تبلیغات
..: عشق است والیبال :.. - مطالب آذر 1390

خبرگزاری فارس: هفته نهم لیگ برتر والیبال عصر امروز با یکه‌تازی نارنجی‌پوشان و شکست گیتی‌پسند به پایان رسید.

خبرگزاری فارس: یکه‌تازی سایپا و کاله/ جریمه هم برای گیتی‌پسند چاره‌ساز نشد

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، هفته نهم لیگ برتر والیبال عصر دیروز از ساعت 17 به طور همزمان آغاز شد که در آن تیم‌های سایپا و کاله که صدرنشیان لیگ محسوب می‌شوند به برتری رسیدند و گیتی‌پسندی‌ها که نتایج ضعیفی در چند هفته گذشته کسب کرده‌اند و جریمه هم شدند، باز نتیجه‌ای بهتر از شکست کسب نکردند.


نتایج کامل رقابت‌های هفته نهم:

پیشگامان کویر یزد یک – پیکان تهران 3

سایپا 3 – آلومینیوم المهدی بندر‌عباس صفر

مناطق نفت‌خیز یک – شهرداری ارومیه 3

گیتی‌پسند اصفهان یک – شهرداری تبریز 3

میزان خراسان رضوی 3 – گسترش نوین کشاورز صفر

هاوش گنبد 3 – باریج اسانس کاشان یک
 
کاله مارندران 3 – کرمان صفر

 
طبقه بندی: لیگ برتر 90-91،

تاریخ : دوشنبه 28 آذر 1390 | 10:54 ق.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال

خبرگزاری فارس: هفته نهم لیگ برتر والیبال باشگاه های ایران در حالی فردا (یک شنبه)برگزار می شود که هیچ مسابقه ای در تهران انجام نخواهد شد.

خبرگزاری فارس: جدال تیم بدون شکست با تیم بدون برد/تهران مسافر ندارد

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، نهمین هفته از رقابت های لیگ برتر والیبال باشگاه های ایران عصر فردا با برگزاری هفت مسابقه در شهرستان های مختلف پیگیری خواهد شد. این هفته از مسابقات در حالی به انجام خواهد رسید که تهران میزبان هیچ دیداری نیست و تیم های تهران باید میهمان حریفان خود باشند.

شاید حساس ترین بازی هفته بین تیم های گیتی پسند و شهرداری تبریز باشد. جایی که تیم ها اصفهانی و تبریزی با قرار گرفتن در رده های پنجم و ششم جدول رده بندی باید برابر هم قرار بگیرند. شاگردان مصطفی کارخانه که پس از قبول شکست 3 بر یک در هفته گذشت 15 درصد از مبلغ قراردادشان کسر شده برای جبران شکست های گذشته با تمام توان وارد میدان می شوند. برخی ها شکست هفته گذشته گیتی پسند برابر سایپا را خستگی بازیکنان ملی پوشان تیم اصفهانی می دانستند، اما برای این هفته قطعاً بهانه ای نخواهند داشت و در صورت شکست باید دنبال مشکلات دیگری باشند. در مقابل تبریزی ها هم که تا به اینجای مسابقات آرام آرام خود را بالا کشیده اند دوست ندارند در اصفهان بازنده باشند و برای پیروزی برابر گیتی پسند و قرار گرفتن در رده پنجم تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت.

شاگردان فرهاد نفرزاده که تاکنون با کسب هفت پیروزی همراه با کاله تیم بدون شکست لیگ برتر است در کرج میزبان آلومینیوم المهدی بندر عباس خواهد بود. تیمی که هفته گذشته در تهران موفق شده بود یک گیم از پیکان بگیرد. بندری ها هرچند که با کسب 5 امتیاز در رده یازدهم قرار دارند، اما قطعا برابر تیم صدرنشین انگیزه زیادی دارند تا به موفقیت برسند. در مقابل نارنجی پوشان سایپا هم دوست ندارند که نوار پیروزی هایشان در خانه پاره شود. با توجه به این شرایط و پیروزی شیرین هفته گذشته خودروسازان برابر گیتی پسند، شاهد جدال تماشایی بین سایپا و آلومینیوم المهدی بندر عباس خواهیم بود.

