اجلاس سالیانه كنفدراسیون والیبال آسیا روز گذشته با حضور رئیس فدراسیون ایران برگزار شد.


اجلاس سالیانه هیأت رئیسه كنفدراسیون والیبال آسیا در حضور بن ناصر، رئیس AVC، ژی هونگ وی ریاست FIVB و روسای كنفدراسیون‌های 4 قاره دیگر و گروه كاری FIVB كه به این اجلاس دعوت شده بودند،‌ برگزار شد.
بن ناصر در نطق افتتاحیه خود به گرمی به ریاست FIVB ژیه ونگ وی، ‌نائب رئیس اجرائی، مارته هوفیز،‌ نائب رئیس دوم، تئوفانیس چكوریس و معاونت اجرائی مالی، آندره مایر برای حضور در جلسه خوش آمد گفت و اظهار داشت: حضور شما در این نشست یك حمایت بزرگ برای ما محسوب می‌شود و ما را به تلاش مضاعف وادار می‌كند تا در راه توسعه والیبال و والیبال ساحلی در منطقه آسیا كوشا باشیم.
بن ناصر افزود:‌ این آخرین اجلاس دوره 4 ساله كنفدراسیون والیبال آسیا است و با انتخاب اعضاء جدید در سال آینده آینده،‌خون تازه‌ای در سازمان تزریق خواهد شد.
پس از سخنان بن ناصر، ژی هونگ وی ضمن اظهار خوشنودی از حضور در اجلاس AVC از روند رو به رشد والیبال قاره كهن ابراز خرسندی و تاكید كرد كه برای توسعه والیبال باید ارتباط مستقیم بین FIVB و AVC ببشتر شود.
در جریان این اجلاس گزارش‌ها و پیشنهادهایی از مناطق 5 گانه و كمیته‌های فنی مورد بررسی قرار گرفت و مذاكرات برجسته در رابطه با مجمع عمومی آینده كه در تایپه و در سپتامبر آینده برگزار خواهد شد،‌ صورت پذیرفت.
همچنین قرعه كشی مسابقات والیبال مردان و زنان آسیا كه به میزبانی ایران و چین تایپه در اواخر تابستان سال جاری برگزار خواهد شد نیز انجام گرفت.
محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران به عنوان عضو هیات رئیسه كنفدراسیون والیبال آسیا در این اجلاس حضور داشت كه در خواست و پیشنهاد فدراسیون والیبال ایران را مبنی بر انتخابی لیگ جهانی را در این جلسه به ژی هونگ وی، رئیس FIVB ارائه كرد كه با تایید FIVB ، مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا انتخابی زیر گروه لیگ جهانی نیز نام گرفت.

مرحله‌نهایی اردوی تیم والیبال نوجوانان از 9 خرداد آغاز می‌شود

آخرین مرحله از اردوی آماده سازی تیم والیبال نوجوانان برای شركت در مسابقات جهانی از 9 خرداد آغاز می‌شود.


یوتسا ست‌كوویچ، سرمربی تیم‌های ملی والیبال نوجوانان و جوانان ایران كه چندی پیش بازیكنان خود را در قالب اردوی صربستان با فراهم كردن شرایط سخت و شبیه سازی شده مسابقات جهانی محك جدی زده بود ، اسامی 18 بازیكن را برای شركت در مرحله نهایی تمرینات آماده سازی تیم برای شركت در مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان جهان اعلام كرد كه به شرح زیر است:

1- محمد امیرمحمد
2- عباس جعفری
3- علیرضا انصاری
4- آرمین صادقیانی
5- میلاد عبادی‌پور
6- قاسم كارخانه
7- علیرضا نصر اصفهانی
8- امید ثابتی‌پور
9- آرش تقوی
10- امیرعلی فتحعلی
11- توحید زروكیان
12- محمد فلاح
13- شهاب احمدی
14- سالار ممتازیان
15- علی جعفری
16- جواد حسین آبادی
17- ابوالفضل قلی‌پور
18- فرامرز ظریف

اردوی آمادگی نوجوانان ملی‌پوش كشورمان كه از پاییز سال گذشته با عنوان استعدادیابی آغاز شده، مرحله نهایی این اردو از 9 خرداد آغاز می‌شود و به مدت 10 روز ادامه دارد و بازیكنان پس از 3 روز استراحت مجددا به اردو فراخوانده می‌شوند.
والیبالیست‌های نوجوانان ایران برای دفاع از عنوان نایب قهرمانی خود در مسابقات جهانی در ایتالیا در سال 2009 و عنوان نایب قهرمانی خود در مسابقات جهانی نوجوانان در مكزیك در سال 2007 از 28 مرداد تا 7 شهریور سال جاری در آرژانتین به مصاف رقبای قدرتمند خود خواهند رفت.

