پاسور تیم ملی والیبال گفت: قطعا مدال بازی‌های آسیایی را كسب می‌كنیم؛ اما به دنبال مدال طلا هستیم.


سعید معروف پس از برتری برابر تیم ملی چین و صعود به مرحله بالاتر رقابت‌های آسیایی اظهار داشت: بازی برابر چین در این شرایط بسیار سخت بود چون حریف به دنبال پیروزی برابر ما و رسیدن به دیدار پایانی بود.
وی با بیان اینكه بازی برای هر دو تیم بسیار مهم بود، ادامه داد: هر تیمی كه در این مسابقه پیروزی می‌شد، به دیدار پایانی راه پیدا می‌كرد كه خوشبختانه این اتفاق برای ما افتاد. كار چین برای ادامه سخت شد. معتقدم این مسابقه برای ما از فینال هم سخت‌تر بود.
پاسور تیم ملی والیبال ایران درمورد كسب مدال در بازی‌های آسیایی 2010 خاطر نشان ساخت: قطعاً كسب خواهیم كرد؛ اما به دنبال رنگ طلایی آن هستیم. با مشخص شدن برنده دیدار چین و كره‌جنوبی، برای رسیدن به مدال طلا تلاش می‌كنیم.
ملی‌پوشان والیبال ایران برای صعود به مرحله یك هشتم رقابت‌های آسیایی برابر تیم میزبان قرار گرفت و موفق شد حریف خود را با شكست بدرقه كند.
در این مسابقه كه در سالن جونگ‌دای گوانگجو انجام شد ملی‌پوشان ایران در 3 گیم‌ متوالی و با امتیازهای (25 - 17)، (25 - 19) و (27 - 25) چین را شكست دادند.

نادی: عملكرد حرفه‌ای ما را به پیروزی رساند

كاپیتان تیم ملی والیبال گفت: ملی‌پوشان با بازی حرفه‌ای توانستند مسابقه را به سود خود تمام كنند.


علیرضا نادی با بیان اینكه این پیروزی را به همه مردم ایران تبریك می‌گویم، اظهار داشت: زحمت زیادی را متحمل شدیم. هدف ما شاد كردن دل مردم بود. با این حال، كار ما هنوز تمام نشده است. شاید همین تیم‌ها در مرحله بعدی حضور داشته باشند زیرا همه مانند تیم چین برای موفقیت در گوانگجو كار كرده‌اند.
وی ادامه داد: همه تیم‌ها برای ما قابل احترام هستند. هیچ تیمی را دست كم نخواهیم گرفت.خوشحالم به مرحله بعد صعود كردیم.
كاپیتان تیم والیبال درباره جو ورزشگاه، گفت: ملی‌پوشان آنقدر در این شرایط جوی كار كرده‌اند كه برایشان عادی شده است. با اینكه سالن ورزشگاه كوچك بود، جو ورزشگاه تاثیری روی ملی‌پوشان نگذاشت. در بازی با ژاپن بیشتر از این هوادار حضور داشت؛ اما بازیكنان راه موفقیت را به خوبی بلدند و توانستیم با حرفه‌ای گری، این دیدار را با موفقیت به سود خود تمام كنیم.

زرینی: جواب اعتماد مربیان را به خوبی دادم

قدرتی‌زن تیم ملی والیبال ایران گفت: جواب اعتماد مربیان را دادم و توانستم امتیازهای خوبی از سرویس بگیرم.


حمزه زرینی پس از برتری برابر چین و صعود به مرحله بالاتر رقابت‌های آسیایی والیبال عنوان كرد: بازی خیلی سخت بود چون چینی‌ها میزبان بودند و شرایط را به‌گونه‌ای تنظیم كرده بودند كه در این مرحله با ایران بازی كنند.
وی با بیان اینكه تمام تیم‌ها قوی هستند ادامه داد: شاید در دیدار پایانی با این تیم روبرو شویم كه اگر اینگونه شود به راحتی بازهم حریف را شكست خواهیم داد.
قدرتی‌زن تیم ملی والیبال ایران درمورد سرویس‌های خود در این مسابقه كه تاثیری زیادی در روند بازی داشت گفت: از اعتماد مربیان تشكر می‌كنم چون اجازه دادند سرویس ریسكی بزنم. جواب اعتماد مربیان را دادم و توانستم امتیازهای خوبی از سرویس بگیرم.
وی افزود: كار سختی برای قهرمانی درپیش داریم، اما می‌توانیم به هدف خود برسیم.
تیم والیبال ایران برای صعود به مرحله یك هشتم رقابت‌های آسیایی برابر تیم میزبان قرار گرفت و موفق شد حریف خود را با شكست بدرقه كند.

