با نزدیک شدن به مرحله اول پلی آف لیگ برتر والیبال ایران سازمان لیگ اسامی داوران و ناظران این مسابقات را اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرحله اول پلی آف لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور روز چهارشنبه 2 اسفندماه با برگزاری دو بازی آغاز می شود که در این بازیها تیم های پیکان و متین به دلیل رده بالاتر در جدول رده بندی، میزبان تیم های کاله و سایپا هستند. این اولین بازی از بازیهای مرحله پلی آف است و تیم های فینالیست باید برنده 2 مسابقه از 3 بازی باشند.
سازمان لیگ با توجه به حساسیت بازیهای این مرحله از ناظر ویژه هم استفاده می کند تا این مسابقات به دور از حاشیه و زیر ذره بین سازمان لیگ برگزار شود. ضمن اینکه قرار است بازی تیم های پیکان تهران و کاله مازندران به طور زنده از شبکه 3 سیما برگزار شود.
 
به این ترتیب اسامی داوران و ناظران این مسابقات به شرح زیر است:
تهران ساعت 15: پیکان تهران کاله مازندران
ناظر: امیدوار حاتمی ، داور اول: محمد شاهمیری ، داور دوم: بهرام سلیمانی
ناظر ویژه: محمود کشفی
 
ورامین ساعت 15:30 : متین ورامین – سایپا البرز
ناظر: محمد حداد ، داور اول: مرتضی اکرمی ، داور دوم: علیرضا قریب
ناظر ویژه: محمدحسین شفقی


پ.ن:

سلام

بچه ها معذرت میخوام به خاطر اینچند روز! اصلا نمی فهمم چجوری داره میگذره! یه جوری واحد برداشتم این ترم، که فک کنم چندسالی پیر میشم تا همه ی اینا رو پاس کنم!

خلاصه اینکه احتمالا تاخیر و غیبتم زیاد میشه.... پیشاپیش ازتون معذرت میخوام و ممنونم که هستید!

دوستون دارم!

هه! رنگش چه باحاله!  شبیه ژله ی هلو ه!تاریخ : دوشنبه 30 بهمن 1391 | 07:52 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال
هفته بیست و دوم رقابت های  لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور با مشخص شدن چهره 4 تیم صعود کننده به پلی آف به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته یازدهم از دور برگشت لیگ برتر والیبال باشگاههای ایران که هفته آخر دور مقدماتی محسوب می شود امروز چهارشنبه 25 بهمن ماه با برگزاری 6 مسابقه در شهرهای مختلف برگزار شد که در پایان تیم های پیکان، متین ورامین ، کاله و سایپا راهی مرحله پلی آف شدند و سایر تیم ها هم با مشخص شدن رده بندی شان، جایگاهشان در جدول رده بندی نهایی شد.
اما تیم های سایپا البرز و شهرداری ارومیه امروز روز سختی را پشت سر گذاشتند و در نهایت این تیم سایپا بود که مجوز پلی آف را به دست آورد. هر دو تیم اگرچه در بازیهای امروز خود پیروز شدند اما شرایط به گونه ای رقم خورد که
سایپاهم پلی آفی شود و هم به رده سوم صعود کند. شهرداری ارومیه هم در رده پنجم باقی ماند.

در بازی امروز تیم
سایپا در گنبد میهمان جواهری بازرگانی گنبد بود که در یک بازی سخت 3 بر 2 بر این تیم غلبه کرد. دکتر نفرزاده و شاگردانش که برای پلی آفی شدن انگیزه زیادی داشتند امروز موفق شدند با پیروزی مقابل گنبدی ها بعد از 5 ست جشن صعود خود را برگزار کنند. سایپا  که پیش از این بازی در رده چهارم قرار داشت با دو امتیاز این بازی به رده سوم صعود کرد و با 42 امتیاز راهی مرحله پلی آف شد. به هر حال بعد از 22 بازی در دور مقدماتی تکلیف این تیم هم مشخص شد و حالا باید برای بازیهای دور پلی آف برنامه ریزی کند. در طرف مقابل هم جواهری که پیش از این سقوطش به لیگ دسته اول مسجل شده بود با 8 امتیاز در رده آخر ماند.

در ارومیه هم تیم های شهرداری ارومیه و نوین کشاورز تهران به مصاف هم رفتند که در پایان بازیکنان جورجوویچ پیروز این بازی شدند. ارومیه ای ها که می دانستند برای رسیدن به پلی آف چاره ای جز پیروزی 3 بر صفر ندارند با همین نتیجه میهمان خود را شکست دادند تا شاید
سایپا بازی امروز خود را ببازد و آنها از این فرصت برای رسیدن به پلی آف استفاده کنند، اما سایپا با پیروزی مقابل حریفش نه تنها مجوز صعود به پلی آف را به دست آورد، بلکه به رده سوم هم صعود کرد. به هر حال ارومیه ای ها با داشتن بازیکنان ملی پوش همچون معروف و نادی به علت تعداد برد کمتر نسبت به کاله مازندران نتوانستند راهی پلی آف شوند و پنجم شدند.. نوین کشاورز که دیگر تیم سقوط کننده به دسته یک بود امروز هفدهمین باخت خود را تجربه کرد تا با 16 امتیاز در رده یازدهم قرار گیرد.

در ورامین هم تیم های متین ورامین و کاله مازندران در یک بازی دیدنی رودرروی هم قرار گرفتند که نتیجه پایانی آن پیروزی میزبان بود. متینی ها که برای حفظ جایگاه دومی شان در جدول رده بندی تنها دو ست نیاز داشتند، با برنامه وارد میدان شدند و توانستند بر آملی ها غلبه  و شکست دور رفت را جبران کنند. در هر حال هر دو تیم پیش از این مجوز حضور در پلی آف را به دست آورده بودند و تنها برای قرار گرفتن در رده بالاتر به مصاف هم رفتند. اما آملی ها هم امروز هفتمین شکست این فصلشان را تجربه کردند تا با همان 41 امتیاز در روزی که
سایپا به رده سوم رسید یک رده سقوط کنند و در رده چهارم قرار گیرند. جالب اینکه کاله با شهرداری ارومیه هم امتیاز شد و در تعداد برد هم مساوی شد اما به دلیل معدل ست بالاتر نسبت به این تیم در رده چهارم قرار گرفت. متین ورامین هم با 47 امتیاز در رده دوم باقی ماند.

