عصر امروز یكشنبه 31 اردیبهشت ماه رئیس و نایب رئیس به همراه عضو جدید هیئت رئیسه فدراسیون پس از جلسه یك ساعته از تمرینات تیم ملی والیبال كشورمان دیدن كردند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، در حالی كه تنها یك هفته به اعزام تیم ملی والیبال به توكیو مانده (
)، محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال هر روز صبح و بعد از ظهر چند دقیقه ای بر سر تمرینات حاضر می شود و از نزدیك به تماشای تمرینات ملی پوشان می پردازد. ایول! واقعا عالی ن این آقای داورزنی! خدا حفظشون کنه واسه والیبال!

عصر امروز هم پس از جلسه یك ساعته ای كه دكتر محمدرضا داورزنی، دكتر علی ذبیحی عضو جدید هیئت رئیسه فدراسیون والیبال و دكتر احمد ضیایی نایب رئیس و عضو هیئت رئیسه فدراسیون با هم داشتند، به اتفاق از تمرینات تیم ملی والیبال كشورمان كه در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود، بازدید كردند.

شانریت بامداد دوشنبه وارد تهران می شود

رییس كمیته مسابقات كنفدراسیون والیبال آسیا برای بازدید از شهرهای ارومیه و اصفهان فردا دوشنبه ساعت چهار بامداد وارد تهران می شود.

گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، شانریت از طریق فرودگاه امام خمینی(ره) وارد تهران می شود و ساعت 14 عصر برای بازدید از امكانات میزبانی شهر ارومیه راهی این شهر خواهدشد.
سعید درخشنده دبیركل فدراسیون والیبال و عضو كمیته مسابقات كنفدراسیون والیبال آسیا شانریت را در سفر به ارومیه و بازدید از امكانات ورزشی این شهر برای میزبانی هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان آسیا همراهی خواهد كرد.
عضو كمیته مسابقات فدراسیون جهانی والیبال در مدت اقامت خود در ارومیه قرعه كشی مسابقات والیبال جوانان و نوجوانان آسیا را كه به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در ارومیه و اصفهان برگزار خواهد شد، انجام می دهد.
مراسم قرعه كشی با حضور محمدرضا داروزنی و مسئولین استانی روز سه شنبه سالن آمفی تئاتر مخابرات شهر ارومیه برگزار می شود.
هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان پسر آسیا از ششم تا 14 مهرماه سال جاری به میزبانی جمهوری اسلامی  ایران در شهر ارومیه برگزار خواهد شد.


یه خبر عاااااااااااااااااااااااااااااالی!

ایران برای سومین سال متوالی قهرمان جام جهانی کشتی فرنگی شد

 تبرییییییییییییییییییییییییییک!تاریخ : یکشنبه 31 اردیبهشت 1391 | 09:37 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال

سی چلو :ولاسکو عشق برد دارد
خوان سی چلو دستیار آرژانتینی ولاسکو همه برنامه ریزیهای تیم ملی را برعهده دارد.وقتی ولاسکو به توصیه گواردیولا مصاحبه نمی کند ما هم سراغ سیچلو رفتیم.او حالا ایران
را خوب می شناسد. به نظرش ایران با پیشرفت پله،پله اش می تواند در مسابقه زیرگروه المپیک هم بدرخشد.درخششی که نتیجه اش هیچ چیز جز رفتن به المپیک نیست. انگیزه ای که سیچلو به عشق ان هر روز بیدار می شود.

*وضعیت تیم ایران قبل از مسابقه های زیرگروه المپیک چطور است؟
ایران تیم خوبی است و حالا سخت تمرین می کند.تمریناتی که ضعف های تیم را می پوشاند. البته به تمرین خوب نیاز داریم.

*ایران متفاوت از جام جهانی به ژاپن می رود؟
تیم حالا از نظر آمار و ارقام در بازیهای اخیر مقابل صربستان،اسلوونی و بلغارستان به سطح تیم
ایران در جام جهانی ژاپن رسیده است.البته فکر می کنم اگر روی تو پهای برگشتی خوب کار کنیم و دفاع هم جا خالی ها را پر کند تا مدافعان خوب دفاع کنند.همه تیم ها جلوی ما مشکل پیدا می کنند.