آملی ها هم به نظر می رسد کار سختی را برابر تیم جوان و انتهای جدولی کرمان نخواهند داشت و در خانه به دنبال یک پیروزی مقتدرانه هستند. شاگردان ناصر شهنازی در این فصل نتایج بسیار ضعیفی گرفته اند و تمام بازی های خود را واگذار کرده اند؛ این در حالی است که شاگردان بهروز عطایی تمام مسابقات خود را با پیروزی پشت سر گذاشته اند. مصاف تیم بدون شکست و بدون پیروزی در این هفته از مسابقات برای آملی ها جذاب خواهد بود، چراکه قطعاً کرمانی ها تلاش خواهند کرد تا حداقل یک امتیاز از کاله بگیرند.


* برنامه بازی های هفته نهم به این شرح است:
یزد ساعت 17
 پیشگامان کویر یزد– پیکان

کرج ساعت 17
سایپا – آلومینیوم المهدی بندر عباس

اهواز ساعت 17
مناطق نفت خیز – شهرداری ارومیه

اصفهان ساعت 17
گیتی پسند اصفهان – شهرداری تبریز

مشهد ساعت 17
میزان خراسان رضوی – کسترش نوین کشاورز

گنبد ساعت 17
هاوش گنبد – باریج اسانس کاشان

آمل ساعت 17
کاله مارندران – کرمان

* جدول رده‌بندی تا پایان هفته هشتم:
1- سایپا البرز 20 امتیاز
2- کاله مازندران 18 امتیاز
3- پیکان 18 امتیاز
4- شهرداری ارومیه 17 امتیاز
5- گیتی‌پسند 14 امتیاز
6- شهرداری تبریز 12 امتیاز
7- پیشگامان کویر 11 امتیاز
8- هاوش گنبد 11 امتیاز
9- باریج اسانس 8 امتیاز
10- نوین کشاورز 8 امتیاز
11- آلومینیوم المهدی 5 امتیاز
12- میزان خراسان 2 امتیاز
13- مناطق نفت‌خیز 2 امتیاز
14- کرمان یک امتیازتاریخ : شنبه 26 آذر 1390 | 09:12 ق.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال

خبرگزاری فارس: هفته پایانی دور رفت لیگ برتر والیبال بانوان فردا با برگزاری دو دیدار آغاز می‌شود.

خبرگزاری فارس: گیتی‌پسند برای قهرمانی به مصاف فردوسی می‌رود

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، هفته پایانی لیگ برتر والیبال بانوان روزهای پنجشنبه و جمعه به میزبانی تهران، همدان و اصفهان برگزار می‌شود.
شاگردان آرا که با 16 امتیاز در صدر جدول تکیه زده‌اند، درصورت کسب پیروزی خارج از خانه مقابل فردوسی، عنوان قهرمانی را کسب خواهند کرد.
به نظر می‌رسد گیتی‌پسند با ستاره‌های تهرانی و اصفهانی‌اش کار راحتی برای قهرمانی پیش‌رو دارد چرا که حریف این تیم اصفهانی از 6 هفته برگزاری لیگ تنها یک پیروزی کسب کرده است.
گازی‌ها هم که با یک امتیاز کمتر در تعقیب صدرنشین هستند در این هفته در خانه والیبال از عصر چوب پذیرایی می‌کنند.
عصر چوب نیز تنها یک پیروزی در طول مسابقات دور رفت کسب کرده است.
برنامه کامل مسابقات به شرح زیر است:
پنج‌شنبه:
تهران - فارس - ساعت 10
گاز - عصر چوب - ساعت 12
جمعه:
فردوسی همدان - گیتی‌پسند - ساعت 11
ذوب‌آهن - کرمان - ساعت 11

