رئیس هیات والیبال آذربایجان‌غربی ورزش و میزبانی رقابت‌های مختلف را بهانه‌ای برای عرضه توانمندی‌ها دانست.


نقی كریمی در رابطه با شرایط ارومیه پیش از آغاز رقابت‌های والیبال كاپ آسیا اظهار داشت: تمام مسئولان استانی در تلاش هستند تا بهترین میزبانی را داشته باشیم؛ برنامه‌های خاص زیادی برای والیبال‌دوستان خواهیم داشت.
وی با اشاره به برنامه‌های فرهنگی برای مشتاقان والیبال در جریان رقابت‌های آسیایی ادامه داد: مسئولان میراث فرهنگی در برنامه‌های خود پخش موسیقی‌های محلی و برگزاری نمایشگاه‌های مختلف را هم قرار داده‌اند.
رئیس هیأت والیبال آذربایجان‌غربی با بیان اینكه ورزش تبدیل به صنعت شده است خاطرنشان كرد: برگزاری چنین مسابقات باعث می‌شود تا ایران و به‌خصوص ارومیه در بخش‌های زیادی پیشرفت كند؛ ورزش بهانه‌ای است برای عرضه توانمندی‌های یك بخش یا كشور و ما هم تلاش می‌كنیم تا از مسابقات كاپ آسیا برای شناخت ارومیه به آسیا تمام توان خود را به كار بگیریم.
كریمی ضمن تشكر از مسئولان كنفدراسیون آسیا و فدارسیون والیبال ایران تصریح كرد: دادن این میزبانی به ارومیه به نوعی تشكر از زحمات 50 ساله آذربایجان‌غربی است؛ آذربایجان همیشه چند بازیكن در تیم ملی والیبال داشته است و این نشان دهنده تلاش بی‌وقفه مربیان این خطه است.
وی ادامه داد: امیدوارم كه تیم ملی هم در این مسابقات مانند گذشته نه‌چندان دور بتواند موفقیت دیگری برای ایران كسب كرده و شیرینی میزبانی را برای خانواده والیبال دوچندان كند. تماشاگران زیادی از این دوره از مسابقات استقبال خواهند كرد و قطعاً ركورد جدیدی از خود به‌جا می‌گذارند.

رقابت‌های والیبال كاپ آسیا با حضور 8 تیم برتر قاره شامل ژاپن، كره‌جنوبی، چین، ایران، استرالیا، قزاقستان، تایوان و هند در روزهای 10 تا 16 مردادماه در شهر ارومیه برگزار می شود.
تیم برتر این جام به عنوان نماینده آسیا در رقابت‌های جام بین قاره‌ای جهان شركت می‌كند.

ملی‌پوشان والیبال در كلینیك داوری شركت كردند

بازیكنان تیم ملی والیبال بزرگسالان امروز در یك كلینیك داوری شركت كردند.

مدرس این دوره امیدوار حاتمی رییس كمیته‌ی داوران بود كه بازیكنان را با جدیدترین قوانین والیبال دنیا آشنا كرد.

تیم ملی والیبال بزرگسالان در حال آماده سازی برای مسابقات AVCكاپ آسیا كه از دهم تا هفدهم مردادماه در ارومیه برگزار می‌شود، است.
سطح آمادگی تیم ایران برای شرکت در المپیک سنگاپور خوب است

مسکو - "محمد حسین حسینی" سرپرست تیم ملی والیبال نوجوانان ایران که برای برگزاری اردوی تدارکاتی این تیم در مسکو بسر می برد، با اشاره به انجام چندین مسابقه تدارکاتی با تیم های روسی ، سطح آمادگی بازیکنان برای شرکت در المپیک نوجوانان سنگاپور را خوب توصیف کرد.