اسامی كادرفنی تیم‌های ملی والیبال نوجوانان و جوانان اعلام شد

 از سوی رئیس فدراسیون والیبال اسامی كادرفنی تیم‌های ملی والیبال نوجوانان و جوانان اعلام شد.


 محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال عصر روز گذشته اسامی كادر فنی تیم‌های ملی والیبال نوجوانان و جوانان ایران را اعلام كرد كه بر این اساس یوتسا ست‌كوویچ به عنوان سرمربی در راس كادر فنی هدایت نوجوانان ایران را بر عهده خواهد داشت.
محمد وكیلی به عنوان مربی، عباس قاسمیان، رضا ابراهیمی و محمد تركاشوند به عنوان كمك مربی و برانو ایوانف با سمت بدنساز ست‌كوویچ را در این امر همراهی خواهند كرد.
ضمن اینكه علیرضا طلوع كیان به عنوان آنالیزور انتخاب شده و سرپرستی تیم هم بر عهده حمید موحدی خواهد بود.
كادرفنی مذكور، تیم‌های ملی والیبال نوجوانان و جوانان كشورمان را در مسابقات جهانی نوجوانان و جوانان در كشورهای آرژانتین (28 مرداد تا 7 شهریور) و برزیل (10 تا 19 مردادماه) هدایت می‌كنند.

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: تیم ملی ...،

تاریخ : پنجشنبه 29 اردیبهشت 1390 | 10:50 ق.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

كاله آمل با برتری برابر باریج اسانس كاشان به مقام سومی لیگ برتر والیبال دست یافت.


سومین دیدار رده‌بندی لیگ برتر والیبال عصر دیروز بین تیم‌های باریج اسانس كاشان و كاله آمل برگزار شد و در پایان نماینده آمل با نتیجه 3 بر یك به پیروزی رسید.
پیش از این هر یك از دو تیم به یك پیروزی دست یافته بودند و كاله آمل با كسب دومین پیروزی عنوان سومی رقابت‌های لیگ را به خود اختصاص داد.
آملی‌ها ست اول را با نتیجه 25 - 22 واگذار كردند، اما در ست‌های دوم تا چهارم و با نتایج 25-20، 25-22 و 25-18 به پیروزی رسیدند.
پیش از این تیم والیبال پیكان با برتری برابر سایپا عنوان قهرمانی مسابقات را به خود اختصاص داده بود.

یك مربی، 2 بازیكن و یك مدیر باشگاه به كمیته انضباطی فرا خوانده شدند

 سرمربی تیم والیبال پیكان ، 2 بازیكن و یك مدیر باشگاه برای ادای توضیح در مورد تخلفات خود به كمیته انضباطی فدراسیون والیبال دعوت شدند.


عصر روز گذشته كمیته انضباطی فدراسیون والیبال یك مربی، 2 بازیكن و یك مدیر باشگاه را برای شركت در جلسه كمیته انضباطی روز دوشنبه دوم خرداد ماه در محل فدراسیون والیبال فرا خواند كه اسامی آنها و زمان حضورشان به شرح زیر است:
پیمان اكبری در خصوص مصاحبه با یك خبرگزاری، ساعت 9:30
مهدی مهدوی در خصوص رفتار غیر ورزشی در مسابقه تیم‌های پیكان و سایپا، ساعت 10
میثم تیموری در خصوص رفتار غیر ورزشی در مسابقه تیم‌های شهرداری تبریز و شهرداری یاسوج، ساعت 11
نماینده تام‌الاختیار باشگاه كاله مازندران در خصوص مسائل به وجود آمده در دیدار تیم‌های سایپا و كاله، ساعت 10:30

حضور 3 بازیكن جدید و خستگی‌ناپذیری ولاسكو

در تمرین تیم ملی والیبال ایران 3 بازیكن از تیم‌های پیكان و سایپا به جمع سایر بازیكنان اضافه شدند.


به غیر از احسن‌الله شیركوند، عبدالرضا علیزاده، جواد محمدی‌نژاد، ساسان دژآرا، مجتبی میرزاجانپور، صابر نریمان‌نژاد، روح الله كولیوند، وحید والی، رضا خداپرست، آرش صادقیانی، فرهاد سال‌افزون، میكائیل تاجر، محمدرضا حسینی پویا، علیرضا جدیدی، 3 بازیكن تازه وارد به نام‌های رحمان داودی و ولی نورمحمدی از تیم پیكان و همچنین مهدی مهدوی كاپیتان تیم سایپا كه چهارشنبه پس از انجام دیدار فینال كارشان با تیم‌های باشگاهی به اتمام رسیده بود با حضور در تمرینات حال و هوای خاص و انگیزه مضاعفی برای رقابت به سایر دعوت شدگان دادند.

