مشاور ارشد مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: رئیس فدراسیون والیبال قصد داشت از من به عنوان رئیس سازمان لیگ استفاده كند اما نپذیرفتم.


مهدی دادرس  اظهار داشت: رئیس محترم فدراسیون والیبال به من محبت و اعتماد داشت و می‌خواست از من به عنوان رئیس سازمان لیگ والیبال استفاده كند اما بنده به دلیل مسایل كاری كه دارم احتمال می‌دادم بین راه از این سازمان جدا شوم و چون دوست نداشتم كاری نیمه كاره انجام دهم این سمت را نپذیرفتم.
وی ادامه داد: انتخاب پورحسن به عنوان رئیس سازمان لیگ انتخاب شایسته‌ای بود و جایی كه آب هست تیمم باطل می‌شود، من هم این انتخاب خوب و مناسب را به داورزنی و درخشنده تبریك می‌گویم. پورحسن برای والیبال قوی‌تر و مفیدتر از من است.
دادرس یادآور شد: من سرباز هستم و هر جایی كه از من بخواهند خدمت می‌كنم. در این سمت نتوانستم كه حضور داشته باشم شاید در جایی دیگر توفیق خدمت نصیب من شود.

افزایش تعداد تیم ها با قیمت قرادادهای بازیكنان رابطه متقابل دارد/ مخالف افزایش تعداد تیم های لیگ برتری هستم

مدیر عامل باشگاه ارتعاشات صنعتی ایران گفت: ‌افزایش تعداد تیم های حاضر در مسابقات لیگ برتر به طور طبیعی نقش قابل توجهی در افزایش مبالغ قراردادهای بازیكنان دارد.

علیرضا شهیدیان افزود: افزایش تعداد تیم های لیگ برتری و تعداد محدود بازیكنان حرفه ای و در سطح سوپر لیگ باعث می شود تا مسئولان تیم ها برای تكمیل تركیب خود به دنبال بازیكنان از رده خارج شده و یا والیبالیست هایی باشند كه در سطح لیگ دسته یك هستند،اما حضور این دسته از بازیكنان با مبالغ كلان به نوعی توقعات دیگر والیبالیست ها را برای افزایش سقف قرارداد خود بالا می برد.

وی گفت:به طور كلی مخالف افزایش تعداد تیم های لیگ برتر هستم،به نظر من كاهش تعداد تیم ها باعث گسترده تر شدن رقابت ها می شود.

برای جذب خارجی ها برنامه ای ویژه داریم

محسن سالاری گفت: به منظور حضوری قدرتمند به دنبال جذب چند بازیكن خارجی به تركیب تیم والیبال پرسپولیس خراسان هستیم

محسن سالاری سرپرست تیم والیبال پرسپولیس خراسان افزود: هنوزمبلغ دقیق و قطعی بودجه اختصاص یافته به تیم والیبال پرسپولیس خراسان مشخص نیست اما به طور قطع این بودجه نسبت به سال گذشته با افزایش خاصی مواجه می شود.

وی گفت:جذب بازیكن خارجی در پستهای دریافت كننده، سرعتی و پشت خط زن را دردستور كار قرار داده ایم و برای عملی كردن آن برنامه ویژه ای را تدارك دیده ایم، هم اكنون نیز در حال رایزنی با كشورهای مختلف هستیم.

سالاری یادآورشد: با توجه به آنكه آغاز مسابقات لیگ برتر از آذرماه است تمرینات تیم پرسپولیس خراسان از نیمه دوم شهریورماه استارت زده می شود.

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: لیگ برتر 89 - 90 ...،

تاریخ : یکشنبه 31 مرداد 1389 | 03:42 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

بازیكن تیم نوجوانان والیبال ایران گفت: آرژانتین تیمی نبود كه بتواند ما را در سه گیم متوالی شكست دهد.


شهاب احمدی درباره شكست 3 بر صفر برابر آرژانتین خاطر نشان ساخت: در دو گیم اول خوب بازی نكردیم. تا به خودمان آمدیم، نتیجه را به حریف واگذار كرده بودیم.
وی ادامه داد: آرژانتین تیمی نبود كه بتواند ما را اینگونه شكست دهد؛ ولی متاسفانه خوب بازی نكردیم و مغلوب شدیم.