جدول رده‌بندی:
1. گیتی‌پسند 16 امتیاز
2. گاز تهران 15 امتیاز
3. ذوب‌آهن 14 امتیاز
4. بانوان تهران 9 امتیاز
5. بانوان فارس 9 امتیاز
6. عصر چوب 4 امتیاز
7. فردوسی 3 امتیاز
8. کرمان 2 امتیاز
طبقه بندی: لیگ برتر 90-91،

تاریخ : چهارشنبه 23 آذر 1390 | 07:22 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | ب

خدایی دم والیبالمون گرم:

بازگشت قهرمان والیبال ساحلی آسیا و اقیانوسیه به ایران

 

دوشنبه 21 آذر ماه 1390

تهران - فرودگاه امام خمینی(ره)

عكس از: مرتضی ابراهیمی

 

همه ی عکسا شبیه هم ن! این یه دونه رو می ذارم، بقیه رو اگه خواستید، خودتون اینجا ببینید!  

 داورزنی : این میزبانی گام بزرگ فدراسیون والیبال است

محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال در خصوص اعلام آمادگی ایران برای میزبانی دور نهایی لیگ جهانی گفت:
فدراسیون والیبال در راستای اهداف جهانی خود، آمادگی خود را برای میزبانی دور نهایی لیگ جهانی به FIVB اعلام كرد. ما با توجه به هدف گذاریمان برای تبدیل شدن به یكی از قدرت های والیبال جهان، به فدراسیون جهانی اعلام كردیم:
 جمهوری اسلامی ایران آمادگی دارد میزبانی دور نهایی رقابت های لیگ جهانی والیبال را از سال 2012 به بعد را بپذیرد. ما با این كار نام خود را به عنوان نامزد میزبان این رویداد بزرگ و مهم اعلام كردیم. با توجه به اینكه میزبانی این رقابت ها از لحاظ مالی و مدیریتی بسیار سنگین است، از طرفی هم با به وجود آمدن بحران اقتصادی اروپا این امكان وجود دارد كه بلغارستان از این میزبانی انصراف دهد و با این شرایط  شانس ما برای حضور در لیگ جهانی 2012 به عنوان میزبان رقابت ها بسیار بالا می رود. من نمی دانم كجای این مسئله اشتباه است كه ما نام ایران را برای میزبانی لیگ جهانی در فهرست كشورهای رزرو میزبانی قرار دهیم تا بالاخره نوبت ما هم رسد. چه امسال و چه در سال های بعد. بالاخره باید این اتفاق بیاقتد. چرا كه امروزه همگان دریافت اند سرعت پیشرفت والیبال در ایران بسیار بالا است. احسنت! احسنت! بابا دم شما گرم!

وی خاطر نشان كرد: این اعلام آمادگی گام بزرگی در راستای رشد و پیشرفت والیبال ایران در راه جهانی شدن است. حال كه ما توانسته ایم در جام جهانی در مقابل قدرت هایی چون لهستان و صربستان بایستیم، اكنون باید توانایی ها و ظرفیت خود را نیز در این راستا هم سو كنیم. این در خواست میزبانی گام بزرگ فدراسیون والیبال است.

داورزنی در خصوص میزبانی ایران در سال های آینده افزود:همانطور كه گفتم این اعلام آمادگی ما تنها برای امسال نبوده، بلكه ما برای سال آینده نیز آمادگی خود را اعلام كردیم. مطرح كردن این مسئله توانایی ایران را برای برگزاری مسابقات جهانی می رساند  و در هر صورت به نفع والیبال و پیشرفت آن در كشور است.

 فروش اینترنتی فصلنامه ی دنیای والیبال آغاز شد!

کلیک کنید!

اگه به دردت خورد، نظر یادت نره ...تاریخ : سه شنبه 22 آذر 1390 | 09:10 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال

چهارشنبه 16 آذر ماه 1390

فرود گاه بین المللی امام خمینی (ره)

 

اینم گزارش تصویری فدراسیون! تو این آدرس می تونید بزرگشون رو ببینید!

