ســــــــــــلــــــــــــام

خوبید ؟

یا مقلب القلوب والابصار

یا مدبر الیل و النهار

یا محول الحول والاحوال

حوّل حالنا الی احسن الحال 

این آخرین پست سال 89 ه .  میخوام برای جشن گرفتن دومین عید نوروز تو وبلاگ ، سفره هفت سین بچینم متشكل از عناصر این وبلاگ ...

رنگ آبی رو دوست دارم => سفره مونو آبی میذارم

اول از همه اون بالای سفره :

بغلش دو تا

پایین پای قرآن :

(آینه س مثلا ! )

و

حالا میریم سراغ سین ها :

1. مخلص شما سعدین

تصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنید

 

2.سونیـــــــــا ی عزیز

3. سحر خانم

4.سوگل خانم

5. ستتر خان

6.سعیده جان (همون دوست عزیزم كه اون عكس های فتوشاپ شده رو درست كرده بود !)

7. آقا سعید (دوست لاندا)

 

اینارم میذارم دور سفره :

حالا شما بگید سفره ما قشنگ تره یا این:

دوست ندارم  از خدا بخوام که توی زندگی هیچ غمی نباشه، چرا که شادیها در کنار غمهاست که معنا پیدا میکنه و زیبا میشه. فقط از خدا میخوام قدرت درک حضورش رو توی لحظه های زندگی به همه ی مخلوقاتش عطا کنه، اون وقته که هیچ مشکلی توان شکستن ما رو نداره. سال نو با دید نو به زندگی و فرصتی دوباره برای بهتر زیستن بر شما خجسته باد.

تصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنیدتصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنید

حالا همه وایسید فرنوش ازمون یه عكس دسته جمعی بگیره

-فرنوش : آماده اید ؟!؟!

1.2.3

تصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنید

ما : سیـــــــــــــــــــــــــب

تصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنیدتصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنیدتصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنید

هووووووووووووورا

اون قرمز ه که اون وسط ه و اونقدر خوشگل افتاده منما !!

خب من دیگه میرم . تا سال بعد خداحافظ ...

تصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنید

 

(محتاج دعاتون هستم.خواهش میكنم منو یادتون نره)تاریخ : شنبه 28 اسفند 1389 | 01:33 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

با پایان یافتن دور برگشت لیگ برتر وذلیبال مردان رده بندی نهایی تیمها در هر گروه به قرار زیر است

گروه الف:

رده تیم امتیاز معدل
1 سایپا 24 1/115
2 باریج.اسانس 24 1/021
3 داماش 22 0/999
4 كرمان 22 1/037
5 پیشگامان.یزد 20 1/036
6 بانك.كشاورزی 20 0/94
7 دانشگاه .آزاد 19 0/921
8 ارتعاشات 16 0/947

 گروه ب :

رده تیم امتیاز معدل
1 پیكان 26 1/115
2 كاله 24 1/021
3 ابومسلم 22 0/999
4 ارومیه 21 1/037
5 پرسپولیس 21 1/036
6 آلومینیوم.المهدی 19 0/94
7 پتروشیمی 19 0/921
8 جواهری 16 0/947

در این مسابقات كه تیمها در دو گروه هشت تیمی با هم به رقابت پرداختند در مجموع دور رفت و برگشت 14 هفته به طول انجامید. در این 14 هفته 438 ست در 112 مسابقه برگزار گردید.

بعد از تعطیلات نوروز ، چهار تیم برتر هرگروه برای تعیین مقام های اول تا هشتم در مرحله پلی آف به صورت ضربدری با هم به رقابت می پردازند.

تیم های پنجم هر گروه برای مقام نهم و دهم ، ششم هرگروه برای مقام یازدهم و دوازده پیكار می كنند  و دو تیم آخر هر گروه به صورت ضربدری با هم مسابقه می دهند كه بازنده ها به لیگ دسته یك سقوط خواهند كرد و برنده ها در لیگ برتر باقی می مانند.

یادداشتی از محمدرضاداورزنی

با نام و یاد خداوند بخشنده و مهربان

سال 89 رو به پایان است. والیبال سالی پر تلاش را پشت سر گذاشت و با کسب نتایج مطلوب موفق ترین رشته تیمی ورزش کشور بود. تلاش من و همکاران بر این بوده وهست که والیبال کشور را بدرجه قابل قبول و شایسته نام جمهوری اسلامی ایران برسانیم. البته نه تنها بدنبال حفظ و تکرار مقام های کسب شده هستیم بلکه می خواهیم تیم ملی بزرگسالان خود را بر قله آسیا برسانیم و بالاتر از سایر تیم های این قاره باشیم .برای سال آتی و آینده سه هدف عمده را بصورت محوری ترین موضوعات در برنامه کاری خود داریم وبرای رسیدن به آنها در تلاشیم . اول کسب عنوان قهرمانی مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا در مهر ماه سال آتی. کشور ما میزبان این دوره از مسابقات می باشد. دومین هدف فدراسیون والیبال کسب سهمیه ورود به لیگ جهانی می باشد. سومین هدف ما کسب سهمیه بازیهای المپیک 2012 لندن است.

اخذ مسابقات قهرمانی در این سطح( قاره ای) و کسب نظر موافق اجلاس هئیت رئیسه کنفدراسیون والیبال آسیا خود داستان دیگری است که شاید به توصیف جداگانه ای نیاز دارد.البته اکثر فدراسیون های عضو AVC  تمایل دارند این چنین مسابقاتی را در کشور متبوع خود برگزار نمایند. جمع کردن چند ین تیم در یک کشور می تواند در نگاه جهانی برای کشور میزبان تاثیر بسیار عالی  داشته باشد و فرهنگ و واقعیات آن کشور را به ورزشکاران سایر کشور ها بشناساند.

در سال جاری   دو شکست را متمحل شدیم که هنوز برای ما تلخ هستند . در مسابقات مقدماتی جهان مغلوب مصر شدیم. در حالی که همین تیم را در ژاپن شکست داده یودیم. در بازیهای آسیائی گوانگژو در مقابل تیم ژاپن شکست را پذیرا شدیم. در عین شایستگی می توانستیم پیروز میدان شده و مدال طلای این مسابقات را بدست آوریم. به دنبال بازیهای آسیایی  به این جمع بندی رسیدیم  که جوانان ما از نظر روانی در رقابت های فشرده و بازیهای حساس از لحاظ روحی و روانی کم می آورند .لذا این تفکر قوت گرفت که یک مربی کارکشته می تواند این نقیصه را رفع نماید.در بررسی ها بفکر افتادیم از یكی از مربیان پر آوازه جهان بهره جوئیم .