عطار: تنها هدفمان قهرمانی است

 لیبروی تیم ملی والیبال ایران گفت: هدف ما پس از جام جهانی ایتالیا قهرمانی آسیا است.


مجتبی عطار در مورد دیدار مقابل چین اظهار داشت: روی چین كار كرده بودیم، چراكه از همان ابتدا احتمال می‌دادیم با این تیم روبرو شویم.
وی ادامه داد: با تمریناتی كه انجام داده بودیم، می‌دانستیم چین را می‌بریم و خوشبختانه تمرینات سخت‌مان به بار نشست.
عطار در مورد احتمال قهرمانی والیبال ایران در بازی‌های آسیایی گفت: تنها هدفمان همین است. فردا با قطر روبرو می‌شویم و اگر مشكلی پیش نیاید صد در صد به فینال می‌رسیم. هدف ما پس از جام جهانی ایتالیا قهرمانی آسیا است كه امیدوارم به این امر نائل شویم.
تیم والیبال ایران برای صعود به مرحله یك هشتم رقابت‌های آسیایی برابر تیم میزبان قرار گرفت و موفق شد حریف خود را با شكست بدرقه كند.


محمدكاظم: هیچ تیمی زنگ تفریح نیست

خبرگزاری فارس: پشت خط زن تیم ملی والیبال گفت: همه بازی‌ها سخت است و هیچ تیمی زنگ تفریح نیست.


محمد محمدكاظم پس از برتری برابر چین و صعود به مرحله بالاتر رقابت‌های آسیایی والیبال عنوان كرد: می‌دانستیم در این مسابقات با چین بازی خواهیم كرد. چینی‌ها در زدن سرویس اشتباهات زیادی داشتند؛ اما در این بخش بسیار خوب عمل كردیم.
وی با بیان اینكه چین كوچكی نبود، ادامه داد: بازی بسیار خوبی انجام دادیم. معتقدم به حقمان رسیدیم. ملی‌پوشان با تجربه‌ای كه از بازی‌های جهانی با خود به همراه داشتند، توانستند حریف خود را از پیش‌رو بردارند. تا حدود زیادی به هدف خود رسیدیم چون تقسیم كار كرده و همدل بودیم.
محمدكاظم كره‌جنوبی را تیم خوبی توصیف كرد و افزود: فكر می‌كنم در ادامه مسابقات به مشكلی برنخواهیم خورد؛ اما باید برای مقابله كره خود را آماده كنیم. معتقدم همه بازی‌ها سخت است و هیچ تیمی در این مسابقات زنگ تفریح نیست.

امروز با قطر ساعت 15:30 بازی داریم .

اگه به دردت خورد نظر یادت نره ...
طبقه بندی: تیم ملی ...،

تاریخ : یکشنبه 30 آبان 1389 | 12:59 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

مسابقات تكواندو در بازی های آسیایی گوانگجو - چین

یوسف کرمی بازیکن تیم ملی تکواندو جمهوری اسلامی ایران

این لینك رو ببینید از روز افتتاحیه س : كلیك كنید
طبقه بندی: تیم ملی ...،

تاریخ : پنجشنبه 27 آبان 1389 | 03:16 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

سلام

بچه ها دیروز روز فوق العاده ای بود . 5 تا طلا . اولین طلای بانوان . 10 پله صعود . واااای عاااااااالیه ... عیدی خیلی خوبی بود . امروز هم اصغر ابراهیمی ورزشكار مورد علاقه من تو وزنه برداری تمام تلاششو كرد و مدال نقره با ارزشی به دست اورد . دم همه بچه های باغیرت ایران گرم

 

مسابقات ووشو  بازیهای آسیایی گوانگجو- چین
طبقه بندی: تیم ملی ...،

تاریخ : پنجشنبه 27 آبان 1389 | 03:08 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

پشت‌خط زن تیم ملی والیبال گفت: بدن غرور از پیروزی‌های مرحله مقدماتی و با كسب آمادگی بیشتر به بازی‌های دور دوم فكر می‌كنیم.