 

گزارش تصویری خبرگزاری فارس

گزارش تصویری خبرگزاری ایرنا

گزارش تصویری خبرگزاری ایسنا

 
طبقه بندی: جام جهانی ژاپن- 2011،

تاریخ : پنجشنبه 17 آذر 1390 | 05:24 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال

دوازدهمین جام جهانی والیبال سرانجام فردا با برگزاری شش بازی روز پایانی خود را هم سپری می کند و به انتها می رسد. تا به اینجای این رالی فرسایشی که به گفته تمام کارشناسان والیبال بین الملل سخت ترین دوره جام جهانی تاکنون بوده است، لهستان و روسیه سهمیه حضور در المپیک لندن را کسب کرده اند و از میان تیم های برزیل و ایتالیا نیز فردا یک تیم سومین راه یافته به المپیک 2012 نام خواهد گرفت. جوازی که به نوعی می توان گفت؛ در دست آسیایی هاست. چراکه هر دو تیم برزیل و ایتالیا در بازی های یکشنبه به مصاف حریفانی از قاره کهن می روند و نتیجه این بازی هاست که سرنوشت تیم سوم راه یافته به المپیک را رقم خواهد زد.

این اما تنها تاثیر آسیایی ها در جام جهانی امسال نیست. چه، ایران آریایی – آسیایی از آغاز این پیکارها با حضور شگفتی آفرین و کسب نتایج خارق العاده تاثیر بسزایی در رده بندی تیم های قدرتمند دنیا در جام جهانی داشته که بارزترین آنها تعیین سرنوشت قهرمانی این جام است؛ ایران با شکستی که به لهستان تحمیل کرد و دو امتیاز موثر و سرنوشت سازی که از این تیم گرفت، حالا کار لهستانی ها را به جایی کشانده که برای قهرمانی در جام جهانی، فردا باید حتما سه امتیاز بازی مقابل روسیه را کسب کنند و با پیروزی قاطع از زمین خارج شوند.؛ این یعنی در صورتیکه بازی لهستان – روسیه به ست پنجم کشیده شود این روسیه است که حتی در صورت قبول شکست، قهرمان پیکارها خواهد شد و این لهستان است که اگر سه امتیاز از ایران می گرفت حالا پیروزی با هر نتیجه ای قهرمان جهانش می کرد.

قهرمان اروپا اما اولین تیمی بود که در جام جهانی به دام ایران افتاد. صربستان که دیرتر از همه تیم ها به ژاپن رسیده بود در دو بازی اولش نتوانست به عنوان قهرمان اروپا خودنمایی کند و پس از اقامت چهار روزه در ژاپن و بازیابی توان بدنی و رسیدن به شرایط آرمانی آمده بود تا از بازی با ایران پیروزی هایش را آغاز و راهش را به صدر جدول هموار کند. ولی بازی کم نظیر والیبالیست های ایرانی طوری شکست را به حریف تحمیل کرد که کلا قافیه را باخت و جام را از دست رفته دید. برای همین هم از بازی بعد، به ذخیره هایش میدان مسابقه داد.

آرژانتین دیگر قدرت مسلم این جام بود که پیروزی ایران در برابرش به معنای خارج شدنش از کورس قهرمانی و ناتوانی اش در کسب سهمیه المپیک نام گرفت و بازتاب گسترده ای داشت.

حالا فردا سرنوشت ایتالیا در دست ایران است. ایتالیا در حالیکه اکنون در امتیاز (21) و تعداد برد و باخت (7 برد و 3 باخت) با برزیل برابر است و به خاطر معدل ست پائین تر نسبت به قهرمان امریکای جنوبی در رده چهارم این پیکارها ایستاده و نه تنها به هر 3 امتیاز بازی فردا مقابل ایران نیاز دارد، بلکه باید این امتیاز را هم با پیروزی 3 بر صفر به دست بیاورد تا تازه در انتظار برزیل باشد که اگر یک ست به ژاپن واگذار کند، بلیت لندن را به جیب بزند. ایتالیا اگر فردا یک ست به ایران واگذار کند و با حساب 3 بر یک برنده شود، برزیل می تواند حتی با پیروزی 3 بر یک مقابل ژاپن هم مسافر لندن شود. اگر هر دو تیم با نتیجه 3 بر 2 هم پیروز شوند باز این برزیل است که المپیکی خواهد شد.

