سومین دیدار مرحله نهایی آخرین مسابقه لیگ برتر والیبال مردان فردا دوشنبه 29 اسفندماه درکرج برگزار می شود تا دو تیم سایپا و كاله آخرین تلاش خود را برای کسب قهرمانی این دوره از مسابقات انجام دهند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، دیدار پایانی این رقابت ها در روز پایان سال 90 از ساعت 15:30 در سالن انقلاب شهر کرج به میزبانی تیم والیبال سایپا برگزار می شود تا پروند لیگ برتربا برگزاری 192 مسابقه در روز پایانی سال 90 بسته شود.
سایپا كه در دور رفت و برگشت مرحله مقدماتی صدرنشین این رقابت ها بود، با سه پیروزی و یك شكست در مرحله پلی آف به سومین بازی فینال لیگ برتر راه پیدا كرده است و كاله مازندران هم با سه پیروزی و دو شكست به این مرحله رسیده است.
دو تیم با نمایش خوبی كه در لیگ امسال از خود به جا گذاشتند، پیش بینی تیم پیروز بازی فردا و قهرمان این رقابت ها را مشكل كرده اند.
نماینده البرز كه با پیروزی برابر شهرداری ارومیه به فینال رسیده است،  در آستانه كسب عنوانی كه پنج سال است انتظارش را می كشد، قرار دارند و مازندرانی ها هم پس از پیشرو برداشتن پیكان قهرمان 12 دوره این رقابت، با یك برد و یك باخت برابر
سایپا برای برگزاری سومین بازی فینال این رقابت ها به سالن انقلاب كرج می آیند.
اگر
سایپا موفق به شکست كاله و کسب مقام قهرمانی شود، پس از پنج دوره نایب قهرمانی بالاخره قهرمان لیگ برتر والیبال مردان می شود. اگر كاله قهرمان شود، در نخستین حضورش در دیدار فینال موفق به کسب این عنوان می شود.
لازم به ذكر است بر اساس اعلام سازمان لیگ و توافق تیم های پیکان و شهرداری ارومیه دیدار سوم این دو تیم که برای کسب مقام سومی تلاش می كردند، برگزار نشد و دو تیم مشترکا به مقام سومی دست یافتند

تغییر زمان بازی پایانی لیگ برتر

سومین دیدار فینال لیگ برتر والیبال مردان باشگاه كشور یك ساعت و نیم دیرتر آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی فدارسیون والیبال بر اساس اعلام سازمان لیگ دیدار سایپا البرز و كاله مازندران كه طبق برنامه قرار بود فردا دوشنبه 29 اسفند از ساعت 15:30 در سالن انقلاب كرج آغاز شود، به علت پخش مستقیم تلویزیونی از شبكه سوم سیما با یك ساعت و نیم تاخیر، از ساعت 17 آغاز می شود.

پ.ن: سونیا....تاریخ : دوشنبه 29 اسفند 1390 | 10:01 ق.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال

تیم والیبال کاله مازندان در بازی برگشت مرحله نهایی لیگ برتر والیبال سایپا را شکست داد تا قهرمان لیگ برتر والیبال مردان باشگاههای كشور در ورزشگاه انقلاب كرج مشخص شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم والیبال سایپا که چهارشنبه هفته پیش در بازی رفت موفق به شکست سه بر یک کاله در کرج شده بود، امروز شنبه در بازی برگشت سه بر صفر مغلوب کاله مازندان  شد.
تیم کاله  در سالن پیامبر اعظم(ص) آمل در ست های اول و دوم با دفاع خوب روی تور بازیکنانش، آبشارهای حمزه زرینی و استفاده مطلوب از شرایط روحی روانی سالن، موفق به شکست سایپا با امتیاز های 25 بر 14و 25 بر 13 شد.
سایپا كه در دور رفت و برگشت مرحله مقدماتی صدرنشین جدول رده بندی بود، در ست سوم این بازی تلاش زیادی برای کسب پیروزی کرد، اما در نهایت نتیجه این ست را نیز 25 بر 20 به حریف واگذار کرد تا در نهایت سه بر صفر در این بازی مغلوب میزبان شود.
دیدار سوم این دو تیم روز دوشنبه 29 اسفندماه در آخرین روز سال جهاد اقتصادی در کرج برگزار خواهد شد تا قهرمان لیگ برتر والیبال دوره بیست و پنجم مشخص شود.

خیلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی بازی باحالی بود! به من که خیلی چسبید!  