* برنامه بازیكنان در تمرین صبح امروز پس از گرم كردن بر خلاف روزهای گذشته فقط كار با توپ بود و خبری از تمرینات بدنسازی روزهای گذشته نبود.

* بازیكنان با قرار گرفتن در مقابل یكدیگر به كار با توپ پرداختند و كار گروهی آنها توسط ولاسكو نظارت و هدایت شد.

* ابراهیمی، تركاشوند، ملكی، تاروردی‌زاده و شهنازی سرمربی آرژانتینی الاصل تیم ملی ایران را كمك می‌كردند.

* پرویز كاظمی از غایبان تمرین امروز بود و همچنین فرهاد قائمی، بازیكن گنبدی تیم ملی نیز با اجازه كادر فنی در تمرین امروز حاضر نشد.

* مهران‌پور نیز از مربیان سابق و مدیرفنی پیشین تیم ملی نیز برای لحظاتی از نزدیك شاهد تمرین ملی پوشان بود.

* در پایان تمرین مثل همیشه بازیكنان به سرد كردن بدن‌های خود پرداختند. ولاسكو هم با خستگی‌ناپذیری پس از تمرین هم از انتقال دانش والیبال خود به بازیكنان جوان ایرانی دریغ نكرد و با همان حرارت اولیه، به صورت انفرادی به بازیكنان نكات فنی تمرینشان را دیكته می‌كرد.

* جبار قوچان‌نژاد، سرمربی تیم ابومسلم كه در سالن تمرین حضور داشت با این مربی 59 ساله ملاقات كوتاه و در عین حال بسیار گرمی داشت.

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: لیگ برتر 89 - 90 ...، تیم ملی ...،

تاریخ : پنجشنبه 29 اردیبهشت 1390 | 10:37 ق.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

مدیرعامل باشگاه پیكان نگاه تیم والیبال باشگاهش را بالاتر از آسیا دانست.


محمود شیعی درخصوص ششمین قهرمانی متوالی تیم پیكان در رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت: پس از پیروزی در بازی نخست به دنیال این بودیم كه تكلیف قهرمانی را در بازی دوم مشخص كنیم و به هدف خود رسیدیم. بازی سختی بود و یك دقیقه هم آرامش نداشتم و با استرس بازی را نگاه می‌‌كردیم.
وی ادامه داد: برای جام باشگاه‌های آسیا برنامه مدونی داریم تا بار دیگر قهرمان شویم. باید برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشیم، چراكه سطح رقابت‌ها بالاتر رفته است. قهرمان آسیا به پیكارهای جهانی می‌رود و كار بسیار سختی درپیش داریم.
مدیرعامل باشگاه پیكان همدلی را مهم‌ترین عامل موفقیت تیمش دانست و گفت: نگاه تیم والیبال پیكان فراتر از آسیا است. همه بازیكنان مثل هم بودند و هیچ‌كس خودش را بالاتر از دیگری نمی‌دید

بازارگرد : برای رسیدن به قهرمانی بسیار تلاش كرده بودیم

پشت‌خط زن تیم والیبال پیكان گفت: برای رسیدن به عنوان قهرمانی لیگ برتر بسیار تلاش كرده بودیم.


سیدمهدی بازارگرد درخصوص قهرمانی پیكان در لیگ برتر والیبال و پیروزی برابر سایپا اظهار داشت: بازی خوبی بود و فكر می‌كردیم راحت‌تر از مسابقه نخست بازی كنیم. با تمام مشكلاتی كه داشتیم توانستیم خوب بازی كنیم و قهرمان شویم.
وی ادامه داد: برای رسیدن به این مقام بسیار تلاش كرده بودیم و در پایان به هدف خود رسیدیم. در گیم دوم بازیكنان سایپا از اشتباهات ما استفاده كردند و توانستند پیروز باشند، اما در سایر گیم ها عملكرد ما بهتر بود.
پشت‌خط زن تیم والیبال پیكان خاطرنشان كرد: تلاش می‌كنیم تا در مسابقات آسیایی و جهانی پله پله موفقیت كسب كنیم و بهترین عنوان را از آن ایران كنیم.

