تیم والیبال پیكان كه برای حضور در مسابقات جام باشگاه های آسیا در اندونزی مستقر است و از روز شنبه یكم مرداد این مسابقات را با رویارویی مقابل تیم قطر آغاز می‌كند.

طبق هماهنگی انجام شده و با توجه به سنگ اندازی برخی باشگاه ها مبنی بر عدم همكاری درخصوص استفاده از بازیكن قرضی قرار است ملی پوشان پیكان پس از پایان مسابقات بین المللی چین به اندونزی سفر كنند بر این اساس پنج بازیكن عضو تیم ملی ایران  29  تیر به جمع این تیم پیوستند.

براساس این گزارش؛ حمزه زرینی دریافت كننده قدرتی،‌ مهدی بازارگرد (قطر پاسور)، امیر حسینی (پاسور)، علی حسینی (لیبرو) و علی نادی (سرعتی زن) نام پنج ملی پوش است كه شب گذشته از شهر شانگهای و از طریق سنگاپور كشور چین را ترك كرد و به جمع تركیب تیم والیبال پیكان در اندونزی ملحق شدند.

*مصدومیت نادی بهبود نیافته است

علی نادی سرعتی زن تیم ملی والیبال كشورمان پیش از اعزام به كشور چین به منظور حضور در مسابقات زیر گروه لیگ جهانی و تورنمنت بین المللی چین از ناحیه مچ پا مصدوم شده بود اما طبق دستور پزشك و با توجه به انجام برنامه فیزیوتراپی اجازه حضور در تركیب تیم ملی صادر شد.

براساس این گزارش؛ علی نادی هم اكنون به عنوان سرعتی زن تیم والیبال پیكان طی سفری كه از شانگهای به اندونزی داشته حضور دارد اما این امر در حالی است كه هنوز مصدومیت وی بهبودی كامل را پیدا نكرده است و با توجه به حساسیت مسابقات جام باشگاه های آسیا باید خودروسازان را همراهی كند

تازه واردها نیاز به تقویت روحی دارند/كمبود امكانات اندونزی از امروز حل شد

پیمان اكبری، سرمربی تیم والیبال پیكان گفت: خوشبختانه از امروز وضعیت تمرینات ما در اندونزی برای حضور در مسابقات جام باشگاه های آسیا بهتر شده است.

پیمان اكبری، سرمربی تیم والیبال پیكان افزود: با وجود آنكه روزهای نخست حضورمان در اندونزی از برگزار كنندگان درخواست در اختیار گذاشتن یك سالن استاندارد مطلوب را كردیم اما آنها فقط می گفتند ما در شهر پالمبانگ سالن خوب نداریم اما امروز 30 تیر وقتی برای انجام برنامه بدنسازی و كار با وزنه از آنها درخواست سالن كردیم یك مجموعه مطلوب را به ما معرفی كردند و این امر حاكی از آن است كه مشكل كمبود امكانات حل شده است.
وی گفت: خوشبختانه طبق هماهنگی انجام شده شش ملی پوش تیم پیكان  29 تیر به این تیم ملحق شدند ،آنها به دلیل حضور در تورنمت بین المللی چین با خستگی جسمانی و افت روحی همراه هستند اما با توجه به كمبود زمان شرایط را برای رفع این مشكل فراهم خواهیم كرد.
وی پاسخ به این سوال كه آیا در اندونزی مسائل حاشیه ای خاص دیگری نیز وجود دارد گفت: خوشبختانه ما تمام حاشیه ها را در تهران جا گذاشتیم و در اندونزی هیچ گونه مشكل حاشیه ای وجود ندارد و تمرینات را در طول پنج روز اخیر با شش بازیكن و از دیروز 30 تیر با حضور 12 والیبالیست آغاز و دنبال خواهیم كرد و آمادگی بازیكنان در شرایط ایده آل و مطلوبی است.