بازی اول، در شرایطی بود که اصلا روز کاله نبود، امروز دقیقا برعکس بود! روز سایپا نبود! امیدوارم 29 ام، هردو تیم تو روز خودشون باشن تا یه بازی ه واقعی و عااااااااالی ببینیم!

تساوی ارومیه و پیكان در بازی دوم

تیم های پیکان و شهرداری ارومیه که برای کسب عنوان سومی لیگ برتر والیبال در مرحله نهایی پلی آف، در دو بازی رفت و برگشت به تساوی یک بر یک رسیدند.
به گزارش روابط عمومی فدارسیون والیبال، دومین دیدار این دو تیم که امروز شنبه 27 اسفند به میزبانی ارومیه برگزار شد كه میزبان سه بر یک مغلوب مهمان خود شد.
تیم والیبال پیکان ست های اول، سوم و چهارم این بازی را با امتیازهای 25 بر 20، 25 بر 15 و 25 بر 19 از آن خود کرد و تنها در ست دوم با امتیاز 25 بر 20 مغلوب شهرداری ارومیه شد.
  آفرین پیکان!

پیكان و شهرداری ارومیه مشتركا سوم شدند

دیدار سوم پیكان تهران و شهرداری ارومیه در مرحله نهایی پلی آف لیگ برتر لغو و دو تیم مشتركا سوم شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال بر اساس اعلام سازمان لیگ با توجه به اینكه تعیین سرنوشت تیم سوم لیگ برتر به دیدار سوم در تهران كشیده شد، به علت بارش برف سنگین در ارومیه و مقدور نبودن سفر تیم ها به تهران برگزاری بازی سوم با توافق دو باشگاه لغو و دو تیم پیكان تهران و شهرداری ارومیه به عنوان سوم مشترك لیگ برتروالیبال ایران در سال 90 معرفی شدند.
کار خودشونو راحت کردن دیگه! نمیشه کاله و سایپا هم مشترکا اول بشن؟!  رتبه ی زوج اصلا نداریم! اول- سوم- پنجم-...

پ.ن: سونیا....تاریخ : شنبه 27 اسفند 1390 | 08:51 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال

سعید معروف؛ کناره‌گیری از تیم ملی والیبال
سعید معروف طی سال‎های گذشته یکی از بازیکنان ترکیب اصلی تیم ملی والیبال بود که حتی بارها موفق به کسب عنوان بهترین پاسور آسیا در رقابت‎های مختلف هم شد اما این بازیکن امسال به یک باره از همکاری با تیم ملی کناره گیری کرد! معروف در حالی از تیم ملی والیبال کناره گیری کرد که این تیم در آستانه رقابت‎های مهم انتخابی لیگ جهانی و قهرمانی آسیا بود. این بازیکن پس از اعلام کناره گیری گفت که در این مقطع زمانی صلاح دیدم در تیم ملی نباشم اما پر واضح بود که تاکید "خولیو ولاسکو" روی امیر حسینی و دعوت از وی به اردوی تیم ملی دلیل اصلی کناره گیری معروف بود.

البته سعید معروف در رده باشگاهی هم خبرهای زیادی را معطوف به خود کرد چون دو قرارداد رسمی ثبت کرد! او پس از جدایی از داماش با گیتی پسند قرار داد منعقد کرد و تمریناتش را با این تیم اصفهانی شروع کرد اما به گفته خودش وقتی مسئولان گیتی پسند در مورد مبلغ توافق شده زیر حرف‎شان زدند و برایش شرط و شروط گذاشتند، به تیم کاله پیوست. البته در این جابه‎جایی هم رد پای امیرحسینی دیده می‎شد چون پس از جدایی سعید معروف از گیتی پسند، حسینی در ترکیب این تیم قرار گرفت.

این گزارش مال خبرگزاری مهر ه! بقیه ش رو اینجا رو می تونید بخونید، این به ما مربوط بود!

پ.ن: سونیا....تاریخ : شنبه 27 اسفند 1390 | 08:44 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال

دیدارهای رفت مرحله نهایی لیگ برتر والیبال فردا چهارشنبه 24 اسفندماه در حالی با برگزاری دو دیدار در تهران و كرج پیگیری می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، در آغاز لیگ برتر والیبال امسال كمتر كسی پیش بینی می كرد كه تیم های پیكان و شهرداری ارومیه به رده بندی برسند و دو تیم كاله و سایپا حریف یكدیگر در دیدار نهایی لیگ برتر والیبال باشند.

