سلام
امروز اومدم یه کم حرفای متفاوت بزنم....
دیشب و امروز برام جالب بودن....
دیشب به همت امام جماعت مسجد محل، دوتا از 80 شهید گمنامی که تازه توی تفحص پیدا کردن رو اوردن اینجا....
قرار شد شهرک ما آرامگاه ابدیشون باشه....
مدت ها بود که آرزوی تشییع پیکر یه شهید رو داشتم... دوس داشتم تجربه ش کنم و همه ی نگرانیم این بود که مگه ما چقدر شهید داریم، نکنه دیگه شهیدی نباشه که من برم برای استقبال و بعد هم بدرقه ش...
اما خدا خیر بده به امام جماعتمون که بالاخره من رو به آرزوم رسوند....
جاتون خیلیخالی بود بچه ها، دیشب پیکرها رو اوردن و تا صبح گذاشتن بوی مسجد شهرک تا هرکی میخواد باهاشون صحبت کنه....
واسم جالب بود، معمولا برام سخته با کسی درددل کنم، اما همین که کنار تابوتشون وایمیستادم میتونستم حرف بزنم....
خیلی حس راحتی بود.... جالب بود که فقط دوتا استخوان بود توی یه مکعب مستطیل که دورش پرچم پیچیدن، ولی....
خیلی حس خوبی داشتم کارشون....
صبح هم رفته بودم برای تشییعشون... تو چند صدمتری ه ما دفن هستن....
میتونم هر روز برم پیششون و باهاشون حرف بزنم....
خیلی خوبه....

خیلی بزرگن... خیلی....

من بلد نیستم ادبی و تاثیرگذار حرف بزنم، اما حس سبکی دارم... خس میکنم یکی نزدیکمه که میتونم اصلی ترین دغدغه هام رو باهاش درمیون بذارم...

من دوسشون دارم... خوشحالم که ما رو قابل دونستن که  میزبانشون باشیم....
کاش همراه و یاورمون باشن که تو راه درست گام برداریم و به جایگاه واقعی آدم برسیم....

همین....


تاریخ : چهارشنبه 29 آذر 1391 | 10:43 ب.ظ | نویسنده : سونیا | نظرات

دور برگشت لیگ برتر والیبال امروز یکشنبه با برگزاری شش دیدار پیگیری شد که آلومینیوم المهدی با شکست پیشگامان صدرنشین این رقابت ها، شگفتی ساز هفته نخست دور برگشت شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، شهرهای ارومیه، آمل، بندرعباس، گنبد ، تهران و کاشان در نخستین هفته دور برگشت لیگ برتر والیبال میزبان این رقابت ها بودند که در چهار دیدار پیروز میدان بعد از پنج ست مشخص شد.
در مهمترین بازی هفته آغازین دور برگشت، دو تیم پیکان تهران و سایپای البرز در خانه والیبال تهران به مصاف هم رفتند که سایپا سه بر دو مغلوب حریف خودروساز خود شد تا دور برگشت را با کسب یک امتیاز آغاز کند.سایپا در حالی در این دیدار مغلوب پیکان شد که دو ست اول و دوم را با پیروزی به پایان رسانده بود، اما در ست های بعدی مغلوب حریف دیرینه خود شد.
تیم های والیبال پیکان و سایپا به ترتیب با 24 و 21 امتیاز بدون تغییر در رتبه های دوم و ششم جدول لیگ برتر والیبال در پایان هفته نخست دور برگشت باقی ماندند.

تیم والیبال آلومینیوم المهدی که تجربه شکست تیم های بزرگی را در بازی های خانگی دارد، دور برگشت را نیز با شگفتی آغاز کرد و پیشگامان کویر یزد، صدرنشین این رقابت ها از پیش رو برداشت.
پیشگامان به رغم پذیرش این شکست با 25 امتیاز در صدر ماند اما سه تیم پیکان، کاله و متین ورامین با 24 امتیاز در تعقیب او هستند. المهدی نیز با وجود شکست صدرنشین این رقابت ها، با 18 امتیاز در همان رتبه هشتمی خود باقی ماند.

کاله مازندران قهرمان دوره گذشته این رقابت ها در دوازدهمین بازی خود میزبان نوین کشاورز در سالن پیامبر اعظم بود که موفق به شکست سه بر صفر این تیم شد. کاله با کسب تنها پیروزی سه بر صفر این هفته ،24 امتیازه شد و با یک پله صعود در جایگاه سوم جدول قرار گرفت. نوین کشاورز نیز با 9 امتیاز در همان رتبه یازدهمی باقی ماند.

در دیگر بازی این هفته شهرداری ارومیه میزبان میزان خراسان در سالن غدیر ارومیه بود که با سختی و با نتیجه سه بر دو مهمان خود را شکست داد. تیم های ارومیه و میزان خراسان به ترتیب با 20 و 22 امتیاز در جایگاه های هفتم و پنجم جدول باقی ماندند.

