سلام. اینم از عکس های این دیدار:

 

 

گزارش تصویری شماره 1: ببینید!

گزارش تصویری 2: ببینید!

گزارش تصویری 3: ببینید!

گزارش تصویری 4: ببینید!

(چه قدر می خندن! منم می خوام... )

(این عکس چه قدر شبیه ه یه نفره.... )

پ.ن: هرچه قدر فکر می کنم، نمی فهمم این رنگ آبی، چه ربطی به پرچم ایران داره!!!

یه چیز ه دیگه؛ کاپشن نادی چه قدر بد استیل ه!

اگه به دردت خورد، نظر یادت نره...تاریخ : چهارشنبه 27 مهر 1390 | 06:48 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال

دکتر احمدی نژاد:  ورزش از بهترین عرصه های به نمایش گذاشتن عظمت یك ملت است

رییس جمهور ورزش را از برترین عرصه های تجلی علم، تحرك، توانمندی و امیدواری به عنوان ویژگی های اساسی انسانی – الهی دانست و خاطرنشان كرد: ورزش از عرصه‌هایی است كه عظمت یك ملت در آن به نمایش گذاشته می‌شود.
دكتر محمود احمدی نژاد ظهر امروز (سه‌شنبه) در مراسمی كه به مناسبت روز تربیت بدنی و ورزش برای تقدیر از قهرمانان و دست اندركاران 4 رشته ورزشی كشتی، والیبال، دو میدانی و تكواندو برگزار شده بود، گفت: فرهنگ و اعتقادات متعالی ملت ایران به وجود انسان هایی بانشاط، چابك، پرتحرك، متفكر و باهوش نیاز دارد نه افرادی بی حال و گوشه گیر.
رییس‌جمهور گفت: اینكه ملت ایران ملتی بزرگ و قابل افتخار است، ادعای گزافی نیست. تمام مورخان و تحلیلگران منصف تاریخ اذعان دارند كه اگر سهم ایران از فرهنگ و تمدن جهانی حذف شود، چیز قابل ذكری باقی نمی ماند و خدا را شاكریم كه امروز آثار فراوانی از تلاش های ملت ایران در تاریخ ماندگار و جهانی شده‌اند و معنای آن پیش قدم بودن ایرانیان در كارهای انسانی و عام المنفعه است.
دكتر احمدی نژاد ویژگی لازم برای ماندگار شدن آثار و تجربیات انسانی را عام المنفعه بودن آنها عنوان كرد و اظهار داشت: رمز جهانی شدن هر ابتكار عملی آن است كه این كار به سود انسان و انسانیت باشد و گرنه در جریان تاریخ محو خواهد شد.
رییس جمهور تصریح كرد: ورزش كشتی خاستگاه ایرانی دارد و از آنجا كه یك ابتكار عام المنفعه بوده است، ماندگار و جهانی شده است چرا كه پایه گذاران آن نیت انسانی داشته اند و این تصریح قرآن است كه هر عملی كه به دیگران خیر برساند، ماندگار خواهد شد.
دكتر احمدی نژاد در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان كرد: اصل برگزاری مسابقات جهانی ابتكار خیلی خوبی است و لازم است با وجود برخی رفتارهای نامناسب با روحیات ورزشی در رقابت های جهانی، ورزشكاران كشورمان خود را برای مقابله با همه سختی‌ها و ناهمواری ها آماده كنند، تا آمادگی مواجهه با هر مشكلی را داشته باشند.
رییس جمهور با تاكید بر اینكه ملت ایران در همه عرصه‌های علمی، سیاسی، اقتصادی و ورزشی در حال رشد شتابان است، گفت: باید تلاش كنیم در همه عرصه‌های جهانی جایگاهی متناسب با سهم فرهنگی و تمدنی خود كسب كنیم و راه كسب این موفقیت ها اول خودباوری و اعتماد به نفس، دوم توكل به خدا و بعد تلاش و صبر در برابر سختی های مسیر است. باید خودباوری را به عمق جان همه فرزندان ایران ببریم و توكل به خدا را به عنوان گره زدن خود به قدرت بی‌نهایت در وجود همگان تقویت كنیم.
دكتر احمدی نژاد افزود: امروز یك جریان قوی انسانی- الهی در كل ورزش كشور مشاهده می شود كه این امید را به انسان می دهد تا شاهد موفقیت های روز افزون باشیم. رقبای ما در مسیر ورزشی خود در انتهای منحنی رشد هستند و سرعت آنها كند است، اما سرعت رشد ورزش كشورمان بسیار بالاست. باید ورزش را از پایه جدی بگیریم و بسیار ضروری و مفید است كه به ورزش در مقاطع تحصیلی و به ویژه در دبستان به طور اساسی پرداخته شود.
رییس جمهور تاكید كرد: اینكه از دولت بخواهیم تا از ورزش پشتیبانی كند بیان همه واقعیت نیست چرا كه همه ما در یك مجموعه قرار داریم و برای یك هدف تلاش می كنیم و دولت و شخص بنده از آنجا كه نمی توانیم مستقیما در میدان ورزش حضور و نقش آفرینی داشته باشیم، باید پشتیبان و حامی ورزشكاران باشیم و یقین بدانید كه به امید افتخار‌آفرینی بی سابقه ورزشكارانمان در المپیك و رقابت های آسیایی و جهانی با تمام وجود از آنها پشتیبانی خواهیم كرد.
در این مراسم همچنین علاوه بر وزیر ورزش، روسای فدراسیون های كشتی، دو میدانی، تكواندو و سرپرست فدراسیون والیبال به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود و نیز تبیین راهكارهای رفع مشكلات ورزشی كشور پرداخته و محمد بنا سرمربی كشتی فرنگی كشورمان كه به تازگی به عنوان بهترین مربی كشتی فرنگی جهان انتخاب شده است، احسان حدادی دارنده مدال برنز رقابت های پرتاب دیسك جهان، یوسف كرمی قهرمان چندین دوره مسابقات جهانی و المپیك و نیز علیرضا نادی كاپیتان تیم ملی والیبال كشورمان كه چندی قبل برای اولین بار قهرمان رقابت های جام ملت های آسیا شد نیز در سخنانی كوتاه به بیان نظرات خود پرداختند.