برای نیل به سه هدف عنوان شده و غلبه بر فشار روانی حاکم بر بازیهای حساس و سرنوشت ساز  پس از بازیهای آسیائی با برخی از مربیان برجسته مذاکراتی داشتیم. مذاکرات بدون جنجال و تبلیغات   ما   با آقای خولیو ولاسکو نامدارترین مربی آرژانتینی الاصل جهان   به نتیجه رسید و با وی بمدت دو سال قرار داد همکاری امضاء شد و ایشان بصورت تمام وقت در خدمت والیبال ایران خواهد بود.

 دررده نوجوانان وجوانان پسر نیز همکاران ما بصورت شبانه روزی   در تلاش هستند و به لطف الهی در صدد هستیم از عناوین قبلی خود دفاع کنیم. پر واضح است به که کار و تلاش بی وقفه نیازمندیم زیرا که بقیه تیم های جهان نیز سخت در تلاشند تا عناوین برتری را کسب نمایند.

بد نیست به آخرین رده بندی والیبال جهان   نگاهی داشته باشیم : در بزرگسالان مردان  رده 19 را در اختیار داریم. سعی ما بر این است که جزو ده تیم برتر جهان باشیم.بانوان بزرگسال ما در رده 151 جهان قرا دارد .با این حال از کشورهائی مثل استرالیا ، هند ، اندونزی ، نروژ و انگلیس بالاتر هستییم. نو جوانان و جوانان پسر ما   مقام سوم جهان را در اختیار دارد. نوجوانان دختر ما مقام 54 جهان را کسب کرده با این حال از کشورهائی نظیر نیوزیلند ، فرانسه ، اتریش ، فنلاند و رومانی بالاتر هستیم. پوشش اسلامی بانوان والیبالیست ما برای سایر بانوان مسلمان بعنوان الگو در آمده است.فدراسیون جهانی والیبال نیز این پوشش را پذیرفته است.

در والیبال ساحلی هم سرمایه گذاری خوبی داشتیم و حتی در تهران زمین و تجهیزات مناسب و استانداردی تهیه كردیم. در مسابقات مختلف آسیایی هم مقام های خوبی كسب كردیم ولی باید در آینده تلاش بیشتر و برامه ریزی دقیق ،   بتوانیم پیشرفت چشم گیری در زمینه والیبال ساحلی   داشته باشیم.

در سال جاری تیم دانش آموزی ایران در مسابقات دانش آموزی جهان و تیم ارتش ایران در مسابقات ارتش های جهان مقام قهرمانی را كسب كردند .تیم والیبال باشگاه ایران خودرو با نام آشنای پیکان، بعنوان قهرمان آسیا در مسابقات باشگهای جهان که در قطر برگزار شد مقام سوم باشگاههای جهان راکسب نمود که این افتخار بزرگی برای ملت مسلمان ایران می باشد. تیم ما با ترکیبی صد در صد ایرانی و با کادر فنی جوان این افتخار را کسب نمود. این نشان دهنده ارتقائ والیبال ایران و کم شدن فاصله ما با کشور های مطرح و صاحب نام والیبال جهان می باشد.

در سال آتی می رویم تا از عناوین خود دفاع نمائیم. در ماه آگوست ( مرداد 90) مسابقات جام جهانی جوانان در کشور برزیل و در شهریور ماه مسابقات جهانی نوجوانان در کشور آرژانتین برگزار می شود.

بدون اغراق می گوئیم که لیگ ما در آسیا از بهترین ها است.مسابقات لیگ برتر در حال انجام است که نتایج بازیها از طریق روابط عمومی   و وب سایت فدراسیون و رسانه های جمعی هر هفته اعلام می گردد . بازیکنان خارجی جذب شده توسط تیم ها بار ها و بارهابه بالا بودن سطح لیگ برتر و انسجام آن اذعان نموده اند.

در سال 89 تیم های ما در رده های سنی مختلف 19 مسابقه بزرگ بین المللی را تجربه کردند . در 15 رقابت بر سکو رفتند. به جرات می توان گفت تیم والیبال جوانان ایران جزو بهترین تیم های جهان است.

در سطح منطقه ای ، قاره ای و جهانی با   تعامل توانسته ایم با   اکثر کشور ها ارتباط خوبی بر قرار نمائیم. فدراسیون های ملی ،کنفدراسیون آسیا و فدراسیون جهانی ما را به عنوان فدراسیونی فعال   و پر تلاش می شناسند. این موفقیت ها افتخاری است که شامل همه ما شده و پیشکشی است به ملت غیور و سر افراز ایران اسلامی.

 این موفقیت ها با پشتیبانی سازمان تربیت بدنی  و کمیته ملی المپیک وکار سخت همکاران من در فدراسیون ، هیئت های استانی وشهرستان ها ، مربیان ، داوران ،ورزشکاران ، مدیران باشگاهها ، آموزش و پرورش ، معلمین ورزش،اصحاب رسانه ، همه و همه بدست آمده .من نیز بعنوان هماهنگ کننده و خدمت گزار نقش کوچکی در این فعالیت ها و موفقیت ها داشته ام و همانند هر ایرانی از کامیابی ها خشنودم به امید پیروزی های بیشتر و سربلندی کشور.

