سلام

تولد سعید معروف هم مبااارك

انشاالله مثل همیشه موفق باشه و امیدوارم خدا رو هیـــــــــچ وقت از یاد نبره ....

به همه طرفداراش تبریك میگم ....تاریخ : پنجشنبه 29 مهر 1389 | 09:52 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

سلام

بچه ها امروز خیلی خیلی روز خوبی بود. راستش بین 300 نفر ، قرعه كشی شد و اسم من جزء 88 نفری دراومد كه دی ماه میرم پیش امام رضا ........ خیلی هیجان داشت ..............

عید همتون مبارك

( آخرین نفرم كه تبریك میگم !)

نگی خانم و علی آقا ، التماس دعا (قافیه ...)تاریخ : سه شنبه 27 مهر 1389 | 07:55 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

 كمیته ضد دوپینگ فدراسیون جهانی والیبال از پاك بودن بازی‌های جهانی ایتالیا 2010 خبر داد.


بر اساس این گزارش مجموع 318 بازیكن از 24 تیم در هفدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی والیبال مردان جهان در ایتالیا كه از 25 سپتامبر تا 10 اكتبر (3 تا 18 مهر) برگزار شد، شركت كردند و فدراسیون جهانی والیببال گزارش داد نتیجه تمام 158 نمونه برای تست دوپینگ منفی بوده است.
بر طبق استاندارد بین‌المللی نمونه گیری بعد از هر مسابقه به صورت تصادفی از 2 بازیكن تست دوپینگ گرفته می‌شد، نمونه‌ها سپس به وادا در رم فرستاده می‌شد كه پس از بررسی آنها نتایج را ظرف 48 ساعت اعلام می‌كرد.
دكتر عمر الوانی نایب رئیس اجرایی فدراسیون جهانی والیبال كه مسئول موضوعات پزشكی فدراسیون است، اظهار داشت: بازیكنان در هیچ سالی‌ مانند امسال در معرض چنین نمونه‌گیری قدرتمندی در مسابقات جهانی قرار نداشتند. ما باید به تیم‌ها تبریك بگوییم و از آنها به خاطر همكاری عالی با كمیته ضد دوپینگ و از رفتار حرفه‌ای آنها در مقابل برنامه آموزشی ضددوپینگ فدراسیون تشكر كنیم. ما این مسابقات را پاك برگزار كردیم.
وی ادامه داد: این نتایج ثابت می‌كند كه عملكرد عالی در والیبال می‌تواند بدون استفاده از هر ماده نیروزا یا دیگر روش‌هایی كه اساس صحیح روح ورزش را خدشه دار می‌كند به دست آید.

 

نیكخواه‌بهرامی پرچمدار كاروان ورزشی ایران در گوانگجو شد

با تصمیم اعضای هیات اجرایی كمیته ملی المپیك، بسكتبالیست ملی‌پوش پرچمدار كاروان ورزشی ایران در گوانگجو شد.


 صمد نیكخواه‌بهرامی، بسكتبالیست ملی‌پوش با تصمیم اعضای هیات اجرایی كمیته ملی المپیك، پرچمدار كاروان ورزشی ایران در شانزدهمین دوره بازی‌های آسیایی گوانگجو شد.
شانزدهمین دوره مسابقات آسیایی از 21 آبان ماه با برگزاری مراسم افتتاحیه در شهر گوانگجوی چین آغاز می‌شود و صمد نیكخواه‌بهرامی ورزشكار با اخلاق و با تجربه تیم ملی بسكتبال، در این رویدار مهم پرچمدار كاروان ورزشی ایران خواهد بود.

 

نیكخواه‌بهرامی: روحیه‌ام برای بازی‌های آسیایی چندین هزار برابر شد

 كاپیتان تیم ملی بسكتبال گفت: انتخابم به عنوان پرچم‌دار ایران در گوانگجو باعث شده كه روحیه‌ای چندین هزار برابر پیدا كنم، چون خودم هم فكرش را نمی‌كردم كه چنین اتفاقی رخ دهد.