*اما تیم های دیگر هم بیکار ننشسته اند؟
ما  هم فیلم همه تیم ها را می بینیم.آنها را با  آمار و ارقام می سنجیم. ما متوجه شدیم ژاپن،کره و چین دریافت های اول مشکل دارند.اما از بیشتر توپهای  برگشتی  امتیاز می گیرند .بنابراین اگر بتوانیم روی تا توپ های اول را عوض کنیم  ،می توانیم روی توپهای برگشتی امتیاز بگیریم.یعنی در توپ گیری آمار و ارقام را خوب نگه داریم.

*ما این مشکل را داریم.
درست است اما روی این مساله کار می کنیم و قدم  ،قدم بهتر می شویم.البته تیم ما در دریافتها و سرویس های موجی خیلی بهتر شده.در لیگ ایران کمتر بازیکنی سرویس موجی می زند در حالی که در رقابتهای بین المللی بیشتر بازیکنان از ان استفاده می کنند.به همین خاطر تمرکزمان را گذاشته ایم روی سرویس های پرشی.

*اگر قرار باشد تیم را با جام جهانی مقایسه کنیم .یعنی بهتر از جام جهانی شده؟
به سطح یک نواختی رسیده. باید روی پاسهای  بلند از ته زمین بیشتر کار کنیم.البته در بازیهایی که انجام دادیم بالانس سرویس خیلی بهتر از جام جهانی  شده است.

* فکر می کنید ایران المپیکی می شود؟
هرروز با انگیزه صعود به المپیک از خواب بیدار می شوم. (آخـــــــــــی! چه با وجدان!
)  در ژاپن مسابقه خیلی سختی انتظار ایران را می کشد اما تیم باید برای سهمیه بجنگد.ولاسکو هم می گوید بازیهای زیرگروه از آنچه فکر می کنید سخت تر است.طبیعی است که سخت باشد. اماهمیشه  باید افق بالاتری را ببینی تا به هدف پایین تر برسی.درواقع برای رسیدن به هدف باید هدف بزرگتری داشته باشیم.

* اما خود ولاسکو معتقد است تیمش با قهرمانی زیرگروه المپیک ،سهمیه می گیرد.نه اینکه بهترین تیم اسیا شود؟
او عشق برد دارد. هیچ وقت به باخت فکر نمی کند.

*کار در ایران سخت تر است یا آرژانتین ؟
کار در
ایران خیلی با آرژانتین فرق دارد.چرا که هر کدام مشکلات خاص خودشان را دارند. در ایران مشکلات خروج بازیکنان،سربازی آنها و ویزا را داریم که در کشور من نیست.تیم ملی خیلی راحت می تواند بازیهای تدارکاتی با بقیه کشورها داشته باشد. اما آرژانتین امکانات ایران را ندارد.از سالنهای خوب اینجا خبری نیست.

*این بخشی از تفاوتهاست.اما با امدن ولاسکو و شما به ایران انتظارات ناخودآگاه از تیم برای گرفتن نتیجه بالا می رود. این فشار زیادی به شما نمی آورد؟
قرار نیست که ما فقط حضور داشته باشیم.بالاخره حرکت رو به جلو پله،پله انجام می شود.درخشش
ایران در جام جهانی.دعوت ایران به صربستان و بازی با تیم های مثل ان (منظورش کجاست؟! ) و بلغارستان قدم های خوبی است که برداشتیم.البته به بالا رسیدن تیم هم زمان لازم دارد و حرکت خودش را می طلبد.

*بازیهای تدارکاتی چقدر در بهتر شدن تیم ایران در زیرگروه کمک می کند؟
به طورحتم تاثیر زیادی دارند.وقتی بازیکن در شرایط بازی قرار می گیرد،در بازیهای تدارکاتی می تواند خودش را محک بزند و البته متوجه می شود که برای جبران اشتباهاتش چه کار کند. اما اگر بازی تدارکاتی نباشدنمی داند چه عکس العملی باید داشته باشد.