محمد رضا داورزنی – رئیس فدراسیون والیبال

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: لیگ برتر 89 - 90 ...،

تاریخ : شنبه 28 اسفند 1389 | 01:26 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

پیروزی مقابل كهكشانی ها حكم صدرنشینی سایپا را صادر كرد/باریج اسانس از همین الان برای ابومسلم خط و نشان كشید/ارتعاشات تیر آخر را در كویر خورد/كرمان صعود كرد و همبازی  پیكان شد/ پیكان با اقتدار به صدرنشینی تكیه كرد/اشك شوق در مهد والیبال به پاس صعود میلیمتری/تلخ ترین پیروزی پرسپولیس،حذف به خاطر 2 امتیاز/ماندن بندری ها در لیگ با هلهله در گنبد

 

* در گروه اول لیگ برتر مردان و در كرج تیم سایپا موفق شد میهمان نامدار خود را در بازی گرم و مهیج با حساب 3 بر 2 شكست دهد و ضمن پیروزی در این مسابقه صدر نشینی خود را نیز حتمی كرد. شاگردان فرهاد نفرزاده در این فصل با ارائه بازی های زیبا و هماهنگ نمایش های قابل تحسینی داشتند و علی رغم تغییرات بسیار در ابتدای فصل همان قدرت همیشگی را حفظ كردند.داماشی ها كه با شكست های یك در میان در این فصل حتی تا نزدیكی های رده ی چهارم نیز در هفته ی آخر پیش رفتند تنها به لطف 0.02 معدل پوئن بهتر نسبت به كرمان در جایگاه سوم جدول این گروه قرار گرفتند تا كار بسیار دشواری در بازی دور بعد با كاله ی مازندران و هواداران پرشور این تیم در آمل را تجربه كنند.

شیــــــــــــــــــــــــــره سایپا

* در یزد تیم پیشگامان كویر این شهر در آخرین دیدار خانگی در دور مقدماتی موفق شد تیم بحران زده ی ارتعاشات صنعتی را در سه ست پیاپی مغلوب كند و در جایگاه پنجم جدول این گروه قرار گرفت و در یك قدمی صعود از این گروه از صعود باز ماند.تیم ارتعاشات صنعتی كه در این هفته ها رنگ پیروزی را ندیده بود با قبول این شكست به تنهایی رده ی هشتم را به خود اختصاص داد تا برای بقا در لیگ به فكر تغییر و تحول در مرحله ی حذفی این بازی ها باشد.

* تیم والیبال كرمان نیز با كسب یك پیروزی دیگر در خانه و ثبت دو امتیاز دیگر در كارنامه راهی دور حذفی بازی ها شد،هر چند كرمانی ها در این مرحله باید رو در روی تیم قدرتمند  پیكان قرار بگیرند و شانس كمی برای صعود و شكست پیكان در این مرحله دارند اما قرار گرفتن این تیم در بین چهار تیم برتر نشان از شایستگی های این تیم كرمانی و عملكرد قابل قبول این تیم دارد اما در آن سو تیم دانشگاه آزاد كه نوسان بسیاری را در این فصل داشت در پایان با قرار گرفتن در رتبه ی هفتم این گروه برای بقا در لیگ باید در دور بعدی به مصاف تیم جواهری گنبد از تیم های ریشه دار و قدیمی والیبال ایران برود كه جدال این دو تیم برای ماندن در لیگ می تواند از جذابیت های بسیار بالایی برخوردار باشد.

* در آخرین دیدار دور مقدماتی نیز كه در خانه ی والیبال تهران برگزار شد دو تیم بانك كشاورزی و باریج اسانس كاشان كه به نوعی پدیده ی فصل قبل و پدیده ی این فصل به شمار می روند در دیداری تشریفاتی به مصاف یكدیگر رفتند اما این بازی كه نتیجه ی آن چندان در جدول رده بندی تاثیری نداشت با هیجان خاصی برگزار شد و در پایان گیم پنجم با برتری میهمان كاشانی و شاگردان مصطفی شجاعی به پایان رسید.كاشانی ها كه در اولین فصل حضور در لیگ برتر نتایج بسیار فراتر از انتظاری را كسب كردند در دور بعد ابومسلم خراسان را پیش رو می بینند با توجه به شرایط میزبانی بهتر كاشان در دور بعد احتمال حضور این تیم شایسته در بین چهار تیم برتر لیگ امسال نیز می رود.

* اما در دیدارهای گروه دوم كه با هیجان بسیار زیادی نیز همراه بود ابتدا و در تهران و در حضور گرم و پر شور هواداران دو تیم كاله و پیكان این دو تیم رو در روی یكدیگر قرار گرفتند كه تیم كاله بار دیگر نیز در مقابل این تیم ناكام ماند و شكست دیگری در برابر این تیم در تاریخ بازی های این دو تیم برای تیم آملی ثبت شد.این مسابقه ششمین بازی این دو تیم به شمار می رفت كه در پایان با ثبت ششمین پیروزی پیكان مقابل این تیم خاتمه یافت.پس از این مسابقه تیم پیكان به عنوان صدرنشین و كاله آمل به عنوان تیم دوم این گروه راهی مرحله ی حذفی شدند.

* در جدالی حساس و تعیین كننده در شهر ارومیه و در سایه ی والیبال پاك دو تیم ارومیه و پتروشیمی ماهشهر در دیداری بسیار زیبا به مصاف یكدیگر رفتند كه در پایان با برتری ارومیه این بازی به پایان رسید،برد ارومیه در این دیدار كافی نبود و باید منتظر نتیجه بازی تهران می ماندند كه وقتی خبرها صعود ارومیه را تایید كردند فریاد شادی در مهد والیبال ایران به نشان صعود این تیم به دور بعدی بلند شد.شكست ماهشهر در این بازی به همین جا ختم نشد و بقای این تیم در لیگ به اما و اگر كشیده شد و ماهشهری ها برای ماندن در لیگ باید به مصاف تیم بحران زده ی ارتعاشات صنعتی بروند.چیزی كه بر ارزش های این بازی افزود بازی جوانمردانه ی تیم ماهشهری مقابل ارومیه بود و ماندگاری این بازی پاك در تاریخ والیبال ایران.

* در خانه ی والیبال تهران دو تیم پرسپولیس و ابومسلم به مصاف یكدیگر رفتند كه این دیدار هرچند تغییری را در رتبه ی سوم ابومسلم ایجاد نمی كرد اما ابومسلمی ها نیز همانند ماهشهری ها دیداری جوانمردانه و سالمی را برابر پرسپولیس به نمایش گذاشتند اما علی رغم شكست مقابل این تیم مانع از صعود این تیم به جمع چهار تیم برتر شدند.این بازی از آن نظر بسیار جالب شد كه اگر تیم ابومسلم تنها دو امتیاز كمتر كسب می كرد ورق برمی گشت و این تیم پرسپولیس بود كه به جای ارومیه راهی دور بعد می شد.

