رقابتهای والیبال باشگاه های مردان آسیا با حضور 13 داور داخلی و خارجی به میزبانی تهران برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، رقابتهای والیبال باشگاه های مردان آسیا از روز یکشنبه 1 اردیبهشت ماه با حضور 14 تیم در تهران آغاز می شود.
بر اساس اعلام کمیته کنترل، 13 داور از کشورهای مختلف امر قضاوت در این مسابقات را بر عهده دارند که در میان آنها نام دو داور ایرانی به چشم می خورد. هند، عراق، ژاپن، کویت، مالدیو، امارات، چین تایپه، قزاقستان، قطر، عمان و اردن هم هر کدام با یک داور در این مسابقات حاضر هستند. مسعود قاری و محسن ترابی دو داور ایرانی هستند که در کنار داوران آسیایی به قضاوت می پردازند.
لازم به ذکر است 3 خبرنگار خارجی هم به همراه تیم های عراق، کویت و مالدیو به تهران می آیند تا این مسابقات را پوشش خبری دهند.

رقابت های والیبال باشگاه های مردان آسیا از 1 تا 9 اردیبهشت ماه به میزبانی تهران در ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی برگزار می شود و تیم کاله مازندران نماینده ایران در این مسابقات حاضر می شود.


ورود 12 تیم آسیایی از روز 30 فروردین به تهران
12 تیم حاضر در رقابتهای والیبال باشگاه های مردان آسیا از روز 30 فروردین ماه وارد ایران می شوند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، رقابتهای والیبال باشگاه های مردان آسیا از روز یکشنبه 1 اردیبهشت ماه در تهران آغاز می شود و تیم های آسیایی برای حضور در این رقابتها از جمعه به تهران می آیند.
تیم های قطر، چین، هند، عراق، قزاقستان، چین تایپه، ژاپن ، ازبکستان و امارات 9 تیمی هستند که در روز جمعه 30 فروردین ماه وارد تهران می شوند. ضمن اینکه تیم های لبنان، مالدیو و عمان هم یک روز دیرتر یعنی روز شنبه 31 فروردین ماه به کشورمان می آیند و در هتل محل اقامت خود مستقر می شوند. کویت تنها تیمی است که هنوز زمان ورودش به ایران اعلام نشده است.
تیم کاله مازندران هم از ابتدای این هفته تمرینات خود را در تهران و در ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی آغاز کرده است.
رقابت های والیبال باشگاه های مردان آسیا از 1 تا 9 اردیبهشت ماه به میزبانی تهران در ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی برگزار می شود و تیم کاله مازندران نماینده ایران در این مسابقات حاضر می شود.


سلام

خوبید بچه ها؟!

گفتم این چند وقته انقدر از درسا گفتم و غر زدم، الان که خوشحالم هم بگم.

من باید برای همون درس نسبیت یه سمینار بدم که 8 واحد پیش نیاز داره و من نخوندم هنوز. اما خودم خوندم، یه کم هم استاد کمکم کرد، امروز رفتم واسه استاد سمینار دادم! بهم گفت "خیـــــــــــلی عالی داری میگیا! با توجه به اینکه کوانتوم پاس نکردی، خیلی خوب میگی!" 

منم تقرببا داشتم تو دفترش پرواز می کردم! 
خیلی احساس سبکی می کنم.... هنوز هیچی نشده ها، اما اینکه استاد راضی بود، به نظرم عالیه! 

گفتم که شماها رو هم تو این حس خوب خودم شریک کنم! 