منبع: روزنامه خبرورزشی - مهری رنجبر


اعتراض ایران و لغو سفر تیم ملی والیبال به چك

فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران در اعتراض به عدم همكاری سفارت جمهوری چك در تهران، سفر تیم ملی والیبال به این كشور را لغو كرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، ملی پوشان كشورمان قرار بود امشب دوشنبه 25 خرداد به منظور برگزاری سه دیدار تداركاتی راهی جمهوری چك شوند كه به دلیل كوتاهی و عدم همكاری سفارت این كشور در تهران و صادر نشدن به موقع ویزا فدراسیون والیبال ایران اعلام كرد تیم ملی را به این كشور نخواهد فرستاد.
باتوجه به عدم حضور تیم كوبا در رقابت های انتخابی المپیك  محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال طی نامه ای به همتای كوبایی خود موافقت ایران را برای در خواست فدراسیون كوبا مبنی بر برگزاری چند دیدار تداركاتی در تهران اعلام كرد.

همچنین برگزاری بازی های دوستانه با تیم ملی هلند نیز كه قرار بود در ادامه سفر تیم ملی به چك برگزار شود، لغو شد.
بدین ترتیب تیم ملی والیبال كشورمان تمرینات آماده سازی خود را از فردا سه شنبه در تهران آغاز خواهد كرد كه سه روز تمرین و یك روز استراحت در برنامه خود خواهد داشت.

با توجه موافقت فدراسیون والیبال با حضور تیم ملی كوبا بر اساس برنامه توافق شده تیم ملی والیبال كشورمان چهار دیدار تداركاتی با مردان والیبال كوبا برگزار می كند.

تیم ملی والیبال كشورمان كه عنوان قهرمانی آسیا را یدك می كشد، هشتم خردادماه نیز عازم توكیو خواهد شد تا با چند روز حضور زودتر در این كشور، از نظر آب و هوایی و جغرافیایی آماده حضور در مسابقات انتخابی المپیك 2012 لندن شود. خدا کنه مثل جام جهانی زیرش نزنن که شب مسابقه بچه ها برسن....
مسابقات انتخابی المپیك 2012 لندن نیز از 12 خردادماه آغاز خواهد شد.

چه غضبناک !!تاریخ : دوشنبه 25 اردیبهشت 1391 | 08:10 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال

حضور كشورهای انگلیس (میزبان)، لهستان، روسیه، برزیل، تونس، ایالات متحده ، ایتالیا و آرژانتین در بازی های والیبال المپیك 2012 لندن نهایی شد.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال انگلستان با كسب میزبانی سی امین دوره بازی های المپیك جواز حضور در این رقابت ها را به دست آورد.
تیم های لهستان، روسیه و برزیل نیز با كسب مقام های اول تا سوم مسابقات جام جهانی والیباال حضور خود در المپیك را قطعی كردند.
تیم ملی والیبال تونس با كسب عنوان قهرمانی در قاره افریقا، ایالات متحده ، ایتالیا و آرژانتین نیز به ترتیب با كسب قهرمانی در مسابقات انتخابی المپیك در سه منطقه "آمریكای شمالی و مركزی"، "منطقه اروپا" و " آمریكای جنوبی" به این رویداد مهم ورزشی صعود كردند.


در حالی كه كمتر از 74 روز به آغاز بازی های المپیك 2012 لندن باقی است، (ششم تا 22 مردادماه سال جاری) چهره چهار تیم دیگر شركت كننده در مسابقات والیبال بازی های المپیك 2012 لندن مشخص نشده است.
مسابقات والیبال انتخابی ژاپن كه از 12 خردادماه سال جاری به میزبانی توكیو برگزار خواهد شد، چهره دو تیم دیگر المپیك لندن را مشخص خواهد كرد. در این رقابت ها تیم قهرمان و بهترین تیم آسیایی شركت كننده جواز حضور در المپیك را به دست خواهد آورد.


از قاره آسیا پنج تیم ایران، كره جنوبی، ژاپن، استرالیا و چین در این رقابت ها شركت می كنند و از دیگر قاره های جهان ونزوئلا، صربستان و پرتوریكو به انتخاب فدراسیون جهانی والیبال شركت خواهند كرد.
مسابقات انتخابی ایتالیا و آلمان دو سكوی دیگر برای صعود به المپیك لندن است كه قهرمان این مسابقات راهی المپیك 2012 خواهند شد تا 12 تیم شركت كننده نهایی شود.