* در گنبد نیز جدال دو تیم قعر جدولی جواهری گنبد و آلومینیوم المهدی با برتری میهمان بندر عباسی خاتمه یافت كه این پیروزی زمانی شیرین تر شد كه تیم آلومینیوم المهدی ماندنش در لیگ برتر قطعی شد.

گزارش تصویری از بازی پیكان - كاله / كلیك كنید

گزارش تصویری از بازی پرسپولیس - ابومسلم / كلیك كنید

گزارش تصویری از بازی بانك كشاورزی - باریچ اسانس /كلیك كنید

... اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره
طبقه بندی: لیگ برتر 89 - 90 ...،

تاریخ : شنبه 28 اسفند 1389 | 01:12 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

 این دوره از مسابقات با حضور 16 تیم در دو گروه هشت تیمی پیگیری شد كه در پایان هفته سیزدهم در گروه الف به ترتیب تیم های سایپا ، باریج اسانس، داماش، كرمان، بانك كشاورزی، پیشگامان یزد، دانشگاه آزاد و ارتعاشات صنعتی ایران در مكان های اول تا هشتم قرار دارند.
در گروه ب نیز تیم های پیكان ، كاله، ابومسلم، ارومیه، پرسپولیس، پتروشیمی، آلومینیوم المهدی و جواهری گنبد به ترتیب اول تا هشتم هستند.
آخرین هفته دور برگشت لیگ برتر والیبال مردان فردا چهارشنبه با برگزاری هشت دیدار جذاب و حساس در دو گروه پیگیری می شود كه جدال تیم‌های قهرمان و نایب قهرمان گروه 'ب' از یك سو و جدال تیم‌های چهارم و پنجم با حریفان خود برای كسب آخرین سهمیه صعود به دور بعد رقابت‌ها، حساسیت این هفته را دوچندان می كند.


در نخستین دیدار این هفته و در خانه والیبال تهران، از ساعت 15 دو تیم قدرتمند پیكان تهران و كاله مازندران به مصاف هم می روند كه برد و باخت تاثیری در قهرمانی پیكان و صعود كاله به مرحله پلی‌آف ندارد اما نبرد دو مدعی قهرمانی تماشایی خواهد بود.
همزمان با این بازی، پیشگامان كویر یزد میزبان ارتعاشات صنعتی ایران است. ارتعاشات در قعر جدول گروه 'الف' قرار دارد و در مقابل یزدی‌ها امید زیادی به پیروزی نخواهد داشت زیرا تیم پیشگامان با تجربه است و از چند بازیكن خارجی بهره می برد.
در ساعت 17فرداچهارشنبه، پنج دیدارمهم به صورت همزمان آغازمی شود كه تیم پرسپولیس در تهران میزبان ابومسلم است. سرخ‌ پوشان اگر بخواهند به مرحله حذفی صعود كنند باید با امتیازات زیاد در این بازی به پیروزی برسند.
از سوی دیگر خراسانی‌ها نیز برای كسب مقام نایب قهرمانی در گروه خود و در صورت شكست كاله از پیكان، به پیروزی برابر پرسپولیس امید بسته‌اند. زیرا صعود مشهدی‌ها به مرحله پلی‌آف قطعی است.
در یكی دیگر از بازی های هفته چهاردهم سایپا قهرمان بی‌ رقیب گروه 'الف' در كرج میزبان داماش و ملی پوشان این تیم است و با توجه به اینكه بازی سختی در پیش دارند، شاگردان فرهاد نفرزاده نمی‌ توانند خود را از پیش برنده بدانند.

شیــــــــره سایــــــپا

                                                         
در دیگر بازی این گروه نیز تیم والیبال كرمان برای كسب سهمیه چهارم میزبان دانشگاه آزاد است. شاید كمتر كسی حدس می ‌زد كه تیم بی‌ستاره اما پرتلاش ناصر شهنازی بتواند در میان تیم‌های صاحب نام گروه 'الف' حرفی برای گفتن داشته باشد؛ اما نتایج لیگ برتر غیر از این موضوع نشان داد.
در دیگر بازی مهم فردا و در پایتخت والیبال ایران (ارومیه) كه همواره به عنوان یكی از مدعیان قهرمانی وارد میدان می شود، میزبان پتروشیمی است. پتروشیمی نتایج خوبی در این فصل نگرفت و شاگردان پرویز كاظمی به خوبی می دانند كه اگر در برابر ارومیه شكست بخوردند جایگاه ششمی را نیز در گروه خود از دست می دهند.
هواداران پرشور شهر گنبد كاووس نیز فردا شاهد نبرد تیم محبوب‌شان با آلومینیوم المهدی بندرعباس در دیگر بازی هفته چهاردهم مسابقات والیبال باشگاه های برتر ایران خواهند بود.
درآخرین بازی این هفته لیگ برتر والیبال درسال 1389،خانه والیبال تهران شاهد رویارویی یكی از جذاب‌ترین بازی ها خواهد بود. تیم والیبال بانك كشاورزی از ساعت 19 فردا میزبان تیم شگفتی‌ساز باریج اسانس كاشان است. دو تیم در حالی به مصاف هم می‌روند كه خیال كاشانی‌ها برای صعود به مرحله بعد راحت است. اما شاگردان مسعود آرمات در تیم بانك كشاورزی كمتر از 10 درصد امید دارند تا با تحمیل یك شكست سنگین به میهمان خود و پیروزی دانشگاه آزاد در كرمان بتوانند در جمع هشت تیم برتر لیگ جای گیرند.
برنامه كامل بازی‌های هفته پایانی دور برگشت مسابقات والیبال باشگاه های برتر به قرار زیر است:
ساعت 15 تهران، پیكان – كاله مازندران
ساعت 15 یزد،پیشگامان كویر یزد – ارتعاشات صنعتی ایران
ساعت 17 تهران، پرسپولیس – ابومسلم خراسان
ساعت 17 كرمان، كرمان – دانشگاه آزاد
ساعت 17 كرج، سایپا – داماش گیلان
ساعت 17 گنبد كاووس، بازرگانی جواهری گنبد – آلومینیوم المهدی بندرعباس
ساعت 17 ارومیه، ارومیه – پتروشیمی بندرامام
ساعت 19 تهران، بانك كشاورزی – باریج اسانس كاشان
شروع مسابقات مرحله پلی ‌آف این رقابتها نیز از 17 فروردین‌ماه سال آینده خواهد بود كه میزبان اول در این مرحله تیمی خواهد بود كه رتبه بهتری در جدول رده‌بندی دارد. اگر دو تیم در جدول هم رده‌ بودند، قرعه تعیین‌كننده میزبان خواهد بود.

