رقابت های لیگ برتر والیبال از این پس از به طور همزمان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، بر اساس اعلام سازمان لیگ بنا به در خواست تیم ها به علت حساسیت مسابقات لیگ برتر در هفته های پایانی  این رقابت ها، از مورخ 4 بهمن ماه (هفته هفتم دور برگشت) این مسابقات به طور همزمان از ساعت 15:30 آغاز می شود.

لازم به ذکر است تنها به علت پخش مستقیم تلویزیونی امکان تغییر ساعت مسابقه وجود خواهد داشت.

 

درخشنده: ربادنگو مشاور ایران در میزبانی لیگ جهانی است

مسئول کمیته رویدادهای بین المللی فدراسیون والیبال با اعلام خبر حضور ربادنگو در ایران گفت: مشاور فنی فدراسیون والیبال بامداد دوشنبه به تهران می آید و تا روز پنج شنبه میهمان والیبال ایران است.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، غفار درخشنده در این باره افزود: ربادنگو که چندی پیش برای همکاری با
ایران در میزبانی از لیگ جهانی اعلام آمادگی کرده بود بامداد دوشنبه به تهران می آید و از امکانات تهران برای میزبانی از تیم های آلمان و صربستان بازدید می کند. ضمن اینکه او در مدت اقامتش در تهران بازی تیم های پیکان و شهرداری ارومیه از سری مسابقات لیگ برتر والیبال را روز چهارشنبه از نزدیک تماشا می کند و پنج شنبه به کشورش بازمی گردد. حضور او در ایران به این دلیل که ما برای اولین بار میزبان لیگ جهانی هستیم و تجربه زیادی در این بخش نداریم می تواند بسیار مفید باشد چراکه او 6 سال ریاست کمیته مسابقات FIVB را بر عهده داشته و همچنین چندین دوره رییس کمیته کنترل مسابقات جهانی بوده، به همین دلیل تجربه بالای او می تواند در برگزاری هرچه بهتر این میزبانی موثر باشد.
وی همچنین با اشاره به سفر خود برای حضور در اجلاس کمیته مسابقات کنفدراسیون والیبال آسیا گفت: این اجلاس 10 تا 14 بهمن ماه در پکن برگزار می شود و تمامی اعضای کمیته به همراه رییس، نایب رییس اول و دبیر اجرایی AVC در این اجلاس حضور خواهند داشت.
درخشنده در مورد برنامه های این اجلاس توضیح داد: ابتدا در مورد کلیه رویدادهایی که در سال 2012 برگزار شد بحث و نقاط ضعف و قوت آن بررسی می شود و در صورتی که میزبانها نیاز به تذکر داشته باشند به آنها کتبا اعلام می شود. در ادامه رویدادهای سال 2013، 2014 و 2015 بررسی می شود. البته بیشتر تمرکزمان بر روی مسابقات سال 2013 است که میزبانان آن مشخص شده اند؛ مانند مسابقات جام باشگاههای مردان و زنان آسیا در تهران و ویتنام، جام ملتهای مردان و زنان آسیا در امارات و ویتنام. همچنین درخواست علاقمندان به میزبانی از رویدادهای 2014 و 2015 بررسی و برای تاییدیه به هیئت رییسه AVC ارسال می شود.
وی که از 10 سال قبل عضو کمیته مسابقات AVC بوده و برای چهار سال دیگر هم در این کمیته عضویت دارد، در ادامه گفت: کلیه مواردی که در کمیته مسابقات جهانی در اجلاس FIVB در لوزان سوئیس مطرح شد هم در اجلاس پکن ارائه می شود. همچنین بررسی ها نهایی در مورد برگزاری مسابقات نوجوانان، جوانان و زیر 23 سال زنان و مردان انجام می شود.سلام

بچه هااااااااااااااااااااااااا!

من اولین 20 رو توی دانشگاه گرفتم!

یه درسی از 35 نفر، حدودا بیست نفر افتادن!

من خیلــــــــــــــــــــــــــــــــــی خوشحالم!

خیلی واسه این درسم زحمت کشیده بودم!

خواستم تو شادیم شریک باشید!


امتحانام هم تموم شدن! 2 هفته استراحت!تاریخ : شنبه 30 دی 1391 | 08:34 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، خولیو بلاسکو امروز در نشست خبری اظهار داشت: ابتدا باید از حضور شما تشکر کنم و از اینکه برای دومین بار است می‌خواهم کارم را با ایران آغاز کنم، خوشحالم. 2 سال است که با والیبال اایران کار می‌کنم اما فکر می‌کنم هنوز کارم تمام نشده است. برای بار دوم برای اینکه بخواهیم کارمان را بهبود ببخشیم، سخت باید کار کنیم. ما می‌خواهیم بازی کردن در لیگ جهانی را تجربه کنیم و این خیلی مشکل است.

* از بانوان آرژانتین پیشنهاد داشتم

وی در مورد اینکه چرا زودتر با فدراسیون والیبال ایران زودتر به توافق نرسید، گفت: من با داورزنی صحبت کردم که بعد از اینکه قرارداد قبلی تمام شد کمی استراحت کنم. در ماه اکتبر مراسم ازدواجم بود و در ماه نوامبر هم عمل جراحی داشتم و باید 40 روز استراحت می‌کردم. پس از این مدت در روزنامه‌ها خواندم که مسائل ارزی وجود دارد و متوجه شدم که خیلی از مربیان خارجی به خاطر مشکلات اقتصادی ایران را ترک کرده‌اند. آن زمان بود که با خوش خبر صحبت کردم که آیا شرایط ادامه همکاری وجود دارد یا خیر، که آنها گفتند مشکلی وجود ندارد و تصمیم گرفتم که تمدید کنم.

در همان زمان پیشنهادهایی از برخی تیم‌ها داشتم و فقط یک پیشنهاد بود که باعث شد در مورد آن فکر کنم و آن این بود که سرمربی بانوان آرژانتین شوم. این پیشنهاد از آنجایی خاص بود که 30 سال در آرژانتین نبودم و در ایتالیا زندگی می‌کردم و برایم جالب بود. با همسرم مشورت کردم که این کار را انجام دهم یا خیر اما این اتفاق نیفتاد.

