تبلیغات
..: عشق است والیبال :.. - مطالب آبان 1390

تیم ملی والیبال كشورمان ساعت 5:30 صبح امروز به وفت تهران بر دومین دیدار خود در جام جهانی 2011 ژاپن به مصاف یكی از مدعیان قهرمانی یعنی كوبا رفت.
در این دیدار تركیب اولیه تیم ایران را امیر حسینی، موسوی، زرینی، ظریف، نادی، بازار گرد و كمالوند تشكیل دادند و هر سه ست مسابقه با امتیازات 25 بر 17 ، 25 بر 17 و 25 بر 22 به سود مردان والیبال كوبا كه عنوان نایب قهرمانی جهان را با خود به یدك می كشند به پایان رسید.
در این دیدار علیرضا نادی كاپیتان كشورمان با كسب 12 پوئن، امتیاز آورتیرن بازیكن ایران نام گرفت.

ژچف: جام‌جهانی می‌تواند سکوی پرتاب ایرانی‌ها باشد 

به گزارش خبرگزاری فارس، ژیوگو ژچف درخصوص شکست ۳ بر صفر ایران برابر کوبا اظهار داشت: امروز جای ایران و کوبا عوض شد. شب گذشته کوبا برابر لهستان هیچ حرفی برای گفتن نداشت و در زمین راه می‌رفت، اما ایران در نخستین بازی خود ژاپن را درهم کوبید.
 
وی ادامه داد: شب گذشته ایران واقعاً خوب بازی کرد، اما امروز همه‌چیز برعکس شد و کوبا خیلی خوب بود و ایران نتوانست والیبال بازی کند.

پاسور دوران طلایی تیم ملی والیبال بلغارستان و مدرس بالاترین کلاس مربیگری والیبال در جهان که سال‌ها است به عنوان رئیس کمیته آمار و ارقام مهمترین رویدادهای والیبال زیر نظر فدراسیون جهانی فعالیت می‌کند گفت: والیبال همین است؛ هر تیمی که بهتر و باهوش‌تر بازی کند، برنده می‌شود. بازیکنان ایران باید قدر موقعیت‌شان را بدانند و از این فرصت به بهترین شکل استفاده کنند.

علیرضا نادی: دیر به خودمان آمدیم

ما امروز برای انجام یک بازی خوب مقابل کوبا به زمین آمده بودیم ولی نتوانستیم به هدف مان برسیم چون تا به حال صبح بازی نکرده بودیم.
علیرضا نادی، کاپیتام تیم ملی ایران با بیان جملات فوق به برنامه ریزی بد ژاپنی ها در تنظیم بازی های ایران اشاره کرد و افزود: همه بازی های مان از این به بعد صبح است و من مطمئنم از فردا بهتر بازی خواهیم کرد.
او درباره بازی با کوبا هم گفت: تازه ست سوم به خودمان آمده بودیم که می توانیم مقابل کوبا بازی خوبی ارائه بدهیم و نتیجه بگیریم ولی دیگر دیر شده بود.
کاپیتان ایران در پاسخ به سئوالی مبنی بر تغییری که در تیم ملی والیبال ایران پس از حضور خولیو ولاسکو در راس این تیم حاصل شده چه بوده، اذعان داشت: ما با حضور ولاسکو تغییرات زیادی در تیم ملی داشته ایم. هم به لحاظ فنی، هم از نظر کلاس بازی و هم از نظر شخصیتی که تیم به خودش گرفته. نتیجه همین تغییرات هم قهرمانی ایران در آسیاست و یا پیروزی با این نتیجه خوب در برابر ژاپن، در خانه اش.

گزارش تصویری از بازی ایران-كوبا :

1

2

3

4

اگه به دردت خورد نظر یادت نره ...
طبقه بندی: جام جهانی ژاپن- 2011،

تاریخ : دوشنبه 30 آبان 1390 | 12:57 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال

سلام

پیشنهاد میكنم این مطلب اول رو بخونید . خیلی باحاله

با هوش است. تمام بی مهری هایی را که به اسم شرایط میزبانی در حق تیمش روا داشته اند، غیر مستقیم  با بیان یک جمله «ما قهرمان آسیائیم» پاسخ می دهد! هرچه ژاپنی ها دوست ندارند این جمله را بشنوند، ولاسکو بیشتر تکرار می کند.  هر جا حرف از ایران باشد، هر زمان که مصاحبه کند، هر سئوالی که از او بشود، یک جوری با لبخند این جمله را به نوعی لای حرف هایش می گنجاند و حرص ژاپنی ها در می آید!
با رفتارش نشان می دهد که نسبت به خیلی اتفاقاتی که در آغاز جام جهانی برای ایران ایجاد شد و جنگ روانی ای که علیه تیم ملی به وجود آمد، بی تفاوت است. گاهی با لبخند، گاهی با چشمک و گاهی با جواب دندان شکن واکنش خود را به وقایع موجود بروز می دهد.
از موضع قدرت برخورد می کند و به قول معروف مواظب اسمش هست. به سالن کنفرانس مطبوعاتی که وارد شد و پشت تریبون که نشست، احمد مساجدی را صدا زد:«احمد! تو حرف های مرا ترجمه کن! بیا اینجا کنار من بنشین! تو ترجمه کنی بهتر از اینهاست! هم ژاپنی، هم انگلیسی!» همین چند کلمه کافی بود تا سی و چهار خبرنگار ژاپنی حاضر در جلسه ماست ها را کیسه کنند  و کسی جرات نکند سئوال بی ربط بپرسد.  برگزارکنندگان محترم مسابقات هم قید مترجم خودشان را زدند و سکوت کردند تا شرایط به نفع ولاسکو تغییر کند.
کنفرانس با یک سئوال کلی درباره وضعیت بازی ایران و ژاپن آغاز شد. ولاسکو در پاسخ به این پرسش گفت: ما به عنوان قهرمان آسیا در جام جهانی حضور داریم و ژاپن را هم یک بار در ایران برده بودیم. اما در این بازی ابتدا ژاپن خیلی خیلی خوب بازی کرد. ما هم زمان لازم داشتیم تا با شرایط سالن آداپته بشویم. به همین دلیل، درصد خطای مان در سرویس و دریافت اول بالا بود. چون تحت فشار عصبی ناشی از تشویق و سر و صدای تماشاگران ژاپنی هم بودیم. در ست دوم آرش کشاورزی را به بازی آوردیم و دریافت مان تقویت شد. به بازیکنان هم تاکید کردیم که فقط باید حواس شان به اجرای تاکتیک های اتخاذ شده باشد. رفته رفته توپگیری ما بهتر شد و از توپ های برگشتی هم بهتر استفاده کردیم. تاکتیک سرویس مان را هم از پرشی به موجی تغییر دادیم تا درصد خطای مان کم شود.
خوشبختانه بچه ها از ست دوم خیلی خوب حرف گوش کردند و همین باعث شد که به نتیجه دلخواه مان برسیم. من از این موضوع خیلی خوشحالم. ما اگرچه بد شروع کردیم ولی خوب تمام کردیم و برنده بازی شدیم.


سئوال دیگری که از ولاسکو پرسیده شد، درباره مقایسه سطح کیفی این بازی نسبت به بازی ایران و ژاپن در مسابقات قهرمانی آسیا در تهران بود. ولاسکو جواب داد: طبیعتا ما در تهران راحت تر بازی کردیم. آنجا ما در خانه بودیم و تماشاگران بی شماری تیم را تشویق می کردند. ژاپن یک بازیکنش را هم نداشت. اما امروز اینجا قضیه فرق می کرد. من خوب می دانم که والیبال ژاپن در این سالن (نیپون گایشی) و این شهر (نایگو) صاحب تاریخ و خاطرات بسیاری است. مردم نایگو هوادار والیبال اند. تیم ژاپن هم با تمام بازیکنانش به میدان آمده بود. اینها یعنی بازی در برابر ژاپن در این سالن خیلی سخت است. کاری که ما در خصوص تیم ایران انجام دادیم این بود که به لحاظ ذهنی بازیکن ها را طوری آماده کنیم تا بتوانند همان بازی های خوب و روان شان را که در حضور تماشاگران ایرانی ارائه می دادند در خارج از خانه و در حضور تماشاگران بی شمار حریفان هم تکرار کنند. خوشبختانه موفق هم شدند و بازی را بردند.

علیرضا نادی: هدف ما المپیک است

علیرضا نادی، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی مقتدرانه کشورمان در روز اول بازی های جام جهانی ژاپن در برابر میزبان پر مدعای مسابقات گفت: ما به دلیل قهرمان شدن در آسیا اینجائیم و باید نشان می دادیم که قهرمان آسیا یعنی چه!  ژاپن برای ما همیشه تیم قابل احترام و توجهی بوده است و ما می دانستیم که در خانه اش بهتر از هر جای دیگری بازی می کند. امروز هم خیلی خوب بازی کرد ولی خب ما بهتر بازی کردیم و بردیم.
نادی که در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی ایران و ژاپن سخن می گفت، در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه ایران با چه برنامه ای توانست پس از سالها به جام جهانی صعود کند، گفت: فدراسیون والیبال ایران یک برنامه پنج ساله تدوین کرد که از پنج سال پیش به جوانگرایی و ورود نسل جدیدی از بازیکنان به تیم ملی پرداخت. در نهایت هم این برنامه به حضور خولیو ولاسکو در ایران و قهرمانی ما در آسیا انجامید.

کاپیتان تیم ملی کشورمان در ادامه با اشاره به اینکه برنامه آینده تیم ملی ایران صعود به المپیک است (ایشالا) ، افزود: ما تصمیم داریم نام ایران را در والیبال از این که هست، بزرگتر کنیم و قهرمانی در آسیا و حضور موفق در جام جهانی بخشی از کارهایی است که انجام داده ایم. چراکه هدف بزرگی به نام حضور در المپیک داریم و برنامه آینده مان این است که در المپیک بازی کنیم.

گزارش تصویری از بازی ایران-ژاپن :

1

2

3

4

اگه به دردت خورد نظر یادت نره ...
طبقه بندی: جام جهانی ژاپن- 2011،

تاریخ : دوشنبه 30 آبان 1390 | 12:45 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال

سلام! خبر زیاده و وقت کم!! بنابراین مهم ترین چیزی رو که باید بدونید میذارم:

پخش مستقیم كلیه مسابقات ایران در جام جهانی 2011 ژاپن

رقابت های والیبال جام جهانی 2011 ژاپن از فردا آغاز می شود. سروش حبیبی قانع تهیه كننده برنامه توپ و تور از پخش مستقیم كلیه مسابقات ایران در این رقابت ها از شبكه سوم سیما خبر داد . برنامه مسابقات تیم ملی كشورمان به شرح زیر می باشد:

29 آبان - ساعت13
 ایران – ژاپن

30 آبان - ساعت5:40
ایران – كوبا

1آذر - ساعت 5:40
ایران – صربستان

3 آذر - ساعت9:40
ایران – لهستان

4 آذر - ساعت5:40
ایران – آرژانتین

6 آذر - ساعت5:40
ایران - امریكا

7آذر - ساعت5:40
ایران – مصر

8 آذر - ساعت9:40
ایران– چین

11 آذر - ساعت 5:40
ایران– برزیل

12 آذر - ساعت5:40
ایران – روسیه

13 آذر - ساعت9:40
ایران – ایتالیا

امیدوارم خوش بدرخشن... پیروز باشی ایران همیشه قهرمان!
طبقه بندی: جام جهانی ژاپن- 2011،

تاریخ : شنبه 28 آبان 1390 | 08:50 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال

صبح جمعه با تیم ملی والیبال گرم کردن به سبک ولاسکو

ناگویا (ژاپن): تیم ملی والیبال ایران اولین تمرین جدی خود پیش از آغاز رقابتهای جام جهانی ژاپن را صبح جمعه در یکی از سالن های تمرین مجموعه ورزشی «نیپون گایشی» ناگویا جنب سالن اصلی برگزاری مسابقات به مدت دو ساعت برگزار کرد.
در ابتدای این تمرین خولیو ولاسکو با اشاره به اینکه تمرین صبح را بدون پرش در نظر گرفته، توضیح داد: «بعد از گرم کردن، هر بازیکن در منطقه تخصصی خود در زمین قرار می گیرد و اسپک یار روبروی ژاپنی را که در آنالیز مشخص شده، توپگیری می کند.» ولاسکو در ادامه، خودش به عنوان لیدر گرم کردن در مرکز دایره ای که بازیکنان دور نیمی از زمین تمرین تشکیل داده بودند، ایستاد و شروع به کار کرد. نوع تمرین های ولاسکو که برای بار اول خودش اجرا می کرد تا بازیکنان با الگو گرفتن از آن به اجرای صحیح تمرین بپردازند ازنکات جالب تمرین صبح بود. در ادامه تمرین، توپگیری بر اساس ارنج ایران و ژاپن انجام شد و سپس سرویس و دریافت پایان بخش کار ملی پوشان در صبح جمعه بود.

 

ژاپن؛ آماده آماده آماده!

از نکات قابل توجه حضور تیم ملی در مجموعه ورزشی نیپون گایشی، این که در فاصله دو روز مانده تا آغاز رقابتهای جام جهانی، ژاپنی ها تمام مقدمات برگزاری بازی ها را فراهم کرده و حتی توپ های مسابقه را هم در سالن اصلی مسابقات چیده اند. پرچم جمهوری اسلامی ایران نیز در سردر ورودی اصلی این مجموعه در کنار یازده کشور دیگر به اهتزاز درآمده است.

امیر حسینی: از آسیایی آماده تریم

امیر حسینی، پاسور تیم ملی ایران در حاشیه تمرین صبح جمعه ملی پوشان گفت:«خدا را شکر وضعیت آمادگی بدنی، فنی و روحی تیم از مسابقات آسیایی بهتر است. لااقل خود من درباره خودم مطمئنم که از آن مسابقات آماده ترم. البته اگر فرصت بود تا بیشتر تمرین می کردیم قطعا در شرایط مطلوبتری قرار می گرفتیم و جام جهانی را بهتر اغاز می کردیم. حالا باید ببینیم در جریان مسابقات چه پیش می آید.

 گزارش تصویری از تمرین صبح جمعه تیم ملی والیبال مردان ایران

 وقت ندارم دونه دونه عکسا رو بذارم، خودتون زحمتش رو بکشید: کلیک کنید!

 درخواست آناستاسی از ایران

طبقه هجدهم هتل کانکوی ناگویا، محل سرو غذای تیم ملی ایران ظهر جمعه میزبان آندره آ آنستاسی، سرمربی ایتالیایی تیم ملی لهستان بود. جایی که وقتی ملی پوشان ایران برای صرف ناهار به ان وارد شدند، آناستاسی را دیدند که نشسته و منتظر ورود خولیو ولاسکوست. او پس از خوش و بش با کادر فنی ایران، درخواست کرد تا تیم های ایران و لهستان به جای تمرین عصر جمعه، یک دیدار تدارکاتی برگزار کنند که این درخواست مورد قبول ولاسکو قرار گرفت. این بازی ساعت چهار بعد از ظهر به وقت محلی برگزار می شود.

 پبروزی مردان والیبال ایران مقابل لهستان، در دیداری دوستانه اما نفس گیر

تیم ملی والیبال مردان ایران كه به منظور شركت در مسابقات جام جهانی 2011 ژاپن در حال حاضر در ناگویا به سر می برد، به در خواست آناستازی سرمربی تیم ملی لهستان عصر امروز در دیداری دوستانه به مصاف تیم ملی این كشور رفت.
در این دیدار كه از ساعت 16:30 به وقت ناگویا آغاز شد، مردان والیبال ایران موفق شدند در دیداری هرچند دوستانه ولی نزدیك و نفس گیر 3 بر 2 پبروز شوند و موجب عصبانیت و خشم بیش از حد لهستانی ها  و سرمربی ایتالیایی شان شوند، چرا كه لهستانی ها هرگز تصور نمی كردند كه این چنین مغلوب تیم  ایران شوند. (بسی حال کردم! )

ملی پوشان كشورمان ست های اول و چهارم را 25 بر 23  و 25 و 20  واگذار كردند و ست های دوم، سوم و پنجم 25 بر 20 ، 26 بر 24 و 25 بر 15 را با پیروزی پشت سر گذاشتند.
لازم به ذكر است خولیو ولاسكو سرمربی تیم ملی كشورمان، تیم ایران را با تركیب مهدوی، کمالوند، نادی، غفور، زرینی، موسوی و ظریف به زمین فرستاد و در طول بازی از تمامی بازیكنان استفاده كرد.پ.ن: وقت نداشتم، اما حیفم اومد اونایی که اخبار رو از اینجا میگیرن، از اینا بی خبر بمونن! خلاصه عذر می خوام که به خوشگلی و کاملی باقی پست ها نشد!!