محسن عندلیب اظهار داشت: در مرحله مقدماتی با تیم‌های خوبی همگروه شدیم و توانستیم حریفان را با نتیجه 3 بر صفر از پیش‌رو برداریم. در دور دوم با تیم‌هایی مانند چین و تایلند مصاف خواهیم داد و باید خود را برای پیروزی برابر این حریفان آماده كنیم.
پشت خط‍‌ زن تیم ملی والیبال با بیان اینكه برای رسیدن به قهرمانی باید بیشتر تلاش كنیم، خاطر نشان ساخت: از تایلند شناخت نسبی داریم؛ اما بازی‌های این تیم در دوره جاری را ندیده‌ایم. با سبك آنها آشنا هستیم و می‌دانیم چگونه بازی می كنند.
عندلیب افزود: بازی‌های مرحله مقدماتی نه تنها بازیكنان را مغرور نكرده؛ بلكه باعث شد تا ملی‌پوشان بیش از پیش با هم هماهنگ شوند. در بازی‌های مرحله مقدماتی توانستیم بیشتر تاكتیك‌های مدنظر كادر فنی را اجرا كنیم.
دیدار بعدی ملی‌پوشان ایران روز جمعه برابر تایلند برگزار خواهد شد. والیبالیست‌های ایران در مرحله مقدماتی تركمنستان، مغولستان، اندونزی و عربستان را با نتیجه مشابه 3 بر صفر شكست داده بودند. بازی فردا ساعت 13:30 ه

 همه تیمها با آمادگی كامل به مسابقات آمده اند

سعید درخشنده گفت:بر خلاف تصوراتمان و پیش بینی های انجام شده تمام تیمها در این مسابقات با تمام قوا به گوانگجو آمده اند

سعید درخشنده دبیر فدراسیون والیبال افزود:به نظر من تیم کره از همه نظر از جمله تاکتیک، تکنیک و قدرت در سطحی بالاتر از تیم چین که جزو مدعیان قهرمانی است ظاهر شده اند.

وی گفت:علاوه بر تیم های کره، چین و ژاپن شاهد حضور یکسرمربی برزیلی در کادر فنی تیم پاکستان، حضور سرمربی اسبق تیم ملی جوانان ایتالیا به همراه کمک مربی و آنالیزور ایتالیایی در راس تیم قطر هستیم این امر حاکی از سرمایه گذاری تیمها و کشورها در والیبال و توقع مدال آوری آنها دراین بازیها است.

درخشنده یادآور شد:تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی با قرار گرفتن در یک گروه آسان به راحتی به عنوان سرگروه به مرحله دوم صعود کرد اما در مراحل بعدی تیم ایران برای کسب نتیجه راه سختی را در پیش دارد به طور طبیعی بازی های یک طرفه به نوعی شادابی را از والیبالیست های تیم ایران در طول دیدار گرفته بود.

ملاقات رئیس فدراسیون والیبال با رئیس كنفدراسیون آسیا

سه شنبه 25 آبان محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال كشورمان به همراه سعیددرخشنده دبیر فدراسیون والیبال با صالح بن ناصر،رئیس كنفدراسیون والیبال آسیا در حاشیه مسابقات آسیایی گوانگجو ملاقات كردند.

 محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون كه همراه تیم ملی برای حضور در مسابقات آسیایی به گوانگجو سفر كرده به همراه سعید درخشنده دبیر فدراسیون و ناظر فنی مسابقات با صالح بن ناصر رئیس كنفدراسیون والیبال قاره  25 آبان ملاقات كردند.

در این نشست مسئولان والیبال كشورمان نسبت به ارائه گزارش عملكرد سالانه خود مباحثی را مطرح كردند،همچنین سعید درخشنده درخصوص قابلیت های داورزنی مطالبی را برای صالح بن ناصر ارائه و اعلام كرد كه وی قابلیت پذیرفتن پست های بالاتری را در كنفدراسیون والیبال آسیا دارد.

نشست دبیر فدراسیون والیبال با مدیر تلویزیون چین

سعید درخشنده دبیر فدراسیون والیبال كشورمان امروز 26 آبان ماه با مدیر تلویزیون چین جلسه دارد

سعید درخشنده دبیر فدراسیون والیبال كشورمان جلسه ای را با مدیر تلویزیون چین برگزار می كند و در این جلسه در خصوص تعاملات ورزشی میان طرفین بحث و تبادل نظر می شود.

 باتوجه به آنكه مسابقات قهرمانی جام ملت های آسیا سال آینده در ایران برگزار می شود در این جلسه درخصوص چگونگی پوشش تلویزیونی این بازی ها بحث و تبادل نظر می شود.