احمدی درباره اینكه آیا پیش از اردوهای خوبی را پشت سر گذاشته بودند، اظهار داشت: از این لحاظ مشكلی نداشتیم. با آمادگی گام به این مسابقات گذاشتیم.
وی تصریح كرد: امیدوارم مقابل كوبا در بازی روز دوشنبه موفق باشیم و جواز صعود را به دست آوریم.

حسینی: بازیكنان كم‌تجربه ایران ترسیده بودند

سرپرست تیم والیبال نوجوانان ایران كم‌تجربگی و ترس را عامل شكست برابر آرژانتین دانست.


حسین حسینی درباره شكست 3 بر صفر تیم نوجوانان والیبال ایران مقابل آرژانتین اظهار داشت: شناختی از نوجوانان آرژانتین نداشتیم. معمولا در این رده، تیمی كه گیم را خوب شروع كند پیروز می‌شود و ما متاسفانه در دو ست اول خوب شروع نكردیم و نتیجه را واگذار كردیم.
وی ادامه داد: آرژانتین در دفاع روی تور و سرویس خوب بود و بر عكس آن تیم ما ضعیف عمل كرد.
سرپرست تیم فوتبال نوجوانان تصریح كرد: بازیكنان ما ترسیده بودند. آنها 10 ماه است والیبال را شروع كرده‌اند و كم‌تجربه‌اند. پس از اینكه دو گیم اول را واگذار كردند در ست سوم به خودشان آمدند اما دیگر دیر شده بود.
حسینی یادآور شد: در مسابقات آسیایی تهران نیز در بازی اول خوب نبودیم اما رفته رفته بهتر شدیم. امیدوارم دوشنبه مقابل كوبا نمایش مطلوبی داشته باشیم.
وی با بیان اینكه كار صعود ایران دشوار است،‌ گفت: امیدوارم شرایط طوری رقم بخورد كه بتوانیم گام به مرحله بعدی بگذاریم.
تیم والیبال كوبا برابر آرژانتین به برتری رسید

تیم والیبال نوجوانان كوبا در نخستین دیدار خود موفق شد آرژانتین را از پیش‌رو بردارد.


تیم كوبا در نخستین دیدار خود در المپیك سنگاپور برابر آرژانتین قرار گرفت و 3 بر صفر (25-22, 25-23, 25-23)حریف خود را شكست دهد تا ضمن كسب نخستین پیروزی خود، اولین شكست تیم آرژانتین را در این دوره رقم زد.
آرژانتین در دیدار گذشته خود موفق شده بود 3 بر صفر تیم ایران را شكست دهد. ملی‌پوشان ایران در دومین مسابقه خود فردا به مصاف كوبا خواهند رفت.
ویلفردو لئون، بازیكن تیم ملی كوبا با كسب 28 امتیاز تاثیر زیادی در پیروزی تیمش داشت و توانست عنوان امتیازآورترین بازیكن میدان را به خود اختصاص دهد.

پ.ن 1 : آرژانتین با اختلاف كمی ست ها رو باخته ! اگه كار به پوئن شماری برسه ، شانس ما برای صعود كم میشه

پ.ن 2 : چین صدرنشین و ایران هجدهم

تا پایان هفتمین روز نخستین دوره المپیك نوجوانان، 379 مدال بین ورزشكارن 71 كشور توزیع شد و بار دیگر چینی‌ها در صدر قرار گرفتند و ایران هجدهم شد.