اگه به دردت خورد، نظر یادت نره ...
طبقه بندی: جام جهانی ژاپن- 2011،

تاریخ : جمعه 27 آبان 1390 | 07:25 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال

تیم ملی والیبال ایران پس از بیست و چهار (فکر کنم باید ساعت باشه!) پرواز عصر امروز پنجشنبه به شهر ناگویا رسید.  ملی پوشان کشورمان که چهار و چهل دقیقه عصر چهارشنبه تهران را ترک کرده بودند ابتدا در ابوظبی توقفی سه ساعته داشتند و سپس از  آنجا به ناگویا پریدند که صبح امروز توقفی یک ساعته نیز در پکن داشتند و سرانجام ساعت چهار عصر پنجشنبه به فرودگاه ناگویا وارد شده و مورد استقبال نماینده فدراسیون ژاپن قرار گرفتند. دو ساعت پس از اسکان تیم ملی در هتل ناکاکو، از سوی خولیو ولاسکو، برنامه پیاده روی در شهر ناگویا برای اعضای تیم ملی در نظر گرفته شد و این پیاده روی با تمرین سبک کشش برای رفع خستگی و بازگشت بدن ملی پوشان به شرایط نرمال پس از یک پرواز طولانی به اتمام رسید. بازیکنان تیم ملی راس ساعت هشت شب پس از صرف شام به استراحت پرداختند تا از فردا تمرینات جدی خود را برای آغاز بازی هایشان در جام جهانی ژاپن پی بگیرند.
دمای شهر ناگویا در روز تا پانزده درجه و در شب به پنج درجه سانتی گراد می رسد.
اختلاف ساعت ژاپن با ایران نیز پنج ساعت و نیم است.

 پوریا فیاضی مسافر ژاپن نشد!

پوریا فیاضی ملی پوش والیبال ایران كه قرار بود همراه تیم ملی كشورمان به جام جهانی ژاپن اعزام شود، به دلیل عدم صدور مجوز خروج از سوی سازمان نظام وظیفه برای این بازیكن، از همراهی تیم ملی در رقابت های جام جهانی 2011 ژاپن بازماند.

 بدین ترتیب تیم ملی والیبال ایران با سیزده بازیكن در جام جهانی 2011 ژاپن شركت می كند.

عصبانی نشید!! خبر بعدی رو بخونید:

 

پوریا فیاضی در آخرین لحظات به كاروان والیبال مردان ایران پیوست

در آخرین لحضات (عمدا درستش نکردم!! خیلی زشته که در این سطح همچین لغتی اشتباه نوشته بشه! ) اعزام تیم ملی والیبال مردان ایران به رقابت های جام جهانی 2011 ژاپن، با همكاری سازمان نظام وظیفه و اداره گذرنامه، پوریا فیاضی ملی پوش والیبال كشورمان مجور خروج از كشور را دریافت كرد.

بدین ترتیب تیم ایران با 14 بازیکن به این رقابت ها اعزام شد.

 اسامی 14 مرد والیبال ایران برای رقابت با 11 تیم برتر جهان اعلام شد

صبح امروز  سه شنبه 24 آبان خولیو ولاسكو سرمربی تیم ملی والیبال ایران، اسامی 14 بازیكن اعزامی تیم ملی كشورمان به رقابت های جام جهانی ژاپن را اعلام كرد:
امیر حسینی – سید محمد موسوی – علی حسین – حمزه زرینی – فرهاد ظریف – علیرضا نادی – امیر غفور –فرهاد نظری افشار – مهدی مهدوی – آرش کشاورزی – حسام بخششی – سید مهدی بازارگرد – آرش کمالوند – پوریا فیاضی


مردان والیبال ایران فردا صبح از ساعت 10 تا 11:30 یك جلسه تمرین سبك خواهند داشت و سپس ساعت 16:30 از طریق فرود گاه بین المللی امام خمینی(ره) تهران را به مقصد ابوظبی امارات ترك می كنند و از ابوظبی مستقیما به ناگویای ژاپن كه محل برگزاری دور اول بازی های ایران است، پرواز می كنند تا در ساعت 13:30 روز پنجشنبه وارد این شهر شوند.


امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال كشورمان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون والیبال از شیطنت ژاپنی ها برای ایجاد خلل در برنامه سفر تیم ایران خبر داد و گفت:
«با توجه به اینكه اولین بازی ما با ژاپن میزبان مسابقات است، آنها به عوامل مختلف تا بدین لحظه سعی كردند تا سفر را برای ما مشكل كنند. ابتدا طوری دعوتنامه را برای ما فرستادند كه برنامه بازی های تداركاتی ما با تیم ملی چین لغو شود و سپس با گرفتن پروازهای طولانی مدت و تقسیم كردن تیم به چند گروه سعی كردند تا طوری برنامه ها را بچینند كه تیم ما خسته به مسابقه اول برسد. به همین خاطر ما مجبور شدیم خودمان بلیط تهیه كنیم. در صورتی كه تهیه بلیط وظیفه میزبان مسابقات است. خوب است هنوز دو ماه هم از میزبانی بی نقص ما از ژاپنی ها در رقابت های قهرمانی آسیا نمی گذرد و آنها این چنین رفتار كردند. به هر حال  ما هم كوتاه نمی آییم و با اعتراض و شكایت به فدراسیون جهانی این جریان را پی گیری می كنیم.»

لازم به ذكر است در این رقابت ها علاوه بر ایران (قهرمان آسیا)،
چین (نایب قهرمان آسیا)
ژاپن (میزبان)
برزیل (قهرمان امریكای جنوبی)
صربستان (قهرمان اروپا)
ایتالیا (نایب قهرمان اروپا)
كوبا (قهرمان امریکای شمالی و مرکزی)
امریكا ( نایب قهرمان شمالی و مرکزی)
آرژانتین (نایب قهرمان امریكای جنوبی)
مصر (قهرمان افریقا)
روسیه و لهستان (به انتخاب و تصمیم مشترک فدراسیون جهانی)
حضور دارند و تیم كشورمان در مرحله  اول در شهر ناگویا به مصاف ژاپن، كوبا و صربستان می رود و سپس در سه مرحله بعدی با دیگر تیم ها به صورت دوره ای مسابقه می دهد و در آخر تیمی كه امتیاز بیشتری داشته باشد قهرمان این رقابت ها خواهد بود.

پ.ن: این اخبرا کم و بیش قدیمی شدن... اما مهم بودن! ببخشید دیگه!!

اگه به دردت خورد، نظر یادت نره ....تاریخ : پنجشنبه 26 آبان 1390 | 10:05 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال

به نام خدا

سلام به همگی! امیدوارم حالتون خوب باشه.

من سونیا هستم! نایب سعدین توی وبلاگ...

بچه ها، من اومدم که عذر خواهی کنم ازتون، از قول سعدین! سعدین سرش خیلی شلوغ ه و کار زیاد ریخته سرش! از طرفی نمایشگر کامپیوترش (مانیتور) خراب شده و تعمیرگاه ه و تو خونه هم نمیتونه از کامپیوتر استفاده کنه!

خلاصه اینکه از آخرین پستش، دیگه نتونسته سر بزنه...

دوستان عزیز، نگار خانوم، گلبهار جان و معصومه ی عزیز، ناراحت نشید که سعدین براتون تولد نگرفت! بنده خدا سخت درگیره و به دلایل بالا اصلا نیومده اینجا! شماها ببخشید...

خب حالا، یه کیک بذارم همه مستفیض شیم دیگه! سه تا کیک زیاده!

اینم یه کیک خوشگل که حسابی از دلتون در بیاد!

خب، حالا آرزوها:

اول از همه، مطابق همیشه، از خدای بزرگ براتون سلامتی میخوام!

 (هر کدوم واسه یکیتون دعا می کنن! )

انشاءالله که سال های سال عمر با عزت بهتون بده و سایه ی خانواده هاتون رو رو سرتون نگه داره!

امیدوارم لحظه به لحظه، زندگیتون قشنگ تر، پربارتر و لذت بخش تر بشه!

دیگه چی؟!  آهان! موقفیت!!

امیدورام که همتون خوش بدرخشید و استعداد هاتون شکوفا بشه و موفق باشید و توانایی های جوان ایرانی رو به رخ تمام عالم بکشید!

تولدتون مبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــارک!

 

اما یه مناسبت دیگه هم بود که باز هم با شرمندگی، باید با تاخیر تبریک بگم...

..:عید "سعید " غدیر:..

"غدیر یک تاریخ است؛ تاریخی سرخ که اولش مدینه است، وسطش کربلا و آخرش ظهور..."

غدیر تداوم رسالت محمد صلی الله علیه و آله در ولایت علی علیه السلام است...

غدیر، عید پیمان و میثاق و عهد است....

غدیر، عید عدالت و رهبری است...

عید امامت و ولایت، بر عاشقان مبارک!

پ.ن: دیر شده، اما من عیدی می خوام! سید داریم!؟

پ.ن 2: من بازم عذر می خوام....تاریخ : پنجشنبه 26 آبان 1390 | 01:39 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، خولیو ولاسکو امروز از ساعت 14 در محل هتل آکادمی فدراسیون فوتبال نشست خبری برگزار کرد که در این نشست به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.
وی در ابتدای این نشست گفت: خود را برای مسابقات جهانی آماده می‌کنیم. از ابتدا تا کنون بازیکنان بسیاری را به اردو فراخوانده‌ایم. به همین علت بازیکنان اصلی تیم ملی در مسابقات آسیایی روزهای ابتدایی اردو را بیشتر استراحت کردند. پس از قهرمانی تیم ایران در رقابت‌های آسیایی بازیکنان به باشگاه‌ها رفتند و زمان کافی برای استراحت نداشتند. از امروز بازیکنان در دو نوبت صبح و بعدازظهر تمرین می‌کنند تا خود را برای حضوری موفق در رقابت‌های جهانی آماده سازند.