رئیس جمهور به داورزنی آفرین گفت

در جلسه دیدار دكتر احمدی نژاد با قهرمانان ورزش كشور كه صبح امروز برگزار شد، علیرضا نادی به عنوان كاپیتان تیم ملی والیبال چند دقیقه ای سخنرانی كرد، وی ضمن تشكر از توجه ریاست محترم جمهور به موفقیت های حاصل شده، این موفقیت بزرگ والیبال ایران را نتیجه زحمت های شبانه روزی همه بازیكنان، كادرفنی، كادر فنی قبلی و مجموعه فدراسیون والیبال و ورزش كشور دانست و گفت: من از طرف تمامی بچه ها قول می دهم كه تمام تلاش خود را برای راهیابی به المپیك كه حق مسلم ماست به كار گیریم و بتوانیم در مسابقات جهانی از حیثیت والیبال ایران دفاع كنیم.
محمدرضا داورزنی، ریاست فدراسیون والیبال در سخنانش ضمن تشكر از دكتر احمدی نژاد خطاب به ایشان گفت: موفقیت های اخیر والیبال ایران جز در سایه حمایت های جنابعالی، وزارت ورزش و كمیته ملی المپیك میسر نبود. وی ادامه داد این جایگاه ثمره كار و برنامه ریزی 15 ساله در كشور است كه ما توانستیم آن را به سرانجام برسانیم. داورزنی در پایان بر لزوم حمایت بیشتر رسانه ها از ورزش های غیر فوتبالی  تاكید كرد و اظهار داشت: تیم ما حدود یك ماه دیگر در مسابقات جام جهانی شركت می كند وبه مصاف بهترین تیم های دنیا می رود، من از همین جا قول می دهم كه نمایش خوبی در مقابل تیم های برتر دنیا خواهیم داشت.

پس از پایان مراسم  نیز رئیس فدراسیون والیبال در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: دراین جلسه صمیمی و دوستانه دكتر محمود احمدی نژاد پس از احوال پرسی و تشكر از كادر فنی تیم ها گفت: آقای داور زنی آفرین. شما به قولی كه داده بودید عمل كردید این جمله شخص اول قوه اجرایی كشور، ما را در ادامه كار ها مصم تر خواهد كرد.
وی تصریح كرد: صحبت های رئیس جمهور محترم ما را درادامه برنامه های راهبردی و تكرار موفقیت ها مصمم تر و مسئولیتمان را سنگین تر می كند، ما می توانیم با حمایت های وی و مسئولان وزارت ورزش و جوانان و كمیته ملی المپیك به دیگر اهداف خود یعنی حضور در لیگ جهانی و كسب سهمیه ورودی المپیك دست یابیم.
وی خاطر نشان كرد: برگزاری این جلسات در روحیه بازیكنان تاثیر مثبتی خواهد داشت آنها پس از كسب عنوان قهرمانی با پیامهای تبریك رهبر معظم انقلاب اسلامی ، رئیس جمهور محترم و رئیس مجلس شورای اسلامی مواجه شدند و به فاصله كمتر از2 هفته با رئیس جمهور ملاقات كردند كه این امر انگیزه آنها را برای كسب موفقیت های بعدی مضاعف می كند.