پیکان صدرنشین با خیالی آسوده در تهران از باریج اسانس کاشان پذیرایی کرد که در پایان پیروزی 3 بر صفر از آن تیم صدرنشین بود. اکبری که می دانست اگر حریفش را دست کم بگیرد ممکن است شکست را تجربه کند با همان برنامه همیشگی اش راهی این بازی شد تا هم صدرنشینی اش را حفظ کند و هم اختلاف امتیازش با تیم دوم یعنی متین را نگه دارد. در هر حال معدنی هم همانند بازی اول این دو تیم نتوانست شاگردانش را برای پیروزی مقابل صدرنشین آماده کند و در نهایت این تیم پیکان بود که دور مقدماتی را با شادی به پایان برد. به این ترتیب پیکان با 49 امتیاز در صدر و تیم باریج اسانس با 30 امتیاز در رده هشتم باقی ماندند. از نکات قابل توجه در این مسابقه بازی کردن سعید رضایی بازیکن سابق تیم های ملی و لیگ ایتالیا بود که در مسابقات قبل به عنوان کمک بر روی نیمکت پیکان به پیمان اکبری کمک می کرد.

در تبریز بازیکنان مساجدی از آلومینیوم المهدی بندرعباس میزبانی کردند که تیم میهمان پیروز میدان شد. در این بازی شهرداری تبریز با نتیجه 3 بر 2 مقابل حریف خود شکست خورد تا تنها یک امتیاز را به جمع امتیازاتش بیافزاید. اما آلومینیوم که تنها یک رده از این تیم بالاتر است با این برد 28 امتیازی شد و رده اش یعنی نهمی را حفظ کرد. به هر حال شاگردان دامغانی هم همانند بازی رفت مقابل این تیم با انگیزه خوب بازی کردند و  موفق شدند یازدهمین برد این فصل خود را تجربه کنند. با این نتیجه تبریزی ها با 22 امتیاز در رده دهم ماندند.

و بالاخره در مشهد تیم های میزان مشهد و پیشگامان کویر یزد به مصاف هم رفتند که در نهایت پیروزی از آن تیم مشهدی شد. در این بازی دیدنی که هر دو تیم با انگیزه مقابل هم ظاهر شده بودند مصاف وادی ها جالب به نظر می رسید. ابراهیم وادی به عنوان سرمربی تیم یزدی و محمد طاهر وادی به عنوان پاسور تیم میزان جدال دیدنی را با هم داشتند که در نهایت پسر و شاگرد در مقابل پدر مربی سابق خود پیروز شد. پیشگامان با این شکست 36 امتیازی شد و در رده ششم ماند و میزان هم با 2 امتیاز این بازی 34 امتیازی شد و جایگاه هفتم را بدست آورد.
 
بدین ترتیب با برگزاری 132 مسابقه در مرحله مقدماتی لیگ برتر والیبال مردان باشگاه های ایران در سال 91 به پایان رسید و تیم های پیکان، متین ورامین،
سایپا و کاله به مرحله پلی آف صعود کردند تا برای تعیین مقام اول تا چهارم به صورت ضربدری با هم پیکار کنند و تیم ها شهرداری ارومیه، پیشگامان کویر یزد، میزان خراسان، باریج اسانس کاشان، آلومینیوم المهدی بندر عباس، شهرداری تبریز، نوین کشاورز و بازرگانی جواهری گنبد با کسب مقام های پنجم تا 12 به کار خود در سال 91 پایان دادند.


نتایج کلی بازیهای امروز به شرج زیر است:
شهرداری ارومیه 3 – صفر نوین کشاورز
(25-19، 25-23، 25-22)
متین ورامین 3-1 کاله مازندران
(18-25، 25-23، 26-24، 25-19)
شهرداری تبریز 2-3 آلومینیوم المهدی بندرعباس
(25-18، 26-28، 15-25، 27-25، 16-18)
پیکان تهران 3-صفر باریج اسانس
(25-21، 25-19، 25-18)
میزان خراسان 3 - 2 پیشگامان کویر یزد
(35-33، 21-25، 25-19، 22-25، 20-18)
جواهری گنبد 2 - 3 سایپا البرز
(25-21، 21-25، 13-25، 25-20، 8-15)
 

لازم به ذکر است در مرحله پلی آف پیکان تهران با کاله مازندران پیکار می کند و متین ورامین به مصاف سایپا البرز می رود که در پایان این مرحله دو تیم پیروز در سالن دوازده هزار نفری مسابقه فینال را برگزار می کنند و تیم های بازنده در دیدار رده بندی با هم پیکار می کنند.

جدول رده بندی در ادامه ی مطلب.
پ.ن:
سلام
داشتم فکر میکردم با این اوصاف درسا و حوصله ی من، باید به فدراسیون پیشنهاد بدم فصل بعد، لیگ رو با 4 یا 6 تا تیم برگزار کنه!


تاریخ : پنجشنبه 26 بهمن 1391 | 10:42 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال
فدراسیون والیبال آرژانتین از تیم ملی والیبال ایران برای حضور در دو تورنمنت بین المللی دعوت به عمل آورد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، فدراسیون والیبال آرژانتین با ارسال دعوتنامه خود به فدراسیون والیبال کشورمان، از تیم ملی بزرگسالان
ایران دعوت کرد تا در دو تورنمنت بین المللی حضور پیدا کند.
بر این اساس تیم ملی والیبال
ایران در اولین دوره مسابقات بین المللی آمریکای جنوبی از 28 تا 30 مرداد با حضور چهار تیم و همچنین برای شرکت در تونمنت بین المللی چهارجانبه  از 1 تا 3 شهریور شرکت خواهد کرد.
تیم ملی آرژانتین دارنده مدال برنز در مسابقات قهرمانی جهان در بوئنوس آیرس در سال 1982، مدال برنز در بازی های المپیک سئول در سال 1988، یک مدال طلا و سه مدال برنز در بازی های پان آمریکا می باشد و در حال حاضر در جایگاه نهم جدول رده بندی تیم های ملی والیبال دنیا قرار دارد.

آن زمان که دشمن به جانمان حمله کرد، شهدا ما را شرمنده کردند...

نکند این روزها که دشمن به نان مان حمله کرده، شرمنده ی شهدا شویم....
وعده ی ما، امروز....جاوید باشی، ایران همیشه سرفراز من!


تا آخرین قطره ی خون،در کنارت هستم!


تاریخ : یکشنبه 22 بهمن 1391 | 09:32 ق.ظ | نویسنده : سونیا | ایرانی باحال

هفته دهم از رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاههای ایران امروز چهارشنبه 18 بهمن ماه در شهرهای مختلف برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته دهم از دور برگشت رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور با برگزاری شش مسابقه در شهرهای تهران، آمل، تبریز، یزد، کرج و کاشان برگزار شد که در پایان صعود تیم های متین ورامین و کاله مازندران به پلی آف قطعی شد و جدال پا به پای تیم های سایپا و شهرداری ارومیه برای رسیدن به پلی آف همچنان ادامه دارد. ضمن اینکه تیم های نوین کشاورز و جواهری گنبد هم با قرار گرفتن در رده های یازدهم و دوازدهم سقوطشان به لیگ دسته اول قطعی شد.