* جام‌جهانی فرصت مناسبی برای آماده شدن برای المپیک است
ولاسکو با اشاره به حضور ایران در جام جهانی ادامه داد: مسابقات جام جهانی تورنمنتی طولانی است. بازی اول در این مسابقات برای ما اهمیت زیادی دارد، چرا که باید برابر ژاپن به میدان برویم. این مسابقات فرصت مناسبی است تا خود را برای مسابقات انتخابی المپیک آماده کنیم، چون در رقابت‌های آسیایی تیم‌های چین و ژاپن را شکست داده بودیم در رقابت‌های جهانی شرایط بهتری از نظر روحی نسبت به آنها داریم.

* برای موفقیت در جام جهانی باید خیلی بهتر شویم
سرمربی تیم ملی والیبال ایران با بیان اینکه تیم‌هایی مانند مصر در سطح همین تیم‌ها هستند خاطرنشان کرد: از تیم‌هایی مانند کوبا شناخت چندانی نداریم و ممکن است با ترکیبی جوان‌تر نسبت به گذشته به مسابقات بیایند. این رقابت‌ها برای ایران تورنمنتی سالم و مهم خواهد بود، چرا که بازیکنان در این دوره از مسابقات یاد می‌گیرند که چگونه برابر تیم‌هایی از اروپا و امریکا بازی کنند. تیم‌های این منطقه از جهان، بیشتر تاکتیکی هستند و سرویس‌های پرشی خوبی می‌زنند. آنها نقطه‌ضعف حریفان را بهتر از آسیایی‌ها آنالیز می‌کنند و برای رسیدن به موفقیت در جام جهانی خیلی باید بهتر شوند.

وی افزود: روی کارهای تیمی بسیار کار کرده‌ایم هرچند که قهرمان آسیا شدیم، اما باید برخی از نقاط ضعف خود مانند چرخش‌ها یا عوض کردن توپ را برطرف کنیم. باید در توپ‌های بلند هم بهتر شویم چون اختلافمان در کار کردن با توپ‌های سرعتی و بلند زیاد است.

* ژاپنی‌ها موافقیت نکردند که ایران زودتر به این کشور برود
در ادامه نشست امیر خوش‌خبر سرپرست تیم ملی والیبال ایران در خصوص آخرین شرایط آماده‌سازی تیم ملی اظهار داشت: تیم ملی قرار بود با چین بازی دوستانه برقرار کند و چینی‌ها هم شرایط ما را قبول کردند، اما دعوتنامه آنها دیر به دستمان رسید و با توجه به اینکه ژاپنی‌ها هم موافقیت نکرده بودند که تیم ایران زودتر به این کشور برود مجبور شدیم اردوی تدارکاتی چین را لغو کنیم. با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده خیلی دیر به ژاپن خواهیم رسید که امیدواریم این مشکل ضربه‌ای به تیم ما وارد نکند.

* دقیقاً نمی‌دانم در جام جهانی چه نتیجه‌ای حاصل می‌شود
پس از خوش‌خبر ولاسکو در پاسخ به این سؤال که چه نتیجه‌ای در جام جهانی شما را راضی خواهد کرد عنوان کرد: هدف اولمان این است که تیم‌هایی مانند چین، ژاپن و مصر را شکست دهیم، اما خیلی دوست دارم در سایر بازی‌ها هم برنده باشیم. با توجه به اینکه برای اولین بار است همراه تیم ایران در چنین تورنمنتی حاضر می‌شوم؛ دقیقاً نمی‌دانم چه نتیجه‌ای حاصل خواهد شد، اما این موضوع را می‌دانم که بازی اولمان برابر ژاپن بسیار مهم است. معتقدم اگر بازیکنان تیم ملی اعتماد به نفس کافی را داشته باشند خیلی موفق خواهیم بود.
سرمربی تیم ملی والیبال ادامه داد: احترام زیادی را برای تیم‌های اروپایی و آمریکایی قائلم و می‌خواهم به بازیکنان ایران بگویم که می‌توانند برابر آنها هم بازی کنند و عملکرد خوبی داشته باشند.
وی در مورد اینکه آیا ترکیب تیم ملی نسبت به رقابت‌های آسیایی تغییر خواهد کرد یا خیر؟ اظهار داشت: ترکیب تقریباً همان ترکیب مسابقات آسیایی است، اما به دنبال یک سرعتی‌زن چهارم هستیم و یک بازیکن بلندقد هم می‌خواهیم. حسام بخششی در اردوی قبلی کمی از ناحیه مچ پا مصدوم بود و در این اردو به عنوان سرعتی زن سوم در اردو حاضر است.

* همچنان یک مشکل تکراری داریم؛ خدمت سربازی
ولاسکو افزود: ما همچنان یک مشکل تکراری داریم و آن هم بحث خدمت سربازی بازیکنان است. غلامی و جدیدی سرباز هستند و نمی‌توانیم از حضور آنها استفاده کنیم. به همین دلیل از دژآرا و نورمحمدی استفاده کردیم که آنها را مورد آزمایش قرار دهیم. نورمحمدی در تیم پیکان تمرین می‌کند، اما برای این تیم به میدان نمی‌رود و من ترجیح می‌دهم از بازیکنی استفاده کنم که در لیگ هم بازی می‌کند. بازیکنانی همچون میرزاجان‌پور و فیاضی را در سه روز اول آزمایش کردیم و در حال حاضر از جوانان تنها فیاضی باقی مانده است.