وی افزود:‌ بقیه پیشنهادها را نمی‌خواهم بگویم اما یک موضوع اینکه پیشنهاد سرمربیگری روسیه اصلا واقعیت نداشت و آن را تکذیب می‌کنم. من دوست دارم با شما صادق باشم. این پیشنهاد که شما بتوانید سرمربی روسیه شوید و شرایط قهرمانی المپیک داشته باشید، خیلی خوب است اما برای من اتفاق نیفتاد. پیشنهادهایی برای حضور در لیگ‌های ایتالیا و ترکیه هم داشتم اما تصمیم گرفتم که به ایران بیایم. بقیه تیم‌های ملی هم که به من پیشنهاد شد سطح‌شان کمتر از ایران بود.

* ایران می‌تواند در سطح اول جهان باشد

من کارم را با قدرت در ایران ادامه می‌دهم و تفکراتم این است که ایران می‌تواند در سطح اول جهان باشد. مطمئنم که بازیکنان به این عقیده رسیده‌اند که هنوز ما راه زیادی داریم باید به عناوین‌مان افتخار کنیم اما آنها زیاد نیستند. زمانی که مربی‌ها و بازیکنان به داشته‌هایشان افتخار کنند، این موضوع تاثیر منفی خواهد گذاشت. از تلاش فدراسیون راضی هستم که با هماهنگی‌های خود می‌خواهد که ما به بالاترین سطح برسیم.

* هنوز هم در دریافت‌ها مشکل داریم

وی در مورد تغییرات در لیگ ایران، گفت: نه تنها در ایران بلکه در ایتالیا هم همین اتفاق افتاده است که می‌خواستند، در میانه لیگ تغییرات انجام دهند که به سال آینده موکول کردند اما مطمئنا در لیگ جهانی قوانین جدید اعمال خواهد شد. به عنوان مثال قانون دریافت کردن باید با پنجه کامل باشد در غیر این صورت داوران خطا اعلام خواهند کرد. در ابتدای ورودم به ایران 2 سال پیش گفتم که ما در دریافت‌ها مشکل داریم.

ولاسکو با تاکید بر این نکته که شجاعت داوران باید بالا باشد، تصریح کرد: ما باید از داوران حمایت کنیم حتی اگر اشتباه کردند. بازیکنان معتقدند که زیاد اشتباه نمی‌کنند، اما من می‌گویم من هم اشتباه می‌کنم. ملی پوشان ما باید الگوی خوبی برای هم باشند. دوست ندارم ببینم بازیکنی که اسم بزرگی دارد، به داور اعتراض زیادی کند. بازیکنی که سرویس را خراب می‌کند آیا باید همه سر او فریاد بزنند؟ در مورد داور هم همین موضوع صدق می‌کند. نباید با یک اشتباه به او معترض شویم اما آنقدر اعتراض می‌کنند که انگار جنگی اتفاق افتاده است.

* نگرانی از بابت مصدومیت ملی پوشان ندارم

سرمربی تیم ملی والیبال با اعلام این مطلب گفت: آسیب‌دیدگی‌ها معمولی است و همیشه اتفاق می‌افتد در این مورد نگرانی ندارم. با سیامک افروزی فیزیوتراپ تیم ملی صحبت کردم و او بازیکنان را کنترل می‌کند. آرش کمالوند تمریناتش آغاز کرده و سایر بازیکنان هم مانند رحمان داوودی که کتفش را عمل کرده بود، امسال بازی می‌کنند. از تلاش‌های فدراسیون برای اینکه زمان لازم را در مورد آماده شدن تیم ملی در نظر گرفته است، تشکر می‌کنم.

* نه تنها برای بزرگسالان بلکه برای تیم زیر 23 سال هم بازیکن جدید می‌خواهیم

ولاسکو در مورد اینکه آیا بازیکن جدیدی را در نظر دارد یا خیر، گفت: ما امسال باید تیم زیر 23 سال هم تشکیل دهیم و این خیلی برای ما مهم است که این تجربه بین‌المللی را به این تیم بدهیم. سال گذشته تیم الف و ب داشتیم اما امسال تیم الف و زیر 23 سال خواهد بود. همیشه بازیکنان را زیرنظر دارم تا فرصت حضور در تیم ملی را به آنها بدهم مخصوصا تیم‌هایی که به پلی‌آف نمی‌آیند. صبر نمی‌کنیم تا پلی‌آف تمام شود بلکه قبل از آن کارمان را آغاز می‌کنیم.

* سیچلو باز هم با ما خواهد بود

وی در مورد دستیارانش گفت: سیچلو که دوره گذشته هم با ما بود، همچنان در کنار تیم خواهد بود. در مورد مربی بدنساز می‌دانم که فدراسیون تمام تلاش خود را کرد اما مشکلات ارزی اجازه نداد که با مربی مورنظرمان به توافق برسیم و به این نتیجه رسیدیم که با مربی ایرانی کار کنیم. افتخار می‌کنم که در ایران مربی در وزنه‌برداری فعالیت می‌کند که توانسته است 4 مدال المپیک را بگیرد و به او افتخار می‌کنیم که در کنار ما باشد.

سایر اعضای کادر فنی هم بررسی خواهیم کرد که چه کسانی انتخاب شود. در مورد مساجدی، مترجمم هم که الان مربی یک تیم لیگ برتری است، هنوز تصمیم‌گیری نشده است. او باید انتخاب کند که می‌تواند در کنار ما باشد یا خیر البته من هم اگر بودم ابتدا مربیگری را انتخاب می‌کردم. خوشحالم که سال گذشته مربیان با ما همکاری خوبی داشتند امیدوارم باز هم بتوانیم با تعدادی از آنها همکاری کنیم.

* چند راه برای پیشرفت ما وجود دارد

وی در مورد برنامه‌های آینده تیم ملی گفت: اولین اردوی تیم ملی دوم مارچ خواهد بود و بازیکنانی که در پلی‌آف بازی می‌کنند بعد از تعطیلات نوروز به ما اضافه می‌شوند. فکر می‌کنم 2 تا 3 راه وجود دارد که ما بیشتر پیشرفت کنیم. اول اینکه بتوانیم تعادلی بین خودخواهی و طرز رفتارمان برقرار کنیم. اگر ما بخواهیم به شرایط خودمان فکر کنیم و ترس داشته باشیم موفق نخواهیم شد ما باید خودمان باشیم.