تمرین در حضور بازیكنان تیم قهرمان

تمرین تیم ملی والیبال ایران صبح امروز در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی پیگیری شد.


تمرین صبح امروز ملی پوشان زیر نظر خولیو ولاسكو از ساعت 10 صبح در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی با نشاط ‌تر از همیشه پیگیری شد.

* در ابتدای تمرین بازیكنان پس از تقسیم به 2 گروه مشغول به انجام كارهای بدنسازی و كار با توپ شدند كه تمرینات بدنسازی توسط دكتر تاروردی‌زاده و كار با توپ توسط ولاسكو و دستیاران ایرانی‌اش انجام ‌شد.

* در تمرین امروز مهمان خاصی حضور نداشت و رحمان داودی و ولی نورمحمدی بازیكنان تیم پیكان كه چهارشنبه با این تیم عنوان قهرمانی لیگ برتر را كسب كرده بودند برای دقایقی از كنار زمین شاهد تمرینات بودند.

* بازیكنان در جریان تمرینات بسیار با روحیه ظاهر شدند و با طراوت خاصی مشغول انجام تمرینات بودند.

* دریافت اول با ساعد در دستوركار بازیكنان قرار گرفت كه هرچه از این تمرین می‌گذشت كیفیت دریافت‌ها و سرویس‌ها بالاتر رفت و ضریب اشتباهات بازیكنان كاهش یافت.

* پس از انجام بدنسازی و كار با توپ تمامی بازیكنان ارسال پاس‌های بلند با پنجه را از نقاط كناری زمین به روی تور تمرین كردند.

* تمرینات ملی پوشان نیز پس از سرد كردن بدن‌ها ساعت 12:30 به پایان رسید.

مسابقات والیبال جام ملت‌های آسیا با حضور 16 تیم برگزار می‌شود

با انصراف امارات و لبنان، مسابقات والیبال جام ملت‌های آسیا با حضور 16 تیم برگزار خواهد شد.


 جلسه هیأت رئیسه كنفدراسیون والیبال آسیا از صبح روز گذشته در مقر این كنفدراسیون در پكن چین آغار شد كه محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال به عنوان یكی از اعضای هیأت رئیسه در این اجلاس شركت كرد.
طبق آخرین اخبار با انصراف تیم‌های ملی امارات و لبنان تعداد تیم‌های شركت كننده در مسابقات والیبال قهرمانی بزرگسالان مرد آسیا به 16 تیم رسید و با این شرایط مسابقات در 4 گروه 4 تیمی از 30 شهریور در تهران آغاز خواهد شد.

تیم سوم قاره كهن نخستین حریف پرسپولیس در جام باشگاه‌های آسیا

 تیم والیبال بانوان پرسپولیس در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا در نخستین دیدار خود به مصاف نماینده ژاپن می‌رود.


با اعلام برنامه‌ مسابقات جام باشگاه‌های آسیا، پرسپولیس در نخستین دیدار با نماینده ژاپن كه سال گذشته به عنوان سومی دست یافت، روبه‌رو می‌شود.
در این دوره از رقابت‌ها كه با حضور هشت تیم در ویتنام برگزار می‌شود، سرخ‌پوشان ایران با نمایندگان فیلیپین، ژاپن و ویتنام در یك گروه قرار دارند.
در گروه دوم نیز نمایندگان تایلند، قزاقستان، اندونزی و چین با هم رقابت می‌كنند.
برنامه مسابقات به شرح زیر است:
29 خرداد:
* ویتنام - فیلیپین
* ایران - ژاپن
* اندونزی - تایلند
* چین - قزاقستان

30 خرداد:
* ایران - فیلیپین
* ویتنام - ژاپن
* تایلند - قزاقستان
* اندونزی - چین

31 خرداد:
* ژاپن - فیلیپین
* ایران - ویتنام
* چین - تایلند
* قزاقستان - اندونزی

روز اول تیر تیم‌ها استراحت دارند و ادامه مسابقات از دوم تیر در مرحله یك‌چهارم نهایی پیگیری می‌شود.
این مسابقات چهارم تیر به پایان می‌رسد.

مهدوی : پیکانی ها با تجربه‌تر بودند و قهرمان شدند

پاسور تیم والیبال سایپا مهم‌ترین علت شكست تیمش برابر پیكان را كم‌تجربگی بازیكنان تیم خود عنوان كرد.