حریفان غیر آسیایی ایران مشخص شدند

فدراسیون جهانی والیبال سه تیم غیر آسیایی مسابقات انتخابی المپیك در ژاپن كه از 12 خردادماه در توكیو برگزار می شود را مشخص كرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال پس از پایان رقابت های انتخابی المپیك در مناطق نورسكا، اروپا و امریكای جنوبی فدراسیون جهانی والیبال سه كشور ونزوئلا (نایب قهرمانی مسابقات انتخابی آمریكای جنوبی)، صربستان (تیم سوم مسابقات انتخابی اروپا) و پورتوریكو (تیم چهارم رقابت های انتخابی نورسكا) را به عنوان سه تیم غیر آسیایی شركت كننده در مسابقات انتخابی ژاپن معرفی كرد.
لازم به ذكر است تیم های ملی والیبال ایران، ژاپن، چین، كره جنوبی و استرالیا دیگر تیم های شركت كننده در این مسابقات هستند كه در پایان رقابت های تیم قهرمان و بهترین تیم آسیایی به جواز حضور در مسابقات والیبال المپیك 2012 لندن را كسب می كند.

من شخصا به صعود به المپیک سخت امیدوارم!

طبقه بندی: انتخابی المپیک 2012 لندن،

تاریخ : دوشنبه 25 اردیبهشت 1391 | 08:01 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال

كنفدراسیون والیبال آسیا برنامه مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای مردان آسیا را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان آسیا از دهم تیرماه به مدت 9 روز (18 تیر) در شانگهای چین برگزار می شود که پنج روز نخست دور مقدماتی، یک روز استراحت و سه روز آخر نیمه نهایی و نهایی خواهد بود.
تیم والیبال کاله در نخستین دیدار دور مقدماتی به مصاف نماینده ازبکستان خواهد رفت و در دومین روز این رقابت ها نیز استراحت دارد.
نماینده والیبال کشورمان در سومین روز از دور مقدماتی با نماینده قطر بازی می کند و در روز 13 تیرماه که برابر با چهارمین روز مسابقات است به مصاف نماینده میانمار خواهد رفت. کاله در پنجمین و آخرین روز دور مقدماتی نیز استراحت دارد.
مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان آسیا با حضور 17 تیم در چهار گروه و در دو سالن شهر شانگهای چین برگزار خواهد شد که گروه بندی تیم های شرکت کننده به قرار زیر است:
گروه اول: چین، ویتنام، افغانستان، امارات
گروه دوم: ایران، قطر، ازبکستان و میانمار
گروه سوم: قزاقستان، اندونزی، هندوستان و کویت
گروه چهارم: ژاپن، تایلند، تاجیکستان، سنگاپور و مغولستان
برنامه کامل دور مقدماتی این مسابقات و ساعت بازی ها به وقت ملحی به قرار زیر است :

دهم تیرماه (روز اول):
10:30، ویتنام – افغانستان
10:30، ایران – ازبکستان
13:30، اندونزی – قزاقستان
13:30، سنگاپور – تاجیکستان
16:30، امارات – چین
16:30، مغولستان – تایلند

یازدهم تیرماه (روز دوم):
10:30، هندوستان – کویت
10:30، ژاپن – مغولستان
13:30، امارات – ویتنام
13:30، تایلند – سنگاپور
16:30، چین – افغانستان
16:30، میانمار – قطر

دوازدهم تیرماه (روز سوم):
10:30، تاجیکستان – تایلند
10:30، ازبکستان – میانمار
13:30، اندونزی – کویت
13:30، سنگاپور  - ژاپن
16:30، قزاقستان – هندوستان
16:30، ایران – قطر

سیزدهم تیرماه (روز چهارم):
10:30، مغولستان – سنگاپور
13:30، هندوستان – اندونزی
13:30، ژاپن – تاجیکستان
16:30، ویتنام – چین
16:30، میانمار – ایران