وی ادامه داد: دوم اینکه اگر بخواهیم فراتر از حد خودمان هم فکر کنیم، مشکل‌ساز خواهد شد و سوم اینکه باید کار تیمی‌مان را بهبود ببخشیم. برای این کار هر بازیکنی باید در یک یا دو تکنیک خود پیشرفت کند. این موضوع برای بازیکنان خوب و سطح بالا سخت خواهد بود. چون آنها فکر می‌کنند که خیلی خوب هستند و این موضوع برای ما مشکل‌ساز خواهد شد.

* خواسته‌هایم معقول است

سرمربی تیم ملی والیبال در پاسخ به این سؤال که با شرایط موجود سیاسی بازی‌های تدارکاتی ما به چه شکل خواهد بود، گفت: ابتدا باید بگویم که ما خیلی بهتر از سال گذشته هستیم چون به لیگ جهانی راه یافتیم با خوش خبر و داورزنی صحبت کردم و آنها گفتند که می‌توانند چند بازی تدارکاتی فراهم کنند. مسلما شرایط را درک می‌کنند و خواسته‌هایم معقول است.

*وقتی ایران را نشناسند سوال های احمقانه می پرسند

وی تاکید کرد: سال‌هاست که در ایتالیا زندگی می‌کنم اما اصلیتم آرژانتینی است اما این کشور مشکلاتش هم شدیدتر از ایران است. زمانی که داورزنی در سوئیس بود رئیس فدراسیون بلغارستان به او گفت که ما می‌خواهیم با ایران بازی تدارکاتی انجام دهیم. این برای ما خیلی خوب است چون آنها تیم قدرتمندی هستند. اگر ما در لیگ جهانی خوب بازی کنیم، سایر تیم‌ها هم به ما پیشنهاد بازی می‌دهند حتی حاضرند به تهران بیایند. بعضی از اوقات مردم جهان وقتی ایران را نمی‌شناسند سؤال‌های احمقانه می‌پرسند. این یک فرصت استثنایی است که علاوه بر والیبال، فرهنگ ایرانرا هم به جهان بشناسانیم. بخاطر همین است که می‌خواهم همه کمک کنند که سازماندهی خوبی داشته باشیم.

ولاسکو در مورد اینکه آیا حاشیه‌ها روی روند تیم ملی تأثیر نمی‌گذارد، عنوان کرد: شاید صحبت کردن در این مورد یک مقدار از مسئولیت‌های من خارج باشد. می‌توانم به فدراسیون نظراتم را بگویم اما تقاضای من از شما این است که در رسانه‌های خود بنویسید که بازیکن بزرگ نباید به داور اعتراض کند. آنها باید الگو باشند و مطمئنا حاشیه‌ها را در تیم ملی قبول نخواهم کرد. اگر چنین کارهایی در لیگ جهانی انجام دهیم همه شرایط‌مان را متوجه می‌شوند. اگر در تیم ملی بازیکنی حاشیه‌ داشته باشد، او را عوض خواهم کرد.

* از آمریکا پیشنهاد نداشتم

وی در پاسخ به این سؤال که گفته می‌شد که از آمریکا پیشنهاد دارد، عنوان کرد: هیچ پیشنهادی از این کشور نداشتم.

سرمربی تیم ملی در مورد حضور مشاور ایتالیایی فدراسیون والیبال گفت: ما برای سال اول است که در لیگ جهانی حضور خواهیم داشت و به کسی که در سازماندهی تجربه داشته باشد نیاز داریم. اما در سال‌های آینده مدیران تیم ملی خودشان می‌توانند برنامه‌ها را هماهنگ کنند.

وی در مورد بالاترین سطح خواسته‌اش از حضور مجدد در ایران گفت: مطمئنم که دوباره می‌توانیم قهرمان آسیا شویم و این کار خیلی سخت است که یک افتخاری را دوباره تکرار کنیم. اما ما می‌خواهیم آن را انجام دهیم. ذهنیت شاید در ایران اینطور باشد که اگر یک بار قهرمان شدید، دوباره باید آن را تکرار کنید. اما واقعیت اینطور نیست. به عنوان مثال سال گذشته رئال مادرید قهرمان شد اما امسال شرایط خوبی ندارد فصل قبلش هم در مورد بارسلونا همین اتفاق افتاد.

سرمربی تیم ملی والیبال افزود: تجربه حضور در لیگ جهانی خیلی مهم است و سخت‌تر از آن اینکه بخواهیم به مراحل بالاتر برسیم. سال آینده قهرمانی جهان را هم خواهیم داشت. ما هیچوقت جزء 12 تیم اول قرار نگرفتیم. وقتی این اتفاق بیفتد آنوقت تلاش می‌کنیم که به مراحل بالاتر برسیم.

* ایران با من یا بدون من باید به المپیک 2016 برود

ولاسکو در پاسخ به این سؤال که قرارداد او 2 ساله است اما المپیک 4 سال دیگر است و پس از اتمام قرارداد او چه اتفاقی خواهد افتاد گفت: آناستازی سرمربی لهستان هم قراردادش 2 ساله است و تمدید می‌شود. بعضی از کشورها هم مانند آمریکا قراردادشان 4 ساله است و این بستگی به شرایط دارد. اگر ما بخواهیم به تیم‌های سطح اول جهان برسیم می‌توانیم امیدوار به حضور در المپیک باشیم.

وی تاکید کرد: با من و یا بدون من ایران باید در المپیک 2016 برزیل حضور داشته باشد. خیلی مشکل است که در مورد جایگاهم در لیگ جهانی صحبت کنیم چون هنوز از تیم‌ها شناخت کافی نداریم. برخی تیم‌ها مانند روسیه، سرمربیشان عوض شده است. در مورد صربستان هم آنها با بازیکنان جوان کار را آغاز کرده‌اند و ادامه می‌دهند.

* برای لیگ جهانی باید همه شرایط آماده باشند

سرمربی آرژانتینی تیم ملی والیبال در مورد اینکه آیا شرایط میزبانی ایران برای مسابقات لیگ جهانی کافی است یا خیر، گفت: سالن مسابقه خوب است. چیزی که خیلی مهم است اینکه وقتی خارجی‌ها به ایران می‌آیند هیچ توضیحی از شما در مورد ضعف‌ها نخواهند پرسید.