در هفتادومین بازی لیگ برتر والیبال سال 91، تیم انتهای جدولی بازرگانی جواهری که تا کنون هیچ پیروزی نداشته است، میزبان شهرداری تبریز در گنبد بود، اما باز هم یک شکست دیگر به پرونده کار خود در این لیگ افزود و سه بر یک مغلوب شاگردان مساجدی سرمربی جدید شهرداری تبریز شد. نماینده تبریز نیز با 14 امتیاز در مکان نهم جدول باقی ماند.

تیم والیبال باریج اسانس که دور رفت را با عنوان دهمی به پایان رساند، در آخرین بازی هفته نخست دور برگشت میزبان متین ورامین بود و سه بر دو مغلوب مهمان خود شد. متین تنها تیمی این هفته بود که یک پله سقوط در جدول را تجربه کرد و از مکان سومی به 24 امتیاز به مکان چهارمی جدول تنزل جایگاه داشت. باریج اسانس نیز با 11 امتیاز در همان مکان دهمی جدول لیگ برتر والیبال در پایان هفته نخست دور برگشت باقی ماند.

نتایج کامل دیدارهای هفته نخست دور برگشت لیگ برتر والیبال به قرار زیر است:
شهرداری ارومیه3– میزان خراسان 2
(25- 22، 25-20، 20- 25، 21- 25 و 15- 10)
کاله مازندران 3–نوین کشاورز صفر
(25- 16، 25-14 و 25- 13)
آلومینیوم المهدی 3– پیشگامان کویر یزد 2
(25- 19، 24-26، 19- 25، 25- 20 و 15- 12)
بازرگانی جواهری یک – شهرداری تبریز3
(19- 25، 25-21، 15- 25 و 23- 25)
پیکان تهران 3–سایپا البرز 2
(17- 25، 20-25، 25- 19، 25- 22 و 15- 11)
باریج اسانس 2–متین ورامین 3
(28- 26، 25-23، 15- 25، 14- 25 و 11- 15)

جدول رده بندی لیگ برتر والیبال در پایان هفته نخست دور برگشت به قرار زیر است:
1- پیشگامان کویر یزد 25 امتیاز
2- پیکان تهران 24 امتیاز
3- کاله مازندران 24 امتیاز
4- متین ورامین 24 امتیاز
5- میزان خراسان 22 امتیاز
6- سایپای البرز 21 امتیاز
7- شهرداری ارومیه 20 امتیاز
8- آلومینیوم المهدی بندرعباس 18 امتیاز
9- شهرداری تبریز 14 امتیاز
10- باریج اسانس کاشان 11 امتیاز
11- نوین کشاورز 9 امتیاز
12- بازرگانی جواهری گنبد 2 امتیاز 


مصر و ژاپن هم به لیگ جهانی والیبال پیوستند

 کمیته اجرایی فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) دو کشور مصر و ژاپن را برای حضور در لیگ جهانی 2013 انتخاب کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، لیگ جهانی والیبال سال 2013 برای نخستین بار با حضور 18 تیم برگزار خواهد شد. تا کنون 16 کشور شرکت کننده در این رقابت ها مشخص شده بودند، که در نشست روز گذشته این کمیته تیم های ملی مصر و ژاپن نیز برای حضور در این رقابت ها انتخاب شدند.
مصر در جایگاه سیزدهم و ژاپن نیز در رتبه نوزدهم رده بندی جهانی والیبال قرار دارند که در گروه سوم لیگ جهانی بازی خواهند کرد.
دور نخست یا بین قاره ای این رقابت ها از 31 می سال 2013 برابر با 11 خردادماه سال آینده به مدت پنج هفته برگزار خواهد شد که تیم های اول تا سوم هر گروه که در رده بندی جهانی در جایگاه بالاتری قرار دارند، سه میزبانی خواهند داشت و در دو بار مهمان حریفان می شوند.
صعود به مرحله نهایی این رقابت ها نیز به این صورت خواهد بود که از گروه های اول و دوم سه تیم برتر به همراه بهترین تیم گروه سوم به مرحله نهایی صعود می کنند که با تیم میزبان هشت تیم مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال را تشکیل می دهند.
مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال نیز از 16 تا 21 جولای 2013 برگزار خواهد شد که میزبان این مرحله نیز آخر ژانویه سال 2013 معرفی می شود.
گروه بندی  لیگ جهانی 2013
گروه اول: برزیل (WR1)، لهستان (WR4)، ایالات متحده آمریکا (WR5)، بلغارستان (WR8)، آرژانتین (WR9) و فرانسه (WR16)
گروه دوم: روسیه (WR2)، ایتالیا (WR3)، کوبا (WR6)، صربستان (WR7)، آلمان (WR10)، ایران (WR14)
گروه سه: مصر (WR13)، کانادا (WR18)، ژاپن (WR19)، کره جنوبی  (WR22)، فنلاند (WR31) و هلند (WR41)

 

ولاسکو و لیگ برتر والیبال ایران

سرپرست تیم ملی والیبال کشورمان گفت: ولاسکو مباحثی را در مورد لیگ برتر والیبال ایران مطرح می کند که نشان می دهد او تمامی فیلم های ارسالی را با دقت دیده است.