رئیس جمهور به حمزه زرینی چه گفت؟ (اینو حتما بخونید! )

در  آغاز مراسم دیدار امروز صبح رئیس جمهور با قهرمانان ورزش کشور در حالی كه حضار، منتظر ورود دكتر احمدی نژاد به سالن اجتماعات شهید بهشتی نهاد ریاست جمهوری بودند، رئیس جمهور به محض ورود به تالار با ملی پوشان والیبال ایران خوش و بشی خودمانی كرد و خطاب به حمزه زرینی گفت: «هی سه خط در میون بزن تو اوت!» این طنازی غیر منتظره دكتر احمدی نژاد به یكباره جو سنگین و رسمی جلسه را شكست و سالن را صدای خنده حضار فراگرفت.
بار دیگر هنگامی كه دكتر احمدی نژاد دراین جلسه به سخنرانی پرداخت، در ابتدای سخنانش با نگاه کردن به حمزه زرینی لبخندی زد و گفت: « وقتی چشمانم به حمزه می افتد، یاد بازی زیبا و متعصبش به ویژه در دیدار فینال می افتم. من در منزل همراه با خانواده بازی هایتان را تماشا می کردم و در بازی فینال هم یک خرده که از بازی گذشت مطمئن شدم حریف را شکست می دهید.»
  

خوش خبر: رئیس جمهور حمایت خود خود از ملی پوشان را به طور کامل اعلام کرد. (دمشون گرم!  مام حمایت می کنیم! )

امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: در این جلسه صحبت های دكتر محمود احمدی نژاد حاكی از آن بود كه ایشان به طور كامل پیگیر نتایج و برنامه های تیم های ورزشی هستند و برای ورزشكاران ارزش بسیار بالا قائلند، سخنان وی برای ملی پوشان تشویقی و انگیزشی بود.
وی تصریح كرد: رئیس جمهور در طول صحبت هایش به نقش پر رنگ رسانه ها اشاره داشت و تاكید كرد دراین مقطع زمانی خاص كه ورزش ما خود را برای المپیك لندن آماده می كند باید رسانه ها از ورزش حمایت بیشتری داشته باشند.
خوش خبر گفت: برگزاری چنین جلساتی به نفع والیبال ایران است این توجهات روحیه بازیكنان را افز ایش می دهدت زیرا آنها می بینند بالاترین مقام اجرایی كشور، قهرمانی آنها را مورد تجلیل قرار داده است.

 دکتر عباسی: ورزشکاران نماد عزت کشور هستند.

وزیر ورزش و جوانان كشورمان گفت: ورزشكاران و قهرمانان ما در رشته های مختلف ورزشی سمبل و نماد عزت كشور هستند.
دکتر عباسی در مراسم تجلیل از قهرمانان عرصه ورزش كه صبح امروز در سالن شهید بهشتی نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، تصریح كرد: یكی از مصادیق دولت ایران شجاعت و اقتدار آن در عرصه های جهانی است كه ایرانی ها به آن مفتخر هستند.
وی افزود: دلیل ماندگاری این عزت حضور نخبگان در عرصه های علمی،‌ فرهنگی و بخصوص ورزشی است، به گونه ای كه ورزشكاران هم به نمادی از عزت ایران تبدیل شده اند.
وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: ورزشكاران ما معرف همه شكوه مردمی هستند كه در طول تاریخ از آنها به بزرگی یاد شده است.
دکتر عباسی با تشكر از حمایت های رئیس جمهور در عرصه ورزش خاطرنشان كرد: تنها در ورزش است كه غرور ملی یكصدا از دل همه مردم با افتخار شنیده می شود.
وی گفت: شعور سیاسی ورزشكاران ما هم بالاست، چرا كه آنها ترجیح می دهند مقابل حریفان رژیم اشغالگر قدس مسابقه ندهند و با این كار آنها را خرد كنند.
وزیر ورزش و جوانان افزود: ورزشكاران ما حاضرند برای نفی ظلم جهانی از مدال خود بگذرند.
وی گفت: در این جمع بخشی از ورزشكاران قهرمان ما حضور دارند كه همگی امید كسب مدال المپیك را دارند و امیدوارم كه موفق و موید باشند.
مراسم تجلیل از قهرمانان عرصه ورزش صبح امروز با حضور دکتر احمدی نژاد، دکتر عباسی و جمعی از ورزشكاران دو ومیدانی، كشتی، والیبال و تكواندو در سالن شهید بهشتی نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

پ.ن : دم رئیس جمهور گررررررررررررررررم! خیلی حال کردم با این کارشون!

اون تیکه ی زرینی هم عالــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی بود!

 
طبقه بندی: والیبال جام ملت‌های آسیا - تهران- شهریور 90،

تاریخ : سه شنبه 26 مهر 1390 | 08:04 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: با توجه به شرایطی که داریم اگر در جمع ۴ تیم برتر ایران قرار بگیریم انگار قهرمان شده‌ایم.