حسینی امروز سه شنبه گفت: تیم ملی والیبال نوجوانان ایران به عنوان نماینده قاره آسیا در مسابقات المپیک نوجوانان در سنگاپور حضور خواهد داشت .
وی افزود: این مسابقات اواخر مرداد ماه در سنگاپور برگزار می شود و در آن بیش از 200 تیم از کشورهای جهان شرکت می کنند.
وی گفت: تیم ملی والیبال نوجوانان ایران شامل 16 بازیکن در اردوی 10 روزه در مسکو که به دعوت فدراسیون والیبال روسیه انجام گرفته است، چهار بازی تدارکاتی با تیم های ملی جوانان و نوجوانان روسیه انجام داد.
حسینی گفت: اعضای تیم ملی نوجوانان ایران در مسابقات تدارکاتی مسکو نشان دادند که تیم ما از سطح آمادگی بدنی و روحی خوبی برای حضور در المپیک سنگاپور برخوردار است.
سرپرست تیم ملی والیبال نوجوانان ایران خاطرنشان کرد : این تیم در سه روز آینده چند بازی تدارکاتی دیگر با تیم های باشگاهی مسکو برگزار می کند و سپس دو اردو هم برای آمادگی کامل بازیکنان در ایران برپا می شود.
وی گفت: تیم ملی والیبال نوجوانان ایران روز یكشنبه هفته جاری مسکو را به مقصد تهران ترک خواهد کرد.
پ.ن 1 : یه سر بزندی به گزارش تصویری ( لینك اول تو قسمت اخبار فدراسیون)
اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...طبقه بندی: تیم ملی ...،

تاریخ : چهارشنبه 30 تیر 1389 | 10:15 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال
تهران - دور نهایی بیست و یکمین دوره مسابقات لیگ جهانی والیبال از فردا چهارشنبه 30 تیرماه در شهر کوردوبا (Cordoba) آرژانتین با حضور شش تیم برتر جهان آغاز می شود.
تیم های والیبال کوبا، روسیه، ایتالیا، برزیل، آرژانتین و صربستان به عنوان برگزار کنندگان دور نهایی مسابقات لیگ جهانی والیبال خواهند بود که به مدت پنج روز در دو گروه با یکدیگر رقابت خواهند کرد.
بر اساس آیین نامه مسابقات لیگ جهانی، چهار تیم نخست گروه های چهارگانه دور مقدماتی و با امتیازترین تیم دوم یکی از چهار گروه و تیم میزبان در دور نهایی لیگ جهانی حضور خواهند داشت.
دور مقدماتی مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال از 14 خرداد ماه سال جاری به مدت هفت روز در آرژانتین پیگیری شد و 16 تیم در قالب چهار گروه با یکدیگر رقابت کردند.
در گروه اول دور مقدماتی بیست و یکمین دوره لیگ جهانی والیبال تیم برزیل با 30 امتیاز صدرنشین شد و بلغارستان، هلند و کره جنوبی به ترتیب با 26، 16 و صفر امتیاز در جایگاههای بعد قرار گرفتند.
تیم ایتالیا در گروه دوم این مسابقات با 28 امتیاز صدرنشین شد و تیم های صربستان، فرانسه و چین به ترتیب با 26، 12 و 6 امتیاز در مکان های دوم تا چهارم قرار گرفتند که از گروه دوم نیز ایتالیا به عنوان صدرنشین و صربستان به عنوان دومین تیم پر امتیاز چهار گروه به دور نهایی راه یافت.
تیم روسیه به عنوان صدرنشین گروه سوم این رقابتها با کسب 29 امتیاز راهی دور نهایی شد و تیم های آمریکا و فنلاند به ترتیب با کسب 23 و 12امتیاز در رتبه های دوم و سوم قرار گرفتند.
تیم مصر که در مرحله انتخابی دو قاره آسیا و آفریقا لیگ جهانی والیبال در سال گذشته با حذف تیم کشورمان به دور نهایی این مسابقات صعود کرده بود نیز در گروه سوم قرار داشت و با کسب 8 امتیاز عنوان چهارم گروه را به خود اختصاص داد.
تیم های کوبا، آرژانیتن، لهستان و آلمان در گروه چهارم قرار داشتند که کوبا با 29 امتیاز صدرنشین شد و تیم های آلمان، لهستان به ترتیب با 21 و 19 امتیاز در مکان های دوم و سوم گروه چهارم قرار گرفتند.
در این گروه تیم آرژانتین، دارنده هشت عنوان قهرمانی در این مسابقات با اطمینان از صعود به دلیل میزبانی، تمام توان خود را به نمایش نگذاشت و تنها موفق به کسب 3 امتیاز شد.
بر اساس آیین نامه مسابقات لیگ جهانی، امتیاز دهی این رقابتها به این قرار است که در دیداری که نتیجه ‎ 3بر صفر یا ‎ 3بر یک به دست آید، تیم پیروز ‎ 3امتیاز کسب خواهد کرد و تیم بازنده امتیازی کسب نمی‌کند، اما اگر دیداری ‎ 3بر ‎ 2به پایان برسد، تیم برنده ‎ 2امتیاز و تیم بازنده یک امتیاز کسب خواهد کرد.
تیم‌های والیبال برزیل و آرژانیتن هر کدام با کسب ‎ 8دوره قهرمانی پر افتخارترین تیم‌های حاضر در پیکارها محسوب می‌شوند و تیم های هلند، روسیه، کوبا و آمریکا نیز سابقه یک بار قهرمانی در این رقابت‌ها را دارند.
بر اساس قرعه کشی انجام شده، تیم های آرژانتین، صربستان و برزیل در گروه اول و تیم های ایتالیا، روسیه و کوبا نیز در گروه دوم دور نهایی لیگ جهانی والیبال قرار دارند.
برنامه مسابقات دور نهایی لیگ جهانی والیبال به قرار زیر است:
30 تیرماه، برزیل با آرژانتین و ایتالیا با روسیه
31 تیرماه، صربستان با برزیل و روسیه با کوبا
اول مردادماه، آرژانتین با صربستان و کوبا با ایتالیا
دوم مردادماه، دیدار اول (تیم اول گروه یک با تیم دوم گروه دو) و دیدار دوم (تیم اول گروه دو با تیم دوم گروه یک) بازی می کنند.