چهاردهم تیرماه (روز پنجم):
10:30، تاجیکستان – مغولستان
13:30، افغانستان – امارات
13:30، قطر – ازبکستان
16:30، کویت – قزاقستان
16:30، تایلند – ژاپن

پانزده تیرماه همه تیم استراحت دارند و از شانزدهم تیرماه مراحل بعدی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا به مدت سه روز پیگیری خواهد شد.
قهرمان این رقابت ها مجوز حضور در مسابقات قهرمانی باشگاه های جهان كه مهرماه سال جاری در قطر برگزار می شود را كسب می كند.

بازیکنان کاله به AVC معرفی شدند (این خبر قدیمی ه ولی خب مرتبط...)

بازیکنان تیم والیبال کاله مازندران برای حضور در رقابت های قهرمانی باشگاه های آسیا به کنفدراسیون والیبال آسیا (AVC) معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان آسیا از دهم تیرماه به مدت 9 روز (18 تیر) در شانگهای چین برگزار می شود که پنج روز نخست دور مقدماتی، یک روز استراحت و سه روز آخر نیز مراحل نیمه نهایی و نهایی این رقابت ها خواهد بود.

تیم والیبال کاله مازندران که با قهرمانی در لیگ برتر والیبال سال 90 جواز حضور در رقابت های قهرمانی باشگاههای مردان آسیا را به دست آورد، به عنوان نماینده ایران با 12 بازیکن در این رقابت ها شرکت می کند.

فدراسیون والیبال ایران اسامی 19 بازیكن کاله را برای شركت در این رقابت ها به كنفدراسیون والیبال آسیا معرفی كرد كه كادر فنی می بایست تا زمان اعزام تیم به چین 12 نفر آنها را به عنوان نفرات نهایی تیم کاله مازندران برای شركت در رقابت های باشگاههای مردان آسیا انتخاب و معرفی كند.

اسامی 19 بازیكن معرفی شده به قرار زیر است:
فرهاد قائمی، میلاد عبادی پور، مجتبی میرزاجانپور، میرسعید معروف، حسام بخششی، عادل غلامی، حمزه زرینی، محمد موسوی عراقی، علیرضا نادی، آرش صادقیانی، شهرام محمودی، فرهاد نظری افشار، مهدی مهدوی، وحید سید عباسی، مهدی رنجبر، عبدالرضا علیزاده، رضا قراء و علی حسینی

همچنین حسن منصوری به عنوان سرپرست، بهروز عطائی (سرمربی)، محمد شریعتی (کمک مربی)، قاسم نائیچی به عنوان تمرین دهنده ، مهرداد مهرانپور به عنوان آنالیزور  و دکتر فرهادی به عنوان پزشک تیم والیبال کاله را همراهی خواهند کرد.


مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا با حضور 17 تیم در چهار گروه برگزار خواهد شد که تیم کاله مازندران به عنوان نماینده ایران با نمایندگان قطر، ازبکستان و میانمار در گروه دوم این رقابت ها قرار دارند.
گروه اول: چین، ویتنام، افغانستان، امارات
گروه دوم: ایران، قطر، ازبکستان و میانمار
گروه سوم: قزاقستان، اندونزی، هندوستان و کویت
گروه چهارم: ژاپن، تایلند، تاجیکستان، سنگاپور و مغولستان
قهرمان این رقابت ها مجوز حضور در مسابقات قهرمانی باشگاه های جهان را به دست می آورد.


پ.ن: امروز 20 اردیبهشت تولد یه دوست ه... آقا سعید! یا مثل اون قدیما، بابام...