وی افزود: ما باید 3 ، 4 روز قبل از آمدن تیم‌ها شرایط‌مان مهیا بشود نباید در حین تمرین تیمی کارهای بی‌مورد انجام دهیم. در مورد کنفرانس خبری هم نباید از میان جمعیت عبور کنیم. در مورد بانوان هم به فدراسیون مربوط می‌شود. 3 روز قبل بازی لیگ برتر را دیدم که خانم‌ها هم حضور داشتند و فکر نمی‌کنم ممنوعیتی وجود داشته باشد.

* هیچ ورزشی مانند فوتبال سخت نیست

ولاسکو در مورد مقایسه اش با کی روش تاکید کرد: هیچ ورزشی مثل فوتبال سخت نیست. بازیکنان را از اول مارچ تا آخر اکتبر در اختیار داشتم اما آیا کی‌روش هم این زمان بازیکنان را در اختیار دارد؟ تقویم تیم فوتبال با والیبال خیلی فرق دارد و این در تمام دنیا صدق می‌کند. هیچ مربی در فوتبال بازیکنان خود را در اختیار نخواهد داشت مگر در جام جهانی.

وی در پاسخ به سؤالی که تا حالا اتفاق افتاده است کاری را در گذشته کرده باشی اما حالا نخواهی آن را انجام دهی، گفت: بله اتفاق افتاده است. من تلاش می‌کنم که بازتاب کارهایم را ببینم و سعی می‌کنم راه‌حل‌هایی را برای آنها داشته باشم. البته هر کاری که می‌خواهیم و رخ نمی دهد اشتباه من است. فکر نمی‌کنم آن اشتباه بازیکن بوده باشد. واقعا بعضی وقت‌ها هم راه‌حلی پیدا نکردیم.

*از همسرم می خواهم برایم ششلیک درست کند

سرمربی تیم ملی در پایان در پاسخ به این سؤال که نظرش در مورد غذاهای ایرانی چیست، گفت: روز اول که وارد ایران شدم از خوش خبر سرپرست تیم ملی خواستم که مرا ببرد تا کباب بخوریم. البته ششلیک هم خورده‌ام و باید از همسرم بخواهم که تهیه این غذاها را یاد بگیرد.

 

سلام!

بچه ها این قالب ه خیلی خوشگل بود! باید سر فرصت عکسش رو عوض کنم، هرچند که خودم همین رو خیلی دوس دارم!

فعلا محض تنوع تا من امتحانام تموم شه، داشته باشیدش!

 

سلام!

مُردم! چقدر ایرانداشت!!!!

 تاریخ : یکشنبه 24 دی 1391 | 06:13 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال


رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور با برگزاری هفته پنجم پیگیری شد که طی آن برخی تیم های مدعی مقابل رقبای خود به پیروزی رسیدند تا شرایط در ادامه مسابقات حساس تر شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، در هفته پنجم از دور برگشت رقابتهای لیگ برتر والیبال که تحت تاثیر حضور خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان برگزار شد 12 تیم حاضر به مصاف حریفان خود رفتند که در نهایت مدعیان هفته ای آرام و بی دغدغه اما همراه با حساسیت خاصی را پشت سر گذاشتند که نتیجه آن قدرتنمایی مدعیان مقابل حریفانشان بود تا همچنان کورس قهرمانی با حساسیت بالا دنبال شود. در این بین سایپا و پیشگامان تنها بالانشینانی بودند که مقابل حریفان خود شکست خوردند تا کار در هفته های بعد برای آنها سخت تر شود.

در کرج تیم سایپای این شهر که از باریج اسانس پذیرایی می کرد در یک بازی دیدنی با نتیجه 3 بر 2 شکست خورد تا امتیازات این بازی تقسیم شود. شاگردان جوان نفرزاده که برای کسب بیشترین امتیاز از این بازی برنامه ریزی کرده بودند مقابل انگیزه بالای شاگردان حسین معدنی نتوانستند مقاومت کنند و تنها یک امتیاز از این بازی را در خانه خود کسب کردند. در طرف مقابل نماینده کاشان هم با کسب دومین پیروزی پیاپی خود 19 امتیازی شد و در رده نهم جدول قرار گرفت.سایپا هم با 29 امتیاز در رده چهارم جای گرفت.

پیشگامان کویر یزد سومین باخت پیاپی خود را این بار در مقابل نوین کشاورز تجربه کرد. میرحسینی که اصلا فکرش را نمی کرد در این روزهای حساس اینطور امتیازات را یکی پس از دیگری از دست بدهد بازهم شکست خورد تا این بار به رده ششم جدول سقوط کند. در این بازی مسعود آرمات و شاگردانش از شرایط حساس یزدی استفاده کردند و در نهایت 3 بر 2 بازی را به سود خود تمام کردند. به این ترتیب پیشگامان با کسب یک امتیاز از این بازی با 29 امتیاز به رده ششم سقوط کرد و نوین کشاورزی هم با11 امتیاز در رده یازدهم باقی ماند.

اما در ورامین تیم متین با هدایت مصطفی کارخانه توانست به سومین پیروزی اش در سه هفته گذشته دست یابد. در این بازی میزان خراسان هم مثل گذشته برای مدعیان دردسر ساز شد و در حالی که متین به امتیاز کامل این بازی نیاز داشت تنها دو امتیاز را نصیب آنها کرد و یک امتیاز هم برای خود جمع کرد. ورامینی ها با نتیجه 3 بر 2 موفق شدند نماینده خراسان را شکست دهند اما با 32 امتیاز به رده سوم سقوط کردند، در مقابل هم میزان خراسان با 25 امتیاز در رده هفتم باقی ماند.