در مهمترین بازی هفته دهم تیم های صدرنشین پیکان و رده سومی کاله مازندران در شهر آمل به مصاف هم رفتند و پیروز این دوئل پنچ سته تیم میزبان بود. در این بازی کاله با تکیه بر بازیکنان ملی پوش خود همچون موسوی، زرینی و قائمی توانست جبران شکست دور رفت را انجام دهد و با نتیجه 3 بر 2 تیم صدرنشین پیکان را شکست دهد. عطایی که برای رسیدن به پلی آف در این هفته ها به آب و آتش می زد دو امتیاز سرنوشت ساز را امروز به دست آورد تا مجوز صعود به پلی آف را هم کسب کند. در این بین نباید از توان پاسورهای هر دو تیم به سادگی گذشت؛ پتکوویچ در تیم کاله و حسینی در تیم پیکان امروز تمام توان فنی خود را به نمایش گذاشتند تا همه از انجام این بازی دیدنی لذت ببرند. در طرف دیگر زمین هم اکبری و شاگردانش که صعودشان به پلی آف قطعی شده بود اگرچه در این بازی شکست خوردند اما توانستند 1 امتیاز را از آملی ها بگیرند و 46 امتیازی شوند. به این ترتیب پیکان صدرنشین و کاله هم با 41 امتیاز در رده سوم باقی ماندند.

در تهران تیم های نوین کشاورز و متین ورامین به مصاف هم رفتند تا این بازی به سود تیم میهمان رقم بخورد. بازی این دو تیم در حالی به سود کارخانه و تیمش با نتیجه 3 بر صفر رقم خورد که متین جواز صعود به پلی آف را به دست آورد و در طرف مقابل هم نوین کشاورز به لیگ دسته یک سقوط کرد. متین که تنها یک پیروزی برای صعود به پلی آف نیاز داشت در این بازی آن را به دست آورد تا به این ترتیب این تیم بعد از پیکان به عنوان تیم دوم خود را در پلی آف ببیند و از این پس برای حضور در آن مرحله برنامه ریزی کند. اما نوین کشاورز با هدایت آرمات که در این فصل برخلاف فصل قبل ظاهر شد نتوانست بر امتیازات خود بیفزاید تا در هفته دهم از دور برگشت با 16 امتیاز در رده یازدهم و متین هم با 44 امتیاز در رده دوم بمانند.

اما دیگر مدعی این فصل یعنی سایپا البرز در کرج موفق به شکست آلومینیوم شد. کرجی ها که در این روزها شرایط حساسی را پشت سر می گذارند، می دانستند باید برای رسیدن به پلی آف تنها به پیروزی دست یابند و حریف امروز خود را با نتیجه 3 بر 1 مغلوب  کردند تا علاوه بر کسب سه امتیاز این بازی برای بازی هفته آینده خود باروحیه ترشوند. نفرزاده که می دانست تیمش در این فصل کار سختی را دارد، برای رسیدن به جمع پلی آفی ها برنامه ای جز برد نداشت. اما آلومینیوم که این فصل هم به خوبی ظاهر شد در این بازی نتوانست پیروزی هفته گذشته اش را تکرار کند و سه امتیاز را به تیم میزبان داد تا با همان 26 امتیاز در رده نهم بماند. سایپا هم با این سه امتیاز مهم با 40 امتیاز در رده چهارم قرار گرفت تا سرنوشت صعودش به هفته آینده موکول شود.

در یزد هم تیم های پیشگامان کویر یزد و شهرداری ارومیه مقابل یکدیگر قرار گرفتند که نتیجه این بازی به سود یزدی ها رقم خورد. در این بازی پیشگامان کویر یزد که بعد از برد هفته قبل خود روحیه اش را به دست آورده بود توانست مقابل شهرداری ارومیه با قدرت ظاهر شود و در خانه با نتیجه 3 بر 2 پیروز شود. به این ترتیب شاگردان جورجویچ در تیم ارومیه ای که برای پیروزی به مصاف پیشگامان رفته بودند باید برای رسیدن به جمع 4 تیم برتر پلی آف بازی هفته آینده خود را با پیروزی پشت سر بگذارند چراکه از میام این تیم و سایپا البرز تنها یک تیم می تواند راهی پلی آف شود. به این ترتیب و با ثبت این نتیجه در جدول رده بندی تیم های شهرداری ارومیه و پیشگامان کویر یزد به ترتیب با 38 و 35 امتیاز در رده های پنجم و ششم قرار گرفتند. چه خوشگل شد!

در تبریز تیم شهرداری این شهر به ششمین برد خود در این فصل دست یافت. در این بازی شاگردان مساجدی به مصاف میزان مشهد رفتند  که موفق شدند این تیم را با نتیجه 3 بر صفر شکست دهد و خود را به امتیاز 21 برساند. تبریزی ها که چند هفته ای به شکست عادت کرده بودند در بازی امروز با تکیه بر انگیزه خود مقابل مشهدی ها به برد شیرین دست یافتند تا به این ترتیب در فاصله یک هفته تا پایان دور برگشت مسابقات، در رده دهم باقی بمانند و از سقوط به لیگ دسته یک نجات یابند. اما شاگردان قوچان نژاد که در بازی قبل مقابل سایپا یک امتیاز را به دست آوردند در این بازی نتوانستند فروغ هفته قبل را داشته باشند و پیروزی و 3 امتیاز این بازی را به تیم میزبان هدیه کردند تا به این ترتیب میزان با 32 امتیاز به رده هفتم سقوط کند.

در کاشان هم تیم باریج اسانس این شهر مقابل میهمان خود جواهری گنبد به پیروزی رسید. بازی امروز برای شاگردان معدنی بسیار خوش یمن بود تا این تیم، جواهری را که این فصل با ناکامی مواجه بوده را با نتیجه 3 بر صفر مغلوب سازد و به این ترتیب رقم امتیازات خود را به عدد 30 برساند. به این ترتیب هفتمین برد تیم باریج اسانس از شروع دور برگشت در روز ثبت بیستمین شکست جواهری به دست آمد تا این تیم گنبدی سقوطش به لیگ دسته اول قطعی شود. جواهری گنبد با 7 امتیاز در رده آخر جدول رده بندی قرار دارد.

