هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر والیبال عصر امروز با برگزاری 6 دیدار و شکست تیم‌های صدرنشین جدول رده‌بندی به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، هفتمین هفته رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های ایران، عصر امروز یکشنبه با برگزاری شش دیدار در شهرهای  مختلف به پایان رسید که در حساس‌ترین دیدار پیکان تهران با نتیجه 3 بر 2 میزبان خود شهرداری ارومیه را شکست داد.

در یکی دیگر از دیدارهای مهم، کاله مدافع عنوان قهرمانی بازی را با نتیجه 3 بر صفر به میهمان خود یعنی میزان خراسان واگذار کرد تا دومین باخت متوالی را در لیگ برتر تجربه کند. پیشگامان کویر یزد، صدرنشین رقابت‌های لیگ برتر، 3 بر 2 مقابل باریج اسانس کاشان شکست خورد. نتایج رقابت های این هفته به شرح زیر است.

* کاله آمل صفر - میزان خراسان 3
* نوین کشاورز 2 - آلومینیوم المهدی 3
* باریج اسانس کاشان
3 - پیشگامان کویر یزد 2
* جواهری گنبد صفر - متین ورامین 3
* سایپا 3 - شهرداری تبریز 2
* شهرداری ارومیه 2 - پیکان 3

در پایان هفته هفتم رقابتهای لیگ برتر تیم پیشگامان کویر یزد با 18 امتیاز در صدر جدول قرار دارد و تیم های کاله مازندران و متین ورامین با 15 امتیاز در رده های دوم و سوم ایستاده اند. تیم جواهری گنید نیز با یک امتیاز در رده دوازدهم و انتهایی جدول قرار گرفته است.


دو جلسه محرومیت برای ضارب داور/ آرای انضباطی بازیکن شهرداری مشخص شد

رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال از جریمه بازیکن شهرداری ارومیه خبر داد و گفت: احسن الله شیرکوند به دو جلسه محرمیت، 10 میلیون تومان جریمه نقدی و دو جلسه محرومیت تعلیقی محکوم شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، منوچهر پورحسن بعدازظهر امروز دوشنبه درباره اقدام احسن الله شیرکوند مبنی بر کتک زدن داور بازی سایپا و شهرداری ارومیه تصریح کرد: جلسه رسیدگی به این اتفاق امروز و در غیاب اعضای باشگاه شهرداری برگزار شد. در نهایت به این نتیجه رسیدیم که شیرکوند را به دو جلسه محرومیت از همراهی تیمش، پرداخت 10 میلیون تومان و دو جلسه محرومیت تعلیقی جریمه کنیم.

وی که با بخش خبری نیمروزی شبکه خبر گفتگو می کرد افزود: البته شیرکوند از این حرکتش اظهار ندامت کرده و گفته بود که به خاطر  مشکلات خانوادگی و تحت تاثیر گرفتن شرایط مسابقه چنین کاری کرده است. این بازیکن تاکید کرد که دیگر چنین حرکتی از او نخواهیم دید.

پورحسن در پاسخ به این سئوال که " آیا فکر نمی‌کنید این جریمه نسبت به اتفاق رخ داده سبک در نظر گرفته شده است"؟ یادآور شد: قبول دارم شاید این حکم سبک باشد ولی یکی از جریمه ها تعلیقی است و در صورتی که یکبار دیگر چنین حرکتی تکرار شود این حکم اجرایی خواهد شد.

وی در پایان گفت: قبول دارم که ضعف‌هایی در برگزاری مسابقه و قضاوت‌ها وجود دارد. چون گروهی از داوران بازنشسته شده‌اند و ما مسابقات را با تلفیقی از داوران جوان و با تجربه برگزار می‌کنیم.

در هفته ششم لیگ برتر والیبال تیم سایپا و شهرداری ارومیه به مصاف هم رفتند. در حالی که دو تیم با نتیجه نزدیک بازی را دنبال می‌کردند اسدالله شیرکوند لیبروی تیم والیبال شهرداری ارومیه در اعتراض به رای داور و گرفتن کارت زرد، به سوی سکوی داور اول رفت و یزدان‌پناه را که قضاوت مسابقه را بر عهده داشت از سکو پایین کشید.


پ.ن: سلام بچه ها! مثل همیشه عذرخواهی می کنم به خاطر تاخیرم!

یه چیزی هم بگم بخندید:

من تا هفته ی پیش، نمیدونستم که دوتا بازی در هفته داره برگزار میشه! هی می گفتم خدایا چرا این برنامه ای که من میخونم، بانتایج مغایرت داره!تاریخ : دوشنبه 29 آبان 1391 | 08:37 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال

به گزارش خبرگزاری فارس، هفته ششم لیگ برتر والیبال، با برگزاری 6 دیدار پیگیری شد که در یکی از مهمترین دیدارها، تیم پیشگامان کویر یزد موفق شد میهمان صدرنشین خود کاله مازندران را با نتیجه 3 بر صفر شکست دهد و جای این تیم را در صدر جدول بگیرد.