در این بین تیم صدرنشین پیکان تهران هم پنجمین برد پیاپی خود رسید تا مقابل دیدگان سرمربی تیم ملی والیبال بدون رقیب و با خیالی راحت در رده اول بایستد.ولاسکو برخلاف اعلام قبلی در تهران ماند و بازی تیم های پیکان و آلومینیوم المهدی بندرعباس را از نزدیک تماشا کرد. در این بازی تهرانی ها 3 بر صفر از سد آلومینیوم المهدی بندرعباس گذشتند تا با 36 امتیاز در بالاترین نقطه جدول قرار بگیرند.مطمئنا پیمان اکبری برای این پیروزی و جا گذاشتن رقبایش برنامه ای خاص چیده بود تا از آنها فاصله بگیرد و با این 3 امتیاز این اتفاق افتاد. اما آلومینیوم در مصاف با پیکان در دو ست اول تا امتیازات بالا یعنی 23 پیش آمد اما در نهایت مغلوب تجربه پیکان شدند تا در نهایت بدون امتیاز از این بازی، با همان 22 امتیاز در رده هشتم جدول باقی بماند.
در ارومیه تیم شهرداری این شهر بعد از شکستی که در هفته چهارم از نماینده کاشان خورده بود این بار دست به جبران شکستش زد و هر سه امتیاز بازی را از جواهری گنبد گرفت. در این بازی شاگردان جورجوویچ صرب نتیجه بازی رفت را که 3 بر صفر بود را عینا تکرار کردند تا صاحب 3 امتیاز مهم این بازی شوند و پانزدهمین باخت این فصل تیم گنبدی را به این تیم تحمیل کنند. به این ترتیب دهمین پیروزی ارومیه ای ها باعث شد تا این تیم 29 امتیازی شود و در رده پنجم قرار گیرد. جواهری هم همچنان در رده آخر با 5 امتیاز قرار دارد.

در دیگر بازی این هفته، دیگر مدعی حضور در پلی آف یعنی کاله مازندران موفق شود حریفش شهرداری تبریز را از پیش رو بردارد. شاگردان بهروز عطایی موفق شدند 3 بر یک میزبان خود را شکست دهند تا با خیالی آسوده به بازیهای بعد نگاه کنند. شهرداری تبریز هم با این نتیجه سومین باخت پیاپی خود را کسب کرد تا بعد از سه هفته تلاش تنها به کسب یک امتیاز قناعت کند. آملی هم در شرایطی این پیروزی را به نام خود ثبت کردند که همچنان در کورس مدعیان باقی ماندند. به این ترتیب کاله مازندران با 32 امتیاز در رده دوم ایستاد و شهرداری تبریز هم در رده دهم با 17 امتیاز باقی ماند.

نتایج کلی رقابتهای هفته پنجم از دور برگشت مسابقات به شرح زیر است:
شهرداری ارومیه 3 – صفر بازرگانی جواهری گنبد
(25-17 ، 25-19 ، 25-17)

سایپا البرز 2 – 3 باریج اسانس کاشان
(19-25 ، 25-21 ، 21-25 ، 25-21 ، 9-15)

پیکان تهران 3 – صفر آلومینیوم المهدی بندرعباس
(25-23 ، 25-23 ، 25-20)

شهرداری تبریز 1 – 3 کاله مازندران
(26-24 ، 22-25 ، 24-26 ، 18-25)

متین ورامین 3–2 میزان مشهد
(17-25 ، 25-22 ، 20-25 ، 29-27 ، 15-12)

پیشگامان کویر یزد 2 – 3 نوین کشاورز
(23-25 ، 25-22 ، 25-22 ، 19-25 ، 7-15)


پ.ن: سلام

بچه ها، من اصلا حال ندارم اینا رو رنگی رنگی کنم! به بزرگی خودتون ببخشید!

ولاسکو هماومد،تا دوسال دیگه هم قراردادش رو تمدید کرد!

خدا رو شکر!تاریخ : پنجشنبه 21 دی 1391 | 07:24 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال

سازمان لیگ اسامی داوران و ناظران هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال مردان باشگاه های کشور را اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته پنجم از دور برگشت لیگ برتر والیبال روز چهارشنبه 20 دی ماه در شهرهای مختلف برگزار می شود که سازمان لیگ در آستانه این هفته از مسابقات اسامی داوران و ناظران این مسابقات را اعلام کرد که به شرح زیر است:
 
ارومیه ساعت 16: شهرداری ارومیه – بازرگانی جواهری گنبد
ناظر: محمود حداد ، داور اول: حمید راهجردیان، داور دوم: نادر انصاری
 
کرج ساعت 17:30: سایپا البرزباریج اسانس کاشان
ناظر: حمید حق بین، داور اول: محمد شاهمیری، داور دوم: محسن ترابی
 
تهران ساعت 17:30: پیکان تهران – آلومینیوم المهدی بندرعباس
ناظر: امیدوار حاتمی، داور اول: بهروز جعفری، داور دوم: محمدرضا درفش کاویان
 
تبریز ساعت 16: شهرداری تبریز – کاله مازندران
ناظر: غفار درخشنده، داور اول: حسین پورکاشیان، داور دوم: محمد عشق دوست
 
ورامین ساعت 17:30: متین ورامین – میزان مشهد
ناظر: محمدحسین شفقی، داور اول: کیوان عابدزاده، داور دوم: علیرضا قریب
 
یزد ساعت 17:30: پیشگامان کویر یزد – نوین کشاورز
ناظر: خلیل یگانه مجد، داور اول: مسعود یزدان پناه، داور دوم: وحید پورکاشیان

سلام!
من تنوع زدم! اندفعه زیرشون رو رنگی رنگی کردم!