لازم به ذکر است تیم کاله باتوجه به کسب این پیروزی به علت کسب تعداد برد بیشتر نسبت به شهرداری ارومیه تحت هر شرایطی به مرحله پلی آف صعود می کند، چرا که در صورت برابر شدن امتیازات تعداد برد رده بندی را مشخص می کند.

نتایج کلی مسابقات امروز چهارشنبه 18 بهمن ماه به شرح زیر است:
پیشگامان کویر یزد 3- 2 شهرداری ارومیه
(23-25 ، 25-14، 26-24، 20-25، 15-12)
 
نوین کشاورز صفر - 3 متین ورامین
(15-25 ، 25-27، 23-25)
 
شهرداری تبریز 3 – صفر میزان مشهد
(25-17 ، 25-21، 25-20)
 
کاله مازندران  3-2 پیکان تهران
(23-25، 25-21، 22-25، 25-16 ، 15-11)
 
سایپا البرز 3 – 1 آلومینیوم المهدی بندرعباس
(28-30 ، 25-19، 25-14 ، 25-21)
 
باریح اسانس کاشان 3 – صفر جواهری گنبد
(25-22، 25-19 ، 25-19)
 
به این ترتیب جدول رده بندی مسابقات تا پایان هفته بیست و یکم به شرح زیر است:

رده

تیم

امتیاز

1

پیکان تهران

46

2

متین ورامین

44

3

کاله مازندران

41

4

سایپا البرز

40

5

شهرداری ارومیه

38

6

پیشگامان کویر

35

7

میزان خراسان

32

8

باریج اسانس

30

9

آلومینیوم المهدی

26

10

شهرداری تبریز

21

11

نوین کشاورز

16

12

جواهری گنبد
تاریخ : چهارشنبه 18 بهمن 1391 | 10:27 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال

هفته نهم از دور برگشت رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاههای ایران فردا یکشنبه 15 بهمن ماه با شش دیدار همزمان در شهرهای مختلف برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، رقابتهای لیگ برتر والیبال
ایران با نزدیک شدن به روزهای پایانی خود شاهد بازیهای حساس و زیبا شده که تیم های مدعی برای کسب جواز حضور در مرحله پلی آف با تمام توان و قدرت پا به میدان می گذارند. اما در هفته نهم از دور برگشت بازیهای مهم و حساسی برگزار می شود که هرگز نمی توان نتایج را پیش بینی کرد و باید منتظر بود و دید که کدام تیم ها می توانند قدرت خود را به رخ حریفان بکشند.
اما در یکی از مهمترین بازیهای این هفته تیم شهرداری ارومیه در شهر خود از متین ورامین میزبانی می کند. متین که با هدایت کارخانه در هفته هشتم به پیروزی با ارزشی دست یافته، خود را برای پیروزی دیگری مقابل نماینده ارومیه آماده کرده است تا بتواند قدم به قدم با پیکان حرکت کند. اما این در حالی است که شاگردان جورجوویچ در تیم شهرداری ارومیه که در بازی قبلی هم پیروز شدند با انگیزه به میدان می آیند و البته می دانند همانند بازی رفت که متین را شکست دادند کار آسانی ندارند. هم اکنون متین ورامین با 41 امتیاز در رده دوم و شهرداری ارومیه با  34 امتیاز  در رده پنجم قرار دارند.
کاله مازندران هم در این روز میهمان بازرگانی جواهری گنبد است. آملی ها که با 37 امتیاز  در رده سوم قرار دارند برای تداوم حضورشان در رده سوم به برد مقابل تیم انتهای جدولی گنبد نیاز دارند. البته شاگردان عطایی که مدافع عنوان قهرمانی هم هستند برای جا نماندن از جمع مدعیان به هر سه امتیاز این بازی نیاز دارند و باید دید که این تیم همانند بازی رفت موفق به کسب امتیاز کامل می شود یا نه. در طرف مقابل هم جواهری گنبد که تنها 6 امتیاز را در اختیار دارد باید با همه توان مقابل این تیم مدعی قرار بگیرد و باید منتظر بود و دید که آیا این تیم می تواند از باخت مقابل کاله جلوگیری کند یا نه.

اما در مشهد یک بازی حساس دیگر برگزار می شود که طی آن تیم میزان مشهد از سایپا البرز پذیرایی می کند. در این بازی که به نوعی جدال مربیان مدعی یعنی قوچان نژاد و نفرزاده است دو تیم با انگیزه های برابر به مصاف هم می روند. سایپا برای تداوم حضورش در رده چهارم و میزان برای رسیدن به جمع 4 تیم برتر جدول رده بندی تلاش می کنند. در این بین حساسیت این بازی برای هر دوی آنها بسیار بالا است چراکه هرتیمی که امتیازش را از دست بدهد کارش در ادامه مسابقات بسیار سخت خواهد بود. هم اکنون سایپا 35 امتیازی است و میزان مشهد هم 31 امتیاز را در اختیار دارد.


در تهران تیم صدرنشین پیکان تهران میزبان نوین کشاورز است. در خانه والیبال جدال دو تیم همشهری برگزار می شود که هر تیم با شرایط کاملا متفاوت مقابل هم قرار می گیرند. پیکان که هفته قبل مقابل متین شکست خورد و امتیاز مهم این بازی را از دست داد حالا برای جبران مافات می آید و بسیار امیدوار است که همشهری خود را شکست دهد تا بتواند صدرنشینی اش را حفظ کند و حضور خود در جمع چهار تیم برتر را صد در صد کند.. این تیم هم اکنون 42 امتیازی است و بالاتر از سایر تیم ها در صدر است . اما در طرف دیگر تیم نوین کشاورز با هدایت آرمات تنها 16 امتیاز را در کارنامه خود به ثبت رسانده و اگرچه کار سختی را مقابل پیکان دارد اما با تمام توان بازی می کند تا به 16 امتیازش بیفزاید و از رده یازدهم جدا شود.


در یزد هم تیم پیشگامان کویر یزد از شهرداری تبریز میزبانی می کند. شاگردان مساجدی که هفته قبل تیم مدعی شهرداری ارومیه تا مرز شکست پیش بردند با انگیزه ای که حالا به دست آوردند مقابل تیم بحران زده پیشگامان به میدان می روند تا شاید بتوانند امتیازی را هم از این تیم بگیرند.تبریزی ها که با  18امتیاز در رده دهم قرار دارند برای فرار از خطر سقوط به امتیاز گیری فکر می کنند اما در طرف مقابل یزدی ها که کمتر کسی فکرش را می کرد که از رده اول در نیم فصل اول به رده هفتم برسد تنها برای اعاده حیثیت به میدان میرود و باید منتظر بود و دید که آیا وادی در این تیم می تواند پیشرفتی به وجود آورد یا نه. به هر حال پیشگامان با شکست هفته های اخیر خود با 30 امتیاز در رده هفتم قرار دارد.