تولدت مبارک! برات از خدا بهترین ها رو می خوام!
تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1391 | 08:58 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال

تیم ملی والیبال کشورمان که برای برگزاری هفت دیدار تدارکاتی عازم سه کشور اروپایی شده بود، ساعت چهار بامداد امروز – جمعه – به تهران بازگشت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال سوم اردیبهشت ماه تهران را به مقصد اسلوونی ترک کرد و در پنجم اردبهشت در نخستین دیدار تدارکاتی خود در قاره اروپا موفق به شکست سه بر یک تیم ملی والیبال اسلوونی شد.
تیم ملی والیبال کشورمان در دومین بازی دوستانه مقابل میزبان خود اسلوونی سه بر دو متوقف شد تا با یک پیروزی و یک شکست این کشور را به مقصد صربستان ترک کند.
تیم ملی والیبال ایران در سومین دیدار تدارکاتی به مصاف صربستان قهرمان قاره اروپا رفت و با نتیجه 3 بر 2 مغلوب این تیم شد.
شاگردان خولیو ولاسکو ست های دوم و چهارم را 25 بر 23 و 25 بر 21 از آن خود کردند و ست های اول، سوم و پنجم را 26 بر 24، 25 بر 22 و 25 بر 17 به حریف خود واگذار کردند.
ملی پوشان والیبال کشورمان که خود را برای شرکت در رقابت های انتخابی المپیک آماده می کنند، شنبه 9 اردیبهشت ماه در چهارمین دیدار دوستانه خود به مصاف تیم ملی صربستان رفتند و در مبارزه ای نزدیک موفق به شکست سه بر یک این تیم شدند.
در پنجمین بازی تدارکاتی تیم ملی والیبال، بازیکنان ذخیره این تیم در نخستین دیدار خود در تورنمنت چهارجانبه بلغارستان موفق به شکست تیم ملی ب این کشور شدند.
از ویژگی های تورنمنت چهار جانبه بلغارستان حضور تیم استرالیا (همرنگ کاله میشه! ) است که این تیم یکی از حریفان ایران در مسابقات انتخابی المپیک 2012 لندن در منطقه آسیا است و همچنین امکان حضور بغارستان در رقابت های انتحابی المپیک نیز به عنوان یک از سه تیم غیر آسیایی وجود دارد.
ششمین بازی تدارکاتی تیم ملی والیبال در دومین بازی تورنمنت چهار جانبه بلغارستان انجام شد که ملی پوشان ایران  مقابل تیم ملی استرالیا سه بر صفر به پیروزی رسید. همینه! تو انتخابی المپیک هم سوسکشون می کنیم!
و در نهایت چهارشنبه 13 اردیبهشت ماه تیم ملی والیبال ایران در هفتمین دیدار دوستانه در قاره اروپا به مصاف تیم ملی بلغارستان رفت که در دیداری نزدیک و نفس گیر ست های اول و سوم را 25 بر 22 و 25 بر 19 از آن خود کرد و در ست های دوم، چهارم و پنجم با امتیازات 25 بر 22، 25 بر 20 و 15 بر 9 مغلوب شد.
در مجموع تیم ملی والیبال کشورمان در هفت مسابقه دوستانه و تدارکاتی خود در سه کشور اروپایی چهار پیروزی به دست آورد و سه شکست را نیز تجربه کرد.
تیم ملی والیبال ایران سفر به جمهوری چک و هلند را نیز در برنامه سفرهای تدارکاتی خود دارد که در صورت صدور ویزا در اواخر اردیبهشت ماه اعزام خواهد شد.

در ضمن فدراسیون والیبال کوبا نیز درخواست برگزاری چهار بازی تدارکاتی با تیم ملی والیبال ایران در تهران را دارد که هنوز پاسخ فدراسیون ایران به این کشور اعلام نشده است.

لازم به ذکر است خوان سیچلو سرمربی تیم بایران  و دستیار خولیو ولاسکو در تیم الف ایران که ساعت چهار بامداد امروز با تیم ملی به کشور بازگشت، ساعت 10 بامداد در تمرین تیم ملی ب در فدراسیون والیبال حضور یافت و برنامه های جدید تمریناتی این تیم را با مربیان حاضر در اردو پی گیری کرد. آخی! بنده خدا نرسیده رفته سر تمرین! دمش گرم!