*نتایج کامل دیدارهای امروز به شرح زیر است:

پیکان تهران 3 - بازرگانی جواهری گنبد صفر

سایپا البرز 3 - شهرداری ارومیه 2  

شهرداری تبریز 3 - باریج اسانس کاشان () صفر

متین ورامین 3 - آلومینیوم المهدی هرمزگان یک

پیشگامان کویر یزد 3 - کاله مازندران صفر عجب روزی!!!

میزان‌خراسان رضوی 3 - نوین کشاورز  یک


پ.ن 1: سلام خدمت همه ی عزیزان!

اول از همه خیلی خیلی عذر خواهی می کنم بابت اینکه فرصتنکردم برای مصی عزیز تولد بگیرم! یادم بود، اما واقعا وقت نکردم...

اگه احیانا میاد اینجا، واقعا ازش معذرت میخوام....

در هر حال، برات از خدا بهترین ها رو میخوام،ایشالا سلامت و پایدار باشی دوست من!


پ.ن2: یادم نیست چی میخواستم بگم...

الان یادم اومد چی میخواستم بگم:

میخواستم عذر خواهی کنم به خاطر اینکه اینجا دیر به دیر به روز میشه....شرمنده!تاریخ : چهارشنبه 24 آبان 1391 | 10:19 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال

مسابقات هفته پنجم دور رفت لیگ برتر والیبال امروز چهارشنبه با برگزاری شش دیدار پیگیری شد که کاله و پیشگامان همچنان در صدر ماندند و سایپا به سختی باریج را از پیش رو برداشت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته پنجم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران جام "سردار سرلشگر شهید حسن طهرانی مقدم" امروز چهارشنبه با شش دیدار در شهرهای گنبد، کاشان، بندرعباس، آمل، مشهد و تهران پیگیری شد.

کاله مازندران  صدرنشین این رقابت ها در این هفته با دو هزار علاقمند به والیبال آمل میزبان شهرداری تبریز بود که سه بر یک این تیم را شکست داد و با کسب 15 امتیاز از پنج پیروزی متوالی در صدر جدول باقی ماند. شهرداری تبریز نیز با پنج امتیاز قبلی خود درجایگاه نهم ماند.

تیم قعر جدولی بازرگانی جواهری گنبد نیز امروز میزبان شهرداری ارومیه بود و سه بر صفر مغلوب این تیم شد تا همچنان با یک امتیاز در قعر جدول بماند. شهرداری ارومیه نیز جمع امتیازهای خود را به 9 رساند و با یک پله صعود در رتبه چهارم قرار گرفت.

در دیگر دیدار این هفته، باریج اسانس(چرا من حس میکنم این تیم بنفش ه؟ ) که در رتبه یازدهم جدول قرار داشت در بازی خانگی در کاشان به مصاف سایپای البرز رفت و مبارزه بسیار خوبی در برابر نایب قهرمانی سال گذشته این رقابت ها به نمایش گذاشت (هر دو تیم 122 امتیاز در این بازی کسب کردند). سایپا سه بر دو در برابر نماینده کاشان به پیروزی رسید تا یک پله صعود در جدول این رقابت ها را تجربه کند.

تیم والیبال پیکان در بندرعباس با شکست سه بر صفر آلومینیوم المهدی و یک پله صعود در جدول دوباره با جایگاه سوم بازگشت تا همچنان به عنوان یک مدعی قهرمانی در این دوره از رقابت ها مطرح باشد.

نوین کشاورز در هفته پنجم لیگ برتر والیبال میزبان پیشگامان کویز یزد در تهران بود که سه بر صفر مغلوب این تیم شد تا پیشگامان همچنان با 14 امتیاز در جایگاه دوم جدول باقی بماند.

آخرین بازی هفته پنجم لیگ برتر والیبال از ساعت 17:30 امروز چهارشنبه بین دو تیم میزان و متین در مشهد برگزار شد. نماینده خراسان رضوی در این بازی که در سالن مهران مشهد برگزار شد، سه بر یک مغلوب نماینده ورامین شد تا سه پله سقوط در جدول رقابت های لیگ برتر والیبال را شاهد باشد.