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تا کنون فیلم 42 (هفت هفته) بازی لیگ برتر والیبال امسال برای سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان به وسیله پست سفارشی بین المللی ارسال شده است و قرار است فیلم سایر بازی های دور رفت نیز تا هفته آینده برای خولیو ولاسکو ارسال شود.
سرپرست تیم ملی والیبال ایران در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون والیبال از نقطه نظرات و دل نگرانی های "خولیو ولاسکو" سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان در خصوص بیست و ششمین دوره مسابقات والیبال باشگاه های برتر ایران گفت.
"امیر خوش خبر" افزود: مهمترین مسئله ای که ولاسکو در مورد لیگ برتر والیبال امسال مطرح می کند، "پویایی" لیگ برتر است زیرا او معتقد است که تیم های شرکت کننده از نظر فنی در سطح بالایی هستند و کیفیت آن از سالهای گذشته خیلی بهتر شده است و معلوم نیست کدام تیم قهرمان می شود. این موضوع برای کار تیم ملی خوب است زیرا بازیکنانی که در سال آینده به تیم ملی دعوت شوند، برای هماهنگی با تمرینات ولاسکو نیز کار سختی در پیش نخواهند داشت.
سرپرست تیم ملی والیبال در ادامه با بیان اینکه ولاسکو نگرانی هایی هم در مورد لیگ برتر امسال دارد، گفت: سرمربی تیم ملی از اعتراض های مکرر بازیکنان به داوران لیگ امسال نگران است و می گوید: والیبال حرفه ای اینگونه نیست. نباید بازیکنان تیم برای هر موضوع کوچکی به سمت داور بروند و اعتراض کنند. باید تیم ها یاد بگیرند که تنها در مورد مسایل مهم و فقط کاپیتان می تواند با داور اینگونه موضوع ها را مطرح کند.
وی تصریح کرد: ولاسکو به من تاکید کرده است که با بازیکنان ملی پوش یادآوری کنم که آنان باید الگو دیگر بازیکنان باشند تا شاهد کاهش اعتراض ها به داوری ها باشیم.
خوش خبر در ادامه افزود: سرمربی تیم ملی همچنین از غیبت برخی بازیکنان در بازی های لیگ برتر مانند امیر غفور نگران بود که به او گفتم غفور به علت مصدومیت در چند بازی حضور نداشته است. همچنین ولاسکو بازگشت برخی بازیکنان مصدوم با رقابت های لیگ برتر مانند رحمان داودی در پیکان را پرفروغ می داند و از این موضوع ابراز رضایت کرده است.
سرپرست تیم ملی والیبال کشورمان با بیان اینکه خولیو ولاسکو در بازبینی فیلم های لیگ برتر والیبال چندین بازیکن مستعد جدید برای دعوت به تیم ملی شناسائی کرده است که آنان را در زمان تشکیل اردوی تیم ملی معرفی خواهد کرد.
وی در باره آخرین وضعیت قرارداد سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان گفت: قرارداد ولاسکو هیچ مشکلی ندارد و شاید بتوان گفت مراحل انجام آن یکی از راحت ترین مراحل عقد قرارداد با یک مربی خارجی است. فدراسیون والیبال شرایط خود را اعلام کرده که ولاسکو نیز پذیرفته است و در مورد شرایط مالی هیچگونه مشکلی نداریم. به نظر من 80 درصد کارهای قرار داد ولاسکو انجام شده است و 20 درصد باقی مانده به آمدن او به ایران و تنظیم و امضای قرارداد برمی گردد.
سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت: ولاسکو در گفتگوی تلفنی با من از اوضاع ایران پرسید زیرا در آنجا تبلیغات زیادی بر علیه ایران وجود دارد و من هم اعلام کردم که هیچ مشکلی برای همکاری با شما نداریم و آماده دریافت برنامه های شما برای تیم ملی و اجرا کردن آنها هستیم.
وی افزود: یکی از برنامه های فدراسیون والیبال سفر ولاسکو به تهران برای عقد قرارداد و دیدن چند بازی از لیگ برتر والیبال از نزدیک است که به زودی اجرایی خواهد شد. ولاسکو به دلیل عمل جراحی که انجام داده تا پنجم دی ماه استراحت در منزل دارد. بنابر این بعد از تعطیلات سال نو میلادی سرمربی تیم ملی والیبال برای یک هفته راهی ایران خواهد شد. فدراسیون طوری برنامه ریزی کرده که ولاسکو فیلم تمام مسابقات را ببیند.
خوش خبر در پایان افزود: یکی از پیشنهادات ولاسکو برگزاری سوپر جام والیبال در ایران است که با حضور هشت تیم برتر لیگ برتر ایران باشد. او معتقد است برگزاری این مسابقات به صورت متمرکز می تواند با بازیکنان ملی پوش شاغل در باشگاه ها کمک کند تا به آمادگی بیشتری برای حضور در تیم ملی برسند. این پیشنهاد نیز با رییس فدراسیون والیبال درمیان گذاشتیم و برنامه ریزی برای آن نیز به زمان حضور ولاسکو در ایران موكول شد.