مهدی مهدوی درخصوص نایب قهرمانی سایپا و شكست برابر پیكان در دیدار پایانی لیگ برتر والیبال اظهار داشت: پیكانی‌ها نسبت به تیم ما باتجربه‌تر بودند و توانستند بازهم قهرمان شوند. نایب قهرمانی برای تیم جوانی مثل ما همان قهرمانی است و فرقی نمی‌كند.
وی ادامه داد: تیمی كه مسئولان بسته بودند برای عناوین چهارم و پنجمی بود. تیم بسیار جوانی بودیم و با عملكرد بسیار خوب بود توانستیم به مسابقه پایانی برسیم. حضور در دیدار پایانی برای تیم بدون ملی‌پوش ما هیچ فرقی با قهرمانی نمی‌كند.
پاسور تیم والیبال سایپا درخصوص عصبانیتش پس از تعویض در جریان دیدار برابر پیكان خاطرنشان كرد: از عملكرد خودم ناراضی و كمی عصبی شده بودم.

حضور تنها نماینده داوری ایران در مسابقات والیبال ایستاده معلولان جهان

مهدی آشوری به عنوان تنها نماینده داوری كشورمان در مسابقات جهانی والیبال ایستاده معلولان شركت می‌كند.


مهدی آشوری به عنوان تنها نماینده داوری كشورمان در مسابقات جهانی والیبال ایستاده معلولان معلولان كه از 30 تیر تا 9 مردادماه سال‌جاری به میزبانی كامبوج برگزار می‌شود، شركت می‌كند.
مسابقات جهانی والیبال ایستاده معلولان هر 2 سال یك بار تحت نظارت سازمان جهانی والیبال معلولان برگزار می‌شود كه قوانین حاكم بر این مسابقات نیز تقریباً شبیه قوانین والیبال است.
بر اساس اعلام كمیته برگزاری مسابقات 12 كشور در این رقابت‌ها شركت می‌كنند كه تاكنون 8 كشور اعلام آمادگی كرده‌اند.

* مسابقات فصلی بوچیا در اصفهان برگزار می‌شود
اولین دوره مسابقات فصلی بوچیا به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) و سالروز آزاد سازی در اصفهان برگزار می‌شود.
این مسابقات به همت هیات ورزش‌های جانبازان و معلولین اصفهان و كمیته بوچیا هیات در 2 گروه مردان و بانوان در مجموعه ورزشی شهید نصر برگزار می‌شود.

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: لیگ برتر 89 - 90 ...،

تاریخ : یکشنبه 25 اردیبهشت 1390 | 11:03 ق.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال

سلام

حالتون خوبه ؟!

خب باز هم پیكان قهرمان شد و سایپا دوم

از صمیم قلب 6مین قهرمانی متوالیشون رو به طرفداراشون تبریك میگم

واقعا تیم خوبیه و مطمئنم میتونه نماینده ی شایسته ای برای ایران باشه تو مسابقات جام قهرمانان آسیا و جهان همونجور كه تا الآن بوده

ما سایپایی ها هم به تیم جوونمون افتخار میكنیم . فوق العاده كار كرد .

چه ببازه چه ببره :

فقط ســــــــــــــایــــــــــــــــپــــــــا

فصل پیش خیلی بیشتر بهمون خوش گذشت ! امیدوارم بچه ها كنكوری مون موفق باشن،زودتر از شر این كنكور راحت شن و برگردن اینجا ....

راستی اینم گزارش های تصویری از بازی فینال:

یك : كلیك كنید

دو : كلیك كنید

سه : كلیك كنیدتاریخ : پنجشنبه 22 اردیبهشت 1390 | 05:47 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

تیم والیبال پیكان با برتری 3 بر یك برابر سایپا قهرمان لیگ برتر شد.


 دیدار برگشت فینال لیگ برتر والیبال بین تیم‌های پیكان و سایپا عصر دیروز از ساعت 15:45 و با حضور بیش از 2 هزار تماشاگر در خانه والیبال تهران آغاز شد.

پیكانی‌ها در گیم اول بازی را خوب آغاز كردند و موفق شدند با حساب 25 بر 19 به برتری برسند. در گیم دوم این تیم سایپا بود كه برخلاف گیم اول بهتر از حریف خود ظاهر شد و مزد زحماتش را با برتری 25 بر 16 گرفت.
شاگردان پیمان اكبری در تیم پیكان گیم سوم را هم با قدرت ظاهر شدند و موفق شدند 25 بر 18 بازی را به سود خود به پایان برسانند.
در گیم چهارم هم پیكانی‌ها كه با توجه به برد در 2 گیم اول و سوم از روحیه بالایی برخوردار بودند، توانستند با حساب 25 بر 23 به پیروزی رسیده و در مجموع با نتیجه 3 بر یك رقیب دیرینه خود سایپا را شكست دهند و قهرمان شوند.
دیدار رفت 2 تیم هم 3 بر 2 به سود پیكان به پابان رسیده بود.
پیكانی‌ها با این برتری و كسب عنوان نخست لیگ 90- 89 ركورد قابل توجهی را از خود به جا گذاشتند و برای ششمین سال پی در پی قهرمانی در لیگ برتر را جشن گرفتند