در خواست کوبا از ایران برای حضور در تهران

فدراسیون والیبال کوبا با ارسال نامه ای  از فدراسیون والیبال ایران در خواست کرد برای برگزاری چند بازی دوستانه به کشورمان سفر کند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، پس از مذاکره محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال
ایران با رئیس کنفدراسیون والیبال قاره نورسکا مبنی بر برگزاری بازی های دوستانه و افزایش همکاری های دو جانبه، صبح امروز جمعه 15 اردیبهشت فدراسیون والیبال کوبا با ارسال نامه ای از فدراسیون والیبال ایران تقاضا کرد، تیم ملی این کشور جهت برگزاری چند دیدار دوستانه با تیم ملی والیبال کشورمان در فاصله زمانی 22  لغایت 29 می به ایران بیاید.
کوبایی ها در نامه خود پس از تبریک به فدراسیون والیبال به علت ارتقای سطح والیبال در
ایران (مخلصیم! ) گفته اند: تصمیم داریم به منظور کسب آمادگی بیشتر برای شرکت در رقابت های انتخابی المپیک در تاریخ 22 تا 29 می به ایران بیاییم و سه یا چهار بازی تدارکاتی با تیم ملی ایران انجام دهیم و به همین دلیل از شما در خواست می کنیم تا در صورت موافقت هماهنگی های لازم را جهت ارسال دعوتنامه انجام دهید.

محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال در این باره گفت: به دلیل اینکه ما دو سفر چک و هلند را در پیش رو داریم و برای آنها هم برنامه ریزی کرده ایم و سفر کوبا به ایران هم احتمالا با یکی از آنها تداخل زمانی خواهد داشت، می بایست بررسی بیشتری انجام دهیم. در جلسه ای که با ولاسکو خواهم داشت در این باره صحبت می کنیم تا بتوانیم بهترین تصمیم را بگیریم و سپس به در خواست کوبا جواب می دهیم.

لازم به ذکر است تیم ملی کوبا که یکی از قدرت های والیبال دنیا به شمار می آید و عنوان دار یک مقام قهرمانی و سه نایب قهرمانی در رقابت های جام جهانی والیبال است و تا به حال یک مقام قهرمانی و پنج مقام نایب قهرمانی در لیگ جهانی والیبال بدست آورده و اکنون در جایگاه پنجم رده بندی فدراسیون جهانی والیبال قرار دارد، در آخرین دیدار خود مقابل تیم ملی کشورمان در جام جهانی 2011 ژاپن سه بر صفر پیروز شد.

 

 
طبقه بندی: انتخابی المپیک 2012 لندن،

تاریخ : جمعه 15 اردیبهشت 1391 | 06:49 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال

تیم ملی والیبال كشورمان در دیدار دوستانه مقابل تیم ملی استرالیا سه بر صفر به پیروزی رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ایران شب گذشته در ششمین دیدار تداركاتی خود، مقابل مردان والیبال استرالیا با تركیب معروف، غفور، جدیدی، نادی، میرزا جانپور، قائمی و ظریف به میدان رفت كه موفق شد سه بر صفر حریف خود را شكست دهد.

استرالیایی ها كه در مقابل بازی مردان والیبال ایران  حرفی برای گفتن نداشتند سه ست این دیدار را با امتیازات 21 بر 25، 23 بر 25 و 20 بر 25 واگذار كردند.

پس از اتمام بازی با توافق سرمربیان، ذخیره های دو تیم یك ست با هم مسابقه دادند كه باز هم دخیره های تیم ملی كشورمان 25 بر 21 پیروز شدند.

در پایان بازی علی رغم پیروزی سه بر صفر تیم ایران، خولیو ولاسكو سرمربی تیم ملی والیبال كشورمان در حالی كه از بازی شاگردانش ناراضی بود گفت: توقع داشتم بازی بهتری ارائه می دادیم و با نتیجه بهتری این بازی را مال خود می كردیم.

لازم به ذكر است در بازی دیروز موسوی و زرینی به علت سرماخوردگی و مصدومیت جزئی استراحت داشتند.

 گزارش تصویری از اردوی تیم ملی والیبال ایران  در بلغارستان

undefined 

بقیه ش رو هم برید اینجا، خودتون ببینید!