اگر چه جدول رده بندی مدال ها با توجه به نظر كمیته بین المللی المپیك مبنی بر عدم تاكید بر مدال گرایی بر روی سایت بازی ها قرار نگرفته است اما تا پایان روز گذشته یعنی هفتمین روز این رقابت ها 379 مدال بین ورزشكاران 71 كشور توزیع شد.
در ادامه این مسابقات كشور روسیه كه 2 روز از چین پیشی گرفته و در صدر جدول رده بندی قرار گرفته بود بار دیگر جای خود را با چشم بادامی های چینی عوض كرد.
چین با 19 طلا،12 نقره و 3 برنز بار دیگر در صدر جدول رده بندی قرار گرفت.
روسیه با 14 طلا،10 نقره و 8 برنز در رده دوم جای دارد تا كره جنوبی با 7 طلا،2نقره و 2برنز در رده سوم قرار گیرد.
استرالیا هم با 5 طلا ،11 نقره و 7 برنز و اوكراین هم با 5 طلا،6نقره و 8 برنز به ترتیب در مكان های چهارم و پنجم قرار دارند.
ایران نیز با 2 طلا،2نقره و 1 برنز در رده هجدهم ایستاده است.
قابل توجه آنكه سنگاپور میزبان برگزاری این رقابت ها هنوز موفق به كسب مدال طلا نشده و در حال حاضر با یك نقره و 2 برنز در رده چهل و پنجم قرار دارد

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: تیم ملی ...،

تاریخ : یکشنبه 31 مرداد 1389 | 03:34 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

تیم ملی والیبال نوجوانان كشورمان در نخستین دیدار خود مقابل تیم ملی آرژانتین در المپیك نوجوانان سنگاپور سه بر صفر نتیجه را واگذار كرد.

ناصر شهنازی، سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان افزود: پس از پایان بازی در شرایط خوبی نبودم و هنوز نتوانستم باخت این دیدار را هضم كنم؛ گرفتن چنین نتیجه ای دور از انتظار و ناباورانه است.
وی گفت: حدود 9 ماه برای حضور در این مسابقات تمرین كردیم، با توجه به اختلاف پوئن ها، نمی توانیم برای باخت تیم علت فنی بیاوریم. به طور كلی تیم ملی آرژانتین در حدی نبود كه ملی پوشان ایرانی مقابل آنها شكست را بپذیرند.
به طور حتم اگر تیم در حالت عادی مقابل آنها ظاهر می شد ما پیروز می شدیم.
سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان در پایان اظهار داشت: به طور كلی می توان گفت كه ما بازی كردیم و باختیم.

سرپرست تیم ملی والیبال نوجوانان: شكست تیم غیر قابل توجیه است/ مسایل روحی و روانی در رده نوجوانان نقش آفرین است

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در مسابقات المپیك سنگاپور عصر روز گذشته 30 مرداد با نتیجه سه بر صفر و پوئن های( 12بر25) و (9بر25) و (27بر29) مقابل تیم ملی آرژانتین مغلوب شد

حسین حسینی سرپرست تیم ملی والیبال نوجوانان كشورمان افزود: با وجود اینكه تیم آرژانتین جزو تیمهای آماده و قدرتمند محسوب نمی شود اما تیم ایران نتیجه را به راحتی به حریف واگذار كرد و این شكست غیر قابل توجیه است.
وی گفت: به طور كلی در رده سنی نوجوانان مسایل روحی و روانی نقش مهمی را در تیم و نتیجه گیری ایفا می كند، وقتی بازیكنان تیم 2 گیم نخست را با اختلاف امتیاز بالا به حریف واگذار كردند بازگشت به شرایط مطلوب در ادامه دیدار برای‌ آنها كار سختی بود.
حسینی افزود: از نظر داوری هیچ مشكلی نداشتیم و سه داور این دیدار از كشور بلژیك و داور دوم از كشور ژاپن انتخاب شده بود.
حسینی در خصوص تمرینات تیم ملی اظهار داشت: حدود 10 روز پیش از آغاز بازیها به سنگاپور اعزام شدیم و در طول این مدت تا شروع مسابقات تمرینات را به طور كامل و مستمر دنبال كردیم.