شنبه هم قراره همین موضوع رو به انگلیسی واسه یه درس دیگه سمینار بدم! 
تاریخ : چهارشنبه 28 فروردین 1392 | 10:35 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال
تیم والیبال کاله مازندران که به عنوان نماینده ایران در رقابت های قهرمانی باشگاههای مردان آسیا شرکت می کند، از عصر امروز تمرینات خود را در تهران و در سالن 12 هزار نفری آزادی پیگیری می کند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، قهرمان لیگ برتر ایران در سال 91 نماینده مازندران است که برای دومین سال پیاپی بعد از قهرمانی در لیگ برتر ایران در مسابقات باشگاههای آُسیا حضور می یابد. این تیم در اولین تجربه آسیایی خود به مقام سوم رسید تا در جمع مدال آوران باشگاههای آسیایی قرار بگیرد.
در این بین این تیم با قدرت نمایی که در رقابت های لیگ برتر و به خصوص بازیهای پلی آف داشت اطمینان خاطر بالایی را نصیب جامعه والیبال کرد تا در چهاردهمین دوره این مسابقات که به میزبانی کشورمان برگزار می شود به سکوی برتر دست یابد. بهروز عطایی سرمربی این تیم که سالها برای رسیدن به قهرمانی، در این تیم مازندرانی تلاش کرده دومین میدان آسیایی را برای قهرمانی
کاله مساعد می بیند و به همین دلیل بازیکنانش را برای رسیدن این جایگاه آماده می کند.
بازیکنان این تیم بعد از پایان لیگ، با استراحتی کوتاه از 7 فروردین ماه اردوی آماده سازی خود را برپا کردند تا در غیاب بازیکنان ملی پوش خود تمرینات را برگزار کنند. آنها در اردوی اول خود تمرینات آمادگی جسمانی، تکنیک های فردی، دریافت و سرویس را بیش از سایر تمرینات در دستور کار قرار دادند تا با اضافه شدن ملی پوشان خود در تهران، تمرینات تیمی و تاکتیک های خود را مرور کنند. البته اگرچه نبود بازیکنانی همچون زرینی، قرا، موسوی، محمودی، قائمی و غلامی در تمرینات کار مربیان این تیم را سخت کرده اما مسئولان این تیم با همکاری با فدراسیون و برای موفقیت تیم ملی هرگونه همکاری را انجام دادند و طبق برنامه قرار است این بازیکنان که در اردوی تیم ملی حضور دارند از روز جمعه 22 فروردین ماه به تیم
کاله ملحق شوند و به همراه تیم باشگاهی خود برای رقابتهای باشگاههای آسیا آماده شوند.
اما شهرام محمودی که یکی از بازیکنان کلیدی تیم
کاله در لیگ برتر بود به دلیل مصدومیت کهنه ای که از مسابقات لیگ برتر دارد، در حال مداوا در اردوی تیم ملی می باشد و نمی تواند تیم کاله را در رقابت های باشگاه های آسیا همراهی کند. این بازیکن پشت خط زن که نبودش کادر مربیان کاله را دچار نگرانی کرد باید مدتی را به درمان مصدومیتش بپردازد و به همین دلیل عطایی سرمربی این تیم مهدی بازارگرد از پیکان تهران را جایگزین این بازیکن کرد تا نبود محمودی به تیم مازندرانی ضربه نزند. اما تیم کاله علاوه بر بازارگرد، از دو بازیکن کمکی دیگر هم در این مسابقات بهره می برد؛ محمدی نژاد از تیم پیکان و سجادی از تیم شهرداری تبریز که برای پر کردن خلا این تیم و برای موفقیت در رقابتهای پیش رو به همراه تیم کاله تمرین می کنند.
به این ترتیب عبادی پور، موسوی عراقی، محمدی نژاد، رنجبر، نریمان نژاد، پتکوویچ، زرینی، قائمی، سجادی، جعفری، غلامی، علیزاده، بازارگرد و قرا ، 14 بازیکن تیم
کاله مازندران در رقابت های باشگاه های مردان آسیا هستند.
در این بین برگزاری این مسابقات با حضور 14 تیم حساسیت خاصی به این مسابقات داده است چراکه پیش از این این رقابت ها با حضور 8 تیم برگزار می شد اما با توجه به میزبانی ایران، 14 تیم در این مسابقات حضور پیدا می کنند. همین موضوع کار تیم ها را برای رسیدن به جام قهرمانی سخت تر می کند و به این ترتیب نماینده کشورمان هم در این مسابقات باید برای بالا بردن جام قهرمانی و نگاه داشتن آن در ایران تلاش بسیاری کند. نماینده کشورمان در دور مقدماتی در گروه A با تیم های امارات، چین تایپه و کویت همگروه است و به نظر می رسد این تیم در دور مقدماتی مسابقات کار چندان سختی را در پیش نخواهد داشت.
تیم والیبال
کاله از عصر امروز چهارشنبه 21 فروردین ماه در تهران تمرینات خود را آغاز می کند و تا زمان شروع مسابقات باشگاه های آسیا در ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی به تمرین می پردازد.
رقابتهای قهرمانی باشگاه های مردان آسیا از 1 تا 9 اریبهشت ماه در تهران برگزار می شود. تیم پیکان تهران با کسب 10 عنوان از جمله 7 قهرمانی در این مسابقات پرافتخارترین تیم والیبال آسیا محسوب می شود، ضمن اینکه تیم های صنام و سایپا سایر تیم های ایرانی حاضر در این مسابقات بودند.
گروه بندی تیم ها به قرار زیر است:
گروه A: کویت ، امارات، چین تایپه و ایران (
کاله مازندران )
گروه B: عراق، قطر و ازبکستان
گروه C: لبنان، هند و چین

گروه D: عمان، قزاقستان، مالدیو و ژاپن


پ.ن: سلام بچه ها...

تسلیت میگم سالروز شهادت خانوم فاطمه ی زهرا (س) رو...

