لهستان تیم ملی والیبال ایران را برای شركت در تورنمنت هیوبرت جرزی واگنر دعوت كرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال صبح امروز فدراسیون والیبال لهستان با ارسال دعوتنامه ای به طور رسمی تیم ملی والیبال ایران را برای شركت در تورنمنت یادبود هیوبرت جرزی واگنر كه از 30 تیر لغایت یك مرداد ماه سال آینده با شركت تیم های استرالیا، روسیه، برزیل، ایران، لهستان و كره جنوبی در این كشور برگزار می شود، دعوت كرد. 
با توجه به اینكه مسابقات المپیك از 6 تا 22 مرداد برگزار می شود،  این پیكارها چند روز قبل از آغاز المپیك انجام می شود.
لازم به ذكر است هیوبرت جرزی واگنر كاپیتان و مربی اسبق تیم ملی لهستان می باشد كه چندین عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی جهان و اروپا را در ویترین افتخارات خود دارد.

این واقعا یه افخاره واسه ایران! شیــــــــــــــــــــــــــره ایران!

برنامه هفته دوم دور برگشت لیگ برتر مردان

لیگ برتر والیبال مردان باشگاههای كشور چهارشنبه با برگزاری هفت دیدار پی گیری می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال دومین هفته دور برگشت این رقابت ها  28 دیماه با برگزاری 7 دیدار در 6 شهر برگزار می شود كه بر اساس اعلام سازمان لیگ برنامه و اسامی داوان و ناظران به قرار زیر است:


چهارشنبه 28 دی 1390

 

تهران  – ساعت 15:15 (پخش مستقیم تلویزیونی)
نوین کشاورز (سبز) – باریج اسانس کاشان(سفید) 
ناظر: محمود حداد
داور اول :  مسعود یزانپناه
داور دوم : محسن ترابی  


تهران – ساعت 17:00
پیکان (سفید) – کرمان (قرمز)
ناظر : عباس جلایر
داور اول : محمد ابراهیم زاده   
داور دوم : محمد عشق دوست
 

گنبد – ساعت 17:00
 هاوش گنبد (آبی) – کاله مازندران (زرد)
ناظر : اسماعیل صباغ
داور اول : محمد حسین شفقی   
داور دوم : نادر انصاری


تبریز  – ساعت 17:00
شهرداری تبریز (سفید)  – مشهد الرضا (سبز) 
ناظر : محمد حسن خوشدل
داور اول : محمد شاهمیری
داور دوم :  مسعود قاری
 

اصفهان  – ساعت 17:00
گیتی پسند (سفید) – شهرداری ارومیه (قرمز)
ناظر : سعید درخشنده
داور اول : حسین پور کاشیان  
داور دوم : احمد سرمست
 

کرج – ساعت 17:00
سایپا البرز (سفید) –  مناطق نفت خیز جنوب (زرد)  شیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــره!
ناظر : حمید حق بین
داور اول : ابراهیم فیروزی  
داور دوم : بهرام سلیمانی  
 

بندرعباس – ساعت 17:00
آلومینیوم المهدی بندرعباس (آبی) – پیشگامان کویر یزد (نارنجی)
ناظر : امیدوار حاتمی
داور اول : حمید راهجردیان
داور دوم : علیرضا قریب

اگه به دردت خورد، نظر یادت نره ...تاریخ : سه شنبه 27 دی 1390 | 08:02 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال

خبرگزاری فارس: انتخابات فدراسیون والیبال ایران 6 بهمن‌ماه سال‌جاری برگزار خواهد شد.