صمد نیكخواه‌بهرامی درباره انتخابش به عنوان پرچمدار كاروان ایران در بازی‌های آسیایی 2010 گوانگجو اظهار داشت: این بزرگترین افتخارم در تاریخ زندگی‌ام است. فكر می‌كنم لطف بزرگی از سوی مسئولین ورزش ایران به من شده كه این مسئولیت به عهده من گذاشته شده است.
وی ادامه داد: خودم را در حد كسانی كه پیش از من پرچمدار كاروان ایران در بازی‌های آسیایی بوده‌اند نمی‌بینم. افتخار می‌كنم كه جلوتر از همه ورزشكاران راه می‌روم و پرچم كشورمان را در دست می‌گیرم. هیچ وقت خودم و هم‌تیمی‌هایم چیزی به غیر از سربلندی و افتخار مردم كشورمان نخواسته‌ایم.
نیكخواه‌بهرامی تصریح كرد:‌ با توجه به مسئولیتی كه به من محول شده، وظیفه من و تمام بازیكنان تیم ملی بسكتبال در بازی‌های آسیایی سنگین‌تر می‌شود. این افتخار بزرگی برای تمام جامعه بسكتبال است و امیدوارم هم من و هم تمام بازیكنان از این به بعد بتوانیم با تلاش بیشتر نشان دهیم كه ارزش پرچمداری كاروان ایران را داشته‌ایم.
وی در مورد مصدومیتش و اینكه ایا به بازی‌های آسیایی می‌رسد یا نه، عنوان كرد: از اوایل این هفته عصا را به طور كامل كنار گذاشتم و راه رفتن را بدون كمك به عصا آغاز كردم. البته مصدومیت من طوری است كه نمی‌توانم فشار زیاد و شدیدی به خودم وارد كنم و باید حساب شده و پله پله پیش بروم.
نیكخواه‌بهرامی ادامه داد: پزشكان گفته‌اند تا یك ماه آینده می‌توانم تمرینات جدی را آغاز كنم و حتی بازی كنم. البته بازهم هیچ چیز مشخص نیست چون شرایط خیلی حساس است و باید حساب شده عمل كنم.
كاپیتان تیم ملی بسكتبال ایران خاطرنشان كرد: سعی خود را می‌كنم با توجه به مسئولیت سنگینی كه به من محول شده حتما به این بازی‌ها برسم. این انتخاب باعث شده كه روحیه‌ای چندین هزار برابر پیدا كنم، چون خودم هم فكرش را نمی‌كردم كه چنین اتفاقی رخ دهد و هنوز هم باورم نمی‌شود كه به عنوان پرچم‌دار ایران در گوانگجو انتخاب شده باشم. كسانی كه قبل از من این پرچم را در دست گرفته‌اند افتخارات بزرگی داشتند.

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: تیم ملی ...،

تاریخ : سه شنبه 27 مهر 1389 | 03:57 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

طبق هماهنگی های انجام شده قرار است تیم ملی والیبال بزرگسالان كشورمان به منظور ادامه برنامه های آماده سازی خود اول آبان ماه تهران را به مقصد استانبول ترك كند.

امیر خوش خبر، سرپرست تیم ملی والیبال بزرگسالان افزود: پس از مذاكرات انجام شده قرار است تیم ملی ایران به منظور انجام چهار دیدار تداركاتی با تیم های گالاتاسرای، فنر باغچه، ام ای اف و بشیكتاش عازم استانبول شود.
وی گفت: هم اكنون تیم ملی والیبال بزرگسالان كشورمان، تمرینات خود را در تهران به منظور حضوری قدرتمند در بازی های آسیایی 2010 گوانگ جو دنبال می كند.

بازی های گوانگجو زمان اجلاس جهانی والیبال را تغییر داد

قرار بود نشست فدراسیون جهانی والیبال كه همه ساله در لوزان سوئیس برگزار می شود، امسال نیز اواخر آبان ماه تشكیل شود اما بنا به دلایلی این امر به تعویق افتاد

سعید درخشنده، دبیر فدراسیون والیبال افزود: اجلاس فدراسیون جهانی والیبال همه ساله با حضور اعضای كمیته مسابقات و روسای كنفدراسیون های والیبال قاره های مختلف در لوزان سوئیس برگزار می شود.

وی گفت: قرار بود اجلاس جهانی امسال نیز اواخر آبان ماه برگزار شود و در این نشست من و رییس كنفدراسیون والیبال آسیا به نمایندگی از قاره آسیا حضور داشته باشیم اما با توجه به همزمانی تشكیل این اجلاس با مسابقات آسیایی گوانگجو، مسئولان فدراسیون نسبت به تغییر زمان تشكیل نشست اقدام كرده اند و این اجلاس آذرماه در سوئیس برگزار می شود.