اكبری : هدف ما از ابتدا قهرمانی در لیگ برتر بود

 سرمربی تیم والیبال پیكان گفت: هدف ما از ابتدا قهرمانی بود و تمامی اعضا برای رسیدن به این هدف دست به دست هم دادیم.


پیمان اكبری پس از پیروزی برابر سایپا و قهرمانی در لیگ برتر والیبال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هدف ما از ابتدا قهرمانی بود. تمامی اعضای تیم دست به دست هم دادیم تا به هدف خود برسیم. تماشاگران هم در این امر كمك زیادی به ما كردند و امروز سنگ تمام گذاشتند.
وی در مورد علل موفقیت این تیم گفت: در این قهرمانی چند عامل موثر بودند. نخست اینكه تیم ما شخصیت قهرمانی داشت و دوم اینكه بازیكنان نقش بسزایی در این موفقیت داشتند. البته یكدلی، تمرین و برنامه‌ریزی هم از دیگر علل قهرمانی ما بود.
سرمربی تیم والبال پیكان عنوان كرد: من مربی جوانی هستم و تمامی انتقادها را در طول فصل به جان خریدم. برای پیشرفت خود از تجربه سایر مربیان استفاده كردم.
اكبری در پاسخ به اینكه قبول دارید كه تیم‌تان در لیگ برتر بدون رقیب است، گفت: از نظر مهره با سایر تیم‌ها برابر بودیم. تیم ما در مجموع 2 بازیكن ملی‌پوش به نام‌های محمد موسوی و آرش كشاورزی را داشت.  از اون حرفا بودااااا !!!  این دو نفر تو تیم ملی بزرگسالان الف بودن.ولی هم از تیم ملی ب،هم جوانان و نوجوانان تو پیكان بازی میكنن ! بقیه هم با تجربه های ملی پوش سابق هستن !! به نظر من پر مهره ترین تیم پیكان بود ، بعد داماش !!

پاداش 4 میلیونی به بازیكنان تیم والیبال پیكان

 بازیكنان تیم والیبال پیكان با كسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر 4 میلیون تومان پاداش دریافت می‌كنند.


پس از این موفقیت محمود شیعی، مدیرعامل باشگاه پیكان از پاداش 4 میلیون تومانی به بازیكنان پیكان خبر داد.
وی گفت: در شرایط كنونی مبلغ تعیین شده 4 میلیون تومان است، اما ممكن است پس از برگزاری جلسه اعضای هیأت مدیره این مبلغ تغییر كند تا در اولین فرصت پاداش قهرمانی را به بازیكنان بدهیم.
پیكانی‌ها با هدایت پیمان اكبری جوان با این برتری و كسب عنوان نخست لیگ 90- 89 ركورد قابل توجهی را از خود به جا گذاشتند و برای ششمین سال پی در پی قهرمانی در لیگ برتر را جشن گرفتند.

حضور سعیدلو و سجادی و ناراحتی بازیكن سایپا

 رئیس سازمان تربیت‌بدنی با حضور در خانه والیبال دیدار تیم‌های سایپا و پیكان را از نزدیك نظاره‌گر است.


علی سعیدلو رئیس سازمان تربیت‌بدنی، حمید سجادی معاون رئیس سازمان تربیت بدنی، محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال، شیعی مدیرعامل باشگاه پیكان با حضور در خانه والیبال فینال لیگ برتر را از نزدیك تماشا می‌كنند.

* بازیكنان و كادرفنی تیم ملی كه در اردوی آماده سازی به سر می‌برند، در سالن حاضر شده و بازی را از نزدیك تماشا می‌كنند.

* تشویق به سبك ژاپنی از سوی تماشاگران نسبت به دیدارهای گذشته بیشتر و پرشورتر شده است.

* حسین معدنی، سرمربی تیم داماش گیلان نیز در سالن حضور دارد و بازی را نظاره گر است.

* در قسمت بانوان تماشاگران سایپا و پیكان در كنار یكدیگر نشسته‌اند. بیچاره ها اصلا جا دارن كه بخوان جدا بشینن ؟!

