بازیکن تیم والیبال کاله مازندران در مورد مسایل به وجود آمده در بازی پلی آف لیگ برتر به کمیته انضباطی فراخوانده شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، محمد موسوی عراقی بازیکن تیم کاله مازندران از سوی کمیته انضباطی فدراسیون والیبال برای پاسخ به مسایل به وجود آمده در بازی پلی آف لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور به جلسه این کمیته که در روز 30 اردیبهشت ماه برگزار می شود، دعوت شد.

موسوی باید به همراه نماینده باشگاه کاله مازندران در این جلسه حاضر شود و در صورت عدم حضور مطابق آیین نامه سازمان لیگ عمل خواهد شد.


شمارش معکوس برای نبرد با بزرگان
آشنایی با حریفان ایران در لیگ جهانی بیست و چهارم


بر خلاف 23 دوره گذشته لیگ جهانی والیبال ، دوره بیست و چهارم آن برای ما ایرانی ها و والیبال ایران اهمیتی دو چندان پیدا کرده است و چشم ها در این دوره به تیم ملی والیبال ایران دوخته شده که نخستین حضورش را در این رویداد بزرگ قرار است آن هم در مصاف و رقابت با تیم های بزرگ جهان در یکی از گروههای سه گانه تجربه کند. رقابت های دوره بیست و چهارم از روز 10 خردادماه با انجام بازی های گروه 3 در شرایطی آغاز می شود که بازی های دو گروه دیگر از جمله گروه دوم که تیم ملی والیبال ایران در آن قرار دارد از روز 17 خردادماه شروع خواهد شد . با توجه به اهمیت این بازی ها و در استقبال از نخستین حضور تیم ایران در لیگ جهانی والیبال در این گزارش تلاش کرده ایم تا ضمن نگاهی پیرامون چگونگی شکل گیری این رویداد و همچنین نحوه آماده سازی تیم ملی ایران ، شما را با آخرین موقعیت حریفان تیم ملی کشورمان در لیگ جهانی والیبال بیشتر آشنا کنیم . حریفانی چون روسیه ، کوبا و ایتالیا که در مجموع 11 بار فاتح این رقابت ها شده اند و دو تیم صربستان و آلمان نیز برای خود در این جمع داعیه صعود دارند. نخستین گزارش از مجموعه گزارش های این رویداد جهانی را در این شماره می خوانید .
   

سلام

من که عمرا این همه رو نخوندم، اما گذاشتم، اگه کسی خواست، بخونه! 


ادامه مطلب
تاریخ : چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392 | 10:41 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال
اردوی تیم ملی والیبال در حالی در تهران در جریان است که خوان سیچلونیز به جمع کادر فنی اضافه شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال کشورمان که خود را برای حضور در رقابتهای لیگ جهانی 2013 آماده می کند در ادامه روند آماده سازی خود، تمرینات را زیر نظر کادر فنی و نظارت مستقیم خولیو ولاسکو برگزار می کند. این در حالی است که خوان سیچلو مربی تیم ملی والیبال هم از امروز به اردوی تیم ملی والیبال پیوست تا کادر فنی تیم ملی والیبال تکمیل شود.
ملی پوشان ایران که با تصمیم کادر فنی به دو گروه تقسیم شدند از این پس و با کاهش برنامه بدنسازی، بیشتر روی تمرینات تکنیکی و تاکتیکی تمرکز کرده اند. البته در این اردو هم همانند اردوهای قبل، تمرینات دریافت و دفاع از نظر خولیو ولاسکو اهمیت بالایی دارد و به همین دلیل ملی پوشان در برنامه روزانه خود این تمرینات را پشت سر می گذارند.
همچنین محل اسکان بازیکنان از کمپ تیم های ملی والیبال به هتل المپیک بازیکنان تغییر کرد و به گفته کادر فنی تیم ملی با نزدیک تر شدن زمان مسابقات لیگ جهانی، انگیزه بازیکنان هم افزایش می یابد و آنها برای انجام تمرینات بهتر مصمم تر می شوند.