کاروان تیم والیبال پیكان در اندونزی تكمیل شد

شش نفر از اعضای كاروان تیم والیبال پیكان كه بعلت عدم صدور روادید مربی و بازیكن خارجی حاضر در این تیم، نتوانستند به موقع راهی اندونزی شوند، با چند روز تاخیر دقایقی پیش به پالم بانگ اندونزی رسیدند

شش نفر از اعضای تیم والیبال پیكان متشكل از "علی طلوع كیان" آنالیزور تیم، "بهمن سلطانی" مربی تیم، "اسلو بودام" مربی تمرین دهنده صربستانی، "جان ابی شدی" دریافت كننده لبنانی به همراه حسین كیانی و فراد كفیلی، 2 خبرنگار، 30 تیر به اندونزی رسیدند.

بنابراین گزارش؛ نفرات نامبرده به علت عدم صدور روادید مربی و بازیكن خارجی حاضر در تیم نتوانست جمعه هفته گذشته 24 تیرماه با كاروان تیم پیكان عازم رقابتهای جام ملتهای آسیا در پالم بانگ اندونزی شوند و به همین منظور با تاخیری چند روزه به تیم مستقر شده پیكان در اندونزی پیوستند.

اسامی داوران پیكارهای آسیایی برای AVC

رئیس كمیته داوران فدراسیون والیبال از معرفی داوران ایرانی حاضر در مسابقات قهرمانی آسیا خبر داد

امیدوار حاتمی افزود: با توجه به آنكه باید اسامی داوران منتخب فدراسیون ها برای كنفدراسیون والیبال آسیا AVC ارسال و آنها نیز پس از بررسی نهایی درخصوص تایید آنها به صورت رسمی برای ما اطلاعیه صادر كنند.

وی گفت: در حال حاضر اسامی مرتضی اكرمی را به عنوان داور بین‌المللی و علیرضا قریب و محمد عشق دوست را نیز به عنوان كاندیدای بین‌المللی داوری برای كنفدراسیون والیبال آسیا ارسال كرده‌ایم.

حاتمی تصریح كرد: همه داوران كنار را از ایران و از میان داوران ملی و درجه یك انتخاب كرده‌ایم.

من از همه بلاتكلیف تر هستم

منوچهر پورحسن گفت: با توجه به آنكه هنوز تعداد قطعی تیم های حاضر در مسابقات لیگ برتر مشخص نیست نمی توانیم در خصوص چگونگی برگزاری مسابقات برنامه ریزی كنیم

منوچهر پورحسن رییس لیگ فدراسیون والیبال افزود: شرایط كنونی در لیگ برتر والیبال در خصوص تعداد تیم ها نوعی بلاتكلیفی را ایجاد كرده كه در نظر داریم در اسرع وقت طی جلسه ای كه با داورزنی رییس فدراسیون والیبال برگزار می كنیم تصمیم قطعی برای رفع این مشكل بگیریم زیرا در حال حاضر من از همه بلاتكلیف تر هستم و امیدوارم با تشكیل این نشست تكلیف تعداد تیم ها مشخص شود.

وی گفت: در صورت مشخص شدن تكلیف تعداد تیم ها به سرعت نسبت به زمان برگزاری مراسم قرعه كشی و نحوه اجرای مسابقات اقدام خواهیم كرد. و

پورحسین با اعلام تسلیت در خصوص درگذشت علی رضایی رییس هیئت والیبال استان كرمان اظهار داشت: هم اكنون داورزنی و برخی دیگر از مسئولان فدراسیون برای  حضور در مراسم خاكسپاری علی رضایی به كرمان سفر كرده اند و در صورت بازگشت وی از كرمان به سرعت به تشكیل این نشست اقدام خواهم كرد.

شرط شهرها در سقوط لیگ برتری های والیبال به دسته یک حذف شود

یگانه  مجد گفت: قرار است از سالجاری در پایان مسابقات لیگ برتر 2 تیم انتهایی جدول رده بندی به لیگ دسته یک سقوط کنند

خلیل یگانه مجد دبیر سازمان لیگ برتر فدراسیون والیبال افزود: در سال های گذشته براساس آئین نامه از تیم های لیگ برتری یک تیم شهرستانی و یک تیم تهرانی انتهای جدول رده بندی به دسته یک سقوط می کردند اما از سال جاری سقوط تیم ها به دسته های پائین تر هیچگونه ارتباطی به شهرهای آنها ندارد.