* در گیم سوم مهدوی پاسور سایپا در زمانی كه تیمش 13 بر 8 عقب بود، توسط مربی این تیم تعویض شد كه این بازیكن با ضربه‌ای به بطری آب اعتراض خود را نشان داد.

* خولیو ولاسكو، سرمربی تیم ملی والیبال كه به همراه كادرفنی این تیم در قسمت دیگری از سالن نشسته بود، به محض ورود سعیدلو به سالن جای خود را تغییر داد و در كنار رئیس سازمان تربیت‌بدنی در جایگاه ویژه نشست.

پرچم "یا زهرا " در دست بازیكن ایتالیایی و پرتاب پیچ به زمین

 بازیكن ایتالیایی پیكان با در دست داشتن پرچم "یا زهرا " قهرمانی این تیم در لیگ برتر را جشن گرفت.


فرانچسكو، بازیكن ایتالیایی تیم پیكان پس از قهرمانی این تیم در لیگ برتر با در دست داشتن پرچم "یا زهرا " به خوشحالی پرداخت.

* نفرزاده ، سرمربی سایپا در گیم چهارم در زمانی كه بازیكنان تیمش امتیاز از دست می‌دادند باز هم آنها را تشویق می‌كرد.

* یكی از هواداران پیكان در جریان بازی دچار مصدومیت شد كه كادر پزشكی حاضر در سالن بالای سر او حاضر شد.

* تماشاگران تیم سایپا در گیم چهارم در حالی كه تیم‌شان از حریف عقب بود چند پیچ كه متعلق به صندلی‌های تماشاگران بود را به داخل زمین پرتاب كردند.

* بازیكنان تیم پیكان پس از قهرمانی در لیگ برتر با بطری‌های آبی كه در دست داشتند به نشانه خوشحالی یكدیگر را خیس ‌كردند.

* بازیكنان پیكان در پایان بازی پیمان اكبری ، سرمربی خود را بر بالای دستان خود گرفتند.

* علی سعیدلو، رئیس سازمان تربیت‌بدنی كه برای تماشای بازی به سالن آمده بود، بلافاصله پس از پایان مسابقه سالن را ترك كرد.

اگه به دردت خورد نظر یادت نره ...
طبقه بندی: لیگ برتر 89 - 90 ...،

تاریخ : پنجشنبه 22 اردیبهشت 1390 | 05:07 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال
با توجه به آنكه در دیدار نهایی مسابقات لیگ برتر از سوی تماشاچیان مواد منفجره به كف پوش سالن خانه والیبال اصابت كرد، این كار از نظر ظاهری و فنی كف پوش سالن را به معنای واقعی تخریب كرد.

احمد خجسته دبیر هیئت والیبال استان تهران افزود: متاسفانه كف پوش سالن خانه والیبال تهران بر اثر پرتاب پیچ و مهره و مواد منفجره دچار اشكالات فنی بسیاری شده و باید نسبت به تعویض آن اقدام كنیم، با توجه به آنكه فرصت زیادی تا برگزاری بازی فینال نداشتیم فقط توانستیم در ترمیم ظاهری كف پوش سالن اقدام كنیم.

وی گفت: بر اثر اصابت مواد منفجره رنگ بخشی از كف پوش خانه والیبال سیاه شده بود به همین منظور با مواد شوینده قوی نسبت به رفع این مشكل اقدام كردیم همچنین تعداد 96 صندلی كه توسط تماشاچیان تخریب شده بود را توانستیم مرمت كنیم.

خجسته اظهار داشت: در حال حاضر سالن خانه والیبال تهران به طور نسبی آماده برگزاری دیدار فینال لیگ برتر والیبال است اما رسیدن به استاندارد فنی نیاز به تعمیرات زیر بنایی دارد.

به بازی سوم فکر نمی کنیم / به فکر تدابیر جشن قهرمانی هستیم

تیم والیبال پیکان در صورت کسب دومین پیروزی خود مقابل سایپا در دیدار فینال برای ششمین بار متوالی عنوان قهرمانی را در کارنامه خود ثبت خواهد کرد

مجتبی شبان دریافت کننده قدرتی تیم والیبال پیکان افزود: هدف اصلی ما در این دیدار آن است که کار را تمام کنیم و نمی خواهیم اجازه دهیم سرنوشت قهرمان در بازی سوم فینال مشخص شود و به هیچ عنوان در اندیشه بازی سوم نیستیم.