ساحلی بازان ایران به مقام چهارم و پنجم قاره كهن دست یافتند

رقابت های آسیایی والیبال ساحلی تور اندونزی امروز 24 مهر به پایان رسید

احمد خجسته رئیس كمیته والیبال ساحلی افزود: والیبالیست های ساحلی ایران توانستند در این دوره از مسابقات مقام های چهارم و پنجم جدول رده بندی را به خود اختصاص دهند.

وی گفت: در پایان این دوره از مسابقات تور آسیایی اندونزی؛ تیم ملی (ب) كشورمان با تركیب كیا شوشتری و بهمن قلی پور به عنوان چهارم و تیم ملی (الف) ایران با تركیب صابر هوشمند و یوسف دو بنده به مقام پنجم دست یافتند.

خجسته افزود: از سوی مسئولان برگزار كننده تور آسیایی اندونزی، به ترتیب مبلغ 1500 و 800 دلار به تیم های چهارم و پنجم به عنوان جایزه نقدی اهدا شد.

صدور كارت آی تی سی بازیكنان خارجی اینترنتی می‌شود

از این پس كارت آی تی سی (ITC) والیبالیست‌های خارجی از طریق اینترنت صادر می‌شود

خلیل یگانه مجد دبیر سازمان لیگ فدارسیون والیبال در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود:از این پس باشگاهها برای جذب والیبالیست خارجی باید از طریق سایت فدراسیون والیبال كشور مربوط به مكاتبات با فدراسیون جهانی را دنبال كنند.

وی گفت:مسئولان باشگاههای پس از گرفتن مجوز از فدراسیون جهانی نسبت به بستن قرارداد با والیبالیست خارجی اقدام خواهند كرد، در سال جاری برخلاف سنوات گذشته سازمان لیگ هیچ گونه دخالتی در این خصوص نمی‌كند فقط به منظور ثبت قرارداد از طریق كمیته روابط بین المللی نسبت به كسب استعلام نهایی وضعیت بازیكن اقدام می‌كند.

وی یادآور شد:تمامی مراحل اداری و مكاتبات مربوط به جذب بازیكن خارجی به صورت اینترنتی انجام می‌شود.

پ.ن 1 : این آهنگ رو گوش کنید .... ترجیحا چشماتونم ببندین ...

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...تاریخ : یکشنبه 25 مهر 1389 | 09:28 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

سلام

بچه ها من باز باید بگم ببخشید ! آخه اعصاب کامپیوتر خودمو ندارم ، از جای دیگه ای میام سر میزنم => تقویم رو میزمو ندیدم ! اصلا هنوز رو شهریور بود !!!  ببخشید که تولداتونو یادم نبود !!!

حالا یه تبریک میگم به همه .....

اول تولد محمد محمد کاظممون مباااارک .... 6م بود . ایشاالله 100 ساله شه ....

بعد 11م که تولد سوگل بود مباااارک

بعد هم امروز 22م که تولد نگی و شادی ه

 واستون بهترین ها رو آرزو دارمتاریخ : پنجشنبه 22 مهر 1389 | 10:56 ق.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

قدرتی‌زن تیم ملی والیبال گفت: انتظار داریم مسئولان ورزش به قول‌هایی كه می‌دهند عمل كنند.


فرهاد نظری افشار در خصوص شرایط تیم ملی والیبال ایران در آستانه مسابقات آسیایی گوانگجو اظهار داشت: تلاش می‌كنیم تا به شرایط آرمانی نزدیك شویم و برای رسیدن به این امر باید شرایط و انگیزه كافی وجود داشته باشد.
وی ادامه داد: مسئولان پیش از مسابقات كاپ‌ آسیایی و جام‌جهانی قول‌هایی دادند كه هنوز به آنها عمل نكرده‌اند؛ پیش از بازی‌های آسیایی گوانگجو باید چراغ سبزی به والیبالیست‌های ایران نشان داده شود تا بتوانند تمام پتانسیل خود را به‌كار بگیرند در غیر اینصورت انگیزه كافی در تیم وجود نخواهد داشت.
بازیكن تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان ساخت: مصدومیتم برطرف شده و به انجام كارهای تاكتیكی مشغولم؛ امیدوارم عملكرد قابل قبولی در پیكارهای آسیایی داشته باشیم و یك‌بار دیگر دل مردم را شاد كنیم.
تیم‌های والیبال حاضر در مسابقات گوانگجو در 4 گروه قرار دارند كه با قرعه‌كشی انجام شده تیم والیبال ایران در گروه C با عربستان، اندونزی، مغولستان و تركمنستان هم‌گروه شد.
بازی‌های آسیایی از 21 آبان‌ماه در گوانگجوی چین آغاز خواهد شد.