شاید یكی از موضوعات مهم لیگ برتر امسال درسال جهاد اقتصادی خودنمایی كرد، این بود كه برای قهرمان شدن تنها نیاز به سرمایه نیست، بلكه انگیزه، هماهنگی تیمی، كادر فنی مجرب و پرهیز از حاشیه سازی از دیگر عوامل مهم موفقیت در میادین ورزشی است.

به همین دلیل نیز نمی توان از هم اكنون پیروز نهایی دو بازی مرحله رفت دیدار های نهایی لیگ برتر والیبال را پیش بینی كرد . تیم والیبال پیكان كه عنوان سوم جهان را نیز در اختیار دارد و در لیگ امسال نسبت به بضاعت خود عملكرد خوبی داشت،  فردا چهارشنبه برای كسب عنوان سومی لیگ برتر ایران به مصاف شهرداری ارومیه در تهران می رود.

از سوی دیگر شهرداری ارومیه در این دوره از رقابت ها انگیزه فراوانی برای اثبات توانایی های خود دارد. به دور از انتظار نیست كه این تیم در تهران موفق به شكست حریف قدر خود كه 11 دوره قهرمانی در پرونده كاری دارد، شود.

اما در مهمترین دیدار فردا چهارشنبه 24 اسفند  در سالن انقلاب شهر كرج تیم والیبال سایپا كه پنج دوره نایب قهرمانی لیگ برتر را در پرونده كاری خود دارد، برای كسب نخستین عنوان قهرمانی به میدان می رود تا در برابر كاله مازندران در خانه پیروز میدان باشد. سایپا كه صدرنشین دور رفت و برگشت لیگ برتر در دور مقدماتی بود برای تكمیل موفقیت های خود در لیگ برتر 90 انگیزه زیادی برای شكست كاله در كرج دارد.

اما كاله مازندران هم  كه در میادین سخت موفق به شكست حریفانی همچون پیكان شده است، تیم دست و پا بسته ای نیست. به خصوص كه این تیم برای نخستین بار راهی دیدار نهایی لیگ برتر والیبال می شود.

حساسیت لیگ برتر والیبال در واپسین روز های سال 1390 به اوج خود رسیده تا معرفی چهره های برتر والیبال باشگاههای برتر ایران ادامه دارد.

زمان و مكان برگزاری مسابقات رفت مرحله نهایی لیگ برتر والیبال به قرار زیر است:

چهارشنبه 24 اسفند

دیدار رده بندی
تهران – خانه والیبال – ساعت 15
پیكان تهران – شهرداری ارومیه

دیدار نهایی (این بازی به طور مستقیم از شبكه سوم سیما پخش می شود)
كرج – سالن انقلاب – ساعت 15:30
سایپا البرز – كاله مازندران

استیل ه آقای عطایی منو کشته!

تیم داوری و نظارت مرحله نهایی مشخص شد

سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی داوران و ناظران بازی های  رفت مرحله نهایی لیگ برتر والیبال مردان باشگاههای كشور را اعلام كرد.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، فردا چهارشنبه دو دیدار رفت مرحله نهایی لیگ برتر والیبال در شهر های كرج و تهران برگزار می شود كه اسامی داوران و ناظران آنها به قرار زیر است:


شهرداری ارومیه – پیكان  
داور اول:محمد شاهمیری
داور دوم: نادر انصاری
ناظر: سعید درخشنده 

سایپا  كاله مازندران
داور اول: حسین پورکاشیان
داور دوم: محمد عشق دوست
ناظر: امیدوار حاتمی

لازم به ذكر است سازمان لیگ فدراسیون والیبال با توجه به حساسیت دیدار سایپا و كاله علاوه بر ناظر مسابقه، یك ناظر ویژه نیز برای این دیدار در نظر گرفته است که خلیل یگانه مجد به عنوان ناظر ویژه تیم داوری این بازی را همراهی می كند كه  بر اساس برنامه اعلام شده دیدار ارومیه و پیكان ساعت 15:30 در تهران و بازی سایپا با كاله از ساعت 15 در كرج آغاز می شود.

پ.ن: سونیا...