* به بازیکنان گفتم قهرمانی در آسیا برای من کافی نیست
سرمربی تیم والیبال ایران در خصوص انگیزه بازیکنان برای حضور در مسابقات جهانی تصریح کرد: بازیکنان انگیزه زیادی دارند. قهرمانی در مسابقات آسیایی جو خوبی را در تیم ملی ایجاد کرد و بازیکنان را بیش از پیش به خودباوری رساند. پس از قهرمانی در آسیا به بازیکنان تیم ملی گفتم که در این مسابقات فوق‌العاده بودید، اما این برای من کافی نیست. من در چشم بازیکنان می‌بینم که رؤیاهای دیگری در سر دارند و باور دارند که می‌توانند بهتر شوند.

* باید عادت کنیم در خارج از خانه هم خوب بازی کنیم
وی تصریح کرد: بازیکنان حاضر در اردو انگیزه بالایی دارند، اما تنها انگیزه برای موفقیت کافی نیست. ملی‌پوشان باید عادت کنند که در خارج از خانه هم خوب بازی کنند، چرا که جو شرایط بین‌المللی متفاوت است. می‌خواهیم تلاش کنیم که سال آینده به لیگ جهانی برویم و آنجا هم عملکرد خوبی داشته باشیم. در مسابقات ژاپن، بیشتر بازی‌های ما ساعت 11 صبح است و ما به این موضوع عادت داریم.

* تیم‌های آسیایی نمی‌توانند به خوبی حریفان خود را آنالیز کنند
ولاسکو در خصوص اینکه برخی کارشناسان معتقدند در مسابقات جهانی باید کمی سرعتی‌تر بازی کنیم اظهار داشت: وقتی چین در حالت دریافت است باید عملکردمان را بهتر کنیم و باید ببینیم که دریافت‌مان در برابر سرویس‌های قدرتی چگونه خواهد بود. در مسابقات آسیایی کسی نبود که بتواند سرویس‌های پرشی و قدرتی بزند، اما در جام جهانی از این دست بازیکنان زیاد هستند. برای مثال بیشتر روس‌ها سرویس‌های خوبی می‌زنند و ما باید تلاش کنیم که برابر آنها دریافت‌های بی‌نقصی داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی والیبال افزود: تیم‌های آسیایی به خوبی نمی‌توانند حریفان خود را آنالیز کنند و از ضعف آنها استفاده کنند، اما تیم‌هایی همچون روسیه و آمریکا به خوبی این کار را انجام می‌دهند در امتیاز 20 تا 24 باید سرویس‌های خوب بزنیم و در دفاع هم بدون اشتباه ظاهر شویم. بازیکنان ایران فقط می‌خواهند توپ را داخل زمین بزنند نه اینکه با دست دفاع بازی کنند و امتیاز بگیرند.

* می‌خواستند تمام وقت در ایران باشم، قبول نمی‌کردم
وی در مورد اینکه چرا نسبت به گذشته کمتر بازی‌های لیگ را تماشا می‌کند گفت: می‌خواهم موضوعی را واضح بیان کنم. اگر فدراسیون ایران از من می‌خواست تا 12 ماه از سال را به صورت تمام وقت در ایران باشم هرگز این موضوع را قبول نمی‌کردم و سرمربی ایران نمی‌شدم. هر موقع نیاز بوده است، در ایران بوده‌ام و تمرینات رابرگزار کرده‌ام. من هم زندگی دارم و باید به آن برسم.
 هه خارجی ها هم از این اصطلاحات استفاده می کنن؟! نمی دونستم!
* از من سؤال می‌کنند چرا مربی تیم ملی به باشگاه‌ها نمی‌رود
ولاسکو ادامه داد: پس از بازی‌های آسیایی برادرم به شدت مریض بود و در بیمارستان به سر می‌برد و من هم مجبور بودم ایران را ترک کرده و به سویش بروم. آخی...  حالا حالشون چطوره؟!  همه از من سؤال می‌کنند چرا مربی تیم ملی به باشگاه‌ها نمی‌رود، اما سؤال نمی‌کنند که چرا مربیان باشگاهی به تیم ملی نمی‌آیند تا شرایط را از نزدیک ببینند. مطمئنم که برخی از مربیان لیگ حتی بازی ایران با ژاپن و چین را هم ندیده‌اند. پس به همین دلیل من هم می‌توانم مسابقات لیگ را از نزدیک نبینم، هر چند که مسابقات داخل ایران را به صورت ضبط‌شده و در زمان مناسب تماشا خواهم کرد. یک سال پیش ژاپنی‌ها از من خواستند تا به صورت تمام‌وقت در این کشور فعالیت کنم و من با این موضوع موافقت نکردم چرا که باید تمام روزهای سال را در همان کشور می‌ماندم.
وی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه آیا تیم ایران در مسابقات جام جهانی سورپرایزی برای اهالی والیبال خواهد داشت یا خیر؟ خاطرنشان کرد: برای اینکه بتوانیم به موفقیت برسیم باید با ذهنیت خوب به مسابقات برویم. اگر بخواهیم با این فکر وارد مسابقات شویم که چیزی یاد بگیریم بدون شک موفق نخواهیم بود. زمانی می‌توانیم یاد بگیریم که برای پیروزی وارد میدان شویم. می‌دانیم که در مسابقات جهانی تیم‌های قوی‌تر از ما هم وجود دارند، اما ما هم باید تلاش کنیم تا از آنها عقب نمانیم و این موضوع را هم اضافه می‌کنم که قطعاً در جام جهانی سورپرایزی هم خواهیم داشت.