نتایج کامل مسابقات هفته پنجم دور رفت لیگ برتر والیبال به قرار زیر است:

بازرگانی جواهری صفر – شهرداری ارومیه 3: (26- 28، 22- 25 و 18- 25)

باریج اسانس 2– سایپای البرز 3: (25- 21، 33- 31، 23- 25، 24- 26 و 17- 19)

آلومینیوم المهدی صفر – پیکان تهران 3: ( 20- 25، 18- 25 و 18- 25)

کاله مازندران 3– شهرداری تبریز یک: (28- 30، 25- 22، 25- 18 و 25- 23)

میزان خراسان یک – متین ورامین 3: (22- 25، 25- 23، 17- 25 و 22- 25)

نوین کشاورز صفر – پیشگامان کویر یزد 3: (23- 25، 22- 25 و 18- 25)

جدول رده بندی این رقابت ها در پایان هفته پنجم به قرار زیر است:

1- کاله مازندران 15 امتیاز

2- پیشگامان کویر 14 امتیاز

3- پیکان تهران 10 امتیاز

4- شهرداری ارومیه 9 امتیاز

5- متین ورامین 9 امتیاز

6- میزان خراسان 8 امتیاز

7- سایپای البرز 7 امتیاز

8- آلومینیوم المهدی 5 امتیاز

9- شهرداری تبریز 5 امتیاز

10- نوین کشاورز 4 امتیاز

11-باریج اسانس 3 امتیاز

12- بازرگانی جواهری یک امتیازتاریخ : چهارشنبه 17 آبان 1391 | 10:01 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال
به نام خدا
 سلام به همه ی عزیزان وبلاگ!
امروز روز با برکتی ه! خیلی مناسبت ها توش هست...

اول از همه عیــــــــــــــــــــــــــــد ه!
سید داریم تو جمعمون؟
عیدتون مباااااااااااااااااااااااااااااااااااارک! 


مناسبت بعدی روز دانش آموزه که خب به من ربطی نداره!
شوخی کردم!
به دانش آموز های حمع تبریک میگم!
چندتا داریم؟


و اما...
میرسیم به آخرین مناسبت....

امرزو 13آبان؛تولد یه دوست خوبه...


سعدیــــــــــــــــــــــــن عزیزم...


تولدت یه عالمه مبارک باشه!

از خدای بزرگ می خوام که به برکت این عید عظیم، بهت زندگی ه خوب، سلامتی، موفقیت و شادکامی بده!
امیدورام که در لحظه لحظه ی زندگیت،  حضور خدا رو حس کنی و بتونی با کمک خودش، به موفقیت های بزرگی دست پیدا کنی!


خدا خانواده ت رو برای تو و تورو برای خانواده و دوستانت حفظ کنه!


شاد و سربلند باشی دوست من!

چندتا پست هست که خوندنشون خالی از لطف نیست:

سال88
سال 89
سال 90


تاریخ : جمعه 12 آبان 1391 | 11:18 ب.ظ | نویسنده : سونیا | تبریک گوی باحال (:دی)
تیم والیبال نوجوانان ایران که توانسته بود با غلبه بر ژاپن در مرحله نیمه نهایی به فینال رقابت‌های قهرمانی آسیا راه پیدا کند، در دیدار فینال این رقابت‌ها برابر چین به یک پیروزی شیرین دست پیدا کرد تا عنوان قهرمانی آسیا را به خود اختصاص دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار فینال رقابت های والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا عصر امروز پنجشنبه بین تیم های ایران و چین در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد که طی آن تیم نوجوانان ایران در یک دیدار سخت و نفسگیر که به گیم پنجم کشید، 3 بر 2 حریف خود را شکست دادند و قهرمان آسیا شدند.

در این دیدار ملی پوشان نوجوان کشورمان گیم اول را با نتیجه 25 بر 23 به حریف خود واگذار کردند اما در گیم دوم با نتیجه 25 بر 21 به پیروزی رسیدند. در گیم سوم این چینی ها بودند که در رقابتی سخت و نفسگیر 25 بر 23 ایران را شکست دادند تا گیم چهارم از اهمیت بالایی برخوردار شود.

در گیم چهارم بازهم شاهد رقابتی نزدیک و فشرده بین هر دو تیم بودیم که در نهایت ملی پوشان نوجوان ایران موفق شدند با نتیجه 28 بر 26 چین را شکست دهند تا کار برای تعیین قهرمان آسیا به گیم پنجم کشیده شود. در این گیم سرنوشت ساز ملی پوشان نوجوان ایران عملکرد بسیار خوبی داشتند و با فاصله قابل قبولی از حریف پیش افتادند و در نهایت 15 بر 8 به پیروزی رسیدند و عنوان قهرمانی آسیا را به خود اختصاص دادند.


سلام

تبریک میگم این قهرمانی قشنگ و شیرین رو!