خبرگزاری فارس: انتخابات فدراسیون والیبال 6 بهمن برگزار می‌شود

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، در حالی محمدرضا داورزنی، ناصر میر فخرایی، غلامرضا نوروزی، امیر حسین منظمی، پیمان اکبری، احمد ضیایی، علیرضا سلیمی، علی پورعروجی و میترا شعبانیان نام خود را برای احراز پست ریاست فدراسیون والیبال نوشته‌اند که قرار است انتخابات فدراسیون روز 6 بهمن‌ماه برگزار شود.
پیش از این گفته می‌شد که انتخابات قرار است پس از رقابت‌های انتخابی المپیک(خردادماه) برگزار شود که به نظر می‌رسد مسئولان برای برگرداندن آرامش به این فدراسیون تصمیم گرفتند که زودتر انتخابات را برگزار کنند.

آراء کمیته انضباطی

كمیته انضباطی فدراسیون والیبال آرای خود را در خصوص شكایات رسیده به این كمیته و جلسات تشكیل شده اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال آرای اعلام شده به شرح زیر است.

مطالبات بازیكنان ارومیه:

پیروجلسه کمیته انضباطی مورخ 27/7/90 جلسه کمیته انضباطی دروقت فوق العاده به تاریخ 19/10/90 باحضوراعضاء به منظوررسیدگی به مطالبات جمعی ازبازیکنان ازتیم هیات والیبال ارومیه تشکیل گردید . نظربه اینکه بازیکنان هیات والیبال ارومیه به شرح درخواست ارسالی به فدراسیون خواستاردریافت الباقی مبلغ قرارداد خود هستند ودفاع موثروموجهی ازسوی هیئت والیبال ارومیه مبنی برعدم استحقاق ایشان به عمل نیامده است وازسوی دیگرعدم پاسخ به نامه فوق الذکربه منزله تائید مطالبات نامبردگان به شرح لیست اعلام شده  محسوب می گردد  . بنابراین تیم والیبال هیات والیبال ارومیه مکلف است مطابق لیست اعلام شده نسبت به تسویه حساب با بازیکنان اقدام نماید وچنانچه مغایرتی با دفاترمالی وجود دارد موضوع را گزارش نموده تا بررسی لازم معمول گردد .

مطالبات بازیكنان ابومسلم:

پیرو جلسه کمیته انضباطی به تاریخ 30/8/90 و نامه ارسالی به شماره 11732/275 به تاریخ 5/10/90 جلسه کمیته انضباطی در وقت فوق العاده به تاریخ 19/10/90 با حضور اعضا به منظور رسیدگی به مطالبات تعدادی از بازیکنان تیم ابومسلم خراسان از باشگاه ابومسلم تشکیل شد .
نظر به اینکه بازیکنان تیم ابومسلم بشرح درخواست های ارسالی به فدراسیون خواستار دریافت مبالغ قرارداد خود هستند و نظر به اینکه دفاع موثر و موجهی از سوی باشگاه مبنی بر عدم استحقاق بازیكنان بعمل نیامده است و از سوی دیگرعدم پاسخ به نامه فوق الذکر به منزله تایید مطالبات نامبردگان است، بنا براین تیم والیبال ابومسلم مکلف است نسبت به تسویه حساب با بازیکنان بشرح لیست مورد تایید سازمان لیگ اقدام لازم بعمل بیاورد.

لازم به ذكر است در جلسه صبح امروز كمیته انضباطی پیرو شكایت نصر اصفهانی از باشگاه كرمان مقرر شد این باشگاه موظف است رضایت این بازیكن را جلب كند.

داورزنی: به هشتمی  جهان هم راضی نیستم => ببینید

 مروری بر نیم ‌فصل نخست لیگ برتر والیبال / از قربانی شدن امپراطور و سبقت خودروسازان تا خوشحالی آذری‌ها => ببینید

 من دیروز اخبار ورزشی شبکه 3 ساعت 1 رو ندیدم اما مثل اینکه گفته تیم کاله 4 ملی پوش داره . و اسم معروف رو هم جزء ملی پوش ها خونده . شاید قراره دعوت بشه به اردو. شاید هم منظور اخبار این بوده که 4 بازیکن داره که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی رو دارن ! نمیدونم !! کسی میدونه ؟!