ساعت 15:00 شبکه سه پخش مستقیم والیبال داره => باید بازی پیکان باشه دیگه

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: لیگ برتر 89 - 90 ...،

تاریخ : چهارشنبه 25 اسفند 1389 | 01:32 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

سرمربی سابق تیم ملی پاكستان گفت: نسبت به 30 سال گذشته بهترین شرایط را در اختیار داریم و اگر نتوانیم با هدایت ولاسكو به هدف خود در جام ملت‌ها برسیم با افت چشم‌گیری مواجه خواهیم شد. ( چرا نباید بتونیم ؟! میتونیم ...)


علیرضا معمری درخصوص حضور مربیان سرشناس خارجی در والیبال ایران و دستاوردهای حضور این مربیان در ایران و انتخاب سرمربی مشترك برای تیم‌های نوجوانان و جوانان صحبت‌هایی انجام داده است كه در زیر می‌خوانید:

* حضور ولاسكو در رأس تیم ملی والیبال ایران قطعی شده، نظرتان راجع‌به این موضوع چیست؟
ابتدا به وی خوش‌ آمد می‌گویم و سپس امیدوارم در مدت زمان كمی كه در اختیار دارد بتواند به اهداف خود برسد. مسابقات مهمی در پیش داریم كه از مهم‌ترین آنها رقابت‌های آسیایی، انتخابی المپیك و لیگ جهانی هستند. از زمان ریاست یزدانی‌خرم در تلاش هستیم تا به پیكارهای لیگ جهانی راه پیدا كنیم، اما همیشه در این امر ناموفق بوده‌ایم؛ والیبال ایران شایسته حضور در لیگ جهانی است كه امیدوارم ولاسكو با زمان كوتاهی كه در اختیار دارد بتواند به این مهم دست پیدا كند.

* حضور مربیان مطرح چه تأثیری بر والیبال ایران دارد؟
بارها اعلام كرده‌ام كه از ولاسكو‌ها باید به گونه‌ای استفاده شود كه با عقد قرارداد بلند مدت بتوانند پتانسیل خود را نشان دهند. اعتقاد دارم كه در كنار والیبال موارد زیادی وجود دارد كه مربی باید با آنها آشنا شود. ولاسكو از یك محیط كاملاً حرفه‌ای وارد ایران می‌شود و با توجه به اینكه سازمان فدراسیون و والیبال ایران كاملاً حرفه‌ای نیست باید به ولاسكو زمان داد تا با شرایط آشنا شود.

* با نوع آمدن و قرارداد فدراسیون با ولاسكو موافق هستید؟
گام نخست كمی سئوال برانگیز است آن هم اینكه در حالی كه ولاسكو شناخت بسیار كمی از والیبال ایران و این نقطه از آسیا دارد آیا می‌تواند موفق عمل كند یا خیر؟ والیبال ایران تلفیقی از تیم‌های برزیل، كوبا، كره‌جنوبی و ژاپن است یعنی پرش‌های خوبی داریم، اما نه به اندازه بازیكنان برزیل و كوبا؛ همچنین سرعت خوبی داریم، اما نه به اندازه تیم‌های شرق آسیا، پس شیوه خاصی داریم. كمی زمان می‌برد تا وی با این شرایط آشنا شود تا بتواند برنامه تمرینی آنها را طراحی كند.

* با این شرایط تیم ملی ایران می‌تواند در مسابقات جام ملت‌های آسیا موفق باشد؟
در سال‌های اخیر والیبال ایران چند فرصت طلایی را از دست داده است؛ یكی شكست به مصر، دیگری شكست برابر ژاپن در مسابقات آسیایی بود و چند فرصت دیگر كه به راحتی از دست دادیم. در حال حاضر بهترین فرصت فراهم شده، چون ایران میزبان است و از یكی از بزرگ‌ترین مربیان جهان بهره می‌بریم. این دوره از مسابقات بدون شك با دوره‌های گذشته بسیار متفاوت خواهد بود چون تیم دوم، تیم دوم آسیا می‌شود و تیم نخست ضمن كسب عنوان قهرمانی به لیگ جهانی و انتخابی المپیك راه پیدا می‌كند. نسبت به 30 سال گذشته بهترین شرایط را در اختیار داریم، اگر نتوانیم به هدف خود برسیم با افت چشم‌گیری مواجه خواهیم شد. بازیكنان ایرانی باید كم‌كم در لیگ‌های معتبر جهانی بازی كنند و مستحق این امر هستند. اگر تیم‌ها را از سطح آسیا خارج كنیم می‌‌توانیم به هدف خود برسیم.

* در مجموع با حضور مربی خارجی موافق هستید؟
بله، اما باید نوع آمدن و نحوه قرارداد وی را مورد بررسی قرار داد. برای مثال شیوه قرارداد گائیچ را هیچكس نمی‌پسندید، چون وی همزمان با دو تیم قرار داد داشت و به نوعی مربی پروازی بود و زمان‌های بیكاری با روسیه را به سراغ ایران می‌آمد. در حالی كه وی هم از مربیان بزرگ دنیا بود، اما هیچ فردی با این امر موافق نبود، كه سرانجام قراردادش فسخ شد. 6 ماه وقت داریم و از اواخر اردیبهشت‌ماه بازیكنان می‌توانند در اختیار ولاسكو قرار بگیرند. زمان كم، كار سخت و نتیجه كار هم مهم است. امیدوارم تمام مربیان ایران همكاری كنند تا وی عملكرد موفقی داشته باشد.