وی گفت: از سال جاری براساس آئین نامه تصویب شده فقط 2 تیم انتهای جدول لیگ برتری به نمایندگی از هر استان و یا هر شهری که باشد به دسته یک سقوط می کند.

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...تاریخ : جمعه 31 تیر 1390 | 03:41 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال
میترا شعبانیان سرمربی مستعفی تیم ملی والیبال بانوان، شهریور سالجاری عازم كشور برزیل می شود.

میترا شعبانیان،سرمربی مستعفی تیم ملی والیبال بانوان كشورمان افزود: با توجه به آنكه والیبال برزیل در دنیای كنونی از جایگاه بسیار بالایی برخوردار است سعی دارم شهریور سالجاری با سفر به این كشور با هزینه شخصی خود سطح دانش و اطلاعات والیبالی خود را ارتقا د هم.
وی گفت: طی تماس هایی كه با برخی دوستان و مربیان تیم‌های بانوان برزیل داشتم شرایط برای حضورم در زمان تمرینات برخی تیم های مطرح و حرفه ای برزیل فراهم می شود و من می توانم با حضور در این تمرینات علاوه بر بالا بردن اطلاعات و سطح دانش خود تا حد قابل توجهی از روش تمرین كردن بزرگان والیبال بانوان نیز آگاه شوم.
وی در خصوص مدت حضورش در برزیل گفت:با توجه به آنكه هزینه های این سفر بسیار بالاست فقط 2 هفته در این كشور می مانم اما در صورتی كه مسئولان باشگاه پرسپولیس در خصوص حمایت مالی از من قول همكاری دهند به طور حتم مدت زمان بیشتری را در برزیل خواهم ماند،این سفر فقط به خاطر والیبال است و هیچ گونه جنبه سیاحتی ندارد.

دختران جوان والیبالیست در آستارا اردونشین می شوند

چهارمین مرحله اردوی تداركاتی و تمرینی تیم ملی والیبال بانوان در رده سنی جوانان آستارا برگزار می شود

مهناز حاتمی سرپرست تیم ملی والیبال بانوان رده سنی جوانان افزود: طبق هماهنگی های انجام شده چهارمین مرحله تداركاتی تیم ملی جوانان ایران در بخش بانوان از 30 تیرماه در آستارا برگزار می شود.

وی گفت: این اردوی تمرینی به مدت یك هفته و با حضور 32 والیبالیست زیر نظر ملوك شریف زاده (سرمربی) و محمد صادق پشنگ مشاور فنی برگزار خواهد شد.

گفتنی است؛ دیگر اعضای كادر فنی تیم ملی را عفت نصر مربی بدنسازی، علی بهرامی نیا مشاور بدنساز، ستنا آفی آنالیزور، زیبا خلج مربی و سارا خدارحمی فیزیوتراپ تشكیل می دهند

مشکل  خروجی موتور تیم ملی والیبال جوانان حل نشد

تیم ملی والیبال جوانان کشورمان قرار است روز دوشنبه سوم مردادماه امسال به منظور حضور در مسابقات جهانی عازم برزیل شود.

طاهر علی امین پور، سرپرست تیم ملی والیبال جوانان افزود: با توجه به شرایط سنی خاص ملی پوشان برخی از آنها به دلیل مشمولیت نظام وظیفه مشکل خروجی دارند.

وی خاطرنشان کرد: فرهاد سال افزون، پاسور اول تیم ملی والیبال جوانان تنها ملی پوشی است که برای حضور در مسابقات جهانی مشکل خروجی دارد، تاکنون با وجود پیگیری های فراوان نتوانستیم این مشکل را رفع کنیم.

سالن  12 هزار نفری آزادی زیر ذره بین درخشنده

سعید درخشنده عضو کمیته فنی فدراسیون والیبال آسیا عصر روز گذشته چهارشنبه 29 تیر از سالن دوازده هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی بازدید کرد.