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...تاریخ : چهارشنبه 21 دی 1390 | 12:11 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال

خبرگزاری فارس: سرپرست سابق تیم ملی والیبال ایران گفت: از خان‌محمدی که خود را پدر والیبال می‌نامد درخواست می‌کنم تا مسابقات انتخابی المپیک دست از سر این رشته بردارد.

خبرگزاری فارس: خوش‌خبر: پدر والیبال! تا مسابقات انتخابی المپیک دست از سر این رشته بردار

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، رضا خان‌محمدی چندی‌پیش در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه «توانا» اظهار نظرهایی کرد و در بخش‌هایی از صحبت خود فعالیت‌های امیر خوش‌خبر، سرپرست سابق تیم ملی را زیر سوال برد و گفت که "خوش خبر خودش نرفت بلکه وی را رسولی نژاد، معاون وزیر ورزش و جوانان برکنار کرد، چون مدارکی هم دست رسولی نژاد است و..."
امیر خوش‌خبر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، درخصوص اظهارات رضا خان‌محمدی و این که وی خود را پدر والیبال ایران نامیده است، فعالیت‌های خوش‌خبر را زیرسوال برده است و... صحبت‌هایی انجام داده که متن مصاحبه وی را در زیر می‌خوانید:

* مسئول امور فرهنگی تیم ملی زیر مجموعه سرپرست است!
خان‌محمدی اظهار نظرهایی کرده، اما اینکه گفته که پدر والیبال ایران است، تنها برداشت‌های خودش است. هر کسی دوست دارد در مورد خودش بالاترین عناوین را به‌کار ببرد و خان‌محمدی هم از این موضوع استثنا نیست.
بدون شک وی پیشکسوت والیبال است ولی در مورد سمت مسئول فرهنگی تیم ملی والیبال جوانان باید گفت اگر از نظر فنی به این موضوع نگاه کنیم اصلاً مسئول فرهنگی با سرپرست تیم ملی قابل مقایسه نیست، چون بخشی از وظایف سرپرست تیم ملی رسیدگی به امور فرهنگی تیم و بازیکنان است. به هر حال مسئول امور فرهنگی زیر مجموعه سرپرست تیم ملی است و به هیچ عنوان بالاتر از آن قرار ندارد.

* ما دوست نداریم که اطلاعات دینی‌مان را مانند بعضی‌ها به نمایش بگذاریم
این برداشت شخصی خان‌محمدی است که می‌گوید سرپرستان کنونی اصلاً اطلاعات دینی ندارند، چون وی اصلا با ما همکاری نکرده است و نمی‌تواند در این بخش اظهار نظر کند. صحبت‌های وی قطعاً از روی حب و بغض است. معتقدم وی صلاحیت این را ندارد که بخواهد در مورد اطلاعات دینی ما صحبت کند.
ما دوست نداریم که اطلاعات دینی‌مان را مانند خیلی‌ها به نمایش بگذاریم. اطلاعات دینی در دل اشخاص جا دارد و مربوط به ارتباط افراد با خداست و قطعاً روی کار افراد هم تاثیر می‌گذارد.

* حمایت بزرگان والیبال برایم دلگرم کننده و کافی است
قضاوت درمورد عملکردم را به جامعه والیبال واگذار می‌کنم که با توجه به نتایج تیم ملی در چند سال اخیر در این خصوص اظهار نظر کنند. بزرگان والیبال هم در این مدت از من حمایت کردند که این موضوع از دل خانواده والیبال انجام شد و برایم بسیار با ارزش است.
مگر ما بازیکنی را برای فرستادن به مسابقات در ایران جاگذاشتیم که خان‌محمدی اینگونه اظهارنظر کرده است؟ وظیفه سرپرست است که شرایط بازیکنان را برای خروج از کشور هماهنگ کند، مگر اینکه منع قانونی داشته باشد. به یاد ندارم که بازیکنی باید همراه تیم به سفری می‌رفته، اما نتوانسته در جمع ملی‌پوشان باشد. برای مثال پوریا فیاضی برای حضور در جام‌جهانی مشکلاتی داشت که با تلاش مسئولان توانستیم آنها را برطرف کرده و وی را به ژاپن برسانیم.
هیچ‌وقت نمی‌گویم که خوش‌خبر توانست مشکلات فیاضی را حل کند، بلکه معتقدم این کار یک کار گروهی است و خیلی‌ها در این راه من را همراهی کردند. کسی نمی‌تواند بگوید در زمان فعالیتم هیچ مشکلی نداشتم و همه چیز مثبت بود.