خبرگزاری فارس: اکبری: حضور در جمع ۴ تیم برایمان مانند قهرمانی است

پیمان اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، درخصوص شرایط تیم والیبال پیکان در آستانه آغاز لیگ برتر والیبال اظهار داشت: شرایط متوسطی داریم و هنوز تیم به ثبات کامل نرسیده است. چون تیم را جوان کرده‌ایم. چند بازیکن اصلی تیم به‌نام‌های فرهاد سال‌افزون و میرزاجانپور با مشکل خدمت سربازی مواجه هستند.
وی ادامه داد: امیدوارم مشکل این بازیکنان هم برطرف شود تا در جریان مسابقات دغدغه بی‌بازیکنی نداشته باشیم. این 2 بازیکن از بازیکنان ترکیب اصلی تیم ما هستند.
اکبری خاطرنشان کرد: شرایط بدنی بازیکنان نسبت به ابتدای تمرینات بهتر شده است، اما برای رسیدن به اوج آمادگی بازهم نیاز به زمان داریم. در هفته اول باید به مصاف هاوش گنبد برویم؛ این تیم نسبت به سال گذشته پیشرفت زیادی داشته است.
سرمربی تیم پیکان با بیان اینکه یک بازیکن فرانسوی در ترکیب تیم خود داریم افزود: گنبدی‌ها قائمی، دانشور و ۲ بازیکن ونزوئلایی در ترکیب خود دارند و بنا به شنیده‌ها بسار متفاوت‌تر از سال‌های گذشته هستند. تمام تیم‌ها باید حساب ویژه‌ای روی این تیم باز کنند، چراکه با قدرت پا به مسابقات نهاده است.
اکبری درپاسخ به این سوال که با توجه به شرایط آیا بازهم می‌توان پیکان را مدعی قهرمانی دانست تصریح کرد: اگر پیکان در جمع ۴ تیم برتر قرار بگیرد برای خودمان و مدیریت باشگاه نوعی قهرمانی محسوب می‌شود. بودجه تیم ما سال گذشته حدود ۲ میلیارد و پانصد میلیون تومان بود، اما امسال این بودجه به یک میلیارد و پانصد میلیون کاهش پیدا کرده است.
تیم والیبال پیکان در هفته اول لیگ برتر والیبال روز چهارشنبه هفته‌جاری از ساعت 17 در تهران باید به مصاف هاوش گنبد برود.

شهنازی: هدف‌مان حفظ سهمیه و پرورش بازیکنان جوان برای تیم ملی است

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم والیبال کرمان گفت: تیم‌مان در لیگ برتر دو هدف مهم دارد؛ یکی حفظ سهمیه و دیگری آماده کردن بازیکنان جوان برای حضور در تیم ملی.

خبرگزاری فارس: شهنازی: هدف‌مان حفظ سهمیه و پرورش بازیکنان جوان برای تیم ملی است

ناصر شهنازی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، در خصوص شرایط تیم والیبال کرمان در آستانه مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: تیم ما به دلیل عدم وجود اسپانسر بسیار دیر تشکیل شد و تقریباً 20 روز برای آماده شدن زمان داشت.
وی با بیان اینکه کل بودجه تیم ما نصف مبلف قرارداد یک بازیکن گیتی‌پسند است ادامه داد: با این شرایط بازیکنان با انگیزه‌ای داریم و روزی ۶ ساعت تمرین می‌کنیم. بازهم باید تاکید کنم که همچنان از نظر بودجه با مشکلاتی روبرو هستم، چراکه نسبت به سال گذشته ۳۵ درصد از بودجه کم شده است.
شهنازی خاظرنشان کرد: چند بازیکن لیگ دسته اول و چند بازیکن رده سنی نوجوانان را در ترکیب خود داریم، اما شرایط برای انجام بازی‌های خوب مهیا است. بازی‌های تدارکاتی نداشتیم و با این شرایط پس از گذشت چند هفته می‌توانم درخصوص شرایط تاکتیکی تیم اظهار نظر کنم.
سرمربی تیم والیبال کرمان گفت: نتوانستیم به شهرهای دیگر سفر کنیم و بازی‌های تدارکاتی برگزار کنیم، اما حریف هفته اول ما یعنی نوین کشاورز شرایط خوبی دارد و در 2 تورنمنت‌ حضور پیدا کرده است. آنها سرمربی جوان و با انگیزه‌ای دارند و قطعاً با آمادگی بالا در لیگ حاضر می‌شوند.
شهنازی اظهار داشت: هدف اول ما ماندن در لیگ و حفظ سهیمه کرمان و هدف دوم‌مان پرورش بازیکنانی جوان برای حضور در تیم ملی است که بدون شک می‌توانیم به این اهداف دست پیدا کنیم.
تیم والیبال کرمان در هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر روز چهارشنبه هفته جاری از ساعت ۱۷ در کرمان به مصاف نوین کشاورز خواهد رفت.