پ.ن: عرض سلام و شرمندگی!

ببخشید بچه ها،تو نظرات پست قبل هم گفتم، تو این چند روز کارم زیاده! جاتون خالی زمین هم خوردم، درگیر نتایج اون بودم یه کم...

خلاصه اینکه درگیرم!

ایشالا این هفته تموم میشه دیگه مشکلات و من احتمالا یه چندروزی هستم در خدمتتون!

الانم به خاطر گل روی مهشید، اومدم به روز کنم و اصلا وقت رنگی رنگی کردن پست رو ندارم!

این رو بخونید، سرتون گرم باشه، من میام رنگش میکنم!تاریخ : دوشنبه 27 آذر 1391 | 09:31 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال

سلام بچه ها!

نظربه درخواست زیاد بینندگان ()من خواستم قالب قبلی رو برگردونم!
اما قالب قبلی باز نمیکنه! سایتشم گشتم، دوباره کد رو نوشتم، کد قبلی رو وارد کردم،به جا ذخیره ش کرده بودم، اما هیچ کدوم دیگه باز نمیشه....
به قول وکتور شاید قالب فیلتر شده....
نمیدونم موضوع چیه واقعیتش....

بچه هایی که تو میهن بلاگ وبلاگ دارن، اگه براشون زحتمی نیست، بگن،من کد رو بهشون بدم، ببینیم اونا میتونن بذارن قالب رو یا نه.... اگه شد،من باز وقت بذارم رواین قضیه، وگرنه متاسفانه باید اینجا رو اینجوری تحمل کنید....
من از کلیه ی پیشنهاد ها، استقبال میکنم....

در نهایت،ببخشید که اینجوری شد! به هیچ وجه فکرشم نمیکردم....


تاریخ : جمعه 17 آذر 1391 | 07:12 ب.ظ | نویسنده : سونیا | سلیقه ها! :دی

سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظرین و داوران بازی های هفته یازدهم دور رفت لیگ برتر والیبال را اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته یازدهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران جام "سردار سرلشگر شهید حسن طهرانی مقدم" روز چهارشنبه 15 آذرماه با برگزاری شش دیدار در شهرهای تهران، یزد، آمل، بندرعباس، کاشان و کرج پیگیری خواهد شد.


برنامه کامل دیدارهای هفته پایانی دور رفت لیگ برتر والیبال به همراه اسامی ناظرین و داوران این بازی ها به قرار زیر است:


تهران - ساعت 15:30، نوین کشاورز – شهرداری ارومیه، خانه والیبال (پخش مستقیم تلویزیونی از شبکه سوم سیما)
ناظر (حمید حق بین)، داور اول (حسین پورکاشیان) و داور دوم(اصغرمیرزایی). هوووووووووووووووورا!


یزد -  ساعت 17، پیشگامان کویر یزد – میزان خراسان، سالن شاهدیه
ناظر (خلیل یگانه مجد)، داور اول (مرتضی اکرمی) و داور دوم(وحید پورکاشیان).


آمل، ساعت 17، کاله مازندران – متین ورامین، سالن پیامبر اعظم
ناظر (محمد حسین شفقی)، داور اول (اصغر کاظمی) و داور دوم(علیرضا قریب).


بندرعباس - ساعت 16، آلومینیوم المهدی – شهرداری تبریز، سالن فجر
ناظر (امیدوار حاتمی)، داور اول (حمید راهجردیان) و داور دوم(نادر انصاری).


کاشان – ساعت 17، باریج اسانسپیکان تهران، سالن تختی
ناظر (شهباز صدری)، داور اول (محمد شاهمیری) و داور دوم(مجید محسنی شوشتری).


کرج – ساعت 17، سایپا البرز – بازرگانی جواهری گنبد، سالن انقلاب اسلامی
ناظر (احمد بندری)، داور اول (احمد سرمست) و داور دوم(محمد عشقدوست).


برنامه مسابقات ایران در مرحله نخست لیگ جهانی 2013

برنامه مرحله نخست یا بین قاره ای مسابقات لیگ جهانی 2013 والیبال اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، پس از انجام گروه بندی 18 تیم شرکت کننده در لیگ جهانی 2013 والیبال برنامه دور نخست یا بین قاره ای این رقابت ها اعلام شد که بر این اساس تیم ملی ایران پس برگزاری دو مسابقه در روسیه با تیم ملی این کشور، میزبان صربستان و آلمان در تهران خواهد بود و سپس به منظور بر گزاری دو مسابقه با ایتالیا به این کشور می رود و در آخرین هفته این مرحله مهمان کوبا خواهد بود.