 گفتنی است، مسابقات والیبال قهرمانی جام ملت های آسیا از سوم تا 12 مهر ماه سال آینده در تهران برگزار خواهد شد.

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: تیم ملی ...،

تاریخ : پنجشنبه 27 آبان 1389 | 02:55 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

معدنی گفت:تیم اندونزی نیز چیزی فراتر از سه حریف قبلی نبود، اما تصمیم نداشتیم كه در این رقابتها ضعیف كشی كنیم

حسین معدنی،سرمربی تیم ملی والیبال كشورمان در خصوص پیروزی در برابر اندونزی گفت: تیم اندونزی نیز همانند تیم های عربستان،تركمنستان و مغولستان، تیمی معمولی بود و اگر تمام توان تیم را بكار می بستیم، می توانستیم با اختلافی بسیار بالا شكستشان دهیم، اما هدفمان این بود كه ضعیف كشی نكنیم.

وی با اشاره به این مطلب،خاطرنشان كرد:در دور بعد بازیها سخت تر و جذاب تر خواهد شد كه امیدوارم بتوانیم بازیهای جذاب و دیدنی به نمایش بگذاریم.

معدنی در خصوص حریف بعدی كشورمان،خاطرنشان كرد:ما روز جمعه در نخستین دیدار دور دوم باید به مصاف تیم ملی تایلند برویم كه تیم خوبی است، اما بعید می دانم شكست این تیم برای ما كار سختی باشد، البته تیم پاكستان و چین را شكست داده و همین موضوع یعنی اینكه نباید آن را دست كم بگیریم.

برای كسب عنوان قهرمانی تمرین كرده ایم

محمد موسوی عراقی سرعتی زن تیم ملی والیبال بزرگسالان گفت:در حال حاضر وضعیت كلی تیم از نظر جسمانی و فنی بسیار عالی است

محمد موسوی عراقی سرعتی زن تیم ملی والیبال بزرگسالان افزود:خوشبختانه برای حضور دراین مسابقات نقطه ضعف دوره های گذشته كه شامل كمبود بازیهای تداركاتی بود را نداریم ودر شرایط ایده آل مقابل حریفان ظاهر می شویم.

وی گفت:تیم ملی ایران تمرینات خود را برای كسب عنوان قهرمانی انجام داده اما در ورزش تیمی نمی توان قول كسب مدال را داد در مرحله دوم مسابقات گوانگجو بازیهای حساس و سنگین تیم ملی مقابل نمایندگان مشرق آسیا آغاز و برگزار خواهد شد، نسبت به حریفانی مثل كره، ژاپن ، چین و یا قزاقستان شناخت كافی داریم زیرا در طول سال جاری حدود سه تا چهار بار مقابل هر یك از آن ها بازی كرده ایم.

سرمربی تیم ملی والیبال بزرگسالان:توقعات از والیبال ایران بسیار بالاست

حسین معدنی گفت:انتظارات از تیم والیبال ایران تا حدی بالاست كه دیگر پیروزی های سه بر صفر مقابل تیم هایی مانند تركمنستان،عربستان و یا مغولستان به چشم نمی آید

حسین معدنی سرمربی تیم ملی والیبال بزرگسالان افزود: پیش از حضور در این بازی ها اعلام كردم كه حریفان اصلی ما كشورهای چین،كره و ژاپن هستند قرعه مسابقات به گونه ای رقم خورد كه بازی به بازی كار سخت تری پیش رو داریم.

وی تصریح كرد: از عملكرد بازیكنان تیم راضی هستم و مطمئنم با این شیوه بازی و هماهنگمی موجود به نتایج مورد انتظار دست پیدا می كنیم تاكنون با وجود آنكه هر سه دیدار را با نتیجه سه بر صفر پیروز شده ایم اما نمی توان گفت، كه آنها تیم دست و پا بسته ای هستند بلكه هر سه تیم تا دقایق پایانی هر سه گیم با قدرت كامل و انگیزه بالا مقابل تیم ایران بازی كردند.

کارشناس والیبال: امیدواریم عدم شادابی ملی پوشان تمارض باشد

جمشید حمیدی، کارشناس والیبال افزود: در طول چهار بازی گذشته با توجه به ضعیف بودن حریفان، شاهد کار خارق العاده ازسوی ملی پوشان کشورمان نبودیم، والیبالیستهای ایرانی تاکنون در مقابل حریفان خود بدون انگیزه ظاهر شدند.
وی گفت: به طور کلی به عنوان یک بازی تمرینی در چهار دیدار مرحله مقدماتی، تیم ایران عملکرد خوبی نداشت و شادابی در میان بازیکنان محسوس نبود امیدواریم این امر تمارض باشد و ملی پوشان بخواهند با این روش چهره واقعی خود رادر بازیهای حساس و سنگین نشان دهند.
حیمدی تصریح کرد: تیم ملی ایران انرژی خود را برای مراحل بعدی حفظ کرده است و بازیهای اصلی تیم ایران از مرحله دوم مقابل تیمهای مدعی مانند چین و یا ژاپن است.