عذاب وجدان دارم،حتی یه دونه از بازی ها رو هم ندیدم!

دیشب ساعت 6 یهو یادم افتاد که ای داد بیداد!!! قرار بود بازی ببینم....

براشون آرزوی موفقیت می کنم تو جام جهانی...


عصبانی نوشت: اندازه ی خطش درست نمیشه! اه!

یه عصبانی دیگه: دو روزه سایت فدراسیون برام باز نمیشه، نمیتوم اخبار رو از اونجا بذارم براتون...

خدایاااااااااااااااااااااااااااااااااابعدا نوشت: نظرتون راجع به این یکی قالب چیه؟

دوباره عوضش کردم! الان خوبه؟تاریخ : جمعه 12 آبان 1391 | 11:51 ق.ظ | نویسنده : سونیا | باحال
طبق دستور حراست وزارت ورزش و جوانان ورود بانوان به سالن محل برگزاری مسابقات قهرمانی نوجوان آسیا ممنوع شد.
به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، ورود بانوان به سالن مسابقه والیبال مردان در حالی به ممنوع شد که در سنوات و مسابقات گذشته بانوان بدون هیچ مشکلی در مسابقات لیگ و دیگر بازی های بین المللی حضور یافته و بازی ها را از نزدیک تماشا می کردند.
حال که ایران برای چهارمین بار متوالی در سال جاری میزبان یکی دیگر از رویدادهای بین المللی و آسیایی است ممنوعیت حضور بانوان در سالن مسابقات نوجوانان آسیا موجب اعتراض برخی از علاقه مندان خانم شده است.
به نظر می رسد به جای ممنوعیت، کنترل نوع حضور بانوان در سالن های مسابقات بهتر از ممنوعیت است زیرا ما در آینده ای نه چندان دور میزبانی های بزرگتری را در پیش داریم.
به طوری که فدراسیون والیبال ایران در چنین شرایطی مدعی پذیرفتن میزبانی مسابقات لیگ جهانی است در این پیکارها رسم بر آن است که خانواده ها در کنار یکدیگر بازی های لیگ جهانی را از نزدیک تماشا می کنند پس بهتر است مسئولان فدراسیون و حراست وزارت ورزش با تشکیل جلسه از هم اکنون فکری به حال چگونگی برگزاری مسابقات لیگ جهانی در ایران و  چگونگی استقرار تماشاگران  و تفکیک مکانی می تواند این مشکل را حل کندتا این مشکل در رقابت های جهانی گریبانمان را نگیرد .

پ.ن: سلام
من شخصا بعید می دونم این وضعیت این طوری باقی بمونه... اگرم بمونه خانوما نباید آروم بشینن و انقدر برن سالن تا کوتاه بیان....


یه موضوع دیگه:
بچه ها، هیچ وقت انقدر توی این وبلاگ بحث زندگی شخصی بازیکن ها نبوده، منم تمایلی ندارم به این سمت بره جو وبلاگ... بنابراین از همتون خواهش می کنم که بحث رو به این طرفا نبرید...
راجع به والیبال بحث کنید، واسه لیگ برتر واسه هم کری بخونید، ولی اولا احترام همو حفظ کندی، ثانیا حواستون به شرایط این وبلاگ باشه... من باید یه روزی اینجا رو به صاحبش برگردونم و با این وضع روم نمیشه این کارو بکنم...
ممنونم پیشاپیش!


تاریخ : شنبه 6 آبان 1391 | 01:34 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال


سلام بچه ها

امروز اومدم پست مخصوص مراسم چهارم رو بذارم واستون!

خب هرچه قدر دوس دارید حرف بزنید با هم!

حرف دیگه ای نیست...


پ.ن: امروز روزعرفه ست... به حق این روز دعا کنید برای مادر یکی ازدوستام.... دعا کنید خدا سلامتیشون رو بهشون برگردونه....
التماس دعا دارم از همتون....
 
بعدا نوشت:
من عذر خواهی می کنم بچه ها! سحر جان لطف کرد، حدود ساعت 6 به من گفت که بیام ولی من بیرون بودم و وقتی رسیدم خونه، خیلـــــــــــــــــــــــــــــــــی حالم بد بود!
جاتون خالی دوتا مسکن قوی رو یه جا خوردم و از حال رفتم...
هرچند که به جز چندتا نظر بقیه شون به من ربطی نداشت، ولی به هر حال به خاطر نبودم ازتون معذرت می خوام...
 
عیدتون هم مبارک!
 


تاریخ : پنجشنبه 4 آبان 1391 | 07:00 ق.ظ | نویسنده : سونیا | وبلاگ خراب کن باحال! =))
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

تعداد کل صفحات : 2 :: 1 2

downlode & code