرفتن انتقام از پیكان به سالن خواهند آمد و قطعاً جو سنگینی را برای قهرمان فصل گذشته ایجاد خواهند كرد، اما پیكانی‌ها نیز با این جوها و این بازی‌های بزرگ غریبه نیستند و بارها در میدان‌های بزرگ نشان دادند تیمی حرفه‌ای هستند و با عبور از بحران می‌توانند روند موفقیت‌ها را با پیروزی در این نبرد بزرگ كامل كنند؛ این مسابقه امروز انجام می‌شود و شاگردان پیمان اكبری در آمل برابر شاگردان بهروز عطایی قرار خواهند گرفت.

* پتروشیمی بندر امام - ارومیه هم پنج‌شنبه انجام می‌شود
در ادامه دیدارهای هفته هفتم لیگ برنر نیز در ماهشهر تیم‌های پتروشیمی و ارومیه به مصاف هم خواهند رفت كه به نظر می‌رسد نتیجه این بازی در روشن شدن تكلیف یكی از 4 تیم صعود كننده این گروه بسیار حائز اهمیت باشد. ارومیه كه ركورددار شكست ناپذیری در خانه است باید دید خارج از خانه هم می‌تواند موفق باشد و برابر شاگردان پرویز كاظمی چه نتیجه ای كسب می كند.


* نتایج بازی‌های هفته هفتم به این شرح است:
ساعت 17
دانشگاه آزاد یك - كرمان 3
ناظر: كشفی
داوران: یزدان پناه، وحید پوركاشیان

ساعت 15
داماش گیلان 3 - سایپا یك
ناظر: یگانه
داوران: شفقی، قاری


ساعت 19
ارتعاشات صنعتی ایران صفر - پیشگامان كویر یزد 3
ناظر: خوشدل
داوران: پوركاشیان، شوشتری

ساعت 17
باریج اسانس كاشان 3 - بانك كشاورزی صفر
ناظر: حداد
داوران: شوشتری، عشق دوست

ساعت 17
آلومینیوم المهدی بندرعباس یك - جواهری بازرگانی گنبد 3
ناظر: حاتمی
داوران: شاهمیری، سرمست

ساعت 17
ابومسلم 3 - پرسپولیس 2
ناظر: درخشنده
داوران: جعفری، آقایی

* برنامه بازی‌های فردا به این شرح است:
ساعت 17
كاله آمل - پیكان
ناظر: صباغ
داوران: راهجردیان،قریب

ساعت 17
پتروشیمی - ارومیه
ناظر: جلایر
داوران: حاجی كاظمی، ترابی

جدول رده‌بندی تا پایان روز اول هفته هفتم:

* گروه الف
1- باریج اسانس كاشان
2- داماش گیلان
3- برق كرمان
4- سایپا
5- پیشگامان كویر یزد
6- بانك كشاورزی
7- ارتعاشات صنعتی ایران
8- دانشگاه آزاد اسلامی

* گروه ب
1- ابومسلم خراسان
2- ارومیه
3- پرسپولیس تهران
4- كاله مازندران
5- آلومینیوم المهدی بندرعباس
6- پتروشیمی بندر امام
7- پیكان
8- بازرگانی جواهری گنبد
اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: لیگ برتر 89 - 90 ...،

تاریخ : پنجشنبه 23 دی 1389 | 12:41 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

تعداد کل صفحات : 5 :: 1 2 3 4 5

downlode & code