در آخرین بازی روز یکشنبه تیمهای آلومینیوم المهدی هرمزگان و باریج اسانس کاشان در شهر بندرعباس به مصاف هم می روند. باریج اسانس که 5 هفته روی نوار برد حرکت می کند به مصاف تیمی می رود که از روحیه و شرایط فنی خوبی برخوردار است. شاگردان معدنی که  در دور برگشت با قدرت مقابل حریفانشان به میدان رفتند و آرام آرام و به دور از هیاهوی مدعیان به شمار امتیازات خود می افزایند به پیروزی در این بازی فکر می کنند تا بتوانند در جدول صعود کنند. این تیم در با قرار گرفتن در رده هشتم و با 27 امتیاز امیدوار به افزایش امتیازات خود است. در طرف دیگر هم نماینده بندرعباس با23 امتیاز در رده نهم قرار دارد.
 
برنامه کلی بازیهای هفته نهم به شرح زیر است:
ارومیه ساعت 15:30: شهرداری ارومیه – متین ورامین
یزد ساعت 15:30: پیشگامان کویر یزد – شهرداری تبریز
تهران ساعت 15:30: پیکان تهران – نوین کشاورز
مشهد ساعت 15:30: میزان مشهد – سایپا البرز
گنبد ساعت 15:30: بازرگانی جواهری گنبد – کاله مازندران
بندرعباس ساعت 15:30: آلومینیوم المهدی بندرعباس- باریج اسانس کاشان


دعوت بلغار ها از تیم ملی والیبال ایران

فدراسیون والیبال بلغارستان از تیم ملی والیبال کشورمان به طور رسمی دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، پس از مذاکرات  محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال
ایران  با همتای بلغاری خود در اجلاس سالیانه دپارتمان لیگ جهانی در لوزان سوئیس، عصر دیروز پنجشنبه 12بهمن ماه فدراسیون والیبال بلغارستان با ارسال دعوتنامه ای از تیم ملی والیبال کشورمان جهت برگزاری دو دیدار دوستانه با تیم ملی بلغارستان در تاریخ 28 می تا 2 ژوئن به طور رسمی دعوت کرد.


خوش خبر: بازی دوستانه با بلغارستان نهایی شد
 
سرپرست تیم ملی والیبال اعلام کرد که بلغارستان برای بازی با تیم ملی والیبال
ایران پیش از حضور در لیگ جهانی اعلام آمادگی کرده است.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال،  امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال درباره بازی دوستانه با تیم ملی والیبال
ایران گفت: با رایزنی مسئولان فدراسیون والیبال با کشورهای تراز اول برای انجام بازی دوستانه، فدراسیون والیبال بلغارستان برای بازی با ایران دعوتنامه رسمی خود را فرستاد.
وی افزود: با توجه به اینکه مسابقات لیگ جهانی 5 جون آغاز می شود بلغارستان برای تاریخ 28 می تا 2 جون ایران را برای بازی دوستانه دعوت کرده است تا بعد از پایان این بازی تدارکاتی، آنها به لهستان بروند و ما هم مستقیما راهی روسیه شویم و در لیگ جهانی بازی کنیم. این بازی تدارکاتی به این دلیل که بلغارستان در گروه ما نیست و می تواند محک خوبی برای ما باشد بسیار ایده آل است.
خوش خبر ادامه داد: البته لهستان هم برای بازی دوستانه با ما پیشنهاد داده تا بعد از بلغارستان راهی لهستان شویم و یک بازی تدارکاتی انجام دهیم و سپس از آنجا راهی روسیه شویم. به هر حال در روسیه باید در شهری بازی کنیم که نزدیک مرز لهستان است و این بازی هم می تواند برای ما مفید باشد اما هنوز این موضوع رسمی نشده و منتظر نامه رسمی لهستان هستیم تا در مورد آن تصمیم بگیریم.

سرپرست تیم ملی والیبال در مورد سایر بازیهای تدارکاتی تیم ملی والیبال هم گفت: ولاسکو با مربیان تیم های فرانسه و هلند که از دوستانش هستند برای انجام بازی تدارکاتی صحبت کرده تا برای لیگ جهانی و جام ملتهای آسیا با آنها دیدارهای دوستانه داشته باشیم. به هر حال شرایط طوری است اگر از 5 فروردین ماه اردوها آغاز شود زمان کمی برای هماهنگی ملی پوشان و ... داریم. در هر حال اگر مورد جدی دیگری پیشنهاد نشود با همین بازیهای تدارکاتی به لیگ جهانی می رویم.
وی با اشاره به برنامه تیم ملی افزود: اردوها از 12 فروردین ماه در قالب تیم ملی الف و ب آغاز می شود، ولاسکو تعدادی بازیکن جوان و جدید را انتخاب کرده و آنها شناسایی شدند. فکر می کنم با این شرایط در تیم ملی تغییرات جدیدی را شاهد باشیم.

خوش خبر همچنین در مورد تذکرات سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان در خصوص سه مورد گفت: ولاسکو با دیدن فیلم بازیهای لیگ از فدراسیون خواست تا در سه مورد به مربیان و بازیکنان تذکر دهد؛ اول اینکه اعتراض به داور نباید تبدیل به عادت برای بازیکنان شود، دوم اینکه مربیان باید توجه داشته باشند که الگوی بازیکنان و هدایت کنندگان آنها  در مسابقات هستند و نباید برای ارتباط مستقیم با داوران از محدوده خود خارج می شوند و به داوران اعتراض کنند و موجب تحریک بازیکنان شوند. اما موضوع سوم مربوط به پرتاب آب دهان بازیکنان در زمین برای سرنخوردن می شود. ولاسکو اعلام کرده که این موضوع باید برای حضور در لیگ جهانی از ذهن بازیکنان پاک شود چراکه اصلا صورت خوشی ندارد. او گفت که
ایران کشوری که است در آن بهداشت بیشتر از کشورش رعایت می شود و بازیکنان نباید در جایی که بعد رسانه ای دارد این کار را انجام دهند و در صورتی که این عادت از بین نرود ممکن است به قیمت خط خوردن آنها از اردوی تیم ملی تمام شود چراکه نمی خواهد فرهنگایران  برخلاف آنچه وجود دارد نشان داده شود. یعنی عاشق ولاسکو ام!