سعید درخشنده دبیر فدراسیون والیبال کشورمان گفت: با توجه به آنکه قرار است مسابقات قهرمانی والیبال مردان آسیا در سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار شود، این سالن نیاز به برخی اصلاحات دارد که طی بازدیدهای اخیر تمامی آن را به مسئولان مجموعه گوشزد کرده ام.

وی افزود: در بازدیدهای گذشته اعلام کردم که به دلیل وجود پنجره های بزرگ در دو رتا دور سالن با مشکل نور مواجه هستیم که خوشبختانه مسئولان با قراردادن پوشش استاندارد این مشکل را رفع کردند و هم اکنون در حال برطرف کردن دیگر مسائل مربوط به نور سالن با خرید لامپ های مخصوص هستند.

درخشنده گفت: درخواست کردیم که چهار رخت کن این سالن باید به مدرنترین امکانات مجهز شوند که خوشبختانه 70 درصد ترمیم و اصلاحات آن نیز تا کنون انجام شده است.

رئیس هیئت والیبال استان كرمان درگذشت

علی رضایی، رئیس هیئت والیبال استان كرمان روز گذشته 29 تیر در اثر سانحه تصادف درگذشت.

پ.ن 1 : برای شادی روح ایشون هم فاتحه فراموش نشه

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...تاریخ : جمعه 31 تیر 1390 | 03:32 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال
پنج نفر از والیبالیست های ملی پوش تیم پیكان بامداد فردا چهارشنبه،كشور چین را به مقصد اندونزی ترك می كنند.

با توجه به بروز برخی مسائل كه باعث شد تا تیم پیكان با تركیب شش نفره برای حضور در مسابقات جام باشگاههای آسیا عازم كشور اندونزی شود،طبق هماهنگی انجام شده از سوی مسئولان فدراسیون،قرار است پنج نفر از ملی پوشان حاضر در تورنمنت بین المللی چین به طورمستقیم از چین عازم كشور اندونزی شود.

براساس این گزارش؛طبق هماهنگی انجام شده،قرار است حمزه زرینی،علی حسین،علی نادی،سیدمهدی بازارگرد و امیرحسینی به عنوان ملی پوشان پیكان از چین به محل برگزاری مسابقات جام باشگاههای آسیا اعزام شوند.

عملکرد همتایانم غیرحرفه ای بود/برخی حامیان خصوصی فقط به دنبال تبلیغات هستند

محمود شیعی،مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی ایران خودرو گفت:با وجود آن كه تمام هماهنگی های لازم برای اعزام تیم پیكان با تركیب كامل به اندونزی انجام شد؛اما تیم ما هم اكنون شش نفره در اندونزی به سرمی برد.

محمود شیعی،مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی ایران خودرو افزود:با وجود آن كه تیم را با تركیبی ناقص به اندونزی اعزام می كنیم،اما امیدواریم بتوانیم از نفراتی كه در چین و در تركیب تیم ملی هستند با وجود خستگی مفرط آنها به دلیل حضور در یكی از كشورهای واقع در منطقه آسیای شرقی در مدت زمان طولانی در مسابقات جام باشگاههای آسیا استفاده كرده و موفق عمل كنیم.

وی گفت:ملی پوشان تیم پیكان با توجه به تعهدی كه با باشگاه و تیم دارند و با وجود آن كه در شرایط ایده آلی نیستند؛اما در تركیب تیم مقابل حریفان حضور خواهند داشت.

شیعی گفت:هم اكنون دغدغه هایی درخصوص حضور نیافتن والیبالیست ها در شرایط ایده آل شرایط پروازی سخت سفر از چین به اندونزی و همچنین هماهنگی نداشتن آنها با بازیكنان فعلی تیم پیكان داریم و به هیچ عنوان مایل نبودیم كه این شرایط برای تیم پیكان در آستانه مسابقات آسیایی به وجود آید.