سوم مردادماه نیز دیدار رده بندی بین بازنده بازی های اول و دوم روز قبل و دیدار نهایی نیز بین برنده های آنان برگزار خواهد شد.
اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...


تاریخ : چهارشنبه 30 تیر 1389 | 10:13 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال
چهارمین مرحله اردوی تداركاتی تیم ملی والیبال جوانان كشورمان امروز 30 تیر پس از 10 روز به كار خود پایان داد.

فرهاد نفرزاده سرپرست تیم ملی والیبال جوانان كشورمان افزود: چهارمین مرحله از اردوی تداركاتی تیم ملی جوانان با حضور 17 بازیكن زیرنظر ست گویچ سرمربی صربستانی تیم ملی برگزار شد و پس از 10 روز در مجموعه ورزشی آزادی تهران امروز 30 تیر به پایان رسید.

وی تصریح كرد: وضعیت ملی پوشان از نظر تاكتیكی و تكنیك‌های انفرادی روبه رشد است، آنها از نظر آمادگی جسمانی و فیزیكی به علت اجرای تمرین های بدنسازی فشرده و حرفه‌ای در وضعیت بسیار عالی قرار دارند.

رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال: كنترل دقیق شناسنامه‌ها از الویت‌های اصلی بود

محمد حداد گفت: به منظور جلوگیری از صغر سنی، كمیته كنترل مسابقات قهرمان كشوری جوانان، شناسنامه‌های شركت كنندگان را به طور كلی مورد بررسی قرار داد.

محمد حداد رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال افزود: در این دوره از پیكارها از پذیرفتن شناسنامه‌های توضیح دار و صغر سن جلوگیری كردیم،خوشبختانه مورد خاصی مبنی بر بروز چنین تخلفی مشهود نبود.