همه این بازی با اعداد، نشان از یک چیز دارند و آن؛ سرنوشت ساز بودن بازی این دو تیم در برابر دو حریف آسیایی شان است. به ویژه برای ایتالیا که دو ساعت پیش از برزیل بازی اش را برگزار می کند و باید حداکثر امتیاز را با بهترین نتیجه ممکن بگیرد و بعد، به یقه گیری ژاپنی ها از برزیل دل ببندد تا شاید المپیکی شود.

ایتالیا اما حریف دست و پا بسته ای پیش رو نخواهد داشت. اگرچه تجربه و سطح و سبک بازی آنها با ایرانی ها قابل مقایسه نیست ولی ایران هم تا اینجای جام جهانی نشان داده که در برابر قدرت ها کوتاه نمی آید و جانانه مبارزه می کند.

ایران و ایتالیا فردا در حالی مقابل یکدیگر قرار می گیرند که از گذشته تاکنون دو رویارویی مهم با یکدیگر داشته اند و هر دو این مصاف هم در جریان مسابقات قهرمانی جهان رخ داده است؛

19 نوامبر 2006 در شهر ناگانوی ژاپن در مرحله اول مسابقات قهرمانی جهان، ایتالیا توانست ایران را با حساب 3 بر یک (25-15، 21-25، 25-21 و 25-19) مغلوب کند. از آن تیم ایران امیر حسینی، فرهاد ظریف و علیرضا نادی و از ایتالیا هم اکنون ماسترانجلو، فِی و لاسکو در جام جهانی امسال حضور دارند. آن زمان سرمربی ایتالیا جان پائولو مونتالی بود و سرمربیگری ایران با میلوراد کیاچ.

دومین دیدار ایران – ایتالیا 27 سپتامبر 2010 در میلان ایتالیا برگزار شد. جایی که دو تیم در مرحله اول پیکارهای قهرمانی جهان به مصاف هم رفتند و برگزارکننده دیداری بودند که هنوز در خاطره علاقه مندان به والیبال و مردم ایران باقی مانده است. چراکه اگر کمی لطف داور به میزبان و خطای ناشی از بی تجربگی درمیادین جهانی از بازیکنان ایران سرنمی زد ایتالیا 3 بر 2 (25-21، 25-10،21 -25، 26-28 و 15-13) برنده بازی نمی شد. بازی ای که یکصد و چهل دقیقه طول کشید و یک رالی پایاپای بود. آن زمان هدایت ایتالیا با آناستاسی (سرمربی فعلی لهستان) بود و حسین معدنی نیز سرمربیگری ایران را بر عهده داشت. سعید معروف و محمد محمد کاظم دو بازیکن کلیدی آن زمان ایران بودند که حالا در جام جهانی امسال، مصاف مجدد با ایتالیا را تجربه نمی کنند. از ایتالیا هم ورمیگلیو (پاسور) غایب است که البته غیبتش به دلیل پایین آمدن سطح فنی اش نسبت به دیگر پاسورهای ایتالیایی است.

حالا فردا در جریان بازی های روز پایانی جام جهانی، ایران و ایتالیا در شرایطی برای سومین بار به مصاف هم می روند که این مهمترین رویارویی شان تلقی می شود. در پیکارهای امسال بازیکنان ایتالیا تاکنون در همه فاکتورهای فنی غیر از دفاع روی تور و لیبرو بهتر از بازیکنان ایران عمل کرده اند؛

لاسکو؛ در رده دوم امتیازآورترین بازیکنان، رده چهارم بهترین اسپکرها و رده هفتم بهترین مدافعان روی تور است. ساوانی؛ در رده سوم، تراویسا؛ در رده ششم و زایتسف در رده هفتم بهترین زنندگان سرویس جام جهانی اند. جیووی؛ پنجمین توپگیر و هشتمین دریافت کننده است. زایتسف؛ سومین دریافت کننده. تراویسا؛ هفتمین پاسور.