امیدوارم خوشتون بیاد!
تاریخ : یکشنبه 17 دی 1391 | 07:48 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال
امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال کشورمان از حضور قطعی خولیو ولاسکو در ایران خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، امیر خوش‌خبر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درخصوص اخباری مبنی بر احتمال عدم بازگشت ولاسکو به
ایران، اظهار داشت: تماس‌های زیادی با ولاسکو داشتم؛ وی قطعا به ایران می‌آید و هیچ مشکلی بین فدراسیون ایران و ولاسکو وجود ندارد. وی بارها اعلام کرد که از کشورهایی مانند آمریکا، آرژانتین، باشگاه‌های روسیه و ایتالیا پیشنهاد دارد، اما علاقمند است که در ایران فعالیت کند.
وی با بیان اینکه ولاسکو نگرانی‌هایی داشت، ادامه داد: وی خبر نوسانات ارزی
ایران را شنیده بود و کمی از این نظر نگران بود. همچنین اخبار مربیان خارجی حاضر در ایران را هم شنیده بود، اما از این بابت هم کمی نگران بود، اما با صحبت‌هایی که با وی انجام دادیم و اطمینان خاطری که به ولاسکو دادیم، وی گفت که دوست دارد به اایران بیاید.
سرپرست تیم ملی والیبال
ایران گفت: اگر می‌خواهید مطمئن شوید که ولاسکو به ایران می‌آید نگاهی به صحبت‌های اخیرش بکنید. وی لیگ ایران و تک تک بازیکنان را زیرنظر دارد و حتی حاشیه‌های لیگ را هم دیده و حساس شده بود. وی از ملی‌پوشان درخواست کرده بود که وارد حاشیه نشوند و بیشتر به بازی خود تمرکز کنند. این اتفاقات نشان می‌دهد که ولاسکو به ایران خواهد آمد و امیدواریم با آمدنش تمام این حاشیه‌ها خاتمه پیدا کند.
خوش‌خبر با بیان اینکه برای حضور ولاسکو در
ایران  هنوز بلیت تهیه نکرده‌ایم، عنوان کرد: از ولاسکو خواستم تا خودش بلیت تهیه کند و سپس ما با وی حساب کنیم. تاریخی که ما تعیین کرده‌ایم 18 دی‌ماه است؛ ربادنگو هم قرار است قرار حضورش در ایران را متعاقبا اعلام کند.
وی درمورد صحبت‌های ولاسکو مبنی بر الگو بودن ملی‌پوشان و اینکه در تمام اتفاقات اخیر ملی‌پوشان نقش اول بودند، خاطرنشان کرد: ولاسکو فیلم بازی‌ها و درگیری‌ها را دیده بود و بلافاصله از من پرسید که چرا ملی‌پوشان اینگونه رفتار می‌کنند؟ از من خواست تا به آنها تذکر دهم و آنها را به آرامش دعوت کنم.
(از ملی پوش هامون شاکی م! رفتارشون افتضاح ه! حقشونه ولاسکو حالشون رو بگیره! ازشون ناامید شدم.... )
خوش‌خبر افزود: درست است که همیشه به ملی‌پوشان توجه زیادی می‌شود، اما ملی‌پوشان باید مقاوم باشند و صبوری کنند. من هم تذکراتی به بازیکنان دادم، اما بخشی از حاشیه‌ها با توجه به حساسیت مسابقات طبیعی است. این بازیکنان معروف هستند و تماشاگران دوست دارند که آنها را بیشتر اذیت کنند.

دکتر داورزنی: همه خواستار همکاری با ولاسکو هستند
امیدوارم روزی برسد که چوب بی برنامگی لیگ فوتبال را نخوریم (حالا که داریم بدتر از فوتبال میشیم با این دعواها...
)

رییس فدراسیون والیبال آمدن ولاسکو به ایران را قطعی دانست و اعلام کرد که این مربی آرژانتینی الاصل برای امضای قراداد خود هفته آینده به کشورمان سفر می کند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، دکتر محمدرضا داورزنی با اشاره به مسایل مطرح شده طی روزهای اخیر در خصوص سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان گفت: خولیو ولاسکو هفته آینده به ایران می آید تا بحث قراردادش برای ادامه همکاری با تیم ملی والیبال را به پایان برساند.
وی در خصوص اظهارنظرهای برخی افراد درباره قراردادهای ولاسکو با باشگاههای خارجی افزود: ولاسکو همیشه پیشنهادهای خوبی از تیم های باشگاهی و ملی از کشورهای مختلف داشته و این موضوع مربوط به حالا نیست. او تا زمانی که با تیمی قرارداد داشته باشد با سایر تیم ها کار نمی کند. هم اکنون هم باشگاههای ایتالیا در خواست همکاری با او را دارند اما او اعلام کرده که هفته آینده به اایران می آید تا قراردادش را امضا کند. در هر حال هفته آینده قطعا وضعیت و تکلیف ولاسکو مشخص می شود و اگر با او قرارداد نبندیم تیم های آرژانتین، آمریکا، ژاپن و ... او را می خواهند. خولیو ولاسکو مربی است که به دلیل تجربه بالا و افتخارات فراوانش همه خواستار همکاری با او هستند.


رییس فدراسیون والیبال در ادامه با شاره به حضور ربادنگو در کشورمان و همکاری او به عنوان مشاور فدراسیون والیبال گفت: ربادنگو 6 سال رییس کمیته مسابقات فدراسیون جهانی والیبال بوده و تجربه ارزشمندی دارد. ما هم اولین حضورمان در عرصه لیگ جهانی است و می خواهیم سال اول حضورمان مطابق با استاندارها در این مسابقات حاضرشویم. چندی پیش با ربادنگو صحبت کردیم تا برای میزبانی از تیم های آلمان و صربستان از او مشاوره بگیریم. او در این مدت یار و مشاور ما خواهد بود تا با رفع کمبودها رضایت FIVB را فراهم کنیم یعنی ترجیح می دهیم از بالاترین فرد در این حوزه مشورت بگیریم. آفرین!


دکتر داورزنی ادامه داد: وقتی می خواهیم کارمان را در سطح عالی انجام دهیم باید با افراد سطح بالا کار کنیم. حالا زمان آزمون و خطا نیست و حسن کار فدراسیون این است که از بهترین نظرات افراد شناخته شده استفاده می کند. در طول 24 دوره برگزاری مسابقات لیگ جهانی اولین بار است که ایران در این میدان مهم شرکت می کند و طبیعی است از کسانی استفاده کنیم که چندین سال سابقه در این سطح دارند. چه چیزی بهتر از این می تواند باشد چراکه به مراتب هزینه اش کمتر از آزمون و خطای ما است. به هر حال در ایران هیچ رشته ای به اندازه والیبال در بالاترین سطح کار نمی کند. ما در 4 رده نوجوانان، جوانان، زیر 23 سال و بزرگسالان در سطح جهانی حضور فعالی داریم و این یعنی باید در بالاترین سطح هم فعالیت کنیم.
وی با اشاره به زمان حضور ربادنگو توضیح داد: او بهمن ماه به ایران می آید و اقامت یک هفته ای خواهد داشت. سپس اردیبهشت ماه مجددا به اایران بازمی گردد و بعد از آن هم دو هفته در زمان برگزاری مسابقات با آلمان و صربستان در کشورمان حضور خواهد داشت.