* برای اینکه ثابت کنیم قوی‌ترین تیم آسیا هستیم باید همه را شکست دهیم
ولاسکو افزود: چیزی در آرژانتین است که مردم نمی‌دانند و من نمی‌دانم که مردم ایران این را می‌دانند یا نه. آن هم این است که قهرمانی در آسیا به معنی بهترین تیم بودن در این قاره نیست، بلکه به معنی بهترین بودن در همان تورنمنت است. برای مسابقات انتخاباتی المپیک هم با تیم‌های ژاپن و چین بازی خواهیم کرد و برای اینکه ثابت کنیم قوی‌ترین تیم آسیا هستیم باز هم باید بتوانیم آنها را شکست دهیم.

* بازیکنی به اردوی تیم ملی دعوت می‌شود نامش بازیکن ملی نیست
سرمربی تیم والیبال ایران در ادامه عنوان کرد: اگر بازیکنی به اردوی تیم ملی دعوت می‌شود نامش بازیکن ملی نیست. برای مثال بازیکنی مانند نجفی را برای اینکه فقط بهتر بشناسند به اردو دعوت کردم و همین‌طور بازیکنان دیگری هم باید دعوت کنم. اسامی بازیکنان ملی در فهرستی است که فدراسیون ارائه می‌دهد و نه هر بازیکنی که به اردوها دعوت می‌شوند.
ولاسکو افزود: نجفی در باشگاه خود هم پاسور سوم است. من وی را دعوت کردم تا شاید 2 یا 3 سال دیگر برای تیم ملی مفید باشد. به همین دلیل نوشتن برخی از اخبار ذهنیت بدی ایجاد می‌کند و بهتر است از هر بازیکنی که به تیم ملی دعوت می‌شود به عنوان تیم ملی‌پوش یاد نکنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که در قهرمانی ایران در آسیا بحث روحی پررنگ‌تر بوده یا مسائل فنی، گفت: بحث روانی یک قسمت از کار است، اما اگر بد بازی کنیم دیگر بحث روانی جایی ندارد و اگر بهتر بخواهم بگویم بخش روانی با مسایل فنی رابطه مستقیم دارد.


* بازیکنان ایران عادت داشتند تمرین را متوقف کرده و با همه روبوسی کنند
ولاسکو افزود: در تمرینات بازیکنان ایران عادت داشتند تمرین را متوقف کنند و هر کسی که وارد سالن شد به سمتش رفته و پس از روبوسی با او احوالپرسی کنند، اما از زمانی که من آمدم فقط برای آب خوردن تمرین را متوقف کردیم تا بازیکنان با تمرکز بیشتری در تمرینات حضور پیدا کنند. همیشه به آنها گفته‌ام که شما می‌توانید و در مسابقات آسیایی هم دیدیم که توانستند قهرمان آسیا شوند.

*بازیکنان کاری را انجام می‌دهند که دوست ندارند
سرمربی تیم والیبال ایران اظهار داشت: پیش از اینکه به ایران بیایم به من گفته بودند که بازیکنان ایران سرویس‌های خوبی نمی‌زنند، چون دوست ندارند در تمرین توپ‌ها را دریافت کنند، اما باید بگویم این موضوع شامل تمام تیم‌ها هست نه تنها ایران. بازیکنان کاری را انجام می‌دهند که دوست ندارند، اما باید آن را انجام دهند چون بسیار مهم است. بازیکنان هم می‌دانند که قهرمانی در آسیا کافی نیست.

*نام بازیکن‌ها برای من هیچ اهمیتی ندارد
ولاسکو با بیان اینکه برای من نام بازیکن‌ها هیچ اهمیتی ندارد تصریح کرد: تمرین و نوع بازی بازیکنان مهمترین عواملی است که موجب می‌شود به آنها توجه کنم و به همین دلیل تمام بازیکنان می‌دانند که برای حضور در تیم ملی باید سخت کار کنند.

*آیا در ایران زنان می‌توانند رانندگی کنند؟
وی در پاسخ به این سؤال که پس از قهرمانی در آسیا زمانی که به کشور خود بازگشتید چه واکنش‌هایی دیدید؟ خاطرنشان کرد: بسیاری از روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها با من مصاحبه کردند. در بحث‌های دوستانه هم سؤال‌هایی مطرح می‌شد به این مضمون که آیا در ایران زنان می‌توانند رانندگی کنند؟ () آنها فکر می‌کردند تمام کشورهای مسلمان به یک گونه هستند و ذهنیت درستی از ایران نداشتند. همان‌طور که ما فکر می‌کنیم تمام کشورهای آفریقایی به یک شکل زندگی می‌کنند.
ولاسکو افزود: برای آنها جالب است که ایران با ذهنیت آنها متفاوت است. باشگاه‌های ایران می‌توانند بازیکنان خوبی را به ایران بیاورند و این موضوع را خیلی‌ها باور نمی‌کنند، اما با آمدن من به ایران ذهنیت خیلی از افراد تغییر کرد.
تیم ملی والیبال ایران خود را برای حضور در مسابقات جام جهانی ژاپن آماده می‌کند.

 

اینام گزارش های تصویری از این نشست: خبرگزاری مهر: ببینید!

خبرگزاری فارس: ببینید!                                                       فدراسیون: ببینید!

(همشون شبیه ه هم ن! )

پ.ن : خودمونیم، با کت و شلوار خیلی خوش تیپ تره!

اگه به دردت خورد، نظر یادت نره ...تاریخ : یکشنبه 22 آبان 1390 | 08:42 ق.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

تعداد کل صفحات : 4 :: 1 2 3 4

downlode & code