* در بندهای قرارداد ولاسكو نظارت بر تیم‌های پایه و بانوان هم قید شده؛ این موضوع را چطور ارزیابی می‌كنید؟
افرادی كه با فدراسیون قرارداد امضا می‌كنند و پول می‌گیرند باید به صورت تمام وقت در ایران باشند. وی همیشه درگیر تیم‌های ملی نیست و در مواقع بیكاری خود باید به سایر تیم‌ها توجه كند. در تمام دنیا و تیم‌های صاحب كلاس در رده‌های مختلف به یك گونه تمرین می‌كنند و تنها تاكتیك بازی آنها متفاوت است. جای یك گروه فنی در فدراسیون والیبال خالی است كه تمام برنامه‌ریزی‌ها را انجام دهد تا از پولی كه به آنها می‌دهیم به خوبی استفاده كنیم.

* وی توافق كرده كه از مربیانی ایرانی استفاده كند، آیا این امر می‌تواند به پیشرفت مربیان ایرانی كمك كند؟
كار بسیار خوبی است. زمانی كه شنیدم وی نمی‌خواهد یك گروه را با خود بیاورد خوشحال شدم، چون وقتی فردی را با خود به یك كشور می‌برند درصدی هم از وی دریافت می‌كنند كه این امر اصلاً درست نیست. در بدنسازی و آنالیز پتانسیل بسیار خوبی داریم، مربیان خوبی هم در اختیار داریم كه با آنها مقام‌های درخوری هم كسب كرده‌ایم. باید این موضوع را به فال نیك گرفت و نظر نهایی را مسئولان فدراسیون باید بدهند. فدراسیون برای مربیان ایرانی به گونه‌ای برنامه‌ریزی كند كه آنها بتوانند از حضور ولاسكو استفاده كنند. حضور در تمرینات ولاسكو هم امتیاز خوبی است كه می‌تواند در اختیار مربیان ایرانی باشد.

* ست‌كوویچ به صورت همزمان هدایت تیم ملی نوجوانان و جوانان را برعهده گرفته است؛ با توجه به این شرایط آیا می‌تواند عملكرد مثبتی داشته باشد؟
اختلاف زمان بین مسابقات می‌طلبد تا بازیكنان را به گونه‌ای آماه كنیم كه دو تیم كاملاً مجزا نباشند، چون تمرین دادن دو تیم به صورت همزمان كمی سخت است. اگر تعداد بازیكنان مشترك بین دو تیم زیاد باشد برای مربی راحت‌تر است. مسئولان باید تمام تلاش خود را به كار بگیرند تا تعداد بازیكنان مشترك افزایش پیدا كند تا دو دستگی پیش نیاید، چون در رده نوجوانان و جوانان در آسیا حرف اول را می‌زنیم و در جهان هم جزو تیم‌های مدعی هستیم و كشورها از ما انتظار درخشش دارند.

* درمجموع با این تصمیم فدراسیون موافق هستید؟
چون مسابقات نزدیك است معتقدم می‌تواند مفید باشد، البته به شرطی كه بازیكنان مشترك زیاد باشند. می‌شود به گونه‌ای برنامه‌ریزی كرد كه سرمربی تیم‌های یك نفر باشد و سایر اعضا متفاوت باشند و تیم‌ها اردو‌های مجزایی داشته باشند كه البته این امر باید در فدراسیون مورد بررسی دقیق قرار بگیرد. مربیان ایرانی در رده نوجوانان و جوانان حرف‌های زیادی برای گفتن دارند.

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...تاریخ : سه شنبه 24 اسفند 1389 | 05:21 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

 در جلسه سازمان لیگ مصوب شد كه مرحله پلی‌آف لیگ برتر والیبال از 17 فروردین‌ماه سال 1390 آغاز شود.


اعضای شورای سازمان لیگ والیبال ایران در جلسه‌ای تصمیمات خود را مبنی بر مسائل مختلف لیگ برتر نهایی كردند.
در این جلسه كه داورزنی، درخشنده، پورحسن، حاتمی و سایر اعضا حضور داشتند، تصمیمات زیر اتخاذ شد:
با توجه به شروع اردوی تیم ملی والیبال جوانان ایران در سال آینده مسابقات لیگ برتر باید تا تاریخ 30 اردیبهشت‌ماه به اتمام برسد.
شروع مسابقات پلی‌آف از تاریخ 17 فروردین‌ماه است.
نقل و انتقالات بازیكنان داخلی (باشگاه به باشگاه) تا پایان روز چهارشنبه، 25 اسفند‌ماه امكان‌پذیر است و پس از آن تاریخ، نقل و انتقالات به اتمام خواهد رسید.
میزبان اول در مرحله پلی‌آف تیمی خواهد بود كه رتبه بهتری در جدول رده‌بندی دارد. ضمن اینكه بازی سوم نیز تیمی میزبان است كه رتبه بهتری در جدول رده‌بندی لیگ برتر داشته باشد.
اگر دو تیم هم‌رده در جدول رده‌بندی بودند، قرعه تعیین‌كننده میزبان خواهد بود.

سرمربی تیم ملی والیبال بانوان استعفایش را تكذیب كرد

سرمربی تیم بزرگسالان والیبال بانوان شایعه استعفا از تیم ملی را تكذیب و دلیل غیبتش را مشكلات شخصی عنوان كرد.


 در پی اخبار منتشر شده در‌خصوص قهر میترا شعبانیان، سرمربی تیم ملی والیبال بانوان بزرگسال ایران از اردوی تیم ملی، وی این خبر را تكذیب كرد.
پس از تماس خبرنگار فارس با شعبانیان درخصوص این مسئله، وی اظهار داشت: به دلایل مشكلات شخصی نتوانستم چند روزی را در اردو حاضر شوم و از طرفی برای پرداخت حقوق بازیكنان پرسپولیس درگیر بودم، اما پس از این در تمرینات حضور خواهم داشت، بنابراین قهر از اردو و استعفا از مربیگری شایعه‌ای بیش نیست و من آن را تكذیب می‌كنم.

وی همچنین در‌خصوص غایبان تیم ملی، گفت: عبداللهی به دلیل مسائل كاری در اردو حاضر نشد و به احتمال زیاد از حضور در جمع ملی‌پوشان انصراف خواهد داد. شیرازی، زارع و خمسه به دلایلی بهانه آوردند كه قرار است علت حاضر نشدن آنها در تیم ملی بررسی شود و بازیكنان دیگر از جمله گل‌افشان و واحدی به دلیل آسیب‌دیدگی در تمرینات شركت نكردند.