تیم ملی والیبال کشورمان در اولین مسابقه خود در لیگ جهانی والیبال مقابل تیم ملی روسیه در این کشور به میدان می رود.


تیم ملی 7 خرداد ماه به بلغارستان می رود

تیم ملی والیبال ایران 7 خرداد ماه برای انجام چند بازی تدارکاتی راهی بلغارستان می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال کشورمان که خود را برای حضور در رقابتهای لیگ جهانی آماده می کند روز هفتم خرداد برای انجام سه بازی دوستانه از طریق ترکیه به صوفیه می رود. ملی پوشان ایران در مدت هفت روز اقامت خود در این کشور قرار است 3 بازی دوستانه با تیم ملی بلغارستان که خود را برای حضور در لیگ جهانی آماده می کند، انجام دهند.
ملی پوشان ایران بعد از این اردوی تدارکاتی، روز 15 خردادماه راهی کالینگراد روسیه می شود تا در اولین بازی خود در لیگ جهانی والیبال مقابل تیم ملی روسیه به میدان برود. این تیم بعد از انجام دو بازی با تیم ملی روسیه، 19 خردادماه به کشور بازمی گردد. برنامه تیم ملی ایران برای بازیهای لیگ جهانی از فشردگی بالایی برخوردار است چراکه بعد از بازگشت به تهران، ملی پوشان روز 31 خرداد در تهران از تیم ملی صربستان میزبانی می کنند.
تیم ملی والیبال کشورمان هم اکنون زیر نظر کادر فنی، در اردوی آماده سازی برای حضور در لیگ جهانی به سر می برد.


پورحسن: لیگ برتر از آبان ماه آغاز می شود

رییس سازمان لیگ گفت: لیگ برتر سال 92 احتمالا از اویل آبان ماه با حضور 12 تیم کار خود را آغاز می کند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، منوچهر پورحسن با اشاره به برنامه های سازمان لیگ گفت: بعد از برگزاری شورای لیگ می توانیم در مورد برنامه های قطعی لیگ سال آینده صحبت کنیم. البته هنوز زمان برگزاری این شورا مشخص نیست و تا زمانی که کار بررسی اساسنامه تمام نشود این شورا هم تشکیل نمی شود.
وی افزود: تمام مواردی که در لیگ برتر امسال اجرایی می شود در شورای لیگ بررسی و به تصویب می رسد. برخی موارد جزیی در آیین نامه دچار تغییر می شود. در این راستا از مسئولان هیئت ها و باشگاهها خواستیم تا مشکلات سال قبل و نظرات و پیشنهادات خود در مورد برگزاری لیگ را به ما به صورت کتبی اطلاع دهند تا ما هم با بحث و بررسی ، بتوانیم آن موارد را در آیین نامه قرار دهیم.
پورحسن در مورد اینکه آیا لیگ امسال هم با پلی آف به انجام می رسد گفت: تا زمانی که موضوعی برای بحث مشخص نشود تمام موارد برگزاری لیگ همانند سال قبل خواهد بود. مثلا شنیده می شود که برخی مربیان به برگزاری پلی آف اعتراض کردند اما هنوز هیچ مربی یا باشگاهی در مورد این موضوع پیشنهاد خود را به ما نداده اند. پس چطور می توانیم این مورد را به شور بگذاریم و آن را سبک و سنگین کنیم.
رییس سازمان لیگ با اشاره به برگزاری لیگ با همان تعداد سال گذشته گفت: لیگ برتر را با همان 12 تیم برگزار می کنیم. البته باید ببینیم که کدام تیم ها برای لیگ امسال اعلام آمادگی می کنند و آیا تیمی انصراف میدهد یانه. در مورد لیگ دسته یک هم تعداد تیم های متقاضی برای شرکت در این لیگ بیش از حد انتظار است اما این مسابقات را هم با همان 16 تیم برگزار می کنیم. یعنی سقف تیم ها برای لیگ برتر و دسته یک همان 12 و 16 تیم است.


سلام دوستان!