پ.ن 2: سعدین رو نمی دونم، ولی من طرفدار ه کاله م!
تاریخ : سه شنبه 23 اسفند 1390 | 06:01 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال

یكشنبه 21 اسفندماه روز سرنوشت ساز برای دو تیم پیكان و كاله است چرا كه پیروز پیكار این دو تیم راهی دیدار نهایی لیگ برتر والیبال می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم والیبال سایپا كه در طول دور مقدماتی لیگ برتر والیبال عملكرد درخشانی داشت و در بیست و چهار هفته دور مقدماتی این رقابت ها صدرنشین بود، در هفته گذشته با شكست شهرداری ارومیه در دو دیدار رفت و برگشت ، جواز حضور در دیدار نهایی را به دست آورد. این تیم در دور مقدماتی 23 پیروزی به دست آورد و تنها سه شكست را تجربه كرد كه در بین تیم های شركت كننده از این نظر نیز در صدر قرار گرفت.

اما فردا، یكشنبه در آمل دیگر فینالیست این دوره از مسابقات لیگ برتر والیبال شناخته خواهد شد. در این دیدار تیم كاله مازندارن در بازی سوم مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال میزبان پیكان است.
پیكان برای صعود به دیدار نهایی در این بازی، روز سختی خواهد داشت هر چند بازیكنان كاله در بازی نخست این مرحله در خانه خود مغلوب پیكان شدند، اما تكرار این رخداد كمی سخت به نظر می رسد.
نباید فراموش كرد كه تیم كاله در بازی دوم این مرحله موفق به شکست پیكان در تهران نیز شد.


از سوی دیگر پیكان نیز چیزی برای از دست دادن ندارد و به آب و آتش خواهد زد تا این پیروز میدان این بازی حساس باشد.
تیم پیروز میدان فردا یكشنبه حریف سایپا در دیدار نهایی لیگ برتر والیبال خواهد بود. اگر كاله در این بازی پیروز شود و به دیدار نهایی صعود كند یک ركورد برای این تیم نیز خواهد بود، چرا كه  كاله تنها دو مقام سومی در پرونده 12 سال گذشته خود دارد و تا کنون در دیدار نهایی لیگ برتر والیبال نیز حضور نداشته است.


اما اگر پیكان موفق به شكست حریف شود و حضورش را در دیدار نهایی این دوره از لیگ برتر والیبال قطعی كند، مانند چند سال گذشته باز هم دو تیم سایپا و پیكان در فینال برای قهرمانی در لیگ تلاش خواهند كرد و شاهد فینال سنتی خودرو سازان خواهیم بود.

خدا کنه کاله ببره!  دلم هیجان می خواد واسه فینال! تکراری شده پیکان - سایپا!

تیم داوری و نظارتی دیدار سوم كاله و پیكان مشخص شدند

تیمی چهار نفره از داوران و ناظران فدراسیون والیبال برای قضاوت و نظارت بر دیدار سوم دو تیم كاله و پیكان در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال انتخاب شدند.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، بر اساس اعلام سازمان لیگ محمد حسین شفقی به عنوان داور اول دیدار دو تیم كاله مازندارن و پیكان تهران در آمل انتخاب شد.همچنین علیرضا قریب به عنوان داور دوم، شفقی را در قضاوت این بازی حساس ومهم همراهی خواهد كرد.

سعید درخشنده دبیركل فدراسیون والیبال نیز به عنوان ناظر این دیدار فردا یكشنبه در آمل خواهد بود كه در این دیدار به علت حساسیت مسابقه منوچهر پورحسن رییس سازمان لیگ به عنوان ناظر ویژه  در جدال كاله با پیكان برای صعود به دیدار نهایی لیگ برتر والیبال حضور دارد.
دو تیم كاله مازندارن و پیكان تهران فردا یكشنبه ساعت 17 برای مشخص كردن دیگر فینالیست لیگ برتر والیبال در سومین مبارزه خود در آمل به میدان می روند.
تیم والیبال سایپا هفته گذشته موفق به شكست شهرداری ارومیه در دو دیدار رفت و برگشت شد تا به عنوان نخستین فینالیست این دوره از مسابقات منتظر مشخص شدن رقیب خود باشد.

پ.ن: سونیا...