لیگ برتر والیبال بانوان فردا قرعه‌کشی می شود

خبرگزاری فارس: لیگ برتر والیبال بانوان فردا با 10 تیم قرعه‌کشی می شود.

خبرگزاری فارس: لیگ برتر والیبال بانوان فردا قرعه‌کشی می شود

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، قرعه‌کشی لیگ برتر والیبال بانوان در حالی فردا (دوشنبه) در محل فدراسیون برگزار می‌شود که تعدادی از باشگاه‌ها هنوز با بازیکنان تسویه نکرده‌اند.
لیلا محمدیان، نایب‌رئیس بانوان فدراسیون والیبال پیش از این در گفت‌وگو با فارس اعلام کرده بود باشگاه‌هایی که با بازیکنان تسویه نکرده باشند حق شرکت در لیگ را ندارند.

وی امروز نیز در گفت‌وگو با فارس گفت: اگر منظور شما تیم پرسپولیس است این باشگاه چک‌هایی را به بازیکنان داده است.
وی در پاسخ به این سؤال که بانوان شیراز نیز تاکنون دستمزد بازیکنانش را پرداخت نکرده، اظهار داشت: اگر بازیکنان با مسئول باشگاه به توافق رسیده باشند مشکلی نیست. مازندران یکی از تیم‌هایی است که شاکی دارد و اگر این تیم می‌خواهد در لیگ حضور داشته باشد باید با رضایت بازیکنان در جلسه شرکت کند.
10 تیم برای شرکت در لیگ اعلام آمادگی کرده‌اند.
سال گذشته تیم‌های پرسپولیس، ذوب‌آهن و گاز تهران به ترتیب اول تا سوم شدند.

شعبانیان قراردادش را با والیبال بانوان پرسپولیس تمدید کرد

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم والیبال بانوان پرسپولیس قراردادش را با این تیم یک سال دیگر تمدید کرد.

خبرگزاری فارس: شعبانیان قراردادش را با والیبال بانوان پرسپولیس تمدید کرد

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، میترا شعبانیان پس از قهرمانی سال گذشته با پرسپولیس قراردادش را به مدت یک سال دیگر تمدید کرد.
وی با دعوت باشگاه گیتی‌پسند برای هدایت والیبال بانوان این باشگاه راهی اصفهان شد اما پس از مدتی گیتی‌پسند اعلام کرد که در نظر دارد بازیکنانی بومی همراه با کادر فنی بومی راهی لیگ برتر کند.
شعبانیان پیش از این هدایت تیم ملی بزرگسالان و نوجوانان را برعهده داشته است و به مدت یک سال نیز با تیم سایپا در لیگ برتر شرکت کرد.
تیم والیبال بانوان پرسپولیس از سه‌شنبه تمرینات خود را آغاز می‌کند.
لیگ برتر والیبال بانوان فردا (دوشنبه) قرعه‌کشی می‌شود و زمان آغاز لیگ نیز فردا مشخص خواهد شد.

اگه به دردت خورد نظر یادت نره ...
طبقه بندی: لیگ برتر 90-91،

تاریخ : دوشنبه 25 مهر 1390 | 09:15 ق.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال

رقابت‌‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های ایران از روز چهارشنبه با برگزاری هفت مسابقه آغاز خواهد شد.

خبرگزاری فارس: جدال کویری‌ها با کهکشانی‌ها در قسمت اول

مسابقات والیبال لیگ برتر مردان باشگاه‌های ایران در سال 90 از چهارشنبه، 27 مهر با برگزاری 7 بازی در 7 شهر به طور همزمان آغاز می‌شود. لیگ سال‌جاری در حالی کار خود را آغاز می‌کند که چندی‌پیش تیم ملی والیبال ایران قهرمان آسیا شد و با طلسم‌شکنی توجهات را به این رشته ورزشی جلب کرد.
برای حضور در لیگ برتر شرایط برخی‌ تیم‌ها تا آخرین لحظات مشخص نبود و از طرفی تیم‌هایی مانند گیتی‌پسند، کاله، گنبد و ... از ابتدا محکم کار خود را آغاز کردند و با جذب نفرات مدنظر و هدفگذاری مشخص پا به مسابقات خواهند گذاشت.