پ.ن: سلام بچه ها!

به استناد وبلاگ مهشید عزیز، بازی سایپا پخش زنده ست!

همه ی بازی ها هم همون ساعت 15:30 هستند.
تاریخ : شنبه 14 بهمن 1391 | 08:21 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال

هفته هشتم از دور برگشت لیگ برتر والیبال روز چهارشنبه 11 بهمن ماه در شهرهای مختلف برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، با نزدیک شدن به پایان مسابقات دور برگشت لیگ برتر والیبال تیم های حاضر برای امتیاز آوری و کسب رده های بالا تلاش بسیاری می کنند تا بتوانند مجوز صعود به پلی آف را به دست آورند. اما هفته هشتم از دور برگشت لیگ برتر والیبال روز چهارشنبه 11 بهمن ماه در شهرهای مختلف برگزار می شود که به دلیل حساسیت بالای برخی مسابقات سازمان لیگ برای چهار مسابقه ناظر ویژه تعیین کرده است.
اما تیم های پیکان تهران، متین ورامین، کاله مازندران، سایپا البرز، شهرداری ارومیه و میزان خراسان در این روز کار سختی را مقابل حریفانشان دارند چراکه امتیاز آوری در این روز می تواند سرنوشت صعود آنها به پلی آف را مشخص کند. آهان! اینجاش حساسه!
این تیم که با اختلاف امتیاز کمی نسبت به یکدیگر در جدول رده بندی قرار دارند باید با تمام داشته های فنی خود به میدان بیایند و باید در انتظار بازی های دیدنی در این هفته  بود.

اما در ورامین تیم متین این شهر از پیکان تهران میزبانی می کند. در این بازی اکبری و کارخانه هر دو برای یک هدف مشترک پا به میدان می گذارند و می خواهند با پیروزی علاوه بر کسب بیشترین امتیاز شرایط خود برای صعود به پلی آف را هموار سازند. پیکان که چند هفته ای صدرنشین بوده و با 4 امتیاز اختلاف نسبت به متین خیالش آسوده تر است مقابل انگیزه بالای ورامینی ها قرار می گیرد. تیم میزبان که در بازی رفت هم پیروز میدان شده بود بازهم تفکر پیروزی بر صدرنشین را دارد اما نباید فراموش کرد که پیکان تنها تیم بدون شکست دور برگشت بوده و برای صعود به پلی آف تنها به یک امتیاز نیاز دارد. در طرف مقابل هم شاگردان کارخانه که تنها در بازی مقابل سایپا شکست را در کارنامه دور برگشت خود ثبت کردند برای جبران امتیاز از دست رفته در خانه و ماندن در جمع چهار تیم برتر در میان هوادارانش قدرتنمایی میکنند. شاید هر دو تیم از حاشیه امنیتی خوبی برای ماندن در جمع چهارتیم برتر برخوردار باشند ولی این بازی از لحاظ حیثیتی برای آنها اهمیت فوق العاده ای دارد. هم اکنون متین با 38 و پیکان با 42 امتیاز  در رده های دوم و اول قرار دارند.

در کرج هم دیگر بازی حساس این هفته برگزار می شود. تیم سایپا البرز که با 32 امتیاز در رده چهارم ایستاده در این روز به مصاف پیشگامان کویر یزد می رود. یزدی ها که بعد از چند هفته شکست بالاخره شاهد تغییر مربی شان یعنی میرحسینی بودند حالا با حضور سرمربی جدید خود یعنی ابراهیم وادی مقابل سایپا به میدان می روند. این تیم که در هفته های قبل امتیازات زیادی را از دست داد و منجربه صقوط چند پله ای شان در جدول رده بندی شد حالا برای اعاده حیثیت به میدان می رود. اما این در حالی است که نفرزاده و شاگردانش در سایپا برای از دست ندادن امتیاز و فرصت صعود در جدول با بهترین شرایط به میدان می روند. در حال حاضر پیشگامان با 30 امتیاز در رده هفتم قرار دارد. بچه ها، آقای نفرزاده، دکتر ه. کسی میدونه دکترای چی داره؟!

در این بین تیم رده سومی کاله مازندران در آمل به مصاف تیم آلومینیوم المهدی بندرعباس می رود. شاگردان عطایی که هم اکنون 35 امتیازی هستند برای کسب سیزدهمین برد خود تلاش می کنند تا از کورس مدعیان پلی آف عقب نمانند. این در حالی است که آنها آلومینیوم را در مقابل خود می بینند و باید برابر انگیزه بالای شاگردان دامغانی تدابیر خاصی را بیاندیشند. چراکه بازی رفت دو تیم با پیروزی آلومینیوم همراه بود و دست کم گرفتن این تیم از سوی بازیکنان کاله درس بزرگی را به مازندرانی ها داد. به هر حال در روزی که همه مدعیان کار دشواری را در پیش دارند این تیم هم باید با استرس بالا مسابقه دهد و تنها به گرفتن بیشترین امتیاز فکر کند. آلومینیوم هم اکنون با 22 امتیاز در رده نهم جدول رده بندی قرار دارد.

در تبریز هم تیم شهرداری این شهر از شهرداری ارومیه پذیرایی می کند.  ارومیه ای ها که هم امتیاز با سایپا و به دلیل ست برده کمتر با 32 امتیاز در رده پنجم جدول قرار دارند به قدرت بازیکنان ملی پوش خود تکیه می کنند تا بتوانند با امتیاز گیری از حریفش و در صورت لغزش سایپا به رده بالاتر برسد. شاگردان جورجویچ صرب که هفته قبل مقابل پیکان شکست خوردند و نتوانستند از تهران امتیازی را به دست آورند برای جبران آن به تبریز می روند. اما تبریزی ها هم که با هدایت احمد مساجدی چند هفته ای است به طعم شکست عادت کردند برای گرفتن حداقل امتیاز از این بازی و تحت حمایت هواداران خود بازی می کنند تا شاید بتوانند در این روز پیروز از میدان خارج شوند و به 17 امتیاز خود بیافزایند.