وی تصریح كرد:در جلسه سازمان لیگ فدراسیون والیبال قرار بود شرایط ورود تیم ها به لیگ برتر مشخص شود ،با وجودچنین شرایطی هماهنگ كردیم از طریق مسئولان كلان ورزش به صورت كتبی شرایط حضور تیم ها در لیگ برتر والیبال تعریف شود.هنوز باشگاه گیتی پسند اصفهان به طور رسمی در زمره تیم های لیگ برتری والیبال محسوب نمی شود،به همین دلیل به جای آن كه از آنها بخواهیم تا نسبت به بازیكن قرضی ما را همراهی كنند؛با فدراسیون هماهنگ كردیم.

وی گفت:باشگاه گیتی پسند اصفهان جزو حامیان بخش خصوصی است،هرگونه بحثی حتی منفی می تواند عاملی باشد برای تبلیغ نام باشگاه و رسیدن مسئولان آنها به اهداف اقتصادی شان،اما باید بگویم عملكرد آنها مقابل ما حرفه ای نبود،ای كاش دركنار ما بودند؛شاید گله مندی آنها در خصوص عدم هماهنگی با باشگاه صحیح باشد،اما تصمیم ناگهانی آنها به منافع ملی والیبال ضربه می زند.

بازیکنان در روستا با امكانات صفر تمرین می كنند/اسكنر و چاپگر در پالمبانگ بعد از 2 ساعت و 40دقیقه یافت شد

مرتضی  عهدی گفت: حدود 2 سال است كه مسئولان كنفدراسیون والیبال آسیا اقدام به خروج میزبانی مسابقات جام باشگاه ها از پایتخت ها به دیگر شهرهای كشورهای میزبان كرده اند و این امر امسال مشكلات متعددی را برای ما فراهم كرده است.

مرتضی عهدی سرپرست تیم والیبال پیكان افزود: متاسفانه امكانات شهر پالمبانگ در اندونزی به عنوان میزبان امسال مسابقات جام باشگاه های آسیا معرفی شده بسیار ضعیف است.

وی تصریح كرد: در حال حاضر تمرینات بازیكنان پیكان در یكی از روستاهای شهر پالمبانگ و در سالن والیبال یك آكامی قدیمی دنبال می شود، امكانات این سالن بسیار ضعیف است كه ما برای انجام تمرین اقدام به خریداری توپ های جدید كردیم.

عهدی ابراز كرد: برای انجام كارهای اداری و برخی مكاتبات نیاز به چاپگر و اسكنر داشتیم كه برای دست یابی به این امكانات حدود 2 ساعت و 40 دقیقه در شهر پالمبانگ جستجو كردیم.

وی خاطرنشان كرد: مشكلات سخت افزاری سالن های والیبال این شهر فقط مختص به مكان های تمرینی  نیست بلكه سالن محل برگزاری مسابقات نیز هنوز قابل استفاده نیست و قرار است در صورت فراهم شدن شرایط لازم امشب كف پوش این سالن مورد بهره برداری قرار گیرد.

ارائه گزارش های منفی پیكانی ها از اندونزی به كنفدراسیون والیبال آسیا

تیم والیبال پیكان برای حضور در مسابقات جام باشگاه های آسیا حدود پنج روز است كه در اندونزی تمرینات خود را دنبال می كند.

مهدی نفر سخنگوی تیم والیبال پیكان افزود: متاسفانه شرایط میزبانی شهر پالمبانگ بسیار ضعیف است و ما حتی برای تمرین كردن نیز مشكل داریم.

وی گفت: با وجود آنكه پیش از سفر به اندونزی مكاتبات مربوطه را با فدراسیون والیبال این كشور و مسئولان كنفدراسیون والیبال آسیا مبنی بر فراهم كردن شرایط مطلوب برای تشكیل اردوهای تمرینی پیكان داشتیم اما هیچ یك از این مسایل مورد توجه قرار نگرفته است.

مهدی نفر ادامه داد: ‌به هیچ عنوان علت پذیرفتن میزبانی این گونه شهرها از سوی كنفدراسیون والیبال آسیا را نمی دانم البته تمام این مشكلات را در تماسی كه با دبیر فدراسیون والیبال اندونزی و همچنین دبیر كنفدراسیون والیبال آسیا (AVC) داشتم اعلام كردم.