صعود مقتدرانه تیم ملی والیبال ایران به دور دوم بازیهای گوانگجو

تیم ملی والیبال كشورمان در چهارمین دیدار خود در بازیهای آسیایی گوانگجو، موفق به شكست اندونزی و صعود به دور دوم شد

تیم ملی والیبال كشورمان در چهارمین دیدار مرحله گروهی بازیهای آسیایی عصر سه شنبه 25 آبان به مصاف اندونزیرفت كه در پایان با نتیجه 3 بر صفر مقابل حریف خود به پیروزی دست پیدا كرد.

گفتنی است؛ملی پوشان والیبال با نتایج 19 بر 25، 23 بر 25 و 23 بر 25، این دیدار را به پایان بردند و به مرحله دوم مسابقات صعود كردند.

شایان ذكر است؛تیم ملی ایران،پیش از این تیم های مغولستان،تركمنستان و عربستان را شكست داده بود.

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: تیم ملی ...،

تاریخ : پنجشنبه 27 آبان 1389 | 02:46 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

تیم ملی والیبال ایران با برتری برابر اندونزی و با 4 پیروزی پیاپی راهی مرحله دوم رقابت‌های آسیایی گوانگجو شد.


 ملی‌پوشان والیبال ایران در چهارمین دیدار خود در رقابت‌های آسیایی گوانگجو برابر اندونزی قرار گرفتند و موفق شدند حریف خود را از پیش‌رو بردارند.
ملی‌پوشان ایران كه پیش از این با كسب 3 پیروزی صعود خود را قطعی كرده بودند در این مسابقه در 3 گیم متوالی و با امتیاز‌های 25 بر 15، 25 بر 23 و 25 بر 23 حریف خود را از پیش‌رو برداشتند تا صعودی قاطعانه به دور دوم مسابقات داشته باشند.
ملی‌پوشان ایران در دور مقدماتی هیچ گیمی را به حریفان خود واگذار نكردند.

* برنامه سایر بازی‌های امروز به این شرح است:
میانمار - كویت
قطر - ژاپن
تایوان - پاكستان
هند - ویتنام
عربستان - مغولستان

نادی: برتری قاطع مقابل عربستان نشان از عملكرد خوب ملی‌پوشان دارد

كاپیتان تیم ملی والیبال گفت: عملكرد خوب ملی‌پوشان باعث برتری 3 بر صفر برابر عربستان شد.


علیرضا نادی درباره دیدار برابر عربستان اظهار داشت: عربستان تیم خوب و قابل احترامی است. این تیم همیشه در باشگاه‌های آسیا موفق ظاهر شده است. به عنوان كاپیتان، این موضوع را به بازیكنان انتقال دادم.
وی با بیان اینكه عربستانی‌ها والیبال را بلد هستند، ادامه داد: در گیم سوم بازی گذشته بیشتر بازیكنان ذخیره ایران بازی كردند. به همین دلیل، كمی با مشكل روبرو شدیم. همین كه توانستیم بازی را 3 بر صفر پیروز شویم، نشان از عملكرد خوب بازیكنان دارد.
كاپیتان تیم ملی درباره بازی برابر اندونزی خاطر نشان ساخت: برای اینكه بتوانیم به عنوان تیم نخست صعود كنیم، باید این تیم را شكست دهیم. شناخت كاملی از حریف داریم و برای پیروزی به میدان می‌رویم.
گزارش تصویری

(ممنون maNga)

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: تیم ملی ...،

تاریخ : سه شنبه 25 آبان 1389 | 04:27 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

 

سلام

بچه ها من كه میدونید با كامپیوترم كشتی میگیرم ! ولی الآن درستش كردم

تولد پگاه و گلبهار مباااارك....

امروز هم تولد نگار و masi ه ....

بهترین ها رو براتون آرزو دارم ....تاریخ : یکشنبه 23 آبان 1389 | 12:11 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

تعداد کل صفحات : 3 :: 1 2 3

downlode & code