وی تصریح كرد: در سال جاری علاوه بر كنترل دقیق شناسنامه های شركت كنندگان به گواهی پایان سه سال مقطع راهنمایی والیبالیست‌ها نیز توجه خاصی داشتیم،مطابقت این 2 مدرك و سند معتبر حاكی از پاك بودن بازیها است.

اردوهای تمرینی فعلی، آزمونی برای تمام مدعیون است

محمد وكیلی گفت: سعی خود را می‌كنیم تا در طول تمرین‌های اخیر، درمیان ملی پوشان، خط خورده و ریزش نداشته باشیم.

محمد وكیلی ، مربی تیم ملی والیبال جوانان كشورمان افزود: اكثر ملی پوشان درتمرین‌های فعلی دارای شرایط اولیه هستند، هم اكنون زمان برای حذف زود است، به نظر من این اردوها به مثابه آزمون برای تمام دعوت شدگان است.

 وی یادآور شد، درصورتی كه هم اكنون نسبت به كاهش تعداد ملی پوشان و ریزش آنها اقدام كنیم، رقابت برای بهتر شدن و ارتقای سطح عملكرد كمتر می‌شود.

نواقص سالن غدیر ارومیه برطرف می شود

در بازدید مسئولان كمیته مسابقات كنفدراسیون والیبال آسیا (AVC) از سالن شش هزار نفربی غدیر ارومیه برخی نواقص جزئی از سوی آنها گوشزد شده است.

به طور كلی 80 درصد نواقص فنی و سخت افزاری سالن اختصاصی والیبال ارومیه (غدیر) به طور كارشناسانه برطرف شده است اما در سیستم صوتی باید برگزار كنندگان تغییراتی را بوجود آورند.

سیستم صوتی سالن غدیر باید به گونه‌ای تغییر كند كه امكان برگشت صدا وجود نداشته باشد به همین دلیل مسئولان در صدد هستند با قطع سیستم صوتی قبلی، وضعیت صوتی جدید را در سالن اجرا كنند.

لازم به ذكر است، پیش از این مسئولان كمیته مسابقات، وضعیت نورسالن را نیز غیراستاندارد اعلام كرده بودند كه در این بازدید پس از كنترل نورسنج مشخص شد كه مشكل به طور كامل بر طرف شده است.

قهرمانان والیبال نشسته بامداد امروز به ایـران باز گشتند

تیم ملی والیبال نشسته ایـران كه در یازدهمین دوره رقابت‌های جهانی، هفتمین عنوان قهرمانی خود را كسب كرد، بامداد امروز به كـشور باز گشت.


یازدهمین دوره مسابقات والیبال نشسته قهرمانی جهان كه از 20 تیرماه با حضور 23 كشور و 576 شركت كننده در سالن ورزشی دانشگاه مركزی ایالت اوكلاهامای آمریكا آغاز شده بود، با قهرمانی ایـران به پایان رسید.
اعضای تیم ملی والیبال نشسته ایران ساعت 2 بامداد امروز(چهارشنبه) به ایـران باز گشتند و با استقبال گرمی از سوی خانواده‌های بازیكنان و جمعی از حاضران در فرودگاه امام خمینی قرار گرفتند.
حمید سجادی، معاون سازمان تربیت بدنی و بهرام افشارزاده، دبیر كل كمیته ملی المپیك نیز برای استقبال از قهرمانان والیبال نشسته در فرودگاه حاضر شدند.
تیم ملی والیبال نشسته ایـران پیش از این در 8 دوره از مسابقات جهانی شركت كرده كه در 6 دوره قهرمانی، یك دوره نایب قهرمانی و یك دوره عنوان سوم را كسب كرده است.

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: تیم ملی ...،

تاریخ : چهارشنبه 30 تیر 1389 | 09:27 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

تیم ملی تكواندوی ایـران با شكست دادن تیم پرقدرت و صاحب‌نام اسپانیا پس از 10 سال بار دیگر قهرمان جام جهانی شد.