بازم مثل عذرخواهی می کنم به خاطر تاخیر و درگیری هام...

این پست هم به خاطر گل روی مهدیه! 


بچه هاااااااااااااااااا!

نسبیت تموم شد!!!!!!

  آزادید هرچقدر می خواید فحش بدید! تاریخ : دوشنبه 23 اردیبهشت 1392 | 04:08 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال

سلام بچه ها

دوتا  خبر مهم هست که میذارم:

اول اینکه کاله قهرمان شد! (همین قدر بسه! )

دوم  هم اینکه ولاسکو لیستش برای لیگ جهانی رو اعلام کرد! (اینم همین قدر بسه! )

ولاسکو فهرست 22 نفره تیم ملی را اعلام کرد

خولیو ولاسکو فهرست اولیه تیم ملی والیبال ایران را برای شرکت در رقابت های لیگ جهانی اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، رقابت های لیگ جهانی والیبال در سال 2013 از 10 خرداد ماه با حضور 18 تیم آغاز می شود و تیم ملی والیبال کشورمان در اولین تجربه حضور خود در این مسابقات، در گروه دوم مقابل رقبای خود به میدان می رود.
اما خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان در آخرین روز مهلت معرفی بازیکنان لیگ جهانی 2013 ، اسامی 22 بازیکن ایران را برای حضور در این رقابتها معرفی کرد.
سعید معروف، مهدی مهدوی، محمدطاهر وادی، شهرام محمودی، امیر غفور، رضا قرا، پوریا فیاضی، رحمان داودی، فرهاد قائمی، آرش کشاورزی، حمزه زرینی، علیرضا مباشری، محمد موسوی، آرمین تشکری، عادل غلامی، علیرضا جدیدی، مسعود غلامی، سامان فانزی، فرهاد ظریف، آرش کمالوند، مجتبی یوسفی و ناصر رحیمی پناه، 22 بازیکن معرفی شده به فدراسیون جهانی والیبال هستند که چند روز مانده به آغاز مسابقات 12 بازیکن برای حضور در مسابقه انتخاب و معرفی خواهند شد.
مسابقات تیم ملی والیبال کشورمان در لیگ جهانی والیبال به ترتیب با تیم های روسیه، صربستان، ایتالیا، کوبا و آلمان خواهد بود.

برنامه مسابقات ایران در لیگ جهانی 2013 به شرح زیر است:
17 و 18 خرداد: روسیه – ایران
31 خرداد و 2 تیر : ایران - صربستان
7 و 9 تیر: ایتالیا – ایران
14 و 15 تیر: کوبا – ایران
21 و 22 تیر: ایران – آلمان


در نهایت هم اینکه سالروز تولد خانم فاطمه ی زهرا رو به همتون تبریک میگم و از خدا براتون بهترین ها رو آرزو می کنم!

ایشالا که سایه ی مادرامون رو بالا سرمون نگه داره و ازمون راضی باشن... 

عیدتون مبارک!  تاریخ : چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392 | 10:09 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال
به نام خدا

امشب 7 اردیبهشت ه، فردا هشتم ه! دیروز هم ششم بود! 

فردا، هشتم اردیبهشت، برای من یه روز پر از خاطره ست! 

فردا تولد یکی از بهترین دوستای من ه! 

یکی از اون آدمایی که هنوزم دلم براش تنگ میشه.......

کسی که باعث شد من تا این حد عاشق والیبال بشم!
(و البته لات شدن من یادگار همون دوران ه! )
کسی که خیــــــــلی چیزا رو خواسته یا ناخواسته به من یاد داد....
کسی که خیلی براش وقت گذاشتم و هیچ وقت پشیمون نشدم...
کسی که هنوزم خیلی دوسش دارم و مخلصشم!


لـــــــــــــــــــــــــــــــــــــانـــــــــــــــــــدای عزیــــــــــــــــــــــــــزم!لاندا جونم، تولدت یه عااااااااااالمه مبارک! 