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...تاریخ : سه شنبه 24 اسفند 1389 | 05:16 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال

سال پرافت‌وخیز بانوان والیبالیست در پی حضور در سه مسابقه برون‌مرزی، با صعود دو پله‌ای جوانان و كارنامه بدون پیروزی بزرگسالان به پایان رسید.


بانوان والیبالیست ایرانی در سال 89 در سه مسابقه برون مرزی شركت داشتند. مسابقات لیگ برتر، دسته اول، دوم و قهرمانی جوانان و نوجوانان از دیگر فعالیت‌های این فدراسیون در بخش بانوان در این سال بود. اگرچه نتایج بانوان در سالی كه گذشت با افت‌وخیز، شكست‌ها و پیروزی‌هایی‌ همراه بود اما سطح بالای لیگ برتر و صحبت‌های مربیان نوید نتایج خوب و موفقیت در سال آینده را می‌دهد.


* سال 89 با كسب عنوان نهمی نوجوانان آغاز شد

بانوان ملی‌پوش ایرانی سال 89 را با مسابقات نوجوانان آسیا آغاز كردند. هشتمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان دختر آسیا و انتخابی المپیك 2010 سنگاپور از 30 اردیبهشت با حضور 13 تیم به میزبانی مالزی برگزار شد. نوجوانان ایرانی در این مسابقات با پذیرفتن شكست مقابل چین و تایوان از حضور در جمع هشت تیم برتر باز ماندند و برای كسب مقام نهم تا دوازدهم رقابت‌های خود را پیگیری كردند كه در نهایت ملی‌پوشان با شكست حریفانی چون سنگاپور، نیوزلند و ویتنام توانستند عنوان نهمی این دوره از رقابت‌ها را كسب كنند.


*مقام هشتمی نماینده ایران در جام باشگاه‌های آسیا

بانوان ایرانی فعالیت‌های برون‌مرزی خود را با جام باشگاه‌های آسیا ادامه دادند. این دوره از رقابت‌ها از پنجم تیرماه به میزبانی اندونزی برگزار شد كه ذوب‌آهن قهرمان لیگ برتر دوره قبل به عنوان نماینده ایران با تیم‌های اندونزی، ژاپن و تایوان و كره‌جنوبی هم‌گروه بود. شكست مقابل ژاپن، كره‌جنوبی، چین‌تایپه و ویتنام و پیروزی مقابل اندونزی و كسب عنوان هشتمی بین 10 تیم نتیجه كار ذوب‌آهن در جام باشگاه‌های آسیا بود.


* صعود دو پله‌ای بانوان در مسابقات جوانان آسیا

پانزدهمین دوره مسابقات جوانان آسیا 31 شهریور با حضور 13 تیم در ویتنام برگزار شد. تیم ملی ایران در این رقابت‌ها با تیم‌های چین، استرالیا و كره‌جنوبی هم‌گروه بود. بانوان والیبالیست ایرانی با شكست مقابل چین و كره‌جنوبی، دو قدرت برتر آسیا از صعود به مرحله بعد باز ماندند و رقابت‌های خود را برای كسب عنوان نهم تا سیزدهم پیگیری كردند. این تیم پس از شكست استرالیا، سریلانكا، نیوزلند و هند به عنوان نهمی بسنده كرد كه نسبت به دوره قبل دو پله صعود در كار دیده شد.


* سالی بدون پیروزی برای بانوان بزرگسال در مسابقات آسیایی

مسابقات هشت تیم برتر آسیا به میزبانی چین در شهریور ماه برگزار شد. ملی‌پوشان با شكست مقابل چین، كره‌جنوبی و قزاقستان از گروه خود صعود نكرده و پس از آن نیز با شكست مقابل تایلند، تایوان و ویتنام در انتها قرار گرفتند. سیما صدیقی تیم بزرگسالان را هدایت می‌كرد كه سرمربیگری تیم گاز تهران را در لیگ برتر بر عهده داشت. وی پس از كسب این مقام از سمت خود استعفا كرد و هم‌اكنون هدایت ملی‌پوشان به عهده شعبانیان است.
با برگزاری این سه مسابقه پرونده مسابقات برون‌مرزی بانوان بسته شد.


* صدرنشینی ذوب‌آهن تا آخرین لحظات و قهرمانی پرسپولیس

لیگ برتر والیبال بانوان از چهار آبان با حضور 9 تیم آغاز شد. این رقابت‌ها در حالی پیگیری شد كه ذوب‌آهن مدافع عنوان قهرمانی، نیم فصل اول را با صدرنشینی به پایان برد اما در نیم فصل دوم با شكست مقابل تیم مدعی پرسپولیس و گاز تهران، شانس قهرمانی لیگ 89 را از دست داد.
گرچه این تیم به دلیل بازی كمتر پرسپولیس تا آخرین هفته لیگ برتر در صدر قرار داشت، اما چند روز بعد از پایان مسابقات، با اعلام حاضر نشدن تیم یخچال‌سازی مقابل پرسپولیس قهرمانی این تیم مسجل شد تا ذوب‌آهن به عنوان نایب قهرمانی برسد و گاز تهران در جایگاه سوم قرار بگیرد.
بنابراین تیم پرسپولیس به عنوان نماینده ایران در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا حاضر خواهد شد. این رقابت‌ها خرداد ماه سال آینده در ویتنام با حضور هشت تیم برگزار خواهد شد.