اما باریج اسانس کاشان در این شهر از میزان مشهد پذیرایی می کند. این بازی که حساسیت خاص خود را دارد برای  میزان از اهمیت بیشتری برخوردار است چراکه این تیم که در حال حاضر در رده ششم قرار دارد تا حدی این احتمال را می دهد که در شرایطی که تیم های بالایی جدول نتوانند نتیجه مورد نظر خود را در هفته های آینده بگیرند، صعود کنند و حتی به پلی آف هم برسند. به هر حال اختلاف امتیاز تیم های رده چهارم تا هفتم این احتمال را به وجود می آورد که منتظر هر اتفاقی بود. اما این بازی جدال تفکرات مربیان با انگیزه لیگ است، از یک طرف معدنی و از طرف دیگر قوچان نژاد. هردو مربی که در این فصل به نتایج خوبی هم (باتوجه به داشته هایشان) رسیدند می خواهند تا در هفته های پایانی لیگ هر چه دارند را رو کنند و برای آن تلاش می کنند. مطمئنا این بازی هم از جذابیت خاصی برخوردار است و باید منتظر نتیجه آن بود. میزان خراسان و باریج اسانس کاشان هم اکنون با 31 و 24 امتیاز در رده های ششم و هشتم جدول رده بندی قرار دارند.

در آخرین بازی این هفته هم نوین کشاورز در تهران با بازرگانی جواهری گنبد مسابقه می دهد. این بازی که رقابت تیم های ته جدولی است نسبت به سایر مسابقات از حساسیت کمتری برخوردار است اما باید گفت که این دو تیم برای انجام بهترین بازی برنامه  دارند. به هر حال آنها برای دور شدن از خطر سقوط به لیگ دسته اول تلاش می کنند. هم اکنون نوین کشاورز با 14 امتیاز در رده یازدهم و جواهری گنبد با 5 امتیاز در رده دوازدهم قرار دارد.
 
برنامه کلی مسابقات این روز به شرح زیر است:
تبریز ساعت 15:30 : شهرداری تبریز – شهرداری ارومیه
ورامین ساعت 15:30 : متین ورامین – پیکان تهران
کرج ساعت 15:30 : سایپا البرزپیشگامان کویر یزد
تهران ساعت 15:30 : نوین کشاورز – بازرگانی جواهری گنبد
کاشان ساعت 15:30 : باریج اسانس کاشان – میزان خراسان
آمل ساعت 15:30 : کاله مازندران – آلومینیوم المهدی بندرعباس
 
جدول رده بندی مسابقات هم تا پایان هفته هفتم از دور برگشت به شرح زیر است:
1-      پیکان تهران با 42 امتیاز
2-      متین ورامین با 38 امتیاز
3-      کاله مازندران با 35 امتیاز
4-      سایپا البرز با 32 امتیاز
5-      شهرداری ارومیه با 32 امتیاز
6-      میزان خراسان با 31 امتیاز
7-      پیشگامان کویر یزد 30 امتیاز
8-      باریج اسانس کاشان 24 امتیاز
9-      آلومینیوم المهدی بندرعباس با 22 امتیاز
10-  شهرداری تبریز با 17 امتیاز
11-  نوین کشاورز با 14 امتیاز
12-  بازرگانی جواهری گنبد با 5 امتیازسلام بر همگی! 

اول از همه میخوام این عید قشنگ رو به همه تبریک بگم!

ایشالا که ازمون راضی باشن و کمکون کنن... اون دنیا هم نگاهی بهمون بندازن....

بعد اینکه چند روز پیش با سعدین صحبت میکردم، به همتون سلام رسوند!


و در نهایت اینکه یه لطفی بکنید و یه فاتحه بخونید... ممنون!

این عکس ه خوشگل بود، گفتم بذارمش:


بعدا نوشت:

بچه ها، آهنگ "شهر باران" مال "محمد علیزاده" رو پیشنهاد میکنم گوش بدید...

خیلی عالیه!
تاریخ : سه شنبه 10 بهمن 1391 | 07:10 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال
فدراسیون جهانی والیبال رده بندی جدیدی تیم های ملی والیبال دنیا را در ابتدای سال 2013 اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، فدراسیون جهانی والیبال FIVB تازه ترین رده بندی تیم های ملی والیبال دنیا را اعلام کرد که تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی
ایران با 58 امتیاز در رده چهاردهم ماند. در رده بندی اعلام شده در جمع بیست تیم اول تنها پنج تیم نسبت به رده بندی قبل که در جولای سال 2012 اعلام شده بود، تغییر جایگاه (تنها یک پله نزول یا صعود) داشتند.
در میان بیست تیم برتر تیم چین با یک پله نزول در رده شانزدهم قرار گرفت و ژاپن هم بدون تغییر در رده نوزدهم ماند.

بدین ترتیب رده بندی بیست تیم برتر والیبال دنیا به قرار زیر است:
1-    برزیل
2-    روسیه
3-    ایتالیا
4-    لهستان
5-    امریکا
6-    کوبا
7-    صربستان
8-    بلغارستان
9-    آرژانتین
10-    آلمان
11-    استرالیا
12-    مصر
13-    تونس
14-   
ایران
15-    فرانسه
16-    چین
17-    کامرون
18-    کانادا
19-    ژاپن
20-    ونزوئلا

لازم به ذکر است در این رده بندی تیم ملی والیبال زنان کشورمان نیز با پنج امتیاز در رده 92 جهان قرار گرفته است.


پیروزی سه مدعی در هفته هفتم؛ تداوم صدرنشینی پیکان

هفته هفتم از دور برگشت رقابتهای لیگ برتر والیبال با برگزاری شش مسابقه در شهرهای مختلف برگزار شد که طی آن پیکان همچنان صدرنشین ماند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته هفتم از دور برگشت رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاههای ایران امروز چهارشنبه 4 بهمن ماه در حالی در شهرهای مختلف برگزار شد که تیم های مدعی روز سختی را پشت سر گذاشتند تا در ادامه مسابقات لیگ برتر ، رقابتهای حساس تری را از تیم ها شاهد باشیم. اما در مسابقات امروز تیم های
پیکان، سایپا،    تیم های پیروز این هفته بودند تا جدول رده بندی هم با تغییراتی مواجه شود.
اما در یکی از زیباترین (راس میگه! بازی قشنگی بود!) بازیهای این هفته تیم
پیکان تهران موفق شد 3 بر 1 بر حریف خود شهرداری ارومیه غلبه کند و به صدرنشینی اش در جدول ادامه دهد. در این بازی که به نوعی قدرتنمایی دو پاسور ملی پوش ایران هم بود معروف و حسینی افکار خود را به رخ یکدیگر می کشیدند اما در نهایت این تیم پیکان بود که موفق شد با تکیه بر کار گروهی و نظم همیشگی اش پیروز شود. اکبری که می دانست امروز کار سختی را درپیش دارد بازیکنان باتجربه خود را به میدان فرستاد تا یک رقابت دیدنی را رقم بزنند و همین اتفاق هم افتاد. در طرف مقابل هم جورجویچ صرب در تیم ارومیه ای نیروهای پرتوان و باتجربه ای را به میدان فرستاد اما حاصل آن رقابت پابه پا با تیم صدرنشین بود و تنها یک ست از آن تیم شهرداری ارومیه شد. در هر حال با این نتیجه پیکان با 42 امتیاز به صدرنشینی اش در جدول تداوم بخشید و شهرداری ارومیه هم با 32 امتیاز در رده پنجم ایستاد. به این ترتیب تیم پیکان در صورتی که در طول مسابقات بعدی بتواند تنها یک امتیاز را به دست آورد صعودش به مرحله پلی آف قطعی خواهد شد.