رییس فدراسیون والیبال در ادامه از مسئولان صداوسیما در پخش نکردن مسابقات لیگ برتر والیبال هم گلایه کرد و گفت: والیبال صاحب منظم ترین لیگ کشور است اما بی برنامگی در لیگ فوتبال به والیبال ضربه می زند. لیگ والیبال از ابتدای شروع فصل برنامه اش را طبق نظم پیش برده و تاکنون تغییری در برنامه های آن ایجاد نشده است. حق والیبال این نیست که از طرف فوتبال مورد لطمه و آسیب قرار بگیرد؛ آنهم فوتبالی که هر روز برنامه لیگش تغییر می کند. در مجموع 14 هفته ، متاسفانه 9 هفته از مسابقات لیگ والیبال پخش نشده و دلیل آن تغییر برنامه های فوتبال در لیگ برتر و جام حذفی است. باید دوستان ما در فدراسیون فوتبال و صدا و سیما همکاری کنند تا به والیبال آسیبی نرسد. چراکه ما به بزرگترین و معتبرترین لیگ والیبال دنیا (لیگ جهانی) وارد شده ایم. مسابقاتی برنامه ریزی و نظم و ترتیب در آن حرف اول و آخر را می زند و پخش مستقیم تلویزیونی هم در این مسابقات برای فدراسیون جهانی اهمیت زیادی دارد.

امیدوارم روزی برسد که چوب بی برنامگی لیگ فوتبال را نخوریم. 


من خیلی دلم از این اتفاقایی که داره تو سالن ها میفته گرفته....

خیلی اذیتم میکنن...

همیشه والیبال واسم مثل یه ورقه ی سفید، تمیز و قشنگ بوده و همیشه بهش افتخار میکردم، اما الان....

کاش یه حال اساسی از این تماشاگرنماها و باشگاه ها میگرفتن، تا درس عبرتی بشه واسه همه...
تاریخ : سه شنبه 12 دی 1391 | 09:04 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال


هفته سوم از دور برگشت رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاههای ایران با انجام 6 مسابقه در شهرهای مختلف برگزار شد که در مهمترین بازی تیم پیکان تهران با شکست پیشگامان کویر یزد به صدر جدول رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، لیگ برتر والیبال باشگاههای ایران با تغییراتی در جدول رده بندی همراه بود که در مهترین بازی این هفته تیم پیکان تهران با شکست 3 بر یک پیشگامان کویر یزد بعد از هفته ها بالاخره صدر جدول را از آن خود کرد تا با 30 امتیاز و 2 امتیاز اختلاف نسبت به یزدی ها به رده اول تکیه بزند و جبران شکست دور رفت را کند. همچنین با پایان رقابتهای این هفته تیم های سایپا، کاله و متین ورامین 27 امتیازی شدند تا تنور رقابتها داغ تر از قبل شود.
در این بازی حساس شاگردان پیمان اکبری در خانه در حالی مقابل یزدی ها به میدان رفتند که گویی تنها پیروزی آنها را راضی می کرد و توان و قدرتشان در اجرای تاکنیک های مربی شان نشان از همین موضوع داشت. در طرف مقابل هم عباسعلی میرحسینی و شاگردانش اگرچه می دانستند در صورت باخت صدر جدول را از دست می دهند اما با اشتباهات فردی در حساس ترین لحظات بازی امتیازات را یکی پس از دیگری از دست دادند تا در نهایت تجربه بالای بازیکنان پیکان بر انگیزه پیشگامان غلبه کرد و ست های اول، سوم و چهارم با امتیازهای 25-19، 25-18 و 25-20 به سود تهرانی ها رقم خورد. یزدی ها هم تنها در ست دوم و با امتیاز 22-25 توانستند پر افتخارترین تیم ایران را شکست دهد اما این پیروزی در این ست مانع از شکست یزدی ها نشد تا این تیم بعد از هفته ها صدرنشینی جایگاهش را از دست بدهد و با 28 امتیاز به رده دوم نزول پیدا کند.

در کرج تیم سایپا موفق شد نوین کشاورز را شکست دهد تا هم در بازی رفت و هم بازی برگشت پیروز میدان باشد. فرهاد نفرزاده و شاگردان جوانش که برای ماندن در جمع مدعیان به این پیروزی نیاز داشتند میهمان خود را 3 بر یک شکست دادند تا شمار امتیازشان به عدد 27 برسد و در رده سوم قرار بگیرند. در طرف دیگر هم مسعود آرمات در تیم نوین کشاورز دوازدهمین باخت خود را تجربه کرد تا حالا تنها با 9 امتیاز در رده یازدهم بایستد.

در آمل تیم کاله این شهر با وجود اینکه بازی گذشته خود را با رای کمیته انضباطی واگذار کرد در بازی امروز موفق شد تا با روحیه ای بالا مقابل میهمان خود باریج اسانس قرار بگیرد و نهمین پیروزی اش را با نتیجه 3 بر یک ثبت کند. بهروز عطایی که می داند برای رسیدن به پلی آف باید این روزها از میدان مسابقه پیروز بیرون آید تاکتیک خوبی را در تیمش به نمایش گذاشت تا این 3 امتیاز مهم برایش کسب شود و با 27 امتیاز در رده چهارم باقی بماند. شاگردان حسین معدنی هم در باریج اسانس اسیر تفکرات و البته تجربه بالای ملی پوشان تیم کاله شدند و در نهایت بدون امتیاز آمل را ترک کردند تا همچنان با 14 امتیاز در جدول نهم باشند.

اما در دیگر بازی این هفته تیم آلومینیوم المهدی که از شهرداری ارومیه میزبانی می کرد مقابل این تیم شکست خورد تا ششمین باخت این تیم مقابل ارومیه ای ها ثبت شود. در این بازی  ارومیه ای ها شادمان از پیروزی هفته گذشته خود در این بازی با انگیزه کار کردند و در نهایت با پیروزی 3 بر یک راهی شهرشان شدند. البته در این بازی در ست چهارم پیروت پور بازیکن تیم شهرداری ارومیه با توهین به داور دوم مسابقه از بازی اخراج شد. به این ترتیب شاگردان دامغانی در رده هشتم ماندند و آذری ها به رده ششم رسیدند.

در ادامه این مسابقات تیم جواهری گنبد به اولین پیروزی خود در رقابتهای لیگ برتر والیبال رسید. در بازی امروز این تیم مقابل میزان خراسان شاگردان رضا ابراهیمی بالاخره توانستند پیروز از میدان مسابقه خارج شوند و اولین برد شیرین خود را جشن بگیرند. البته قوچان نژاد برای برد این مسابقه به آب و آتش زد اما ظاهرا توان گنبدی ها بیشتر از مشهدی ها بود تا بازی با نتیجه 3 بر 2 به سودشان تمام شود. میزان با این باخت در رده هفتم ماند و جواهری گنبد هم با وجود کسب پیروزی همچنان در رده آخر قرار دارد.