این در حالی است که ایران در جمع ده بازیکن برتر فاکتورهای امتیازآوری، اسپک، سرویس، توپگیری و دریافت هیچ نماینده ای ندارد. فرهاد ظریف؛ دهمین لیبرو است و امیر حسینی؛ دهمین پاسور. و این تنها عملکرد خیره کننده علیرضانادی در دفتع روی تور است که او را در رده دومین مدافعین جام جهانی و پنج پله بالاتر از بهترین مدافع ایتالیا قرار داده است.

میانگین سنی بازیکنان ایتالیا 28.8 و ایران 27 سال است.
میانگین قدی بازیکنان ایتالیا 197 و ایران 193 سانتی متر است.
میانگین ارتفاع اسپک بازیکنان ایتالیا 345 و ایران 333 سانتی متر است.
میانگین ارتفاع دفاع بازیکنان ایتالیا 327 و ایران 320 سانتی متر است.
میانگین بازی ملی بازیکنان ایتالیا 103 و ایران 4 بازی است.
ایتالیا تاکنون از حضور در پیکارهای مختلف جهانی 13 مدال طلا، 8 مدال نقره و 6 مدال برنز بر گردن آویخته و ایران هیچ!

در حقیقت همین که ایران در جام جهانی امسال با جمع کردن امتیازهای مناسب توانست یک رقمی شدن رده اش را قطعی کند و یکی از رده های هفتم تا نهم را در اختیار خواهد گرفت بهترین نتیجه ای است که نه تنها در تاریخ جهانی خودش بلکه در تاریخ ورزش های گروهی – توپی ایران بی نظیر است و موفقیتی بزرگ تلقی می شود.

با تمام این آمار و ارقام که نشان از برتری بی حد وحصر ایتالیا نسبت به ایران دارد اما ایتالیا خوب می داند که شیشه عمرش در دست ایران است و در راه رسیدن به المپیک لندن آخرین حریفش، حریف دست و پا بسته ای نیست.

دیدار ایران – ایتالیا یکشنبه 9:30 صبح در استادیوم یویوگی توکیو برگزار خواهد شد.تاریخ : یکشنبه 13 آذر 1390 | 09:33 ق.ظ | نویسنده : سعــــدین | باحال

سلام. شرمنده م اما...

"آسمان را دیده ای که ازو بلندتر هیچ نیست، اما در گودال های حقیر آب می نگرد؟

امام
در مرداب وجود عمر سعد هم
در جستجوی نشانی از دریاست
دریای آزاد
دریایی که به اقیانوس راه دارد
شاید
درین مرداب
هنوز نشانی از حیات باشد..."

در باب محرم زیاد میشه حرف زد، اما به دلیل ضیق وقت، به تسلیتی ساده و التماس دعا اکتفا می کنم....اون متنی هم که نوشتم، برام پیامک شده بود، خوشم اومد، گذاشتمش...

"چه کوتاه است، فاصله ی ظهر غدیر تا ظهر عاشورا... روز بالا رفتن دست علی (ع) توسط پیغمبر (ص) تا بالا رفتن سر حسین بر نیزه..."

انشاءالله که شفاعتشان نصیب همه ی این جمع بشه...

ما رو در این شبها فراموش نکنید... پدربزرگم در مرحله ی اول نیاز به دعای خیر دل های پاک دارن...

التماس دعا...تاریخ : شنبه 12 آذر 1390 | 08:26 ب.ظ | نویسنده : سعــــدین | عزاداران حسینی
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

تعداد کل صفحات : 2 :: 1 2

downlode & code