ایشالا که لایق شفاعتشون باشیم... :(

اگه یادتون موند، من رو هم دعا کنید.... :*

یه مریض هم داریم، دعاش کنید بی زحمت... :(تاریخ : جمعه 23 فروردین 1392 | 01:16 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال

سلام!

آخرین اخبار رو براتون میذارم! (البته خیلی هم جدید نیستن! مال چند روز اخیر ن! )

 ایران در لیگ جهانی داور هم دارد

فدراسیون جهانی والیبال محمد شاهمیری را برای قضاوت در لیگ جهانی دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، پس از صعود تیم ملی والیبال ایران  به لیگ جهانی، فدراسیون جهانی والیبال طی نامه ای از محمد شاهمیری تنها داور FIVB کشورمان به منظور قضاوت در لیگ جهانی 2013 والیبال دعوت کرد.

FIVB فیروزی را هم انتخاب کرد

FIVB از ابراهیم فیروزی به منظور قضاوت در لیگ جهانی دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، فدراسیون جهانی والیبال با ارسال نامه از ابراهیم فیروزی داور بین المللی کشورمان به منظور قضاوت در مسابقات لیگ جهانی والیبال به طور رسمی دعوت کرد.
لازم به ذکر است، پیش از این محمد شاهمیری نیز جهت قضاوت در لیگ جهانی دعوت شده است.


نخستین تمرین تیم ملی در سال جدید برگزار شد


نخستین تمرین تیم ملی والیبال در سال 1391 صبح امروز چهارشنبه 7 فروردین در سالن فدراسیون برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، بازیکنان پس از پشت سر گذاشتن تعطیلات نوروزی با روحیه ای بالا در این تمرین حاضر شدند و برنامه های کادر فنی را با جدیت خاصی دنبال می کردند.
بازیکنان پس از گرم کردن و انجام کارهای کششی به دو دسته تقسیم شدند. در نیمه اول تمرین بازیکنان پست های پاسور، سرعتی زن و پشت خط زن وزنه زدند و بازیکنان دو پست لیبرو و دریافت کننده به کار با توپ پرداختند و در نیمه دوم تمرین جای خود را عوض کردند.
ولاسکو در تمرین امروز روی دریافت بازیکنان و تطبیق آنها با قوانین جدید فدراسیون بین المللی بود.
همچنین نخستین تمرین تیم زیر 23 سال نیز ساعت 9 صبح امروز در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد و بازیکنان دعوت شده زیر نظر پیمان اکبری سرمربی تیم ملی زیر 23 تمرین کردند.
لازم به ذکر است فرهاد قائمی با اجازه ولاسکو از دهم فروردین به جمع اردو نشینان اضافه خواهد شد.چهار بازیکن تعهد کتبی دادند

چهار بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی تا تشکیل کمیته انضباطی تعهد کتبی دادند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، صبح امروز چهارشنبه 7 فروردین 92 چهار بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی والیبال به دلیل رفتارناشایست در مسابقات لیگ برتر والیبال مردان باشگاه های کشور در سال 91 با حضور در دفتر محمود افشار دوست دبیرکل فدراسیون والیبال، ضمن تذکر شفاهی و صحبت در خصوص برخی از مسائل مربوطه، از هر چهار بازیکن تعهد کتبی مبنی بر عدم بروز چنین رفتارها و شرکت در تمرینات تیم ملی تا تشکیل کمیته انضباطی فدراسیون والیبال و تصمیم گیری در خصوص چگونگی ادامه فعالیت آنها در والیبال؛ گرفته شد.


پس از بلغارستان و آرژانتین نوبت به برزیلی ها رسید

پس از بلغارستان و آرژانتین، فدراسیون والیبال برزیل هم از تیم ملی والیبال ایران  دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، پس از اینکه فدراسیون های والیبال بلغارستان و آرژانتین از تیم ملی والیبال ایران برای برگزاری چند دیدار تدارکاتی و شرکت در تورنمنت دوستانه دعوت به عمل آوردند، فدراسیون والیبال برزیل با ارسال نامه ای از تیم ملی والیبال ایران برای برگزاری چند دیدار دوستانه رسما دعوت کرد.
بدین ترتیب بر اساس برنامه اعلام شده، مردان والیبال ایران  پس از شرکت در لیگ جهانی والیبال و پیش از آغاز رقابت های قهرمانی مردان آسیا در امارات، 26مرداد تا 4 شهریور ماه سال جاری (1392) به منظور شرکت در دو تورنمنت دوستانه به آرژانتین سفر می کنند و سپس برای انجام سه دیدار دوستانه با تیم ملی برزیل در تاریخ های 6، 7و 8 شهریور به این کشور سفر خواهند کرد.