در پانزدهمین دوره این رقابت ها كه با حضور 19 تیم برتر جهان به میزبانی اورمچی چین برگزار شد نمایندگان تكواندو کشورمان در مبارزه آخر خود موفق شدند تیم پرقدرت و صاحب نام اسپانیا را با نتیجه 3 بر یك شكست دهند و فاتح این مسابقات شوند.

در پیكار نهایی، ابتدا فرزاد عبدالهی در وزن سوم به روی شیابچانگ رفت كه در رقابتی میلیمتری توانست حریفش را 7 بر 6 شكست دهد.

محمد باقری معتمد در وزن دوم نیز با نتیجه 4 بر یك تكواندوكار اسپانیایی را مغلوب كرد تا تیم ایـران یك گام دیگر به قهرمانی جام پانزدهم نزدیكتر شود.

در مبارزه سوم میثم باقری در وزن اول 8 بر 2 نتیجه را به حریفش واگذار كرد تا همه چیز به بازی چهارم و وزن چهارم كشیده شود، جایی كه حسین تاجیك حضور داشت.تاجیــك در این با هوشمندی توانست حریف خود را 8 بر 3 شكست دهد و سند قهرمانی تیم ملی تكواندو کشورمان را امضا كند.

تیم ملی تكواندو ایـران كه در گروه B پانزدهمین دوره جام جهانی با تیم های روسیه،اردن و قزاقستان همگروه بود،در دور مقدماتی بدون اینكه حتی یك شكست انفرادی را متحمل شود با 3 برد پیاپی 4 بر صفر مقتدرانه به دور بعدی صعود كرد.

در مرحله دوم، بار دیگر روسیه حریف تكواندوكاران ایـران شد، كه در این مبارزه هم روس ها چاره ای جز باخت 3 بر یك را پیدا نكردند .ملی پوشان کشورمان در مرحله نیمه نهایی این جام به مصاف تركیه،مدافع عنوان این رقابت ها رفتند و موفق شدند این حریف قدر را با نتیجه 3 بر یك شكست دهند و برای سومین بار متوالی راهی فینال این مسابقات شوند.

با این پیروزی،تیم ایـران  علاوه بر اینكه شكست سال گذشته خود در فینال جام جهانی 2009 را تلافی كرد، بلكه به تنها تیمی در جهان تبدیل شد كه سه دوره متوالی به بازی نهایی این جام راه یافت.در بازی فینال نیز همانطور كه شرح آن رفت،نمایندگان تكواندو ایـران  بر اسپانیا غلبه كردند تا پس از 10 سال (جام جهانی لیون 2000) بار دیگر قهرمانی شان را در این جام جشن بگیرند.

در پانزدهمین دوره مسابقات جام جهانی بعد از ایـران  و اسپانیا ،تیم های كره و تركیه مشتركاً بر سكوی سوم ایستادند.

             

.::. چه میكنن این ایرانی ها .::.

.::. ایشاالله تو همه چی مثل ورزش(- فوتبال) مون موفق باشیـــــــم .::.

.::. نزدیك نیمه شعبانیم ، عجب عیدی یی دادن به ما این بچه های گل تیم ملی .::.

پیام رییس سازمان تربیت بدنی به مناسبت قهرمانی تیم تکواندو در جام جهانی

تهران - معاون رییس جمهوری و رییس سازمان تربیت بدنی در پیامی قهرمانی تیم ملی تکواندو ایـران را در رقابت های قهرمانی جهان تبریک گفت.

در پیام علی سعیدلو آمده است، قهرمانی مقتدرانه شما جوانان برومند ایـران اسلامی در مسابقات جام جهانی تکواندو که بعد از 10 سال با تلاش و جدیت به دست آمد، مایه افتخار و مباهات است. 
در ادامه این پیام آمده است:‌ اینجانب به نمایندگی از مردم و مسوولان کشور عزیزمان قهرمانی غرورانگیز شما در جام جهانی را به تک تک ملی پوشان پر تلاش، کوشا و مصمم و مربیان خوش فکر و مسوولان فدراسیون تکواندو تبریک می گویم.
"بدون شک فتح قله قهرمانی جام جهانی زمینه ساز قهرمانی ها و موفقیت های بزرگتر به خصوص در المپیک 2012 لندن و بازی های آسیایی 2010 گوانگ ژو خواهد بود."