در كلاس مربیگری بین المللی اولویت ، هدایت تیم‌های مبتدی است

پیمان اكبری ملی پوش سابق كشورمان به عنوان یكی از والیبالیست‌های حاضر در كلاس مربیگری بین المللی كه هم اكنون در آكادمی ملی المپیك در حال برگزاری است محسوب می شود

پیمان اكبری كاپیتان سابق تیم ملی والیبال كشورمان افزود: اطلاعات ارائه شده در این كلاس تنها برای آموزش به كودكان است نه تیم‌های حرفه‌ای، البته در پاره‌ای از اوقات مسائل حرفه‌ای نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد اما ا ولویت برنامه‌های آموزشی براساس هدایت یك تیم مبتدی والیبال است.
 وی گفت: تمامی مسائلی كه از نظر تئوری و علمی ارائه می‌شود در كنار كار حرفه‌ای تمرینات تیم‌های مبتدی و افرادی كه هیچ گونه آشنایی با والیبال ندارند را در اولویت قرار داده است.

تیم ملی والیبال بزرگسالان با تركیب 14 نقره به ایتالیا می‌رود

اردوهای تداركاتی تیم ملی والیبال بزرگسالان كشورمان برای حضور در مسابقات جهانی ایتالیا در تهران از چهارشنبه 27 مردادماه آغاز شده و تا هشتم شهریور ادامه می‌یابد

تیم ملی والیبال بزرگسالان كشورمان طبق قانون مسابقات جهانی ،می‌تواند در این پیكارها با تركیب 14 نفره حضور یابد و مسئولان و اعضای كادر فنی تیم در صدد هستند تا با حداكثر نفرات در این رقابت ها شركت كنند.
براساس این گزارش،طبق قانون حضور 2 لیبرو (یك لیبروی اصلی و یك لیبروی ذخیره) برخلاف دیگر مسابقات در پیكارهای جهانی الزامی است ،بر همین اساس در حال حاضر "مجتبی عطار" و "عبدالرضا علیزاده" به عنوان لیبرو در تركیب تیم و تمرینات حضور دارند.

ترافیك اردوهای ملی والیبال و تاخیر در آغاز تمرینات تیم ملی امید

قرار بود تیم ملی والیبال امید كشورمان از  29 مرداد مرحله جدید تمرینات آماده سازی خود را آغاز كند اما بنا به عللی این تیم با یك روز تاخیر برنامه های تمرینی خود را استارت زد

 سالن اختصاصی والیبال مجموعه ورزشی آزادی این روزها میزبان تیم‌های ملی جوانان، بزرگسالان و امید كشورمان است این ترافیك تمرینی و سامان دهی در ساعات تمرینات تیمهای ملی از سوی مسئولان فدراسیون كار سختی است.
 تمرینات تیم ملی امید كشورمان در روز نخست با انجام برنامه های بدنسازی آغاز شده و قرار است این تیم خود را برای مسابقات آسیایی مركزی كه اواخر شهریور در هند برگزار می‌شود، آماده كنند.

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: تیم ملی ...،

تاریخ : یکشنبه 31 مرداد 1389 | 03:17 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

سلام

امروز دو تا مناسبت داره

اول تولد آرمیتا خانم

دوم تولد محمد موسوی

مبـــــــــــــــــــــــآرك باشه ...

واسه جفتتون آرزوی عاقبت به خیری دارم

پ.ن 1 : توجه كردید تو هر تولد من قیافه ام عوض میشه ؟!تاریخ : یکشنبه 31 مرداد 1389 | 03:07 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

تیم والیبال ایران، المپیك نوجوانان جهان را با شكست آغاز كرد.

 
Iran, Islamic Republic of - BYOG2010

تیم والیبال ایران در اولبن مسابقه خود در المپیك نوجوانان جهان از ساعت 18 امروز به وقت محلی به مصاف آرژانتین رفت با ارائه یك باری پرانتقاد 3 بر صفر شكست خورد.
در این دیدار ایران در 3 گیم متوالی و با نتایج 25 بر 12، 25 بر 9 و 29 بر 27 نتیجه را به حریف واگذار كرد.
ترس و استرس در چهره بازیكنان نوجوان ایران به ویژه در دو گیم اول مشهود بود ولی در گیم سوم بازیكنان با خودباوری بیشتر بازی پایاپایی را به نمایش گذاشتند.
ایران در حالی این شكست را پذیرفت كه در رده بندی جهانی و در رده نوجوانان پس از آرژانتین در رده دوم قرار دارد اما این تیم در بازی امروز نشانی از یك تیم آماده و سرحال را نداشت.