پیکانی ها که در ابتدای زمان ثبت‌نام از حضور در رقابت‌های لیگ انصراف داده بودند با وساطت مسئولان ورزش ایران بار دیگر بازگشتند و در مسابقات جام باشگاه‌های جهان عنوان پنجمی را به خود اختصاص دادند در هفته نخست باید برابر تیم قدیمی و ریشه‌دار گنبد که این فصل با نام هاوش در مسابقات حاضر می‌شود، قرار بگیرد. پیمان اکبری از شرایط تیم خود همچنان رضایت کامل ندارد و نگران این موضوع است که مبادا مشکل خدمت سربازی باعث شود تا چند بازیکن کلیدی خود را از دست بدهد.

دیگر تیم خودروساز و همیشه مدعی لیگ برتر یعنی نارنجی‌پوشان سایپا هم مانند سال‌های گذشته تدارک خوبی دیده‌اند و با حضور در چند تورنمنت داخلی و خارجی و همچنین جذب بازیکنان جوان آینده‌دار آمادگی بالایی برای حضور در لیگ دارند.
این تیم که به گفته بسیاری از کارشناسان با توجه به حفظ بدنه اصلی خود و اضافه کردن چند بازیکن جدید یکی از مدعیان قهرمانی است با هدایت فرهاد نفرزاده دنبال عنوان قهرمانی است تا طلسم سال‌های گذشته را شکسته و بالاخره قهرمان لیگ شود.
این تیم در نخستین گام در کرج برابر میزان خراسان رضوی، یکی دیگر از تیم‌های قدیمی لیگ برتر قرار خواهد گرفت. نفرزاده این تیم را یکی از مدعیان لیگ می‌داند و معتقد است کار سختی برابر نماینده خراسان در پیش دارند.

شیــــــــــــــــــره ســـــــــــــایـــــــپـــــــــــــا

اصفهانی‌ها از همان ابتدا بمب‌های خبری والیبال را منفجر کردند. جذب مصطفی کارخانه، سعید معروف که پس از مدتی از این تیم جدا شد، مهدی بازارگرد، امیر حسینی، فرهاد ظریف، محمد موسوی و فورتادو و ... از جمله این بمب‌ها بود. هرچند که جذب ستاره‌ها و تشکیل تیم کهکشانی از گیتی‌پسند انتقادهای فراوانی درپی داشت، اما اعضای این تیم بدون توجه به این حرف‌ها تمرینات خود را آغاز کردند و با قهرمانی در تورنمنت نقش جهان اصفهان خط و نشانی جدی برای حریفان لیگ برتری خود کشیدند.
امید می‌رود که گیتی‌پسندی‌ها در سال‌های آینده هم در لیگ برتر بمانند و مانند ارتعاشات و چند تیم خصوصی دیگر پس از چند فصل از تیم‌داری در این رشته کناره‌گیری نکنند.
شاگردان مصطفی کارخانه در هفته نخست باید مقابل چشم هواداران خود برابر پیشگامان کویر یزد قرار بگیرند. (دیدیم تیم پر ستاره ی داماش به چه روزی افتاد ... حالا ایشالا عاقبت این تیم خیر باشه !!)

آملی‌ها هم با هدایت بهروز عطایی بدون سرو صدا تیم بسیار خوبی را جذب کرده‌اند. حضور بازیکنانی مانند فرهاد نظری افشار، علیرضا نادی و حمزه زرینی در این تیم شمالی موجب شده تا خیال کادر فنی کاله برای حضوری موفق در لیگ برتر تا حدود زیادی راحت باشد.
هرچند که آملی‌ها پیش از آغاز مسابقات در تورنمنت تهران از ۳ مسابقه 2 مسابقه را به حریفان واگذار کردند، اما به نظر می‌رسد شرایط این تیم در پیکارهای لیگ برتر بسیار متفاوت باشد. این تیم نشان داده که در آمل هواداران زیادی دارد و بازی برابر آن هواداران برای حریفان بسیار سخت است. شاگردان عطایی در نخستین بازی خود باید برابر شهرداری تبریز تازه‌وارد قرار بگیرند.


* برنامه هفته اول مسابقات به این شرح است:

چهارشنبه (27 مهر)
تهران، ساعت 17
پیکان – هاوش گنبد
ناظر: محمد حسن خوشدل
داور اول: مسعود یزدان پناه
داور دوم: محمد عشق دوست

کرمان، ساعت 17
کرمان – نوین کشاورز
ناظر: شهباز صدری
داور اول: علی اصغر کاظمی
داور دوم: بهروز جعفری

تبریز، ساعت 17
شهرداری تبریز – کاله آمل
ناظر: حمید حق بین
داور اول: محمد شاهمیری
داور دوم: نادر انصاری

ارومیه، ساعت 17
شهرداری ارومیه – باریج اسانس کاشان
ناظر: امیدوار حاتمی
داور اول: محمد حسین شفقی
داور دوم: مجید محسنی