 تاریخ : یکشنبه 21 اسفند 1390 | 10:07 ق.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال

تیم والیبال سایپا با شکست شهرداری ارومیه جواز حضور خود در دیدار نهایی لیگ برتر والیبال را در پایتخت والیبال ایران از شهرداری ارومیه گرفت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال امروز چهارشنبه با برگزاری دو دیدار در شهرهای ارومیه و تهران پیگیری شد.
تیم والیبال
سایپا که در دیدار رفت این مرحله در کرج شهرداری ارومیه سه بر دو شکست داده بود؛ در بازی برگشت با اقتدار در خانه حریف سه بر صفر این تیم را شکست داد تا برای ششمین بار راهی دیدار نهایی لیگ برتر والیبال شود.
سایپا با کسب این پیروزی برای ششمین بار به دیدار نهایی راه یافت اما در پنج بار گذشته در دیدار نهایی ناموفق بوده و نایب قهرمان لیگ برتر والیبال شده است.
از دیگر نکات این بازی پیروزی بازیکنان تیم والیبال
سایپا در برابر دیدگان " آندره زورزی" خبرنگار فدراسیون جهانی والیبال است تا این تیم ثابت کند که هفته ها صدرنشینی در این رقابت ها اتفاقی نبوده و تیم از هماهنگی کامل برخوردار است.

هیچ گزراش تصویری ای از این دیدار تو سایت فدراسیون نبود! منم وقت ندارم بقیه جا ها رو بگردم! شرمنده!

در دیگر دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال دو تیم کاله مازندارن و پیکان در تهران به مصاف یکدیگر رفتند که تیم کاله موفق به شکست سه بر یک پیکان در دو ساعت تلاش شد.
شکست
پیکان نیز در حالی رخ داد که علاوه بر یک هزار 1500 تماشاگر، خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان نیز در سالن خانه والیبال تهران برای انتخاب بهترین های این دو تیم حضور داشت. (من که نتونستم برم بازی رو ببینم، اما خدا کنه سعید خوب بازی کرده باشه و دعوت شه... ) (بعدشم خوشحالم که در حضور ولاسکو، کاله پیکان رو زد! )

بدین ترتیب حریف سایپا در دیدار نهایی در بازی سوم این دو کاله و پیکان در آمل که یکشنبه 21 اسفندماه برگزار خواهد شد، مشخص می شود تا دیگر فینالیست بیست و پنجمین دوره مسابقات والیبال لیگ برتر باشگاه های ایران نام گیرد.
اگر
کاله در بازی سوم در خانه موفق به صعود به دیدار نهایی شود یک ركورد برای این تیم خواهد بود، چرا كه کاله تنها دو مقام سومی در پرونده 12 سال گذشته خود دارد و تا کنون در دیدار نهایی لیگ برتر والیبال نیز حضور نداشته است.

گزارش های تصویری این دیدار: 1               2              3

نتایج این مسابقات به قرار زیر است:

شهرداری ارومیه - سایپا البرز       0-3        16-25      18-25      22-25

 کاله مازندران - پیکان تهران         3-1        21-25      25-21      25-13 ()     25-20


پ.ن: سونیا....تاریخ : پنجشنبه 18 اسفند 1390 | 10:25 ق.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال

لیگ برتر والیبال مردان باشگاههای كشور فردا یکشنبه با برگزاری دو دیدار پی گیری می شود.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال پس از پایان دور مقدماتی این رقابتها و صعود چهار تیم سایپا، كاله، پیكان و شهرداری ارومیه از دور مقدماتی، هفته اول مرحله پلی آف این پیكار ها  14 اسفند ماه با برگزاری دو دیدار در دو شهر كرج و آمل آغاز می شود كه بر اساس اعلام سازمان لیگ برنامه و اسامی داوان و ناظران به قرار زیر است:
 
یکشنبه 14 اسفند 90
 
کرج – ساعت 16:30
ورزشگاه انقلاب
سایپا (نارنجی) – شهرداری ارومیه (سفید)   شیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــره سایپا!
ناظر : عباس جلایر
داور اول : محمد شاهمیری   
داور دوم : مرتضی اکرمی
 
آمل – ساعت 15:45 (پخش مستقیم تلویزیونی از شبكه سوم سیما)
ورزشگاه پیامبر اعظم(ص)
کاله مازندران (زرد)–  پیکان (سفید)
ناظر : امیدوار حاتمی
داور اول : حمید راهجردیان     
داور دوم : بهروز جعفری    

لازم به ذكر است بر اساس اعلام سازمان لیگ فدراسیون والیبال با توجه به حساسیت این دیدار ها یونس حسن زاده و خلیل یگانه مجد به ترتیب ناظران ویژه این سازمان در كرج و آمل می باشند.

پ.ن: سونیا...تاریخ : شنبه 13 اسفند 1390 | 01:45 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

تعداد کل صفحات : 2 :: 1 2

downlode & code