* برخلاف بعضی‌‌ها از کلمه"من" استفاده نمی‌کنم
از بزرگان یاد گرفته‌ام که می‌گویند "دیکته نانوشته غلط هم ندارد". برخلاف بعضی‌‌ها از به‌کار بردن کلمه "من" می‌ترسم و معتقدم تمام کارها گروهی انجام می‌شد و اگر مشکلاتی هم بوده به دلیل گستردگی کارمان است. این موضوع که خان‌محمدی در دوران سرپرستی‌اش هیچ مشکلی نداشته و تمام کارها را به نحوه احسن انجام داده بسیار عجیب است؛ آیا مگر چنین چیزی امکان دارد؟ (البته "آیا" ش اضافه ست ها ! یا "مگر" ! خلاصه جفتش با هم میشه حشو !! :دی)

* اگر فساد اخلاقی داشتم مسئولان ورزش با من برخورد می‌کردند
سازمان تربیت بدنی به عنوان یکی از سازما‌ن‌های دولتی که تبدیل به وزارتخانه شده و رئیسش معاون رئیس جمهور است و حراست دارد بدون شک حساس‌تر از خان‌محمدی به مسائل اخلاقی کادر خود هستند. اگر افرادی مانند خان‌محمدی مدرکی داشتند که علیه من و نشان دهنده فساد من باشد قطعاً مسئولان وزرات با من برخورد می‌کردند، چون کارمند وزارت هستم و اگر حرف افرادی امثال خان‌محمدی درست بود من باید سر از جاهای دیگر درمی‌آوردم.

*خان محمدی اگر مدرکی از شب‌نشینی بازیکنان دارد ارائه کند
وی با اشاره به اینکه گفته می‌شود بازیکنان شب قبل از بازی با چین در جام‌جهانی شب‌نشینی داشته‌اند تصریح کرد: خان‌محمدی خودش را دلسوز و پدر والیبال می‌داند، اما دانسته یا ندانسته تیم ملی را متهم به بدترین کار ممکن کرده است که موجب می‌شود تاثیرات مثبت والیبال در چند سال اخیر زیر سوال برود و مردم از این رشته زده شوند.
اگر خان‌محمدی چنین بحثی همراه با مدارک واقعی دارد به وزارت ورزش و امور جوانان ارائه دهد و بگوید که طبق این سند و مدرک بازیکنان شب قبل از بازی با چین این کارها را انجام داده‌اند و اگر درست باشد بدون شک مسئولان از ما توضیح می‌خواهند.

* یک نسخه از استعفایم را تنها جهت استحضار برای رسولی‌نژاد ارسال کردم
بازهم تاکید می‌کنم که کارمند وزارت ورزش هستم و هرچیزی که مسئولان ورزش دستور بدهند را انجام می‌دهم، چرا که باید از مافوق خود اطاعت کنم و این بخشی از کارم است.
یک نسخه از استعفایم را برای آقایان سجادی، رسولی‌نژاد و عباسی ارسال کردم که تنها جهت استحضار آنها بود، چون رئیس مستقیم من در فدراسیون والیبال داورزنی است. هیچ صحبتی به غیر از حمایت از مدیران وزارت ندیده‌ام و بحثی درمورد موافقت یا مخالفت با استعفایم اعلام نکرده‌اند.