پ.ن: این دستگاهی که پشتشم، دیوونه ست! اعصابمو به هم ریخت!
طبقه بندی: انتخابی المپیک 2012 لندن،

تاریخ : چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391 | 01:40 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مراسم ویژه 90 روز مانده به المپیک 2012 لندن (90 روز؟! بیشتره ها، نیست؟! )، شب گذشته با حضور محمد عباسی، وزیر ورزش و جوانان، حمید سجادی، معاون وزیر، بهرام افشارزاده، دبیرکل کمیته ملی المپیک، محمدرضا داورزنی و تنی چند از رؤسای فدراسیون‌های ورزشی در سالن پینگ‌پنگ آکادمی المپیک برگزار شد.
محمد علی‌آبادی، رئیس كمیته ملی المپیك در ابتدا مراسم ضمن قدردانی از حمایت‌های وزیر ورزش و جوانان از كاروان اعزامی به بازی های المپیك گفت: با حضور وزیر ورزش و جوانان در راس ورزش كشور فضای همدلی، همكاری و مشورتی حاكم شده است.
وی ادامه داد: این فضای كاری مناسب باعث تعامل هر چه بهتر و بیشتر كمیته ملی المپیك با وزارت ورزش و جوانان شده و كارخدمت رسانی به ورزشكاران كشور را راحت تر كرد.


علی آبادی ضمن اشاره به كسب 48 سهمیه از سوی ورزشكاران (تا آن لحظه هنوز سهمیه محجوب و عباسی در جودو قایقرانی قطعی نشده بود) اظهار داشت: احتمال می رود تا روزهای آتی نیز بتوانیم این تعداد سهمیه ها را افزایش بدهیم و اوج این افتخار آفرینی زمانی است كه شیر مردان والیبال كشورمان بتوانند سهمیه المپیك را كسب كنند تا تعداد ورزشكاران ایرانی در بازی های المپیك به حدود 65 تن برسد.
وی گفت: در صورت تحقق این امر، تعداد سهمیه ها نسبت به دوره قبل كه 55 ورزشكار بود، بیشتر خواهد شد، البته از آنجا كه تمام سهمیه های ما در بخش انفرادی كسب شده نسبت به المپیك قبلی بهتر بوده ایم چرا كه در پكن 43 سهمیه انفرادی كسب شد و مابقی نفرات اعزامی جزو تیم ملی بسكتبال بودند.
علی‌آبادی همچنین در پایان مراسم در جمع خبرنگاران حاضر شد و در خصوص شرایط والیبال و المپیکی شدن این رشته عنوان کرد: یکسری اشتباهات بسکتبال را از المپیک دور کرد درحالیکه تعداد موفقیت‌ها و قهرمانی این رشته مانند والیبال طی هفت، هشت سال گذشته ارزش زیادی داشت. امروز امید زیادی داریم با المپیکی شدن والیبال، بازهم در بخش تیمی توانایی خود را نشان دهیم.

گیتی پسند ایران ششم شد

تیم والیبال بانوان گیتی پسند نماینده ایران در مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا با پذیرش شکست در آخرین دیدار خود به مقام ششمی آسیا قناعت کرد.
به گزارش روابط عمومی فدارسیون والیبال، بازیکنان گیتی پسند آخرین بازی خود در این رقابت ها برای کسب مقام پنجمی به مصاف "بین دین" ویتنام رفت و سه بر یک مغلوب این تیم شد.
گیتی پسند در ست های اول، دوم و چهارم با امتیازهای 26 بر 24، 25 بر 14 و 25 بر 19 نتیجه را واگذار کرد و تنها ست سوم را با امتیاز 25 بر 16 از آن خود کرد.
بدین ترتیب تیم والیبال گیتی پسند با پذیرش این شکست به مقام ششمی آسیا دست یافت . تیم پرسپولیس نیز سال گذشته در این رقابت ها ششم شده بود.

گزارش تصویری از اردوی تیم ملی والیبال ایران در اروپا (حالا می رسیم به بخش باحال عکس!)

(روش کلیک کنید تا با کیفیت نمایش داده شه)

اینم بقیه ی عکسا: ببینید!
طبقه بندی: انتخابی المپیک 2012 لندن،

تاریخ : یکشنبه 10 اردیبهشت 1391 | 07:31 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

تعداد کل صفحات : 2 :: 1 2

downlode & code