پ.ن 1 : من خوشم اومده از این تركیب ، هی استفاده كردم

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...طبقه بندی: تیم ملی ...،

تاریخ : سه شنبه 29 تیر 1389 | 08:26 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

سرمربی و مسئول انجمن والیبال نشسته گفت: آمریكایی‌ها در صدور روادید برای كاروان ایـران كارشكنی كردند؛ اما با قهرمانی در مسابقات جهانی پاسخ محكمی به آنها دادیم.


هادی رضایی درباره قهرمانی تیم والیبال نشسته ایـران در مسابقات جهانی اظهار داشت: در 2 ست اول از حریف پیش افتادیم و بازیكنان ما فكر كردند كه بازی را برده‌اند و كار تمام شده است. تیم بوسنی هم كه چیزی برای از دست دادن نداشت در ست‌های سوم و چهارم انتحاری بازی كرد و این ست‌ها را به سود خود به پایان رساند.
وی ادامه داد: با تغییر تاكتیك در ست پنجم موفق شدیم بر بوسنی غبله كنیم و عنوان قهرمانی را كه دوره گذشته به آنها واگذار كرده بودیم پس گرفتیم. در والیبال، تیمی كه بازی را در 2 ست اول برده و سپس نتیجه را واگذار می‌كند كار سختی برای پیروزی دارد كه خدار را شكر تمام بازیكنان خوب كار كردند و مزد زحماتمان را گرفتیم.
رضایی با اشاره به كارشكنی آمریكا در صدور روادید برای چند تن از اعضای كاروان والیبال نشسته ایـران تصریح كرد: نبود 2 بازیكن اصلی ما كه به علت كارشكنی آمریكا روادید به آنها داده نشد تاثیر منفی زیادی در عملكرد تیمی ما داشت. اگر آنها بودند بازیكنان می‌توانستند استراحت بیشتری داشته باشند و می‌توانستیم تعویض‌های بیشتری انجام دهیم، اما باز هم خدا را شكر می‌كنیم كه نتیجه آخر كار شیرین بود.
سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ادامه داد: با توجه به كارشكنی كه آمریكا‌یی‌ها در صدور روادید برای كاروان ایـران ایجاد كردند؛ با قهرمانی در مسابقات جهانی توانستیم پاسخ محكمی به این كارشكنی آنها دهیم.
وی با اشاره به حمایت‌های بی‌دریغ ایـرانیان مقیم آمریكا در مسابقات جهانی عنوان كرد: به مناسبت قهرمانی تیم ملی والیبال نشسته، میهمانی از سوی دفتر حافظ منافع ایران و ایـرانی های مقیم آمریكا ترتیب داده شده بود كه تمام اعضای تیم در آن شركت كردند. باید از تمام كسانی كه در طول این رقابت‌ها بازیكنان تیم را تنها نگذاشتند تشكر كنم. طوری تیم را تشویق كردند كه فكر می‌كردیم در خاك كشورمان بازی می‌كنیم. در هر مسابقه 300 تا 400 نفر در سالن حضور داشتند و به تشویق ایـران می‌پرداختند.

تیم ملی بسكتبال ایـران با پیروزی برابر تیم منتخب دانشگاهی تایوان به مقام قهرمانی جام ویلیام جونز دست یافت.


ظهر امروز در ادامه رقابت‌های بسكتبال ویلیام جونز تیم ملی ایـران در دیدار با تیم منتخب دانشگاهی تایوان موفق شد ضمن شكست این تیم مقام قهرمانی این رقابت‌ها را نیز از آن خود كند.
ملی‌ پوشان ایران در این مسابقه با نتیجه 97 بر 63 به پیروزی دست یافتند.
فیلیپین، ژاپن، لبنان و استرالیا تیم‌هایی بودند كه در این رقابت‌ها برابر ایـران شكست را پذیرا شدند.
شاگردان وسلین ماتیچ در آخرین بازی خود كه جنبه تشریفاتی خواهد داشت، فردا به مصاف تیم ملی تایوان می‌روند.