برنامه مسابقات تیم ایران در مرحله نخست یا بین قاره ای این رقابت ها به قرار زیر است:


7 ژون 2013 – 18 خرداد 1392: روسیه: روسیه – ایران
9 ژون 2013 – 20 خرداد 1392: روسیه: روسیه – ایران

14 ژون 2013 – 25 خرداد 1392: ایران: ایران – آلمان
16 ژون 2013 – 27 خرداد 1392: ایران: ایران – آلمان

21 ژون 2013 – 1 تیر 1392:ایران: ایران – صربستان
23 ژون 2013 – 3 تیر 1392: ایران: ایران – صربستان

28 ژون 2013 – 8 تیر 1392: ایتالیا: ایتالیا –ایران
30 ژون 2013 – 10 تیر 1392: ایتالیا: ایتالیا – ایران

3 جولای 2013 – 13 تیر 1392: کوبا: کوبا – ایران
6 جولای 2013 – 16 تیر 1392: کوبا: کوبا –ایران

 

یک دیدار صمیمی / آری گراسا: ایران به یکی از قدرت های والیبال دنیا تبدیل شده است


رییس فدراسیون جهانی والیبال در دیداری صمیمانه با رییس فدراسیون والیبال کشورمان گفت: والیبال ایران در سال های اخیر رشد خوبی داشته و یکی از قدرت های جدید این رشته ورزشی در جهان است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، دکتر محمدرضا داورزنی رییس فدراسیون والیبالایران  که به عضویت دپارتمان لیگ جهانی فدراسیون بین المللی والیبال نیز درآمده است، در مقر فدراسیون بین المللی والیبال در لوزان سویس با دکتر اری گراسا دیدار و گفتگو کرد.
رییس فدراسیون جهانی والیبال در این دیدار افزود: FIVB علاقه به افزایش تعامل با فدراسیون والیبال ایران دارد، زیرا والیبال ایران می تواند در آسیا و منطقه غرب آسیا بسیار تاثیر گذار باشد.ایران  اکنون به یکی از قدرت های والیبال دنیا تبدیل شده است.
وی همچنین علاقه مندی خود را برای گسترش تعامل فدراسیون های والیبال ایران و برزیل ابراز داشت و گفت: دو کشور ایران و برزیل از نظر سیاسی و ورزشی مسایل مشترک زیادی دارند و تعامل دو فدراسیون می تواند باعث گسترش ارتباطات دو کشور شود.
دکتر گراسا در ادامه از رییس فدراسیون والیبال ایران در خواست کرد این فدراسیون در والیبال ساحلی هم حضور خود را پر رنگ تر کند و  سرمایه گذاری بیشتری در این رشته ورزشی داشته باشد و تیم های ملی خود را به تورنمت های آسیایی و جهانی بیشتری اعزام کند.


وی در پایان این دیدار تاکید کرد: فدراسیون والیبال ایران می تواند بازوی قدرتمند FIVB در منطقه باشد.
گفتنی است رییس فدراسیون والیبال کشورمان در حاشیه مراسم برنامه زیری لیگ جهانی والیبال، با تعدادی از روسای فدراسیون والیبال کشورهای جهان از جمله بلغارستان دیدار و در مورد برگزاری اردوهای مشترک و بازی های تدارکاتی گفتگو کرد.   


پ.ن: سلام

بچه ها، ظاهرا من اشتباه از دوتا پست قبل برداشت کرده بودم و فکر کردم که ما میزبان نمیشیم واسه لیگ جهانی...

فک کنم بهتره این صحبت های کارشناسی رو به مهشید واگذار کنم و خودم نظری ندم!

مهشید جان، شما بی زحمت نکات مبهم رو روشن کن برامون!


پ.ن2: کسی از گلبهار خبری نداره؟ خیلی وقته نیست...

فروغ هم همین طور...

علی هم که کلا دست به پیچش خوب بود از اول!! (مهشیده ها! )

ندا رو هم بگم که نگه یادش نیستیم، معلوم نیست میان ترمش رو چی کار کرده که خبری ازش نیست!

 

                                                                  


 16 آذر نوشت:

به قول دوستی: "کلاس نه گذاشتنی ه، نه داشتنی

کلاس پیچوندنیه! "

به افتخار همه ی دانشجوهای باحال جمع!


برای همتون آروزی موفقیت دارم!
تاریخ : سه شنبه 14 آذر 1391 | 08:00 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال

هفته دهم دور رفت لیگ برتر والیبال امروز یکشنبه با برگزاری شش دیدار پیگیری شد که در مهمترین بازی ها پیکان و پیشگامان به ترتیب موفق به شکست کاله و شهرداری ارومیه شدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته دهم لیگ برتر والیبال جام "سردار سرلشگر شهید حسن طهرانی مقدم"  در شهرهای ارومیه، ورامین، مشهد، تهران، بندرعباس و گنبد پیگیری شد که تیم های پیکان، پیشگامان، متین ورامین، شهرداری تبریز، المهدی و باریج اسانس بر حریفان خود غلبه کردند.