داداشی: قاتل روح اله هیچ استرسی نداشت/مربی روح اله داداشی: قاتل می گوید؛ هرچه فحاشی کردم روح اله فقط مرا آرام می کرد => کلیک کنید

واسه شادی روح این ورزشکار با اخلاقمون فاتحه بخونید

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...تاریخ : پنجشنبه 30 تیر 1390 | 12:41 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | نظرات

ملی پوشان والیبال کشورمان با وجود شکست مقابل تیم میزبان،به عنوان قهرمانی مسابقات چهارجانبه چین دست یافتند.

تیم ملی والیبال کشورمان که در دو بازی نخست خود در این مسابقات استرالیا را ۳ بر صفر و قزاقستان را ۳ بر ۲ شکست داده بود؛عصر دیروز (سه شنبه) در آخرین مسابقه خود به مصاف تیم چین رفت و با وجود قبول باخت ۲-۳،به دلیل برتری در ست شماری در مقایسه با تیم میزبان عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

تیم ملی والیبال کشورمان در مصاف با چین،ست‌های دوم و چهارم را به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر 19 و ۲۵ بر 23 به سود خود پایان داد.در ست‌های دیگر با امتیازهای ۲۲ - 25، ۱۴ - و ۱۳ - 15 به حریف واگذار کرد.

پ.ن 1 : معدل ست گرفتن . یعنی امتیاز های مثبت رو تقسیم بر امتیاز های منفی کردن . ما اون هم ست ضایع داشتیم ! 25-16/25-14/25-18/25-19/... امتیاز های منفیمون زیاد بود . ببینید دیگه چین چه گلی کاشته بوده که بازم ما قهرمان شدیم ! خیلی مسخره ست !

سرپرست تیم ملی والیبال: داور، فاكتور اصلی برد چینی‌ها بود

تیم ملی والیبال ایران در سومین دیدار خود در حاشیه دومین مرحله مسابقات بین‌المللی چین شب گذشته 28 تیر مقابل تیم ملی چین 3 بر 2 مغلوب شد

امیر خوش خبر ‌سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت: این دیدار از سطح كیفی بسیار بالایی برخوردار بود و تركیب تیم ایران با هماهنگی و آرایش تیمی بسیار خوب به مصاف با حریفان خود رفتند.

وی افزود: متاسفانه در این بازی نزدیك،‌ داوری نقش عمده و قابل توجهی در امتیاز آوری چینی‌ها داشت و اگر تیم میزبان از این فاكتور استفاده نمی‌كرد با نتیجه سه بر صفر مغلوب تیم ایران می‌شد.

خوش خبر تصریح كرد: خوشبختانه بازیكنان تیم ملی هر چه به تعداد مسابقات افزوده می‌شد در اجرای تاكتیك های تیمی و دستورات ولا‌سكو موفق‌تر عمل می‌كردند.

پ.ن 2 : انقدر از این حرفا بدم میاد ! من همیشه میگم تیم باید جوری بازی کنه که داور نتونه دخالت تو نتیجه بکنه ! مگه چند تا امتیاز میتونه به نفع حریف بگیره ؟! بگید تیم بد بازی کرد دیگه بهونه واسه چی میارید !؟!

تیم ملی 12 نفره رفت، هفت نفره باز می گردد

تیم ملی والیبال كشورمان پس از 16 روز حضور در شهر شانگهای چین ساعت 21:30 دقیقه امشب 30 تیر وارد تهران می شود.

تیم ملی والیبال كشورمان كه برای حضور در تك دیدار زیر گروه لیگ جهانی 15 تیر عازم چین شد و پس از شكست مقابل تیم ملی این كشور و صعود نكردن به لیگ جهانی برای حضور در تورنمنت چهار جانبه چین در شانگهای ماند.

براساس این گزارش؛ تیم ملی والیبال ایران در 2 دوره مسابقات بین المللی و چهار جانبه چین موفق به انجام شش دیدار شد كه در پایان این مسابقات 2 برد مقابل تیم قزاقستان، یك باخت و یك پیروزی مقابل تیم استرالیا و 2 باخت دیگر مقابل تیم چین در كارنامه خود ثبت كرد.