* آقای خان‌محمدی! تا مسابقات انتخابی المپیک دست از سر والیبال بردار
آقای خان‌محمدی بخاطر والیبال تا مسابقات انتخابی المپیک دست از سر والیبال بردار. اگر هدفت خوش‌خبر بوده وی که دیگر سرپرست تیم ملی نیست، پس چرا بازهم دنبال حاشیه‌سازی هستید؟
پدر والیبال اسامی افرادی که به نظرش باید از تیم ملی کنار گذاشته شوند را اعلام کند تا شاید برای رسیدن به آرامش این کار را بکنیم و آن افراد را کنار بگذاریم!

* خوش‌خبر بخاطر احترام به خان‌محمدی رفت
همه وظیفه دارند به تیم ملی کمک کنند و مشکلات شخصی خود را کنار بگذارند. در اتهامات خان‌محمدی دیدم که نامی از نادی هم آورده است و از این موضوع خیلی ناراحت شدم، چون وی یکی از کاپیتان‌های پرافتخار تیم ملی است و در همایش نسل آفتاب هم جزو کاندیدای کسب با اخلاق‌ترین ورزشکار بود.
چرا وقتی دیگران ما را تحسین می‌کنند، خودمان که سنگ والیبال را به سینه می‌زنیم باید دست به حاشیه‌سازی بزنیم؟ این صحبت‌ها اصلاً در شان شخصی نسیت که خود را پدر والیبال می‌نامد.
دوست ندارم که این حرف‌ها بازهم ادامه پیدا کند، اما برخی‌ها نمی‌خواهند والیبال به آرامش برسد. ظاهراً باید تمام بازیکنان استعفا بدهند تا حاشیه‌سازان دست از سر والیبال بردارند. اعلام کنید که خوش‌خبر بخاطر احترام به خان‌محمدی از والیبال رفت شاید خیالشان راحت شود!

چی بگم ؟! متاسفم ... (سعدین)

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: لیگ برتر 90-91،

تاریخ : چهارشنبه 21 دی 1390 | 12:10 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، پس از اینکه رضا خان محمدی در گفت‌وگو با فارس اعلام کرد که "خوش خبر خودش نرفت بلکه وی را رسولی نژاد،معاون وزیر ورزش و جوانان برکنار کرد، چون مدارکی هم دست رسولی نژاد است"، احمد رسولی‌نژاد، در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون والیبال مطلب منتشر شده در خصوص برکناری امیر خوش خبر توسط وی را قویاً تکذیب کرد.
وی گفت: مسئولیت عزل و نصب در فدراسیون‌ها بر عهده من نیست و حوزه اختیاراتم در وزارت ورزش و جوانان به امور مجلس و استان‌ها مربوط می‌شود.

آخ جوووووووووووووووون! آخ دلم خنک شد! حال کردی آقای خان محمدی؟! حالا فقط خجالتش واست می مونه!

بسی لذت بردم از این حرف آقای رسولی نژاد! (تسکینم داد.... سونیا)تاریخ : دوشنبه 19 دی 1390 | 07:46 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال

سرمربی تیم سایپا پس از قهرمانی در نیم فصل لیگ برتر والیبال با تقدیر از عملكرد بازیكنانش گفت: خوشبختانه در هیچ پستی ضعف نداریم و به دنبال جذب بازیكن خارجی نیستیم.

فرهاد نفرزاده پس از قهرمانی تیم سایپا در نیم فصل لیگ برتر والیبال در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار كرد: آخرین بازی ما در نیم فصل مقابل تیم باریج اسانس از حساسیت ویژه‌ای برخوردار بود. با توجه به این كه ما در بازی قبلی مقابل كاله در زمین خود شكست خورده بودیم و باریج اسانس نیز با كادر فنی جدید بازی قبلی خود را با پیروزی پشت سر گذاشته بود، هیچ كس نمی‌توانست نتیجه‌ این دیدار را پیش‌بینی كند و پیروزی برای هر یك از دو تیم مهم بود . خوشبختانه ما موفق شدیم تا شرایط مسابقه را به نفع خود پیش ببریم و با كسب هر سه امتیاز این دیدار قهرمانی خود را در نیم فصل لیگ برتر والیبال قطعی كنیم.