کرج، ساعت 17
سایپا – میزان خراسان رضوی
ناظر: محمود کشفی
داور اول: ابراهیم فیروزی
داور دوم: مرتضی اکرمی

اصفهان، ساعت 17
گیتی پسند اصفهان – پیشگامان کویر یزد
ناظر: سعید درخشنده
داور اول: حمید راهجردیان
داور دوم: محمد ابراهیم زاده

بندر عباس، ساعت 17
آلومینیوم المهدی بندرعباس – مناطق نفت خیزجنوب
ناظر: عباس جلایر
داور اول: حسین پور کاشیان
داور دوم: احمد سرمست

اگه به دردت خورد ، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: لیگ برتر 90-91،

تاریخ : دوشنبه 25 مهر 1390 | 09:08 ق.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال

سلاااااااام

حالتون خوبه ؟!

اومدم یه تک پا (!) تولد نگی و شادی رو تبریک بگم ، برم ...

ببخشید دیر شد یه روز !!

تولدتون مباااااااااااااارک

براتون بهترین ها رو آرزو دارم ....

ایشالا عمر طولانی و با عزت و موفقیت داشته باشید ...تاریخ : یکشنبه 24 مهر 1390 | 12:47 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال
پیمان اكبری مربی جوان تیم والیبال پیكان كه تیمش پس از فراز و نشیب های زیادی بالاخره در رقابت های قهرمانی باشگاههای جهان شركت كرد و با پذیرفتن سه شكست متوالی، تنها با یك امتیاز به مقام پنجم این رقابت ها دست یافت، بامداد امروز به تهران بازگشت. عصر امروز گفتگویی با این مربی خوش آتیه كشورمان كه سال گذشته مقام سوم باشگاهای جهان را با تیم پیكان به دست آورده، داشتیم كه به سوالات خبرنگار ما این گونه پاسخ داد:

سطح مسابقات را چطور دیدید؟
همانطور كه شاهد بودید سطح مسابقات فوق العاده بود. كلیه كارشناسان بر سطح بالای این رقابت ها اتفاق نظر داشتند، جمعی از بهترین بازیكنان جهان در این دوره از مسابقات حضور داشتند. این مسابقات رویارویی بهترین بازیكنان از بهترین تیم های ملی  كشورهای صاحب والیبال بود، به عنوان مثال تیم قطر 7 بازیكن خارجی داشت، حتی لیبروی شان هم خارجی بود، نمایندگان برزیل و ایتالیا هم بهترین بازیكنان كشورشان را به این مسابقات آورده بودند. همه تیم ها نسبت به سال قبل تقویت شده بودند ولی تیم ما تقویت كه نشده بود هیچ، ضعیف تر هم شده بود.

بازیكنانتان انتظارتان را برآورده كردند ؟
ما نتوانستیم كار هماهنگی ارائه دهیم.چرا كه اگرتیمی بخواهد در این گونه مسابقات شركت كند باید حداقل دو سه ماه وقت داشته باشد و تمرینات منظمی انجام دهد. علاوه بر عدم  آمادگی تیم ،شرایطی وجود داشت كه اگر به این مسابقات نمی رفتیم با جریمه و محرومیت در مسابقات بعدی روبرو می شدیم وهمچین نیاز داشتیم. از طرفی هم برای اینكه  در یك تورنمنت بازی كنیم و چند دیدار تداركاتی داشته باشیم،می بایست میلیونها دلار می پرداختیم تا با تیم هایی مثل روسیه و لهستان وكانادا بازی كنیم. خدارا شكر می كنیم كه توانستیم از این بازیهایی كه صورت گرفت با اینكه نتایج خوبی هم به دست نیاوردیم حداكثر استفاده را ببریم و بیشتر خودمان را شناختیم تا بهتر و دقیق تر برای آینده برنامه ریزی كنیم.


پیش بینی می كردید كه چنین نتیجه ای در این مسابقات بگیرید ؟
بله، به این دلیل كه بچه ها هیچ آمادگی برای شركت در این مسابقات با چنین سطح كیفی را نداشتند و ما انتظار بالایی نداشتیم. حتی انتظار پیروزی در یك مسابقه را هم نداشتیم ولی همه تلاشمان را برای شركت در این رقابت ها كردیم.


پیكان را در لیگ 90 چطور می بینید ؟
ما یك سری نقاط ضعف و قوت خودمان را در این مسابقات شناسایی كردیم و تلاش خواهیم كرد كه در لیگ 90 بازیهای خوبی از خودمان به نمایش بگذاریم. اما انتظاری كه ما از خودمان داریم با این شرایط مالی و تیمی، اگر به جمع چهار تیم برتر راه پیدا كنیم، كار بزرگی كردیم. در حال حاضر 85% از بازیكنان خوب تیم پیكان كه سال قبل قهرمان شدند، امسال در باشگاه گیتی پسند حضور دارند و تیم های دیگر با توجه به اینكه بودجه بهتری داشتند، بازیكن های بهتری جذب كردند. اما ما ناامید نیستیم و تلاش خود را خواهیم كرد كه شرایط خوبی را برای خودمان به وجود بیاوریم.