در آخرین بازی این هفته هم  متین ورامین با هدایت مصطفی کارخانه برد دیگری را کسب کرد تا همچنان خود را به عنوان مدعی مطرح کند. در این بازی ورامینی ها با نتیجه 3 بر یک و همانند بازی رفت شهرداری تبریز را شکست دادند تا در رده پنجم جدول رده بندی باقی بمانند. بازیکنان قاسم تاجری هم با این شکست و بدون کسب امتیاز در رده دهم ماندند تا هم امتیاز با باریح اسانس یعنی 14 امتیازی باشند. اما در جریان این بازی کفپوش سالن با مشکل روبرو شد که پس از 38 دقیقه وقفه با تلاش مسئولان کفپوش ترمیم و مسابقه ادامه پیدا کرد.
 
نتایج کلی مسابقات هفته سوم دور برگشت به شرح زیر است:
آلومینیوم المهدی هرمزگان 1 – 3 شهرداری ارومیه
(25-22 ، 13-25 ، 14-25 ، 23-25)
کاله مازندران 3-1 باریج اسانس کاشان
(25-27 ، 25-17 ، 25-23 ، 25-21)
جواهری گنبد 3-2 میزان خراسان
(25-22 ، 19-25 ، 25-22 ، 25-27 ، 15-11)
سایپا البرز 3-1 نوین کشاورز
(25-20 ، 25-20 ، 19-25 ، 25-22)
پیکان تهران 3 -1 پیشگامان کویر یزد
(25-19 ، 22-25 ، 25-18 ، 25-20)
متین ورامین 3 -1 شهرداری تبریز
(25-23 ، 25-19 ، 23-25 ، 25-22)


 

اینم واسه گل روی مهشید!

جون من فقط آرش کشاورزی رو داشته باشید!

رای کمیته انضباطی در خصوص بازی شهرداری ارومیه و کاله مازندران


 جلسه کمیته انضباطی فدراسیون والیبال با حضور اعضا امروز به منظور رسیدگی به مسئله ناتمام ماندن بازی شهرداری ارومیه و کاله مازندران تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، در جلسه امروز دوشنبه 4 دی ماه کمیته انضباطی که با حضور دکتر فرخی رییس کمیته انضباطی، انصاری دبیر کمیته انضباطی، افشاردوست دبیر کل فدراسیون، پورحسن رییس سازمان لیگ، امیدوار حاتمی رییس کمیته داوران، خلیل یگانه مجد و محمد حسین شفقی ناظران این مسابقه، ابراهیم فیروزی داور، نمایندگان وزارت ورزش و جوانان و نمایندگان تیم ها برگزار و در خصوص نا تمام ماندن بازی تیم های شهرداری ارومیه و کاله مازندران بحث و بعد از شنیدن صحبت های ناظران و خاطیان رای این کمیته اعلام شد که به قرار زیر است:

نتیجه بازی شهرداری ارومیه و کاله مازندران 3 بر صفر به سود شهرداری ارومیه و با امتیازات 25 بر صفر اعلام شد.

ضمناشهرداری ارومیه به دو جلسه بازی بدون تماشاگر محکوم شد.

سید محمد موسوی عراقی هم محکوم به پرداخت 5 میلیون تومان جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت تعلیقی شد. (حقشه بچه پررو! )

پ.ن: سلام

انقدر بدم میاد این همه مینویسه فدراسیون! هی من باید رنگی رنگی کنم!

این بخش دوم، خیلی خوشگل شد ولی!


پ.ن 2: من این پست رو دیشب تنظیم کردم، اما ارسال نشده بود! انقدر لجم میگیره از این کارای میهن بلاگ!


پ.ن3: سلام

بچه ها، من اصلا حوصله ی به روزکردن ندارم!

شرمنده....
تاریخ : پنجشنبه 7 دی 1391 | 12:53 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال
سلااااااااااااااااااااااااااااااام به همه ی بروبچ باحال وبلاگ!

امروز یا بهتره بگم این لحظه، یه لحظه ی قشنگ ه! (اصلا کشتم خودم رو با این ادبی حرف زدنم! )

بی خیال، گیر ندید دیگه! مشکلی دارید به زبان ریاضی حرف بزنم!

خب داشتم میگفتم...
یه خبر خوبی اینجا هست!
حدس بزنید!
بلـــــــــــــــــــــه! برگشتن جناب ولاسکو!
شوخی کردم!
ازاون بهتره!
دقیقا! جواب آری مردم مصر به همه پرسی قانون اساسی!

بیخیال، از شماها آبی گرم نمیشه!
خودم میگم!

امشب، تولد یه دوست خیـــــــــــــــــلی خوبمون ه!


سحــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر عزیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــزسحر، دوست خوب ه من! (با لحن داوود بخون)

از خدا میخوام که بهت این قدرت رو بده که در لحظه لحظه ی زندگیت وجودش رو حس کنی و هیچ وقت احساس تنهایی نکنی!
امیدوارم همیشه و در هر شرایطی کنارت باشه و بهت سلامتی بده!
سلامتی، شادکامی، موفقیت
سایه ی گرم خانواده ت رو روس سرت نگه داره ایشالا!
و اینکه
چندتا دوست خوب واقعی ، مثل ما بهت بده!نکته:
جای هیچکس را هیچکس دیگر نمیتواند پر کند !


و آخرین صحبتم:
قشنگترین عشق نگاه خدا به بنده هاش ه!
به همون نگاه میسپارمت....

 و حالا بخش اصلی:

تولدت مبارک!دوستدار همیشگی ات:
سونیاپ.ن مهم: به مناسبت این فرخنده روز() و اینکه چهارم ماه پیش رو به خاطرامام حسین از خیر چهارم گذشتید، این ماه میتونید تا جایی که میتونید تلافی کنید!
تاریخ : دوشنبه 4 دی 1391 | 12:00 ق.ظ | نویسنده : سونیا | دوستای باحال! :)
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

تعداد کل صفحات : 2 :: 1 2

downlode & code