نفرزاده با اشاره به تنها شكست تیم سایپا در دور رفت مقابل كاله آمل یادآور شد: در بازی مقابل كاله چند تن از بازیكنان تیم ما از جمله وحید والی، جلالی و آرش كمالوند مصدوم بودند و نتوانستیم از آن‌ها استفاده كنیم. همین موضوع در عملكرد تیمی ما مشكل ایجاد كرد و موجب شد در خانه مقابل كاله شكست بخوریم.

سرمربی تیم والیبال سایپا با اشاره به رقابت‌ نزدیك در صدر جدول لیگ برتر والیبال تاكید كرد: پنج تیم سایپا، پیكان، شهرداری ارومیه، گیتی پسند و كاله آمل شانس بالایی برای صعود به مرحله پلی‌آف و قهرمانی در لیگ برتر دارند و سایپا برای صعود به چهار تیم برتر لیگ تا پایان فصل باید رقابت‌ نزدیكی را با این تیم‌ها پشت سر بگذارد.

وی با تقدیر از عملكرد بازیكنانش در دور رفت لیگ برتر گفت: ما در سایپا تك ستاره نداریم و همه تیم از نظر من ستاره هستند و بازیكنان با همكاری و هماهنگی یكدیگر در هر بازی نتیجه‌ می‌گیرند و ما برای نیم فصل دوم تركیب تیم را حفظ می‌كنیم. خوشبختانه در هیچ كدام از پست‌ها نیاز به جذب بازیكن خارجی نداریم و تلاش می‌كنیم با بضاعت موجود در دور برگشت نیز موفقیت دور رفت را تكرار كنیم.

نفرزاده در پایان با اشاره به پیروزی تیم سایپا مقابل گنبد گفت: از نظر من تیم سایپا مقابل هاوش گنبد و مقابل هزاران هوادار شهر گنبد كاووس بهترین بازی خود را ارائه داد.

با مصدومیتم مدارا می كنم

امیر غفور قطر، پاسور تیم ملی والیبال كشورمان از ناحیه زانو دچار مصدومیت كهنه است و هم اكنون مراحل درمان آن را طی می كند.

امیر غفور در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: مصدومیتم از ناحیه زانو قبل از اعزام به مسابقات جام جهانی ژاپن بسیار شدید بود به طوری كه نیاز به عمل جراحی داشته اما طبق نظر ولاسكو پزشك متخصص تیم شرایط برایم به گونه ای فراهم شد تا توانستم با فیزیوتراپی و تمرینات خوب در مسابقات جام جهانی حضور موفقی داشته باشم.

وی تصریح كرد: هنوز از این نانتحیه مشكل دارم و د رمسابقات فشرده لیگ با آن مدارا می كنم خوشبختانه نمونه MRI خود را از طریق امیر خوش خیز، سرپرست تیم ملی برای ولاسكو ارسال كرده ام تا وی از طریق پزشكان متخصص ایتالیایی وضعیت مصدومیتم و چگونگی بهبود یافتنم را پیگیری كند.

امیدوارم هر چه زودتر خوب بشه ...

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: لیگ برتر 90-91، تیم ملی ...،

تاریخ : دوشنبه 19 دی 1390 | 10:42 ق.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال

آخرین رده بندی تیم های والیبال امروز از سوی فدراسیون جهانی والیبال FIVB اعلام شد و در پی آن تیم ملی كشورمان در بخش مردان یك پله صعود داشت.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران، در آخرین رده بندی اعلام شده از سوی FIVB تیم ملی والیبال مردان كشورمان كه در گذشته در مكان سیزدهم قرار داشت با كسب 25/50 امتیاز در مكان دوازدهم و بالاتر از تیمهای آلمان و ژاپن پر افتخارترین تیم قاره آسیا و با 75/4 امتیاز كمتر پائین تر از مصر قهرمان قاره افریقا قرار گرفت.