بنابراین این گزارش؛ تیم ملی ایران كه با تركیبی 12 نفره عازم شانگ های شده بود، هفت نفره به ایران باز می گردد.

گفتنی است؛ با هماهنگی انجام شده پنج ملی پوش عضو تیم پیكان شانگهای را از طریق سنگاپور به مقصد اندونزی و به منظور پیوستن به دیگر هم تیم های باشگاهی خود ترك كردند.

نظامیان والیبالیست هم حریف چینی ها نشدند

تیم والیبال منتخب نظامیان ایران در سومین روز از مسابقات جهانی نظامیان سیزم مقابل تیم چین با نتیجه سه بر یک مغلوب شدند

تیم والیبال نظامیان ایران پس از کسب 2 پیروزی مقابل تیم های فنلاند و هندوستان به مصاف با تیم چین رفت و در گیم های اول، دوم و چهارم به ترتیب با پوئن های 25 بر 21، 25 بر 11، 25 بر 11، مغلوب حریف شد و فقط در ست سوم با امتیاز 25 بر 15 حریف را شکست داد.

براساس این گزارش پنجمین دوره مسابقات نظامیان جهان سیزم از 25 تیرماه آغاز شده و تا دوم مرداد ماه امسال در شهر ریودوژانیرو برزیل ادامه دارد و تیم ایران در شش رشته دو و میدانی، تیراندازی، والیبال، جودو ، تکواندو و جهت یابی در این مسابقات شرکت کرده است.

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...تاریخ : پنجشنبه 30 تیر 1390 | 11:48 ق.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

ســــــــــــــــــلـــــــــــــام

من برگشتم .........

"صدای جمعیت" : هووووووووووورا

مخلصیم . ممنووون . بابا خجالتم ندید . من متعلق به همتونم

بچه ها دلم تنگ شده بود واسه اینجا . هرچند نایبم خبرا رو بهم میگفت .

شنیدم نبودم رکورد شکستین ؟!؟! 1232 تا بازدید

اگه میدونستم زودتر میرفتم خب !

خیلی خیلی خیلی ممنونم از نایب عزیـــــــــزم  دو هفته دیگه حسابی جبران میکنم . از خجالتش در میام

خب من باید برم . فقط خواستم خوشحالتون کنم با خبر برگشتنم

فعلاتاریخ : چهارشنبه 29 تیر 1390 | 11:05 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | با حال

سلام به همه ی دوستان!

قبل از اومدن سعدین می خوام از این فرصت کمال بهره رو ببرم و کمی از حرفایی که تو دلم مونده رو بگم!

در رابطه با اتفاقاتی که الان داره توی تیم ملی می افته، باید بگم به اعتقاد بنده، مقصر اصلی آقای داورزنی و مسئولین فدراسیون هستن! سال 2008 یادتونه؟! انتخابی المپیک؟! تو بحبوحه ی اون مسابقات و مهم و سرنوشت ساز، ایران به فکر افتاد که سرمربی رو عوض کنه! کلی هم زحمت کشیدن و آقای گاییچ رو اوردن! واقعا مربی بزرگی بودن! ایران خدایی زحمت کشید برای اوردنشون! آقای گاییچ هم اومد! اومد و طبق روش خودش که البته کاملا هم درست بود، یه تیم جدید تشکیل داد! بازیکن ها رو دید، سر مربی ها و مربی های لیگ رو دید و یه مجموعه ی نو، ایجاد کرد!

خب بدیهی ه که یه سری بازکنی که تازه کنار هم جمع شدن، نیاز به زمان دارن برای هماهنگی! اما زمان نبود! مسابقات انتخابی المپیک در پیش بود!

ایران با همون وضع و تیم جوون و تازه کار، رفت برای مسابقات! کاملا واضحه که می باختیم! اما ما رفتیم(چون غرور ایرانی، انصراف رو نمی پذیره!)، باختیم! یعنی موفق به صعود به المپیک نشدیم!