ایشالا که همیشه تندرست و سلامت باشی، خوشحال باشی، موفق باشی، تنها نباشی،
 و خانواده ت کنارت باشن!
به عنوان یه دوست، خیلی آرزوهای قشنگ دیگه برات دارم، اما خب خودت می دونی که توانم همین قدره! 

می دونم که تو هم مثل خودمی و بابات خیلی بی معرفت بوده و ترکت کرده.... (بابای من بی معرفت تر بود...)
اما غصه نخور، بی خیال جفتشون! 
خودم و خودت رو عشق است!


دیگه چی؟! 
فک کنم همه چیزو گفتم، هرچند که نمیتونم حق این چند سال رو ادا کنم....


دوستت دارم دوست من! 
(این یه جمله ی خبری ه ها! )پ.ن: یادمه که پارسال یکی از اولین پست هایی که به نام سونیا گذاشتم "بعد از عمری، تولد" بود....
بیشتر از یک ساله که نویسنده ی اینحام... چه صبری دارید شماها....


تاریخ : شنبه 7 اردیبهشت 1392 | 11:00 ب.ظ | نویسنده : سونیا | تبریک گوی باحال! :دی
تیم والیبال کاله مازندران در دور دوم رقابتهای والیبال باشگاه های مردان آسیا مقابل نماینده هند به پیروزی دست یافت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، در آخرین بازی روز چهارم مسابقات باشگاه های آسیا امروز چهارشنبه 4 اردیبهشت ماه تیم های کاله مازندران و گاز هند به مصاف هم رفتند که طی آن تیم کاله موفق شد سومین پیروزی خود در این مسابقات را به دست آورد و مقابل مدعیان قدرت نمایی کند.
در این بازی تیم کاله با نتیجه 3 بر صفر بر حریف قدرتمند خود غلبه کرد. این تیم در ست های اول، دوم با امتیازهای 25-15، 25-14، 25-19 پیروز شد.
کاله با ترکیب قرا، قائمی، زرینی، موسوی، پتکوویچ و علیزاده بازی را آغاز کرد. در ست اول بازیکنان بهروز عطایی از همان ابتدا با قدرت آغاز کردند و در تمام دقابق بازی از حریف خود پیش بودند. در این ست دفاع خوب بازیکنان کاله به خصوص محمد موسوی عامل مهمی در پیروزی این ست بود.
در ست دوم عطایی، نریمان نژاد و بازارگرد را به جای پتکوویچ و قرا به میدان فرستاد تا در این ست هم برتری در تمام امتیازها از آن کاله باشد. در این ست هم کاله اختلاف امتیاز قابل توجهی را با تیم هند داشت و توانست تا پایان آن این برتری را حفظ کند.
در ست سوم اگرچه نماینده کشورمان در ابتدا از حریف خود پیش افتاد اما در اواسط هند بازی پا به پای کاله پیش آمد. در این ست میلاد امامی پور به جای حمزه زرینی وارد میدان شد تا این ست هم با نتیجه 25-19 به سود کاله تمام شود.
قضاوت این بازی را یاسو چیونوبو از ژاپن به عنوان داور اول و ین وانگ از چین تایپه به عنوان داور دوم بر عهده داشتند.
لازم به ذکر است نماینده کشورمان در دور مقدماتی از سد تیم های چین تایپه و العین امارات گذشته بود. تیم گاز هند هم تیم لبنان را شکست داد و مقابل چین باخت.
در دور دوم رقابتهای والیبال باشگاه های آسیا هشت تیم برتر به صورت ضربدری (گروه A با C و گروه B با D) با هم مسابقه می دهند تا در پایان این دور از چهره چهار تیم برتر رونمایی شود.

نتیجه کلی این بازی به شرح زیر است:
کاله مازندران – گاز هند

(15-25، 14-25، 19-25)

سلام

همین رو به عنوان یک تنوع داشته باشید.  حال رنگی کردنش رو هم ندارم! شرمنده...
تاریخ : چهارشنبه 4 اردیبهشت 1392 | 10:40 ب.ظ | نویسنده : سونیا | باحال
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

downlode & code