تیم ملی والیبال بانوان كشورمان نیز با 12 پله سقوط مكان 82 جدول رده بندی جهان را به خود اختصاص داد.

گفتنی است در آخرین جدول رده بندی اعلام شده تیم های برزیل، روسیه، ایتالیا، لهستان ، كوبا ،‌ امریكا ، صربستان ، آرژانتین ، بلغارستان، چین، مصر، ایـران، آلمان، كامرون و ژاپن به ترتیب مكانهای اول تا پانزدهم را به خود اختصاص دادند.

حذف قانونی بانوان از كاپ آسیا جای اعتراض ندارد قزاقستان در كاپ آسیا مثل ژاپن در جام جهانی عمل كرد

قرار بود تیم ملی والیبال بانوان كشورمان خرداد سال 1391 به منظور حضور در دومین دوره مسابقات كاپ آسیا به عنوان تیم هشتم قاره شركت كند كه بنا به دلایلی این اتفاق رخ نداد و تیم ملی از حضور در این رقابت ها حذف شد.

سعید درخشنده ، دبیر فدراسیون والیبال در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: مسئولان برای انتخاب و میزبان كاپ آسیا به هشت كشور برتر قاره اعلام كردند كه متقاضیان درخواست خود را به كنفدراسیون والیبال آسیا AVC اعلام كنند كه هیچ یك از این هشت تیم متقاضی میزبانی نبودند.

وی گفت: قزاقستان به عنوان تیم نهم مسابقات قهرمانی آسیا برای اجرای مسابقات كاپ آسیا اعلام آمادگی كرد كه مورد موافقت كنفدراسیون والیبال آسیا AVC هم قرار گرفت در این شرایط در هر مسابقه ای به طور خودكار میزبان سهمیه حضور در مسابقات را كسب می‌كند و چون كاپ آسیا فقط باید با شركت هشت تیم برگزار شود این به عنوان آخرین تیم راه یافته به این رقابت ها حذف و به جای آن قزاقستان میزبان به برد حریفان آسیایی خود می‌رود.

وی گفت: این نحوه میزبانی و جابه جایی تیم ها قانونی است و جای هیچ گونه اعتراضی ندارد به طوری كه شاهد بودیم در مسابقات جام جهانی 2011 تیم ژاپن مقام پنجم آسیا تنها به دلیل پذیرفتن میزبانی در بازیها حضور داشت.

كمیته انضباطی فدراسیون والیبال تشكیل می شود

جلسه كمیته انضباطی فدراسیون والیبال امروز دوشنبه 19 دی امسال به منظور رسیدگی به برخی شكایتی بازیكنان و باشگاه ها در محل فدراسیون والیبال تشكیل می شود.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران ،مهمترین پرونده ای كه در جلسه كمیته انضباطی این هفته مورد رسیدگی به شكایت علیرضا نصر اصفهانی از مسئولان تیم والیبال كرمان است.

گفتنی است: حدود یك ماه است كه علی رضا نصر اصفهانی به دلیل برخی برخوردها و اختلاف با كادر فنی و ناصر شهنازی سرمربی تیم والیبال كرمان در تركیب این تیم و در مسابقات لیگ برتر حضور ندارد.

سرمربی تیم والیبال كرمان: 2 سال محرومیت هم برای نصر اصفهانی كم است

سرمربی تیم والیبال كرمان‌گفت: اختلاف من با علی رضا نصر اصفهانی بازیكن تیم كرمان برسر مسائل اخلاقی است.

ناصر شهنازی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: علی رضا نصر اصفهانی به عنوان یك بازیكن جوان و كسی كه باید برای آینده والیبال ایران نقش آفرینی كند، هنوز شرایط اخلاقی یك والیبالیست حرفه ای را ندارد.