یادتونه چی شد؟! اعتراض بود که به سمت فدراسیون و آقای گاییچ روونه میشد! فدراسیون هم که نا امید شده بود، به همکاریش با گاییچ ادامه نداد!

بعد از اون آقای معدنی که استعداد کافی رو داشتن و شاید بهترین استفاده رو از حضور آقای گاییچ کردن، شدن سرمربی تیم ملی ایران با همون بازکنایی که آقای گاییچ گزینش کرده بودن! دوران طلایی ما شروع شد! برد پشت برد! مقام پشت مقام!

ما همیشه مدیون آقای معدنی خواهیم بود! به خاطر تک تک برداشون! به خاطر تک تک لحظات قشنگی که واسمون ایجادکردن! به تک تک اشکایی که خودم از سر شوق ریختم! اما...

اما هر مربی ای به پایان میرسه! یعنی هرچی بلده و در توان داره، واسه تیم میذاره، اما تا یه جایی کفایت میکنه! بعد باید بریم دنبال کسی که بیشتر بلد ه! توان ه بیشتری داره! الان هم همین وضع پیش اومده!

 خلاصه، این همه گفتم، که بگم دوستان عزیز! باخت های تیم ملی طبیعی ه! بدیهی بود که نمی رفتیم لیگ جهانی!

حالا ما اینجا دعا می کردیم! دلمون خوش بود، اما می دونستیم که مربی ه جدید، نمی تونه انقدر سریع یه تیم رو بسازه! اونم یه تیمی که این همه مصدوم داره!  وقت می خواد! امیدوارم اتفاقی که در مورد آقای گاییچ افتاد، در مورد آقای ولاسکو تکرار نشه!

ایشالا که هر چه زودتر مصدوما خوب میشن! و ایران به جایی که لایقش هست، میرسه!

ما هممون پیروزی و سربلندی میهنمون رو می خوایم! و با صبر، به لطف خدا، بهش می رسیم! انقدر غصه ی تیم رو نخورید!

پ.ن.1: عذر می خوام بابت پرحرفی م!

پ.ن.2: این فقط کمی از حرفام بودا! شانس اوردید وبلاگ مال سعدین ه! 

پ.ن.3: به عنوان نایب سعدین، از همه دوستان خداحافظی می کنم! روزای جالبی بود! ببخشید اگه اذیتتون کردم! از فردا صبح، خود سعدین میاد!

خدانگهدارتون باشه!تاریخ : سه شنبه 28 تیر 1390 | 10:51 ق.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال

.سلام! از اونجایی که اخبار زیادن و من حوصله ی گذاشتن تک تکشون رو ندارم و احتمالا شما هم حوصله ی خوندن تک تکشون رو ندارید، فقط لینک هاشون رو می ذارم! بنابر علاقه ی خودتون، بخونید! دیگه به بزرگی خودتون ببخشید!

-دومین پیروزی شاگردان ولاسكو مقابل قزاقستان: کلیک کنید

-مدیر فنی تیم والیبال کاله آمل: مجوز همکاری مصدومان کاله با پیکان مشروط صادر شد: کلیک کنید.

-داورزنی: علت شکست در مقابل چین و استرالیا کامل نبودن تیم بود/ عملکرد والیبال بعد از جام ملت ها مشخص می شود : کلیک کنید.

-کارخانه: در جریان همکاری با پیکانی ها نبودم و نیستم! (اینو بخونید! من خیلی عصبانی ام از دستشون!: کلیک کنید.

-نظری افشار: به دلیل مشکلات شخصی پیکانی ها را همراهی نکردم! کلیک کنید.

- رقابت والیبال ارتش های جهان: نظامیان فنلاندی مغلوب تیم ایران شدند! کلیک کنید.

-اولتیماتوم آسیایی ها به تیم های شرکت کننده: کلیک کنید.

-ظریف: پیکانی ها در انجام امور اداری مشکل داشتند. کلیک کنید.

اگه به دردت خورد، نظر یادت نره....تاریخ : دوشنبه 27 تیر 1390 | 07:59 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

تعداد کل صفحات : 8 :: 1 2 3 4 5 6 7 ...

downlode & code