وی گفت: وضعیت حاکم بر تیم پیکان در هفته جاری نسبت به هفته گذشته بهتر است زیرا در هفته قبل محمد موسوی عراقی از ناحیه کتف احساس درد می کرد و این موضوع تا حدودی در روند کار تیم موثر بود؛ اما در هفته جاری به علت بهبودی مصدومیت، وی می تواند به عنوان یک مهره کارآمد و موثر در تیم ایفای نقش کند.

شبان یادآور شد: به هیچ عنوان پیش از بازی نخست با تیم سایپا پیش بینی نمی کردیم که وضعیت فنی تیم سایپا امسال تا این حد حرفه ای باشد و در این تفکر بودیم که علت بردهای این تیم مقابل حریفان خود از جمله داماش و کاله آمل عملکرد ضعیف آنها بود؛ اما در بازی اول فینال حضور قدرتمند آنها حاکی از آن بود که سایپا با وجود تغییر ترکیب به خوبی والیبال بازی می کند.

وی تصریح کرد: با توجه به آنکه فینال دارای شرایط خاص خود است این موضوع استرس میان بازیکنان را افزایش خواهد داد اما تمام بازیکنان تیم پیکان تجربه حضور در مسابقات فینال را در کارنامه خود دارند و با توجه به آنکه تاکنون در تمام فینال ها زمین را به عنوان تیم پیروز و قهرمان ترک کرده اند از نظر ذهنی در شرایط روحی بسیار مطلوبی قرار دارند.

شبان یادآور شد: به عنوان یکی از مهره های ثابت تیم پیکان به مسئولان باشگاه گفته ام که اگر برای قهرمانی تیم پیکان برنامه خاصی در نظر دارند تدابیر اجرایی صحیح آن را برای امروز چهارشنبه 21 اردیبهشت در نظر بگیرند.

سازمان لیگ و كمیته داوران فدراسیون والیبال اسامی داوران و ناظران دومین مسابقه فینال و رده بندی لیگ برتر والیبال مردان را اعلام كردند.

طبق اعلام سازمان لیگ و كمیته داوران فدراسیون والیبال ، مسابقه فینال با نظارت امیدوار حاتمی و قضاوت حمید راهجردیان به عنوان داور اول و محمد شاهمیری به عنوان داور دوم برگزار خواهد شد.

همچنین نظارت مسابقه رده بندی در آمل برعهده حمید حق بین  و داور اول این مسابقه محمدحسن شفقی و داور دوم بهروز جعفری می باشد.

پ.ن 1 : بازی ساعت 15:45 از شبکه 3 پخش میشه

شیــــــــــــــــــــــره سایــــــــپـــــــــا

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: لیگ برتر 89 - 90 ...،

تاریخ : چهارشنبه 21 اردیبهشت 1390 | 11:05 ق.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

خبرگزاری فارس: در نخستین دیدار از فینال لیگ برتر والیبال باشگاه‌های ایران تیم پیكان برابر میزبان خود سایپا به برتری رسید و گام بلندی به سوی قهرمانی برداشت.


به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، در نخستین دیدار از فینال لیگ برتر باشگاه‌های ایران، تیم‌های والیبال سایپا و پیكان مدافع عنوان قهرمانی در سالن نشاط كرج به مصاف هم رفتند كه شاگردان پیمان اكبری در تیم پیكان موفق شدند حریف خود را با نتیجه 3 بر 2 مغلوب كنند تا در نخستین مسابقه از مجموع 3 دیدار از حریف خود پیش بیفتند.

سفیدپوشان پیكان ست‌های اول، سوم و پنجم این دیدار را به ترتیب و با نتایج (25 بر 21) ، (25 بر 23) و (19بر 17) به نفع خود پایان رساندند و ست‌های دوم و چهارم را با نتایج (25 بر 20) و (25 بر 18) به حریف خود واگذار كردند تا گام بلندی به سوی قهرمانی بردارند.

ملی پوشان حاضر در اردوی تیم ملی به همراه خولیو ولاسكو، سرمربی تیم ملی والیبال و سایر اعضای كادر فنی از نزدیك شاهد این دیدار بودند.

همچنین در تك بازی برگزار شده برای كسب عنوان پنجمی تیم داماش گیلان با نتیجه 3 بر صفر نماینده كرمان را مغلوب كرد. در این دیدار كه در خانه والیبال تهران برگزار شد تیم داماش ست‌های این دیدار را به ترتیب با نتایج (25 بر 20)، (25 بر 18) و (25 بر 23) به نفع خود به اتمام رساند و پنجم شد
طبقه بندی: لیگ برتر 89 - 90 ...،

تاریخ : یکشنبه 18 اردیبهشت 1390 | 11:12 ق.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

تعداد کل صفحات : 3 :: 1 2 3

downlode & code