افشاردوست: حضوری موفق در گوانگجو خواهیم داشت

مربی تیم ملی والیبال گفت: به دنبال حضوری موفق در پیكارهای آسیایی گوانگجو هستیم.


محمود افشاردوست اظهار داشت: شرایط بسیار خوبی داریم و با برنامه ریزی قبلی تمرینات را پیگیری می‌كنیم. به صورت طبیعی پس از یك دوره تورنمنت سنگین به نام جام‌جهانی بدن بازیكنان با افت مواجه می‌شود.
وی ادامه داد: بازیكنان خیلی خوب تمرین می‌كنند و به دنبال حضور موفق در بازی‌های گوانگجو هستند. هیچ بازیكن مصدومی نداریم و تمام بازیكنان در آمادگی به‌سر می‌برند.
مربی تیم ملی والیبال ایران عنوان كرد: مسابقات گوانگجو را نمی‌توان پیش‌بینی كرد؛ هدف ما حفظ روند رو به رشد تیم ملی است كه تا حدود زیادی به آن رسیده‌ایم.
وی درخصوص برنامه های تداركاتی ملی‌پوشان پیش از اعزام به گوانگجو گفت: قصد داریم به تركیه رفته و اردویی در آنجا برپا كنیم كه هنوز قطعی نشده است؛ كادر فنی قصد دارد تا چند دیدار تداركاتی برای تیم ملی در نظر بگیرد كه هنوز با تیمی به توافق نرسیده‌ایم.
افشاردوست افزود: ضمن حفظ روند رو به رشد ملی‌پوشان باید به فكر برطرف كردن نقاط ضعف خود نیز باشیم. نباید فكر كنیم كه چون ژاپن را در پیكارهای جهانی شكست داده‌ایم، توان پیروزی برابر این تیم در مسابقات آسیایی را نیز داریم؛ معتقدم باید با تمام توان تمرین كنیم تا عملكرد موفقی در گوانگجو داشته باشیم.

 بی‌توجهی مسئولان سفارت به ملی‌پوشان و سكوت در برابر قدرت ایران

پس از گذشت 5 روز از مسابقات جام شیخ راشد امارات مسئولان سفارت ایران در دبی به استقبال ملی‌پوشان نرفته‌اند.


پس از گذشت 5 روز از حضور تیم ملی در شهر دبی، هنوز مسئولان سفارت جمهوری اسلامی به كنار تیم نرفته و خبری از حضور آنها نیست. این درحالی است كه كادر فنی و مسئولان تیم ملی انتظار داشتند مورد استقبال مسئولان سفارت قرار بگیرند.

* مسابقات جام شیخ راشد به میزبانی امارات در حالی برگزار می‌شود كه تمامی داوران این جام از كشور میزبان هستند.

* حسین قاسم آبادی هر روز در اتاق خود فیزیوتراپی بازیكنان تیم ملی ایران را زیر نظر می‌گیرد تا هیچ مشكلی از این ناحیه احساس نشود.

* یوسف نعلبندی، مربی اسبق تیم ملی نوجوانان ایران و علی صالحی تجریشی، بازیكن اسبق تیم‌های باشگاهی ایران از نزدیك بازی ایران و هند را مشاهده كردند؛ پس از پیروزی ایران مقابل هند نعلبندی كه مربی حال حاضر تیم پیكان نیز است مورد تشویق بازیكنان تیم ملی امید قرار گرفت.

* گل محمد سخاوی، لیبروی تیم ملی والیبال امید ایران با 21 سال سن، جوان‌ترین بازیكن این مسابقات محسوب می‌شود.

* مسولان برگزاری مسابقات كه در ابتدا از آمدن تیم ملی امید ناراضی به نظر می‌رسیدند و تیم امید را ضعیف می‌پنداشتند و خواستار حضور تیم اصلی ایران در این تورنمنت بودند، پس از پیروزی ایران مقابل سه تیم امارات،تونس و هند سكوت اختیار كردند و اعتراضی به این امر نمی‌كنند.

* ملیت سرمربیان تیم‌های حاضر در جام شیخ راشد امارات به این شرح است:
سرمربی تیم ملی ایران: ایرانی
سرمربی تیم ملی هند: هندی
سرمربی تیم ملی پاكستان: برزیلی
سرمربی تیم ملی تونس: تونسی
سرمربی تیم ملی امارات: مصری

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: تیم ملی ...،

تاریخ : پنجشنبه 22 مهر 1389 | 09:16 ق.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

تیم ملی والیبال امید ایران در آخرین دیدار خود در جام شیخ راشد، لبنان را شكست داد و قهرمان این دوره از مسابقات شد.