بازم دم والــیـــبــال و بــســكــتــبــالــمــون گرم ........ هـــــــــــــــــــــــــــوررررررررا
             

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: تیم ملی ...،

تاریخ : دوشنبه 28 تیر 1389 | 04:41 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال
تهران - سرمربی تیم والیبال نشسته جانبازان و معلولان ایـران پس از برتری این تیم مقابل تیم بوسنی و هرزگوین و قهرمانی در مسابقات جهان در اوکلاهمای آمریکا گفت: بعد از مدت ها تلاش برای رسیدن به این عنوان، احساس خوبی دارم.
تیم ایـران بعد از این قهرمانی توانست سهمیه حضور در بازی های پارالمپیک 2012 لندن را هم کسب کند.
سایت "نیوز اوکی" معتبرترین سایت خبری ایالت اوکلاهمای آمریکا بعد از قهرمانی تیم والیبال نشسته ایـران به نقل از "هادی رضایی" نوشت: به بازیکنان گفته بودم برای قهرمانی باید 25 امتیاز بگیرند نه 24 امتیاز. این زیبایی ورزش است.
سعیدلو: قهرمانی جهان والیبال نشسته، مایه سربلندی ملت بزرگ ایـران است
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی، گفت: صعود مقتدرانه فرزندان ایـران اسلامی بر سکوی قهرمانی والیبال نشسته جهان، مایه امید و سربلندی ملت بزرگ ایران شد.
 "علی سعیدلو" روز دوشنبه در پیامی قهرمانی تیم ملی والیبال نشسته ایـران در جهان را تبریک گفت و کسب این مقام ارزشمند را نقطه عطف و تجلی قدرت واقعی رشته والیبال نشسته ایران دانست.
وی با اشاره به اینکه این قهرمانی که به دنبال عزم جدی اعضای تیم ملی به دست آمد، حکایت از ظرفیت بالای این رشته دارد، در قسمت دیگری از این پیام خود تاکید کرد: با همت و تلاش بازیکنان، مربیان آگاه و برنامه ریزی مسوولان این فدراسیون، والیبال نشسته ایـران توانست با اقتدار بر سکوی اول مسابقات جهانی قرار گیرد تا ورزش والیبال نشسته قدرت واقعی خود را نمایان سازد.
رئیس سازمان تربیت بدنی در این پیام با تقدیر از تلاش و همت خستگی ناپذیر کادر فنی و اعضای تیم ملی والیبال نشسته ایـران ، کسب این مقام ارزشمند را به جامعه ورزش و به ویژه خانواده این رشته که علاقه‌مندان زیادی را در ایـران دارد (ما رو میگه !) ، تبریک گفت.
تیم ملی والیبال نشسته کشورمان شب گذشته در دیدار نهایی مسابقات قهرمانی جهان در آمریکا موفق به شکست 3 بر 2 بوسنی هرزگوین شد و برای نهمین بار بر بام والیبال نشسته جهان ایستاد.
سطح فنی مسابقات والیبال نشسته قهرمانی جهان بسیار بالا بود
تهران - ناظر داوری مسابقات والیبال نشسته قهرمانی جهان گفت: تیم های متعددی از پنج قاره جهان در مسابقات والیبال نشسته قهرمانی جهان حضور داشتند که این موضوع باعث افزایش سطح فنی این رقابت ها شده بود.
"ابراهیم فیروزی" افزود: کشورهای جهان سرمایه گذاری های زیادی بر روی ورزش والیبال نشسته انجام داده اند و به این دوره از رقابت ها نیز به دلیل کسب مجوز بازیهای المپیک 2010 لندن توجه خاصی کردند.
وی با اشاره به اینکه امروزه حتی شاهد حضور گسترده کشورهای آفریقایی در والیبال نشسته هستیم، گفت: خیلی از تیم های شرکت کننده در این رقابت ها به ویژه از قاره آفریقا آمده بودند تا نخستین تجربه جهانی خود را کسب کنند.
ناظر داوری کشورمان که در این دوره از مسابقات به همراه دو داور ایـرانی نظارت و قضاوت مسابقات را بر عهده داشت در خصوص داوری این رقابتها افزود: 35 داور و 3 ناظر در این مسابقات که در چهار زمین والیبال برگزار می شد، قضاوت و نظارت بر دیدارها را بر عهده داشتند.
وی مجموعه داوری را خوب ارزیابی و افزود: ‌حضور تنها 3 ناظر در این رقابتها با کار فشرده و نظارت بر چهار تا شش بازی در روز بار عمده ای را بر دوش این افراد تحمیل کرده بود.
فیروزی در خصوص بازی ایران در دیدار نهایی این رقابت ها، گفت: تیم ملی والیبال نشسته کشورمان دیداری سنگین و سخت داشت و تیم مقابل (بوسنی) تا آخرین لحظات برای پیروزی تلاش کرد.
ناظر داوری کشورمان در مسابقات والیبال نشسته قهرمانی جهان تصریح کرد: تیم بوسنی ساماندهی بسیار خوبی نیز برای حضور هواداران خود در سالن مسابقه انجام داده بود، و البته ایـرانیان مقیم آمریکا نیز از تیم ملی کشورشان حمایت بسیار خوبی در حین برپایی شش دیدار در قالب این رقابتها کردند.
وی در پایان گفت:مسعود یزدانی و مهدی عاشوری از داوران خوب کشور با حضور در این دوره توانستند با ارتقاء درجه به جمع داوران بین المللی بپیوندند.
اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...طبقه بندی: تیم ملی ...،