در تبریز هم تیم شهرداری تبریز در حالی که از سایپا البرز میزبانی می کرد مقابل این تیم شکست خورد. در این بازی شاگردان نفرزاده موفق شدند 3 بر صفر از سد میزبان خود بگذرند تا بازهم مساجدی در تیم تبریزی نتواند به برد دست پیدا کند. سایپا که در بازی رفت هم پیروز میدان شده بود توانست شکست هفته قبل خود را جبران کند و تا خود را به جمع دیگر مدعیان نزدیک کند. اما شهرداری تبریز با این شکست، سومین شکست پیاپی خود را در طول هفته های قبل تجربه کرد تا بدون کسب امتیاز هچنان با 17 امتیاز در رده دهم باقی بماند. سایپا هم با این سه امتیاز مهم 32 امتیازی شد و بالاتر از شهرداری ارومیه و به دلیل ست برده بیشتر به رده چهارم صعود کرد.

در جالب ترین بازی این هفته هم تیم های میزان خراسان و کاله مازندران رودرروی هم قرار گرفتند که در پایان تیم میزان در یک بازی زیبا توانست مدافع عنوان قهرمانی را شکست دهد و به رده ششم صعود کند. میزان که با حمایت هوادارانش در مشهد با قدرت مقابل کاله به میدان آمد توانست با نتیجه 3 بر یک از سد حریفش بگذرد و تنها یک ست را به این تیم واگذار کرد. قوچان نژاد که در این فصل به همراه تیمش به نتایج دور از انتظاری دست یافته است بار دیگر توانست قدرت و توان بازیکنانش را به رخ مدعیان بکشد و این بار نوبت شاگردان عطایی بود. البته کاله در بازی رفت هم مغلوب این تیم شده بود و این به معنای آن است که آنالیز تیم کاله در مقابل انگیزه بالای شاگران قوچان نژاد بی تاثیر بود. به این ترتیب و با ثبت این نتیجه تیم کاله با همان 35 امتیاز به رده سوم سقوط کرد و تیم میزان خراسان با 31 امتیاز در رده ششم جای گرفت.

اما در بندرعباس دیگر نماینده تهران یعنی نوین کشاورز موفق شد بر میزبان خود یعنی آلومینیوم المهدی بندرعباس غلبه کند. آرمات که برای جبران شکست دور رفت مقابل جنوبی ها بازیکنانش را آماده کرده بود توانست با نتیجه 3 بر یک بر حریفش پیروز شود و چهارمین پیروزی این فصل خود را جشن بگیرد. شاگردان دامغانی هم دو شکست را در هفته های قبل کسب کرده بودند و امتیازات زیادی را از دست دادنند در این بازی هم نتوانستند از شکست تیمشان جلوگیری کنند تا بدون امتیاز از این بازی بمانند و با همان 22 امتیاز در رده نهم قرار بگیرند. نوین کشاورز هم با سه امتیاز این بازی 14 امتیازی شد و در رده یازدهم ماند.

اما دیگر مدعی این فصل یعنی متین ورامین هم دیگر پیروز این هفته بود. این تیم در ورامین از بازرگانی جواهری گنبد پذیرایی می کرد که در نهایت میهمانش را با نتیجه 3 بر یک  شکست دادو به رده دوم جدول صعود کرد. کارخانه که امروز پنجمین برد پیاپی تیمش را کسب کرد 38 امتیازی شد تا در روزی که کاله مازندران شکست می خورد این تیم به رده دوم برسد. البته متین بازهم در تقابل با این تیم پیروز بود چراکه بازی رفت را هم با پیروزی پشت سر گذاشته بود. در طرف مقابل هم جواهری هفدهمین باخت این فصلش را ثبت کرد تا با همان 5 امتیاز در رده آخر باقی بماند.

در یزد هم تیم پیشگامان کویر در ادامه روند شکست هایش بار دیگر شکست خورد تا پنجمین باخت پیاپی خود را کسب کند. در این بازی یزدی ها میزبان تیم باریج اسانس بودند که در این بازی شاگردان معدنی موفق شدند با نتیجه 3 بر 2 و در یک بازی دیدنی میزبان خود را شکست دهند و نهمین برد خود را به دست آورند. پیشگامان که از ابتدای نیم فصل دوم دچار افت شده ظاهرا هنوز نتوانسته خود را به شرایط آرمانی برساند و به همین دلیل هر هفته یک رده سقوط می کند. با نتیجه امروز تیم پیشگامان با 30 امتیاز در رده هفتم ماند و باریج اسانس هم با دو امتیاز این بازی 24 امتیازی شد و در رده هشتم جای گرفت.
 
نتایج کلی رقابتهای هفته هفتم از دور برگشت به شرح زیر است:
پیکان تهران 3 – 1 شهرداری ارومیه
(25-19 ، 25-27 ، 25-20 ، 25-22)

 عکس های بازی: 1                       3            4

شهرداری تبریز صفر – 3 سایپای البرز
(23-25 ، 31-33 ، 18-25)

 عکسهای این بازی: ببینید!

متین ورامین 3 – 1 بازرگانی جواهری گنبد
(20-25 ، 25-21 ، 25-21 ، 25-21)

عکس نداره!

پیشگامان کویر یزد 2 – 3 باریج اسانس کاشان
(21-25 ، 25-17 ، 25-20 ، 20-25 ، 13-15)

عکس های این بازی: 1             2

آلومینیوم المهدی بندرعباس 1 – 3 نوین کشاورز
(24-26 ، 25-20 ، 21-25 ، 16-25)

 عکس های این بازی: ببینید!

خیلی عکساش کجه! :دی من سرم گیج رفت دیدمشون!

میزان مشهد 3 – 1 کاله مازندران
(25-18 ، 28-30 ، 25-23 ، 25-23)

اینم آخریش: 1                  2


سلااااااااااااااااااااام!

وااااااااااااااااااااای! پیر شدم! چه پست سختی بود!

چند وقت بود از این کارا نکرده بودم؟!
تاریخ : پنجشنبه 5 بهمن 1391 | 10:40 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

downlode & code