شهنازی: در عمر مربیگری‌ام چنین چیزی را تجربه نكرده بودم

سرمربی تیم والیبال نوجوانان ایران گفت: در عمر مربیگری‌ام چنین روزی را تجربه نكرده بودم.


ناصر شهنازی پس از شكست 3 بر صفر ایران مقابل آرژانتین عنوان كرد: از این نتیجه و نوع بازی بازیكنانم تعجب می‌كنم. آرژانتین تیم قدرتمندی نبود. آنقدر بد بازی كردیم كه مقابل این تیم تن به شكست دادیم.
وی ادامه داد: با این باخت، زحمات 9 ماهه فدراسیون و اعضای تیم ملی به هدر رفت. باید دنبال علت آن باشیم؛ اما نمی‌توانم این نوع بازی و شكست را هضم كنم. (چقدر ناراحت و عصبانی ه !! )
شهنازی عنوان كرد: هضم این موضوع برایم دشوار است. بچه‌ها خیلی آماده بودند و اردوهای خوبی را پشت سر گذاشته بودند. باید دنبال علت باشیم تا ببینیم چرا اینگونه شكست خوردیم.

سرمربی تیم والیبال نوجوانان در پاسخ به اینكه مسائل روانی عامل این شكست‌ بود، اظهار داشت: بازیكنان در وضعیت خوبی بودند. من و سرپرست تیم با آنها خیلی صحبت كردیم. بنابراین، بازیكنان مشكل روحی نداشتند و اكنون نمی‌توانم دلیلی برای این شكست پیدا كنم.

شهنازی در پاسخ به سوال مبنی بر اینكه در عمر مربیگری‌اش چنین روزی را تجربه كرده است، عنوان كرد: تاكنون چنین روزی را ندیده‌ بودم. امروز سخت‌ترین روزم را پشت سر گذاشتیم. اكنون علامت تعجبی در ذهن من نقش بسته‌ كه چرا اینگونه بازی كردیم و اینگونه شكست خوردیم.
این مربی با اشاره به عملكرد ضعیف شاگردانش در دو گیم اول، گفت: اگر آرژانتین در آن دو ست ما را شكست داد، به دلیل عملكرد ضعیف خودمان بود؛ نه بازی برتر آنها. ما در گیم سوم هم كه بازی پایاپایی به نمایش گذاشتیم، 50 درصد قدرت خودمان را هم ارائه نكردیم.
شهنازی شانس صعود ایران به مرحله بعد را اندك دانست و عنوان كرد: اگر كوبا آرژانتین را شكست دهد و ما هم دوشنبه كوبا را مغلوب كنیم، باز هم به دلیل نتیجه كه در دو ست اول گرفتیم، شانس صعودمان كم خواهد بود. در دو گیم اول با اختلاف بالا باختیم و این موضوع در كار ما تاثیرگذار خواهد بود.
وی كوبا را تیم خوبی دانست و گفت: این تیم از یك بازیكنی كه در لیگ جهانی حضور دارد سود می‌برد ولی با این حال ما به دنبال برتری در این مسابقه هستیم.


پ.ن 1 : گزارش تصویری از این دیدار :

كلیك كنید

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: تیم ملی ...،

تاریخ : شنبه 30 مرداد 1389 | 07:45 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

سلام

فكر كنم الآن دیر شده ، ولی 1 نفر هم ببینه ، غنیمت ه! رادیو ورزش داره بازی نوجوانان رو گزارش میكنهتاریخ : شنبه 30 مرداد 1389 | 02:38 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | نظرات

مربی تیم والیبال جوانان ایران گفت: معتقدم سطح ایران بسیار فراتر از آسیا است.


محمد وكیلی  درباره شرایط تیم والیبال جوانان برای حضور در رقابت‌های آسیایی، اظهار داشت: بازیكنان تیم حدود 3 سال است با هم تمرین می‌كنند. این موضوع كار را برای كادر فنی راحت‌تر كرده است.
وی ادامه داد: برای بازی‌های آسیایی شناخت نسبی از حریفان داریم. با ژاپن و هند در رده نوجوانان مصاف داده‌ایم و از تیم چین هم فیلم‌هایی دیده‌ایم. با توجه به اینكه بازیكنان از رده نوجوانان به رده جوانان می‌آیند، شناخت ما از آنها مناسب است. البته تا زمان آغاز مسابقات، درصد شناخت خود را از حریفان بالا می‌بریم.