 سه تغییر در لیگ جهانی 


سه تغییر در برنامه و فرمول برگزاری لیگ جهانی والیبال در سال 2013 به وجود آمد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، بر اساس اعلام فدراسیون جهانی والیبال FIVB؛ تیم ملی پرتغال جایگزین تیم ملی مصر در گروه C لیگ جهانی والیبال شد و در پایان مرحله مقدماتی ( بین قاره ای) لیگ جهانی که قرار بود از هجده تیم شرکت کننده هشت تیم به مرحله نهایی صعود کنند، شش تیم به این مرحله صعود خواهند کرد. به این ترتیب که دو تیم برتر گروه های A و B و تیم برتر گروه C به همراه آرژانتین میزبان مرحله نهایی، در این مرحله با هم رقابت خواهند کرد.
همچنین بر اساس تصمیم فدراسیون جهانی و موافقت فدراسیون های والیبال ایران و آلمان با توجه به اینکه مرحله نهایی در کشور آرژانتین برگزار می شود، به علت بعد مسافت ایران و آرژانتین؛ دیدار تیم های ایران و آلمان که قرار بود 21 و 23 تیرماه برگزار شود، 21 و 22 تیرماه در سالن دوازده هزار نفری آزادی برگزار خواهد شد.


لیست شانزده نفره ولاسکو اعلام شد

خولیو ولاسکو اسامی شانزده بازیکن را به منظور حضور در اردوی آمادگی تیم ملی و شرکت در لیگ جهانی 2013 اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان پس از پایان مرحله نهایی لیگ برتر والیبال باشگاه های ایران در سال 91 و اتمام اردوی آمادگی تیم ملی، اسامی شانزده بازیکن را برای شرکت در اردوی آمادگی تیم ملی ایران به منظور حضور هر چه شایسته تر در رقابت های لیگ جهانی 2013 والیبال که برای اولین بار با حضور هجده تیم برگزار می شود را اعلام کرد که به شرح زیر است:
سعید معروف
مهدی مهدوی
شهرام محمودی
امیر غفور
سید محمد موسوی عراقی
عادل غلامی
مسعود غلامی
آرمین تشکری
علیرضا جدیدی
رحمان داوودی
پوریا فیاضی
آرش کشاورزی
فرهاد قائمی
حمزه زرینی
فرهاد ظریف
مجتبی یوسفی

لازم به ذکر است بر اساس اعلام مسئولان فدراسیون والیبال بازیکنان دعوت شده ای که در کمیته انضباطی پرونده دارند، حضور و ادامه فعالیتشان در تمرینات تیم ملی منوط به نظر کمیته انضباطی فدراسیون والیبال می باشد.
همچنین امیر خوش خبر به عنوان سرپرست، خولیو ولاسکو به عنوان سرمربی، حسین معدنی به عنوان مربی ()، احمد مساجدی به عنوان مترجم، سیامک افروزی به عنوان فیزیوتراپ، نوید مشجری به عنوان آنالیزور، علیرضا پیشیاره به عنوان ماساژور و میثم جعفری به عنوان تدارکات اعضای کادر فنی تیم ملی والیبال کشورمان را تشکیل می دهند و ناصر شهنازی و ایرج مقدم هم مربیان حاضر اردو هستند و دعوت شدگان از 7 فروردین سال 92 به صورت سه روز تمرین و یک روز استراحت در دو نوبت صبح و عصر زیر نظر کادر فنی تمرین خواهند کرد.
رقابت های لیگ جهانی 2013 والیبال در مرحله بین قاره ای از 10خرداد آغاز می شود و تا 23 تیرماه ادامه خواهد داشت.


گزارش تصویری از آغاز تمرینات تیم ملی والیبال ایران

می خواستم تک تک عکسا رو براتون بذارم که دیدم ای بابا! این همون مرورگری ه که نمیتونم اندازه ی عکس رو باهاش درست کنم ()، شرمنده... خودتون برید ببینید:  عکس های تمرین!پ.ن: سلام بچه ها!

من واقعا معذرت میخوام، دو هفته ی دیگه باید یه تحقیقی رو ارائه بدم که پیش نیازهاش رو نگذروندم و فوق العاده سخت و وقتگیره! خودمم نمیفهمم چجوری زندگیم داره میگذره، فعلا (حداقل تا فردا - پس فردا) فرصت آپ کردن ندارم...

ایشالا بعدش از خجالتتون در میام....

ببخشید...

برام آرزوی موفقیت کنید لطفا... و البته سلامتی.... :( :*:*

ممنونم! :*
طبقه بندی: لیگ جهانی 2013، تیم ملی ...،

تاریخ : پنجشنبه 8 فروردین 1392 | 11:41 ق.ظ | نویسنده : سونیا | باحال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

downlode & code