در مهمترین بازی این هفته لیگ برتر والیبال کاله مازندران قهرمان دوره گذشته این رقابت ها در خانه والیبال تهران سه بر یک مغلوب پیکان شد تا با 18 امتیاز و دو پله سقوط در مکان پنجم جدول قرار گیرد.
تیم والیبال پیکان، پرافتخارترین تیم لیگ برتر ایران نیز با کسب سه امتیاز این بازی، 19 امتیازه شد و با سه پله صعود به جایگاه سوم رسید.
در دیگر بازی مهم هفته دهم لیگ برتر والیبال، پیشگامان صدرنشین این رقابتها در سالن غدیر ارومیه و در برابر شش هزار تماشاگر موفق به شکست سه بر یک شهرداری ارومیه شد تا امتیازات خود را به عدد  24 برساند و به صدرنشینی خود در این رقابتها تداوم بخشید. شهرداری ارومیه نیز با 16 امتیاز در همان رتبه هفتم باقی ماند.

در پنجاه و ششمین بازی لیگ برتر والیبال سال 91 تیم متین ورامین در سالن شهید گل عباسی این شهر نوین کشاورز را سه بر یک شکست داد تا 22 امتیازه شود و در مکان دوم باقی بماند. تیم نوین کشاورز نیز با همان هشت امتیاز در رتبه یازدهم جدول باقی ماند.

در چهارمین بازی هفته دهم لیگ برتر والیبال سال 91 تیم های میزان خراسان و شهرداری تبریز در سالن مهران مشهد به مصاف یکدیگر رفتند که میزبان سه بر دو مغلوب شهرداری تبریز شد. میزان با پذیرش این شکست یک پله سقوط در جدول داشت و به رتبه چهارم رسید اما نماینده تبریز با 11 امتیاز در همان جایگاه نهمی باقی ماند و تغییری نکرد.

شکست سه بر یک تیم والیبال سایپا در برابر آلومینیوم المهدی در برابر یک هزار و 300 تماشاگر در سالن فجر شهر بندرعباس، شگفتی هفته  دهم لیگ برتر والیبال بود که دو پله سقوط برای این تیم نسبتا جوان به همراه داشت. المهدی 13 امتیازه شد و در همان جایگاه هشتمی باقی ماند اما سایپا که قبل از این دیدار در رتبه چهارم بود، به جایگاه ششمی سقوط کرد.

در ششمین بازی هفته دهم دور رفت لیگ برتر والیبال تیم بازرگانی جواهری گنبد که در مکان دوازدهم جدول این رقابت ها قرار دارد، دهمین شکست خود در این مسابقات را در برابر باریج اسانس سه بر دو تجربه کرد تا تنها یک امتیاز به دست آورد و جمع امتیازهای خود را به عدد دو برساند.
باریج اسانس نیز با کسب دو امتیاز پیروزی در این دیدار 10 امتیازه شد اما تغییری در جایگاهش در جدول مسابقات بوجود نیامد و در مکان دهم باقی ماند.       

نتایج کامل دیدارهای هفته دهم لیگ برتر والیبال به قرار زیر است:
شهرداری ارومیه یک – پیشگامان کویر یزد 3
(20- 25، 25- 16، 21- 25 و 18- 25)

متین ورامین 3– نوین کشاورز یک
(22- 25، 25- 21، 26- 24 و 25- 15)

میزان خراسان 2– شهرداری تبریز 3
(25- 15، 22- 25، 25- 18 22- 25 و 10- 15)

پیکان تهران 3– کاله مازندران یک 
(25- 21، 25- 17، 16- 25 و 25- 23)

آلومینیوم المهدی 3 – سایپای البرز یک 
(25- 19، 27- 29، 25- 19 و 25- 16)

بازرگانی جواهری 2– باریج اسانس کاشان 3
(25- 20، 23- 25، 25- 16، 23- 25 و 11- 15)

جدول رده بندی لیگ برتر والیبال تا پایان هفته دهم به قرار زیر است:
1-  پیشگامان کویر یزد 24 امتیاز
2-   متین ورامین 22 امتیاز
3-  پیکان تهران 19 امتیاز
4-   میزان خراسان 18 امتیاز
5-   کاله مازندران 18 امتیاز
6-   سایپای البرز 17 امتیاز
7-   شهرداری ارومیه 16 امتیاز
8-   آلومینیوم المهدی 13 امتیاز
9-   شهرداری تبریز 11 امتیاز
10-   باریج اسانس 10 امتیاز
11-   نوین کشاورز 8 امتیاز
12-   بازرگانی جواهری 2 امتیاز


سلام

اول اینکه پست پایین هم جدیده!