وی گفت: اگر بخواهم نوع برخوردها و اخلاقهای غیرورزشی نصر اصفهانی را باز كنم به طور كلی باید والیبال را كنار بگذارد اما به نظر من وی باید حداقل 2 سال از حضور در میادین حرفه ای والیبال محروم شود تا به قول قدیمی ها سرش به سنگ بخورد تا قدر روزهای خوب والیبال را بداند.

وی تصریح كرد: هنوز این بازیكن مفهوم زندگی اجتماعی و اخلاق ورزشی را نمی داند من این موضوع را با خانواده وی هم در میان گذاشته ام وی باید احترام بزرگترها را نگه داشته و جایگاهش در والیبال را متوجه شود.

نیاز مبرم به جذب سه بازیكن داریم

سرمربی تیم والیبال كرمان گفت: در حال حاضر در تركیب كرمان نیاز مبرم و ضروری به جذب سه بازیكن با تجربه و كلیدی داریم

ناصر شهنازی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: طی جلسه ای با مسولان باشگاه و تیم كرمان به آنها اعلام كردم بازیكنان حاضر در تركیب در شرایطی هستند كه برای كسب نتیجه باید در كنار آنها والیبالیست های با تجربه حضور داشته باشد اگر مسئولان در جذب سه یار اصلی و مورد نیازمان موفق نشوند نتایج باخت هایمان ادامه دارد.

وی یادآور شد: تجربه بازیكنان كنونی ما بسیار پایین است میانگین سنی شاگردانم فقط 22 سال است گرفتن نتیجه در لیگ امسال كهاز سطح كیفی بالایی برخوردار است كار بسیار سخت و حساسی است كه نیاز به تجربه زیاد دارد.

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: تیم ملی ...، لیگ برتر 90-91،

تاریخ : دوشنبه 19 دی 1390 | 10:35 ق.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال

پوئن

معدل

باخته

برده

ست

معدل

باخته

برده

جزئیات نتایج

0
-
3

1
-
3

2
-
3

3
-
2

3
-
1

3
-
0

مسابقات

باخته

برده

بازی

امتیاز

تیم

 
1 سایپا البرز 33 13 12 1 6 3 3   1   37 12 3.08 1160 1062 1.09
2 پیكان 33 13 11 2 4 6 1 1   1 35 14 2.50 1189 1058 1.12
3 شهرداری ارومیه 30 13 9 4 5 4   3 1   34 16 2.12 1183 1074 1.10
4 كاله مازندران 30 13 11 2 4 3 4 1   1 35 17 2.05 1125 1078 1.04
5 گیتی پسند 27 13 10 3 4 2 4 1 2   34 19 1.78 1221 1032 1.18
6 هاوش گنبد 25 13 7 6 5 2   4 2   31 20 1.55 1157 1075 1.07
7 پیشگامان كویر 20 13 7 6 3 2 2 1 3 2 26 24 1.08 1122 1133 0.99
8 شهرداری تبریز 19 13 6 7 3 2 1 2 1 4 23 25 0.92 1075 1052 1.02
9 میزان خراسان 14 13 5 8 1 2 2 1 5 2 22 30 0.73 1158 1223 0.94
10 باریج اسانس 12 13 5 8 1   4 1 4 3 21 32 0.65 1150 1202 0.95
11 نوین كشاورز 11 13 3 10 2 1   2 3 5 16 31 0.51 1007 1103 0.91
12 آلومینیوم المهدی 10 13 3 10   1 2 3 2 5 17 35 0.48 1108 1216 0.91
13 مناطق نفت خیز 6 13 1 12   1   3 2 7 11 37 0.29 997 1159 0.86
14 كرمان 3 13 1 12     1 1 3 8 8 38 0.21 917 1102 0.83

 

گزارش تصویری از بازی پیکان-مناطق نفت خیز جنوب : ببینید

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: لیگ برتر 90-91،

تاریخ : دوشنبه 19 دی 1390 | 10:23 ق.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

تعداد کل صفحات : 3 :: 1 2 3

downlode & code