ملی‌پوشان والیبال امید ایران عصر امروز در پنجمین دیدار خود در پیكارهای جام شیخ راشد امارات برابر لبنان قرار گرفتند و موفق شدند با نتیجه 3 بر صفر از سد حریف خود عبور كنند.
ملی‌پوشان ایران در 3 گیم پیاپی و با امتیازهای 25 بر 20، 25 بر 11 و 25 بر 23 موفق شدند لبنان را شكست داده و جام این دوره از مسابقات را بدون شكست بالای سر ببرند.
جام شیخ راشد با حضور 6 تیم ایران، تونس، امارات، هند، پاكستان و لبنان در امارات برگزار شد و در پایان تیم ایران با غلبه بر تمامی حریفان جام قهرمانی را از آن خود كردو

درخشنده از تماشای دیدار پایانی والیبال جام شیخ راشد بازماند

دبیر فدراسیون والیبال ایران به دلیل دیر هماهنگ شدن سفر، از عزیمت به امارات و تماشای دیدار پایانی جام شیخ راشد بازماند.


سعید درخشنده قرار بود صبح دیروز برای تماشای دیدار پایانی مسابقات والیبال جام شیخ راشد امارات كه بین تیم‌های ایران و لبنان برگزار خواهد شد، راهی دبی شود.
برای سفر دبیر فدراسیون به دبی تمامی مقدمات فراهم شده بود، اما باتوجه به هماهنگی دیرهنگام وی از این سفر بازماند.
درخشنده در این خصوص اظهار داشت: برای سفر به دبی بلیت تهیه شده بود، اما چون دیر با من هماهنگ كردند نتوانستم راهی امارات شوم تا عملكرد ملی‌پوشان را در دیدار پایانی از نزدیك تماشا كنم.

جیبا: كمك به بیماران هیچ مخالفتی با روحیه قهرمانی‌ام ندارد

كاپیتان تیم ملی والیبال برزیل سود حاصل از فروش پیراهن خود را به كودكان سرطانی اهدا كرد و این كار را در راستای حفظ روحیه ورزشكاری دانست.


جیبا كه پس از قهرمانی تیم ملی والیبال برزیل در جام‌جهانی 2010 ایتالیا از میادین ملی خداحافظی كرد، روز گذشته با حضور در یكی از بیمارستان‌های مربوط به كودكان و مادران كم‌بضاعت مبتلا به سرطان در لهستان سود حاصل از فروش پیراهن خود را به آنها اهدا كرد.
وی درخصوص خداحافظی‌اش از رقابت‌های ملی اظهار داشت: مسابقه پایانی جام‌جهانی 2010 ایتالیا حساس‌ترین بازی دوران ورزشی‌‌ام بود و خوشحالم كه با موفقیت از دیدارهای ملی كنار رفتم.
كاپیتان 33 ساله تیم ملی والیبال برزیل با اشاره به حركت خیرخواهانه خود افزود: این وظیفه من و سایر ورزشكاران است كه به بیماران سرطانی كمك كنیم و من این كار را دوست دارم.
جیبا خاطرنشان كرد: احساس می‌كنم كه این كارم هیچ مخالفتی با روحیه ورزشی و قهرمانی‌ام ندارد و همه باید از این كارها انجام بدهند. با این حركت نمی‌توانم معجزه كنم، اما هر بیماری دوست دارد كه مورد توجه قرار بگیرد.
وی ادامه داد: با كمك‌های مالی خود به بیماران كم‌بضاعت مبتلا به سرطان، آنها را برای تهیه دارو و واكسن كمك می‌كنیم و كادر پزشكی‌ بیمارستان‌ها هم باید در این خصوص اطلاع‌رسانی كنند چون همین كمك‌ها كارآمد خواهد بود.
جیبا گفت: احساس می‌كنم با تهیه دارو می‌شود با سرطان مبارزه كرد.
این اولین بار نیست كه جیبا دست به حركت خیرخواهانه می‌زند، وی پیش از این هم به كودكان مبتلا به سرطان كمك كرده بود.
اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ....
طبقه بندی: تیم ملی ...،

تاریخ : پنجشنبه 22 مهر 1389 | 09:11 ق.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

تعداد کل صفحات : 5 :: 1 2 3 4 5

downlode & code