* وجود رقابت صرفا برای بالانشین‌های جدول

رقابت‌ اصلی لیگ برتر بین پنج تیم بالای جدول بود. حضور بازیكنان ملی‌پوش و باتجربه در تیم‌های پرسپولیس، ذوب‌آهن، گاز و دانشگاه آزاد و همچنین بستن قرارداد مالی با بازیكنان این تیم‌ها باعث شده بود تا بسیاری از بازیكنان شهرستانی جذب تیم‌های تهرانی شوند و همین موضوع دلخوری بعضی از مربیان را در پی داشت.
مریم هاشمی، سرمربی دانشگاه آزاد با بیان اینكه سطح تیم‌ها در لیگ برتر بانوان بسیار متفاوت است، به خبرنگار فارس گفت: پنج تیم خوب در لیگ بانوان حضور دارند و سایر تیم‌ها در حدی نیستند كه بتوانند با این تیم‌های بالای جدول رقابت كنند. یكی از دلایل پایین بودن سطح لیگ در تیم‌های انتهای جدول این است كه بازیكنان خوب و ملی‌پوش، همه در تیم‌های بالای جدول متمركز شده‌اند، اگر بازیكنان ملی‌پوش در همه تیم‌ها پخش شوند فكر می‌كنم جذابیت لیگ بالاتر رود.
لیلا محمدیان، نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال نیز با بیان اینكه حضور بازیكنان ملی‌پوش در چند تیم صدر جدول، باعث اختلاف سطح فنی مسابقات لیگ برتر والیبال زنان شده است، اظهار داشت: گرچه لیگ امسال از نظر كیفی تقریباً مناسب بود اما توازن در استفاده تیم‌ها از بازیكنان ملی‌پوش وجود نداشت و این باعث اختلاف سطح تیم‌های صدر جدول با سایر تیم‌ها شده است.
محمدیان افزود: بیشتر تیم‌های حاضر در لیگ برتر والیبال زنان، حمایت‌كننده مالی ندارند و به دلیل مشكلات مالی نمی‌توانند از بازیكنان خوب استفاده كنند. بسیاری از بازیكنان خوب و ملی‌پوش والیبال نیز در تیم‌های بالای جدول نیمكت‌نشین هستند و در صورتی‌كه امكان پیوستن آنها به تیم‌های دیگر فراهم شود این امر به ارتقاء سطح كیفی تیم‌ها و لیگ منجر خواهد شد.


* حاضر نشدن یخچال‌سازی و بی‌نظمی در لیگ

لیگ والیبال بانوان در سال 89 با حاشیه‌هایی نیز همراه بود. یكی از این موارد حاضر نشدن تیم یخچال‌سازی در چند مسابقه و انصراف این تیم از لیگ برتر بود كه بعد از مدتی این تیم با صحبت‌های نایب رئیس فدراسیون به جمع لیگ برتری‌ها بازگشت.
تیم والیبال یخچال‌سازی، در هفته ششم لیگ برتر والیبال بانوان ایران از بازی مقابل شهرداری بندرعباس خودداری كرد. پیش از این نیز این تیم دیدار خود مقابل پرسپولیس را به دلیل آماده نبودن سالن مسابقه در خرم آباد لغو كرد و در آخرین هفته لیگ نیز از سفر به بندرعباس خودداری كرد.
عدم حضور این تیم در چند مسابقه باعث بی‌نظمی در لیگ بانوان شد به طوری‌كه پس از پایان رقابت‌های لیگ، تیم‌ها برای مشخص شدن قهرمان منتظر دیدار معوقه این تیم با پرسپولیس بودند كه در نهایت پرسپولیس برنده این دیدار و قهرمان لیگ معرفی شد.


* داوری‌های ضعیف در لیگ برتر

برخی اشتباهات محرز در داوری از جمله مشكلات در سال 89 بود كه در والیبال بانوان به چشم می‌خورد.
زهرا اكبرزاده، سرمربی تیم والیبال بانوان شیراز با ابراز ناراحتی از داوری ضعیف دیدار این تیم مقابل دانشگاه آزاد، گفت: مربی‌ای نیستم كه به داوری اعتراض كنم، اما داوری این مسابقه بسیار ضعیف بود.
میترا شعبانیان، سرمربی تیم پرسپولیس نیز با اشاره به داوری ضعیف در بعضی از بازی‌ها، اظهار داشت: لیگ 89 به صورتی بود كه بی‌نظمی كمتر در آن به چشم می‌خورد و شاید تنها مشكل آن، اشتباهات داوری باشد كه البته این مشكل فقط مربوط به ما نیست و حتی در لیگ مردان نیز دیده می‌شود. امسال در بعضی بازی‌ها اشتباهات داوری بسیار محرز بود كه به این موارد اعتراض می‌كردم.


* از شایعه حضور مربی مرد در تیم ملی بانوان و جنجال رسانه‌ای

خبر تعیین سرمربی مرد برای به دست گرفتن سكان هدایت بانوان والیبالیست جنجال زیادی در رسانه‌ها به پا كرد كه در نهایت رئیس فدراسیون والیبال آب پاكی را روی دست همه منتقدان ریخت و خبر را تكذیب كرد.
مسئولان بلندپایه فدراسیون نیز پس از رسانه‌ای شدن حضور مردان در تیم ملی بانوان، این موضوع را به شدت تكذیب كردند.
محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر حضور مربی مرد در تیم ملی بانوان، گفت: گرچه بهترین مربیان بانوان در كشورهای مختلف مردان هستند اما صلاح نمی‌دانم از مربی مرد استفاده كنیم و تنها از این افراد كه سابقه حضور در مسابقات آسیایی و جهانی را دارند به عنوان مشاور استفاده خواهیم كرد.

لیلا محمدیان، نایب رئیس فدراسیون والیبال بانوان نیز در گفت‌وگو با فارس با تكذیب حضور مردان برای هدایت تیم بانوان، گفت: از مردان به عنوان مشاور استفاده خواهیم كرد و لازم نیست این مطلب را در بوق و كرنا اعلام كنیم. به هیچ وجه سرمربیگری تیم ملی به مردان داده نمی‌شود.
این مواضع در صورتی اتخاذ شد كه انتخاب مربیان مرد در تیم ملی تقریبا قطعی به نظر می‌رسید، اما وقتی با واكنش منفی رسانه‌ای مواجه شدند، مسئولان فدراسیون در چرخشی 180 درجه‌ای عنوان كردند كه مربیان تیم ملی بانوان قطعا زن خواهند بود و مردان تنها به عنوان مشاور كنار تیم‌های بانوان حضور خواهند داشت.

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...تاریخ : سه شنبه 24 اسفند 1389 | 05:12 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

تعداد کل صفحات : 4 :: 1 2 3 4

downlode & code