 

سرنوشت تیم والیبال پیكان را كه پرافتخار ترین تیم والیبال ایران و آسیاست را در سال های آینده چطور می بینید؟
من نمی توانم در این مورد نظر بدهم و تصمیم گیری كنم. تصمیم گیرنده مدیران باشگاه هستند كه با توجه به سیاست باشگاه نظر می دهد. من هم با توجه به سیاست ها و استراتژی باشگاه عمل می كنم و سعی می كنم كاری كه از من خواسته اند را به نحو احسن انجام دهند.

اگه به دردت خورد، نظر یادت نره ...تاریخ : چهارشنبه 20 مهر 1390 | 06:55 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال

تیم والیبال پیكان ایران كه به عنوان نماینده كشورمان و قاره آسیا در مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای آسیا شركت كرده، عصر امروز ساعت 15:30 به وقت تهران در آخرین دیدار خود در این رقابت ها مقابل نماینده كانادا سه بر دو شكست خورد و با كسب یك امتیاز طبق فرمول مسابقات به مقام پنجم مشترك رسید.
شاگردان پیمان اكبری كه در آخرین لحظات تصمیم گرفته شد دراین  مسابقات شركت كنند، (خب بیخود در آخرین لحظات تصمیم گرفته شده! تو همچین سطح مهمی از مسابقات که نباید تعلل کنن! واسه لیگ خودمون ناز می کنن، بحثش فرق می کنن! وظیفه دارن واسه کشورشون درست بازی کنن! چه معنی داره؟! " در آخرین لحظات"!!!! ) در سومین مسابقه  خود 3 بر 2 با امتیازات 23 بر 25، 25 بر 18، 25 بر 17، 18 بر 25 و 6 بر15 در مقابل نماینده كانادا مغلوب شد و با توجه به فرمول مسابقات با كسب یك امتیاز همراه تیم های سوم و چهارم هر دو گروه به مقام پنجم مشترك رسید.
لازم به ذكر است تیم والیبال پیكان در دوره قبل به مقام سومی این رقابت ها رسیده است.

پ.ن: اخبار پایین دیگه جزو آرشیو ن! اما به خاطر امتیاز ست ها، میذارم:

پیکان دومین دیدار خود را هم با شکست پشت سر گذاشت

تیم والیبال پیكان در دومین دیدار خود در چارچوب رقابت‌های والیبال جام باشگاه‌های جهان مقابل "زنیت کازان" روسیه شکست خورد.

به گزارش خبرنگار مهر، پیكان که در دیدار نخست خود مقابل "جاستر زبسکی" لهستان تن به شکست 3 بر صفر داده بود، امروز یکشنبه در دومین دیدار مرحله گروهی با حساب 3 بر صفر و با نتایج (26 بر 24)، (25 بر 18)، (25 بر 23) مقابل زنیت کازان روسیه در دوحه قطر شکست خورد.

نماینده ایران فردا دوشنبه در آخرین دیدار از مرحله گروهی با "ترینیتی اسپارتانز" کانادا روبه‌رو خواهد شد.

تیم والیبال پیكان ایران در دوره قبلی رقابت‌های والیبال قهرمانی جهان با کسب مدال برنز به کار خود پایان داده بود.

 تیم والیبال پیکان برابر نماینده لهستان شکست خورد

نماینده کشورمان نخستین دیدار خود در رقابتهای والیبال باشگاه های جهان را به تیمی از لهستان واگذار کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، رقابتهای والیبال باشگاه های جهان از امروز شنبه در قطر آغاز شد که تیم والیبال پیکان به عنوان نماینده ایران در نخستین دیدار برابر تیم جاستر زبسکی لهستان تن به شکست 3 بر صفر داد. پیکانی ها در این بازی با نتایج 25 بر 18، 25 بر 16 و 25 بر 14 مغلوب حریف اروپایی خود شدند.

تیم والیبال پیکان که در گروه اول این رقابتها با تیم های جاستر زبسکی لهستان، ترنیتی اسپار تانز کانادا، زنیت کازان روسیه همگروه است روز یکشنبه در دومین بازی خود به مصاف نماینده روسیه خواهد رفت.

پ.ن 2: سلام! سونیا هستم!  فقط به روز می کنم! بقیه کارا با خود سعدین!

اگه به دردت خورد، نظر یادت نره ....
تاریخ : دوشنبه 18 مهر 1390 | 08:41 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

تعداد کل صفحات : 4 :: 1 2 3 4

downlode & code