تاریخ : دوشنبه 28 تیر 1389 | 04:26 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال
نیویورک - تیم ملی والیبال نشسته جانبازان و معلولان ایـران روز یکشنبه با شکست تیم بوسنی و هرزگوین , قهرمان پیکارهای جهانی والیبال نشسته در اوکلاهما آمریکا شد.
بهروز برجسته سرپرست هیات تیم ملی والیبال نشسته اعزامی به بازیهای اوکلاهما گفت: دیدار با بوسنی وهرزگوین یک بازی سنگین و بسیار سطح بالا و کاملا حرفه ای بود.
وی افزود: در این بازی حساس و سنگین تیم ایـران دو ست اول را برنده شد و بوسنی نیز ست های سوم وچهارم را از آن خود کرد تا نتیجه در ست پنجم رقم بخورد .
برجسته اظهارداشت : تیم ملی اعزامی ایـران با استفاده از تجارب و حمایت بی وقفه ایـرانی هایی که برای تشویق تیم ملی خود از سراسر آمریکا خود را به اوکلاهما رسانده بودند , موفق شد مجددا قهرمان شود.
ایـران تاکنون 9 بار فاتح مسابقات جهانی والیبال نشسته بوده است.
سرپرست هیات تیم ملی اعزامی به بازیهای اوکلاهما از پشتیبانی دفتر حافظ منافع ایـران در واشنگتن و دفتر نمایندگی ایـران در سازمان ملل و همچنین حمایت ها و تشویق های پی درپی ایـرانیان مقیم آمریکا تشکر و قدردانی کرد.
تیم ملی والیبال نشسته ایـران پیش از رسیدن به دیدار فینال , تیمهای قزاقستان , صربستان , اوکراین , چین و مصر را با اقتدار و با نتیجه سه بر صفر شکست داده بود.
مسابقات والیبال نشسته قهرمانی جهان هر چهار سال یکبار برگزار می شود.
ماشاالله بچه های ایران ... شیره ایران همیشه قهرمـــــان
           
اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...طبقه بندی: تیم ملی ...،

تاریخ : دوشنبه 28 تیر 1389 | 04:14 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

تعداد کل صفحات : 10 :: 1 2 3 4 5 6 7 ...

downlode & code