بعد، داشتم فکر میکردم چند وقته من هیچ خبری رو با عکس نذاشتم اینجا....

خیلی بد شده وبلاگ....

نباید از اول قبول میکردم این کار رو ....


قصدی ندارما، که بخوامببندم وبلاگ رو یا کاری بکنم، فقط....

ممنونم که کنارم هستید!تاریخ : دوشنبه 13 آذر 1391 | 07:39 ق.ظ | نویسنده : سونیا | باحال

گروه بندی لیگ جهانی والیبال در نشست هماهنگی این رقابت ها در شهر لوزان سوییس برگزار شد و تیم ملی والیبال کشورمان حریفان خود در این رقابت ها را شناخت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، لیگ جهانی والیبال سال 2013 برای نخستین بار در تاریخ این مسابقات با حضور 18 تیم و در سه گروه شش تیمی برگزار خواهد شد و گروه بندی دور مقدماتی این رقابت ها بر اساس رده بندی جهانی تیم های شرکت کننده است.

تیم ملی ایران (WR14)در گروه دوم این رقابت ها با تیم های روسیه (WR2)، ایتالیا(WR3)، کوبا،(WR6) صربستان(WR7) و آلمان (WR10)همگروه شد و تیم های برزیل(WR1)، لهستان(WR4)، ایالات متحده(WR5)، بلغارستان(WR8)، آرژانتین(WR9) و فرانسه (WR16)در گروه اول قرار گرفتند.
تیم های کانادا(WR18)، کره جنوبی(WR22)، فنلاند(WR31)، هلند (WR41)و دو تیم دیگر که 15 دسامبر (25 دیماه 91) از سوی کمیته اجرایی فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) اعلام خواهد شد، در گروه سوم این رقابت ها حضور دارند.
دور نخست یا بین قاره ای این رقابت ها از 31 می سال 2013 برابر با 11 خردادماه سال آینده به مدت پنج هفته برگزار خواهد شد که تیم های اول تا سوم هر گروه که در رده بندی جهانی در جایگاه بالاتری قرار دارند، سه میزبانی خواهند داشت و در دو بار مهمان حریفان می شوند.
بدین ترتیب در گروه دوم این رقابت ها که تیم ملی والیبال ایران قرار دارد، تیم های روسیه، ایتالیا و کوبا در سه بازی دور بین قاره ای میزبان خواهند بود و در دو بازی مهمان می شوند. پس ما میزبان نمیشیم...
الان میگن حالا که میزبان نیستیم،لازم نیست خانوما برن سالن! باز ممنوع میکنن!

صعود به مرحله نهایی این رقابت ها نیز به این صورت خواهد بود که از گروه های اول و دوم سه تیم برتر به همراه بهترین تیم گروه سوم به مرحله نهایی صعود می کنند که با تیم میزبان هشت تیم مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال را تشکیل می دهند.
مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال نیز از 16 تا 21 جولای 2013 برگزار خواهد شد که میزبان این مرحله نیز آخر ژانویه سال 2013 معرفی می شود.
لازم به ذکر است دکتر محمدرضا داورزنی رییس فدراسیون والیبال کشورمان به  عنوان عضو دپارتمان لیگ جهانی در این اجلاس حضور دارد.

گروه بندی  لیگ جهانی 2013:
گروه اول: برزیل (WR1)، لهستان (WR4)، ایالات متحده آمریکا (WR5)، بلغارستان (WR8)، آرژانتین (WR9) و فرانسه (WR16)
گروه دوم: روسیه (WR2)، ایتالیا (WR3)، کوبا (WR6)، صربستان (WR7)، آلمان (WR10)، ایران (WR14)
گروه سه: کانادا (WR18)، کره (WR22)، فنلاند (WR31)، هلند (WR41)، دو تیم بعدا اعلام می شوند.

ایران به عنوان یکی از تیم های لیگ جهانی 2014 والیبال معرفی شد یعنی عااااااااااااااااااااااشقتم ایران!

 

در اجلاس سالیانه دپارتمان لیگ جهانی والیبال، تیم ملی ایران به دلیل رنکینگ بالا در رده بندی جهانی به عنوان یکی از تیم های لیگ جهانی 2014 نیز معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، در این جلسه که دکتر محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال به عنوان عضو این دپارتمان حضور دارد، پس از انجام گروه بندی لیگ جهانی 2013، دوزاده تیم حاضر در گروه یک و دو به دلیل رنکینگ بالاتر به عنوان تیم های لیگ جهانی 2014 نیز معرفی شدند و مقرر شد  دو تیم از گروه سه این رقابت ها به دلیل رنکینگ پایین تر حذف شوند.
بدین ترتیب تیم ملی والیبال کشورمان که در حال حاضر در رده چهاردهم جهان قرار دارد به همراه تیم های روسیه (WR2)، ایتالیا(WR3)، کوبا،(WR6) صربستان(WR7) و آلمان (WR10)، برزیل(WR1)، لهستان(WR4)، ایالات متحده(WR5)، بلغارستان(WR8)، آرژانتین(WR9) و فرانسه  (WR16) در لیگ جهانی 2014 والیبال نیز حضور خواهد داشت و دو تیم از گروه سه رقابت های لیگ جهانی 2013 از بین تیم های کانادا (WR18)، کره (WR22)، فنلاند (WR31)، هلند (WR41)و دو تیم که بعدا اعلام می شوند، حذف و دو تیم دیگر به جمع 16 تیم باقیمانده اضافه خواهد شد تا لیگ جهانی والیبال برای دومین مرتبه در تاریخ این رقابت ها  با 18 تیم برگزار شود.