مربی تیم ملی والیبال جوانان ایران با بیان اینكه بازیكنان به مرز آمادگی 90 درصد رسیده‌اند، خاطر نشان ساخت: ‌10 درصد باقیمانده را با برگزاری دیدارهای تداركاتی كسب خواهیم كرد. با توجه به زحماتی كه بازیكنان كشیده‌اند، معتقدم كسب سهمیه جهانی آسان است. مسئولان و بازیكنان به فكر درخشش در رقابت‌های جهانی هستند. 

وكیلی   با اشاره به اینكه والیبال ایران از آسیا عبور كرده است، تصریح كرد: معتقدم مدال‌های مسابقات مختلف را در جریان تمرینات تیم‌های توزیع می‌كنند. یعنی هر تیمی كه بهتر تمرین كند، می‌تواند مدال خوش‌رنگ‌تری كسب كند. تیم ما با برگزاری 8 یا 9 ساعت تمرین و مرور تاكتیك‌ها، شانس بالایی برای كسب طلای آسیا دارد.
مربی تیم جوانان با انتقاد از آغاز دیرهنگام تمرینات باشگاه‌ها برای حضور در لیگ، گفت: اكنون هیچ كدام از تیم‌های لیگ برتری تمرینات خود را برای لیگ آغاز نكرده‌اند. این درحالیست كه باشگاه‌ها همیشه باید در حال پیگیری تمرینات خود باشند تا اگر تیمی مانند جوانان برای بازی دوستانه به آنها درخواست داد، بتوانند آن را محقق كنند.

وی با اشاره به كم توجهی مسئولان ورزش ایران به رشته‌هایی مانند والیبال، بسكتبال و هندبال، عنوان كرد: اگر میزان توجه مسئولان به فوتبال را به 3 قسمت تقسیم و بین رشته‌های توپی مانند بسكتبال، والیبال و هندبال پخش كنند، قطعاً نام ایران بیش از این در مسابقات جهانی شنیده خواهد شد. امیدوارم مسئولان توجه خود را به این رشته بیشتر كنند چون معتقدم استعداد و توانایی برای پیشرفت این رشته‌ها در ایران موجود است.

هدایت ملی‌پوشان ایران را یوستا ست‌كوویچ برعهده دارد. محمد وكیلی   ،فرشاد سعیدی، عباس قاسمیان و حمید جعفرزاده نیز به عنوان مربی به وی كمك می‌كنند.
رقابت‌های والیبال جوانان آسیا كه جنبه انتخابی جهان را نیز دارد، از 9 تا 19 مهر ماه به میزبانی تایلند برگزار خواهد شد.

ملی‌پوشان جوان والیبال ایران عازم صربستان می‌شوند

تیم والیبال جوانان ایران اواسط شهریور ماه برای برپایی اردوی تداركاتی عازم صربستان می‌شود.


 این تیم كه خود را برای حضور در مسابقات آسیایی آماده می‌كند، 15 شهریور ماه برای برپایی اردوی تداركاتی عازم صربستان خواهد شد.
یوستا ست‌كوویچ، سرمربی صربستانی تیم ملی در تلاش است تا در این اردو، بازی‌های تداركاتی خوبی برای ملی‌پوشان تدارك ببیند. تا كنون دیدار با الجزایر و چند تیم لیگ برتری صربستان قطعی شده است.

به احتمال فراوان، كاروان تیم ملی پس از پایان اردوی صربستان عازم تایلند خواهد شد. این كاروان در اردوی صربستان از 16 بازیكن تشكیل خواهد شد.

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: تیم ملی ...،

تاریخ : جمعه 29 مرداد 1389 | 04:10 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

تعداد کل صفحات : 10 :: 1 2 3 4 5 6 7 ...

downlode & code