هه! بالا گفت برای نخستین بار با 18 تیم برگزار میشه،اینجا میگه دومین بار! همینجوری پیش بره، احتمالا همیشه با 12 تیم بوده!!

دپارتمان لیگ جهانی اعضای خود را شناخت 


فدراسیون جهانی والیبال اسامی چهار عضو دیگر دپارتمان لیگ جهانی والیبال را معرفی کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، FIVB پس از معرفی رناتو آرنای ایتالیایی به عنوان رئیس دپارتمان لیگ جهانی، الکساندر بوریچیچ از صربستان را به عنوان مدیر اجرایی، خوان آنتنیو گوتی رس از آرژانتین را به عنوان دبیر و  ژوزبل پالمی رین از برزیل را نیز به عنوان مسئول داوران این دپارتمان انتخاب و معرفی کرد.
پیش از این رئیس فدراسیون های 16 کشور حاضر در لیگ جهانی 2013 به عنوان دیگر اعضای این دپارتمان معرفی شده اند.
لازم به ذکر است بوریچیچ هم اکنون علاوه بر ریاست فدراسیون والیبال کشور صربستان، نایب رئیس اجرایی فدراسیون جهانی، رئیس کمیته مسابقات فدراسیون جهانی و نایب رئیس کنفدراسیون والیبال اروپا نیز هست.

من دو دفعه این پست رو نوشتم! اما پرید!

 

 تاریخ : دوشنبه 13 آذر 1391 | 07:36 ق.ظ | نویسنده : سونیا | باحال


سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظرین و داوران بازی های هفته نهم دور رفت لیگ برتر والیبال را اعلام کرد.
 به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته نهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران جام "سردار سرلشگر شهید حسن طهرانی مقدم" فردا چهارشنبه هشتم آذرماه با برگزاری شش دیدار در شهرهای ورامین، تبریز، تهران، کرج، آمل و کاشان پیگیری خواهد شد.
 برنامه کامل دیدارهای هفته نهم لیگ برتر والیبال به همراه اسامی ناظرین و داوران این بازی ها به قرار زیر است:

ورامین - ساعت 17، متین ورامین – شهرداری ارومیه، سالن شهید گل عباسی
ناظر (امیدوار حاتمی)، داور اول (حمید راهجردیان) و داور دوم(نادر انصاری).

تبریز – ساعت 17، شهرداری تبریز – پیشگامان کویر یزد، سالن شهید اقدمی
ناظر (محمد حسین شفقی)، داور اول (حسین پورکاشیان) و داور دوم(مسعود ذوقی).

تهران – ساعت 17، نوین کشاورز – پیکان تهران، خانه والیبال
ناظر (محمدحسن خوشدل)، داور اول (مرتضی اکرمی) و داور دوم(علیرضا قریب).

کرج – ساعت 17، سایپای البرز – میزان خراسان ، سالن انقلاب اسلامی
ناظر (شهباز صدری)، داور اول (محمدشاهمیری) و داور دوم(بهرام سلیمانی).

آمل – ساعت 17، کاله مازندران – جواهری گنبد، سالن پیامبر اعظم
ناظر (اسماعیل صباغ)، داور اول (ابراهیم فیروزی) و داور دوم(اصغر میرزایی).

کاشان- ساعت 17، باریج اسانس – آلومینیوم المهدی، سالن تختی (من آدم نمیشم!! )
ناظر (احمد بندری)، داور اول (مسعود قاری) و داور دوم(وحیدپورکاشیان).


پ.ن: سلام

یه چیزی رو میخوام بگم.

من از بچگی، از صدای طبل ه عزاداری محرم می ترسیدم! یعنی شب ها که خونه بودیم و صداش رو می شنیدم، شدیدا حس عجیب مایل به ترس داشتم...

الان ازش نمی ترسم، ولی یه جوری میشم با شنیدنش... الان دارن برای مراسم سوم امام عزاداری می کنن و من یه حس خاصی دارم....

تونستم بگم حالمو؟ کسی همدرد من هست؟تاریخ : سه شنبه 7 آذر 1391 | 09:41 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

تعداد کل صفحات : 2 :: 1 2

downlode & code